Перейти до вмісту

Допоможіть із пошуком контенту про Холодну Війну

Холодна Війна Музика Фільми Картинки Ігри Книги

Повідомлень в темі: 54

#41 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1677 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 23.10.2018 – 22:29

Repossessed

Зображення

Один із фільмів мого дитинства, як завше Дядя Сем сміються із самих себе та всіх инших традицій, зокрема із релігії. Дещо огидний фільм, мене не подобається туалетний гумор, але все одно.
  • 0

#42 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4926 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 24.10.2018 – 12:46

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (23.10.2018 – 22:29) писав:

Repossessed

Один із фільмів мого дитинства, як завше Дядя Сем сміються із самих себе та всіх инших традицій, зокрема із релігії. Дещо огидний фільм, мене не подобається туалетний гумор, але все одно.
Є з кільканадцять американських фільмів, в яких присутня самоіронія, як і з кільканадцять радянських. Але загалом американське кіно, якщо воно не суто розважалівка, ура патріотичне до нудоти, ви просто мало його бачили. І самоіронія присутня в останні років 25. Подивіться старі вестерни, старі фільми на військову тематику, старі фільми про історію США. Це суцільний стосерійний "Лєнін (Джеферсон, Вашинґтон, Лінкольн) і пєчнік".
Власне, в радянському кіно самоіронія раніше з'явилась, ще в 60-ті, а в 80-ті на норму перетворилась. В американському ж в останні 30 років, як реакція на розквіт постмодернізму.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.10.2018 – 12:53

• 0

#43 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4926 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 13:23

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (23.10.2018 – 22:29) писав:

Загалом, ви просто не усвідомлюєте глобальних тенденцій. В 30-ті 60-ті роки в світовому мистецтві пафос була норма, якої прагнули, з 80-х і досьогодні пафос в мистецптві практично неможливий, натомість цитування, мавпування мистецтва минулого з висміюванням всіх і вся. Оскільки ви вкрай обмежені в знаннях, ви видаєте риси того в американському кіно, як щось незвичайне і заслугу дядька Сема.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.10.2018 – 13:26

• 0

#44 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1677 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 14:05

Перегляд дописуkalamar (24.10.2018 – 12:46) писав:

Є з кільканадцять американських фільмів, в яких присутня самоіронія, як і з кільканадцять радянських.
Ні. Є міріади фільмів із тупо тролінгом всього американського, включно із скрєпами, Джеферсонами та всим цим. Є й пропагандистські фільми, звичайно ж. Вже не говорю про мультики де то прапор США їдять (Сімпсоний, Футурама), то капіталізм тролять (Губка Боб — персонаж Містер Крабс), то взагалі гидять тупо на Штати (Аква Молодь Анти Голод — майже всі серії, особливо про та де розтріляли Вашингтона, а далі взагалі крилата фраза про Джеферсона :facepalm:).
Назвіть мені радянський фільм, який пропустили режимотдели де є самоіронія на Радянський Союз? А то буде як із "нацією", сказали "А", а Конституцію чи Біль про Права не почитали хД... Ой Я не можу...

Але загалом американське кіно, якщо воно не суто розважалівка, ура патріотичне до нудоти, ви просто мало його бачили.
Є таке, є, там також режимотдели работают, просто Ви не "вкурюєте" штуку що для середньостатичного громадянина США, всі ті скрєпи, Джеферсони-Вашингтони — це не цікава дурня, там дуже поважають свободу (в широкому розумінні цього слова, зокрема свободу релігії, слова, рівність, і все таке), та приватну власніть, й все таке, а не конкретних персонажів від яких середньостатичному громадянину США ні холодно, ні жарту по суті.

І самоіронія присутня в останні років 25. Подивіться старі вестерни, старі фільми на військову тематику, старі фільми про історію США. Це суцільний стосерійний "Лєнін (Джеферсон, Вашинґтон, Лінкольн) і пєчнік".
Подивіться "Фейл Сейф", "Бомбу..." Стенлі Кубрика. Цим фільмам більше ніж двадцять п'ять років. Але взагалі, Я з вам тут в дечому погоджуюсь.

Власне, в радянському кіно самоіронія раніше з'явилась, ще в 60-ті, а в 80-ті на норму перетворилась. В американському ж в останні 30 років, як реакція на розквіт постмодернізму.
Чекаю містере Каламар, де там фільми, назви. Тому-що "норма" в Радянському Союзі це було не той нонсенс що Ви пишите, а якби державні кіностудії, які випускали державні фільми для держави, якщо Ви розумієте про що Я. Це вам не Голівуд... Це Мосфільм дитинко! :facepalm:

Перегляд дописуkalamar (24.10.2018 – 13:23) писав:

Загалом, ви просто не усвідомлюєте глобальних тенденцій. В 30-ті 60-ті роки в світовому мистецтві пафос була норма, якої прагнули, з 80-х і досьогодні пафос в мистецптві практично неможливий, натомість цитування, мавпування мистецтва минулого з висміюванням всіх і вся. Оскільки ви вкрай обмежені в знаннях, ви видаєте риси того в американському кіно, як щось незвичайне і заслугу дядька Сема.
Містере Каламар, те що Голівуд такий популярний, це вже робить його особливим. Можете розводити ля-ля-ля тополя про осяйні Кіностудії Довженка, Васильовичів Мосфільмівських, тільки от один Голівудівський "Чужий" заткне це все разом взяте, за пояс по переглядах (легальних і не легальних), та в свою чергу впливом на думки й уявлення людей на планеті Земля. Голівуд це глобальний феномен! Глобального масштабу маю на увазі. Тут і мови немає. Про пафос, ну не думаю що середньостатистичний користувач сильно буде заморочуватися над такими поняттями, люди просто дивляться фільми, колись було більше у фільмах того, зараз більше у фільмах цього. Ось і все.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 24.10.2018 – 14:11

• 0

#45 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4926 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 14:16

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.10.2018 – 14:05) писав:

Ні. Є міріади фільмів із тупо тролінгом всього американського, включно із скрєпами, Джеферсонами та всим цим.
Дайте хоча б один фільм знятий до 60-го року з міліардів.
Ви темнота безпросвітна, і не розумієте, що в мистецтві теж є епохи. Філософію гуляли разом з фізикою.
Туприй тролінг всього і вся просто риса епохи постмодерну, ця риса не американська, вона світова. І тому елементарно тупо порівнювати "ідіократію" 2006, з фільмом з "Мать" по Горкому 1955. Фільми належать до різних епох в світовому мистецтві. Американські патріотичні фільми 55 не відрізнялись від фільму "Мать" по відсутності тролігну, і рівню пафосу, якого прагнув режисер, але неймовірно програвали просто по реалізації, за якістю.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.10.2018 – 14:17

• 0

#46 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1677 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 14:56

Перегляд дописуkalamar (24.10.2018 – 14:16) писав:

Дайте хоча б один фільм знятий до 60-го року з міліардів.
Та навіть в сраній, пропагандистській "Касабланці", той майстер таверни не бігав закутаний в полосатий прапор, і тим більше не носив тільняшку із будьонівкою як набагато молодший за нього товариш Сухов! Йо! :angry2: Навпаки, це була досить байдужа, навіть до патріотизму людина, яка трішки не розуміла націоналізм отих германців що там пиячили взагалі :). В "Сутінковій Зоні", там також багато пропаганди трапляється, але в старих серіях також присутня критика американського стилю життя, того ж споживацтва про яке Ви говорите, расизму, капіталізму взагалі, політиків! (Серія про "Truth machine...") А це ще чорно-біле кіно... Знайду більше, просто мені не хочеться читати плоти фільмів, Я взагалі не читаю описи, тільки дивлюся на постер, а тоді вирішую чи завантажувати чи ні.

Ви темнота безпросвітна, і не розумієте, що в мистецтві теж є епохи. Філософію гуляли разом з фізикою.
Ні, на рахунок пропаганди, мну норм, Я "висікаю-викупаю" (як говорив мій друг, на жаль, вже покійний) примітивну, одношарову, навіть двошарову пропаганду на раз-два-три. Але більше шарів, навряд, а також важко дається крута пропаганда, але її небагато. Так Я прогулював Філософію, але і що? До чого тут це, Я нормально по ній всі заліки писав, ну на трійки там, але філософ (молодий хлопець був) поставив четвірку чи п'ять, бо бачив що мну щось таки трішки розуміє.

Туприй тролінг всього і вся просто риса епохи постмодерну, ця риса не американська, вона світова.
Ну це не риса тоталітарних держав. В цих державах тролінг системи — це немислимо, скрєпи не можуть бути невірні. Будь-то політика яку вособлював Сталін, чи Гітлер. Без різниці. Але Штати в тому і сильні, вони не скільки вигадували нове, вони по новому дивилися на старе та розповсюджували цю новизну. Голівуд тому приклад — як фантастичні розповіді заполонили серця широких мас населення на планеті Земля, без різниці від країни. "Зоряний Шлях", "Супермен", "Робокоп", "Зоряні Війни", "Чужий", і все таке.

І тому елементарно тупо порівнювати "ідіократію" 2006, з фільмом з "Мать" по Горкому 1955. Фільми належать до різних епох в світовому мистецтві. Американські патріотичні фільми 55 не відрізнялись від фільму "Мать" по відсутності тролігну, і рівню пафосу, якого прагнув режисер, але неймовірно програвали просто по реалізації, за якістю.
Це не має ніякого значення. Ту "Мать" не знали навіть більшість в Радянському Союзі, Я ж говорю, не плутайте локальні феномени, всілякі осяйні стрічки, та глобальні феномени, наприклад голівудські фільми які підійшли більшості людей на планеті Земля. Там не було полосатих прапорів що майорять, там все було свого роду коммон, що підходило для всіх — цікавий сюжет, фантастичні спецефекти, люди по всьому світові дивилися "Чужого", "Зоряні Війни" й ахали-охали, без різниці які вони розмальовки носять — в цьому і суть, в цьому те що Ви ніяк не розумієте, та формула яку знайши "Атци-засновники", колись дуже давно... Люди набагато більше схоже одне на одного, ніж відмінні, кожна людина — цілий світ, унікальна. Хто розуміє цю комбінацію, той розуміє як будувати сучасну імперію яка може захопити всю Землю і не тільки. — Чисто моя думку.
  • 0

#47 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4926 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 15:06

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.10.2018 – 14:05) писав:

Містере Каламар, те що Голівуд такий популярний, це вже робить його особливим.
Мухи не можуть помилятися?
В пізньому совку був і голівуд і індійське кіно, причаму в масах індійське кіно було популярніше. А неймовірна популярність була у французьких комедій. Меншини ж мліли від кіно Італійського.

По Деріді (чули про такого?) з вікіпедії.

Цитата

Применительно к массовой культуре термин «деконструкция» закрепился в значении ревизионизма — переосмысления традиционных или устоявшихся сюжетов и тропов. Это яркое проявление культуры постмодернизма, которая оперирует готовыми формами и художественными стилями, обращается к вечным сюжетам и темам — и сквозь призму иронии и самоиронии показывает их неестественность и неприменимость к современной реальности
Тобто всі ті самоіронічні одкровення дядька Сема, не більше, ніж черговий модний в сучасності бздур. Я би тепер бідьше оцінив не однотипну юрбу зривачів покровів, а режисера, який би тепер наважився зняти фільм в стилі 40-50-х, то була би справді оригінальна картина. (Тільки не в вигляді типових американських опусів на біблійну тематику, там і тепер пафос залишився, бо країна віруючих, і чогось на кшталт цього, суварі американці можуть і не потерпіти).

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.10.2018 – 14:56) писав:

Та навіть в сраній, пропагандистській "Касабланці", той майстер таверни не бігав закутаний в полосатий прапор, і тим більше не носив тільняшку із будьонівкою як набагато молодший за нього товариш Сухов! Йо! :angry2: Навпаки, це була досить байдужа, навіть до патріотизму людина, яка трішки не розуміла націоналізм отих германців що там пиячили взагалі :). В "Сутінковій Зоні", там також багато пропаганди трапляється, але в старих серіях також присутня критика американського стилю життя, того ж споживацтва про яке Ви говорите, расизму, капіталізму взагалі, політиків!
Це не самоіронія. Висміювання міщанства стандартна риса модернізму. У "дванадцяти стільцях" висміюється потреблядство і міщанство теж, і набагато сильніше. І висміюється радянський навіть не міщанськмй спосіб життя. (згадайте інженера, чоловіка Еллочки людоїдки, який живе на одну зарплату і не бере хабарів. Згадаєте вегетаріанську їжу, якщо ви саму книжку читали)
Тобто, фільма ви назвати не можете, з отих міліонів. Насправді на цей час є десятки розважальних фільмів із типово американською патетикою, закадровим голосом "Левітана", який розповідає про звершення піонерів, президентів, героїв бізнесу...

Повідомлення відредагував kalamar: 24.10.2018 – 15:08

• 0

#48 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1677 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 15:11

Перегляд дописуkalamar (24.10.2018 – 14:57) писав:

Мухи не можуть помилятися?
В пізньому совку був і голівуд і індійське кіно, причаму в масах індійське кіно було популярніше.  А неймовірна популярність була у французьких комедій. Меншини ж мліли від кіно Італійського.
Тільки те що пропускали, або те що проходило нелегалом. Звичайно, як тільки Голівуд став доступний (через піратство наприклад) в Радянському Союзі, це відразу заполонило серця людей. Мені самому подобалася комедія "Поліцейський із Сан-Тропе", французька, і що? Я вже тоді, будучи малою дитиною, бачив там пропаганду.

По Деріді (чули про такого?) з вікіпедії.
Ні, але це не має ніякого значення. Голівуд в Каліфорнії а не під Парижом, під Парижом чергові, звичайні, кіноіндустрії. А Голівуд — глобальна кіноіндустрія. І ніякі модернізми, пафоси, тут не допоможуть. Коммон, коммон.

Тобто всі ті самоіронічні одкровення дядька Сема, не більше, ніж черговий модний в сучасності бздур. Я би тепер бідьше оцінив не однотипну юрбу зривачів покровів, а режисера, який би тепер наважився зняти фільм в стилі 40-50-х, то була би справді оригінальна картина. (Тільки не в вигляді типових американських опусів на біблійну тематику, там і тепер пафос залишився, бо країна віруючих, і чогось на кшталт цього, суварі американці можуть і не потерпіти).
Якби то не було, то поулярне, і багато з того, тролить американський стиль життя загалом. Візміть хоч "Південний Парк" — популярний мультик, навіть містер Уповноважений бачив якісь там серії, а там, вибачте, лайном обкидають все американське і не тільки. хД Виникнення такого мультику — було б абсолютно неможливим в Радянському Союзі. Як і фільми типу "Бомба..." Сенлі Кубрика, чи "Фейл Сейф", Ви не розумієте що таке скрєпи для середньостатичниого громадянина в Штатах, це все показується у їхній, ліберальній поп-культурі, у тому ж Голівуді, навіть Рок-ен-Ролл, це все стало загальновживаним бо підійшло більшості людей на п. Земля, як й стратегія International Human Rights, ох, мені потрібно бігти, мати сама із індиками. :wacko:
  • 0

#49 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4926 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 15:17

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.10.2018 – 14:56) писав:

Це не має ніякого значення. Ту "Мать" не знали навіть більшість в Радянському Союзі, Я ж говорю, не плутайте локальні феномени, всілякі осяйні стрічки, та глобальні феномени, наприклад голівудські фільми які підійшли більшості людей на планеті Земля.
Ортегу-і-Гассета почитайте. Те, на кого орієнтується мистецтво змінюється. Мистецтво модернізму не орієнтувалось на бидло, а на меншини, воно не претендувало на масового споживача. Мистецтво постмодерну навпаки підкреслено масове.
Тому елементарно тупо намагатись оцінювати модерністське мистецтво, постмодерністським критерієм зароблених в прокаті грошей.
  • 0

#50 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1677 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 17:15

Перегляд дописуkalamar (24.10.2018 – 15:06) писав:

Це не самоіронія. Висміювання міщанства стандартна риса модернізму. У "дванадцяти стільцях" висміюється потреблядство і міщанство теж, і набагато сильніше. І висміюється радянський навіть не міщанськмй спосіб життя. (згадайте інженера, чоловіка Еллочки людоїдки, який живе на одну зарплату і не бере хабарів. Згадаєте вегетаріанську їжу, якщо ви саму книжку читали)
Тобто, фільма ви назвати не можете, з отих міліонів. Насправді на цей час є десятки розважальних фільмів із типово американською патетикою, закадровим голосом "Левітана", який розповідає про звершення піонерів, президентів, героїв бізнесу...
В Штатах там не просто самоіронія була, там був і є приватний фільмотворчий сектор, який тролив все американське в тому числі, просто такі фільми продавалися непогано, та ж "Зона Сутінок" відверто називає політиків брехунами, та використовує збірний образ сенатора Грімблі.

Зображення

Сутінкова Зона — епізод "Повністю Правда"

Уявляєте собі таку сатиру на председатєля регіонального в СРСР того часу? Я знайде ще багато прикладів, навіть досить старих, мені просто потрібен час, у мене інет слабкий щоб фільми вантажити. Але Ви містере Каламар, абсолютно марно намагаєте порівнювати тоталітарну державку із тою, яка вибрала шлях демократії та лібералізму. Не вийде у даному плані, ніяк. Суспільство Штатів це нація імігрантів, чорних, білих, жовтих, всі різні, з купою проблем в минулому (типу сегрегація), з різними культруами, але така от універсальна формула (до якої незрозуміло як додумалися атци-засновники), свого роду універсальні цінності склепали із цієї глини найсильнішу, найвпливовішу імперію за всю історію людства. І нічого Ви з цим не вкоїте, хоч як будете гратися із поняттями, пафосами-модернізмами, це нічого не змінить.
  • 0

#51 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4926 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 17:20

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.10.2018 – 15:11) писав:

Як і фільми типу "Бомба..." Сенлі Кубрика,
Я взагалі не розумію, що такого іронічного в тій туповаій жвачці? Ну в США є йолопи, а СРСР імперія зла, все в межах пропаганди.

Власне, якщо брати не кіно великих ідей, в США є досягнення, напр. вестерни копіювали югослави і німці. Є певна першість в жанрі фільмів жахів і в жанрі кримінальної романтики.
Але ваші казки про обчедоступний масам Холівуд. :wink2: В 90-х в постсовок прийшли серіали, і американські серіали незмінно місцевий гладач не сприймав, віддавав перевагу рабиням ізаурам, а не санта барбарам. Зараз російські дивиться. Далі, половина фільмів в відеосалонах були кунхуїстські махачки, не класичний голівудський екшн. І, власне, китайський балет захопив голівуд, голівудський екшен останніх 20-х років під прямим впливом традиційного китайського цирку. Якщо дивитесь фільм про мушкетерів, очікуйте Дартаньяна, учня Джекі Чана. Так що великий і страшний законодавець мод Голівуд існує тільки в вашій уяві.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.10.2018 – 17:15) писав:

Сутінкова Зона — епізод "Повністю Правда"
Сутінкова зона не самоіронія, а тупувата пропаганда загальнолюдський цінностей. (льотчик, який відчуває дефіцит общєния. Коробейник дітолюб, і бозя. Нудно і дебільно) В совку в такому стилі більшість.
Власне, яка самоіронія може бути в серіалі, розрахованому на людей із психологічним віком підлітка?
Це, до речі характеристично для Голівуду, очевидно психологічний вік американців нижчий, ніж європейців, тому американське здебільшого кіно по підлітковому примітивне.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.10.2018 – 17:28

• 0

#52 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1677 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 17:37

Перегляд дописуkalamar (24.10.2018 – 15:17) писав:

Ортегу-і-Гассета почитайте. Те, на кого орієнтується мистецтво змінюється. Мистецтво модернізму не орієнтувалось на бидло, а на меншини, воно не претендувало на масового споживача. Мистецтво постмодерну навпаки підкреслено масове.
Тому елементарно тупо намагатись оцінювати модерністське мистецтво, постмодерністським критерієм зароблених в прокаті грошей.
Тому Ви елементарно не розумієте, що Бітелз популярніші та впливовіші за Бетховена із Бахом разом взятими. Що рок-ен-ролл, це рок-ен-рол, і він не під Москвою з'явився. Чому так воно вийшло, це вже питання інше. Ви самі почали порівнювати фільмостворення в Штатах та Союзі, за ранніх часів, тобто в тоталітарній державці із державою яка вибрала абсолютно інший шлях. Це безглуздо апріорі, Голівуд змінив людство в цілому, Мосфільм змінив Ваню та Катю, трішко... В цьому і суть, тут Союз програв повністю, це не науково-просвітницька діяльність, а культурний варфаєр.

Перегляд дописуkalamar (24.10.2018 – 17:20) писав:

Я взагалі не розумію, що такого іронічного в тій туповаій жвачці? Ну в США є йолопи, а СРСР імперія зла, все в межах пропаганди.
Не просто йолопи — нацисти, ладні вбити більшість населення Штатів — генерал Бак, якщо не зрозуміли. А верхівка СРСР там не представляється як імперія зла, там генсек йолопом виставлений. На противагу Баку ставиться посол СССР, забув прізвище, також повністю цілоспрямований.

Власне, якщо брати не кіно великих ідей, в США є досягнення, напр. вестерни копіювали югослави і німці. Є певна першість в жанрі фільмів жахів і в жанрі кримінальної романтики.
Але ваші казки про обчедоступний масам Холівуд. :wink2: В 90-х в постсовок прийшли серіали, і американські серіали незмінно місцевий гладач не сприймав, віддавав перевагу рабиням ізаурам, а не санта барбарам. Зараз російські дивиться. Далі, половина фільмів в відеосалонах були кунхуїстські махачки, не класичний голівудський екшн. І, власне, китайський балет захопив голівуд, голівудський екшен останніх 20-х років під прямим впливом традиційного китайського цирку. Якщо дивитесь фільм про мушкетерів, очікуйте Дартаньяна, учня Джекі Чана. Так що великий і страшний законодавець мод Голівуд існує тільки в вашій уяві.
Містере Каламар, імперія славиться не тільки нововведеннями, а ще й здатністю використовувати нововведення інших, культурні в тому числі... Який там екшен, класичний-не-класичний, китайський-індійський-арабський, начхати! Це немає ніякого значення, Голівуд хавав усе й всіх. Така культура, універсальна, як і положено сучасній імперії. Допустомо якийсь народ зробить бомбу, імперія дізнається як ту бомбу зробити, та зробить мільйон таких бомб. Ось і все.

Ну так рафінували суспільство Союзу, та захищали від неблаготворного впливу Заходу досить довгий час, асболютно забувши що там такі самі люди, і те що прокатить для них, прокатить і для нас... Тому першими хто сприймав неблаготворне вплив Заходу — був молодняк, який і не дивився особливо "Рабині-Ізаури"...
Ну так, мну трішки імперець, в даному розумінні слова, :wub:, але Я добрий та хороший!

Сутінкова зона не самоіронія, а тупувата пропаганда загальнолюдський цінностей. В совку в такому стилі більшість.
Сутінкова Зона, це фільм-попередження: "Не потрібно в ту зону лізти!" :P, ні містере Каламар, такого як Зона не було в Союзі і в помині. Були якісь, нікому не відомі смикання на тему, але то не рахується. Щоб зрозуміти що критикує, а що пропагує ця Зона, ну, ну подивіться більше епізодів :P Я не знаю.
  • 0

#53 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4926 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 17:49

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.10.2018 – 17:37) писав:

Тому Ви елементарно не розумієте, що Бітелз популярніші та впливовіші за Бетховена із Бахом разом взятими. Що рок-ен-ролл, це рок-ен-рол, і він не під
Бітлз уже давно абсолютно не популярні. Рок уже давно мертвий, це музика 70-х років, не смішіть. Ми багато року слухали, але навіть для мого покоління це була музика, яка вже відходила.
Молодь давним давно того не слухає, вийдіть із кріокамери. Молодь слухає російськомовну пародію на реп, зі словами і манерою виконання, дебільність яких у мого покоління буквально виносить мозок.

Ось іронія між стрічок, навчіть Кубрика. :wink2:

Бітлз британці. В чому впливовіші за Бетховена чи Баха? Чи за американця Боба Ділана. Просто одна іх десятків типових рок груп і виконавців 70-х, яку гарно розпіарили в ЗМІ.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.10.2018 – 18:05

• 0

#54 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1677 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 18:57

Перегляд дописуkalamar (24.10.2018 – 17:49) писав:

Бітлз уже давно абсолютно не популярні. Рок уже давно мертвий, це музика 70-х років, не смішіть. Ми багато року слухали, але навіть для мого покоління це була музика, яка вже відходила.
Тим що Бетховен та Бах це масова культура, а Бітелз — масова, тобто, у даному випадку вплинула глобально. Коротше середньо-статистичний Землянин, в тих часах, слухав Бітлів, а про Баха чи Бетховена, ну знав шо такі були, хоча мав можливість слухати їхні твори...

Молодь давним давно того не слухає, вийдіть із кріокамери.
От вам не дає спокою та кріокамера... :wacko:

Молодь слухає російськомовну пародію на реп, зі словами і манерою виконання, дебільність яких у мого покоління буквально виносить мозок.
Ну і мені подобається деякі реп-пісні, дуже мало правда, ось для вас, спеціально дві із них, повинні сподобатися — антикапіталістичні: 2Pac — "Stress (Featuring LP)", 2Pac — "Fountain Of Youth"

Навчіть таваріща Твардовського знімати фільми, ми ж тут не про памфлети говоримо а про картинку із звуком. А взагалі, товарищ Твардовський — це вам майже ідеальний зріз тодішньої системи, точніше мого про нею уявлення, бачити товариша Твардовського та його опуси "зарубали нафіг", тільки вони хоч якийсь натяк мали на відхилення від лінії. Рубали люди типу Андропова, по моїй характеристиці — гниль що зосталася від сталінських часів при рулю. Тому уявіть собі, шо було б, якби товариш Твардовський зробив фільмец із збірним образом регіонального прєдсєдатєля як у тій "Зоні" збірний образ сенатора... По перше таке б навіть на екрани не вийшло, по друге таке б навіть не зняли (бо кіностудії державні...), по третє це був, скажімо так, кінець фільмотворчої кар'єри товариша Твардовського. Жорстка сатира на ситуацію в Союзі, це наприклад памфлети В. Висоцького, деякі пісеньки В. Цоя, деякі пісеньки Наутилуса Помпиліуса, і все таке... Там шукайте сатиру.

Бітлз британці. В чому впливовіші за Бетховена чи Баха? Чи за американця Боба Ділана. Просто одна іх десятків типових рок груп і виконавців 70-х, яку гарно розпіарили в ЗМІ.
Ну, хоча б по тих причинах, що Ви навели вище... Охоплення аудиторії, захопленість, ну не слухали люди в машинах Бахів, ну не ломилися вони на концерти музики Бахівської як на Бітлів. Все таке. І мну не фанат Боба Ділана, мені дужче подобається одна пісня Джіммі Гендрікса при Вишку

І по можливості, викладайте пісні вже відібрані із колекції, у мене семи мегабайнту МП3 вантажить хвилин десять, Я не витерплю доки воно там колекцію вантажитиме щоб просто онлайн послухати.

Пісня про вишечку прикольна, принаймні ритмик, чіпляє... Тиць, тиць, тиць...
  • 0

#55 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1677 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 23:03

Герой

Зображення

Рік: 2002
Пропаганда: Рівень-1 (Тип — нео-націоналізм, підтип — чайнатаун. Рівень — жорсткий. Якість — вище середнього.) Рівень-2 (Тип — КНР. Рівень — середній. Якість — висока.)
Мінуси: Задовбав чайнатаун. Виправдання дечого. :angry:
Плюси: Божественна рапсодія пекла, а-ля чайнатаун. До сліз розчулює особисто мене. Чорт, кляті рибятюні із КНР вміють таки знімати на цю тему.

Прекрасное далеко, не будь ко мне жестоко...
Як завше, повне божевілля навкруги, нічого не ясно, потрібно робити вибір. Одна людина, один крок вперед і доля всієї імперії, мільйонів людей вирішена! Неймовірно, таке мене зачіпає. Подобається як виглядають ієрогліфи, красиве письмо, повчу колись. Імена типу Довгі Небеса, Той Що Не Має Імені, Сніг Що Летить, Місяць, Зламаний Меч, зловісно звучать... Загалом — рекомендую всім фанатам відповідного контенту, якщо такі маються.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 24.10.2018 – 23:05

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних