Перейти до вмісту

Психологічні проблеми

Психологічні Проблеми

Повідомлень в темі: 117

#1 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1680 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 18.07.2018 – 09:31

 • 116
На жаль не знайшов кращої гілки форуму для такої теми. Думаю у багатьох людей є психологічні проблеми, викладу для початку деякі від вашого покірного слуги. Де ще можна безкоштовно і безпечно для оточуючих вивалити свій негатив як не у клятій глобальній мережі, яка воістину безмежна! :)

Останнім часом у мене із психікою мабуть щось не гаразд. Дістають хронічні болячки, деякі із яких Я зловив у своїх мандрах, не так давно, деякі ще із дитинства, немає роботи, немає власної сім'ї (навіть дівчини), немає грошей, мені під тридцять живу в селі, ваш покірний слуга є ідеальним кандидатом для образ, на мене ображаються всі кому не лінь, повчаючи як потрібно жити, шукаючи у мені найменші недоліки придираючись до слів. Останнім часом погано сплю по різним причинам, збився режим сон-активність, переповнилася чаша — це коли у мене зламався комп'ютер, точніше програма, точніше ОС, яка роками була моїм вірним помічником :(. Але мова не про це, то була лише преамбула... Думаю час переходити до того що починає мене трішки клювати (геніям що зрозуміли як працює людський мозок-свідомість із популярної-практично-психологічної макулатури по Нейрології, прохання не поспішати слинитися гормонами на останній абзац, засипаючи все "культурними умовностями" та "генетичними надбудовами" :P). Вибачте, клятий чорний гумор.

Тягар відповідальності

У мене є друг, ми з ним тепер бачимось дуже рідко, Я до нього не телефоную майже ніколи (як у принципі до будь-кого іншого), Я постійно забуваю його день народження, тощо, але не в цьому суть. Він із багатої сім'ї, у принципі трішки вище середнього класу. Раніше, коли його сім'я була не така заможна як зараз, він часто приїжджав до мене в село дитиною, він і його родич-одноліток. Ми можна сказати росли разом, лазили по всіляких смітниках, фермах, закинутих хатах, і тому подібному. Я був, хух *зітхає*, можна сказати лідер групи. Ми вигадували різні, божевільні речі, як у принципі і більшість дітей, та намагалися втілити їх у життя, інколи це завершувалося дуже погано, добре що не трагічно...
Так от був у мене тоді один "бздиньк", психологічний такий: ваш покірний слуга, грав свого роду у гру, наприклад іду із кимось пліч-о-пліч, перед нами двері, і тут у голові дити "бздиньк",– "Я повинен зайти у ці двері перший! Інакше зі мною станеться щось погане.", іду по дорозі один, дивлюся ямка — "Опля, Я повинен наступити на її край, інакше у майбутньому станеться щось дуже погане для мене", а по дорозі, на зустріч пре машина, ваш покірний слуга поперед машини лізе в оту ямку... І це було дійсно захопливо! На жаль, доходило місцями до межі між можливістю стати інвалідом чи навіть загинути... Слава богам, цей "бздиньк", ці закладання (парі) самого із собою, із часом пройшли. Але оскільки Я був лідер групи, такий от "бздиньк" здається передався на інших її учасників, хоча свідомо не говорив їм про такі от штуки.

Оскільки мій друг, був у тій групі то звичайно це вплинуло і на нього, і якщо у вашого покірного слуги, це можна сказати трансформувалось та переросло, то як мені здається у мого друга це викликало певні психологічні проблеми та комплекси. Розкажу трішки про нього. На відміну від мене, він зростав у місті та жив міським життям, ще він дуже релігійний (християнин, ортодокс), часто молиться і все таке. У школі захоплювався гульками, дівчатами (у нього їх було багато, і школярки, і старші, тощо), вчився не дуже, захоплювався всілякими практичними психологіями, тощо. Після дошкільного віку, молодших класів, ми із ним дуже рідко бачимося. Після школи він поїхав навчатися в інше місто, у гуртожитку проживав, далі на квартирі за роботою не по спеціальності. Знайшов дівчину, із якою тепер проживає декілька років уже, покинув роботу, постійно скаржився на малу зарплатню. І тут ми підходимо до головного.

Він планує їхати на заробітки за кордон, Я йому сказав що дурна ідея, і щоб він продовжував шукати роботу тут. Чому Я так сказав? — Це складно пояснити, там враховано багато факторів та інтуїція. До речі, ваш покірний слуга не фанат цієї, трудової міграції.
Його дівчина, як Я і передбачив (клята інтуїція знову вгадала :(), абсолютно не сприйняла такого. Вони сваряться, від цього у нього починаються нервові розлади. І тут вступають у гру оті комплекси, які він здобув ще в дитинстві... Йому погано, він можливо думав знайти розраду у спілкуванні зі мною, але на жаль, ваш покірний слуга, відповів на це як завше, особливо не думаю над тим що говорю. Розумієте, він звик ділити життя на "правильно", "не правильно", це він ще любить називати, "раціонально", "не раціонально". І от мій друг почав розповідати мені про те що дівчата мислять емоціями, про раціональність, про всіляке таке, можливо надіючись що Я дам тому підтвердження та підтримаю його. На жаль, Я був сонний (як завше), і трішки у своїх мареннях (як завше), тому моя відповідь була не зовсім такою, як він очікував. Ваш покірний слуга розповів йому про складну комбінацію передумов, генів, інстинктів, оточення, набутого досвіду, власного вибору та його велчності випадковості, і як це все впливає на людське життя. До слова у мене абсолютно немає досвіду у стосунках із дівчатами, але Я як і в дитинстві, коли був лідером отого гурту, завше знаходив відповіді на всі запитання, завше знав що робити у тій, чи іншій ситуації, не тільки до самого себе, а й для оточуючих...

Він все одно вирішив їхати закордон, скориставшись фінансовою допомогою своєї родини, попри мій скептицизм, він знову, серйозно посварився із своєю дівчиною, він не розуміє її, але моя інтуїція підказує мені причину, на щастя, на цей раз Я промовчав. І все одно мене гризе тягар відповідальності за нього, як в дитинстві.
Він то мої бредні не послухав звичайно (ваш покірний слуга не авторитет по життю, скоріше лузер, якого ніхто не сприймає серйозно...), але боюсь він не знайшов у собі відповідей, а мої слова його ще більше заплутали. Я приблизно передбачаю до чого йде справа і як зміниться та укоріниться його світогляд, мені це не подобається, але Я не знаю що робити, і чи варто втручатися.
До слова, ваш покірний слуга має дуже мало випадків що висять на моєму сумлінні, навіть попри різні обставини у які Я потрапляв, один із них, коли потрібно було заступитися за дівчину над якою знущалися та били в школі (в тому числі, мої тодішні друзі та знайомі...), заступитися кулаками, а Я обмежився словами. Клята оця м'якість, як у Губки Боба :(, нічого не поробиш, такий мну. Вона навіть подзвонила мені через роки, дивно, до вашого покірного слуги рідко взагалі хтось телефонує, дівчата то взагалі, але тоді у моїй голові була така каша, стільки всього трапилося, то був 2014-й рік... Більше вона не дзвонила.
Маю на увазі, Я не хочу щоб мене ще щось гризло, як випадок із захистом отієї дівчини у школі. Звичайно, це ж не як колись, ми не група дітей які лазять по смітниках, а Я не їх лідер, і не відповідаю за власні, свідомі рішення людей та їх вчинки, але побоююсь, а якщо мій друг поламає собі життя і це буде через моє втручання/не, чи не висітиме наді мною до кінця моїх днів, доки мій розум буде ясний та тверезий, цей клятий випадок, як той у школі? Отаке, їдуче, філософське питання, отакий тягар відповідальності!

#2 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1895 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 18.07.2018 – 21:30

Даже не знаю шо тобі сказати.

Повідомлення відредагував серпинка: 18.07.2018 – 21:30

 • 0

#3 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1680 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 18.07.2018 – 23:21

 серпинка (18.07.2018 – 21:30) писав:

Даже не знаю шо тобі сказати.
Та дякую, нічого у принципі не потрібно писати, мені підходить цей форум із малою кількістю відвідувачів. Я скоріше пишу для себе, написав — полегшало. Бува звичайно відповідаю на пости ідеологічних/релігійних, наприклад, чи сперечаюся із кимось на форумі, на відповідні теми, але це не той випадок, хоча також наболіле.

Хоча, наприклад ситуація із моїм другом у дечому тут перегукується, мій друг все одно мене не сприйняв серйозно і не послухав, він послухав інших людей та свій досвід, "раціоналізм", і тому подібне, (від чого, мені признатися легше). Ситуація на форумах приблизно така сама, люди запитують самі себе, інших людей, книги, і так далі. Задають прості питання. Особисто Я, інколи даю дуже складні відповіді, які знову ж таки Я, вважаю чимось наближеним до істини краще ніж багато чого іншого. Люди (в переважній більшості) абсолютно не сприймають мої відповіді, дослухаючись до інших пояснень, та чинять відповідно до оних. Признатися, від цього мені легше у деякій мірі, тут як сказати, совість чиста, бо для мене злочин впливати на вибір людей, форсувати, ставити перед фактом, чи якось підтасовувати його, ну в такому дусі. З іншого боку і повною бездіяльність не назовеш, тобто для свого друга наприклад, Я допоміг як зміг, в основому порадами та застереженнями, виразив свій скептицизм на рахунок роботи за кордоном.

Думаю це вдала стратегія, свого роду гра за правилами, ах... Проїхали :). То все мої "глюки".

Понию краще на рахунок пощуку роботи чи про глобальні проблеми. У будь-якому разі, друг заїжджав до мене, тому мені стало значно легше.
 • 0

#4 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7239 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.07.2018 – 12:28

А в мене проблема - страх. параноя.
боюся майбутнього. як виростити дітей і що з ними буде, грошей капеь не вистачає, а якось ще заробляти немає ні вмінь ні здоров'я.
 • 0

#5 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1680 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 19.07.2018 – 15:43

 Уповноважений (19.07.2018 – 12:28) писав:

А в мене проблема - страх. параноя.
боюся майбутнього. як виростити дітей і що з ними буде, грошей капеь не вистачає, а якось ще заробляти немає ні вмінь ні здоров'я.
Кляті вміння? Єдине що спадає на думку — є вільні університети, там можна отримати ці кляті вміння, програмування, бізнес, всілякі менеджменти. Вільні онлайн універи то є велика штука у 21-му столітті, не важливо хто ти, неважливо де ти, просто доступ до інтернету та знання англійської допоможуть тобі!

Зображення

Хоча тупо отримувати поради від безробітного, у плані успішності в житті, ваш покірний слуга, м'яко кажучи не очень.
 • 0

#6 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7239 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.07.2018 – 17:15

немає здоров'я щоб вчитися. розсіяний я дуже. мабуть склероз. не пам'ятаю де поклав предмет хвилину тому. і зір значно погіршився, сліпну
 • 0

#7 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1680 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 19.07.2018 – 19:33

 Уповноважений (19.07.2018 – 17:15) писав:

немає здоров'я щоб вчитися. розсіяний я дуже. мабуть склероз. не пам'ятаю де поклав предмет хвилину тому. і зір значно погіршився, сліпну
Не знаю яка ситуація у вас, але он Хокінг паралізованим статті писав, ну ладно, Хокінг був на повному соц-забезпеченні і його підтримували, але все одно. Не пам'ятати де поклав предмет хвилину тому, це ще не склероз, сам такий наприклад, із дитинства. Просто слабка, короткочасна пам'ять, нічого страшного. Зір то зло, потрібно берегти, відпочивати від компа наприклад, висиплятися (у мене сідає зір від недосипання до прикладу), Я бува на луки вибігаю, добре зір відновлює, бо у нашій державі трішки проблеми із медициною, точніше їх майже немає, якщо у тебе є багато грошей... Ну можна купити окуляри, наприклад ваш покірний слуга мабуть скоро так і зробить. На EDX, там інтерактивні прості курси, теорія + задачі в основному, може навчатися будь-хто, з нуля. Я там Алгебру елементарну повторював і Геометрію, мені сподобалось, тільки з'єднання нормальне потрібне, бо відео часто доводиться вантажити.
 • 0

#8 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1895 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 19.07.2018 – 23:44

 фростыш_дурак(забанений) (19.07.2018 – 19:33) писав:

Не знаю яка ситуація у вас, але он Хокінг паралізованим статті писав, ну ладно, Хокінг був на повному соц-забезпеченні і його підтримували, але все одно. Не пам'ятати де поклав предмет хвилину тому, це ще не склероз, сам такий наприклад, із дитинства. Просто слабка, короткочасна пам'ять, нічого страшного. Зір то зло, потрібно берегти, відпочивати від компа наприклад, висиплятися (у мене сідає зір від недосипання до прикладу), Я бува на луки вибігаю, добре зір відновлює, бо у нашій державі трішки проблеми із медициною, точніше їх майже немає, якщо у тебе є багато грошей... Ну можна купити окуляри, наприклад ваш покірний слуга мабуть скоро так і зробить. На EDX, там інтерактивні прості курси, теорія + задачі в основному, може навчатися будь-хто, з нуля. Я там Алгебру елементарну повторював і Геометрію, мені сподобалось, тільки з'єднання нормальне потрібне, бо відео часто доводиться вантажити.
Бехня, що комп зір садить. Мені не садить. Перевіряла недавно, навіть кращий став, ніж був. Їжте морквину кожного дня і зір за рік покращиться.

 Уповноважений (19.07.2018 – 17:15) писав:

немає здоров'я щоб вчитися. розсіяний я дуже. мабуть склероз. не пам'ятаю де поклав предмет хвилину тому. і зір значно погіршився, сліпну
Діабет може? Перевір цукор в крові. Здай аналіз крові.
 • 0

#9 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1680 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 23.07.2018 – 17:34

Їхануться, читав дописи на коментар Президента СШ про погрози у бік ІРІ (Твіттер). Що Я там побачив? — Конспірологія, нео-націоналізми, релігії, містика, окультизми, якісь божевільні стеготексти, люди корчять із себе прямо Джеймс Бондів смердючих, абсолютно не маючи змоги ні ддовести ні спростувати свої вірування... Боже, із таким у макітрі люди страждають, вмирають, змушують страждати інших, убивають... Ні, ну маю на увазі, все це можна робити і з іншим у макітрі, але все одно. Ваш покірний слуга багато чого перебачив за свій вік, і перепробував також, але таким не став. Чому? — Спадковість, передумови, твій вибір, випадковість, і ще мільйон всього, все це робить тебе таким, яким ти є. Чому так багато людей, яких Я зустрічав по життю, мислять абсолютно не схоже на те, як мислю Я? Чи це мені так здається, ввижається, і Я десь помилився у оцінці ситуації, у своїх прогнозах, і більшість людей мислить схоже, тільки ваш покірний слуга десь заплутався? Чому мені здаються ідеології, у які вірять люди навіть із вищою освітою, люди набагато розумніші від вашого покірного слуги, в ідеолгії за які люди віддають життя... Чому мені ці ідеології здаються таким примітивізмом, таким безглуздям... Як це все так вийшло? Чому Я наприклад, ах... Проїхали. Можливо на такі питання безглуздо шукати відповіді.
 • 0

#10 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1895 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 23.07.2018 – 21:56

 фростыш_дурак(забанений) (23.07.2018 – 17:34) писав:

Їхануться, читав дописи на коментар Президента СШ про погрози у бік ІРІ (Твіттер). Що Я там побачив? — Конспірологія, нео-націоналізми, релігії, містика, окультизми, якісь божевільні стеготексти, люди корчять із себе прямо Джеймс Бондів смердючих, абсолютно не маючи змоги ні ддовести ні спростувати свої вірування... Боже, із таким у макітрі люди страждають, вмирають, змушують страждати інших, убивають... Ні, ну маю на увазі, все це можна робити і з іншим у макітрі, але все одно. Ваш покірний слуга багато чого перебачив за свій вік, і перепробував також, але таким не став. Чому? — Спадковість, передумови, твій вибір, випадковість, і ще мільйон всього, все це робить тебе таким, яким ти є. Чому так багато людей, яких Я зустрічав по життю, мислять абсолютно не схоже на те, як мислю Я? Чи це мені так здається, ввижається, і Я десь помилився у оцінці ситуації, у своїх прогнозах, і більшість людей мислить схоже, тільки ваш покірний слуга десь заплутався? Чому мені здаються ідеології, у які вірять люди навіть із вищою освітою, люди набагато розумніші від вашого покірного слуги, в ідеолгії за які люди віддають життя... Чому мені ці ідеології здаються таким примітивізмом, таким безглуздям... Як це все так вийшло? Чому Я наприклад, ах... Проїхали. Можливо на такі питання безглуздо шукати відповіді.
Бачу, люди з вищою освітою потроху втрачають авторитет)
 • 0

#11 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7239 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.07.2018 – 22:05

У Фростиша реально якісь проблеми - таку єресь дику пише, я вже й не читаю
 • 0

#12 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1895 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 23.07.2018 – 22:16

 Уповноважений (23.07.2018 – 22:05) писав:

У Фростиша реально якісь проблеми - таку єресь дику пише, я вже й не читаю
Всі проблеми від рудості.
 • 0

#13 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1680 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 24.07.2018 – 09:43

 серпинка (23.07.2018 – 21:56) писав:

Бачу, люди з вищою освітою потроху втрачають авторитет)
Вибачте, Я вас не розумію, але як легко бачити, у своєму попередньому повідомленні, ваш покірний слуга мав на увазі в основному "технарів", не маю забобонів щодо технарів, це чисто із власного, суб'єктивного досвіду (що також повинно бути очевидно, оскільки Я не маю абсолютно ніякого доступу до такого роду, достовірних статистичних даних). Вибачте, пані Серпинко, але мені дійсно інколи важко зрозуміти що Ви хотіли виразити тим, чи іншим постом. :)

 Уповноважений (23.07.2018 – 22:05) писав:

У Фростиша реально якісь проблеми - таку єресь дику пише, я вже й не читаю
Ну так, тема називається "Психологічні проблеми...", відповідно: а що Ви тут хотіли побачити?

Зображення

У мене останнім часом дике вічтуття що моє мислення, рішення, вчинки, тощо, все те що створили мене таким як Я є, це якось не вписується у "рівняння" що описує інших людей. Звичайно це божевілля, так-як на планеті близько десяти мільярдів розумних істот, і по ідеї, багато хто повинен мислити схоже, сприймати навколишній світ схоже, робити схожий вибір, приймати схожі рішення, так-далі, і такого типу людей можна описати якось, виділити у якусь групу чи підгрупу, чи ще щось у даному руслі, щоб спрогнозувати розвиток, та якось розмістити цих людей у загальній моделі. Яке їх місце у цій моделі, тобто як середньостатистично складалася їх доля? Як часто вони змінювалися, починаючи сприймати світ звично, як й інші люди? Тим більше історія людства давня, можливо люди із даним типом сприйняття існували й раніше, маю на увазі у достатній, помітній кількості.
Але тут Ми повертаємося до ідіотського питання: "Чому?". Чому наприклад, ваш покірний слуга мислить так а не інакше, не так як всі ті люди яких знав у своєму житті наприклад, які цьому причини? Яка божевільна комбінація факторів привела мене до такого світосприйняття? Може це якась болячка? :D Поганий жарт...
Я дійсно намагався вилікувати цю болячку, знайти свого роду місце, світогляд який би задовільнив мою цікавість, пояснив суть речей, знайти "Різон Детру" свого роду: ваш покірний слуга був комуністом у дитинстві, нео-націоналістом потім, навіть в релігію вдавався, де мене тільки не носило. Але все це не те, все це лише примітивні, пусті конструкції для мене, які абсолютно не здатні заповнити безодню що знаходиться десь глибоко у свідомості. Мабуть Я занадто довго дивився в ту безодню...

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 24.07.2018 – 09:51

 • 0

#14 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1680 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 28.07.2018 – 11:34

Про сни

Сновидіння звичайна річ для людей, у когось їх більше, у когось їх менше. Ваш покірний слуга із тих, у кого їх майже немає, тобто мені майже ніколи не сняться сни, темнота у підсвідомості. Хоча можливо багато людей так думає, але насправді вони (сни) їм сняться, просто вони не можуть їх пригадати.
Останнім часом у мене, на краю села, перебої із електропостачанням, тому коли після вправлянь по господарству заходиш у хату, то уже темно. Так от нещодавно сталося те, що стається як Я уже і говорив, дуже рідко. А саме, мені приснився сон, та ще й таке божевілля, що хоч стій, хоч падай. Краще б взагалі нічого не снилося :), це не був еротичний сон чи щось таке, скоріше жахіття. Думаю можна викласти короткий зміст такого сновидіння у цій темі, так от:

...почалося все у підніжжя якогось велетенського хмарочосу (такі Я бачив тільки у фільмах), по якійсь невідомій причині, ваш покірний слуга опинився біля того хмарочосу, далі Я туди зайшов, зі мною був ще хтось, але згадати хто то конкретно був, не можу; отже ми зайшли у той хмарочос, всередині було чисто, приймальня, все у новітньому стилі (модерновому), який Я також бачив тільки у кіно, офісні преміщення, багато коридорів, але там не було жодної душі крім нас; ми почали підійматися поверх за поверхом вгору, навіщо також не зрозуміло, і здається Я щось таке запитав у моїх супутників але не пам'ятаю що вони відповіли; накінец ми досягли високих поверхів, і раптом, Я відчув небезпеку та страх, тут взагалі почалося якесь божевілля, згадується лише щось типу екран як у фільмах жахів ("Дзінок") із перешкодами, коли немає сигналу, Я нехтуючи страхом увійшов у той екран, мої супутники залишилися ззовні цього "порталу", пройшовши трішки вперед, вашому покірному слузі показалася страшна картинка, принаймні вона здалася мені дуже-дуже страшною і Я відчув неймовірний жах, хоча це не було якесь воєнне місиво, чи щось у цьому дусі, а картинка була нступна: темна, велика кімната, чи то печера, чи щось на зразок великого ангару, через темноту не було нічого нормально видно, крім одного, якогось світлого кругу, у центрі цього диску сиділа дитина, років шести-семи, хлопчик із чорнявим як сама ніч волостям, по границі цього диску були людські черепи та кістки, нехтуючи своїм інстинктом самозбереження і жахом що сковував мої рухи, ваш покірний слуга кинувся до цього хлопчика, він мені щось сказав, не пам'ятаю що, Я відразу схопив його та рвонув до виходу, тілько-но вискочивши із цього "порталу", Я передав хлопчика одному із своїх компаньйонів, це була якась дуже смуглява дівчина (мабуть мулатка чи темношкіра), більше Я не бачив ні цього хлопчика, ні своїх супутників, але жах охоплював вашого покірного слугу все дужче і дужче доки він мчав поверх за поверхом вниз, відчуття небезпеки, наче мене щось переслідувало, щось жахливе; вискочивши нарешті із цього, всіма богами проклятого хмарочосу, тоді уже настала пізня ніч, Я помчав у місто, у велике та людне місто, яке Я також міг бачити лише у фільмах, пробігаючи через ці освітлені ліхтарями вулиці, Я раптом зрозумів що люди мене бояться, вони жахаються і відскакують у сторони, ваш покірний слуга не міг зрозуміти чому, і це викликало ще більший жах, ховаючись від людей Я заскочив у якісь смердючі, темні, брудні провулки зі смітниками, ще зустрів там якихось дітей, які також перелякалися мене помчавши геть, не розуміючи від кого втікаю, Я біг доти, доки не встряв у якийсь дивний ринок, де не було жодного покупця, він був не дуже добре освітлений, а між торговими рядами було так вузько що доводилося йти боком, буквально продиратися, майже всі продавці, яких було там дуже багато, спали міцним сном, протиснувшись через цей жах, Я раптом опинився на перехресті яке пам'ятаю із реального життя...

Нарешті прокинувшись від цього божевілля, Я виявив що весь мокрий від спеки, а серце моє калатає як навіжене, неначе Я пробіг метрів п'ятсот галопом. І тут мені прийшла думка, що ну його на..., таку підсвідомість, та всих цих Фльойдів, краще як нічого не сниться, тільки клята темнота :(.
Цуко бляха, це був якийсь сраний сюжет для чергової серії "Сутінкової Зони", де там телефона Рода Серлінґа, потрібно зателефонувати та розповісти що Я маю сценарій! Хай і мені трішки процентів від прокату виділять, а то Я скоро як бомж житиму :P.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 28.07.2018 – 11:39

 • 1

#15 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1895 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 28.07.2018 – 23:50

 фростыш_дурак(забанений) (28.07.2018 – 11:34) писав:

Про сни

Сновидіння звичайна річ для людей, у когось їх більше, у когось їх менше. Ваш покірний слуга із тих, у кого їх майже немає, тобто мені майже ніколи не сняться сни, темнота у підсвідомості. Хоча можливо багато людей так думає, але насправді вони (сни) їм сняться, просто вони не можуть їх пригадати.
Останнім часом у мене, на краю села, перебої із електропостачанням, тому коли після вправлянь по господарству заходиш у хату, то уже темно. Так от нещодавно сталося те, що стається як Я уже і говорив, дуже рідко. А саме, мені приснився сон, та ще й таке божевілля, що хоч стій, хоч падай. Краще б взагалі нічого не снилося :), це не був еротичний сон чи щось таке, скоріше жахіття. Думаю можна викласти короткий зміст такого сновидіння у цій темі, так от:

...почалося все у підніжжя якогось велетенського хмарочосу (такі Я бачив тільки у фільмах), по якійсь невідомій причині, ваш покірний слуга опинився біля того хмарочосу, далі Я туди зайшов, зі мною був ще хтось, але згадати хто то конкретно був, не можу; отже ми зайшли у той хмарочос, всередині було чисто, приймальня, все у новітньому стилі (модерновому), який Я також бачив тільки у кіно, офісні преміщення, багато коридорів, але там не було жодної душі крім нас; ми почали підійматися поверх за поверхом вгору, навіщо також не зрозуміло, і здається Я щось таке запитав у моїх супутників але не пам'ятаю що вони відповіли; накінец ми досягли високих поверхів, і раптом, Я відчув небезпеку та страх, тут взагалі почалося якесь божевілля, згадується лише щось типу екран як у фільмах жахів ("Дзінок") із перешкодами, коли немає сигналу, Я нехтуючи страхом увійшов у той екран, мої супутники залишилися ззовні цього "порталу", пройшовши трішки вперед, вашому покірному слузі показалася страшна картинка, принаймні вона здалася мені дуже-дуже страшною і Я відчув неймовірний жах, хоча це не було якесь воєнне місиво, чи щось у цьому дусі, а картинка була нступна: темна, велика кімната, чи то печера, чи щось на зразок великого ангару, через темноту не було нічого нормально видно, крім одного, якогось світлого кругу, у центрі цього диску сиділа дитина, років шести-семи, хлопчик із чорнявим як сама ніч волостям, по границі цього диску були людські черепи та кістки, нехтуючи своїм інстинктом самозбереження і жахом що сковував мої рухи, ваш покірний слуга кинувся до цього хлопчика, він мені щось сказав, не пам'ятаю що, Я відразу схопив його та рвонув до виходу, тілько-но вискочивши із цього "порталу", Я передав хлопчика одному із своїх компаньйонів, це була якась дуже смуглява дівчина (мабуть мулатка чи темношкіра), більше Я не бачив ні цього хлопчика, ні своїх супутників, але жах охоплював вашого покірного слугу все дужче і дужче доки він мчав поверх за поверхом вниз, відчуття небезпеки, наче мене щось переслідувало, щось жахливе; вискочивши нарешті із цього, всіма богами проклятого хмарочосу, тоді уже настала пізня ніч, Я помчав у місто, у велике та людне місто, яке Я також міг бачити лише у фільмах, пробігаючи через ці освітлені ліхтарями вулиці, Я раптом зрозумів що люди мене бояться, вони жахаються і відскакують у сторони, ваш покірний слуга не міг зрозуміти чому, і це викликало ще більший жах, ховаючись від людей Я заскочив у якісь смердючі, темні, брудні провулки зі смітниками, ще зустрів там якихось дітей, які також перелякалися мене помчавши геть, не розуміючи від кого втікаю, Я біг доти, доки не встряв у якийсь дивний ринок, де не було жодного покупця, він був не дуже добре освітлений, а між торговими рядами було так вузько що доводилося йти боком, буквально продиратися, майже всі продавці, яких було там дуже багато, спали міцним сном, протиснувшись через цей жах, Я раптом опинився на перехресті яке пам'ятаю із реального життя...

Нарешті прокинувшись від цього божевілля, Я виявив що весь мокрий від спеки, а серце моє калатає як навіжене, неначе Я пробіг метрів п'ятсот галопом. І тут мені прийшла думка, що ну його на..., таку підсвідомість, та всих цих Фльойдів, краще як нічого не сниться, тільки клята темнота :(.
Цуко бляха, це був якийсь сраний сюжет для чергової серії "Сутінкової Зони", де там телефона Рода Серлінґа, потрібно зателефонувати та розповісти що Я маю сценарій! Хай і мені трішки процентів від прокату виділять, а то Я скоро як бомж житиму :P.
Я, звичайно, не вмію тлумачити сновидіння. Зараз тут може прийти якась реклама про ворожку, зустрічається іноді таке, дивись не ведись)) Але, можливо, коли ти бачиш сни, ти ніби знайомишся із собою?..
 • 0

#16 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1680 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 29.07.2018 – 10:22

 серпинка (28.07.2018 – 23:50) писав:

Я, звичайно, не вмію тлумачити сновидіння. Зараз тут може прийти якась реклама про ворожку, зустрічається іноді таке, дивись не ведись)) Але, можливо, коли ти бачиш сни, ти ніби знайомишся із собою?..
Ніа, думаю сни — це свого роду божевільне хитросплетіння інстинктів, емоцій, підсвідомості, пам'яті та свідомості, чого там більше, чого там менше, можливо це залежить конкретно від людини. Після того сновидіння мені знову нічого не сниться, отже все гаразд як завше.
 • 0

#17 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1895 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 29.07.2018 – 22:26

 фростыш_дурак(забанений) (29.07.2018 – 10:22) писав:

Ніа, думаю сни — це свого роду божевільне хитросплетіння інстинктів, емоцій, підсвідомості, пам'яті та свідомості, чого там більше, чого там менше, можливо це залежить конкретно від людини. Після того сновидіння мені знову нічого не сниться, отже все гаразд як завше.
Ну от дивись, що я знайшла:

Цитата

To, чтo мы coвceм нe зaпoминaeм или зaпoминaeм cвoи cны лишь чacтичнo, являeтcя нeдocтaткoм кaк нaшeй личнoй, тaк и oбщecтвeннoй культуpы. Mы нe пpиучeны к вocпpиятию cнa кaк к инфopмaциoннoй функции нaшeгo пoдcoзнaния, кoтopoe пpaвдивo oпиcывaeт cocтoяниe нaшeй жизни и coбытий, в нeй пpoиcxoдящиx. A пocкoльку coн чecтнo peгиcтpиpуeт вce пpoиcxoдящee, у чeлoвeкa включaeтcя зaщитный мexaнизм зaбывaния. Дaнный мexaнизм был oткpыт в paмкax пcиxoaнaлитичecкoй тeopии З.Фpeйдoм и пpoявляeтcя в тoм, чтo чeлoвeк «нe пoмнит» cвoeгo cнa для тoгo, чтoбы избeжaть cтoлкнoвeния c кaкoй-тo пpoблeмoй в cвoeй жизни, кoтopaя являeтcя для нeгo нepaзpeшимoй, нeпpиятнoй, зaпpeтнoй.
Тому, якщо ти не пам'ятаєш своїх снів, то не слід думати, що все гаразд. Бо так ти прото тікаєш від своїх проблем і боїшся зіткнутися з ними віч-на-віч. Значить проблеми серйозні, і ти не можеш їх подолати, бо якби міг, то робив би це, у сні. Тому, напевно, добре (за Фрейдом), що ти пам'ятаєш той сон. :) Ти почав вирішувати проблеми. ;) Чи ти думаєш, що якщо сни не сняться, то значить проблем нема?

Повідомлення відредагував серпинка: 29.07.2018 – 22:28

 • 0

#18 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1895 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 30.07.2018 – 06:50

А мені сьогодні наснилось, що магазин, у якому я купувала племіннику у книжку про Холмса, зачиняється: заходжу я в магазин, бачу, що у ньому лише одна кімната стала, стіна замурована, проходу в іншу кімнату нема, ремонт, побілено все в кремовий колір, і пару книжок на стелажах з протилежного боку залишилось. Питаю продавця, чи переїжджають, чи закриваються. Сказав, що переїжджають, адресу якусь назвав, але так і не зрозуміла, де то. Що ніби є у них ще один магазин, вони об'єднуються. А продавець сам такий якийсь потворний весь. Я ж його знаю, роками іноді щось купую, картку на 5% знижки маю. Він хоч і дуже низенький, але симпатичний, приємний, на українську переходить завжди. А тут який такий спотворений...
Коротше, Фрост, ще прочитала, що якщо мозк перегружений, ти перевтомлений, то сни теж не сняться. Відпочивай більше)

Повідомлення відредагував серпинка: 30.07.2018 – 06:52

 • 0

#19 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1680 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 30.07.2018 – 11:23

 серпинка (29.07.2018 – 22:26) писав:

Ну от дивись, що я знайшла:

Тому, якщо ти не пам'ятаєш своїх снів, то не слід думати, що все гаразд. Бо так ти прото тікаєш від своїх проблем і боїшся зіткнутися з ними віч-на-віч. Значить проблеми серйозні, і ти не можеш їх подолати, бо якби міг, то робив би це, у сні. Тому, напевно, добре (за Фрейдом), що ти пам'ятаєш той сон. :) Ти почав вирішувати проблеми. ;) Чи ти думаєш, що якщо сни не сняться, то значить проблем нема?
Або у мене вірно працює цей природний мехінзм майже без збоїв, маю на увазі забування снів. як варіант мені подобається думати що у мене щось таки стабільно працює :D. А проблеми є більшості людей, маю на увазі психологічні.
Це ж які у мене проблеми в макітрі повинні бути, що приснилось таке божевілля, це про свій сон, який ваш покірний слуга описав вище. То мабуть якісь сексуальні фігні, або-що. Ну у будь-якому разі, Я не можу пов'язати те сновидіння із переживаннями у своїй свідомості, таких не знаю. Хоча, якось дотично можна пов'язати із отакою мулькою що мене бентежить:

Коплекс Кассандри (Cassandra 'syndrome')

Зображення

Отже. Ваш покірний слуга не володіє ніяким, крутим аналітичним інтелектом, нещодавно навіть АйК'ю тест проходив, вимкнув хД щоб не розчаровуватися, Я не володію ніяким, великим багажем знань, Я не є спеціалістом у якійсь там сфері (крім всеохоплюючої ліні :P), чи щось таке. Попри-те, маю деякий життєвий досвід, і на свій вік встиг у різних ситуаціях, перебачити різного і різних, поприймати участь та перепробувати. Але це також не важливо, важливо інше, у мене є свого роду інтуїція, ну як у кожного людини. Ця інтуїція, як і належить інтуїції постійно намагається уявити чи передбачити, спрогнозувати ті чи інші події, свого роду постійно дивиться у невідомість, у безодню. Також Я людина емоційна, мені важко переносити страждання інших людей, навіть по ящику, не те що в реалі...
Моє передчуття в основному помиляється, "тупаше", як сказав один мій знайомий із реалу. Але на жаль, не завше... Крім суто побутових "вгадувань", мене також цікавить більш масштабні речі, як от геополітика. Не так давно Я у більшій мірі вгадав розвиток подій у КНДР та САР, ще задовго до їх вчинення. Мені не важко було передбачити поразку РФ у зіткненні в САР наприклад, та зміну їх риторики після. До слова такого зіткнення не було мабуть із часів Кубинської Кризи. Це вселило у мене певного роду впевненість. Але на жаль, із впевненістю прийшов і ще більший смуток, так-як Я передбачаю що буде і з набагато ближчою державою та народом ніж КНДР, допустимо...

Це як сидіти у потязі, який рухається по уставленим рейкам, прямо у провалля. Кричати людям щоб вони почали сповільнювати хід, та повернули на розгалуженні, але замість зробити це, люди не те що не сприймають в серйоз попереджень, а навпаки, докидають ще більше різноманітного палива в котел. Розкручують маховики ще швидше, ще більше зусереджуючись на своїх клопотах, не бачучи що колія ще більше прилипає до колес, на яких можна повернути стає все менше, а пейзаж за вікном ще більше нагадує жахіття... Це паскудно.
Але навіть якщо все це моє божевільне марення, Я б ніколи не простив собі якби не намагався попередити людей. Гнітюче відчуття, що коли цей поїзд потрапить в катастрофу, вагони почавлять багато доль, включно із вашим покірним слугою, який не може ні зіскочити із цього потягу, ні зійти, а навіть якби міг. Чи зійшов би...? :(

Отака "Гамлетова байда". Правда сумніваюсь що ця фігня якось зв'язана із вищезгаданим сном.

 серпинка (30.07.2018 – 06:50) писав:

А мені сьогодні наснилось, що магазин, у якому я купувала племіннику у книжку про Холмса, зачиняється: заходжу я в магазин, бачу, що у ньому лише одна кімната стала, стіна замурована, проходу в іншу кімнату нема, ремонт, побілено все в кремовий колір, і пару книжок на стелажах з протилежного боку залишилось. Питаю продавця, чи переїжджають, чи закриваються. Сказав, що переїжджають, адресу якусь назвав, але так і не зрозуміла, де то. Що ніби є у них ще один магазин, вони об'єднуються. А продавець сам такий якийсь потворний весь. Я ж його знаю, роками іноді щось купую, картку на 5% знижки маю. Він хоч і дуже низенький, але симпатичний, приємний, на українську переходить завжди. А тут який такий спотворений...
Коротше, Фрост, ще прочитала, що якщо мозк перегружений, ти перевтомлений, то сни теж не сняться. Відпочивай більше)
Тю, нудні у вас якісь сни, хоча може це і добре, як божевілля сниться то печаль. Так, недосип/перевтома то зло. Але якщо це впливає на забування/відсутність снів, то ваш покірний слуга має перевтомлений мозок все своє життя :(.
 • 0

#20 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1895 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 30.07.2018 – 22:18

Днями довелось почути таку мурню: одна літня жінка, за 80, почала марити, ставить дивні запитання (типу "нащо ви привели попа", хоча нікого нема, складається враження, що вона бачить якихось людей, яких поряд ніхто більше не бачить, хоча я думаю, що вона налякана тим, що може невдовзі померти і тому ставить такі питання, з відчаю, а не тому, що вона когось "бачить"). Так от, люди, що за нею доглядають, на повному серйозі вважають, що та жінка спілкується з померлими, що до неї якісь душі вже приходять.І взагалі, вони з чогось взяли, що вона от-от помре, вже з рік я це чую. Скажіть, це можна кваліфікувати як психологічні проблеми у цих людей?)) Як жити серед таких людей? Що їм казати? Чи краще нічого не казати?)

Повідомлення відредагував серпинка: 30.07.2018 – 22:21

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних