Перейти до вмісту

Girlvania, або чому це краще за порнографію (наприклад для мене)

Girlvania sex simulator секс симулятор

Повідомлень в темі: 6

#1 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1819 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 24.06.2018 – 04:23

 • 3
Ну по перше, мені соромно про таке печатати :blush:, але це форум, тому грець із ним...

Girlvania summer lust + Expansion Pack - Legs and Feet

Зображення

Отже до вашої уваги, це, абсолютно крейзі (називайте мене старомодним, як хочете...) творіння співпраці людини та машини. Воно посідаю впевнене місце, за таких "штук", що зараз хутко набирають популярність, особливо із розвитком причандалів віртуальної реальності (so-called "VR").
В чому відмінність для пересічної людини, від тієї ж порнографії? — В тому що тут людина сама приймає активну участь у процесі, а картинка реагує на те, що коїть ця людина у тій, віртуальній реальності. Тобто інстинкти, відповідні регуляції та процеси ще сильніше поринають у відповідне представлення, вважаючи що то реальність, так-як мільйони років у людей існували інстинкти, але не було навіть туалетного паперу (більш усього вигадали в Древньому Китаї, десь у першій половині, першого тисячоліття...), не те що крутих гаджетів із голими тьотями та дядями...
Чим це краще за порнографію, для вашого, покірного слуги, який знає, тобто вірить, тобто слідує, важко пояснити... У свого роду правила-не-правила? — Зараз поясню:

1) Коли Я вмикаю, допустимо порнографічне відео. Що є у цьому відео? — Люди. — Що є у цих людей? — Свідомість, тіло. — Що створило людську свідомість та тіло? — Доля. — Що таке доля? — Грубо, дуже складна система, сукупність випадкових факторів, передумов, осмислених та неосмислених рішень, що створили а тоді зробили із людини те, чим вона є у даний, конкретний момент та майбутнього що чекає дану людину. — Яка доля у тих, хто знімається у даному порнографічному відео? — Важко сказати, але можна виразити впевненість що багато людей почали цим займатися не від хорошого життя, а через: бідність, обман, розпач, випадковість, насильство, тощо... — Яке це має відношення конкретно до тебе? — Переглядаючи дане відео, Я взаємодію із системою, що можна назвати долею тих людей. — І що? — А те що ти стаєш опосередкованим учасником отієї системи, по власному, свідомому рішення, яке можеш і не приймати. — І що? — Продовжуючи, мені б не хотілося бути частиною, складовою, чергової страждань, розпачу, обману, ..., у людських долях, навіть опосередковано. — Божевілля якесь, ну ти су** і тупиш, пи**** :). — Хардкорчик, фрості-стайл. :african: (Написано із розмов у ріал-лайф, та власного, життєвого досвіду.)

2) Отже різниця у даному, конкретному випадку відео-гри? Та різниця в тому, що це не люди, а машини, і тут взаємодія тільки людина-машина, без всіляких доль, обману, багна, і тому подібного; ну звичайно, ми не можемо не допускати, що машини-моделі не створені на основі реальних учасниць-ків порноіндустрії, але опосередкованість даної взаємодії буде на порядки віддаленіша...

Зауважу, що є люди які дивляться порнографію, можна сказати не із свої волі. Наприклад працівники відповідних служб, які відловлюють тварин, які створюють порнографічний контент із насильством, дітьми, тощо. Там звичайно, ситуація дещо інша.
До слова, у даній, конкретній відео-грі, дуже не великий вибір форм, та розмірів, скажімо так. Зокрема тільки "худі" моделі, що мені особисто не дуже. :blush:</p>

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 24.06.2018 – 04:30


#2 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2155 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 25.06.2018 – 02:01

лол. а ти шалун, оказуєцця.

я про таке навіть не чув.

про прон і "долю". я б не став за тих людей розписуватися. це ж тобі не проституція. лише поспілкувавшись з такими людьми, можна було б шось там уявляти за їхню "долю", не раніше. коротше - людям може подобатися зніматися в полуничці.

а мене в мережі на???ла одна франкомовна курка і підсунула фотку однієї мадєлі, шо типу це вона. чи я вже розказував за це тут? згадував точно, але не розказував наче. ну вопшім, все банально просто виявилось - є такі люди, яким подобається вдавати з себе знаменитостей. такий ще один виверт людської психіки, вскритий сучасним веб-світом. прикол там в іншому - мадєль та, якою та канадійська жабоїдка (придпалажитільно, бо я хз, чи вона взагалі з квебеку, може й то брехня і вона який небудь 40 річний збоченець з індонезії) прикривалася, виявилась родом з Таганрогу - а він до мене майже як маріуполь відстанню. ну ми ж знаємо - Таганрог це Україна, просто ще не повернувся додому. дівка тошонада на вид, не знаю шо там в голові, ну мабуть же не стандартна модель. кгм. смішна гра слів вийшла.... от, така поїхала в дєцтві в флориду і через інстаграму стала знаменитістю. тепер закинула той інстаграм і мабуть має якісь ще краще заробітки. ну мабуть шось рекламує. і коли я казав "тошонада на вид", я мав на увазі - справді очманілу вроду, - як написав один з влучних коментатороів до її численних постів - masturbating material. :lol:
Хочете покажу жменьку фоток?
Дивіться!
Прихований текст

Бачите, я ж казав, багіня в плоті. І як я міг не допетрати одразу, шо це під?об. Ну вона то мені лише пару фоток вислала, дрібних таких. але всеодно - лох лох лох. як то кажуть - один лох - краще за двох. :lol: і нашо я це все тут розказую? ну гаразд, принаймні фростишу буде не так соромно, шо він ?беться з мультиками. :lol:

просто ну блін, порноіндустрія - це не каторга, хвате оцих оце ваших стереотипів. красиві на вроду люди часто тупі, а живти хочуть класно всі і мрії про це теж мають усі. і вони різні! ну не мріють всі ставати космонавтами! чого ж не попрацювати на ланах полунички роблячи і собі і іншим добре? хто сказав, шо вони там "не від харошого життя?" де там прописано "нещастя" і "поламана доля" за замовчуванням? подивіться на них, вони не нещасливі. ми ж не вибираємо бути красивими чи розумними, те шо отримуємо, тим і живемо. і я б не став думати про людей, які служать красивими картинками так би мовити - в журналах чи рекламі прокладок, в порно чи на головній сторінці інтела, якимись пропащими. та ними мріють бути мільйони інших, не таких красивих людей. як от та придпалажитільно квебечка яка до речі дупля не давала англійською. О, привязав якось до теми. ну й добре, а то шкода таку землячку витирати з допису. :D
 • 0

#3 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1819 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 25.06.2018 – 09:22

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

лол. а ти шалун, оказуєцця.

я про таке навіть не чув.
Ну, хех... Я ж не машина, все таки під 30-ть, дівчини/жінки немає, але є певні інстинкти які впливають на свідомість (не контролюють, а саме впливають, принаймні у моєму випадку). Отже, здається знайшов найкращий і, як це сказати, найсправедливіший спосіб їх задоволення, на мою думку. Сам нещодавно дізнався про такі відео-ігри, звичайно так-звана віртуальна реальність, тут відкриває перспективи, це нова індустрія у майбутньому! Самозадоволення із допомогою машин, як-раз те що потрібно.
Не подумайте що вкладаю сюди, отой новомодний хацкерсько-генітальний-пікапний підтекст, від якого мене просто нудить.

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

про прон і "долю". я б не став за тих людей розписуватися. це ж тобі не проституція. лише поспілкувавшись з такими людьми, можна було б шось там уявляти за їхню "долю", не раніше. коротше - людям може подобатися зніматися в полуничці.
"Розписуватися" це із блотняк-субкультури, а не із мого, скажімо так, уявлення про світ (правда Я не пам’ятаю чи сам його вигадав, чи десь дізнався, це було дуже давно...), точніше із уявлення про навколишній світ, яке притаманне вашому покірному слузі, на протязі всього його свідомого життя; о, так краще буде написано.
Щоб пояснити даний-конкретний випадок, перегляду порно-відео, ну Я не знаю, ну це як квантова система, ти із нею взаємодієш, змінюєш її і змінюєшся сам. Причому свідомий вибір присутній тут. І не має значення, хто там, конкретно, по яких причинах потрапив у цю порно-індустрію, Я вище написав, що ймовірність потрапляння туди через бідність, насильство, обман, та іншу гниль і це все із малих років, є дуже велика і там великий процент таких людей втягнуті! Приклад можна навести і менш високо-матерійних та філософський: от ваш покірний слуга, запускає у бровзері порно-ресурс, щоб завантажити порно-відео, проводить на ньому час, шукає те, яке подобається, при цьому він покращує відвідуваність ресурсу, при цьому він допомагає поширення порно-відео, при цьому він допомагає порно-індустрії, де як уже було сказано, багато людей не через хороше життя залучені. Ймовірності, статистика, конкретний випадок, вибір, наслідки, тощо типу як у мікросвіті, але це макросвіт.

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

а мене в мережі на???ла одна франкомовна курка і підсунула фотку однієї мадєлі, шо типу це вона. чи я вже розказував за це тут? згадував точно, але не розказував наче. ну вопшім, все банально просто виявилось - є такі люди, яким подобається вдавати з себе знаменитостей. такий ще один виверт людської психіки, вскритий сучасним веб-світом. прикол там в іншому - мадєль та, якою та канадійська жабоїдка (придпалажитільно, бо я хз, чи вона взагалі з квебеку, може й то брехня і вона який небудь 40 річний збоченець з індонезії) прикривалася, виявилась родом з Таганрогу - а він до мене майже як маріуполь відстанню. ну ми ж знаємо - Таганрог це Україна, просто ще не повернувся додому. дівка тошонада на вид, не знаю шо там в голові, ну мабуть же не стандартна модель. кгм. смішна гра слів вийшла.... от, така поїхала в дєцтві в флориду і через інстаграму стала знаменитістю. тепер закинула той інстаграм і мабуть має якісь ще краще заробітки. ну мабуть шось рекламує. і коли я казав "тошонада на вид", я мав на увазі - справді очманілу вроду, - як написав один з влучних коментатороів до її численних постів - masturbating material. :lol:
Хочете покажу жменьку фоток?
Дивіться!
Бачите, я ж казав, багіня в плоті. І як я міг не допетрати одразу, шо це під?об. Ну вона то мені лише пару фоток вислала, дрібних таких. але всеодно - лох лох лох. як то кажуть - один лох - краще за двох. :lol: і нашо я це все тут розказую?
1) Особисто Я ніколи не знайомився із дівчатами черз Глобальну Мережу, там ВКонтакти/Фейсбуки, тому не знаю що вам сказати.
2) Якщо це підтекст, тим більше не знаю що вам сказати.
3) Мені не сподобалась на вигляд, дівчина на фото.
4) Взагалі не цікавлюсь знаменитостями, співаками, акторами у Мережі, і навіть якби зависав у соц. мережах, все одно б не цікавився, правда колись написав у Фейсбуці цьому, як його, тому чувакові що грав у "Титаніку" (Де Ніро чи Ді Капріо, якось так), порадив йому займатися політикою, але він то мабуть не читав.

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

ну гаразд, принаймні фростишу буде не так соромно, шо він ?беться з мультиками. :lol:
Ну, хе-хе, Я б це так не звав, та мені там багато і не треба... І взагалі, мої машини красивіші ніж ваша ота, що Ви показували на фотках :P

Зображення

Правда в тій відео-грі нормального одягу немає, той спецзагін моделей худий, та і можна було кращі фотки зробити, із різним освітленням там і все таке, але все одно.

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

просто ну блін, порноіндустрія - це не каторга,
Що Ви знаєте про каторги? Маю на увазі, Ви дасте гарантію що у тих порно-відео немає людей, для яких то все пекло? Понівечених доль. Ви дасте гарантію, що людина, яка зняла чергове порно-відео, ніколи не убивала, не катувала, не ґвалтувала наприклад дітей, Ви у цьому впевнені? Отож.

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

хвате оцих оце ваших стереотипів.
Те що Ви називаєте стереотипи, Я називаю сенс життя.

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

красиві на вроду люди часто тупі, а живти хочуть класно всі і мрії про це теж мають усі. і вони різні! ну не мріють всі ставати космонавтами! чого ж не попрацювати на ланах полунички роблячи і собі і іншим добре?
Це не має ніякого значення, має значення лише вибір, який роблять люди, якщо їм дається така можливість.

Зображення

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

хто сказав, шо вони там "не від харошого життя?" де там прописано "нещастя" і "поламана доля" за замовчуванням?
А хто цього не сказав. У тому то і суть.

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

подивіться на них, вони не нещасливі. ми ж не вибираємо бути красивими чи розумними, те шо отримуємо, тим і живемо.
Ви тут дещо упустили, ще людям, як і кожним, розумним істотам, дається можливість вибору, принаймні більшості. Як говорив, один персонаж мультика: "Маячня це все! Досить себе виправдовувати! Ти єдиний, хто вирішує як тобі жити."

Зображення

 _Ex (25.06.2018 – 02:01) писав:

і я б не став думати про людей, ...
І Я б не став.

П. С. Пане _Іекс, як ваш покірний слуга і передбачав, тема знову з’їхала у свого роду філософську площину. Дискутуючи зі мною на такі теми, боюсь Ви знайдете багато запитань, на які не зможете відповісти ні собі, ні мені, ідеологія із якою, Ви більше за все знайомі, не дасть ці відповіді й поготів...
 • 0

#4 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2155 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 25.06.2018 – 16:22

та я не знайомився з дівчатами!!11 я не маю нічого проти спілкування через мережу і взагалі сміюсь з погляду шо це "шось несправжнє блаблабла". абсолютна фігня, все ок. просто вийшло, шо я мав на увазі якісь сайти знайомств. боже ні, якраз сайтами для знайомств я не цікавлюся. це все було не так. та персона, яка видавала себе за іншу, просто написала мені в приват в одній соц мережі. це вже потім я почав підозрвати - вов вов вов, з таким виглядом не чіпляються до таких крокодилів як я. який же чітко написав - шо він ще й задрот! і я найшов по фотках, шо вона мені слала, шо ті фотки належать Марії Дорошиній, з IG сторінки (закинутої вже) якої, я й навів вищі фото. Ну і казати на таку зовіншність "негарна" - це паганий жарт. поза сумнівом. особисті смаки це так, заперечння беззаперечного - це ні.
Ви кілька разів повторили, шо "ви б не стали теж" (думати про людей якось), шо "то блатняк" і "субкультури" (знову вони :wacko:) і тд, тим не менш, знову ж таки переказали мантру про "насильство в сімї, бідність" і тд як фактори які привели ледь не всіх в порноінсдустрію. власне ось це я й хотів поставити під сумнів. ми цього не знаємо, допоки не проведемо потужний статистичний аналіз (краще вже порнушку подивитися).

ось оці всі ремарки нижче, вони свідчать, шо ви в полоні своїх стереотипів шодо тієї галузі людської діяльности.

Цитата

Що Ви знаєте про каторги? Маю на увазі, Ви дасте гарантію що у тих порно-відео немає людей, для яких то все пекло? Понівечених доль. Ви дасте гарантію, що людина, яка зняла чергове порно-відео, ніколи не убивала, не катувала, не ґвалтувала наприклад дітей, Ви у цьому впевнені? Отож.
це стосується порно-індустрії не більше, ніж індустрії випікання пиріжків. ви й пиріжки не їсте? шоб не "вплинути на квантову систему", в якій "шось там не так" як вам і саме вам здається, хоча ніякої справжньої інофрмації про ситуацію там у вас нема і все що є - ваші уявлення про те, як там.

Цитата

Те що Ви називаєте стереотипи, Я називаю сенс життя.
ні, сенс життя - це множина речей, заради яких людина хоче існувати. хибні уявлення про психологічне здоровя учасників порноіндустрії, дуже слабо підпадають під критерій попадання в зазначену множину речей.

Цитата

А хто цього не сказав. У тому то і суть.
тож, ви мали б визнати шо не знаєте і відтак - відкинути ваші уявлення. оскільки ви не можете знати всього, краще розслабитися і дивитися порно спокійно. дивіться приклад з пиріжками. якби ви й справді хотіли і головне могли "не сприяти нічому паганому", по факту довелось би вбитися отрутою, хоч як жорстоко це звучить. лише так ми майже ні нашо не вплинемо, пагано зокрема. але навіть це не нуль, це мінімум. ну хіба не ясно, шо так життя не живеться?

для сучасної людини секс все більше не сакральна штука. це розвага і, звичайно, репродуктивна ф-ція. обидві речі вкладені еволюцією. отже, думати шо людина могла піти спаровуватися перед камерами лише під тиском важких життєвих обставин, - інакше як би вона на таке могла піти - це думати в термінах релігійного або комуняцького мракобісся, де людям в голови товкмачували, шо це ніні, шо секас або лише для появи діточок, лише після весілля, під ковдрою в месіонерській позі, або шо його взагалі нема і справжні піонери розмножуються читаючи труди вождя. херня це все. стереотип. в розвиненому світі порно - це такий же вид людської нормальної діяльности як і решта. а конкретні випадки можуть бути різними, так, люди складні істоти. але це ніяк не через сексуальну складову. для якогось клерка його робота - теж може пекло, і постійне свідчення про змарновані можливості, бо він хотів робити балет. навіть міліонер зробивши срімку карєру і заробивши валсними руками купу грошей може знудитися і сказати - як мені це все набдридло, я не щасливий... або хтось просто псих і через це може наробити паганого. ну порнуха тут ні до чого! як і стриптиз, як і карєра співака, як і будь шо, шо колись вважлося паганим/негідним. я навіть за проституцію сумніваюсь. тут стереотипізація на порядки вища. а по факту - те ж саме. і до речі, як же без банальщини - от торгувати совістю - справді лайно собаче, а геніталіями - нічого особливого. все залежить від того, як ти ставишся до цього. травмує те, шо доводиться робити чого не хочеш, знову - нічого специфічного до сексу. відкинь стереотипи, і ти побачиш такі речі є всюди.

також ти нікому не можеш зашкодити дивлячись порнуху бо там школоти стільки її дивиться, шо твій вплив навіть на фантазійний ефект метелика не кваліфікується. але це не суть. суть була вище.

Цитата

П. С. Пане _Іекс, як ваш покірний слуга і передбачав, тема знову з’їхала у свого роду філософську площину. Дискутуючи зі мною на такі теми, боюсь Ви знайдете багато запитань, на які не зможете відповісти ні собі, ні мені, ідеологія із якою, Ви більше за все знайомі, не дасть ці відповіді й поготів...
та куди вже нам, з нашими ідеологіями до високих матерій.
 • 0

#5 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1819 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 27.06.2018 – 06:42

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

та я не знайомився з дівчатами!!11 я не маю нічого проти спілкування через мережу і взагалі сміюсь з погляду шо це "шось несправжнє блаблабла". абсолютна фігня, все ок. просто вийшло, шо я мав на увазі якісь сайти знайомств. боже ні, якраз сайтами для знайомств я не цікавлюся. це все було не так. та персона, яка видавала себе за іншу, просто написала мені в приват в одній соц мережі. це вже потім я почав підозрвати - вов вов вов, з таким виглядом не чіпляються до таких крокодилів як я. який же чітко написав - шо він ще й задрот! і я найшов по фотках, шо вона мені слала, шо ті фотки належать Марії Дорошиній, з IG сторінки (закинутої вже) якої, я й навів вищі фото. Ну і казати на таку зовіншність "негарна" - це паганий жарт. поза сумнівом. особисті смаки це так, заперечння беззаперечного - це ні.
1) Та це чергова субкультура, особливо Рунету. Маю на увазі, риб’ятка думають що вони мають право ображати/обманювати всіх, хто гірше розбирається в комп’ютерах ніж вони. Настворюють аккаунтів у соц. мережах, "наблотикаються" отією, генітальною стеганкою, і вуаля. То не цікавий цирк, на мою думку, хоч Я в ньому не розуміюсь та і не хочу.
2) Ще одні риб’ятка по-настворювали сайтів, які порівнюють зображення, і думають шо вони круті спец.-работнікі мірового уровня, пф... Дядя Сем, братні кітайцо і Союз відпочивають, разом взяті. Фейспалм, ноу коммент. Ну, у принципі, у кожного в голові свої таргани, і ваш покірний слуга не виключення, Я в основному не хаю і не звертаю уваги на все таке, але інколи просто натикаюсь. — Чисто моя думка.
3) Я сам наприклад маю аккаунт, наприклад у ВКонтакте, і коментую через нього все що наболіле, Я ж не машина, маю свої емоції.
4) Особисті смаки, то особисті смаки. Колись давно, коли наші пращури бігали як мавпи по полях, в однієї мавпи, мабуть, були особисті смаки і він/вона замість того щоб тікати від вогню, керуючись генетичному страху, про який подбала Матінка Природа, вперше в історії взяв до лап палаючу гілочку, так почалася ера людей. Не можна недооцінювати особисті смаки.

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

Ви кілька разів повторили, шо "ви б не стали теж" (думати про людей якось), шо "то блатняк" і "субкультури" (знову вони :wacko:) і тд, тим не менш, знову ж таки переказали мантру про "насильство в сімї, бідність" і тд як фактори які привели ледь не всіх в порноінсдустрію. власне ось це я й хотів поставити під сумнів. ми цього не знаємо, допоки не проведемо потужний статистичний аналіз (краще вже порнушку подивитися).
1) Ви кілька разів перекрутили мою писанину, і далі починаєте перекручувати.
2) Ваш покірний слуга не любить ділити людей на групи-підгрупи, але доводиться інколи, для пояснення деяких явищ (нічого кращого вигадати не можу). Поняття субкультури, дуже важливе при розумінні динаміки різних груп людей.
3) Боже... Для мене не має значення оте "поставити під сумнів" (о Ви починаєте сумніватися, це вже поганий вплив "блукань" вашого покірного слуги, дивіться бо сумніви не "контачать" із осяйними...), Я поставлю ваше "поставити під сумнів". Невже Ви не зрозуміли що для мене то немає ніякого значення? Про це прямо написав. — Боженьки, буду на прикладах: є ймовірність, не якою не можна знехтувати (чорт забирай не можна! Це очевидно, якщо уявити тенденції сучасного світу людей...), що у якомусь, конкретному порно-відео, яке переглядає ваш покірний слуга, у якогось актора поламана доля (назвемо таким терміном, дуже розмаїте поняття, суть якого Я намагався викласти вище).

Зображення

Далі переді-мною постає вибір:

А — Піддатися своїм інстинктам, і подивитися це відео, стаючи свого роду, частиною цього всього.

Б — Послати дуже далеко всі інстинкти і відповідно, не подивитися це відео.

А "потрібна точна статистика", "довести", "все показати", це так не працює. У цьому світі, немає нічого визначеного (принаймні невідомо, із часів коли відкрили Невизначеність Гайзенберга), тому якщо є ненульова ймовірність, якою не можна знехтувати і ми не можемо перевірити результат ("кинути кості і подивитися") для даного, конкретного випадку, то роблячи вибір, Я автоматично потрапляю або в одну категорію, або в іншу, без залежності якою стороною там випали кості, у даному, конкретному випадку.
Потрібно було відразу так розгорнуто написати, пардон. Оце такі уявлення у вашого, покірного слуги з дитинства. :wacko: Це жодного разу в житті, не зустрічав людину яка б слідували, таким, схожим, правилам-не-правилам, свого порадам...

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

ось оці всі ремарки нижче, вони свідчать, шо ви в полоні своїх стереотипів шодо тієї галузі людської діяльности.
Еге, в рабстві свого роду, ідеології, покірний раб так сказати :).

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

це стосується порно-індустрії не більше, ніж індустрії випікання пиріжків. ви й пиріжки не їсте? шоб не "вплинути на квантову систему", в якій "шось там не так" як вам і саме вам здається, хоча ніякої справжньої інофрмації про ситуацію там у вас нема і все що є - ваші уявлення про те, як там.
Нонсенс. По-перше, Я не їм пиріжків, придбаних. По-друге, Ви трішки не в ту сторону увімкнули уяву, на жаль, у нашому світі, порно-індустрія дуже далека від випікання пиріжків... :( Там зовсім інші, елементи задіяні. І робота по випіканню пиріжків, по іншому впливає на мозок пекаря ніж робота порно-моделлю. Це Нейрологія пане _Іекс. Навіть причини, того що людина потрапила в порно-індустрію, будуть в основному відмінні від причин, по яких люди випікають пиріжки. До того-ж рідко змушують насильно/обманом/тощо до випікання пиріжків, на жаль із порно-індустрією все набагато гірше. Якщо у якомусь ФРН там процент тих, хто потрапив туди через вищезгадану пічальку буде не такий великий, то в якихось РФ (Філіпіни) чи на Близькому Сході/Африканському континенті, ситуація буде катастрофічна у даному плані... Там секс-рабство, порно-індустрія, тощо, це звичні явища. Так ж буденні як випікання пиріжків.

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

ні, сенс життя - це множина речей, заради яких людина хоче існувати. хибні уявлення про психологічне здоровя учасників порноіндустрії, дуже слабо підпадають під критерій попадання в зазначену множину речей.
Ви не зрозуміли що Я написав, але нічого, ваш покірний слуга то не далеко не взірець ясності. Малось на увазі, таке уявлення лише невелика частина, яка відображає загальний погляд на світ. До того, то був десь на ~ 70% сарказм та чорний гумор... Забудьте.

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

тож, ви мали б визнати шо не знаєте
Звичайно.

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

і відтак - відкинути ваші уявлення. оскільки ви не можете знати всього, краще розслабитися і дивитися порно спокійно.
Ха-ха-ха. Пане _Іекс, Я навіть не знаю, чи можу Я не знати всього хД.

Відкинути такі от уявлення, хм... І чим же їх замінити, пане _Іекс, чим наприклад? Знаєте кращу альтернативу? ;)

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

дивіться приклад з пиріжками. якби ви й справді хотіли і головне могли "не сприяти нічому паганому", по факту довелось би вбитися отрутою, хоч як жорстоко це звучить. лише так ми майже ні нашо не вплинемо, пагано зокрема. але навіть це не нуль, це мінімум. ну хіба не ясно, шо так життя не живеться?
Дивлюся приклад із пиріжками, яких Я не придбовую. І?
Погано-добре, коли чую таке від людей, завше насторожуюсь, тому це дуже лицемірні та відносні пойняття, як показала історія людства і не тільки історія а мій, власний, життєвий досвід...
Ну чому не живеться, Я вже так під тридцять років живу. Повторюсь, мені начхати вплину Я на щось, чи ні, це вже питання подальше і складне, сенс якого немає сенсу розглядати. Головне вибір який Я роблю у тих, чи інших ситуаціях. Ось так, вибір то до біса важлива штука.

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

для сучасної людини секс все більше не сакральна штука. це розвага і, звичайно, репродуктивна ф-ція. обидві речі вкладені еволюцією.
Я схожий на кляту, "сучасну людину"? :) Чхати на сакральні, закладені речі та на еволюцію загалом. І взагалі, ну Ви і узагальнили... Людей як "сучасна людина", пф... У даному, конкретному плані, таке спрощення елементу системи є недопустимим і нівелює результат аналізу. Ні пане _Іекс, людина-людині різниця у даному плані. І ручаюсь, порно-індустрія поламала мільйони доль, мрій про сім’ю, щасливе життя, любов, і тому подібне. Я не говорю що порно-індустрія погана, Я говорю вона як-раз із цим сильно взаємопов’язана, особливо у бідних та проблемних регіонах.

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

отже, думати шо людина могла піти спаровуватися перед камерами лише під тиском важких життєвих обставин, - інакше як би вона на таке могла піти
Не перекручуйте мої слова. Не було там слова "лише" — лише ймовірність :).

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

- це думати в термінах релігійного або комуняцького мракобісся, де людям в голови  товкмачували, шо це ніні, шо секас або лише для появи діточок, лише після весілля, під ковдрою в месіонерській позі, або шо його взагалі нема і справжні піонери розмножуються читаючи труди вождя. херня це все. стереотип. в розвиненому світі
Еге, або у термінах нео-націоналістичного нонсенсу. Де переплутали пуполярні книги по Нейрології і власне людським мозком у голові) Ви праві)

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

порно - це такий же вид людської нормальної діяльности як і решта.
О вже, "нормально", звучить не менш підозріло ніж "добре/погано"...

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

а конкретні випадки можуть бути різними,
Конкретні випадки, пане _Іекс, набирають статистику... Особливо у даному, конкретному випадку. Але навіть якби поламана доля була єдина за історію порно-індустрії, це б нічого не змінило у плані мого власного, вибору, так-як Я не може перевірити то напевно, і тому ми повертаємося до нашого А-Б.

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

так, люди складні істоти.
І не говоріть. Але головне що вони про це не знають, вірячи у всілякі прості пояснення світу навколо.

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

але це ніяк не через сексуальну складову. для якогось клерка його робота - теж може пекло, і постійне свідчення про змарновані можливості, бо він хотів робити балет.
Складові-складові, всюди одні складові, складові самі-по-собі є ціле. хД
Ні, на жаль рівняти роботу в порноіндустрію до роботи клерка — є звичайно погана ідея, для даного, конкретного випадку, якщо хочемо наблизитися до істини. Якщо у якомусь ФРН, це ще б якось, із поперханням "прокатило" б, то у якихось, смердючих ФР — дуже навряд...

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

навіть міліонер зробивши срімку карєру і заробивши валсними руками купу грошей може знудитися і сказати - як мені це все набдридло, я не щасливий... або хтось просто псих і через це може наробити паганого.
Еге, по цій причині деякі, відповідні субкультури є зараз досить популярними навіть в багатих державах. Як на мене, це головна причина)

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

ну порнуха тут ні до чого! як і стриптиз, як і карєра співака, як і будь шо, шо колись вважлося паганим/негідним. я навіть за проституцію сумніваюсь. тут стереотипізація на порядки вища. а по факту - те ж саме. і до речі, як же без банальщини - от торгувати совістю - справді лайно собаче, а геніталіями - нічого особливого. все залежить від того, як ти ставишся до цього. травмує те, шо доводиться робити чого не хочеш, знову - нічого специфічного до сексу. відкинь стереотипи, і ти побачиш такі речі є всюди.
Нонсенс звичайно. Безглузді порівняння, екстраполяція до розмірів Всесвіту, спрощення там де не потрібно, ускладнення там де це безглуздо, неусвідомлення всіє багатогранності людських емоцій та відчуттів, що у комбінації із свідомістю, дають цілий світ. Розмиті пойняття, типу "погано-добре", "хочеш/не хочеш". Але у дечому згоден із вами.

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

також ти нікому не можеш зашкодити дивлячись порнуху бо там школоти стільки її дивиться, шо твій вплив навіть на фантазійний ефект метелика не кваліфікується. але це не суть. суть була вище.
Знову ефемерні пойняття, як дуже важко передбачати змоделювати у реальності, у даному, конкретному випадку, наприклад "шкода". Це все не має ніякого значення, хоча до слова, метелики мені дуже подобаються, буду їх вивчати колись :)

Зображення

Якщо дасть бог, хоч один курс Математики завершу хД. Чорний гумор і сарказм. Попереджаю, бо мені для себе то свої жарти зрозуміли, а от люди інколи (особливо у реалі) ображаються, хоча якби і ні на що!

 _Ex (25.06.2018 – 16:22) писав:

та куди вже нам, з нашими ідеологіями до високих матерій.
Все це високо-парне, може виявитися, таким самим, вибачте, лайном. І в моїй ідеології, немає ідеології як такої. Це як відомий жарт про кодекс піратів, типу суворий кодекс, і все таке, але насправді то просто поради та настанови.

Зображення

У мене так само, хочеш слідуй, хочеш не слідуй. Ніякої відповідальності, так сказати. Я от наприклад слідую, принаймні дуже намагаюсь, але це інколи складно.

П. С. Генітально-стеганографічні, супер-пупер визначені та "прохавані у суті міра сего" риб’ятка, створили відео-гру про сексуальні втіхи, "Три Ді Секс Вілла Два" називається, у принципі прикольно намальовано, мені сподобалось, хоч і "хардкор порно" мені не потрібно, але задоволення перебиваються нудотою від отих, натяків, які мені не цікаві, Я їх не розумію (і не хочу той нонсенс розуміти), але від яких мене таки нудить уже... Та ще й платне все у них, пфф..., тому то пічалька. Та взагалі, зараз на "Стімові" наприклад, мабуть процентів вісімдесят розробників порно-ігор, це генітальні стеганографісти, що вірять у супер мега круту та істинну конспірологію, на додачу до їхньої віри у "кібер-дарвіна", гидота... Куди світ котиться?
 • 0

#6 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2155 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 27.06.2018 – 16:37

Цитата

Боженьки, буду на прикладах: є ймовірність, не якою не можна знехтувати (чорт забирай не можна! Це очевидно, якщо уявити тенденції сучасного світу людей...), що у якомусь, конкретному порно-відео, яке переглядає ваш покірний слуга, у якогось актора поламана доля (назвемо таким терміном, дуже розмаїте поняття, суть якого Я намагався викласти вище).
Ось оце вище і є нонсенс. Якби ти й справді міг дотриматися свого кредо, ти б не мав не те шо пиріжків не купувати, ти б не міг нічого. буквально. Ти набиваєш це по клаві (або по телефону), яку зібрали раби з Китаю, за копійки, працюючи по кільканадцять годин на добу, стоячи і дихаючи отруйні випари, в будівлі, в якій ззовні причеплені проти-суїцидальні сітки. Уяви, це те саме, шо дивитися порно з філіпінською дівчиною яка не дуже хотячи, все ж потрапила в порно індустрію. Моя ідея була, і вона правильна, - шо порно в цьому ряді не має нічого особливого. І я не мав на увазі сексуальне рабство чи насильство. Це вже ти наперекручував.

Цитата

Особливо у даному, конкретному випадку.
Ніякого "особливо" тут немає. Трудове рабство калічить значно більше доль. "особливо", бо ти штучно надав сексу "особливості".

Цитата

Ні, на жаль рівняти роботу в порноіндустрію до роботи клерка — є звичайно погана ідея, для даного, конкретного випадку, якщо хочемо наблизитися до істини. Якщо у якомусь ФРН, це ще б якось, із поперханням "прокатило" б, то у якихось, смердючих ФР — дуже навряд...
Ні гарна. Насильство над волею в сексі краще побачити, але чисельно - "поламаність доль" на прикладах клерків "виграє". Я от не розумію. Робітник в банку зазнає постійних мук на своїй роботі - по-перше, йому не подобається його робота, і він ніколи не хотів там робити, просто довелось, бо більше нічого не було, а жити якось треба; по-друге - атмосфера, купка придурків глузують з нього, роблячи перебування там пеклом, постійний стрес і страх, важче лише, шо он та дівчина з сусіднього відділу в яку він закохався, назвала його потворою... а тут ще сусіди згори - і дома нема спокою. Жити не хочеться, здоровя нема... А ти, тим часом ідеш і відкриваєш рахунок в цьому банку, сприяючи його розквіту - тим придуркам шо знущаються з нашого Василя дадуть премію, майже напевно, саме їм, не йому, в житті завжди так, і вони на радощах принижуватимуть його ще сильніше. Як ти міг, тобі спокійно спиться?... <_< Тут нема сексу, але тут є поламані долі. Приклад працює, твої фантазії про пагане порно - ні.

Мені чесно начхати на твої бзіки щодо ідеологій і як ти бачиш світ. Мені просто схотілось зробити ремарку, шо базікання про "ой, я тут такий класний трохи, не можу дивитися прон з моїх високих скрепових світоглядових організацій... блаблабла." це трохи лицемріство. або банальна наївність. ти упустив суть із виду. або і те і те. все. більшу частину твоїх текстів я взагалі не зрозумів. як і помішаности на якихсь сферичних вакуумних "генітально-стенографічних неонаціоналістах". вибач.

до речі, я майже не дивлюся порно. раз може в місяць два, коли вже зовсім припече поклик природи :lol: - зкину пару переглянувши один і той самий ролик з такою блондинкою ну явно не з філіпін. ну я ж орієць-неонаціоналіст. :ggggg:
 • 0

#7 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1819 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 28.06.2018 – 09:40

 _Ex (27.06.2018 – 16:37) писав:

Ось оце вище і є нонсенс. Якби ти й справді міг дотриматися свого кредо, ти б не мав не те шо пиріжків не купувати, ти б не міг нічого. буквально. Ти набиваєш це по клаві (або по телефону), яку зібрали раби з Китаю, за копійки, працюючи по кільканадцять годин на добу, стоячи і дихаючи отруйні випари, в будівлі, в якій ззовні причеплені проти-суїцидальні сітки. Уяви, це те саме, шо дивитися порно з філіпінською дівчиною яка не дуже хотячи, все ж потрапила в порно індустрію. Моя ідея була, і вона правильна, - шо порно в цьому ряді не має нічого особливого. І я не мав на увазі сексуальне рабство чи насильство. Це вже ти наперекручував.
Ну, по-перше то не кредо, просто поради... По-друге в тому то і справа, що тут різниця.
Знову на прикладах. Я не можу вибирати який девайс придбати, бо у мене просто немає на це коштів. Звичайно є завше вибір, точніше, складно пояснити, є такий анекдот бородатий: "Із безвихідної ситуації, є мінімум три виходи —", а далі не пам’ятаю, перекажу своїми словами. Приречений, жахливий і катастрофічний.
Коротше тут ситуація набагато більш опосередкована, якщо взяти закони Статистики та Теорії Ймовірностей, то шанс що наприклад Я провзаємодію із пічалькою використовуючи свій жорсткий диск, набагато менш ніж коли Я завантажу і подивлюся порно відео. В тому то і суть. Виробництво тих-же "девайсів", це складний, довгий ланцюг, в якому звичайно так, чи може бути присутня примусова праця (піщаний кар’єра напр.), але цей девайс проходить через скільки "рук", скільки людей роблять свідомий вибір щоб його транспортувати, імпортувати, продати... Що у кінці-кінців користувач у цьому ланцюжку рішень, займає не таку уже і важливу позицію. Але добре що Ви звернули увагу на примусову роботу в КНР, це дійсно проблема. І на жаль, пересічні люди мало звертають на це увагу. Дійсно дуже жахлива проблема у сучасному світі, Я сам про неї підзабув, а про таке не можна забувати! Дякую що нагадали.

Ні, та ваша ідея зовсім не вірна, не можна так грубо ставити знак рівності між індустріями у даному випадку, це зіб’є із пантелику.

 _Ex (27.06.2018 – 16:37) писав:

Ніякого "особливо" тут немає. Трудове рабство калічить значно більше доль. "особливо", бо ти штучно надав сексу "особливості".
Саме так, бо людські емоції та процеси у нейросистемі людей що пов’язані із сексуальними відносинами мають дуже сильний вплив на загальних, психічний стан людей, стрес який людина відчуває у даному плані, може сильно вплинути на людську долю (складне поняття, дійсно), особливо якщо він пережитий у юному віці. Саме так, калічить примусова праця дуже багато доль, вона тісно пов’язана із сексуальним рабством та порно-індустрією, примус це свого роду більш загальне поняття.

 _Ex (27.06.2018 – 16:37) писав:

Ні гарна. Насильство над волею в сексі краще побачити, але чисельно - "поламаність доль" на прикладах клерків "виграє". Я от не розумію. Робітник в банку зазнає постійних мук на своїй роботі - по-перше, йому не подобається його робота, і він ніколи не хотів там робити, просто довелось, бо більше нічого не було, а жити якось треба; по-друге - атмосфера, купка придурків глузують з нього, роблячи перебування там пеклом, постійний стрес і страх, важче лише, шо он та дівчина з сусіднього відділу в яку він закохався, назвала його потворою... а тут ще сусіди згори - і дома нема спокою. Жити не хочеться, здоровя нема... А ти, тим часом ідеш і відкриваєш рахунок в цьому банку, сприяючи його розквіту - тим придуркам шо знущаються з нашого Василя дадуть премію, майже напевно, саме їм, не йому, в житті завжди так, і вони на радощах принижуватимуть його ще сильніше. Як ти міг, тобі спокійно спиться?... <_<
Тут є велика різниця. Ситуацію, яку Ви описали важко порівнювати до, наприклад ситуації із примусовою працею на риболовну компанію, із дитячих років, у якомусь Тайланді. Також це має мало що спільного із пічалько порно-індустрії, де інстинкти людей грають проти них самих, сприяючи затягуванню у це болото. Клерка не примушують палицею там працювати, і в нього немає вродженого, "банківського" інстинкту який легко спантеличить, обмане, виключить мізки, допоможе поламати долю, у такому складному світі людей.

 _Ex (27.06.2018 – 16:37) писав:

Тут нема сексу, але тут є поламані долі. Приклад працює, твої фантазії про пагане порно - ні.
Це моя потаємна мрія, пане _Іекс, щоб власні фантазії вашого покірного слуги були просто безглуздими мареннями... :( На жаль, як показала практика життя, моя клята інтуїція нерідко вгадує розвиток подій. :(

 _Ex (27.06.2018 – 16:37) писав:

Мені чесно начхати на твої бзіки щодо ідеологій і як ти бачиш світ.
Ой, там ціла система бзіків і моделей із динамікою та передбаченнями, але боюсь, моя надія про унікальність такого аналізу є дуже далека від реальності, всі кому потрібно, побудували достовірні моделі цих явищу уже дуже давно, але це не проблема, проблема що ці всі, можуть то використати у відповідних цілях і з успіхом використовують :(.

 _Ex (27.06.2018 – 16:37) писав:

Мені просто схотілось зробити ремарку, шо базікання про "ой, я тут такий класний трохи, не можу дивитися прон з моїх високих скрепових світоглядових організацій... блаблабла." це трохи лицемріство. або банальна наївність. ти упустив суть із виду. або і те і те. все. більшу частину твоїх текстів я взагалі не зрозумів. як і помішаности на якихсь сферичних вакуумних "генітально-стенографічних неонаціоналістах". вибач.
Я також багато чого не розумію у цьому світі, лище висловив свою думку на черговому форумі, не звертайте уваги. Не сумніваюсь Ви знайдете набагато більш достовірні джерела та компрегетивні аналізи даних явищ, які вас без сумніву задовільнять.

 _Ex (27.06.2018 – 16:37) писав:

до речі, я майже не дивлюся порно. раз може в місяць два, коли вже зовсім припече поклик природи :lol: - зкину пару переглянувши один і той самий ролик з такою блондинкою ну явно не з філіпін. ну я ж орієць-неонаціоналіст. :ggggg:
Ну бачите, як все добре у даному плані.

До речі, є така штука як три ді секс чати, там уже ціла субкультура. Програмісти, веб-розробники, та тому подібні категорії людей по освітах, створили там цілий конгломерат. Вони використовують ці програми (клієнти) щоб отримувати дані/гроші/тощо із комп’ютерів звичайних користувачів. В основному грають персонажами жіночої статі, одягнуті у чорне все. Широко використовують стеготекст (в Три Ді Секс Віллі, хоч це і не чат, навіть інструкція по стеганографії є у початковій локації, у шкільній кімнаті, пипець...). Боже. Слава богу що Я не програміст, чесно не витримав би такого маразму, коли пишаються тим, що можуть завдати шкоди звичайним людей, і просто б почав прикривати ту "лавочку" до бісової матері... Але там, здається є люди і з якоюсь мораллю, принаймні один мені як новачку, навіть внутрішньо-ігрові гроші дав, і відмовився приймати їх назад, хоча Я з ними посварився у чаті.

Я грав-граю у багато відео-ігор, онлайн у тому числі ММОРПГ наприклад, і спостерігаю різні тенденції там, то майже у кожній грі є конгломерат отих програмістів-дизайнерів, які завдають шкоди звичайним користувачам. Поширення це явище набуло через науково-технітний прогрес, доступність швидкісного Інтернету, бідність у деяких регіонах, наприклад в одній грі більшість того контингенту із Балкан, та моральні уявлення, на які впливають різні субкультури, як от сучасний матеріалізм у плані нейрології наприклад, ну тобто людина говорить собі, там, не знаю: любов то фігня, Хімія, добра-зла не існує, буду обманювати і завдавати страждань, все одно життя коротке. Також дану ситуацію підігрівають популярні на сьогоднішній день ідеологічні течійки, які викривляють не слабко, дитячі розуми. Ну якось так.

П. С. Мене ніколи у реальному житті не називали класним хД, здається, принаймні такого не пам’ятаю. Зате на мене ображаються майже всі, кого Я знаю :wacko:, у тій, чи іншій мірі. Тому пасибі на доброму слові. Але це нічого не змінить і не зробить вашу модель ближчою до реальності.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних