Перейти до вмісту

Допоможіть із пошуком контенту про Холодну Війну

Холодна Війна Музика Фільми Картинки Ігри Книги

Повідомлень в темі: 381

#341 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 01.02.2019 – 04:47

Перегляд дописуkalamar (31.01.2019 – 22:09) писав:

Та не захищали в союзі особливо.
:facepalm: Містере Каламар, ну в Штатах режимотделів і цензури такої не було... Навіть по пустих питаннях, забийте в Гугл "political satire USA", тому у порівнянні із Штатами таки "захищали". Але навіть якщо притримуватися ваших, далекуватих від реальності уявлень (хз чи Ви жили при РС, але якщо жили, то походу далеко від цивілізації), то допустимо слабко захищали, далі що ми маємо? Дві системи грубо кажучи, і там і там сотні мільйонів елементів, далі створюється інновація якась в одній систему і через засоби комунікації поширюється по її елементах, через деяких час, оскільки комунікації (в широкому розумінні цього слова) глобальні, тобто системи зв'язані та не ізольовані (як в термодинаміці), ця штука починає поширюватися на елементи іншої системи. Чому так відбувається? Бо елементи в цих системах схожі більше ніж відмінні, розумієте? Те що добре для, придержуючись вашої риторики, мерікоса буде добре і для радянської людини, середньостатистично. Люди в РС так само будуть ахать і охать від Голівуду, приблизно так-само. Їм так-само сподобається порнографія на екранах, і причина в цьому у самій природі, природа зробила людей схожими більше ніж відмінними, це запорука виживання, якщо при якійсь катастрофі залишаться декілька видів людей із різних регіонів, невелика група, вони все одно будуть співіснувати і розможуватися, це збільшує шанси на виживання людства взагалі.

Перегляд дописуkalamar (31.01.2019 – 22:09) писав:

А як, на Китай подивіться. Китай виходить в лідери вже і по комунікаціям (5g яке мабуть зробить застарілим ваш зомбоящик) і захищає китайців від згубного західного впливу. Біда просто з тим Китаєм.
Їх вже скоро навіть в крадіжках інтелектуальної власності звинуватити не вдасця, бо вони найгарячіше будуть її захищати, бо стануть основними її виробниками.
Ви жартуєте? КНР давно вже збагнуло те що я вам вище написав, і фокусує свої зусилля на копі-пасту західного, тільки по китайській :)В них давно наприклад узаконений одностатеві відносини, хоча раніше за це була стаття (як і в Союзі). Від "Старбаксу" та поп-музики до ядерних ракет та квантових компів. Неможливо ізолювати таку величезну систему як Китай, це не реально. Єдине вони там модерують політику сильно (переляки), це походу чи не єдине поле де лібералізм вони ще не юзали сильно, але це також не на довго.

А економічні війни, санкції, то все трішки не з того русла містере Каламар, то універсальні для всіх штуки, а КНР якби і не особливо союзник Штатів якщо Ви розумієте про що я...

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 02:01) писав:

Який же ви дурний фростіку.
А ще я зараз голодний, хочу захавати шо небудь.

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 02:01) писав:

Не можна ж так стрибати на амбразуру.
Я живу у сутінковій зоні, мені ніфіга не видно ваших тупезних амбразуз, які Ви там самі понавигадували.

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 02:01) писав:

Ви ж іще пам’ятаєте, нас 52 мільйони? Совок беріг свої трудові ресурси, зате зараз всім пофіг. Зараз до вас і ваших индиків ставляться, як до сміття, в совку ж вас порахували би і використовували для чогось корисного. :wink2:
Ну так голодомор був не у 80-х, а раніше... Взагалі Союз після 60-х змінився, жаль тільки Дзенів Сяопінів не знайшлося в достітній кількості. Із приводу використання фростика, ой... Чесно, ніколи в житті не працював ні на якій роботі :shok: Походу це просто не моє, тим більше, маючи так сказати своєрідний характер, я сумніваюсь що мені було б легко при Союзі (я при Союзі не жив де юре).

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 02:01) писав:

Починачти від обов’язкових прививок в школі, медоглядів, направленням на роботу, і навіть шансом отримати житло, і до відправки в санаторій. Тепер ви фростіку сам по собі, свобода. І це власне всього постсоціалістичного простору стосується, східна європа втрачає населення катастрофічно швидко.
В статті лідер колишня НДР, насправді мабуть Україна. Зменшення народжуваності по всій східній Європі, і міграція тих, хто може працювати.
До речі, НДР, як найрозвиненіша, ще за соціалізму мала проблеми, але тоді уряд иноді знаходив шляхи для підняття народжуваності, хоч вони і тимчасово давали ефект. При капіталізмі всім пофіг. Але ви повторюєте вбиті в голову штампи.
Демографія основна причина, по якій мрія українців про світле капіталістичне майбутнє залишиться мрією. Інвестор дивиться на наявність молодої робочої сили, на її дисциплінованість, і кваліфікованість. Це основні параметри для серйозних інвестицій. Всі вони, з практично знищенням професійної освіти, в Україні в жопі. Зараз сильний дефіцит робітників із якоюсь кваліфікацією, і навіть некваліфіковані в дефіцит вбиваються, малину нема кому збирати. А ви розповідаєте казки, що в СРСР до робітників як до сміття ставились.
Вся ця система із безкоштовними щепленнями розвалилася, отже була не ефективна в результаті, її розвал потягнув за собою наслідки які знівелювали у великій мірі всі ті безкоштовні прививки, і тільки боги знаю які наслідки ще чекають держави пострадянського простору в майбутньому...
Міграція робочої сили це нормальний процес, нічого із цим не зробиш, можна зробити як в Союзі і заборотини масштабну трудову міграцію і тоді можна посипатися як Союз, або ще й гірше... Просто потрібно навести лад в регіонах, для цього потрібна однонапрямлена, геополітична ініціатив Штатів та РФ хоча б, але цього не станеться.

На початку становлення СРСР до людей відносилися не як до сміття, а гірше ніж до сміття. Пізніше ситуація покращала.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 01.02.2019 – 04:54

 • 0

#342 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.02.2019 – 10:28

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.02.2019 – 04:47) писав:

:facepalm: Містере Каламар, ну в Штатах режимотделів і цензури такої не було...
Там вона просто була непотрібна. Рейган сказав імперія зла, значить імперія зла. Американіці нічого не знали про соцтабір крім того, що пропустили їхні змі. Навіть кіна не бачили, а літератури вони не читають. До того ж США націоналістична країна, вони не тільки про соцтабір ніц не знали, а і про инші країни мало. Туди пробитись неамериканцю дуже важко, з якоюсь музикою, кіно, літературою. Штати по націоналізму багато чим схожі на імператорський Китай, є піднебесна, і віддаленні варварські землі.
Сучасні старші німці з
НДР иноді вважають, що західні німці не мають фантазії, оті Dummkopf. :wink2: Справа в тому, що вони виросли в країні, в якій звикли просіювати інформацію, а західні німці не вміють того робити, вони вірять всьому, що бреше уряд. Подібні до вас.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.02.2019 – 04:47) писав:

Вся ця система із безкоштовними щепленнями розвалилася, отже була не ефективна в результаті, її розвал потягнув за собою наслідки які знівелювали у великій мірі всі ті безкоштовні прививки, і тільки боги знаю які наслідки ще чекають держави пострадянського простору в майбутньому...
Зараз, в зв'язку з епідемією кору, намагаються знову ввести, і жаліються, що з 90-х її не було, тому швах получився, але вам звичайно видніше, ніж лікарям. Ви знаєте, що ефективне. :wink2:
Кубинська медицина превентивна і живуть кубинці довше американців.
Але я про все говорив. В застой радянські робітники не дуже перетруджувались на роботі, вас практично не могли звільнити, ви не могли опинитись на вулиці, і трудове законодасвтво все ж було. І коли наші в 90-х попадали працювати туди, то вони зтикались із ефективністю капіталізму. Там, за порушення трудової дисципліни - штрафи, через камери спостереження великий брат слідкує, як ви працюєте, при поганій праці - звільнення. Тобто там ви насправді сміття. А якщо ще й нелегально, то вас законодавство не захищає. А для кар'єрного росту, щоб дотягнутись до омріяного золотого унітазу, вам треба рвати жопу. Ви не працюєте щоб жити, а живете щоб працювати. Тут не до розмноження, тому і різко впала фертильність практично у всіх постсоціалістичних країнах а 90-ті, не до того, треба лізти на драбину Дарвіна. :8:
 • 0

#343 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.02.2019 – 11:13

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.02.2019 – 04:47) писав:

Ви жартуєте? КНР давно вже збагнуло те що я вам вище написав, і фокусує свої зусилля на копі-пасту західного, тільки по китайській :)
Який же ви дурний, фростіку. Китай не є лібаральна економіка. Це плановий комуністичний держкапіталізм. Держава легко напр. підтримує китайські компанії фінансово, чого уряд США за ліберальної економіки не зробить ніколи. Китай не пішов шляхом ліберальної економіки, це вже всім давно стало ясно, а ви повторюєте казки 15-річної давнини. Тепер там фактично инша економічна модель. Політично - це однопартійна система, під керівництвом генерального секретаря компартії, по сумісництву - імператора. Що копіює Китай? Роззуйте очі. Технологічно, період копіювання Китаєм західних технологій закінчився. Зараз Китай виходить в технологічні лідери світу. Напр. ось теперішня основна попаболь.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.02.2019 – 04:47) писав:

В них давно наприклад узаконений одностатеві відносини, хоча раніше за це була стаття (як і в Союзі).
То не пов'язано із соціалізмом, а з національними особливостями. При Сталіні довгий період теж не було за то статті. В НДР зтаття зникла раніше, ніж в ФРН. І, власне, треба уточнити, але в соцтаборі, здається тільки СРСР статтю мало (православіє). Так що, легалізація орієнтацій зовсім не заслуга лібералізму. В британії сто років тому страчували, прибрали статтю відносно недавно.

Повідомлення відредагував kalamar: 01.02.2019 – 11:14

 • 0

#344 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.02.2019 – 14:24

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.02.2019 – 04:47) писав:

Ну так голодомор був не у 80-х, а раніше...
Голодомор по масштабах абсолютно неспівставний, він був значно менший. Тому навіть порівнювати не коректно.
Зображення

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.02.2019 – 04:47) писав:

Взагалі Союз після 60-х змінився, жаль тільки Дзенів Сяопінів не знайшлося в достітній кількості.
Економічна система союзу була досить близька до китайського держкапіталізму. Держ капіталізм і напр. в Сингапурі, від якого пісяють деякі ліберали, і хибно дають його, як приклад ліберальної економіки.
Якщо дивитись із точки зору народу, то сучасний Китай забезпечує своїм громадянам приблизно такий рівень життя, як СРСР 85-го, так що дарма ви від сяопінів охаєте, це черговий прояв дурості.
Зарплата в Китаї зараз раза в півтора вища, ніж була в СРСР, але в Китаї платна і медицина, і освіта, і тільки бюджетники отримають пенсію. Так що, якщо розібратись, то сумнівно, що за середнім рівнем життя Китай уже догнав СРСР. Звичайно там є мільйонерів уже більше, ніж в США, але все ж то невеликий відсоток від населення.
Суть - держава в Китаї є основним бізнесменом, і капіталістичні прибутки, які отримує від бізнесу, використовує для цементування зміцнення влади. Тому ваш улюблений Сяопін тепер імператор, а компартійна еліта - менеджмент найбільої китайської корпорації, і инші корпорації Китаю, теж від цієї корпорації залежні.
Ну Горбачову можна було спробувати приватизувати СРСР. -_- Але не получилось в нього, а ви досі шкодуєте, що він не Сяопін. :)

У Путіна в межах Росії може получитись, не переживайте.

Повідомлення відредагував kalamar: 01.02.2019 – 14:30

 • 0

#345 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.02.2019 – 15:38

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.02.2019 – 04:47) писав:

На початку становлення СРСР до людей відносилися не як до сміття, а гірше ніж до сміття. Пізніше ситуація покращала.
На початку становлення, і по середині капіталізму, до людей навіть як до сміття не ставились.
Знову ви стрибаєте на амбразуру, прямо Матросов якийсь.
До речі, реанкарнацію Сяопіна форбс визнав найвпливовішою людиною світу, Трамп, тільки третій. До речі, Трамп, якось висловився, що він теж хотів би стати імператором.
 • 0

#346 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 01.02.2019 – 23:16

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 10:28) писав:

Там вона просто була непотрібна. Рейган сказав імперія зла, значить імперія зла. Американіці нічого не знали про соцтабір крім того, що пропустили їхні змі.
Саме так, "їхні ЗМІ", це дуже відмінно від "допущено к прочтению бла-бла-бла согласно бла-бла-бла ЦК КПСС". Як я вам вже говорив, у вас із образним мислення поганенько, результат то читання первнів, інстинкти які збили вас із пантелику та тотальне мислення мовою. Розумієте, тут потрібно глобально та статистично думаюти, от 350-мільйонів, на ці мільйони існує певна кількість ЗМІ, скінченне, яка охоплює певний процент від тих 350-ти мільйонів. Але ці ЗМІ не мають чітко вираженого центру модерування як було в Радянському Союзі, сама демократична система це забороняє, а приватна власність узаконена, множить число ЗМІ на дуже-дуже багато. Тому в демократичній системі абсолютно неможливо встановити таку цензуру як в СРСР була наприклад. Ви можете контролювати (не прямо і не явно як в СРСР, через режимотдели, а дотично та приховано) основні центри ЗМІ, але у вас не вийде взяти все під контроль, або хоча б там процентів дев'яносто. А якщо оті десять процентів покажуть абсолютно протилежну картинку, ніж оті підконтрольні, ну почнуться проблеми поступово і система почне сипатися. Тому і не намагаються (клоунські конспірологи іншої думки, але на те вони і клоунські та вірять Сноуденам всіляким).

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 10:28) писав:

Навіть кіна не бачили, а літератури вони не читають. До того ж США націоналістична країна,
Це просто гра словами, яку полюбляють націоналісти (ну їм же потрібно щоб світ був прости), ану-ка містере Каламар, з куста, шо таке матеріалістичне визначення Американської Нації? :facepalm:

А те що, дурня яку знімали в РС була не популярна на Заході, а дурня яку знімали на Заході, була більш популярна в СРСР, так чиї то проблеми?

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 10:28) писав:

вони не тільки про соцтабір ніц не знали, а і про инші країни мало. Туди пробитись неамериканцю дуже важко, з якоюсь музикою, кіно, літературою. Штати по націоналізму багато чим схожі на імператорський Китай, є піднебесна, і віддаленні варварські землі.
І є містер Каламар, якому із колокольні все видно, тільки проблема в тому що дивиться він через первні... Це все ваші емоційні умозаключения, насправді Штати це мультикультурне утворення, починаючи із Чайна-Тауну в Нью-Йорку і до Лос-Анжелеса... Як у пісні, Ай ем а літтл еліен, енглішман ін Нью-Йорк... Те що культура гамабургерів та Голівудів із Майкрософтами і Макдональдсами така популярна в світі, а якісь культури забурбелівок не популярні в Штатах, це не проблеми громадян США.

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 10:28) писав:

Сучасні старші німці з
НДР иноді вважають, що західні німці не мають фантазії, оті Dummkopf. :wink2: Справа в тому, що вони виросли в країні, в якій звикли просіювати інформацію, а західні німці не вміють того робити, вони вірять всьому, що бреше уряд. Подібні до вас.
Еге ж, мну такий, вірю всьому шо кажуть сучасні старші германці, просіюють, віщають уряди, шпринглери пишуть в опусаз, трампи-обами-путіни ляпають, теде... З дитинства причому, благо книжички про бомбардувальники та космонавтів навчили, куди там нафік цука отим сучасним Заратустрам бл... І рядом не стояли. :facepalm:

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 10:28) писав:

Зараз, в зв'язку з епідемією кору, намагаються знову ввести, і жаліються, що з 90-х її не було, тому швах получився, але вам звичайно видніше, ніж лікарям. Ви знаєте, що ефективне. :wink2:
Кубинська медицина превентивна і живуть кубинці довше американців.
В Кубані контроль, тому обережніше із тим, що там віщають, це перевірити на порядки важче ніж в Штатах. Але поняття "коефіцієнт достовірності інформації" вам боюсь мало відоме. Тим краще для вас :) Менше моральних хвилювань по по суті, непотрібних речах...

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 10:28) писав:

Але я про все говорив. В застой радянські робітники не дуже перетруджувались на роботі, вас практично не могли звільнити, ви не могли опинитись на вулиці, і трудове законодасвтво все ж було. І коли наші в 90-х попадали працювати туди, то вони зтикались із ефективністю капіталізму. Там, за порушення трудової дисципліни - штрафи, через камери спостереження великий брат слідкує, як ви працюєте, при поганій праці - звільнення. Тобто там ви насправді сміття. А якщо ще й нелегально, то вас законодавство не захищає. А для кар'єрного росту, щоб дотягнутись до омріяного золотого унітазу, вам треба рвати жопу. Ви не працюєте щоб жити, а живете щоб працювати. Тут не до розмноження, тому і різко впала фертильність практично у всіх постсоціалістичних країнах а 90-ті, не до того, треба лізти на драбину Дарвіна. :8:
Тільки завалився той ваший соціалізм, точніше допоміг завалитися Союзу, і накрився мідним тазом, ось і все. Вважайте це природною еволюцією, а про захист прав віщати абсолютно не має смислу, повірте. Демократична система обскакала СРСР тут на пів сторіччя. Якби Союз ще був, воно б зараз приймало закони як за бугром по робітниках і всьому тому.
І ніхто вам не вказує куди і як лізти, можете жити на мінімалку та соц. забезпечення в Штатах і горя не знати, набагато краще середньо-статистично ніж будь-коли в Союзі чи РФ. Які проблеми? Ну не буде у вас крутого Ланкруйзера як у сусіда... Але проблема в тому, що коли люди створюють узаконені, розмножувальні утворення (сім'ї) та в процесі цього, то інстинкти їх змушують дертися на цю драбину... Як самок, так і самців. Принаймні середньостатистично. Це і контролює капіталістично-демократично-ліберальна система світового порядку. Ось і все. Цікаво хто контролює саму цю систему, воно не може існувати без моніторингу та ремонту, але це все складне питання, навіть мої домисли тут губляться, десь там, в тумані...

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 11:13) писав:

Який же ви дурний, фростіку. Китай не є лібаральна економіка. Це плановий комуністичний держкапіталізм. Держава легко напр. підтримує китайські компанії фінансово, чого уряд США за ліберальної економіки не зробить ніколи. Китай не пішов шляхом ліберальної економіки, це вже всім давно стало ясно, а ви повторюєте казки 15-річної давнини. Тепер там фактично инша економічна модель.
А лібералізм це не тільки економіка, як і КНР це не тільки економіка, але далеко не соціалістична економічна модель також.

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 11:13) писав:

Політично - це однопартійна система, під керівництвом генерального секретаря компартії, по сумісництву - імператора.
Майже не можливо B) Ніяка наддержава не виживе якщо буде керувати одна людина (маю на увазі як кінцевий суддя в прийнятті рішень наприклад), тим-більше така, яка катається по заграницям, Ви недооцінюєте сучасних технологій... То тільки для вікінгів та забурбелівок, а КНР вже давно з того рівня вибрався. Грубо кажучи то на лоха...

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 11:13) писав:

Що копіює Китай? Роззуйте очі. Технологічно, період копіювання Китаєм західних технологій закінчився. Зараз Китай виходить в технологічні лідери світу. Напр. ось теперішня основна попаболь.
Нонсенс, ми за комплексні, глобальні речі, а Ви за якусь фігню. КНР в першу чергу скопіювало деякі корисні елементи Західної системи контролю населення (оно-же демократія, лібералізм, і вся фігня), в другу чергу технології (ну правда станції у них, космічні і досі не зважаючи на те шо там тріщать новини), так у дечому вони досягли серйозних успіхів дійсно, як Польща наприклад у відьмаку, чи Бялорусь у танчиках, але наддержава це комплексна система, поки-що у них проблем вище даху і далекувато їм до Штатів.

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 11:13) писав:

То не пов'язано із соціалізмом, а з національними особливостями. При Сталіні довгий період теж не було за то статті. В НДР зтаття зникла раніше, ніж в ФРН. І, власне, треба уточнити, але в соцтаборі, здається тільки СРСР статтю мало (православіє). Так що, легалізація орієнтацій зовсім не заслуга лібералізму. В британії сто років тому страчували, прибрали статтю відносно недавно.
А не важливо чія це заслуга, от як Ви маленька дитинка, Ви розумієте що цей, конкретний елемент правил системи є лише частинкою загального вектору куди напрямляють суспільство? Кажу вам, КНР давно просікло ефективність лібералізму для наддержав в умовах сучасної глобалізацію, шо б Ви там не говорили вони поступово (інакше у їхньому випадку не вийде ніяк...) буду зсовувати вектор в ту сторону, і плювали вони на всі національні особливості коли мова йде про ефективність, вони ж не клоуни містере Каламар... Не важливо звідкіль цей лібералізм взявзя, чи його винайшов, перший, другий, третій, це все не має ніякого значення. Значення має об'єктивна реальність у даному випадку, а вона наступна: так чи інакше, всі наддержави (їх всього три) взяли ці штуки на озброєння, для ефективного контролю суспільства та використання людського ресурсу, ось і все.

Якщо брати КНР конкретно, то ліберальні зрушення в тому числі в економіці почалися давно, а зупинити їх не можливо, інакше великий ризик удару по системі.

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 14:24) писав:

Голодомор по масштабах абсолютно неспівставний, він був значно менший. Тому навіть порівнювати не коректно.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f2/Ukraine_population.svg/390px-Ukraine_population.svg.png
А хто ті масштаби рахував, тоді, містере Каламар? Отож... Тому вибачайте, там коефіцієнт достовірності інформації якби і не дуже. Ви не розумієте різницю між еміграцією та тотальним геноцидом селянського класу, допустимо... А смерть-народжуваність коливалися завше, навіть тоді, давно, і повірте там більш-усього в гіршу сторону було ніж тепер, просто докиньте до цього цілеспрямовану політику нищення та уявіть як вона на ці параметри вплине, а не несіть оту фуфушка як справжня ракушка.br />

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 11:13) писав:

Економічна система союзу була досить близька до китайського держкапіталізму. Держ капіталізм і напр. в Сингапурі, від якого пісяють деякі ліберали, і хибно дають його, як приклад ліберальної економіки.
Ну так не можливо так просто махнути паличкою і зминити сприйняття та рішення сотень мільйонів людей, але вектор лібералізму та елементи невід'ємні його працюють, не дуже ефективно але це коплексна система, не економікою єдиною, Ви ж мислити доволі вузько як для таких питань.

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 11:13) писав:

Якщо дивитись із точки зору народу, то сучасний Китай забезпечує своїм громадянам приблизно такий рівень життя, як СРСР 85-го, так що дарма ви від сяопінів охаєте, це черговий прояв дурості.
Зарплата в Китаї зараз раза в півтора вища, ніж була в СРСР, але в Китаї платна і медицина, і освіта, і тільки бюджетники отримають пенсію. Так що, якщо розібратись, то сумнівно, що за середнім рівнем життя Китай уже догнав СРСР. Звичайно там є мільйонерів уже більше, ніж в США, але все ж то невеликий відсоток від населення.
Як я і говорив, в КНР купа проблем... Не міряйте по мільйонерах, то сміття Жартую... Смисл в тому щоб забезпечити певний, мінімальний рівень забезпеченості громадян, це не прибере звичайно класову боротьбу всередині системи та націоналістичні двіжняки які від того насмоктуються культистами, але у будь-якому разі якщо не забезпечити цей мінімальний рівень, почнуться проблеми куди більші. Сам ЦК без елементів яким воно керує, безтолковий, це не так як Героях Чотирі шо один герой який супер-продвинутий виносить цілі армії, вам потрібні армії, армії культурні, наукові, армійські армії тощо... Далі займаємося тим, для чого створені наддержави — для захоплення світу цього брєнного. Чисто моя думка.

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 11:13) писав:

Суть - держава в Китаї є основним бізнесменом, і капіталістичні прибутки, які отримує від бізнесу, використовує для цементування зміцнення влади. Тому ваш улюблений Сяопін тепер імператор, а компартійна еліта - менеджмент найбільої китайської корпорації, і инші корпорації Китаю, теж від цієї корпорації залежні.
Та шо Ви говорити... Жах якийсь, і як воно ще тримається.

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 11:13) писав:

Ну Горбачову можна було спробувати приватизувати СРСР. Але не получилось в нього, а ви досі шкодуєте, що він не Сяопін. :)

У Путіна в межах Росії може получитись, не переживайте.
Горбачов, Путін, Сяопінь... Це всього лиш три окремі людини, люди слабкі, їх можна зламати, обманути, знищити, підкорити свої волі, заплутати (інстинкти, ДНК та нейрологія в поміч...), та багато варіантів... Страшно уявити що було якби від їхніх рішень багато чого залежало. Вже давно не бігають смердючі вікінги за ще більш смердючими вождями вікінгів, Ви трішки відстали від життя містере Каламар... Центр керування наддержави, апріорі повинен бути позбавлений таких ризиків, ризиків які можна передбачити за допомогою сучасної математики і відповідно винайти стратегії для їх мінімалізації, інакше конкуренти знищать і міссіссіппі вимовити не встигните. І чхати на первні та дарвінів...

Перегляд дописуkalamar (01.02.2019 – 15:38) писав:

На початку становлення, і по середині капіталізму, до людей навіть як до сміття не ставились.
Знову ви стрибаєте на амбразуру, прямо Матросов якийсь.
До речі, реанкарнацію Сяопіна форбс визнав найвпливовішою людиною світу, Трамп, тільки третій. До речі, Трамп, якось висловився, що він теж хотів би стати імператором.
Найвпливовіша людина світу, це ваш покірний слуга, тільки не говоріть нікому... І знаєте в чому різниця найвпливовіших людей світу та просто людей? Найпливовіші люди світу не цікавляться тим що говорять чи пишуть найвпливовіші люди світу.

У будь-якому разі в Штатах не проводили цілеспрямованих політик нищення, в Штатах запхали расову, національну, гендерну та інші дискримінації в підвали до пацюків та перешіптування на кухнях, там де вони і повинні бути. Шлях до цього був довгий та тернистий, чорт забирай, але таки щось вдалося, боюсь навіть уявити кількість Лялечок які поклали свої голови під лоботомію що це сталося...
 • 0

#347 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.02.2019 – 01:54

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.02.2019 – 23:16) писав:

Якщо брати КНР конкретно, то ліберальні зрушення в тому числі в економіці почалися давно, а зупинити їх не можливо, інакше великий ризик удару по системі.
Ну здатності думати нема геть. Давайте повторимо. Зараз більшість китайців живе дещо гірше за СРСР 85-го. До планового держкапіталізму (соціалізму з китайським обличчям) вони перейшли в 1978 році. Пройшов 41 рік. Давайте оцінимо китайські успіхи по шкалі СРСР. Візьмемо за вихідну точку 45 рік (зруйнована війною європейська частина СРСР, голод), кінцева виходить 1986 рік - рівень життя народу як в теперішньому Китаї. При цьому совок не отримував трильйонів доларів інвестицій з заходу, а навпаки, був у стані холодної війни. З перспективи совка сьогоднішня середня китайська зарплата в 300-800 доларів, при майже повній відсутніості соціального захисту китайців, аж до відсутності пенсії, абсолютно не вражає.
Житлові умови - двоповерхове койка-місце для робітників. В біні райони ж, краще не заходьте.
З совка Китай взяв не менше, ніж з заходу. Ось п’ятирічний план компартії розвитку Китаю на 2016 - 2020 роки. В Китаї регульована економіка, і навіть американські компанії, як Боїнг, підстроюються під план. Ключові напрямки розвитку визаначає завсім не ліберальна невидима рука, а Цзіньпін з компанією. Отут, як то працює. І вільного ціноутворення в Китаї, через субсидії уряду пріоритетним галузям, нема.

Повідомлення відредагував kalamar: 02.02.2019 – 02:08

 • 0

#348 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 02.02.2019 – 02:25

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 01:54) писав:

Ну здатності думати нема геть.
Нема! Я не створений щоб думати, я створений щоб панувати над всім людством :angry2:

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 01:54) писав:

Давайте повторимо. Зараз більшість китайців живе дещо гірше за СРСР 85-го. До планового держкапіталізму (соціалізму з китайським обличчям) вони перейшли в 1978 році.
Або капіталізму із соціалістичними елементами у плані економіки, або до соціалізму із капіталістичними елементами. Ваша пуста гра слів тут не доречна.

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 01:54) писав:

Пройшов 41 рік. Давайте оцінимо китайські успіхи по шкалі СРСР. Візьмемо за вихідну точку 45 рік (зруйнована війною європейська частина СРСР, голод),
Фігасе, не знав шо така є...

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 01:54) писав:

кінцева виходить 1986 рік - рівень життя народу як в теперішньому Китаї. При цьому совок не отримував сотень мільярдів доларів інвестицій з заходу, а навпаки, був у стані холодної війни. З перспективи совка сьогоднішня середня китайська зарплата в 300-800 доларів, при майже повній відсутніості соціального захисту китайців, аж до відсутності пенсії, абсолютно не вражає.
Слава богу що так... Із психопатами при владі, могло бути набагато гірше. Добре що їх Сяопінями хоч трохи розбавили, але на жаль, запізно :(

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 01:54) писав:

Житлові умови - двоповерхове койка-місце для робітників. В біні райони ж, краще не заходьте.
З совка Китай взяв не менше, ніж з заходу. Ось п’ятирічний план компартії розвитку Китаю на 2016 - 2020 роки. В Китаї регульована економіка, і навіть американські компанії, як Боїнг, підстроюються під план. Ключові напрямки розвитку визаначає завсім не ліберальна невидима рука, а Цзіньпін з компанією. Отут, як то працює. І вільного ціноутворення в Китаї, через субсидії уряду пріоритетним галузям, нема.
Смисл цього всього написаного? Те що в КНР купа проблем, мну вгадав і сам, Ви думаєте це виведе їх із когорти наддержав? Ні не виведе, принаймні поки-що... КНР це НЕ тільки економіка, зрозумійте нарешті, це комплексна система яка має параметр "сила", операційні можливості, управління та ЦІЛІ. Одна із цілей — розширювати сфери впливу, інша наприклад — технологічний паритет із США (далеке майбутнє, хоча в дечому вони добре просунулися), немає, вибачте сраних цілей "зберегти китайські ідентичність" чи побудувати "соціалізм" чи "капіталізм", чи щось подібна, на це ВСЕ начхати, це просто інструменти, головне ВЛАДА, СИЛА — саме ці параметри вирішують програєш ти чи ні у цій розтриклятій війні, ну і ще звичайно, його величність випадок ібо теорія ймовірностей не дремлить.

Те що в КНР присутні схожі елементи із Західними системами контролю — прямий доказ їхньої ефективності, як я вже писав, там з бухти-барахти нічого не приймають, в кицьку Дзіпіня того і що він там хоче, людям інколи в голову дурня може прийти, для того і потрібен науковий підхід та аналітичні можливості, і не ставлять, спочатку рахують "ефективність", це вам не хухри-мухри в якійсь забурбелівці, це сурйозні риб'ята які грають "на рівні", їм помилки навіть у плані якого формату туалетний папір дозволити для населення можуть дуже дорого коштувати, всі це розуміють крім вас містере Каламар, ну і первнів різних видів та різновидів :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 02.02.2019 – 02:28

 • 0

#349 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.02.2019 – 02:53

Китайські зарплати по регіонам, вивчайте.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.02.2019 – 02:25) писав:

Смисл цього всього написаного? Те що в КНР купа проблем, мну вгадав і сам,

Те що в КНР присутні схожі елементи із Західними системами контролю — прямий доказ їхньої ефективності, як я вже писав, там з бухти-барахти нічого не приймають, в кицьку Дзіпіня того
Не бачите смислу написаного - включіть безтолковку. Де докази їх ефективності? Смисл в тому, що якщо дивитись, не як ВВП росло, не як багатіли корпорації, не як збільшувалась кількість мільйонепрів, а як живе основна маса простих китайців, то нема ніякої ефективності. Совок получається ефективнішим. так важко 2 і 2 скласти?
Ріст ВВП в основному осідає в кишенях китайських мільйонерів, а китайські робітники і далі живуть на двоповерхових ліжках.
В цьому і секрет росту ВВП. Звичайно бізнес платить податки і зарплату. Якщо зарплата мала, а соціалки нема, податки низькі, відповідно бізнес швидше росте. От і весь страшний секрет китайської ефективності.

Повідомлення відредагував kalamar: 02.02.2019 – 02:58

 • 0

#350 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 02.02.2019 – 02:57

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 02:29) писав:

Це буде цікаво для економічного аналізу, але у мене набагато ширший кругозір, я скоріше дивлюсь на результат і глобально. У плані планової економіки та контролю конкретно, прецедентів у плані РЕЗУЛЬТАТУ КІНЦЕВОГО у плані геополітичного валєва :) не так багато за історію 20-го століття... Хіба що із жорстким зрушенням у сторону капітало-лібералізму. Тому статистики набирати не потрібно, на планеті земля умови різні, а результат був колапс майже всюди, починаючи із всіма богами забутої Кампучії до СРСР, в той час як кіпталістичні державки нумбер ван на геополіт арені і задають ритмик, КНР це прекрасно знає, вони рахують на перед, як і Штати, одне говорять, думають інше, роблять третє а передбачають на десять років вперед.

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 02:53) писав:

Китайські зарплати по регіонам, вивчайте.


Не бачите смислу написаного - включіть безтолковку. Де докази їх ефективності? Смисл в тому, що якщо дивитись, не як ВВП росло, не як багатіли корпорації, не як збільшувалась кількість мільйонепрів, а як живе основна маса простих китайців, то нема ніякої ефективності. Совок получається ефективнішим. так важко 2 і 2 скласти?
Ну бідність в десять разів впала із часу взяття курсу на реформи, особливо в південній частині КНР. Ну просто так, випадковість... Випадковість така що у толкових людей виявилося зрушення у плані представлення економіки до капіталізму, ось і все. Але реально роки палнової економіки не дають просто перескочити на капіталізм, КНР робить кроки дуже поступово, зараз у них мулька пішла згортати реформи, причин не знаю, можливо через "проблеми" із Штатами, Штати переграють їх на своєму полі, тому КНР туди не поспішає не зважаючи наскільки те поле ефективне. Але по сусті міжнародний ринок впливає на "планьорки" КНР по економіці на п'яти-три річки, тут вам і "невидима рука глобалізації" :) Хоч не хоч, але КНР на світ впливає менше ніж світ на КНР.
 • 0

#351 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.02.2019 – 03:08

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.02.2019 – 02:57) писав:

Це буде цікаво для економічного аналізу, але у мене набагато ширший кругозір, я скоріше дивлюсь на результат і глобально.
:rolleyes:
Ого, ви і так можете, глобально, по хвільозофськи, навіщо вам ті деталі.
 • 0

#352 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 02.02.2019 – 03:11

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 02:53) писав:

Совок получається ефективнішим.
Боже, який пассаж... :facepalm: Як може бути ефективнішим те, чого не існує? Ви довго думали перед тим як таке написати? Нима Союзу! Миші з'їли! А КНР є, не цвіте Голівудами, не пахне Макдональдсами та не блимає Майкрософтами, але також нічого! :angry: Які ще питання по приводу ефективності?
 • 0

#353 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.02.2019 – 03:13

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.02.2019 – 02:57) писав:

Ну бідність в десять разів впала із часу взяття курсу на реформи, особливо в південній частині КНР. Ну просто так, випадковість...
Так в СРСР за такий самий проміжок часу бідність взагалі впала, тобто зникла. В СРСР не було ні вкрай багатих, ні вкрай бідних. Зарплата на сучасні долари десь 500, і з пенсією, і соціалкою.
Абсолютно економічне диво Китаю не вражає, якщо дивитись із перспективи основної маси народу. Зрештою, то природно, адже інвестори туди йшли за дешевою робочою силою, і кожне підняття мінімалки, їм як ніж в спину. Тобто, при капіталізмі, робоча сила, то воно і є, сміття.
Щодо уряду, то він досить високі податки виставив, але гроші більше тратить на великі інфраструктурні проекти, не на пенсію (і ВВП як на дріжджах росте від того). Навіщо витрачати гроші на китайців, які вже не можуть працювати.

Повідомлення відредагував kalamar: 02.02.2019 – 03:17

 • 0

#354 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 02.02.2019 – 03:25

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 03:08) писав:

:rolleyes:
Ого, ви і так можете, глобально, по хвільозофськи, навіщо вам ті деталі.
Мислити в плані кінцевого результату чи не єдина доступна можливість звичайній людині у плані геополітики. По тій причині що причини тих чи інших рішень можуть бути дуже глибоко, от якби вам якась Лялечка сказала що потрібен ключ, карта, ніж, запальничка і ще щось, Ви б зрозуміли то? А через десять років сукупність цих рішень приведе до очікуваного результату, який звичайним людей був абсолютно не доступний для прогнозу. Інколи, говорю ж, краще просто взяти результат і на цьому базувати свої твердження про ефективність. Приклад: Союз проводив політики геноциду, дискримінації, розпався черех 50-т років. Можливо це не зв'язано, а можливо зв'язано, ми не знаємо точно, отже це зв'язано; по аналогії: немає доказів які підтверджують чи спростовують існування бога, отже бога не існує. Це логіка наукового підходу, але вам вона важкувато дається бо життя вас постійно збивало походу з цієї логіки.

Перегляд дописуkalamar (02.02.2019 – 03:13) писав:

Так в СРСР за такий самий проміжок часу бідність взагалі впала, тобто зникла. В СРСР не було ні вкрай багатих, ні вкрай бідних. Зарплата на сучасні долари десь 500, і з пенсією, і соціалкою.
Абсолютно економічне диво Китаю не вражає, якщо дивитись із перспективи основної маси народу. Зрештою, то природно, адже інвестори туди йшли за дешевою робочою силою, і кожне підняття мінімалки, їм як ніж в спину. Тобто, при капіталізмі, робоча сила, то воно і є, сміття.
Щодо уряду, то він досить високі податки виставив, але гроші більше тратить на великі інфраструктурні проекти, не на пенсію (і ВВП як на дріжджах росте від того). Навіщо витрачати гроші на китайців, які вже не можуть працювати.
Якщо у нас в руках меч, щит та броня на нас, меч у нас поганий, броня дуже хороша і щит прекрасний собі. І тут вам потрібно відбити удар страшного монстра, але від удару ваш меч зламався а файербол в кінці-кінців спалив таки броню не зважаючи на хороший щит, і капець, game over. В КНР можливо була гірша броня, гірший щит та трішки кращи чакрам ніж наший меч, але все це витримало (поки-що) різні закляття і не посипалося — це персонаж продовжує гру, отже це чудище ефективніше за нас, бо ми загинули... Отже потрібно не тільки їм вчитися на наших помилках, а і нам на їхніх успіхах.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 02.02.2019 – 03:35

 • 0

#355 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 02.02.2019 – 18:34

На Кубі впав метеорит — Це знак! I see the dead peoples! :shok:

Віце-президент США про події у Венесуелі: час для діалогу минув — Якби не вийо... Нічого б цього не було, тому що не потрібно лізти в світ наддержав, потрібно намагатися лавірувати між ними. Навіть якби той Мадуро, вибачте, п*ом гнійним назвав Трампа та підтерся американським прапором, по факту всім на це було б пофіг, шо-то там би сказали, плебеї на протест вийшли і заткнулися б. Але коли чуваки починають віддаватися РФ, яка там мало не верфі по ядерним човнам задумують будувати, извините меня... Тільки повний кретин би думав шо Штати, це візьмуть і так просто залишать. Коротше затягли ту Венесуелку у шестерні із яких так просто тепер не вибратися. Це на роки... Потрібно було думати раніше і знати своє місце! :angry2:

Трамп висловився за новий ракетний договір — У попа була собака, він її любив, чортів зоофіл, я його убив, убив, закопав і на могилі написав: "У попа була собака..." Все то нічого, тільки якби разом із тими собаками та попами не закопали ще дуже багато кого, бо ті іграшкові машнки, зовсім не іграшкові, а зараз ще покоління таке, вікінгівське... Ох, теорія ймовірності то во істину страшна штука! Амінь! :facepalm:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 02.02.2019 – 18:35

 • 0

#356 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 03.02.2019 – 11:24

R-POINT

Зображення

В основному не дивлюся воєнного дерьма про воєнне дерьмо, але назва мене дуже зацікавила хоч я і майже ніколи не читаю описи фільмів перед переглядом і не промотую, тому довелося дивитися повністю, плюс фільм не великий, 250 мегабайт всього, тому вантажив тільки пів дня... Коротше то се маєш таки-так, пройшовши деякі точки таки дуже важко повернутися... У клоуна Мадуро наприклад, буде час щоб в цьому переконатися, так, чисто інтуїція. :(

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 03.02.2019 – 11:27

 • 0

#357 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 03.02.2019 – 18:21

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.02.2019 – 03:25) писав:

В КНР можливо була гірша броня, гірший щит та трішки кращи чакрам ніж наший меч, але все це витримало (поки-що) різні закляття і не посипалося — це персонаж продовжує гру, отже це чудище ефективніше за нас, бо ми загинули... Отже потрібно не тільки їм вчитися на наших помилках, а і нам на їхніх успіхах.
Так і я про те саме. Просто ви вимовляли якісь нікчемні звуки про те, що при соціалізмі до людей, як до сміття ставляться, я вам проіструлював, що то якраз риса капіталізму.
Ніхто не заперечує успіхів КНР в створені класу мільйонерів, в технологічному і і ндустріальному розвитку, і в використанні його результатів для контролю населення. Я проілюстрував, що з перспективи маси народу СРСР був ефективнішим, що добробут мас в СРСР ріс швидше. Добробут мас і розвиток різні речі. Для розвитку погано викидати гроші на вітер, на соціалку і пенсії.
Я вам навіть більше товкмачу, що китайська модель імовірно сильніша за ліберальну економіку заходу. Через Китай захід зазнав деіндустріалізації. А тепер, Китай намагається захопити і інтелектуальну сферу, він виходить в лідери по розробці технологій, і захід може взагалі опинитись біля розбитого корита. Китай який залишиться збірною майстернею світу, і який витіснить західні компанії в високих технологіях, і використовуватиме ці технології для контролю свого населення (перейде напр. на кастову систему, в якій за вами ввесь час слідкує великий брат), це кінець вашого осяйного лібералізму.
 • 0

#358 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 03.02.2019 – 19:50

Перегляд дописуkalamar (03.02.2019 – 18:21) писав:

Так і я про те саме. Просто ви вимовляли якісь нікчемні звуки про те, що при соціалізмі до людей, як до сміття ставляться, я вам проіструлював, що то якраз риса капіталізму.
Ніхто не заперечує успіхів КНР в створені класу мільйонерів, в технологічному і і ндустріальному розвитку, і в використанні його результатів для контролю населення. Я проілюстрував, що з перспективи маси народу СРСР був ефективнішим, що добробут мас в СРСР ріс швидше. Добробут мас і розвиток різні речі. Для розвитку погано викидати гроші на вітер, на соціалку і пенсії.
Я вам навіть більше товкмачу, що китайська модель імовірно сильніша за ліберальну економіку заходу. Через Китай захід зазнав деіндустріалізації. А тепер, Китай намагається захопити і інтелектуальну сферу, він виходить в лідери по розробці технологій, і захід може взагалі опинитись біля розбитого корита. Китай який залишиться збірною майстернею світу, і який витіснить західні компанії в високих технологіях, і використовуватиме ці технології для контролю свого населення (перейде напр. на кастову систему, в якій за вами ввесь час слідкує великий брат), це кінець вашого осяйного лібералізму.
Не при соцілазмі а при системах, які використовували соціалізм як підсистему для контролю економічних відносих. Не думаю що КНР так просто вводило деякі ліберальні реформи, приєднувалося до всих цих Прав Людини, і все таке... Розумієте, контролювати півтора мільярда людей, то є не так просто, люди не можуть бути як стадо, жити в загоні і спарювати із ким дозволять, не допоможуть ніякі ідеології чи репресії, все одно знайдуться із відмінними від загалу думками, і це все буде розхитувати систему з середини, лібералізм просто зменшує площу атаки у даному сенсі й дозволяє використовувати ефективно різноманітний людський ресурс. Велика урівнялівка то дуже страшна річ в руках наддержав особливо, її ж можна використовувати як для атаки, так і для захисту, це сучасний стандарт, сучасних імперій...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 03.02.2019 – 19:52

 • 0

#359 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 04.02.2019 – 18:00

Європейські країни почали масово визнавати Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели — Угу...

Stratfor: Європа знову затиснена між ядерними ракетами США і Росії — Коню понятно, а робить то шо? :facepalm: Люди і далі будуть не розуміти смисл ЄС та НАТО. Тим більше ОКВБтаПІ вже дистанціювалось, на всілякий пожежний, подалі від тих мас та модних рухів шо ними рухають...
 • 0

#360 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 04.02.2019 – 20:20

Венесуельский Кризис може сколихнути весь регіон, поки-що ніякого світла в кінці тунеля не видно а потяг рухається все швидше... Клоуни типу Мадуро і Ко, віщають щось там, не розуміючи можливостей Штатів які далеко виходять за межні просто послати туди "ху-ха кіллінг машінес". У будь-якому разі час абсолютно тут на стороні США, і це вирішиться так чи інакше. На жаль, через низький рівень життя в тому регіоні та високу ступінь криміналізація яка фактично визначає суспільну думку та повадки, будь-яка пожежа перетворюється у ще більші страждання для людей які там-тешній кримінальний клімат множить в рази. :( Що ж у цьому випадку робитимуть Штатим? Прискорять хід подій чи почекають доки їхні колеги там набочать, в черговий раз? Результат то буде один і той самий, але ціна різна. Тут повинно щось залежати ще від КНР, вони там також шаріки милили, судячи по ситуації із КНРД, КНР на публічному рівні виявляє небачені досі елементи благорозумності, але БРВ то інша справа, в РФ обмежені можливості поставок в ту країну, їм доведеться на це витрачати неймовірні ресурси, постійно натикаючись на шпичаки Штатів, можливо це відволікаючий маневр, а основний удар вони готують в іншому місці? — Дурня, і чому мну постійно заморочується про таке...
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних