Перейти до вмісту

Допоможіть із пошуком контенту про Холодну Війну

Холодна Війна Музика Фільми Картинки Ігри Книги

Повідомлень в темі: 381

#241 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 20.01.2019 – 20:49

Зображення

У столиці Сирії стався вибух: є загиблі та поранені — Класна фотка... Роки йдуть, а не змінюється нічорта, а раніше було все так просто, та коли воно нафіг було просто? :(
 • 0

#242 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 20.01.2019 – 22:16

Перегляд дописуkaka (19.01.2019 – 23:08) писав:

Жовто-блакитна чи синьо-жовта символіка була заборонена. Звичайно, що ніхто б не наважився вишивати такими кольорами, навіть якщо б і схотів.
Ні. Ніхто не вишивав такими кольорами, бо вишивали традиційно, або як хотіли. Ну не мали абсолютно ніякого значення ті кольори напр. у вінницькій області для народу (простих жінок, які вишивали рушники під ікони), аж до часу незалежності України, хоч вкакайтесь, а не мали. Я за прапор, адже то просто певний символ, захотіли в 90-х синьожовтий, хай буде синьо-жовтий, але це не привід брехати, і розповідати казки, як підпільно вишивали синьо-жовтими нитками. Ну смішно такі побрехеньки слухати.
Коли над київрадою прапор голодуючі студенти повісили, то було перше знайомство з синьо жовтим народу. Знали, що в українських буржуазних націоналістів жовто-блакитний прапор. Синьо жовтий здається лис Кравчук придумав, щоб сполучення слів не так асоціювалось із бендерівським прапором (бо націоналістичний знали саме як жовтоблакитний, комуністу Кравчуку синьо-жовтий мабуть легше було вимовляти, така теорія змови, щоб ні нашим, ні вашим. Але ті всі речі стосувались невеликої ліченої кількості націоналістично налаштованої інтелігенції, для народу ж синій і жовтий кольори не значили абсолютно нічого. Навпаки, викликали негативні асоціації у більшості, бо з бендерівцями асоціювались. Така реальність була, подобається вам то, чи ні, не важливо.
В радянській пропаганді вживали пам’ятається словосполучення жовтоблакитний, і синьо-жовтий свого часу дозволило дистанціюватись від політично тоді не вигідного (бо антипропіареного) словосполучення. Не подумайте, що я за перевертання прапора, це звичайні дві смуги які не мають ніякої містичної дії (я ж атеїст), перевертай прапор чи не перевертай, а маємо те що маємо.

Повідомлення відредагував kalamar: 20.01.2019 – 22:35

 • 0

#243 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 20.01.2019 – 22:59

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (20.01.2019 – 00:05) писав:

Ну звичайний шматок, нічого в Штатах особливого немає, дійсно, чому ж Ви знаючи це намагаєтеся щось довести? Просто б тихенько насолоджувалися закінченим світоглядом в гармонії із собою та природним світом, як мільйони ваших одноідейців, та й усе. :)
Взагалі немає значення чи Ви прикалуєтеся чи просто у вас фантазія така скудна, фішка в тому
Я не намагаюсь, я довів. І нема у вас ніякої фішки. :wink2:
Ви на забувайте попередній свій брєд. Ви мені тут ввесь час розводитесь про крутість і природність імперій і наддержав, і наскільки вони крутіші за нові васюки.
Це суто фізичне міркування. Якби ваш брєд мав якийсь стосунок до реальності ми би вже давно жили в країні, яка всю землю охоплювала. А цього не відбулося, великі країни утворюються і зникають протягом історії. Коли формується таке утворення, як римська імперія, чи британська імперія, вона мала би зайняти решту світу, а цього чомусь не відбувалось. Я вам більше скажу. Поки Македонія була маленькою країною, вона змогла завоювати більшість тогочасної ойкумени, а як стала тогочасною наддержавою, все завойоване майже в момент втратила. :wink2:
Всі імерії імпріями ставали з невеликих країн (тобто зовсім не їх розміли були причиною експансії), а ставши великими монстрами, тільки розкладались (розміри, не тільки не стимулювали експансію, а навпаки, стримували, припиняли). Складно головою а не жіночою логікою думати? :)
Те що США уламок було згадано тільки тому, що сама поява США неможлива в вашому світі. В вашому світі існувала величезна Британська імперія, яка була значно сильніша за нові васюки (за все, що в цю імперію не входило), і мала далі розростатись на всю земну кулю, а далі на місяць, Марс, Молочний Шлях... США в принципі не може існувати, це мара.
Не намагайтесь комусь приписати думок, які ви думаєте вони думають, це заскладна для вас справа.

Повідомлення відредагував kalamar: 20.01.2019 – 23:05

 • 0

#244 kaka

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1969 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 21.01.2019 – 01:47

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:16) писав:

Ні. Ніхто не вишивав такими кольорами, бо вишивали традиційно, або як хотіли.
Читала, що традиційним більше був колись синій і червоний у вишивці. Але хімічна промисловість не була розвинена :D , нитки чорного кольору значно краще прались і не линяли. З чорних овець борщівські вишиванки, зокрема, вишивались. Тому чорним потім більше користувались. Вишивали чим було, а не "як хотіли". <_<
Синьо-червона вишиванка.

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:16) писав:

Ну не мали абсолютно ніякого значення ті кольори напр. у вінницькій області для народу (простих жінок, які вишивали рушники під ікони), аж до часу незалежності України, хоч вкакайтесь, а не мали.
Какаламарю, ви звели вишивку до релігії. Дйсно, по селах частіше вишивали і вишивають для оздоблення ікон, для фан (у вас в церквах є фани? напевно інакше називається, ну типу прапори :) ). Рушники на паску. Для вінчання вбрання. Вбрання на церковні свята. Релігія значно акивніше вишивку використовує, ніж політика, тому й популярніша, бо ближча до народу, так би мовити. І дійсно, для простих жінок, що для церкви вишивають, нема значення, яким кольором, бо в церкві скажуть яким, а як недобре вишиєш, то обов'язково обсудять. Церква - це перше місце, де критикують найдрібніші деталі, особливо у селах. Тому завжди знайшлася б потрібна людина, яка б нагадала, що жовтоблакитне - бАндерівське. А якщо це московський патріархат (колишній), то і поготів, бо то чисто державна інституція з усіма витікающими.

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:16) писав:

Я за прапор, адже то просто певний символ, захотіли в 90-х синьожовтий, хай буде синьо-жовтий, але це не привід брехати, і розповідати казки, як підпільно вишивали синьо-жовтими нитками. Ну смішно такі побрехеньки слухати.
Та ніхто не вишивав. Яка мати б доньку не насварила, що та ставить під загрозу себе і родину. Ніхто зі своїх не дозволив би вишивати синім і жовтим навіть.

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:16) писав:

Коли над київрадою прапор голодуючі студенти повісили, то було перше знайомство з синьо жовтим народу. Знали, що в українських буржуазних націоналістів жовто-блакитний прапор. Синьо жовтий здається лис Кравчук придумав, щоб сполучення слів не так асоціювалось із бе(айайай)ндерівським прапором (бо націоналістичний знали саме як жовтоблакитний, комуністу Кравчуку синьо-жовтий мабуть легше було вимовляти, така теорія змови, щоб ні нашим, ні вашим. Але ті всі речі стосувались невеликої ліченої кількості націоналістично налаштованої інтелігенції, для народу ж синій і жовтий кольори не значили абсолютно нічого. Навпаки, викликали негативні асоціації у більшості, бо з бендерівцями асоціювались. Така реальність була, подобається вам то, чи ні, не важливо.
За моїми власними відчуттями мені подобається словосполучення "жовтоблакитний" (як сонце і небо), богемний (від слова "бог") прапор, а синьо-жовтий якийсь приземистий рабський... От таке от.

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:16) писав:

В радянській пропаганді вживали пам’ятається словосполучення жовтоблакитний, і синьо-жовтий свого часу дозволило дистанціюватись від політично тоді не вигідного (бо антипропіареного) словосполучення. Не подумайте, що я за перевертання прапора, це звичайні дві смуги які не мають ніякої містичної дії (я ж атеїст), перевертай прапор чи не перевертай, а маємо те що маємо.
Кравчук не міг же через себе переступити, він до того ось цим займався "по долгу службы":

Цитата

У червні 1982 завідувач відділом пропаганди і агітації Л. Кравчук звернувся до ЦК КПУ з доповідною запискою, в якій виклав заходи по протидії «східній політиці» Ватикану в західних областях України, і пропонував створити групи для аналізу проповідницької діяльності священнослужителів, обстежити територію церков та кладовищ на предмет виявлення та знищення «уніатсько-націоналістичних символів», виявити «проуніатські настроєних осіб», провести інші організаційні та ідеологічні заходи.
Це було б не чесно по відношенню до себе і інших раптово змінювати свій вектор. Він хоч і лис, але чесний. :D Синьо-жовтий - це компроміс Кравчука із своєю совістю. Мабуть.

Андрій Шкіль вишиванки в Парламент носив. За іронією долі він, виявляється, тепер у Франції. Втік туди, бо без депутатської недоторканості його могли в тюрму запроторити. Ото втік, у саме пекло, тепер віщає звідти, про жовті жилети теж.

Подільська (вінницька) вишивка, а гамма кольорів яка, ні грама чорного і навіть часом без червоного, а ви кажете, що чорно-червоне лише традиційне:
Прихований текст

У того художника, Тропініна, який проживав на території теперішньої Вінницької області, є портрети хлопчика у вишиванці:
Прихований текст
Які кольори вам там ввижаються? Мені жовті і голубі.

Повідомлення відредагував kaka: 21.01.2019 – 01:28

 • 0

#245 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.01.2019 – 02:06

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (19.01.2019 – 08:23) писав:

Ну слідуючи вашій логіці у мене є також ядерний арсенал а то вороги, тотальна війна, отже наносимо превентивний ядерний удар по Північному В'єтнаму, при цьому підтримуємо Південний. Є ракети є, бомби є, чому і не постріляти? А народу скажемо шо то генерал якийсь зійшов з розуму та гуманітарну місію туди направимо пізніше...
Ви коли беретесь сперечатись, ознайомтесь хоча б з якимись основами предмету не по комп’ютерних іграх.
В’єткоонг це партизанська армія Південного В’єтнаму. Ви, з північним, формально не воюєте, є міжнародні договори. Ви воюєте з партизанською підпільною армією південного В’єтнаму, який підтримуєте (Ви підтримуєте реально на початку першого президента католика Зіама, який розстрілює демнстрації буддистів, в якого на посадах кругом родичі, і якого цікавить тільки збереження влади. На Зіама був замах як з боку В’єтконга, так і з боку двох антикомуністичних в’єтнамських льотчиків, які скинули на його палац, прямо в царські покої, американську бомбу, яка не вибухнула, і Зіам вважає, що його береже християнський бог) Так що його, люблять всі в’єтнамці, і разом з ним заслужено і на вас ця любов розповсюджується. То може на південь Бімбу скинете?

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (19.01.2019 – 08:23) писав:

Це проблема локального розуму, якщо якийсь там Вася Пупкін, в якійсь там забурбелівці приймає рішення то Ви гадаєте що на це рішення не вплинуло нічого ззовні. :) В Афганістані, як і у В'єтнамі воювали не проти Афганістану чи В'єтнаму, там проливали галони крові дві наддержави, один супроти одного, нехай і трішки чужими руками;
Так. Фанати наддержав вірують в подібні дурниці. Насправі у в’єтнамі не воював СРСР, а в Афганістані не воював США.
У В’єтнамі були зенітники, за всю війну від хвороб загинуло щось 30 радянських громадян. В Афнганісані воювали проти СРСР партизани, передусім, на релігійному грунті. Потім тіж партизани, уже як таліби, як Аль Каїда (до заснування якої і США приклались) воювали проти США. США дуже боялись комуністів, і зробили ставку на радикальних ісламістських фанатиків, які прагнули зберегти середньовіччя. Тому, завдяки підтримці США, Афганістан залишився в середньовіччі, і в Америці близнюки зруйнували. Не тільки в Афганістані, а і в решті світу, радикальні ісламістські рухи в основному викохали США, коли боролись із комуністами. До речі, в СРСР була Середня Азія, і Середній Азії роки комунізму реально пішли на користь, навіть до нашого часу войовничий іслам там не розповсюджується. Тобто СРСР реально вмів виводити з середньовіччя ісламські країни без бомбардувань території.
Поставки певних видів озброєння не означають участь у війні. Напр. США зараз в Україну певні види озброєння поставляє, але це не означає, що США бере участь в АТО. <_<
Спробуйте все ж в логіку, фростіку. А не в дурнодумство.
Якщо у В’єтнам (Корею) тоді лізли США, це виключало участь СРСР, бо вийшла би пряма війна між американськими і радянськими солдатами, тобто війна між СРСР і США. Не жирно, для конфлікту, який ви локальним величаєте?

Повідомлення відредагував kalamar: 21.01.2019 – 02:25

 • 0

#246 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 21.01.2019 – 02:14

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:59) писав:

Я не намагаюсь, я довів.
Довели.

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:59) писав:

І нема у вас ніякої фішки. :wink2:
Немає.

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:59) писав:

Ви на забувайте попередній свій брєд.
Не забуваю.

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:59) писав:

Ви мені тут ввесь час розводитесь про крутість і природність імперій і наддержав, і наскільки вони крутіші за нові васюки.
Ага, розводився а воно бачте, зовсім не так насправді.

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:59) писав:

Це суто фізичне міркування. Якби ваш брєд мав якийсь стосунок до реальності ми би вже давно жили в країні, яка всю землю охоплювала. А цього не відбулося, великі країни утворюються і зникають протягом історії. Коли формується таке утворення, як римська імперія, чи британська імперія, вона мала би зайняти решту світу, а цього чомусь не відбувалось. Я вам більше скажу. Поки Македонія була маленькою країною, вона змогла завоювати більшість тогочасної ойкумени, а як стала тогочасною наддержавою, все завойоване майже в момент втратила. :wink2:
Всі імерії імпріями ставали з невеликих країн (тобто зовсім не їх розміли були причиною експансії), а ставши великими монстрами, тільки розкладались (розміри, не тільки не стимулювали експансію, а навпаки, стримували, припиняли). Складно головою а не жіночою логікою думати? :)
Історія ніколи не повторюється, в ній все відбувається тільки раз.

Перегляд дописуkalamar (20.01.2019 – 22:59) писав:

Те що США уламок було згадано тільки тому, що сама поява США неможлива в вашому світі. В вашому світі існувала величезна Британська імперія, яка була значно сильніша за нові васюки (за все, що в цю імперію не входило), і мала далі розростатись на всю земну кулю, а далі на місяць, Марс, Молочний Шлях... США в принципі не може існувати, це мара.
Не намагайтесь комусь приписати думок, які ви думаєте вони думають, це заскладна для вас справа.
Хто його знає містере Каламар, якщо брати безтолкову історію то імперії знищили, привели до занепаду, загеноцидили різних забурбелівок стільки... А тоді в них не було квантових комп'ютерів щоб спрогнозувати шо мільйон сидячів за компами будуть робити далі чи крутих нанотехнологій та досліджень мозку із ДНК... Майбутнє великої кількості людей як завше в тумані, в сутінковій зоні де йому і місце, ваш покірний слуга може тільки одне — попередити про те, що на його думку може вилитися справжньою катастрофою, від чого в мене серце здригається... Наприклад я б тримав подалі деякі течії та рухи від широких мас населення, і не важливо який там вид чи різновид, гравітація діє лише в одному напрямку і напрямок цей — прямо в безодню! Принаймні у моїх уявленнях, як я вже і наголошував, не претендую ні на яку достовірність, живу собі безобідним і безтуртботним лузером на краю села :)
 • 0

#247 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 21.01.2019 – 05:17

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

Ви коли беретесь сперечатись, ознайомтесь хоча б з якимись основами предмету не по комп’ютерних іграх.
Що наше життя? Игра!

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

В’єткоонг це партизанська армія Південного В’єтнаму. Ви, з північним, формально не воюєте, є міжнародні договори.
А, точно... Договори хай їм грець, правила! Так стоп! Їхати, у нас термоядерний арсенал нафік, не просто арсенал а готова до дії машина нищення! Так ми так, тихенько натякнемо шоб договорили трішки підправили, в кінці-кінців це не ліберастичний світ, а якщо не підправлять, то ми натякнемо на невеличкі неурядициы у плані покращення геному мільйонних наційок нещасним випадком із допомогою різних ізотопів... А ну да, там же курва ще одна така фігня як ми є, у них також машинки маються! Ні, таке підійметься... Воні буде, ну його на... Воно того не коштує! А взагалі, яка ж тоді тотальна війна та й взагалі війна, якщо по договорах? Значить договори щось обмежують, локалізують, чи не так... Ну, слідуючи вашій, непересічній логіці, то опудало (тобіш я у вашому представленні) ніколи і не заявить на офіційному рівні про офіційну війну, офіційно звичайно.

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

Ви воюєте з партизанською підпільною армією південного В’єтнаму, який підтримуєте (Ви підтримуєте реально на початку першого президента католика Зіама, який розстрілює демнстрації буддистів, в якого на посадах кругом родичі, і якого цікавить тільки збереження влади. На Зіама був замах як з боку В’єтконга, так і з боку двох антикомуністичних в’єтнамських льотчиків, які скинули на його палац, прямо в царські покої, американську бомбу, яка не вибухнула, і Зіам вважає, що його береже християнський бог) Так що його, люблять всі в’єтнамці, і разом з ним заслужено і на вас ця любов розповсюджується. То може на південь Бімбу скинете?
Ну не я в ролі президента, а армія та відповідні служби одного куска колишньої імперії, пересічного, який ось-ось розвалиться... Із приводу бімби, ну ти диви! Ось бачите вже і проявили фантазію, а я то гадав... Так скоро і варіанти почнете перебирати та угазльнювати абстрагуючись, дивно що вас цього не навчили в універі, зате Шпринглерів читати навчили... Ви випадком там не у Львівському навчалися? Жартую. :)
Цікавий момент, зараз в ліберастичному світі правил не можуть домовитися про якийсь газопровід, уявляю що було б у випадку націоналістичного, пам'ятається байка про Лігу Націй та голодомор... Понад усе! хД Помножити це "понад усе" на сотні мільйонів людей і отримаємо очевидний результат, — неминучий колапс системи. Тут навіть тамагочі не потрібно, і на шо йдуть гроші платників податків?! :facepalm: Продовжую жартувати...

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

Так. Фанати наддержав вірують в подібні дурниці. Насправі у в’єтнамі не воював СРСР, а в Афганістані не воював США.
У В’єтнамі були зенітники, за всю війну від хвороб загинуло щось 30 радянських громадян. В Афнганісані воювали проти СРСР партизани, передусім, на релігійному грунті. Потім тіж партизани, уже як таліби, як Аль Каїда (до заснування якої і США приклались) воювали проти США.
*позіхає* А на Донбасіку "не воює" нащадок Союзу і втрати взагалі, нуль! Прикиньте... А то аж тридцять.

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

США дуже боялись комуністів,
А найдужче вони бояться прокиникливих розумів типу Шпринглерів всіляких, які на раз-два прорахують їхні можливості та майбутнє :wink2:

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

і зробили ставку на радикальних ісламістських фанатиків, які прагнули зберегти середньовіччя. Тому, завдяки підтримці США, Афганістан залишився в середньовіччі, і в Америці близнюки зруйнували.
От бачите, навіть виходячи із ваших слів, не імперія яка знаходиться за тисячі кілометрів і громадяни якої в половині не знайдуть той Афганістан на карті, так чи інакше вплинула на долю та майбутнє мільйонів людей в тому регіоні. Магія!

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

Не тільки в Афганістані, а і в решті світу, радикальні ісламістські рухи в основному викохали США, коли боролись із комуністами. До речі, в СРСР була Середня Азія, і Середній Азії роки комунізму реально пішли на користь, навіть до нашого часу войовничий іслам там не розповсюджується. Тобто СРСР реально вмів виводити з середньовіччя ісламські країни без бомбардувань території.
Ага, вмів, то все через осяйний соціалізм. :) Такий первинний... Ой, тобто у них він був не зовсім осяйних, а треба такий як бляха, національний! Природний йопти... Ну до слова, єдине що хоть щось із себе придставляє в плані системи контролю радикал ісламізму та похідних — Ісламська Республіка Іран, яка не без допомоги отримала спички. Сімдесят мільйонів людей, так, до слова також...

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

Поставки певних видів озброєння не означають участь у війні. Напр. США зараз в Україну певні види озброєння поставляє, але це не означає, що США бере участь в АТО. <_<
У ваших війнах, ні звичайно. Але у мене, боюсь трішки інші уявлення. Та й хто перевіряє що в тих ящиках...

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

Спробуйте все ж в логіку, фростіку. А не в дурнодумство.
Дана функція не підтримується.

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 02:06) писав:

Якщо у В’єтнам (Корею) тоді лізли США, це виключало участь СРСР, бо вийшла би пряма війна між американськими і радянськими солдатами, тобто війна між СРСР і США. Не жирно, для конфлікту, який ви локальним величаєте?
Добре, без проблем, буду називати просто війною (це зараз модно), мені не важко. Нащо замаорочуватися над такими складними термінами, всі ці сфери впливу, держави-наддержави, локальні, гарячі, холодні, це все так, пустоляпство; насправді все залишилося як і було раніше, природні війни за ідентичність, чистоту та право панувати на своїй землі. До речі цікава логіка людей, смисл слова "своя", своя в об'єктивній реальності — це просто підконтрольна територія в даним момент, шматочок від цієї брудної планетки. Ах, ладно, щось мене знову понесло в дурнодумство... :wacko:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 21.01.2019 – 05:30

 • 0

#248 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.01.2019 – 17:34

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.01.2019 – 05:17) писав:

Ну не я в ролі президента, а армія та відповідні служби одного куска колишньої імперії, пересічного, який ось-ось розвалиться... Із приводу бімби, ну ти диви! Ось бачите вже і проявили фантазію, а я то гадав... Так скоро і варіанти почнете перебирати та угазльнювати абстрагуючись, дивно що вас цього не навчили в універі, зате Шпринглерів читати навчили... Ви випадком там не у Львівському навчалися? Жартую. :)
Що ви мелете, яку фантазію. Це уороткий переказ подій.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.01.2019 – 05:17) писав:

Цікавий момент, зараз в ліберастичному світі правил не можуть домовитися про якийсь газопровід, уявляю що було б у випадку націоналістичного, пам'ятається байка про Лігу Націй та голодомор... Понад усе! хД Помножити це "понад усе" на сотні мільйонів людей і отримаємо очевидний результат, — неминучий колапс системи. Тут навіть тамагочі не потрібно, і на шо йдуть гроші платників податків?! :facepalm: Продовжую жартувати...
Я абсолютно не розумію думки у вашому потоці свідомості. Всі кругом націоналісти, тому і не можуть домовитись.
Ліберастичний шлях для В'єтнаму був приготовлений міжнародними договорами. Адже мали відбутись загально в'єтнамські вибори, і країна, обравши президента, мала бути демократично об'єднана. Заковика в тому, що головні ліберали, американці, знали, що на виборах виграє комуняка з півночі. Тому, вони забули про свій лібералізм, і вибори на півдні зірвали.
Так багато розмов про лібералізм. :wink2: Ви ліберал і демократ часто доти, поки на виборах можете виграти.

Якщо шо. То північний в'єтнам абсолютно не був маріонеткою СРСР і боявся, що не бажаючи наражатись на конфлікт, СРСР здасть інтереси комуністичного В'єтнаму в ООН. СРСР реально хотів відносно мирно розійтись, в бій до останнього американця лізли передусім самі в'єтнамці. :wink2:

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.01.2019 – 02:14) писав:

Хто його знає містере Каламар, якщо брати безтолкову історію то імперії знищили, привели до занепаду, загеноцидили різних забурбелівок стільки...
Скільки?

Перегляд дописуkaka (21.01.2019 – 01:47) писав:

Які кольори вам там ввижаються? Мені жовті і голубі.
Хворі на дальтонізм? Там різні кольори, і на жах, червоні переважають.
Ось типові кольори на рушниках під ікони.
Зображення

У тітки, різні кольори були, і не хрестиком. В рослинному орнаменті і зелені.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.01.2019 – 05:17) писав:

Ага, вмів, то все через осяйний соціалізм. :) Такий первинний... Ой, тобто у них він був не зовсім осяйних, а треба такий як бляха, національний! Природний йопти... Ну до слова, єдине що хоть щось із себе придставляє в плані системи контролю радикал ісламізму та похідних — Ісламська Республіка Іран, яка не без допомоги отримала спички. Сімдесят мільйонів людей, так, до слова також...
Знову потік свідомості. Таки вмів, радянський Таджикистан це практично Афганістан. Державний атеїзм і загальна освіта зробили свою справу. В Америці ж атеїсти люди другого сорту, тому ставка на сильно віруючих проти атеїстичних комуняк була природною. А освіта населення не входить в число лібералістичних цінностей. Так що причиною, що пострадянська Середня Азія поки ще тримається (завважте слово поки бо перші паростки уже і там проростають), є саме комуністичне минуле.
Про Іран, поясніть будь ласка, як ісламська республіка Іран то контролює, і чому США ввесь час звинувачує Іран, що вони то розповсюджують. І розкажіть, хто там допомагав Ірану в ісламській революції.

Цитата

Смотреть, как смелые афганцы воюют против современной военной техники с простейшим оружием — это настоящее вдохновение для всех, кто любит свободу. Их смелость преподает нам важнейший урок — в этом мире есть вещи, которые стоит защищать. От лица всех американцев, я говорю жителям Афганистана — мы восхищаемся вашим героизмом, вашей преданности свободе, вашей непрекращающейся борьбе против ваших угнетателей. — Рональд Рейган, 1983 г

Дивіться, коли читаєш, аж сльози виступають.
Тільки чомусь Трамп не висловлюється так про сучасний Ігіл, які теж боряться за свободу, за право влаштовувати своє життя без зовнішніх вказівок.

Повідомлення відредагував kalamar: 21.01.2019 – 17:39

 • 0

#249 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 21.01.2019 – 19:34

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 17:34) писав:

Що ви мелете, яку фантазію. Це уороткий переказ подій.

Я абсолютно не розумію думки у вашому потоці свідомості. Всі кругом націоналісти, тому і не можуть домовитись.
Повірте, краще їх не розуміти... Там, в тих думках, нічого хорошого чи вірного, чи правильного.

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 17:34) писав:

Ліберастичний шлях для В'єтнаму був приготовлений міжнародними договорами. Адже мали відбутись загально в'єтнамські вибори, і країна, обравши президента, мала бути демократично об'єднана. Заковика в тому, що головні ліберали, американці, знали, що на виборах виграє комуняка з півночі. Тому, вони забули про свій лібералізм, і вибори на півдні зірвали.
Так багато розмов про лібералізм. :wink2: Ви ліберал і демократ часто доти, поки на виборах можете виграти.

Якщо шо. То північний в'єтнам абсолютно не був маріонеткою СРСР і боявся, що не бажаючи наражатись на конфлікт, СРСР здасть інтереси комуністичного В'єтнаму в ООН. СРСР реально хотів відносно мирно розійтись, в бій до останнього американця лізли передусім самі в'єтнамці. :wink2:
Еге, так зрозуміло та цікаво? Саме усвідомлення розуміння викликає приємні емоції в конкретної людини навіть при тому що у неї немає абсолютно ніяких можливостей перевіряти інформацію що вона отримує.

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 17:34) писав:

Скільки?
Історія майже кожного етносику чи наційки зв'язана із обширними та розмаїтими політичними утвореннями які я називаю "імперії" для простоти розуміння. Візьміть от Україну теперішню, Ви гадаєте геноцид за 10 млн людей штучним голодом це мізерний вплив? Починаючи, містере Каламар, від Римської і так далі, аж до Штатів. Рахувати скільки людей загинуло чи страждало по вині імперій прямо чи дотично немає сенсу, простіше просто взяти теперішнє людське населння планетки Земля...

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 17:34) писав:

Знову потік свідомості.
Крижаний причому потік! Прикольне слово "крижаний", мені подобається...

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 17:34) писав:

Таки вмів, радянський Таджикистан це практично Афганістан. Державний атеїзм і загальна освіта зробили свою справу. В Америці ж атеїсти люди другого сорту, тому ставка на сильно віруючих проти атеїстичних комуняк була природною. А освіта населення не входить в число лібералістичних цінностей. Так що причиною, що пострадянська Середня Азія поки ще тримається (завважте слово поки бо перші паростки уже і там проростають), є саме комуністичне минуле.
Про Іран, поясніть будь ласка, як ісламська республіка Іран то контролює, і чому США ввесь час звинувачує Іран, що вони то розповсюджують. І розкажіть, хто там допомагав Ірану в ісламській революції.
Я нічого не знаю тому і не можу нічого розповісти.

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 17:34) писав:

Дивіться, коли читаєш, аж сльози виступають.
Тільки чомусь Трамп не висловлюється так про сучасний Ігіл, які теж боряться за свободу, за право влаштовувати своє життя без зовнішніх вказівок.
Містере Каламар, як вам пояснити, мене взагалі-то не дуже цікавлять висловлювання містера Трампа, зі всією повагою, але я звик жити у своїх фантазіях та скажімо так, читати контекст між контекстами.

До речі хочу окремо виділити випадок голодомору та реакцію на нього світу та зокрема утворень типу Ліги Націй, тобіш тоді був націоналістичний світовий порядок і вони прекрасно знали що коїться на цій території, стеганографія використовується не тільки для того щоб забивати лайном голови Васям-програмістам і була відома дуже давно. Із приводу агентури, так вони мали її всюди, від Мадагаскару до Тибету, а Російська Імперія то взагалі під боком, там половина вчителів із-за бугра були... Тому ситуація нікуди особливо не зрушилась після революції, але ні, вони вирішили "убер аляс" увімкнути... Мені інколи ця вся братія схожа на моїх дворових індюшків, їм крикнеш а вони у відповідь "Буль-буль!"; навіть уявити страшно, якщо такі клоуни знову почнуть впливати на зовнішню політику Європки на норм рівні, зараз засоби нищення куди більш страшніше минулого.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 21.01.2019 – 19:57

 • 0

#250 kaka

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1969 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 21.01.2019 – 23:07

Перегляд дописуkalamar (21.01.2019 – 17:34) писав:

Хворі на дальтонізм? Там різні кольори, і на жах, червоні переважають.
Ось типові кольори на рушниках під ікони.
Зображення

У тітки, різні кольори були, і не хрестиком. В рослинному орнаменті і зелені.
Вам що повилазило? :D Ви куди дивитесь? На хлопчика дивіться. Ви на дівку подільську дивитесь. Де у хлопчика там червоне? :)

А тітка ваша модна була. Рослинні орнаменти не традиційні, це данина моді. Традиційними спочатку були геометричні орнаменти. А далі мода пішла.
https://tsn.ua/blogi...nku-990925.html

Про синій колір у вишиванках:
"Вишита сорочка двома кольорами – червоним та індиго (темно-синім). Фарбували тоді лише натуральними барвниками – буряком, горіхом, дубом. А от індиго купували на ринках, бо для фарбування добувалась емульсія зі спеціального індійського молюску; потім цей колір замінили дешевшим чорним. Спершу ж чорного кольору у вишиванках практично не було."

https://www.ukrinfor...o-latorici.html

Повідомлення відредагував kaka: 21.01.2019 – 23:08

 • 0

#251 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 22.01.2019 – 00:43

Зображення

Пожежа на суднах біля Керчі: кількість загиблих зросла, обидва кораблі затонули — Горит газ, молчит ТАСС... Щелчок... И газ погас...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 22.01.2019 – 00:44

 • 0

#252 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 22.01.2019 – 12:16

Перегляд дописуkaka (21.01.2019 – 23:07) писав:

А тітка ваша модна була. Рослинні орнаменти не традиційні, це данина моді. Традиційними спочатку були геометричні орнаменти. А далі мода пішла.
Я і не кожу, що вона традиційно то робила. У мене прямо написано, що десь вже при Хрущові як хотіли вишивали. Але традиційні рушники червоні нитки в основному. Ніколи в житті не бачив синьо-жовтої, і просто знаю, що до новітнього часу ті кольори ніякого значення не мали. Кольори, наскільки знаю, вперше Длугош описує в контексті Грюнвальдської битви, але стосувались вони тільки Львову і Перемишля, в инших земель, кольори инші були. (Герб - жовтий лев на синьому тлі, чи жовта обскубана курка-мутант на синьому тлі).
Зрештою, отут багато історичних кольорів.
Трапляються і синьо-жовті, але поряд з иншими, і вони зовсім не домінують. Тобто, коли УНР приймала прапор, то була справа випадку. Приняли би напр. біло-червоний, ви би мене тепер переконували про його історичність (і він відповідав би традиційній вишиванці). :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 22.01.2019 – 12:18

 • 0

#253 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 22.01.2019 – 12:54

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.01.2019 – 19:34) писав:

До речі хочу окремо виділити випадок голодомору та реакцію на нього світу та зокрема утворень типу Ліги Націй, тобіш тоді був націоналістичний світовий порядок і вони прекрасно знали що коїться на цій території, стеганографія використовується не тільки для того щоб забивати лайном голови Васям-програмістам і була відома дуже давно. Із приводу агентури, так вони мали її всюди, від Мадагаскару до Тибету, а Російська Імперія то взагалі під боком, там половина вчителів із-за бугра були... Тому ситуація нікуди особливо не зрушилась після революції, але ні, вони вирішили "убер аляс" увімкнути... Мені інколи ця вся братія схожа на моїх дворових індюшків, їм крикнеш а вони у відповідь "Буль-буль!"; навіть уявити страшно, якщо такі клоуни знову почнуть впливати на зовнішню політику Європки на норм рівні, зараз засоби нищення куди більш страшніше минулого.
Я нічого не розумію вчергове із потоку свідомості. В царській Росії голод в якомусь із регіонів був щодругий рік. Навіть на голод в Ірландії свого часу не особливо в Європі увагу звертали. Ви що, хочете, щоб вони під час глобальної економічної кризи, фундаментальних зрушень політичної системи Європи в бік фашизму, підняли ґвалт із приводу голоду в якісь Бенгалії? Там була інформація про голод, але більшості Європи не до того було, вони саме тоді обрали Гітлера, і готувались розв'язати єврейське питання.
Ви завжди тепер знаєте, в якій із африканських країн голод?

Ви просто жертва пропаганди, ви уявляєте, що комуняки в СРСР найтоталітарніші були. На той час тоталітаризм був загальносвітовий тренд, СРСР 30-х, десь посерединці. Просто, для промивки мізків важливо, щоб ви уявляли щасливий вільний світ, і тоталітарний СРСР під комуністами. Така вправа, як погляд на инші сучасні Сталіну режими, для більшості заскладна, і промивка працює.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.01.2019 – 19:34) писав:

Я нічого не знаю тому і не можу нічого розповісти.
Після СРСР Середня Азія теж поступово радикалізується, що тут знати.
Відбувається після атеїстичних комуняк духовне відродження і в Ігілі уже досить багато бійців, завербованих в колишніх радянських республіках, що 20 років тому уявити було важко.

Повідомлення відредагував kalamar: 22.01.2019 – 13:05

 • 0

#254 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 22.01.2019 – 13:53

Перегляд дописуkalamar (22.01.2019 – 12:54) писав:

Я нічого не розумію вчергове із потоку свідомості.
Ну а що Ви хотіли? Так відразу все й зрозуміти? Це тільки у Шпринглерів все відразу зрозуміло та гармонія матемтичних сфер... Особисто в мене така дурня в голові скільки себе пам'ятаю (проблема в тому, що я уявлення немає звідки до цього докумекав і де воно взялося...), тому знову ж таки, для мене сучасні та популярні конспірології, шпринглери, гійомні фаї, ної харарі чи первинні сенси битія із цим всім пов'язані — це просто дитячий садочок ясельная групка, це людям яким воно було в новизну, які в ньому знайшли сенс життя-буття і не змогли докумекати ні до чого кращого, то інше... Але не для мене. Не говорю що там все дурня чи я там відкидаю повністю щось, але не в тому суть. Плюс нащо воно вам, ота моя дурня? Не те шоб Ви були вже так сильно схожі на людей що піддані популярним на сьогодні течіям та віянням, принаймні постиками, але все одно... Хоча це просто інтуїція, виходячи із того що Ви більш за все на підсвідомому рівні намагаєтеся докопатися до істини завше, це мабуть у вас із дитинства і життя та всіляка дурня не змогла цього так просто викорінити, тому і мучаєтеся.

Перегляд дописуkalamar (22.01.2019 – 12:54) писав:

В царській Росії голод в якомусь із регіонів був щодругий рік. Навіть на голод в Ірландії свого часу не особливо в Європі увагу звертали. Ви що, хочете, щоб вони під час глобальної економічної кризи, фундаментальних зрушень політичної системи Європи в бік фашизму, підняли ґвалт із приводу голоду в якісь Бенгалії? Там була інформація про голод, але більшості Європи не до того було, вони саме тоді обрали Гітлера, і готувались розв'язати єврейське питання.
Ви наївний як дитина, до того не до сього, не має ніякого значення! Там в Європці знали прекрасно що, як і хто, краще ніж ті комісари що проводили дану політику на місцях... І в них був вибір, піти шляхом "А", чи "Б", вони його зробили. І якщо знову оте все підіймиться в Європці, можете не сумніватися, гнитимуть люди в Україні, горітимуть, не має значення, "убер алес" і ніхто не ризикне. Ця система, що була до війни, вона вразлива, вона архіїчна і не ефективна, імперії наприклад ії розносять в щебки, щоб такого не було і створений ліберастично-демократичний порядок. Права людини універсальні без залежності хто ти, чи де ти, це та урівнялівка, той теоретичний базис, фундамент що стає першою перешкодою для створення хаосу та руйнації в глобальних масштаб збоку імперій. Європа після війни будувалася лише в цьому напрямку, і ця структура довела свою ефективність, СССР посипався а стандарти життя середньостатистичних людей в розвинених країнах досягли не бачених висот за всю історію людства. Але коли він (Союз) посипався, люди пожили ще тридцять років, виросло нове покоління в тих розвинених країнах і воно трішки знудилося... Верхи то залишилися ті самі, а от низи :(

Із приводу відсутності контакту, так це особливість тогочасного РС на стадії становлення, коли центр управління має слабкий зв'язок із тим, чим він повинен керувати та і з реальністю чи здоровим глуздом взагалі... Чому голод на території РС в ті часи такий особливий? — Тому що це була ефективна політика знищення впроваджена у життя, вперше використана в такому масштабі, та взагалі у плані ламання опору там якогось, чергового населення якоїсь, всіма богами забутої територійки із допомогою вибіркового геноциду РС має найбільший досвід (включно із помилками про які говорили колись дяді Мао, а воно не послухало) та найбагатшу зібрану стастику, тому вони порівняно просто "наводили порядок" серед бородатіків, в Африках ну і теде. Урівнялівка плюс вибірковий геноцид це просто лом, проти якого немає прийому, це дуже ефективна, модернова "імперіалістична" стратегія винайдена не в Радянському Союзу але взята ним на озброєння, і на жаль використана в минулому у масштабах які уявити зараз буде дуже важко...

Перегляд дописуkalamar (22.01.2019 – 12:54) писав:

Ви завжди тепер знаєте, в якій із африканських країн голод?
Я все знаю, навіть більше, не те що Ви — ракушка :P
Не плутайте "тоді" і тепер, в кожному регіоні проводили схожі політики розширення сфер впливу, але все це складно в результаті вийшло, бо одні проводили а інші палки в колеса ставили, тоді наступала черга нового регіону, все це зв'язано і наростало як сніговий валун, і ці двоє мінялися місцями та все по новій, ще більш заплутано... Вся розтриклята Африка, мільйони людей їхні долі, те як вони живуть чи вмирають, що їдять, що п'ють, чим дихають, як, вибачте, совокупляються, все це дуже зв'язано із тим, які рішення приймалися і приймаються в імперіях. Тому що тут зворотній зв'язок (це із радіоелектроніки) дуже слабкий, Штати впливають на якусь там середньостатистичну забурбелівку набагато дужче ніж навпаки, як наприклад німецька, англійська та французькі мови на запозичені слова в українську, а не навпаки. Як колись іспанська корона нищила та приводила до занепаду (прямо чи дотично) цілі цивілізації в Новому Світі, тому мну і подобається приклад із клоуном Пісаро, хоча не подобається (мені від нього нудно), але кращого годі й шукати.

Перегляд дописуkalamar (22.01.2019 – 12:54) писав:

Після СРСР Середня Азія теж поступово радикалізується, що тут знати.
Відбувається після атеїстичних комуняк духовне відродження і в Ігілі уже досить багато бійців, завербованих в колишніх радянських республіках, що 20 років тому уявити було важко.
Містере Каламар, так СССР давно не тримає під контролем тих регіонів, про що Ви взагалі говорите? Це якби воно тримало а там райз оф нейшен (як у випадку із європейською частинкою СССР, ну там допомогли дуже крепко...), тоді б Ви там щось могли говорити, а так на нима и, ну далі Ви знаєте... По різним причинам. А передбачити популярність чергового опіуму для народу не важко, як і поведінку новоспеченого наркомана; на Європку он подивіться наприклад, почитайте форуми, фейсбуки, усередніть, екстраполюйте узагальність, прикиньте динаміку покоління і згадайте що не тільки Ви так можете... Питання лише в тому, як, хто і з якою метою використовує оті всі двіжняки. Нагадаю вам що РФ взяло під контроль (поки-що) 30-ти мільйонну державу із величезною територією та дуже перспективними людськими ресурсами (там реально люди креативні, мабуть далися взнаки персидські якісь гени :)) ще й на додачу із повністю прекрасним геостратегічним положенням — САР, під приводом війни проти ісламізму...

Зображення

А люди в САР за десять років до цього абсолютно не уявляли шо таке буде! Шо буде стільки страждань, болі та смерті. Вони волали гасла, гралися в шифраторів у фейсбуках, та гнули свою революцію проти тогочасного режимчику. А десь там, губоко и долго, где течет река Волга знали... Ну навіть якщо не знали, то передбачали із доволі високою долею ймовірності. :) У цьому урок.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 22.01.2019 – 14:04

 • 0

#255 kaka

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1969 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 22.01.2019 – 22:47

Перегляд дописуkalamar (22.01.2019 – 12:16) писав:

Я і не кожу, що вона традиційно то робила. У мене прямо написано, що десь вже при Хрущові як хотіли вишивали. Але традиційні рушники червоні нитки в основному. Ніколи в житті не бачив синьо-жовтої, і просто знаю, що до новітнього часу ті кольори ніякого значення не мали. Кольори, наскільки знаю, вперше Длугош описує в контексті Грюнвальдської битви, але стосувались вони тільки Львову і Перемишля, в инших земель, кольори инші були. (Герб - жовтий лев на синьому тлі, чи жовта обскубана курка-мутант на синьому тлі).
Зрештою, отут багато історичних кольорів.
Трапляються і синьо-жовті, але поряд з иншими, і вони зовсім не домінують. Тобто, коли УНР приймала прапор, то була справа випадку. Приняли би напр. біло-червоний, ви би мене тепер переконували про його історичність (і він відповідав би традиційній вишиванці). :wink2:
Я не пов'язую прапор з вишиванкою. У них різні історії. Просто зазначила, що наші предки різними кольорами вишивали, не лише червоними. А то шо рушниками червоними ікони прикрашали, то вже може й від мухоморів пішло, церковна ж тематика. Але не все вишивалось червоним, було й синє і навіть без червоного. І золоте, і біле по білому. Всяке. ;)

Повідомлення відредагував kaka: 22.01.2019 – 22:48

 • 0

#256 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 22.01.2019 – 23:54

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.01.2019 – 13:53) писав:

Ви наївний як дитина, до того не до сього, не має ніякого значення! Там в Європці знали прекрасно що, як і хто, краще ніж ті комісари що проводили дану політику на місцях... І в них був вибір, піти шляхом "А", чи "Б", вони його зробили.
Ви точно сліпий і безграмотний. Читати вмієте? Адже написано у мене, що звичайно вони мали інформацію, і що?
Ви не жінка часом? У вас голова працює по жіночому. На жіночій інтуїції.
Хто там обурюватись мав? Беніто Мусоліні, Адольф Гітлер, Франко, чи їх дрібніші колеги із Угорщини, Словаччини, Болгарії..? Основний злочин СРСР проти поляків розстріл взятих в полон офіцерів. В роки війни Черчіль просто відмахнувся і навіть не схотів то слухати, війна СРСР з німцями була важливіша, за ті дрібниці. Американці приховували цей резонансний злочин нквд.
Такі речі, як нюренберзький процес, це доля тих, хто геть програв. Он Рассел спробував організувати ньюренберзький процес над США у В’єтнамі, я давав посилання, і що? Очевидно, що один із найбільших британських філософів дурень, якщо він сподівався, що в принципі тоді можна було організувати щось подібне до Нюренбергу над США. Навіть винні в резонансній на ввесь світ (з фотографіями) різні села у в’єтнамі військові, були в США засуджені на кілька років і достроково випущені за гарну поведінку.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.01.2019 – 00:16

 • 0

#257 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.01.2019 – 00:33

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.01.2019 – 13:53) писав:

Нагадаю вам що РФ взяло під контроль (поки-що) 30-ти мільйонну державу із величезною територією та дуже перспективними людськими ресурсами (там реально люди креативні, мабуть далися взнаки персидські якісь гени :)) ще й на додачу із повністю прекрасним геостратегічним положенням — САР, під приводом війни проти ісламізму...
Який неймовірний брєд. Особливо гарно, про персидські гени як причину креативності сирійців. Сирійці були креативні ще тоді, коли перси під столом ходили. Ви в школі вчились? Цивілізація в Сирії сучасник Шумеру.
Хто вам сказав, що Росія там щось контролює?
Санкції вони і за Сирію отримують тепер.

https://www.youtube....7&v=dPOb9CO3aWI

Росія не Совок, в них легко надірветься пупець. Країна, яка до цього роками воювала, не перейlе найближчим часом до миру, там покоління виросло, яке крім воювати нічого не вміє. Якщо Росії дуже кортить, їм слід до Афганістану 2 готуватись. Думаєте, чому хитрий Трамп хоче звідти змотатись, і просто підтримувати потрібних хлопців джавелінами? :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 23.01.2019 – 00:51

 • 0

#258 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 23.01.2019 – 12:41

Перегляд дописуkalamar (22.01.2019 – 23:54) писав:

Ви точно сліпий і безграмотний. Читати вмієте? Адже написано у мене, що звичайно вони мали інформацію, і що?
Ви не жінка часом? У  вас голова працює по жіночому. На жіночій інтуїції.
Я схожий на того хто цікавиться якого гендеру у нього логіка? Жіноча, чоловіча, гермафродитна, марсіянська, пофігу... Головне що моя логіка допомагає вгадувати об'єктивну реальність та розвиток подій, так було, так є і боюсь, так буду. За кольори, логіки, розмальовки — то до міс Кейки...

Перегляд дописуkalamar (22.01.2019 – 23:54) писав:

Хто там обурюватись мав? Беніто Мусоліні, Адольф Гітлер, Франко, чи їх дрібніші колеги із Угорщини, Словаччини, Болгарії..? Основний злочин СРСР проти поляків розстріл взятих в полон офіцерів. В роки війни Черчіль просто відмахнувся і навіть не схотів то слухати, війна СРСР з німцями була важливіша, за ті дрібниці. Американці приховували цей резонансний злочин нквд.
Такі речі, як нюренберзький процес, це доля тих, хто геть програв. Он Рассел спробував організувати ньюренберзький процес над США у В’єтнамі, я давав посилання, і що? Очевидно, що один із найбільших британських філософів дурень, якщо він сподівався, що в принципі тоді можна було організувати щось подібне до Нюренбергу над США. Навіть винні в резонансній на ввесь світ (з фотографіями) різні села у в’єтнамі військові, були в США засуджені на кілька років і достроково випущені за гарну поведінку.
В якому сенсі "обурюватися"? Боюсь Ви не зовсім розумієте яка реакція там могла бути і чому була інакша. Багато мільйонів людей потребують системи управління, тоді це був, як зараз модно говорити "націоналістичний світовий порядок", і організація типу Ліги Націй представляла його на публічному рівні. Не знаю як вам пояснити, ну от об'єднання ельфів, гномів, людей а там, на Сході — племена орків, і от одні орки геноцидять других орків, други других і теде... Ну і добре! Доки вони вбивають один-одного, ослабнуть і не будуть чіпати нас! Логіку вловили? Але як Виявилося націоналістичний порядок хороший коли мала популяція і низький рівень науково-технологічного прогресу, а не тут то було... І от дві імперії, покручі "жидомасони" та смердючі "орки" виявилися на порядок крутіші у плані аналітичних центрів ніж всі оті ельфи, гноми і люди разом взяти. От, ці дві імперії взяли, та й почали допомагати людям із гномами, у них саме було загострення ідентичності, в результаті була війна, невеличка і люди в ній виграли. Але хитрі орки та жидомасони взяли на замітку, створили статистичку та задумали розв'язати куди більшу війну... І от напруживши все шо могли, орки почали підтримувати людей ще сильніше, незважаючи на те, що при цьому вбивали мільйони своїх орчат, це пройшло даром, і знову почалася війна. Орки зібрали велику силу, але сила та була невірно організована і не знала магії, тому люди їх знищили великим числом, люди були здібні до вигадок всіляких. І пішли війська людей безкрайніми просторами оркських племен, але знову ж таки, орк не тупой, орк врахував помилки, змінив стратегію і почав змітати людські легіони новоспеченої імперії своєю ордою! Люди при цьому все далі пливли у своєму наркотичному трансі ідентичності, знищуючи жидомасонів і всі інші раси великим числом, у спеціальних машинах, колючи списами та б'ючи мечами. І пошагали орки на Об'єднані королівста ельфів, людей та гномів... Але тут то хитрі напівкровки, покручі жидомасони і просікли фішку шо не вірно вони коїли коли підтримували людей у їх ідентичностя намагаючись розв'язати війну, відчуваючи свою провину та об'днавшись із ельфами (які також були винні по самі ельфійські вуха) висадили свої війська на березі і захопили собі половину Об'єднаних Королівств, наввипередки із орками. Так утворилося дві, найбільші у свті імперії. Лігу Рас відкинули і забули як страшний сон, а на її місці були створені та прийняті свого роду закони: Права Существ, Організація Об'єднаниз Существ, Об'єднане Північне Військо, та Міжнародна Організація із Захисту Прав Существ. Таким чином зменшилася площа атаки і це дозволило перемогти імперію орків, відігнавши їх назад, у свої степи. Знову ж таки але, через деякий час, люди, ельфи та гному, серед числа плебеїв та безтолкових сікретних культів школярів в основному, почали забувати минуле, старі порядки, їм знову захотілося ідентичності, а в печах орків знову запалали вогні... І тепер, імперія орків та жидомасонська імперія, думають, домовляються, шо із цим робити далі не забувачи при цьому нищити один-одного при можливості. Ту і казочці кінець. :)

Перегляд дописуkalamar (23.01.2019 – 00:33) писав:

Який неймовірний брєд. Особливо гарно, про персидські гени як причину креативності сирійців. Сирійці були креативні ще тоді, коли перси під столом ходили. Ви в школі вчились? Цивілізація в Сирії сучасник Шумеру.
Я знав що вас пройме за генчики... Ой, та і яка різниця як воно там називається, шумери, перси... Тьху! Просто слова, результат головне.

Перегляд дописуkalamar (23.01.2019 – 00:33) писав:

Хто вам сказав, що Росія там щось контролює?
Росія? Що це таке? :wacko: Я таких слів не знаю, РФ мейбі?

Перегляд дописуkalamar (23.01.2019 – 00:33) писав:

Санкції вони і за Сирію отримують тепер.
>
Бачите, можете коли захочете... Санкції, навідміну від "перси" чи "шумери", це не просто безтолкове слово, це сурйозне слово яке означає багато чого, і більшість із того "багато чого" не будуть по новинах показувати, ну принаймні у явному вигляді. У будь-якому разі, армія РФ закінчила там кровопролитну громадянську війну, тепер там менше людей вмирає і страждає, хоч на деякий час, це добре з мого погляду.

Перегляд дописуkalamar (23.01.2019 – 00:33) писав:

Росія не Совок, в них легко надірветься пупець. Країна, яка до цього роками воювала, не перейlе найближчим часом до миру, там покоління виросло, яке крім воювати нічого не вміє. Якщо Росії дуже кортить, їм слід до Афганістану 2 готуватись. Думаєте, чому хитрий Трамп хоче звідти змотатись, і просто підтримувати потрібних хлопців джавелінами? :wink2:
А Ви не подумали що людям набридло воювати та вмирати за пусті слова чи розмальовки? Їм просто хочеться жити та мати хоч якусь надію на завтрішній день, це одна із причин чому революція пішла на спад і процент повстанців та їх підтримки населення поповз вниз. Десять років локального конфлікту, Ви уявляєте через що пройшли люди на тій території? Мільйони людей. Ні, Ви не уявляєте... А це статистика та математика яка впливає на рішення людей, що вони виберуть, синю таблетку чи червону? А рішення людей, багатьох людей, впливають на об'єктивну реальність, яка знову ж таки буде впливати на їх рішення...

Я наприклад відразу знав що так буде як тільки побачив кадри напрямлення військового контингентув в САР з боку РФ, я також знав що РФ програє у тій "сутичці флотів", підвищенні ставок під Сирією, тому що в Штатів то руки трусилися але, як виявилося, руки ті трусилися і в РФ не зважаючи на всю ту імбецильску пропаганду що гнули ще від розпаду Союзу... І тут то шестера не витримала та дьорнула, РФ поплив, і після того випадку повністю здав позиції в Україні також.

На рахунок розхитки ситуації збоку Штатів, звичайно вони можуть! Захлиснувши потоками крові ту змелю знову, але чи зроблять це... Можливо там домовленість, типу махнуть не глядя Сирійку на Україночку? Так сказати, помінятися дівчатками (ой фу, ненавиджу сучасну стегано гидоту інтернетову у даному плані, але використаю разок). І доки РФ не розхитує ситуацію тут, Штати не будуть розхитувати її там. Хто його зна, майбутнє в тумані, але одна я знаю точно і бачуть як ясний день: націоналізм для України — це колія що веде прямо до безодні... І тут навіть Штати не врулять якщо РФ вірно розіграє карти, ібо правила.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 23.01.2019 – 13:06

 • 0

#259 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5146 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.01.2019 – 15:54

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (23.01.2019 – 12:41) писав:

В якому сенсі "обурюватися"? Боюсь Ви не зовсім розумієте яка реакція там могла бути і чому була інакша. Багато мільйонів людей потребують системи управління, тоді це був, як зараз модно говорити "націоналістичний світовий порядок", і організація типу Ліги Націй представляла його на публічному рівні. Не знаю як вам пояснити, ну от об'єднання ельфів, гномів, людей а там, на Сході — племена орків, і от одні орки геноцидять других орків, други других і теде...
Мені пояснювати навіть не беріться, бо я вчергове сміятимусь із вашого невігластва. Націоналістичний світовий порядок почався з французької революції і пояаи капіталізму, і нікуди не зникав. Коли Трамп зараз сперечається з Китаєм по питаннях торгівлі, Трамп виступає як націоналіст, коли Трамп стіну будує проти емігрантів з мексики - він націоналіст, коли ви співаєте тут про велич англійської, це наслідок англоцентричного націоналізму, який зумів гарно промити мізки схильним до навіювання людям, які власною головою працювати не вміють. В світі ідеї які об’єднують людські стада в більші утворення справді змінювались. Напр в середньовіччі такими ідеями були не китайськість, американськість, чи французькість (націоналізм), а ідея служби васалів сюзерену. Вони не говорили, я американець, а говорили, я підданий Генріха такого то і такий то релігійно. Були монарші особи і аристократи на службі, причому етнічні речі важили дуже мало, селяни, тобто абсолютна більшість взагалі ніяк національно себе не ідентифікували, але мали глобальнішу релігійну ідентифікацію (крестьяне - христиане і все, причому ті хрістіане могли чи то якимось східнослов’янським діалектом розмовляти, чи угро-фінським, це не важило). Це було суспільство об’єднане на принципово инших принципах. Поява ж націоналізму невіддільна від появи буржуазії. На противагу аристократам буржуазія не служила сюзерену, а служила своїй кишені, і з комерційних інтересів об’єднувалась, щоб конкорувати екстермінувати иншу буржуазію і аристократію. Тоді і винайшли голандців, французів, фламандців... в сучасному національному розумінні, не як підданих еспанського короля, а як певну об’єднані спільним регіональним інтересом групу, яка, будучи формально підданими еспанськогокоролівського двору, цьому двору протистояла. Поступово, із розвитком капіталістичних стосунку, в різний час різні народи відкривали свою ідентичність.
Ненаціоналістичними мали в теорії бути комуністичні країни, на практиці вийшло не так, і практично у всіх соціалістичних країнах національні інтереси взяли верх над інтернаціональною солідарністю трудящих. Тобто, з часу падіння феодалізму, фактично ненаціоналістичних країн не існувало.

http://eugenereed.bl...com/p/1935.html
Прихований текст
Національні чесноти справжнього англійця тоді сформулювали, а США народилось із продекларованим набором національних особливостей. Зображення
 • 0

#260 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 23.01.2019 – 16:34

Перегляд дописуkalamar (23.01.2019 – 15:54) писав:

Мені пояснювати навіть не беріться, бо я вчергове сміятимусь із вашого невігластва. Націоналістичний світовий порядок почався з французької революції і пояаи капіталізму, і нікуди не зникав.
Та без проблем, сміх не така вже і погана штука у порівнянні із багато чим. Націоналізм це просто слово. Нікуди не зникав він містере Каламар, тільки в опусах Шпринглерів. Реально встановлені правила, одні для всіх наційок, етносиків, типу Права Людини. Немає світових прав якоїсь, конкретної нації. Тобто просто змінили систему контролю спочатку на папері, а тоді і в реалі. Рівність, свобода слова, вся фігня. Китаєць може стати громадянином США (там уже пів Китаю...), ну і так далі. І для німця ці права людини однакові, і для німця що є громадянином США вони однакові, і для Барака, тощо... Це перша стіна яка зменшує площу атаки та відбиває удар. Без неї шансів в Європки нуль... Вони це і самі прекрасно знають, але плебеї граються в якусь фігню, культистів повно розвелося (або їх розвели...), із цим потрібно щось робити, бажано без різких рухів, і бажано вже зараз, інакше племена орків будуть об'єднані знову і це буде початок кінця для Королівства.

Перегляд дописуkalamar (23.01.2019 – 15:54) писав:

Коли Трамп зараз сперечається з Китаєм по питаннях торгівлі, Трамп виступає як націоналіст, коли Трамп стіну будує проти емігрантів з мексики - він націоналіст, коли ви співаєте тут про велич англійської, це наслідок англоцентричного націоналізму, який зумів гарно промити мізки схильним до навіювання людям, які власною головою працювати не вміють. В світі ідеї які об’єднують людські стада в більші утворення справді змінювались.
Зі всією повагою, єдине що може містер Трамп і де він може виступати, це в місцях типу "пашли у боулинг в суботу, побухаем...", це його максимум, читати із бомажчки. Організація і контроль 350-ти мільйонної наддержави, це трішки інше. Із емігрантами нелегальними проблема, потрібно якось організувати вирішення, із КНР геополітичне валєво яке то затухає то знову розгорається, так чому б не покорчити із себе осяйного клоуна, у будь-якому разі це повинно акумулювати лохторат осяйних. А шукати першопричини чому Штати роблять те, а не інше, містере Каламар, боюсь у вас не вистачить на це аналітичних ресурсів, і в тисячі таких як Ви їх не вистачить...

Перегляд дописуkalamar (23.01.2019 – 15:54) писав:

Напр в середньовіччі такими ідеями були не китайськість, американськість, чи французькість (націоналізм), а ідея служби васалів сюзерену. Вони не говорили, я американець, а говорили, я підданий Генріха такого то і такий то релігійно. Були монарші особи і аристократи на службі, причому етнічні речі важили дуже мало, селяни, тобто абсолютна більшість взагалі ніяк національно себе не ідентифікували, але мали глобальнішу релігійну ідентифікацію (крестьяне - христиане і все, причому ті хрістіане могли чи то якимось східнослов’янським діалектом розмовляти, чи угро-фінським, це не важило). Це було суспільство об’єднане на принципово инших принципах. Поява ж націоналізму невіддільна від появи буржуазії. На противагу аристократам буржуазія не служила сюзерену, а служила своїй кишені, і з комерційних інтересів об’єднувалась, щоб конкорувати екстермінувати иншу буржуазію і аристократію. Тоді і винайшли голандців, французів, фламандців... в сучасному національному розумінні, не як підданих еспанського короля, а як певну об’єднані спільним регіональним інтересом групу, яка, будучи формально підданими еспанськогокоролівського двору, цьому двору протистояла. Поступово, із розвитком капіталістичних стосунку, в різний час різні народи відкривали свою ідентичність.
Те що хороше виглядає на етнофестах, не підходить для світового правління, не згадуйте примітивне, смердюче середньовіччя чи навіть довоєнний цирк. Просто уявіть собі що Ви великий, страшний монстер, і від ваших кроків залежить доля багатьох забурбелівок, їх майбутнє, мільйони людей. Чи житимуть вони добре та в мирі, чи гнитимуть у помийних ямах. І тут вся та ідентичність це просто ніщо, вам потрібно думати за всіх відразу, шоб і Васі було хорошо, і Мері, Саїду, і Гюльчитай, і Сунь-Лі якомусь... Бо інакше весь мурашник злетить у срану безодню швидче ніж Ви встигните вимовити слово місісіпі. Тут потрібні серйозні можливості. Оце вам приблизна картина світового правління, коли доля людства на сотню років вперед на кону, в кицьу ідентичності... Дуже глибоко причому. То удел бабок на етнофестах. Тільки тамагочі, тільки результат! хД Ой, цука я не можу...

Перегляд дописуkalamar (23.01.2019 – 15:54) писав:

Ненаціоналістичними мали в теорії бути комуністичні країни, на практиці вийшло не так, і практично у всіх соціалістичних країнах національні інтереси взяли верх над інтернаціональною солідарністю трудящих. Тобто, з часу падіння феодалізму, фактично ненаціоналістичних країн не існувало.

http://eugenereed.bl...com/p/1935.html
Прихований текст
Національні чесноти справжнього англійця тоді сформулювали, а США народилось із продекларованим набором національних особливостей. https://tereveni.org/public/style_emoticons/default/wink2.gif
Не постіть це безтолкове, примітивне сміття. Це не мій рівень містере Каламар, зі всією повагою, я таке ще в першому класі макулатурою називав. Назвіть хоч одну державку, розвинену, де не визнані права людини? Просто "нація", націоналізм, це все спекуляції на тему грубо говорячи (цук Ной Харарі вгадав! хД, я не можу), допустимо в Штатах нація це по факту громадяни США, там пофіг на твою генетику чи традиції, чи чесноти справжнього англійця :wink2: (навіть закон є який захищає традиції та всю фігню), так само в Германійці вас не позбавлять громадянства через не правильну генетику, чи нейрологію яку сформувала мова, чи в такому дусі... Гиде містере Каламар "націократії", їх німає, вони у фейсбуках шифруються та в підвальчиках із портретами вождів, :) зате з куста вам можу назвати комуністичний режим КНР, який на рівні зараз, також є ще пару комуністичних режимів які залишилися. Коли от таке буде, шо кожна наційка в своєму загончику і спарюватися може тільки із своїми посестрами та побратимами, тоді будете якісь дя-ля тополя розводити за націоналістичний порядок, а поки-що на нима... І не важливо шо там пишуть чергові файні гійоми :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 23.01.2019 – 16:47

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних