Перейти до вмісту

КНР, економічний кулак в Україні

Повідомлень в темі: 24

#21 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4923 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 20.10.2018 – 12:38

фростыш_дурак(забанений) (20.10.2018 – 07:15) писав:

Це нонсенс, мені зараз потрібно бігти. Напишу пізніше, — "китайське економічне чудо", ліберальні реформи там, і все таке, привели КНР, точніше врятували КНР від погибелі. Скинути бідність в аграрній в десять разів, забиченій державці, роваленій "культурними революціям" клоунів, та вивести її під рівень наддержави, це не так просто, містере Каламар, не так просто як вам здається...
Ви вправляєтесь в ідіотизмі? Які в біса ліберальні реформи в Китаї?
Офіційно, Китай будує соціалізм з китайським обличчям. Фактично стара тоталітарна політична система повністю збережена, реформи торкнулись тільки економіки.
Загалом майбутнє Китаю це 1984 Орвела.
Прийнято вважати, що то антиутопія про соціалізм, Китай наочно демонструє, що насправді про капіталізм.
І не тільки Китай, в Азії є инші успішні авторитаризми. Одна з найуспішніших країн суч. світу - Сингапур.
  • 0

#22 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1670 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 20.10.2018 – 16:21

kalamar (20.10.2018 – 12:38) писав:

Ви вправляєтесь в ідіотизмі? Які в біса ліберальні реформи в Китаї?
Офіційно, Китай будує соціалізм з китайським обличчям. Фактично стара тоталітарна політична система повністю збережена, реформи торкнулись тільки економіки.
Загалом майбутнє Китаю це 1984 Орвела.
Прийнято вважати, що то антиутопія про соціалізм, Китай наочно демонструє, що насправді про капіталізм.
І не тільки Китай, в Азії є инші успішні авторитаризми. Одна з найуспішніших країн суч. світу - Сингапур.
Ніа. Приблизно із дев'яностих КНР почало підписувати різні, інтернаціональні пакти які забезпечують ліберальні цінності в різних сферах. Так-так, там з ДУЖЕ скрипом, але паровозік пішов. На початку двохтисячних КНР легалізовує одностатеві шлюби. Приблизно десятих років пішли зрушення у плані свободи слова, та інших ліберальних цінностей. Ви не розумієте, що рульові в КНР почали, дуже повільно робити гібрид комунізм, соціалізм, демократія, лібералізм, все таке. Вони намагаються не здохнути. Просто не можна робити різких рухів в КНР, там не можна просто взяти і дозволити свободу слова, почнеться хаос, люди не сприймуть, це більше мільярда людей, купа проблем і так. Том вони йдуть поступово, навіть дуже комуно-консервативно. Але все юзають норм системки, точніше гібриди, це все почалося із далекого руху "Сотні квітків". До слова деякі дослідники вважають що демократія та "західний лібералізм", це мало не кінцева форма еволюції систем управління. Ну ці дослідники не згадують містера Малдера, та міс Скаллі, але все одно... І вони також, прекрасно знают опуси містера Орвела, не гірше за вас містере Каламар...
  • 0

#23 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1670 повідомлень

Відправлено 20.10.2018 – 19:17

Взагалі, у плані суперсили, КНР відрізняється навід від РФ. Це свого роду приклад "СРСР на китайський манеру". Але правила встановлені після 1945-го, у світі такі, що КНР доведеться робити рішучі кроки до впровадження відповідних політик лібералізму, звчиайно якщо воно хоче вціліти та залишитися одним шматнем. Тут ваше містере Каламар, не розуміння демократів-капіталістів-лібералів. Встановлення демократичної системи у більшості цивілізованого світу, встановили гегемонію Дяді Сема як Оверлорда свого роду. І Дядя Сем цей трон втрачати не буде... Та й більшість держав, мовчки із цим погодилися. Підтримується глобальний мир, 'great power peace', такий концепт влаштовує більшсть державок що хоч щось із себе представляють на геополіт арені. Якщо хтось почне "бичити" та починати безмізкий цирк, як наприклад ІРІ (Іран) аб ІР (Італія), ну... Їм дадут час, деякий час. КНР, звичайно ж такої помилки не зробить (воно собаку зхавало на холодній війні та прекрасно представляє різнопланові можливості Анкла Сема). — Оце от не розуміння із вашого боку глобальних тенденцій, не розуміння того, що не ці тенденції та хто їх впроваджують підкорюються капіталізму, а навпаки... Оце не розуміння збиває вас з пантелику, містере Каламар, відчуття таке що вам там як тим, вибачте клоунам, Люїса Еболу читали по підвалах та вішали про окопні ножі в зубах. Зі всією повагою, мну звичайно не є взірцем кмітливості, це м'яко говорячи, але мені вистачило клепки хоч взяти інфу з різних джерел. — Чисто моя думка.
  • 0

#24 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4923 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.10.2018 – 00:25

фростыш_дурак(забанений) (20.10.2018 – 16:21) писав:

Ніа. Приблизно із дев'яностих КНР почало підписувати різні, інтернаціональні пакти які забезпечують ліберальні цінності в різних сферах.
Далі вправляєтесь? Які ліберальні цінності є в Китаї? Там навіть повної свободи підприємництва нема.
Одностатеві стосунки не були криміналіховані в СРСР з 18 щось до 36 року (далі мабуть спрацювала семінарська освіта Сталіна і християнство взяло гору), і ви просто не здатні не сісти вчергове в калюжу, бо це не є ліберальна цінність. Вони були звичайна річ напр. в давній Греції, криміналізація в Європі просто пережиток християнства, а Китай ніколи не був християнською країною.
Свобода слова і при соціалізмі проголошена, реально Китай навпаки закручував гайки. Демократія, Китайом як і належить комуністичній країні править одна партія, вони власне вихідці з народу, як і в СРСР, і незмінний десятиліттями генсек, який тепер фактично імператор. Права людини - чому ж за заході постійно наїжджають на Китай за систему таборів... Назвіть конкретні ліберастичні цінності, які Китай реалізував. Навіть свободи підприємництва там повноцінної нема, і США і Євросоюз не хочуть визнавати Китай за країну з ринковою економікою.
Загалом вашу голову заповнили певними ідеями, що для високого рівня потреблядства потрібні ліберастичні цінності. :wink2: Досить трохи знати історію і мати якусь дещицю мізків щоб експериментально бачити дурість того. Китай тільки один із яскравих прикладів того, що тоталітарна держава не просто рівна, а ефективніша, для руху до торжества потреблядства, ніж ліберастія. І легко бачити чому. Треба пояснбвати?
Инший приклад - фашизм. Якби ви знали історію, то знали би, що фашиськими ставали ліберастичні держави, в яких лібералізм не те що розвитку не давав, а вів до коллапсу (корупція, зміна урядів, парламенські кризи, хронічні кризи влади, підйом лівих і робітничих рухів), народу це торжество ліберастії набридало, і він обирав фірера. І фашизм майже у всіх випадках вів до підйому економіки.
Я так скажу, хоча для вас така думка заскладна. Якщо метою є побудова суспільства споживання, суспільства золотого унітаза, то лібералізм один із найповільніших способів для того, коли робиться два кроки вперед, один назад. І фашизм, і сучасні инші азіатські форми тоталітаризму, значно ефективніші.

Повідомлення відредагував kalamar: 21.10.2018 – 00:32

• 0

#25 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1670 повідомлень

Відправлено 21.10.2018 – 11:49

kalamar (21.10.2018 – 00:25) писав:

Далі вправляєтесь? Які ліберальні цінності є в Китаї? Там навіть повної свободи підприємництва нема.
Одностатеві стосунки не були криміналіховані в СРСР з 18 щось до 36 року (далі мабуть спрацювала семінарська освіта Сталіна і християнство взяло гору), і ви просто не здатні не сісти вчергове в калюжу, бо це не є ліберальна цінність.
Ага, тому КНР ратифікувало чи/та підписало купу конвенцій та інших штук. Наприклад в 1998-му році була підписана (не ратифікована, здається) Інтернаціональна Конвенція із Цивільних та Політичних Прав Людини. Ви не розумієте... КНР взяло курс, Я не говорю що там в реалі виконується ця Конвенція, хоча там чорним по білому (олдскул) написано, в тому числі на китайській язикі шо якби і рівність (equality), і свобода в тому числі політична, спіча, і все таке; Я говорю що КНР поступово інтегрується в домінантну систему світого правління присутню за зараз на брудній, смердючій, проклятій планетці під назвою Земля хД. Жартую, але все одно... Зі скрипом. Почалося інтегрування із впершу чергу економічного лібералізму, економічний реформ за Дена, далі все йде повільно, але по накатній вже... Головним чином зі скрипом тому-що це наддержава яка ніяк не знайде спільйної мови із Семом Оверлордом.

На рахунок гомосексуалізму не знаю, але політики винищення голодом, нищення релігії, і всіляке таке, навряд довговусий клоун розробляв, у нього б на це клепки не вистачило, там інші рульові були.

Містере Каламар, ліберальна-не-ліберальна, це вам не гармонія математичних сфер та не теорема Фалеса із нею. Тут не все так просто, тут є теорія, є практика (реальність), і є методи впровадження теорії в практику, різні методи, і не всьому що написано, навіть що складно написано, можна довіряти. І не факт, що теоретична повинно виявитися ще й практичним. Для КНР багато чого сталося у плані лібералізму в останні років тридцять, великі зрушення які покращили соціальний клімат в самій державі (пам'ятайте що люди, це істоти що мислять, творчі, с-статистично, тому це одна із причин чому сиплються строгі імперійки, особливо зараз, із поширенням освіти і все таке, не всі хочуть бути рабами богів/вождів/націй/пролетаріатів/тощо, важко пояснити, 80% із тих хто зараз живуть демолі суспілствах, та хочуть вище зазначеного, поживши трішки при такому, захочуть назад, така природа людей, під десять мільярдів, глобалізація, це вам не жарти), легалізація одностатевих зв'язків це як-раз одна із таких подій, раніше наскільки мені відомо із відкритих джерел, гомосексуалізм там вважався психіатричним захворюванням, дуже протягом довгого часу...

Вони були звичайна річ напр. в давній Греції, криміналізація в Європі просто пережиток християнства, а Китай ніколи не був християнською країною.
Ваше абсолютне нерозуміння універсальності ліберальних цінностей для людства в цілому. В Античній божевільні було багато свобод, але не було нормальних прав людини, лібералізм же працює за намедні, в комбінації із універсальними для всіх (суспільств) правами людини та заступами гумонності. Це система. В КНР є купа свобод, є купа заборон, узаконення одностатевих шлюбів це +1 до свобод громадян (універсальних, прийнятих у другій половині двадцятого), -1 до заборон (локальних, підкреслюю, локальних). Тому ця подія в КНР +1 до глобального, модернового, ліберального стандарту, не того містере Каларама стандарту що був у Древній Греції, у Древньому смердючому Римі, у Древньому занюханому Вавилоні чи Персії, а саме модерновий, універсальний стандарт як комплексна штука.

Свобода слова і при соціалізмі проголошена, реально Китай навпаки закручував гайки.
Ну, пфф... Дещо закрутив так. І так в КНР проголошена свобода слова в Конституції здається. Там своя історія: "Восток — это дело тонкое..."; в них тортури заборонені, а по факту — вважай традиція серед поліції. :(

Демократія, Китайом як і належить комуністичній країні править одна партія, вони власне вихідці з народу, як і в СРСР, і незмінний десятиліттями генсек, який тепер фактично імператор. Права людини - чому ж за заході постійно наїжджають на Китай за систему таборів...
Ну не реально все так швидко змінити, зміни будуть поступові. В КНР немає імператорів, і не факт що генсек належить до рульового механізму, зате задовільняє потреби населення, розумієте, це виходить із їх традицій, із часів коли Древній Китай був об'єднаний в одну Імперію, одним імператором/трицею, люди тисячі років жили-гнили за цим порядком. Останнім часом в КНР проводили пропаганду цього-всього імпреріалізму, з нахилом в "правильну сторону", тобіш в комунізм, багато фільмів, все таке, по аналогії із "Білим Сонцем Пустелі", Я викладу на форумі мій улюблений китайський фільм, Я постійно плачу на ньому :(. Кляті сухофрукти вміють знімати кіно для мрійників типу мну.

Довбуть не тільки за табори, і правильно довбуть бо то фігня на пістному маслі... Там розрулять, головне щоб в Південно Китайському Морі помирилися хоч трішки, а то вони горлянки гризуть аж тріски летять :cry:

Назвіть конкретні ліберастичні цінності, які Китай реалізував. Навіть свободи підприємництва там повноцінної нема, і США і Євросоюз не хочуть визнавати Китай за країну з ринковою економікою.
Я ж вам сто разів говорив, теорія одне — реалізація може бути абсолютно інше. В Конституції КНР купа ліберальних цінностей (ще раз повторю, універсальних...), в реалі також багато, одну Я вже назвав про гомосексуалізм, іншу — аборти здається дозволені, повністю підконтрольні особистості, це також стандарт у модерновому світі; далі релігійна свобода, правда там написано "нормальні ритуали", чи якась така фігня, ну лан...

Зображення

International Religious Freedom Report for 2017-China Includes Tibet, Hong Kong, and Macau

Розумієте, тому вони і називаються International Human Rights.

Загалом вашу голову заповнили певними ідеями, що для високого рівня потреблядства потрібні ліберастичні цінності. :wink2: Досить трохи знати історію і мати якусь дещицю мізків щоб експериментально бачити дурість того. Китай тільки один із яскравих прикладів того, що тоталітарна держава не просто рівна, а ефективніша, для руху до торжества потреблядства, ніж ліберастія. І легко бачити чому. Треба пояснбвати?
По-перше, 70% із того що Я печатаю у плані уявлень про світ навколо, це мої особисті роздуми та досвід. Я сам до цього додумався, сам звик шукати істину, або хоча б щось, максимально наближене до істини, свого роду самородок :). Ручаюсь, Ви не часто зустрічали такі мислі як у мене серед своїх знайомих, та й взагалі. Якби мене дресирували, Я б зараз з вами на форумі не спілкувався...

Друге, ефективніша за тоталітрану... Ну, хоча б візьміть Нобелівський Лауретаів по Фізиці — купа із громадянством США (хай і другим хД), ну Майкрософти всі не в КНР також знаходяться. Називайте це як хочете, потре*во, *дство, це не має ніякого значення. На рахунок майбутнього, ну от вам мій прогноз, хто доживе — той відповідно дізнається чи ваш покірний слуга вгадав чи ні: теократії/націоналізми/чисті комунізми/тощо, це дороги внікуди, навіть люди із найкращими намірами, будуючи їх, заводитимуть держави у пекельне болото руїни, а їх населення в яму страждань. Штати стануть ще сильнішими, КНР або реформується, або посиплеться, правда в КНР більше часу ніж наприклад в ІРІ. За Союз не скажу, "Умом Союз нє понять хД", там фіфті-фіфті. Але скажу одне, простіше розвалити десять Україн, ніж розгрібати наслідки громадянської війни, чи будь-якого іншого хаосу, в ядерній наддержаві... Ну уявіть собі що буде коли попливе якась цистрна "НОВИЧОК" у цьому хаосі, а випливе в руках бородатого шахіда, посеред Лондону...

Инший приклад - фашизм. Якби ви знали історію, то знали би, що фашиськими ставали ліберастичні держави, в яких лібералізм не те що розвитку не давав, а вів до коллапсу (корупція, зміна урядів, парламенські кризи, хронічні кризи влади, підйом лівих і робітничих рухів), народу це торжество ліберастії набридало, і він обирав фірера. І фашизм майже у всіх випадках вів до підйому економіки.
Я розглядаю лібералізм в комплексі із іншими стандартами, а не як у Др. Греції... Якщо виходити із цього плану — то не було ліберальних суспільств як зараз, вони з'явилися доволі нещодавно; фашизм бере свої корені із націоналізму, там де були поширені відповідні вірування та існували віковічні міфи й традиції, (Італія, Германія, та ж Фарнція...), там фашизм і насмоктувався до критичної маси. Але в дечому Ви влучили просто в точку! Сучасні цінності, інтернаціональні, та доволі непоганий рівень життя в розвинених держававх, сучасні масс-медіа, ВІС, і все таке приводить до того що людішкам стає нудно, і вони хочуть фюрера. Згадується, із якими благими намірами все це розкручувалося минулого разу, навіть при тодішніх технологіях стільки людю, стільки життів викинули на помийну яму (і не потрібно за переписи...). Ну, люди давно не бачили що таке справжня, сучасні війна — сотні мільйонів трупів, сотні мільйонів біженців, міста в руїнах, всюди отрута, і все таке... Ех, проїхали! Hail Great Power Peace! Great Power Peace Hail!

Я так скажу, хоча для вас така думка заскладна. Якщо метою є побудова суспільства споживання, суспільства золотого унітаза, то лібералізм один із найповільніших способів для того, коли робиться два кроки вперед, один назад. І фашизм, і сучасні инші азіатські форми тоталітаризму, значно ефективніші.
Удачі вам у вашому прогнозі хД, але навіть Ви зауважили, шо суспільство "будують", а не воно само-собою, не самопобудова.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних