Перейти до вмісту

Психологічні проблеми

Психологічні Проблеми

Повідомлень в темі: 142

#101 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1819 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 14.10.2018 – 18:47

Перегляд дописуУповноважений (14.10.2018 – 18:41) писав:

Теревені притихли. Натеревенились, більше сказати нічого. Нудно. Ломка інтернетна.
У мене сьогодні роботи багато було, деревину садив і по господартсву. Тому писати якісь довгі пости ліньки.
  • 0

#102 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1955 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.10.2018 – 09:48

Перегляд дописуУповноважений (14.10.2018 – 18:41) писав:

Теревені притихли. Натеревенились, більше сказати нічого. Нудно. Ломка інтернетна.
У мене квартальна звітність, цього тижня буде апофеоз)

От _Ех щось притих)
  • 0

#103 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7282 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.10.2018 – 08:11

А я довгі пости взагалі не читаю
  • 0

#104 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 14:56

Перегляд дописуУповноважений (16.10.2018 – 08:11) писав:

А я довгі пости взагалі не читаю
Чого? У моїх немає стеготексту, можна не ламати осяйні очі.
  • 0

#105 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7282 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 19:12

Шило в попі. Не можу сидіти рівно й нічого не клацати. Не можу дивитись фільм. Обов'язково треба щось клацати. От зараз увімкнув фільм, пішов взяв смартфон і пишу на теревені.
  • 0

#106 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 21:01

Перегляд дописуУповноважений (16.10.2018 – 19:12) писав:

Шило в попі. Не можу сидіти рівно й нічого не клацати. Не можу дивитись фільм. Обов'язково треба щось клацати. От зараз увімкнув фільм, пішов взяв смартфон і пишу на теревені.
Ну у вас же не може бути самотнє, відлюдькувате життя типу у мну? У якому відсутність спілкування у реалі компенсується клятими форумами (Я від захвату, не в образу "теревеням.орг").
  • 0

#107 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7282 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 06:24

Мни собі, мни, самотній. А в мене інтернет залежність сформувалася вже давно, коли я був самотній
  • 0

#108 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7282 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 17:00

Психічних відхилень не виявлено, просто дурак
  • 0

#109 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 19.10.2018 – 15:58

Перегляд дописуУповноважений (17.10.2018 – 17:00) писав:

Психічних відхилень не виявлено, просто дурак
Це Ви про кого? Мій сертифікат від психіатра переглядали? хД
  • 1

#110 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 20.10.2018 – 17:25

Фу, захворів грипом чи застудою. Сьогодні із слизом в носі та носовими платками, ледве докрутив до райцентру, сів не на ту маршрутку що потрібно, хоча білет купив правильно, поїхав до іншого міста що втричі далі ніж те що мені потрібно, добре що вчасно зупинив водія та вийшов, доки добіг назад до автостанції де зупиняються ті кляті, брудні механізми перевезення, моя маршрутка вже "тю-тю". :wacko: Добре що кондуктори зжалілися, та посадили на прохідний автобус, безкоштовно, яким і доїхав.
Пипець сьогодні марш-кидок був для мого сколіозіку. Під вечів, зайшов у клятий супермаркет міський, купити на крабовий салат (для справжнього крабича як мну :)), фігак, сто п'ятдесят гривнів "тю-тю" — дві пенсії, матері і бабці, весь дохід на двадцять салатів... НУ ладно, могло бути і гірше. Хоча б довідку про несудимість забрав.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 20.10.2018 – 17:26

• 0

#111 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 13:30

Клята температура, що тільки не привидиться. Дивно, вчора завантажив у низькій якості тупий штатівський фільм про тупих штатівців, які там бігали-скакали, стріляли (фільм не про війну, Я не в захваті від фільмів про війни...), й все таке — заснув й сталося те рідкісне для вашого покірного слуги явище яке називається сном. Дивно як одні, візуальні, вербальні та психологічні враження можуть індукувати в мізка абсолютно інше, не зв'язане із попередній враження — свідомість, підсвідомість, людський мозок дійсно цікава штука!
Так от сон нагадував якусь божевільну фантасмагорія,ваш покірний слуга, та ще один персонаж, по ідеї хлопець якийсь, лиця не пам'ятаю, лазили то по піску, то по снігу, то по якихось чорних, височенних горах (по ходу відгук старого мультика про драконів, який мну дивився на передодні, там були типу гори...), та билися в основному із якоюсь великою особою що мала двохручний, здоровий меч. По ходу це була якась дівчина, не пам'ятаю. Під кінець ми тікали від неї, та потрапили на якесь поле кукурудзи... Мій супутник почав на дивній колісниці типу, косити ту кукурудзу а ваш покірний слуга намагався втекти чим дуж в того воїна, коли залишилася всього-лиш невелика полоска кукурудзи, Я рвонув туди, а тоді вибіг в якесь велике місто, мегаполіс що був відразу за полем, мій переслідувач чкурнув за мно, а ваш покірний слуга відскочива назад, вибіг із полоски кукурудзи вже в покошене поли та здається відірвався. Але тут, по не зрозумілих мені причинах, Я вирішив повернутися, та заховався в кукурудзі. Той воїн прочісуючи полоску, швидко знайшов мене та схопив за горло, воїн збив того на колісниці, при цьому потягнув мене в сторону міста. Я щось сказав типу: "Угомонись, отложи свой меч!"; сказав це при чому на Російській! А Я не розмовляю на Російській, ні в реалі, ні у снах! Мабуть це результ температури та переглядання фільмів на Російській, бо не можу завантажити у низькій якості на Українській. Якби то не було, не важливо, той здоровий воїн відразу відповіла: "Но ты ведь сам мне вручил его!"; і тут у мене підкосилися ноги, застукало серце й заплуталися думки, хоча ваш покірний слуга вже зрозумів що це сон, зрозумів навіть перебуваючи увісні. Не знайшовши нічого кращого сказати, Я відповів воїну що тягнув мну: "Это твой меч!". Далі ваш покірний слуга, вже в місті щось там говорив, у такому дусі, були якісь сльози, і мну прокинувся!

Вічно ніфіга не сниться, тоді як присниться якесь дерьмо, таке що ні в тин, ні у ворота не влазить... :wacko: Клята застуда та пісок в нирках!

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 24.10.2018 – 13:37

• 0

#112 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 21:59

Порівняння Фейл Сейф 1964 та Фейл Сейф 2000. Цікаво, але мну суцільний фанат даних фільмів. У першому більше крилатих виразів, типу: "Ханг он Дженні, ітс лонг вей даун...", "Зей хев май пермішіонс.", "Халф мен, халф бьорд.", так-далі, тому подібне. Правда в другому більше пропаганди, але і краще поставлені деякі діалоги. Основна відмінність пропаганди, у тому що там спроба законектиться пере кордоном. Також в другому не акцентована увага на моделі ситуації із УФО з боку Грьотишева. Думаю вірно видалили діалог Грьотишева і містера Блекі, то не для сучасної аудиторії, занадто. Продовжу аналіз пізніше.
  • 0

#113 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 07.11.2018 – 14:05

Думаю потрібно у першому фільмі було махнути акторів Грейді та Фліна, у другому норм підібрали, зачотно. Фу, дістало сьогодні тягати на горбу ті кляті центнери кукурудзи, така робота точно не для вашого покірного слуги, але клята бідність. :wacko:
  • 0

#114 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 09.11.2018 – 08:09

Йокнутий сон сьогодні приснився: типу мну солдат, чи щось таке, застрелив якогось іншого солдата, чи шось таке, а тоді застрелився сам! Мені і так рідко сняться сни, а сни в який із мого боку йде якесь там насильство, тим більше убивство — це взагалі. Після такого сну прокинувся, та на автопілоті переконався що не поранений. Інколи буває добре усвідомити що сам у темній кімнаті, старе ліжко із дошками, купа хронічних болячок, це не так і погано, могло/може бути гірше. Ненавиджу сни! :angry:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 09.11.2018 – 08:13

• 0

#115 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 09.11.2018 – 13:17

Цікаво, чому якщо гинеш увісні, постійно прокидаєшся?
  • 0

#116 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7282 повідомлень

Відправлено 09.11.2018 – 19:59

Ти очікуєш сон, в якому є продовження після гибелі? Це тобі в церкву за брехеньками
  • 0

#117 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 09.11.2018 – 21:41

Перегляд дописуУповноважений (09.11.2018 – 19:59) писав:

Ти очікуєш сон, в якому є продовження після гибелі?  Це тобі в церкву за брехеньками
Ні ну у вісні, видяться інколи речі, які не мають аналогів у реальності, ну, може це просто невидані для мозку комбінація мисленнєвих зображень реальних речей, але як так судити... Тим більше казки про загробне життя та його зображення в цих історіях, переповідається із давніх давен, є купа фільмів які Я дивився, відео-ігор в які Я грав, все таке де зображується той же рай чи/та пекло. Але чомусь! Мозок не здатний уявити цього, допустимо після гибелі у вісні. Тому Я просто прокидаюся із калатаючим серцем (слава богам, що сни рідко сняться).

Не вловлюю навіть приблизної фішки чому так, мабуть це складна нейрологія-психологія.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 09.11.2018 – 21:42

• 0

#118 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 11.11.2018 – 08:32

Чірт, такий кислий настрій вчора ввечері був. Задачки із аналітичної геометрії та онлайн відео-гра, трішки допомогли. Добре що Віндовс 10 сві обновив, із другої спроби. Там версію не ту завантажив, два дні копався. :wacko: Задачку простеньку, чергову вирішив, а відповідь чомусь не співпала із книжковою, напишу мабуть на форумі тут, пізніше, може щось туплю як завше...
  • 0

#119 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 01.12.2018 – 16:55

Зображення

На кінець прийшла норм Зима, мабуть найулюбленіша пора року для мене. А індюшки мерзнуть, їм тепер пастися немає на чому, але все одно цілий день із ними стояти.

Нещодавно грав із знайомим в Цівілізацію 4 на "Ноблі", прикольно було, ну звичайно я в своєму репертуарі, потрібно гроші заробляти а мну грає у відео-ігри та читає нікому не потрібні книги по Математиці для школярів :), пофіг...
  • 1

#120 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1819 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 10:20

Натрапив на методичку часів універу по теорії ймовірностей, інколи так розслабляє зануритися в науку, захавати пару пиріжків із вишнями, запиваючи це все холодним чаєм із липи... Реально мізки розвантажуються, навіть якщо читаєш та майже нічого не розумієш, все одно, потихеньку, після надцятого прочитання доходе. :) Замислиєшся, таке собі життя якогось фантастичного мага-відлюдника якогось... :lol: Прикольно!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних