Перейти до вмісту

Допоможіть із пошуком контенту про Холодну Війну

Холодна Війна Музика Фільми Картинки Ігри Книги

Повідомлень в темі: 54

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7233 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.08.2018 – 14:41

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.07.2018 – 17:32) писав:

Doctor Aybolit
плагіат доктор Дулітл

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (27.07.2018 – 02:59) писав:

Зображення

USAF Boeing X-37

Цікаво, що можна робити сімсот днів у клятому Космосі? Як сказав би містер Каламар: "Дуже довгі ланцюги виробництва."; а ваш покірний слуга б додав: "І тільки богові відомо куди вони ведуть...".
блакитний тепліше синього? Що то за три штуки посередині?
  • 0

#22 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 22.08.2018 – 21:15

Перегляд дописуУповноважений (22.08.2018 – 14:41) писав:

плагіат доктор Дулітл

блакитний тепліше синього? Що то за три штуки посередині?
Не знаю, не бачив ніякого Дулітла.

Без найменшого поняття про ті сині штуки, але навряд то шпигун, можливо серійних хіба-що, інакше не показали б :). Цікавіше що цец звиздольот робив такий час у всіма богами проклятому космо-просторі? :wacko: Точніше, а звідки така заявка, "сімсот днів", Я думаю ця заявочка зроблена не просто так, тамички замашка йде уже на освоєння ближнього, вибачте, сраного Космосу... Типу щоб сосєді офігєлі, від таких крутих замашок та обладнання. У будь-якому разі, Дядя Сем задає норм уровень, як завше, недосяжний для простих сметрних, ні дати, ні взяти. Хоча бог його знає, якщо воно існує звичайно.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 22.08.2018 – 21:17

• 0

#23 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 27.08.2018 – 14:52

The Twilight Samurai

Зображення

Рік: 2002
Пропаганда: Тип — джапанчик мотивчик, якість — висока, рівень — низький.
Мінуси: Занадто переборщили із романтизацією, але піде, мені прокатило.
Плюси: Конфуцій :D

Ну цей фільм важкувато занести у "холодний контент", але ми не цураємося важких завдань :). Проявивши трішки фантазії. Взагалі, фільм мені сподобався, тому можливо сподобається і ще комусь, хто мислить схоже.

Якщо вам притаманний тип мислення, який притаманний мені і вас змушують робити щось, що якби не вписується, скажімо так, у ваші життєві принципі; при цьому ті хто змушують керуються осяйними первнями, традиціями, ідеологіями, чи чимось подібним — вмикайте, вибачте, сраного Конфуція першим ділом, а далі як карта ляже.
І завше пам'ятайте, люди дуже полюбляють міряти вірність тих чи інших уявлянь, за які вони обманюють, зраджують, шкодять, калічать, убивають, тощо, кількістю крові за ці уявлення пролитої, не важливо що вони мають на увазі, їх інстинкти, традиції, ідеології, чи ще щось, чим вони себе виправдовують, у кінці-кінців такі уявлення виявляються просто нічого не вартим сміттям, ну Ви і так повинні це все розуміти... — Потрібно таку виписку занести у психологічні поради.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 27.08.2018 – 14:53

• 0

#24 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 08.09.2018 – 06:46

Shaman King

Зображення

Рік: 2001-2002
Пропаганда: Тип — джапанчик мотивчик, якість — висока, рівень — середній.
Мінуси: Приблизно ті що і в "Євангеліон": підлітки, традиції, ролі, та інша печаль. Але тут слава богам, рівень трішки нижчий.
Плюси: Крута філософія вибору, міріади варіантів розвитку подій, рішення, вчинки і все таке.

"Король Шаман должен будет объединить весь мир." — Сілва Шаман
Ну, якщо чесно ваш покірний слуга також щось таке відчуває, рано чи пізно людство повинно буте об'єднаним. Цікаво, що було у головах людей які писали сценарій до цього мультику... Людські думки, людська свідомість, більш усього схожа на картину — істинну красу побачить лише художник.
  • 0

#25 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 10.09.2018 – 04:46

Omnipotent Government

Зображення

Зачьотик автору. :african: Ну принаймні із того, що ваш покірний слуга почепрнув у розділі чотори. Докиньте популярні книги/фільми по нейрології/сексології/дарвінізмах, крипто-сакральну дурню, Інтернет і вуаля, відповідні модернові субкультури в нутшелі — ізіч.
  • 0

#26 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 23:46

Крикуни (1995)

Зображення

Ну це не зовсім контентики про ХВ, а скоріше фільм із мого дитинства, але все одно, можна прикрутити. Фанатам опусів бородача сподобалося б, робітники-інженери все стран, які бухають та курять безпросвітно, по барах шляються, проти злих капіталістичних магнатів. Пам'ятаю колись дивився, ще малою дитиною по ящику, у нас довгий час не було кольорового ящика, тому працювала стара, радянська БЕРІЗКА-218, назва курва як у якогось, страшного дослідницького центру хД. А непоганий телевізор був, жаль Я його зламав :(.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 03.10.2018 – 23:47

• 0

#27 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 04.10.2018 – 12:24

Цікаво, що можна робити сімсот днів у клятому Космосі? Як сказав би містер Каламар: "Дуже довгі ланцюги виробництва."; а ваш покірний слуга б додав: "І тільки богові відомо куди вони ведуть...".
Вплив невагомості на фізіологію людини. В невагомості втрачається маса м’язів, напр. Є вплив на кровообіг. Перед тим, як летіти на який небуть Марс, треба вивчити як довге перебування в космосі впливає на людину, і як з тими впливами боротись. Чим харчуватись. Який режим тренувань має бути, щоб вповільнити втрату м’язів.
Зараз нема що стільки часу робити в космосі. Але в минулому планувалось запускати великі орбітальні станції, планувались в перспективі міжпланетні польоти. Ви не розумієте, з закінченням холодної війни відбувся зсув пріоритетів, і не тільки радянський буран згнив, а і шатл американський загнувся. Нема стимулу для капіталістів у вигляді холодної війни, навіщо тратити гроші на те, в чому не видно комерціоналізації?

USAF Boeing X-37
Дивайс безпілотний. Призначення зоряні війни які небуть розпил американського бюджету аерокосміними компаніями,
але їм те задоволення Горбачов зіпсував, зараз в США уряд на розпил по крупному не поведеться. Хіба з Китаємо нова холодна війна почнеться.

Повідомлення відредагував kalamar: 04.10.2018 – 12:12

• 0

#28 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 00:23

Перегляд дописуkalamar (04.10.2018 – 12:24) писав:

Вплив невагомості на фізіологію людини. В невагомості втрачається маса м’язів, напр. Є вплив на кровообіг. Перед тим, як летіти на який небуть Марс, треба вивчити як довге перебування в космосі впливає на людину, і як з тими впливами боротись. Чим харчуватись. Який режим тренувань має бути, щоб вповільнити втрату м’язів.
Я впевнений що люди із якихось темних ангарів НАСА також це знають містере Каламар :).

Зараз нема що стільки часу робити в космосі. Але в минулому планувалось запускати великі орбітальні станції, планувались в перспективі міжпланетні польоти.
Те що в минулому планувалось, хрін вам хтось-колись розповість... Вибачте за нецензурщину, але це чисто моя думка.

Ви не розумієте,
Дуже багато чого. І найперше як заробити хоч якісь кляті кошти у цьому житті щоб не потрпити у халепу...

з закінченням холодної війни
:facepalm:

відбувся зсув пріоритетів, і не тільки радянський буран згнив, а і шатл американський загнувся. Нема стимулу для капіталістів у вигляді холодної війни, навіщо тратити гроші на те, в чому не видно комерціоналізації?
Ага... Ваш покірний слуга, звичайно ж у це свято вірить :). До речі БУРАН класна задумка була!

Дивайс безпілотний. Призначення зоряні війни які небуть розпил американського бюджету аерокосміними компаніями,
  але їм те задоволення Горбачов зіпсував, зараз в США уряд на розпил по крупному не поведеться. Хіба з Китаємо нова холодна війна почнеться.
Гроші всього лиш правила, ті хто їх створю не мають гроші за самоціль, це всього лиш черговий інструмент, фактор. — Чисто моя думка.

П. С. Цілий день не було електропостачання :wacko:
  • 0

#29 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 16:26

Авантюрист

Зображення

Рік: 1996
Пропаганда: Тип — Дядя. Від серії до серії варіюється рівень та якість.
Мінуси: Перегин-на-перегинові із чорним гуморм. Хто взагалі таке випустив в прокат? хД Жартую...
Плюси: Джерод, Паркер, Сідні, ЦЕНТР, тощо — це тупо олд-скул жерсть!

"Привет ребята!" — "Привет Джерод..."; лол ноу комент.
Це фільм мого дитинства та одночасно контентик про ХВ, йшло колись по "1 + 1" під назвою "Авантюрист", назва мені не подобається але вирішив зберегти. Жаль подивився тільки мало серій будучи дитиною. А тоді думаю: "Звідкіль у мене дорослого таке збочене, мазохіське чуття справедливості?"; :lol:, але нікому не цікаві, затепер такі гарні казочки, всім подавай "Війни Престолів", "Смердючих Вікінгів", "Гійомних Фаїв", та інші подібні осяйності із первинностями... Мабуть Я щось пропустив, куди котиться світ?

Жаль не можу знайти із українським перекладом, тим що був на "1 + 1" та щоб серії були невеликого об'єму даних.
  • 0

#30 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 22:52

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (05.10.2018 – 00:23) писав:

Я впевнений що люди із якихось темних ангарів НАСА також це знають містере Каламар :).
Якщо СРСР з ними поділився інформацією, то знають. Союз мав орбітальну станцію, і спеціально проводив такі дослідження. Останнім часом вони на МКС працювали.

Ага... Ваш покірний слуга, звичайно ж у це свято вірить :). До речі БУРАН класна задумка була!
Не знаю, чи класна.
Зображення

Гроші всього лиш правила, ті хто їх створю не мають гроші за самоціль, це всього лиш черговий інструмент, фактор. — Чисто моя думка.
П. С. Цілий день не було електропостачання :wacko:
:wink2:
Коли буран робили, в космос летіли, чи на місяць, ціллю було змагання. Тепер ціль - гроші. Тому в Росії здохла програма СРСР, вона не комерційна, а в теперішніх умовах це смертний вирок. І тому практично здохла американська програма. Треба якось пояснювати американським платникам податків, на що тратяться їх гроші і що вони з того мають. Спочатку на піарі тримали (знаєте відео, америка впєрєдє, все таке). Але коли катастрофи піар підпортили, і запуски Шатлів рутинними стали, просто перестав народ цікавитись, і запитав, де гроші діваються. Тобто в США теж все вперлось в гроші. Тому останні 15 років розвивається в основному комерційний космос. Треба чекати поки Китай і Індія наздожене цих невдах з НАСА і Роскосмоса, ті мають амбіції.

Повідомлення відредагував kalamar: 05.10.2018 – 22:53

• 0

#31 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 00:58

Перегляд дописуkalamar (05.10.2018 – 22:52) писав:

Якщо СРСР з ними поділився інформацією, то знають. Союз мав орбітальну станцію, і спеціально проводив такі дослідження. Останнім часом вони на МКС працювали.

Не знаю, чи класна.
https://dphotoworld.net/_pu/8/s67955450.jpg

:wink2:
Містере Каламар, щоб літати на Марсик не потрібно бути советским лешим, всі дослідження які робили в Союзі були також і в Штатах, ну прианймні основні, там люди не дурніші за це відповідали. І БУРАН офігенна задумка, жаль ресурсів не вистачило (в тому числі часових...)!

Коли буран робили, в космос летіли, чи на місяць, ціллю було змагання. Тепер ціль - гроші. Тому в Росії здохла програма СРСР, вона не комерційна, а в теперішніх умовах це смертний вирок. І тому практично здохла американська програма.
Я не знаю приколюєтеся Ви, чи ні, все одно буду відповідати так як завше...

Містере Каламар, у мене чомусь виникає таке відчуття, що Ви в реалі дівчина а не хлопець. Взагалі-то мну повний фемініст і мені без різниці на форумі хто там хто, але все одно... От просто цікаво, як ваша логіка просувалася що таке написати? Ну як вам пояснити, те що дві системи не почали засипати одне-одного ядерною вибухівкою, паралельно отруюючи все хім-зброєю та роблячи із осяйного днк, осяйних наційок решето якимись ретро-бляха-нано-біологічною зброєю, перетворюючи планету Земля в не курорт, так сказать. Це не означає що дві, розтрикляті системи сприймають холодну війну як срані олімпійські ігри! :angry2: Вибачте... Якщо БУРАН для чогось створювався, то це для чогось було лише одним — нищення Штатів, прямо чи дотично. Бий мечем! Не дозволяють мечем, бий палицею! Не дозволяють палицею, бери в руки камінь і бий! Не дозволяють камінь брати, нанось удари руками та ногами! Руки-ноги зв'язали, тоді гризи противника зубами...

Зображення

Штати, як не важко здогадатися, — це не що інше як противник Союзу. Просто існує теорія (по ідеї), що в кінці-кінців все людське населення Землі, грубо кажучи буде об'єднане однією наддержавою: "Один перстень щоб всіх поєднати та темною волею міцно скувати!";

Зображення

папа Сарумян якби і не шуте. :african: Ессенно це також не дуже добре повинно відбитися на інших наддержавах, грубо кажучи вони повинні припинити своє існування. От Союз і Штати хочуть бути оцим "горцем", останнім.

Зображення

Я не особливо розумію мислення людей, Я сам до цього всього додумався, мене ніхто не дресирував чи щось таке, але чорт забирай! Я мізками не кую, про які "змагання" Ви печатаєте... Мну просто не створений для світу нормально, мабуть-що, тому у мене викликає бат-херт багато чого, що здається людям нормальним та звичним...

Треба якось пояснювати американським платникам податків, на що тратяться їх гроші і що вони з того мають. Спочатку на піарі тримали (знаєте відео, америка впєрєдє, все таке). Але коли катастрофи піар підпортили, і запуски Шатлів рутинними стали, просто перестав народ цікавитись, і запитав, де гроші діваються. Тобто в США теж все вперлось в гроші. Тому останні 15 років розвивається в основному комерційний космос. Треба чекати поки Китай і Індія наздожене цих невдах з НАСА і Роскосмоса, ті мають амбіції.
Золото наприклад, можна видобувати приховано, якщо є контроль та відповідні відомства. В Штатах і Союзі все таке було і є, всі потрібні природні ресурси у доступі системи. Можна ще мільйоном способів замаскувати публічні витрати із бюджету, хто завадить це зробити відомствам що мають тотальний контроль і ні перед ким не звітують бо вони є закрити і не публічні? І навіщо це все робити, можна в сто разів простіше? Не тупіть... Публічна сфера це одна, а закриті військові дослідження — зовсім інша.
Тому Республіка Індія не Штати і не Союз, це не той рівень, це не рівень наддержави. Наддержава у нас зараз Штати (стабільно), КНР (купа проблем), РФ (із натяжкою), ось і все. Повністю об'єднана, уніфікована Європка, років через десять-двадцять може закостеніти в наддержаву досягнувши цього рівня, але цього не станеться :).

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 06.10.2018 – 01:04

• 0

#32 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 01:15

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (06.10.2018 – 00:58) писав:

Містере Каламар, щоб літати на Марсик не потрібно бути советским лешим, всі дослідження які робили в Союзі були також і в Штатах, ну прианймні основні, там люди не дурніші за це відповідали. І БУРАН офігенна задумка, жаль ресурсів не вистачило (в тому числі часових...)!
Вну забуваєте про холодну війну.
Чогось після розвалу совка всі просування там теж загнулись. СРСР стимулював витрачати гроші, зараз стимулу нема. Та і Штати вже не ті, вони побудували американську мрію. :wink2:

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (06.10.2018 – 00:58) писав:

Містере Каламар, у мене чомусь виникає таке відчуття, що Ви в реалі дівчина а не хлопець. Взагалі-то мну повний фемініст і мені без різниці на форумі хто там хто, але все одно...
Вну просто людина, яка любить повторювати "чисто моя думка", хоча насправді всі у вас думки чужі. Свої жодної, тому і щодо мене вни помиляєтесь.

Повідомлення відредагував kalamar: 06.10.2018 – 01:17

• 0

#33 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 01:22

Перегляд дописуkalamar (06.10.2018 – 01:07) писав:

Вну забуваєте про холодну війну.
Чогось після розвалу совка всі просування там теж загнулись. СРСР стимулював витрачати гроші, зараз стимулу нема. Та і Штати вже не ті, вони побудували американську мрію. :wink2:
Я не сумніваюсь, що Штати, що Союз будуть спеціально звітувати якомусь "ТСН" які в них плани, що вони прикрили, що вони відкрили, і теде, і тепе, щоб потім містер Каламар взяв ото те все прочитав та зробив відповідні висновки, печатаючи пост, який фростік зараз читає сонними, бідними, втомленими очима... :wacko:

Перегляд дописуkalamar (06.10.2018 – 01:15) писав:

Вну просто людина, яка любить повторювати "чисто моя думка", хоча насправді всі у вас думки чужі. Свої жодної, тому і щодо мене вни помиляєтесь.
Мну піде зараз спати. А взагалі, Я помилявся і помилятимуся ще багато. А Ви багато людей бачили що виражають схожі думки? Ну раз такі думки створилися у продовж мого життя, в моїй голові, на основі багатьох факторів, і нічого кращого ваш покірний слуга не зміг поки-що придумати — мабуть вони таки мої в тому числі. Взагалі, які б не були фактори, поодинці вони не можуть визначати думки які люди думають та рішення які люди приймають. Лише впливати на них. Визначє думку та рішення лише повна сукупність цих факторів, а їх занадто багато щоб порахувати — до того ж Ви писали про системи що терплять непередбачувано зміни, інколи величезні при невеличких збереннях...
  • 0

#34 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 01:28

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (06.10.2018 – 01:22) писав:

Я не сумніваюсь, що Штати, що Союз будуть спеціально звітувати якомусь "ТСН" які в них плани, що вони прикрили, що вони відкрили, і теде, і тепе, щоб потім містер Каламар взяв ото те все прочитав та зробив відповідні висновки, печатаючи пост, який фростік зараз читає сонними, бідними, втомленими очима... :wacko:
Що вони зробили вони одразу відзвітують і по всіх каналах покажуть, як показували Гагаріна чи висадку на Місяць. Просто нема нічого нового, і навіть в самій америці є секта, яка вірить, що не висаджувались на місяць. Загалом це тільки космос.
Вам ширше важко проковтнути, що загалом розвиток технологічний сповільнився до черепашого, а натомість замінився маркетинговим розвитком, коли товар рекламують, як технологічний прорив, чи розумні слова говорять, як нанотехнології чи когнітивні технології. Досягнення постіндустріального суспільства мізерні у порівнянні із попереднім періодом.
  • 0

#35 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 13:02

Перегляд дописуkalamar (06.10.2018 – 01:28) писав:

Що вони зробили вони одразу відзвітують і по всіх каналах покажуть, як показували Гагаріна чи висадку на Місяць. Просто нема нічого нового, і навіть в самій америці є секта, яка вірить, що не висаджувались на місяць. Загалом це тільки космос.
Вам ширше важко проковтнути, що загалом розвиток технологічний сповільнився до черепашого, а натомість замінився маркетинговим розвитком, коли товар рекламують, як технологічний прорив, чи розумні слова говорять, як нанотехнології чи когнітивні технології. Досягнення постіндустріального суспільства мізерні у порівнянні із попереднім періодом.
Допустимо була поставлена задача приховати запуск Гагаріна, не питайте чому, просто уявіть. Там повний контроль у відомств, як би громадськість дізналася що там людину запускали а не супутник якийсь? Ну, можливо розвідка Штатів якось би пронюхала все це, але цю організацю важко віднести до категорії, "публічна".

Слідуючи такій логіці, Ви можете уявити наскільки по технологіям просунулися якісь там "DARPA"/"АВАНГАРД"? Достатньо поставити гриф "державна таємниця", навіть не важливо над чим, на істиною чи брехнею, і все, ніяка звітність, ніяке розголошення, ніякі публічні бюджети чи щось таке, а всі хто будуть думати це розголосити — автоматом злочинці у системі. А звичайні люди, нехай далі займаються своїм маркетингом... Аби "не бросали в небо молоток"!

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 06.10.2018 – 13:04

• 0

#36 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.10.2018 – 11:42

Безнадійно застряв у трясовині ностальгій. Холодну війну тобі подавай. Може би в АТО сходив, гарячу подививсь?
  • 0

#37 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 13:25

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (06.10.2018 – 13:02) писав:

Допустимо була поставлена задача приховати запуск Гагаріна, не питайте чому, просто уявіть.
Не можу, бо це абсурд. Розробки балістичних ракет були засекречені, а Гагарін, чи місячна програма в США, робились з самого початку для показухи.
А в США, так взагалі, фінансування на показусі тримається. В капіталістичної країни нема причин фінансувати фундаментальну науку, яка не дає негайної вигоди капіталісту. Тому там фундаментальні дослідження мусять піаритись, вішати лапшу платникам податків про те, які вони корисні. Тому з польотів Шатла робили шоу, а ви кажете засекретити. Втихаря з бюджету такі суми не вдасця потягнути.
Тому, до речі, в совку була настільки сильна школа фізиків теоретиків. Там теоретиків значно менше.

Повідомлення відредагував kalamar: 11.10.2018 – 13:26

• 0

#38 Tymofij

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 17:52

А сьогоднішня аварія пілотованого Союз МС-10 взагалі поставила хрест на Роскосмосі. Кому треба такі дорогі та ненадійні ракети. Добре, хоч люди залишилися живі.
  • 0

#39 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 19:19

Перегляд дописуkalamar (11.10.2018 – 13:25) писав:

Не можу, бо це абсурд. Розробки балістичних ракет були засекречені, а Гагарін, чи місячна програма в США, робились з самого початку для показухи.
А в США, так взагалі, фінансування на показусі тримається. В капіталістичної країни нема причин фінансувати фундаментальну науку, яка не дає негайної вигоди капіталісту. Тому там фундаментальні дослідження мусять піаритись, вішати лапшу платникам податків про те, які вони корисні. Тому з польотів Шатла робили шоу, а ви кажете засекретити. Втихаря з бюджету такі суми не вдасця потягнути.
Тому, до речі, в совку була настільки сильна школа фізиків теоретиків. Там теоретиків значно менше.
А чому вони були публічні? Бо так вирішили. А якби вирішили інакше? Якщо на те пішло, звідкіль Ви знаєте що Гагарін перший в Космосі побував, а може перед Гагаріном був якийсь Ваня/Катя, про якого Ви ніколи не дізнаєтесь, бо так вирішили...? Яж сто разів говорив про коефіцієнт достовірності інформації, те що Ви не можете перевірити, відповідно-відповідно.

Факти наступні: у даній царині був і є 99% процентний котнроль відомств. Тому що там літало, що там не літало, ми будемо дізнаватися із того, що нам скажуть-покажуть, а те що говорити-показувати, відповідно вибирають перед тим. Отака арифметика, бодай її, Ви ж це, містере Каламар, чи то навмисно пропускаєте (що навряд), чи просто не звиклі до такого типу мислення, через те, що виховувалися у відповідному середовищі та цікавитися відповідними течіями та ідеологіями, на них побудованими... — На мою власну думку.

Перегляд дописуTymofij (11.10.2018 – 17:52) писав:

А сьогоднішня аварія пілотованого Союз МС-10 взагалі поставила хрест на Роскосмосі. Кому треба такі дорогі та ненадійні ракети. Добре, хоч люди залишилися живі.
Два хрести, з переляку... Sam/ESA/Soyuz/PRC — the end! Так було і буде, ще дуже довго...

Перегляд дописуУповноважений (11.10.2018 – 11:42) писав:

Безнадійно застряв у трясовині ностальгій. Холодну війну тобі подавай. Може би в АТО сходив, гарячу подививсь?
Тобто в одну із локальних, гарячих точок холодної? Все те саме уже много лет... Страждання, смерть, відчай, і це все просто для сміху. Звичайні люди полюбляють шукаюти причини там, де немає у цьому ніякого смислу. Добре що мну дивак, хоча б у даному плані. — На мою власну, особисту думку.
  • 0

#40 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 13.10.2018 – 23:32

Чужий

Зображення

Рік: 1979, 1986, 1992
Пропаганда: Тип — Дядя. Рівень — легкий. Якість — низька.
Мінуси: Страшний цуко. :wacko:
Плюси: Класна трилогія про життя лейтенанта, якому постійно доводиться робити вибір.

Це також фільм мого дитинства та одночасно контентик про ХВ. То Я думаю, чого феміністом виріс та подобаються персонажі типу Ріплі :wub:
Чергова відчужена корпорація *закочує очі під лоб*, добре що у фільмику майже немає ніякого виду ідеологічного дєрьміца, дуже велика рідкість для сучасних стрічок, які знімають люди, які відповідно були піддані сучасним тенденціям... Все одне і те саме, хоч на альфа Центаврі, хоч на Землі, і там, і там, ти це те, який вибір ти робиш, ось і все. Так вип'єм няна "Байякальчику" чи "Кока-Коли" за лейтенанта Ріплі та капрала Хігса!
Жаль, кудись пропало купа фільмів і папка "Відео", від старого власника жорсткого диску. Бляха! Тепер доведеться вантажити в низькій якості із російським перекладом, бо з українським немає у низькій якості (mp4). Ну ладно...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 13.10.2018 – 23:34

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних