Перейти до вмісту

Сповідь Патріота

Повідомлень в темі: 5

#1 Юрко Серга

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.07.2018 – 13:31

• 2
Не являюся антисемітом, ані членом якої-небудь партії, громадського об’єднання, релігійної спільноти, засуджую агресію на Донбасі і анексію Криму. Все, що пишу диктує мені моє сумління, моральні устої, гени пращурів. Вважаю, що при владі в моїй країні, спадкоємниці великої Київської Русі, повинні бути представники корінного етносу. У інших етносів відмінний менталітет, культура, ідеологія, що негативно впливає на розвиток країни і добробут народу. Як говорив мій давній приятель Леонід Зозюк [1963–2011] "жодна національна меншина не може бути державотворчою в країні".

Слова "Інтернаціоналу" авторства Ежена Потьє в перекладі єврея Арона Коца "Хто був нічим, той стане всім" взяли собі за основу євреї в Україні, де вони здобули багатство і владу, не залишивши простим українцям шансів на політичну кар’єру і великий бізнес, але дозволивши еміграцію з країни найбільш здібного і працьовитого населення, зменшуючи кількість і якість українського етносу собі на користь. Що це, як не прихована депортація. Передвиборче гасло "Жити по-новому" євреї також віднесли до самих себе.

Як бачимо, декомунізація пройшла не повністю і не до кінця, оскільки не були усунені проблеми з нащадками і носіями комунізації, олігархами і глобалістами. Нічого особистого. Це мої глибокі переконання, за котрі людей не судять. Кожен громадянин має право відверто висловлювати свою думку, критикувати владу, називати етнічну приналежність її представників, в цьому нема нічого негожого і незаконного.

Це не приниження і не "розпалювання національної ворожнечі", але прояв патріотизму властивого всім здоровим націям, констатація фактів, котрі влада приховує від народу, як і свої незаконні прибутки. В Радянському Союзі, коли в паспортах громадян була графа "національність" незгідних з комуністичною владою називали ворогами народу, дисидентами. Нинішня влада називає українських патріотів "антисемітами", чим власне розкриває себе і свою сутність.

Нелюдом назвав єврей Дмитро Гордон героя України Левка Лук’яненка. "Антисеміти для мене не люди" сказав він в ефірі одного з телеканалів, чим фактично процитував священний для євреїв Талмуд: "Тільки євреї являються людьми, не євреї – це тварини" (Баба Меціа 114а–114в). Щеням шарпея назвав в прямому телеефірі єврей Михайло Допкін громадського діяча Зоряна Шкіряка. Євреї це єдиний етнос, який не інтегрується з корінним населенням, завжди тримаючись таємничо-відокремлено.

Член Європейського єврейського конгресу Євген Червоненко заявив, що не вважає себе національною меншиною в Україні, а українських активістів назвав "ублюдками, котрі рвуть на собі вишиванки". Так хто насправді вносить розбрат і ворожнечу в українське суспільство, ненавидить і принижує українців на їхній рідній землі, і це все їм сходить з рук. Невже "богообрані" стали ще й недоторкані.

Які з євреїв робітники Йосип Бродський [1940–1996] писав: "В автобусе утром я еду туда, где ждёт меня страшная рожа труда". Тож хто повірить, що навіть будучи на державних посадах євреї працюють на Україну і бажають українцям добра. Однак вітчизняні спецслужби на це ніяк не реагують, зате мене за мої проукраїнські публікації викликали на співбесіду і навіть завели ціле досьє, що нагадує переслідування за погляди неприпустиме в сучасній демократичній країні.

Хіба безпека і процвітання України полягає в захисті євреїв і їхніх інтересів. Але хто ж тоді захистить українців, якщо сама держава проти них. Ще в 1860 році, на повчання майбутнім поколінням українців Тарас Шевченко [1814–1861] писав:

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть ЛЮДИ на землі.

В Україні створився новий олігархічний правлячий клас, що складається не з українців. Це реальна загроза державності і народовладдю. А для особливо заангажованих і різних спецслужб скажу: не треба шукати ворогів в своїй країні серед патріотів, ми це вже проходили. Якщо люди будуть захищені, задоволені життям і владою, впевнені в своєму майбутньому, жодних "внутрішніх ворогів" в країні не буде.

Тільки ідейні, свідомі, непродажні українці можуть створити з розрізненого і різномовного "громадянського суспільства" єдину, міцну і патріотичну націю, побудувати свою незалежну і благополучну країну, в котрій всім буде комфортно і приємно жити, а сусідні країни стануть дружніми і лояльними. Як писав наш пророк Тарас Шевченко:

Якби ми вчилися як треба,
То мудрість би була своя...

І цим все сказано.

Слава Україні і її героям!

Повідомлення відредагував Юрко Серга: 06.07.2018 – 13:46

#2 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2149 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 06.07.2018 – 16:25

Цитата

Слова "Інтернаціоналу" авторства Ежена Потьє в перекладі єврея Арона Коца "Хто був нічим, той стане всім" взяли собі за основу євреї в Україні, де вони здобули багатство і владу, не залишивши простим українцям шансів на політичну кар’єру і великий бізнес, але дозволивши еміграцію з країни найбільш здібного і працьовитого населення, зменшуючи кількість і якість українського етносу собі на користь. Що це, як не прихована депортація. Передвиборче гасло "Жити по-новому" євреї також віднесли до самих себе.
як то "взяли"? воно шо просто валялось нікому не потрібне, шо вони прийшли й "взяли"? Чого українці не "взяли"?
ті "взяли й здобули", а ті чого не "взяли" й не "здобули"?

такі "найбільш здібні й працьовиті" а нічого крім скиглення не роблять? чого ти ниєш, божевільний. В світі перемагає сильніший. Якшо ти думаєш шо жиди тебе обкрутили навколо пальця - значить вони кращі за тебе, розумніші, прудкіші. а ти просто невдаха плаксій, який шукає причину проблем в інших. це ознака класичного огидного невдахи.

Дивись, хто вибрав "жидів" у владу? Чи не ті самі дурники, які такі працьовиті талановиті, самі поєздаті в світі? Шось я не пригадую, шоб у нас секта жидів захопила силою владу. Порошенка напр. обрала більшість населення України. Більшість з яких - українці. Шось мені здається такі як ти і заслужили таку владу. та більше - ви її й вибрали. та більше - вони, влада, це ті самі ви, просто які заскочили до корита. красти красти красти. посади тебе на посаду і ти станеш першим "жидомасоном реформатором", і на тебе почнуть сичати такі самі твої "працьовитоталановиті" двійники але поза владою.

То може досить нити? або робіть як має робити крута нація, або сука не нийте які ви загноблені. Ви загноблені лише самі собою.

Мені шкода лише тих одиниць вартих кращого життя, бо вони здатні його будувати. Але їх дуже мало. Вони йдуть на мітинги, їх ріжуть тітушки, забиває мусорня, вони гинуть на фронті. Їхня боротьба псується купою лайна яке лише здатне смердіти про жидів. І ця ж купа вибере Юлю. І так буде по колу. Лузери, ненавиджу!
  • 0

#3 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1719 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 06.07.2018 – 17:42

О, оскільки Ви за свободу слова, то трішко виражу і свою думку на рахунок вашої думки. :D

Перегляд дописуЮрко Серга (06.07.2018 – 13:31) писав:

Не являюся антисемітом, ані членом якої-небудь партії, громадського об’єднання, релігійної спільноти, засуджую агресію на Донбасі і анексію Криму.
Ну, зараз в людей нові релігії :). Із приводу анексій-шманексій, клоун собіратєль і ко натворили такої дурні що РФ буде люлей за це отримувати дуже довго, навіть попри серйозні тички які воно ловило нещодавно...

Все, що пишу диктує мені моє сумління, моральні устої, гени пращурів.
Абірєжніши із генами та свідомістю, ставити між цими штуками знак дорівнює — ідея апріорі погана. Людський розум це дуже складна штука, тому шо вам там що диктує, то ще спірне питання :)

Вважаю, що при владі в моїй країні, спадкоємниці великої Київської Русі, повинні бути представники корінного етносу.
Думаю тим риб’ятам які розробляли та коїли ті анексії, нас рать на всі Київські Русі, князів, і велике осяйне минуле взагалі, якщо звичайно не брати до уваги пропагандистську площину :).
А як Ви збираєтеся визначати хто корінний, а хто "панаєхавший"? Генетична експертиза? Буде дуже важко знайти ген Київської Русі...

У інших етносів відмінний менталітет, культура, ідеологія, що негативно впливає на розвиток країни і добробут народу. Як говорив мій давній приятель Леонід Зозюк [1963–2011] "жодна національна меншина не може бути державотворчою в країні".
Підніміть етнічне питання осяйної первинності, в державці із локальним конфліктом, нестабільною економікою, соціальними проблемами, озброєними формуваннями розмірами із міні піхотні армії та новим Союзом під боком, ну Ви зрозуміли...

Всім по великому рахунку, нас рать на Арона, його слова, і взагалі. Є поняття ефективності, ось і все. Інтернаціональне КНР допустимо, ефективне, і Ви з цим нічогісінько не вкоїте. А про депортації то ваше конспірологія, Я можу такого багато нагороди, і головне все буде 100% вірно як і ваше хД. Правда зиску від того?

Як бачимо, декомунізація пройшла не повністю і не до кінця, оскільки не були усунені проблеми з нащадками і носіями комунізації, олігархами і глобалістами. Нічого особистого. Це мої глибокі переконання, за котрі людей не судять. Кожен громадянин має право відверто висловлювати свою думку, критикувати владу, називати етнічну приналежність її представників, в цьому нема нічого негожого і незаконного.
І не усуните Ви їх ніколи у нестабільній державці із купою проблем. Чим більше людей водитиме факельні хороводи, тим більше буде реакціонерів (т. з. поляризація), і все більше інтелектуальної еліти, яких не задовольнятимуть осяйні пояснення Донцових, буде з’їжджати у маразм бородатого Маркса, який є набагато складніший для розуміння ніж нео-націоналістичні конспірології, але від цього менш божевільним не стає...

Це не приниження і не "розпалювання національної ворожнечі", але прояв патріотизму властивого всім здоровим націям, констатація фактів, котрі влада приховує від народу, як і свої незаконні прибутки. В Радянському Союзі, коли в паспортах громадян була графа "національність" незгідних з комуністичною владою називали ворогами народу, дисидентами. Нинішня влада називає українських патріотів "антисемітами", чим власне розкриває себе і свою сутність.
Люди ніколи не розумію коли потрібно зупинитися... Є така коренева вада нео-націоналістичної системи, називається розмиті грані, зараз поясню, якби щоб не грубо: от бігав хлопчик, вчив Ісуса, заглядався на "пласунок" в традиційних спідницях, виріс хлопчик, і йому цього стало мало, і він вирішив піти у більш традиційні та осяйні організації, до "дієвих патріотів". Прийде час, і такі традиційні хлопчики будуть приймати рішення, від яких буде багато чого залежати. Це називається "дрейф" від верхніх, поміркованих шарів, до нео-націоналістичного центру, і це як і було зазначено, коренева хиба, її не видалити. І воно б то і нічого, але інший світ, інші держави так сказати. Інші системи, де пофіг хлопчик ти, дівчинка, щось середнє, мавпа, марсіянин, це все нас рать. Якщо ти вмієш робити щось корисне — велком! І далеко не всі такі системи, як показала практика, нормальні і врівноважені, а бувають просто божевільні, не зважаючи на їх неймовірну силу та відповідальність за таку силу... І не важко скласти два плюс два, і зрозуміти яка система слабша.

Нелюдом назвав єврей Дмитро Гордон героя України Левка Лук’яненка. "Антисеміти для мене не люди" сказав він в ефірі одного з телеканалів, чим фактично процитував священний для євреїв Талмуд: "Тільки євреї являються людьми, не євреї – це тварини" (Баба Меціа 114а–114в). Щеням шарпея назвав в прямому телеефірі єврей Михайло Допкін громадського діяча Зоряна Шкіряка. Євреї це єдиний етнос, який не інтегрується з корінним населенням, завжди тримаючись таємничо-відокремлено.
Хто такий Дмитро Гордон? Лисий журналіст такий? Пфф, і шо!? Хто такий Допкін? Хто такий Шкіряк хД?
Ага, у вас просто геніяльний, глобальний етно-аналіз ХД. Бу-га-га! Тримається таємничо та відокремлено, прямо як нео-націоналісти по підвалах із портретами вождів :). Ой боже, Я не можу... Жидомасони вєздє! Кралаул!

Член Європейського єврейського конгресу Євген Червоненко заявив, що не вважає себе національною меншиною в Україні, а українських активістів назвав "ублюдками, котрі рвуть на собі вишиванки". Так хто насправді вносить розбрат і ворожнечу в українське суспільство, ненавидить і принижує українців на їхній рідній землі, і це все їм сходить з рук. Невже "богообрані" стали ще й недоторкані.

Які з євреїв робітники Йосип Бродський [1940–1996] писав: "В автобусе утром я еду туда, где ждёт меня страшная рожа труда". Тож хто повірить, що навіть будучи на державних посадах євреї працюють на Україну і бажають українцям добра. Однак вітчизняні спецслужби на це ніяк не реагують, зате мене за мої проукраїнські публікації викликали на співбесіду і навіть завели ціле досьє, що нагадує переслідування за погляди неприпустиме в сучасній демократичній країні.
Бу-га-га! Нас рать на того Червоненка чи як там його. Слухайте що говорить Держава Ізраїль на офіційному рівні, і менше всіляких Червоненків. Забули хто лікував і лікує учасників конфлікту на Сході? Забули хто вам допомогу присилає, на МІЛЬЯРДИ? А чи не жидомасони ДІ та СШ? Уже "Азов" у чорному списку — продовжуйте у тому ж дусі, грайтеся у "гітлерюгенд", то там швиденько прикрутять канали постачання... Бо вони: "ето всьо ми проходіли, ето всьо ми ізучалі", і вони прекрасно можуть змоделювати розвиток ситуації.

Хіба безпека і процвітання України полягає в захисті євреїв і їхніх інтересів. Але хто ж тоді захистить українців, якщо сама держава проти них. Ще в 1860 році, на повчання майбутнім поколінням українців Тарас Шевченко [1814–1861] писав:

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть ЛЮДИ на землі.

В Україні створився новий олігархічний правлячий клас, що складається не з українців. Це реальна загроза державності і народовладдю. А для особливо заангажованих і різних спецслужб скажу: не треба шукати ворогів в своїй країні серед патріотів, ми це вже проходили. Якщо люди будуть захищені, задоволені життям і владою, впевнені в своєму майбутньому, жодних "внутрішніх ворогів" в країні не буде.

Тільки ідейні, свідомі, непродажні українці можуть створити з розрізненого і різномовного "громадянського суспільства" єдину, міцну і патріотичну націю, побудувати свою незалежну і благополучну країну, в котрій всім буде комфортно і приємно жити, а сусідні країни стануть дружніми і лояльними. Як писав наш пророк Тарас Шевченко:

Якби ми вчилися як треба,
То мудрість би була своя...

І цим все сказано.

Слава Україні і її героям!
Якщо "жидомасони" із Нац. Банку Дяді Сема (і не тільки нац. банку...) прикрутять "канали" нової, Київсько-Руської, етнічно чистої, осяйної, Великої України, то доведеться віршиками від клоунів-собєратєлєй і ко відбиватися, це буде не дуже весело, повірте... Поезію краще розводити на етнофестивалях, у цілях пропаганди, а реальні речі, як от матеріальної допомоги на пару-трійку млрд "жидомасонських" долярів, кесарьову-кесарьове, а цізарьові-цізарьове хД. Уточню, а то людям важко розуміти мої опуси: відбиватися, мається на увазі не тільки у військовому плані, у соціальному, економічному, тощо. Обобщєніє ето сіла... І цим все сказано :D.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 06.07.2018 – 17:47

• 0

#4 Юрко Серга

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 01.10.2018 – 16:01

Питання до Адміна, як мені редагувати свій матеріал, ця опція чомусь не діє.
  • 0

#5 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1719 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 01.10.2018 – 16:27

Перегляд дописуЮрко Серга (01.10.2018 – 16:01) писав:

Питання до Адміна, як мені редагувати свій матеріал, ця опція чомусь не діє.
Воно відмикає опцію редагування, для звичайних юзверів, через хвилин двадцять-п'ятнадцять після створення повідомлення. У модерів та адмінів є повноваження радагувати пости будь-коли, по ідеї.
  • 0

#6 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7256 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.10.2018 – 20:18

після коментів редагувати не можна. Бо як так - вам відповіли, прокоментували, а ви початковий текст змінили - не добре так.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних