Перейти до вмісту

Допоможіть із пошуком контенту про Холодну Війну

Холодна Війна Музика Фільми Картинки Ігри Книги

Повідомлень в темі: 381

#181 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5146 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 25.12.2018 – 21:55

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (25.12.2018 – 18:46) писав:

Ну так, Ви самі цим підтвердили що Християнський світ давно змінився. Християни давно вже не ті що колись, як і християнська церква.
Ви що, навмисно прикидаєтесь дурнем? Чому ви тоді не говорите, що язичницький світ змінився? Що то за фігня така, християнський світ? Дві тисячі років тому були язичники, а тепер язичницький світ змінився, язичників правда майже не стало? Ви і Японію, і Китай до християнського світу зараховуєте?
Християнству, як і иншим аврамічним релігіям, не потрібно мінятись, бо вони знають абсолютну істину. Не може мінятись абсолютна істина. Навіть протестанти, не претендували на щось нове, а навпаки, на повернення до витоків, до Письма. Релігійні люди не вірують ні в прогрес, ні в еволюції, вони вірують в Бога, який є абсолютною і кінцевою істиною і не може вдосконалитись, бо він вже абсолютно досконалий. Золотий вік на землі в минулому (прихід Бога на землю у плоті), не в майбутньому. Завдання не розвиватись, а передавати істину неспотвореною.
Що реально відбулось, це те що за останні 400 років розвинувся секуляризм, який витіснив християнство зі сцени, на задвірки життя. Тому в школі вас не навчали закону божого, тому ви не платите церковну десятину, і навіть за богохульство вас не засмажать на вогнищі. Це не зміна "християнського світу", а це втрата християнством впливу на думки і дії людей. Всі ваші (не тільки ваші) гуки-пуки з приводу непристосованості ісламу тому, що іслам якраз виявися пристосованими до сучасного світу, і не здав своїх позицій, як християнство. Тому я і написав, що ви наїжджаєте на іслам, тому, що він твердий горішок, і не розчиняється, як християнство, він витримав виклик сучасного світу, а християнство - здулося. Тому у Франції мусульмани зараз вимагають побудови нових мечетей, і деякі тролі пропонують передати їм під мечеті пусті колишні церкви (пусті, бо етнічні французи перестали ходити до церкви).
  • 0

#182 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5146 повідомлень

Відправлено 25.12.2018 – 22:26

Цитата

Например, современный мусульманский исследователь Ахмет Мерджан относит как демократические, так и светско-секулярные методы управления государством к языческим. Он пишет, что европейское общество, которое стремилось освободиться из-под диктата христианских религиозных деятелей и монархов, увидело в них средство для обретения свободы. Однако, по его мнению, все эти принципы оказались хороши только в теории, так как в новом миропорядке установилась диктатура различных финансовых кругов, которые использовали возможности нового порядка для утверждения своих интересов. В мусульманских же странах принципы демократии не соответствуют исламскому мировоззрению, так как ислам является всеобщей и всеобъемлющей Божественной религией, которая стремится к утверждению идеальных принципов общества, в отличие от надуманных людьми эволюционизирующих идей демократии в Европе.

Светские идеи западной демократии, по мнению значительной части мусульманских аналитиков, не приемлемы потому, что основами их законодательства являются законы, исходящие из страстей и прихотей человека. При их вынесении люди опираются лишь на доводы своего разума и свои знания, в то время как ни то и ни другое не являются абсолютными. Наоборот, они являются несовершенными и склонными к ошибкам и заблуждениям. В соответствии со своим разумением люди меняют и вводят все новые и новые законы. Но на самом деле все это ведет к беззаконию. Такая система ценностей, которая ориентирована только на материальные потребности человека и его сиюминутные прихоти, лишает индивидуумы и общества духа, истинного смысла жизни [3, c. 25-29].

Вам не ясно? В ісламі є досконалі закони від Бога, навіщо їм недосконалі закони від депутанів?
Тут можлива тільки єдина лінія контраргументів, що ісламські закони не прямо від Бога, а через інтерпретацію, екзегетику. Але тут ви залізите в ісламську теологію, і мусульмани мають живий приклад, що стається з релігією, яка вступає в лайно секуляризму. Така релігія здувається, фактично припиняє своє існування.
  • 0

#183 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 26.12.2018 – 00:04

Перегляд дописуkalamar (25.12.2018 – 21:55) писав:

Ви що, навмисно прикидаєтесь дурнем?
Ваш покірний слуга ніким і нічим не прикидається, що звичайно потрубно б була, як і кожна нормальна людина підлаштовуватися під чиїсь там переконання та вливатися в суспільство, але ні, це не до мене, на жаль з одного боку.

Чому ви тоді не говорите, що язичницький світ змінився?
Він змінився містере Каламар, язичники це лише властивість за якою можна виділити певну категорію людей із загального бесейну, ця категорія людей не може існувати ізольовано від світу навколо як колись там якісь друїди в печерах на якомусь, ізольованому клаптику землі. Світ навколо відіб'ється у головах тих, хто позиціонує себе як язичник, хочуть вони цього чи ні. По сій причині середньостатистичний язичник (а це те із чого складається язичницький світ — з людей в тому числі), має зовсім інші уявлення ніж його/її колега колись у минулому, розуміє він/вона то чи ні.

Що то за фігня така, християнський світ? Дві тисячі років тому були язичники, а тепер язичницький світ змінився, язичників правда майже не стало? Ви і Японію, і Китай до християнського світу зараховуєте?
Вам важко виділити людей що позиціонують себе як християни разом із їхніми цими штуками культурою, церквами там, філософієї, та всім таким в підмножину із загальної множини штук та людей на планеті Земля, назвавши її "християнський світ"? В якому сенсі Японію? В Японії є християни, вони очевидно належать до християнського світу, який там їх процент від загального числа, який там процент мультимедійного, християнського контенту (Біблія наприклад) від загального числа релігійного, мультимедійного контенку в Японії, який там вплив на загальну, релігійну картину в Японії, це вже інша справа...

Християнству, як і иншим аврамічним релігіям, не потрібно мінятись, бо вони знають абсолютну істину. Не може мінятись абсолютна істина. Навіть протестанти, не претендували на щось нове, а навпаки, на повернення до витоків, до Письма. Релігійні люди не вірують ні в прогрес, ні в еволюції, вони вірують в Бога, який є абсолютною і кінцевою істиною і не може вдосконалитись, бо він вже абсолютно досконалий. Золотий вік на землі в минулому (прихід Бога на землю у плоті), не в майбутньому. Завдання не розвиватись, а передавати істину неспотвореною.
А їх ніхто і не запитував потрібно змінюватися Християнству чи ні. Християнська Істина це лише філософська штука, інформаційна конструкція яка якось там впливає на об'єктивну реальність (чи на рішення людей які в свою чергу змінюють цю об'єктивну реальність) для середньостатистичного християнина, Ви хочете сказати що ця штука впливає на середньостатистичну реальність християн як і в минулому? Не смішіть... Буденність християн давно заповнена крім тих істин ще й Айфонами наприклад. Чи ядерною фізикою. :) Написаного дві тисячі років тому на глиняних табличках навряд-че зміниш, але напис це просто напис, а от як він впливає на людей, це вже інше питання...

Що реально відбулось, це те що за останні 400 років розвинувся секуляризм, який витіснив християнство зі сцени, на задвірки життя. Тому в школі вас не навчали закону божого, тому ви не платите церковну десятину, і навіть за богохульство вас не засмажать на вогнищі. Це не зміна "християнського світу", а це втрата християнством впливу на думки і дії людей. Всі ваші (не тільки ваші) гуки-пуки з приводу непристосованості ісламу тому, що іслам якраз виявися пристосованими до сучасного світу, і не здав своїх позицій, як християнство. Тому я і написав, що ви наїжджаєте на іслам, тому, що він твердий горішок, і не розчиняється, як християнство, він витримав виклик сучасного світу, а християнство - здулося. Тому у Франції мусульмани зараз вимагають побудови нових мечетей, і деякі тролі пропонують передати їм під мечеті пусті колишні церкви (пусті, бо етнічні французи перестали ходити до церкви).
Називайте це як хочете, але Ви майже прямо підтверджуєте те що я написав. Ви гадаєте якби "велики стрибок" був десь там в Аравійському Півострові а не в Західній Європі, то біженці із забиченої Європки не впиралися в будівництво церков в Мецці на місцях давно покинутих мечетей? Ви в цьому впевнені? По-моєму Ви наївно думаєте що люди Мецці та Парижі як й Іслам та Християнство абсолютно різні. :wink2: Вам важкувато абстрагуватися, це мені й нагадує вашу жіночу логіку. До речі на рахунок емоцій, ну емоції інколи можуть те, чого не зможе й мільйон сухих роздумів, хоча звичайно вони часто збивають у плані пошуку істини, заплутують, як й інстинкти.
Розумієте п'ятсот років відсталості не проходить даром, Християнство також довго противилося сучасності, але поступово реформувалося просто в буденному рівні, навіть якщо там не враховувати відхід від мирської влади і все таке (ну уявіть собі президента-патріарха чи президента-папу там хД), в цей час люди в мусульманському світі трішки загальмувалися у розвитку, на те воно і називається "великий стрибок" Європи. По аналогії сучасним людям дуже тяжко дається розуміння демократії лібералізму та всієї, тієї фігні, так-само як колись віруючим дуже тяжко давалося розуміння зміни світу навколо них, це викликало купу воєн, задарма пролитої крові й таке інше, але в кінці-кіців все стало на круги своя... В цьому урок.

Із приводу чистої статистики, Християнство було довгий час де-факто монополістом на теренах Європки, тому люди тепер й пучать очі коли бачуть там якісь новини в інеті про Іслам, наспрвді це нормальний процес, мікс, конкуренція релігій, у будь-якому разі, наприклад Штати допустять все що не загрожуватиме самій імперії. На то воно і свобода релігії, дуже вдала та ефективна формула! Нехай чубляться там первинні із не такими первинними, осяйні із не такими осяйними, а караван собі йде далі... Хоча у випадку Штатів, це на... не караван, це бляха бронепоїзд Потьомкін відпочиває! :lol: Жартую. І в цьому також урок.

Перегляд дописуkalamar (25.12.2018 – 22:26) писав:

Вам не ясно? В ісламі є досконалі закони від Бога, навіщо їм недосконалі закони від депутанів?
Тут можлива тільки єдина лінія контраргументів, що ісламські закони не прямо від Бога, а через інтерпретацію, екзегетику. Але тут ви залізите в ісламську теологію, і мусульмани мають живий приклад, що стається з релігією, яка вступає в лайно секуляризму. Така релігія здувається, фактично припиняє своє існування.
Дякую вам за пояснення в плані філософського світобачення релігій, але по перше це нічого абсолютно не заперечує із того що мну написав, по друге не Ісламами єдиними. Ви не повірити скільки в світі існує прекрасних пояснень та зрозумілих правил за якими повенен існувати цей світ людей, як люди в ньому мають жити, вмирати, ну і все таке. :) Що тільки не вигадували й не вигадують, повірте... Але є одна, ну майже спільна риса цих філософій, ну дуже там не подобається от оця така незграбна, незрозуміла, "лайно" як Ви любите виражатися, оце таке стан сучасних речей, оте ООН, оте демократії, фу, все таке фригидне та не правильне, не потрібне, що заважає незнаю там, природі, богам, тай людям жити як їм положено... Ви й самі прекрасно знаєте що із себе представлял християнський світ колись і як воно реагувало на зміни, ну тобто на прогрес культурний там, технічний, (ну якщо виключити можливість що за вашим акаунтом сидить хтось інший ніж був тоді, коли мну вперше на цей форум завітав), Ви ж самі про це писали. Але пройшов час, і все, Християнство тю-тю. Те саме буде і з Ісламом в Ірані наприклад.

Не те що б мені подобалися імперії, але там не заморочуються над таким, там головне влада, сила, мені просто звично мислити в таких планах, в такому світі, в якому немає ніякого Християнства, Ісламу, націй, етносів, всього такого, важко пояснити; хоч мну звичайно добрий там, чуйний і все таке.
  • 0

#184 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5146 повідомлень

Відправлено 26.12.2018 – 00:47

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.12.2018 – 00:04) писав:

Він змінився містере Каламар, язичники це лише властивість за якою можна виділити певну категорію людей із загального бесейнуаке.
Чорт, ви навіть іронії не зрозуміли. Просто табула раса. :wink2: Я іронізував і підставив язичників замість вашого вислову християнський світ, щодо Японії.
Ви жінка? Бо на звичайне іронізування ви відповідаєте беззмістовним потоком слів.

Дякую вам за пояснення в плані філософського світобачення релігій
Яка до біса філософія? Це не філософське пояснення.
Це пояснення для того, щоб ви хоча б на мить вийшли з зашореної догмами свідомості, і подивились на світ, не через догми, якими забита ваша голова, а з боку. Те що церква має бути відділена від держави, це догма сучасності, а всі закиди мусульманам зводяться до того, що вони не визнають цієї догми. Але треба усвідомлювати, що це догма, навіть, якщо ви її прихильник. Я теж за відділення церкви від держави, але я усвідомлюю, що ні на яких вічних скрижалях то не написано, і теократії існували в минулому, і існуватимуть.

Ви й самі прекрасно знаєте що із себе представлял християнський світ колись і як воно реагувало на зміни, ну тобто на прогрес культурний там, технічний
Не знаю. Язичницький світ помер в 2-5 століттях, християнський в 17-18 століттях. Я не живу в християнському світі. Абсурдно напр. південно-східну Азію називати християнським світом, там історично ніколи не було християнства. Технологічно найрозвиненіша країна сучасності, з найвищою продуктивністю праці, Японія, історично, буддисти і язичники шінто, християн вони історично просто страчували. Там християнство до недавнього часу було заборонене.

З 60-х років, тільки динозаври згадують про культурний прогрес, сучасний світ не вірить в прогрес, віра в прогрес це початок 20-го століття, це модернізм. Що ви розумієте під пргресом в культурі? Поясніть? Квадрат Малевича це прогрес в порівнянні з Рембрантом і наскельними рисунками? :wink2:

Я не звик пустими словами користуватись. Для мене слова мають значення. Християнський світ в мому розумінні це світ, в якому релігія, християнство, відіграє фундаментальну роль. Назвіть хоч одну країну, крім Ватикану, де середньовічна роль християнства збереглась. Ісламський світ, це там, де іслам фундаментальну роль відіграє, а це частково більшість ісламських країн, і повністю ряд ісламських теократій. Буддистський світ, це Тибет був до окупації Китаєм, тепер закритий Бутан, вони ВВП в щасті міряють, і попереду всієї планети, всім задоволені. А ви живете в секулярному світі, в якому місце релігії зайняли инші догми і ідеології. Секулярний світ охоплює колишні буддистські, християнські, і деякі ісламські країни (де є належні диктатори, які тримають секуляризм).
В цьому світі людина, яка нуль в основах християнства (бо секуляризм звільнив її від будь-якого знайомства), Фростік, з апломбом розмірковує про його еволюцію. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 26.12.2018 – 01:07

• 0

#185 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 26.12.2018 – 10:38

Перегляд дописуkalamar (26.12.2018 – 00:47) писав:

Чорт, ви навіть іронії не зрозуміли. Просто табула раса. :wink2:  Я іронізував і підставив  язичників замість вашого вислову християнський світ, щодо Японії.
Ви жінка? Бо на звичайне іронізування ви відповідаєте беззмістовним потоком слів.
Я не розумію іронії, у мене напрочь відсутнє почуття гумору, якщо Ви ще цього не зрозуміли. :lol: Ні, я чоловічої статі в реалі, але це не має ніякого значення на форумі. Із приводу світів, ну от говорять "світ поп-музики", не маючи на увазі просто людей чи просто поп-музику, а мають на увазі сукупність там музики і людей що там до неї причетні, інструменти, розумієте? Так просто зручно та доцільно назвати підмножину. Ви пнетеся за отими "дехвініціями" на шляху втрачаючи саму суть. Щей процитували невірно мну. :wacko:

Яка до біса філософія? Це не філософське пояснення.
Це пояснення для того, щоб ви хоча б на мить вийшли з зашореної догмами свідомості, і подивились на світ, не через догми, якими забита ваша голова, а з боку. Те що церква має бути відділена від держави, це догма сучасності, а всі закиди мусульманам зводяться до того, що вони не визнають цієї догми. Але треба усвідомлювати, що це догма, навіть, якщо ви її прихильник. Я теж за відділення церкви від держави, але я усвідомлюю, що ні на яких вічних скрижалях то не написано, і теократії існували в минулому, і існуватимуть.
Ну важкувато релігійне пояснення речей вважати чимось на зразок хімії чи фізики, тому очевидно що потрібно використати інший термін, зокрема філософія, типу світобачення, світопояснення, того що навкруги. Релігійна філософія називаєтсья ще теологія як Ви напевно знаєте.

Ой містере Каламар, боюсь у мене голова занадто забита отими напханими туди догмами, ну Ви ж знаєте, зараз купа людей із такими догмами вголовах, їм же їх туди понапихали, не розуміють нічого в світі. Куди не плюнь, зустрінете таку людини як я із такими ж догмами, що пустоляпить якийсь там нонсенс, від цього і проблеми в Україні та світі, але нічого, прогрес іде, уже багато людей пізнали істину, от наприклад Ви, от коли таких набереться свого роду критична маса, тоді почнуться реформи а після буде життя не по догмах, щасливе життя. :)

Із приводу відділення церкви від влади, як я раніше і підмічав світ змінився, ось і все, це лише маленька частинка (хоча і важлива) змін у релігійних світах. Об'єктивна реальність навколо віруючих змінилася, вони змінилися й самі, десь прогрес сильніший (Християнство), десь слабший (Іслам), але суті то не змінює аж ніяк.

Не знаю. Язичницький світ помер  в 2-5 століттях, християнський в 17-18 століттях. Я не живу в християнському світі. Абсурдно напр. південно-східну Азію називати християнським світом, там історично ніколи не було християнства. Технологічно найрозвиненіша країна сучасності, з найвищою продуктивністю праці, Японія, історично, буддисти і язичники шінто, християн вони історично просто страчували. Там християнство до недавнього часу було заборонене.
Язичницький світ не помер, він просто зменшився, доки існують люди які в таке вірять (ну наприклад популярний серед відповідних течій та рухів родновіризм), доки буде світ який ці люди будуть створювати. Містере Каламар, Японія стала такою не сама по собі, вона була на задвірках цивілізації довгий час (нафіга нам кораблі, пушки, літаки, пістолети, ракети, у нас є мечі, в такому дусі, обобщите), а скоріше після знайомства а особливо після уроку від Заходу (точніше США) із приводу недоцільності хороводів на площах і всього такого, урок який вони запам'ятали надовго... На жаль багато людей не вміє вчитися на чужих помилках. :( Лібералізм і вся фігня творить чудеса, це відкрило для Японії новий світ по суті, нові ринки наприклад, нові культурні віяння, так само для Заходу це відкрило Японію, змінилися і ті, й інші. Мені наприклад подобається японські мультики — анімефки, :wub: хоча я живу за тисячі миль від того острівка і не знаю японської хоч стрілляй. Такі от чудеса.

З 60-х років, тільки динозаври згадують про культурний прогрес, сучасний світ не вірить в прогрес, віра в прогрес це початок 20-го століття, це модернізм. Що ви розумієте під пргресом в культурі? Поясніть? Квадрат Малевича це прогрес в порівнянні з Рембрантом і наскельними рисунками? :wink2:
Я думаю якби Рембрант побачив графіку в сучасних відео-іграх чи фільмах, він би офігів на місці... Прогрес людства, це завше прогрес містере Каламар, це середньостатистична штука яка йде тільки в одному напрямку не зважаючи на локальні чи тимчасові смикання, людський розум тому причина.

Я не звик пустими словами користуватись. Для мене слова мають значення. Християнський світ в мому розумінні це світ, в якому релігія, християнство, відіграє фундаментальну роль. Назвіть хоч одну країну, крім Ватикану, де середньовічна роль християнства збереглась. Ісламський світ, це там, де іслам фундаментальну роль відіграє, а це частково більшість ісламських країн, і повністю ряд ісламських теократій. Буддистський світ, це Тибет був до окупації Китаєм, тепер закритий Бутан, вони ВВП в щасті міряють, і попереду всієї планети, всім задоволені.  А ви живете в секулярному світі, в якому місце релігії  зайняли инші догми і ідеології. Секулярний світ охоплює колишні буддистські, християнські, і деякі ісламські країни (де є належні диктатори, які тримають секуляризм).
В цьому світі людина, яка нуль в основах християнства (бо секуляризм звільнив її від будь-якого знайомства), Фростік, з апломбом розмірковує про його еволюцію. :wink2:
Слова просто слова, ні більше, ні менше. Одному слову можна придати багато значень при бажанні, лише ваша уява тому кордон. Ви фокусуєтеся на дехвініціях, розбирання смислу яких тут не доречне. Навіть не намагайтеся порівнювати Бутани із тією-ж Європою. Європа це центр науки, культури, технологій, такого чим користуються і в Ірані, і в Бутані. Християнський світ давно вже не такий як колись, ісламський так-само

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 26.12.2018 – 10:43

• 0

#186 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5146 повідомлень

Відправлено 26.12.2018 – 12:44

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.12.2018 – 10:38) писав:

Лібералізм і вся фігня творить чудеса, це відкрило для Японії новий світ по суті, нові ринки наприклад, нові культурні віяння, так само для Заходу це відкрило Японію, змінилися і ті, й інші. Мені наприклад подобається японські мультики — анімефки, :wub: хоча я живу за тисячі миль від того острівка і не знаю японської хоч стрілляй. Такі от чудеса.
Мультики вам може і подобаються, але ви невіглас щодо Японії, як і щодо решти. Це ж треба новітню історію Японії обізвати ліберастичною. :wink2:
Японія зробила безпрецендентний стрибок в історії людства від розкішного середньовіччя, до найрозвиненішої технологічно країни, і зовсім не завдяки лібералізму, а завдяки осяйним основам. Лібералізм, Індію візьміть, вони успадкували лібералізм від британців, вони успадкували від британців європейську інфраструктуру, і ніяких особливих чудес лібералізм там не зробив. Нелібералістичний Китай виявився значно "чудотворнішим".

Сходження Японії на вершину почалось не з лібералізму, а з відродження язичницької релігії і встановлення на її основі теократії. Ще в 18 столітті в Японії розвивається націоналізм, причому печерний націоналізм. Вони поступово очищають національне язичництво, сінтоїзм, від буддистських нашарувань (їх націоналіні політеїстичні божества до того поставали буддистськими бодгісатвами). Початок активних дій, це реставрація Мейдзі, вперше за тисячу років Імператор не тільки владу отримує, а проголошується сінтоїстським божеством, і встановлюється релігійний культ імператора (язичницький культ імператора в Римі аналогія, а не лібералізм). Реформи по модернізації Японії проводились не в ліберастичній країні, а в печерно-націоналістичній теократії згуртованій навколо божества- імператора. І Японія наздогнала, і в багато чому, вже тоді перегнала Європу (за нещасних 50 років!), і з ШЕСТИ АВІАНОСЦІВ атакувала Перл Гарбор, а японські пілоти переносили самурайські тратиції в повітря. Звичайно агресивність в світі національістичної теократії не могла не зашкалювати, і вона зашкалювала, імператорська Японія проводила агресивну завойовницьку політику щодо оточуючих з геноцидами щодо населення. І взагальній поразці в другій світовій країн осі взяла уяасть, що вилилось також в дві бімби на її території. Але справа вже була зроблена. В 1880 році Японія була країною в розквіті середньовіччя, в 1945 це вже була передова індустріальна країна (знамениті японські корпорації ще з 30-х історію ведуть). Далі, США не тільки для Японії ринки відкрили, але чомусь знову саме Японія зробила ривок. Причини середньовічний трудоголізм, специфіка японської корпоративної культури, яка згладжувала капіталістичні протиріччя. В середні віки справою честі самурая була відданість свому пану аж до самовипилу, тепер справою честі працівника була віддасність корпорації, в якій він працює (і свому пану-капіталісту, якого він годує). Теократія припинила своє існування, але зберігся печерний націоналізм до нашого часу (а це величезний мінус рівню корупції, плюс відданості власним японським корпораціям, відсутність проблем з нелегальними мігрантами, кілька мінусів рівню злочинності), бо і тепер Японія для японців.
Отже, хочете зрозуміти розвиток Японії, не лібералізм куріть, а печерний націоналізм.

Повідомлення відредагував kalamar: 26.12.2018 – 12:46

• 0

#187 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 26.12.2018 – 13:16

Перегляд дописуkalamar (26.12.2018 – 12:44) писав:

Мультики вам може і подобаються, але ви невіглас щодо Японії, як і  щодо решти. Це ж треба новітню історію Японії обізвати ліберастичною. :wink2:
Ну так Ви безсумнівно знайдете багато обізнаної інтелектуальної еліти серед ваших знайомих, інтернет знайомих, ну Спринглери всілякі в кінці-кінців... :) Що Ви хочете від звичайного, невігласа селянина, не заморочуйтеся.

Японія зробила безпрецендентний стрибок в історії людства від розкішного середньовіччя, до найрозвиненішої технологічно країни, і зовсім не завдяки лібералізму, а завдяки осяйним основам. Лібералізм, Індію візьміть, вони успадкували лібералізм від британців, вони успадкували від британців європейську інфраструктуру, і ніяких особливих чудес лібералізм там не зробив. Нелібералістичний Китай виявився значно "чудотворнішим".
Та я і не називав її такою. У будь-якому разі у розвитку Японії замішане те ж християнське, західне суспільство. Захід реформувався, тому реформувалася і Японія, визнавши ті ж західні, ліберальні цінності та продаючи далі свої фотоапарати. Штати, незадовго після війни, до прикладу, сильно укріпили свої позиції в тому регіони, тільки Кореєю не вийшло, там Союз та братні Кітайзо дали пілюлєй, мені один дід із сусіднього села, розказував був, як воював на корейській, льотчик-винищувач, проти Штатів воював, правда чи ні незнаю, але сам факт... Жаль що перед цим Японію мало не знищили через хороводи, а ті хороводи із такою надією починалися...

Містере Каламар, чудеса не помітні та зовсім не зрозумілі звичайним людям, в цьому і суть магії. :wub: Магії лібералізму в тому числі, ой боже, я не можу...

Сходження Японії на вершину почалось не з лібералізму, а з відродження язичницької релігії і встановлення на її основі теократії. Ще в 18 столітті в Японії розвивається націоналізм, причому печерний націоналізм. Вони поступово очищають національне язичництво, сінтоїзм, від буддистських нашарувань (їх націоналіні політеїстичні божества до того поставали буддистськими бодгісатвами). Початок активних дій, це реставрація Мейдзі, вперше за тисячу років Імператор не тільки владу отримує, а проголошується сінтоїстським божеством, і встановлюється релігійний культ імператора (язичницький культ імператора в Римі аналогія, а не лібералізм). Реформи по модернізації Японії проводились не в ліберастичній країні, а в печерно-націоналістичній теократії згуртованій навколо божества- імператора. І Японія наздогнала, і в багато чому, вже тоді перегнала Європу (за нещасних 50 років!), і з ШЕСТИ АВІАНОСЦІВ атакувала Перл Гарбор, а японські пілоти переносили самурайські тратиції в повітря. Звичайно агресивність в світі національістичної теократії не могла не зашкалювати, і вона зашкалювала, імператорська Японія проводила агресивну завойовницьку політику щодо оточуючих з  геноцидами щодо населення. І взагальній поразці в другій світовій країн осі взяла уяасть, що вилилось також в дві бімби на її території. Але справа вже була зроблена. В 1880 році Японія була країною в розквіті середньовіччя, в 1945 це вже була передова індустріальна країна (знамениті японські корпорації ще з 30-х історію ведуть). Далі, США не тільки для Японії ринки відкрили, але чомусь знову саме Японія зробила ривок. Причини середньовічний трудоголізм, специфіка японської корпоративної культури, яка згладжувала капіталістичні протиріччя. В середні віки справою честі самурая була відданість свому пану аж до самовипилу, тепер справою честі працівника була віддасність корпорації, в якій він працює (і свому пану-капіталісту, якого він годує). Теократія припинила своє існування, але зберігся печерний націоналізм до нашого часу (а це величезний мінус рівню корупції, плюс відданості власним японським корпораціям, відсутність проблем з нелегальними мігрантами, кілька мінусів рівню злочинності), бо і тепер Японія для японців.
Отже, хочете зрозуміти розвиток Японії, не лібералізм куріть, а печерний націоналізм.
Думаю я розумію японзо на достатньому рівні :), просто інтуїція. Містере Каламар так Європка таким як японцо у 18-му столітті, почала страждати трішки раніше, і що? І чим це все закінчилося? Японзо слізно молила та благала Штати не добивати? Причому швидко так закінчилось, рахуй за п'ять років. Не смішіть, весь той розвиток, всі ті осяйності не мали б ніякого абсолютно значення якби Штати перетворили той острівок в острівок кам'яної доби із вітамінізуючими нуклідами. :) Але вони цього не зробили, хоча могли і можуть підмічу... Так само Штати могли винищити майже все населення Нацистської Німеччини при бажанні (привід не важливий, завше можна знайти...), Радянський Союз міг зробити такий самий геноцид при бажанні, і все, тисячі років осяйності коту під хвіст, ще тисячу років відбудовуйте хД. Але вони цього не зробили, на те були свої причини.

Із приводу менталітету японзо, це не з тієї опери; Японія зараз це частина ліберастичного світу яка прийняла всі відповідні правила та норми які сформувалися не без участі та впливу Християнства, нехай і дотичного, можна сказати повернулися на круги своя.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 26.12.2018 – 13:19

• 0

#188 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5146 повідомлень

Відправлено 26.12.2018 – 14:02

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.12.2018 – 13:16) писав:

Із приводу менталітету японзо, це не з тієї опери; Японія зараз це частина ліберастичного світу яка прийняла всі відповідні правила та норми які сформувалися не без участі та впливу Християнства, нехай і дотичного, можна сказати повернулися на круги своя.
Виїдьте в Японію, отримайте громадянство. :wink2: (розповісте, що вам там скажуть)
Не існує ніякого ліберастичного світу. Лібераство тільки одна із панівних в суч. світі догматичних ідеологій, поряд з соціалізмом, консерватизмом, демократизмом, комунізмом, ісламізмом. Не існує в чистому вигляді ліберастської країни.
А Японія своїм розвитком завдячує передусім специфічному японському націаналізму, і на початку, спеціально вам для батгерту, :8: теократії яка згуртувала націю.
Європа ніколи не мала такого націоналізму, і не почала власне європейським націоналізмом раніше страждати, ви і в історії Європи невіглас. В Європі в маси націоналізм виходить теж в 19 столітті, нітрохи не раніше за Японію.

В Європі не було такого.

Цитата

Таможенники объясняют ему жестами, что надо открыть все узлы и чемоданы. Ну конечно, везде одно и то же и везде поступают одинаково: опускают руку в карман и звенят деньгами. Но оба они остаются глухи, они тычат себе пальцем в грудь и говорят: «Ниппон муско», то есть: «Я японец», а это значит: «Я считаю ниже своего достоинства пренебрегать обязанностями ради денег».
Гостиница расположена в саду, где в изобилии цветут кусты махровых камелий. Город — один из немногих портов, открытых по договору для европейцев, — еще четыре года назад был рыбацкой деревней, а теперь насчитывает четырнадцать тысяч жителей.
Страну, во всем столь отличную от лежащего рядом Китая, Шлиман осматривает с любопытством и старательно все записывает. В какой дом ни войдешь, минуя садик со странными карликовыми деревьями, кажется, что нигде не может быть дома, в большей степени сверкающего чистотой. Пол покрыт красивыми бамбуковыми циновками: они одновременно служат коврами, стульями, столами, кроватями и матрацами. Единственная мебель — красивые резные подставки для головы, чтобы во время сна не испортить сложной прически, да маленький переносный очаг. Посуда — деревянные лакированные миски с изображением Фудзиямы или священных лебедей, столовые приборы — деревянные палочки.
Быт японцев, их умение довольствоваться малым производят на Шлимана сильное впечатление. Стоит лишь осмотреть японский дом, как убеждаешься, насколько ненужно все то, что мы считаем нужным, — наши потребности созданы искусственно. Забудем раз и навсегда то, что мы с детства привыкли видеть вокруг себя, и мы сможем довольствоваться тем же немногим, как и японцы, и жить так же счастливо! Как все-таки, если рассматривать по существу, убога жизнь в Европе! Чтобы понять это, стоило ехать за тысячи миль в Иокогаму.
Це 19 ст., Японія одна із найбідніших країн світу, але Японія, на відміну від решти Азії, ніколи не була під "білою людиною".
Далі, зверніть увагу, в печерно бідній країні бідний японський митник білому мільярдеру на пропозицію хабаря відповідає "ніппон муско".
Оце спричинило злет Японії, а не ваш сраний лібералізм.
  • 0

#189 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 26.12.2018 – 14:22

Перегляд дописуkalamar (26.12.2018 – 14:02) писав:

Виїдьте в Японію, отримайте громадянство. :wink2: (розповісте, що вам там скажуть)
Не існує ніякого ліберастичного світу. Лібераство тільки одна із панівних в суч. світі догматичних ідеологій, поряд з соціалізмом, консерватизмом, демократизмом, комунізмом, ісламізмом. Не існує в чистому вигляді ліберастської країни.
Ви розмовляєте із людино не з вашого світу. Для мене не ісує ніяких японський націоналізмів, є просто відповідні течії та рухи. У мене бытует мнения шо ця система має кореневу хибу, яку не реально видалити, ніякий "не печерний націоналізм" не допоможе, в кінці-кінців все скотиться до центрального ядра, люди приймуть рішення і це буде початок кінця, в Японії цього не стається бо добре пам'ятають наслідки... Просто для декого це очевидно на початку, для інших ні. Люди працюють ефективніше неважливо чим вони об'єднані, якою ідеологією чи скрепами, це і є принцип рабства. Із лібералізмом тут складніше...

Містере Каламар, права людини універсальні і все таке, прийняті в Японії також, це із світу лібералізму. Тому Японія, очевидно є якоюсь частинкою цього світу, цієї підмножини.

Перегляд дописуkalamar (26.12.2018 – 14:02) писав:

А Японія своїм розвитком завдячує передусім специфічному японському націаналізму, і на початку, спеціально вам для батгерту, :8: теократії яка згуртувала націю.
Європа ніколи не мала такого націоналізму, і не почала власне європейським націоналізмом раніше страждати, ви і в історії Європи невіглас. В Європі в маси націоналізм виходить теж в 19 столітті, нітрохи не раніше за Японію.

В Європі не було такого.

Це 19 ст., Японія одна із найбідніших країн світу, але Японія, на відміну від решти Азії, ніколи не була під "білою людиною".
Далі, зверніть увагу, в печерно бідній країні бідний японський митник білому мільярдеру на пропозицію хабаря відповідає "ніппон муско".
Оце спричинило злет Японії, а не ваш сраний лібералізм.
Не важливо скільки сил та часу витратити щоб збудувати дім, якщо фундамент гнилий — він завалиться. Ви розумієте що Японія мало не втратила все через той націоналізм, вона мало не втратила саму себе, а це б перекреслило всі здобутки, тобто якщо брати об'єктивну реальність то рішення Штатів не добивати має такий же вплив на результат, на об'єктивну реальність, як і потуги сотень поколінь японцо.
Думаю тупо вважати що Європа із своїми двіжняками ніяк не впливали на Японії, згодні? А Європа то була християнська... Тому Християнство має стосунок до тих, якихось там здобутків японцо також. Просто вам важко уявити розвиток повністю ізольованої Японії, без Європи чи Штатів, та в цьому і немає потреби.
  • 0

#190 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5146 повідомлень

Відправлено 27.12.2018 – 00:36

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.12.2018 – 14:22) писав:

Не важливо скільки сил та часу витратити щоб збудувати дім, якщо фундамент гнилий — він завалиться. Ви розумієте що Японія мало не втратила все через той націоналізм, вона мало не втратила саму себе, а це б перекреслило всі здобутки, тобто якщо брати об'єктивну реальність то рішення Штатів не добивати має такий же вплив на результат, на об'єктивну реальність, як і потуги сотень поколінь японцо.
Думаю тупо вважати що Європа із своїми двіжняками ніяк не впливали на Японії, згодні? А Європа то була християнська... Тому Християнство має стосунок до тих, якихось там здобутків японцо також. Просто вам важко уявити розвиток повністю ізольованої Японії, без Європи чи Штатів, та в цьому і немає потреби.
Фростіку. Ви не зрозуміли що я пишу. Я пишу, що Японія здобула все через націоналізм. Не втратила, Фростіку, здобула, специфічний японський націоналізм був тією рушійною силою, який за сто років з середньовіччя зробив Японію найпередовішою країною світу. Технологічно, в 50 в штатах розповідали анекдоти про гайку на японській копії гамериканського станка, і сміялись з японських автомобілів і японської якості. А в 70-х Японія залишила ваші улюблені США позаду, витіснала американських виробників автомобілів і електроніки в самих США, а з якості продукції створила нову релігію. Ваші американці тільки кліпали оченятами, коли японські корпорації забирали їх ринки.
Не могли США добити Японію, ну яке дебільство ви демонструєте (СРСР типу міг теж всіх перестріляти в східній Німеччині? Для того не треба бомби). Навіть перемогти Японію тільки з участю СРСР зміг, бо, квантунська армія, найсильніше сухупутне військове з’єднання, і імператор міг в Манджурію евакуюватись. Японці, з самурайським духом і буддистською свідомістю могли влаштувати американцям таку терористичну камікадзе-партизанку, що суч. ісламські смертники терористи в порівнянні просто діти. Не зачіпайте буддистів, мало не покажеться. (з досвіду В’єтнаму американці то засвоїли, коли їм примітивні в’єтконгівці наваляли по серйозній програмі). Японія пішла иншим шляхом і обігнала США спочатку в технологіях, а тепер і в науці.
Причина специфічний японський острівний націоналізм. По роботі в знайомих є контакти з японцями, це дуже обов’язкові люди, куди нам (чи американцям) з нашою розхлябаністю до них.

Зрештою, японці навіть в 45-му розуміли свою вищість над американцями. :wink2:
Слова малого 11-річного імператора.

Цитата

Японці, безперечно, є розумнішими й за всіма параметрами вищими від американців та інших іноземців. Однак іноземці володіють більш розвинутою технікою та військовою стратегію, що й спричинило нашу поразку.

• 0

#191 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 28.12.2018 – 12:02

Перегляд дописуkalamar (27.12.2018 – 00:36) писав:

Не могли США добити Японію, ну яке дебільство ви демонструєте (СРСР типу міг теж всіх перестріляти в східній Німеччині? Для того не треба бомби). Навіть перемогти Японію тільки з участю СРСР зміг, бо, квантунська армія, найсильніше сухупутне військове з’єднання, і імператор міг в Манджурію евакуюватись. Японці, з самурайським духом і буддистською свідомістю могли влаштувати американцям таку терористичну камікадзе-партизанку, що суч. ісламські смертники терористи в порівнянні просто діти. Не зачіпайте буддистів, мало не покажеться. (з досвіду В’єтнаму американці то засвоїли, коли їм примітивні в’єтконгівці наваляли по серйозній програмі). Японія пішла иншим шляхом і обігнала США спочатку в технологіях, а тепер і в науці.
Причина специфічний японський острівний націоналізм. По роботі в знайомих є контакти з японцями, це дуже обов’язкові люди, куди нам (чи американцям) з нашою розхлябаністю до них.

Зрештою, японці навіть в 45-му розуміли свою вищість над американцями. :wink2:
Слова малого 11-річного імператора.
Ви виросли на міфах, тому і не розумієте про що я. Не могли добити? А хто б їм заборонив це зробити? Ви розумієте значення такого страшного словосполучення як "тотальна війна", часто його скорочують і називають просто війною? Допустимо от була там якась сім'я, рід як говорять жила собі в Токіо, пішли там на війну солдати з неї, їх там вбили, незнаю там жінки-діти згоріли при бомбардуванні того міста, залишок вимер від бідності, голоду, холоду, радіації... В результат осяйні гени та культури які зростали тисячу років в цій сім'ї були знищені за доволі короткий період часу. Просто це все можна порахувати і зробити не в масштабі однієї чи декількох тисяч сімей, а в масштабі цілої Японії, в Штатів були всі потрібні можливості для цього не вистачило тільки рішення. До слова Штати навіть у В'єтнамі, де по суті була "гра за правилами", умудрилися застосувати хімічну зброю, як нещодавно їхні колєги в Сирії. Масштаби не ті звичайно, але просто уявіть собі які рішення приймалися... І привід знайшли бачите, у випадку В'єтнамчику там джнунглі заважали. Абабщіте на ситуацію із японцо (які також, до речі, розробляли хімічну та біологічну зброю а це вже заявочка на використання проти них тієї ж ядерної, ну а там можна "докинути" при потребі і хімії, і бацилок, так, на всякий, і навіть немає різниці дійсно вони то розробляли чи ні :)), та зрозумійте що єдині гальма в імперії це сама імперія і ніякі буддисти-камікадзе не допоможуть, повірте, краще не перевіряти це на практиці...

Просто вам приємно читати за те як японські вартові там не беруть хабарів, за мудрих імператорів чи за сміливих самураїв, це все вкладаєтсья у ваші уявлення та викликає приємні емоції, ваша картина світу наповнюється змістом, Ви можете зв'язати причину та наслідок, так і працюють відповідні течії та рухи...

Не міг відповісти раніше, мене тут замело й інет пропав.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 28.12.2018 – 12:08

• 0

#192 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 28.12.2018 – 16:30

У В'єтнамі воювали Штати, Союз та КНР крім самих в'єтнамзо... Уявіть що було б якби В'єтнам воював сам-на-сам із Штатами? Ви мабуть пропустили але в світі давно немає воєн, є одна війна і купа локальних конфліктів в яких замішані всі кому не лінь. До статистики вам, втрати Штатів у всій другій світовій та втрати японцо — порівняли? Буддисти-камікадзе кажете, ну-ну... Штати винищили за три мільйони японзо, просто прикиньте скільки потрібно людині щоб вирости до я не знаю, там двадцяти років, скільки їй потрібно всього пізнати, вивчити, а тут бац! І все... Доки в Нью-Йорку діти жарили барбекю у дворах, в Токіо діти горіли живцем і це ніфіга не смішно, але навіть тоді, Штати ще не розійшлися на повну катушку (спрацювало, дякувати богам гальмо). Я не розумію містере Каламар в якому Ви світі живите, але якщо у вашому світі Ви виходите на вулицю і там йде мирне життя а не Ви вилазити із бомбосховища щоб з голоду не померти, то одна із причин такої ситуації десь там, глубоко у Вашингтоні якомусь чи Москві... Дуже добре народитися в світі який живе за правилами та нормами, де можна надіятися на завтрішній день, вам просто важко уявити інший світ, світ де імперії не будуть гратися в оті, як Ви говорити "ліберастичні" штуки.
  • 0

#193 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 31.12.2018 – 18:16

Перелік більш-менш серій TMNT: "Turtles Tracks" — 6-й канал форева хД, "Enter the Shredder" — пам'ять, "A Thing About Rats" — розум, "Hot Rodding Teenagers from Dimension X" — чужі серед своїх, чужі серед чужих, "Shredder & Splintered" — a deadly squad, "Return of the Shredder" — щось змінюється, а щось і не дуже, turtle conspiracy, "The Incredible Shrinking Turtles" — вважай шедевр, "It Came from Beneath the Sewers" — out of story, "The Mean Machines" — як завше, маємо пару дюймів в запасі, "Curse of the Evil Eye" — the war, war is never change, "Case of the Killer Pizzas" — звичайні люди, звичайні дітки, "Enter - The Fly" — unstoppable, "Invasion of the Punk Frogs" — не верь глазам своим и не только им, "Splinter No More" — покруч людини та демона, "Return of the Technodrome" — атланти, "April's Fool" — безкінечне пекельне болото, "Sky Turtles" — сила и власть, ничего лишнего, "Cowabunga ShredHead" — it's too complicated to comprehend, "The Old Switcheroo" — без різниці хто ти, де, чи звідки, "Turtles on Trial" — тільки сьогодні, комп'ютери здатні до самоусвідомлення, марси-венери, секретні секрети подвійно змістових засекретів, природні вороги, й таке інше в шоу Клейтона Келермана! Тільки для відданих фанатів. :) "The Ninja Sword of Nowhere" — война везде, даже нигде, "Shredderville" — мир.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 31.12.2018 – 18:23

• 0

#194 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 02.01.2019 – 19:26

Деякі фото протестів в одній Республіці Західної Європи.

Зображення

Словно это было в похмелье...
  • 0

#195 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 07.01.2019 – 04:42

Знайшов ще одну серію TMNT, але тут скоріше менее чем более: "Camera Bugged", але в принципі подивитися можна.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 07.01.2019 – 04:44

• 0

#196 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 07.01.2019 – 05:23

У Ердогана відповіли на вимогу США відмовитися від наступу на півночі Сирії — Слухайтеся мами дітки, і не пустуйте... США заблокували постачання російських літаків Sukhoi Superjet в Іран — І сказав господь: "Час роздавати комплектуючі, а час їх збирати." ООН: кожен третій біженець на Землі - сирієць — Та ну, як непередбачувано це було... Такі ото вони, затяжні локальні конфлікти низької інтенсивності із частковими загостреннями. Для 30-ти мільйонної державки із низькою густиною населення доволі криваво вийшло, сказав кат палачу, але за десять років гарячі хльопці та дівчатка, об'єднані такими-такими віруваннями та сподіваннями, все таки трішки втомилися від безвиході та невідомості, "Еще не вечер!"; додало щось.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 07.01.2019 – 05:31

• 0

#197 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 08.01.2019 – 20:38

Україна має шанс вступити до НАТО після Македонії – посол — Цікаво який кретин ввів у побут словосполучення "гібридна війна"? Аха, не важливо...
Туреччина просить передати їй бази США в Сирії або знищити їх — В желтом облаке Сансары...
Росія відмовляється від послуг України у створенні стикувальних систем для МКС — There is no one here but me.
В Євросоюзі стрімко зростає кількість власників зброї — Перфекто.
  • 0

#198 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 12.01.2019 – 22:25

Сьогодні в балачці із однією нормальною людиною, правда в якої нерви не дуже, нагадав собі одну важливу тезу яку ще тут не писав у явному вигляді: для чого існує "демократично-капіталістично-ліберастичний" світовий порядок? — Для зменшення ймовірності ну... Скажімо так, зменшення чисельності людської популяції на планеті Земля, або майже повне її зникнення в певних регіонах... Звичайно, популярні на сьогодні уявлення та моделі "як повинно бути", серед широких верств, різного роду звичайних людей, особливо тих хто там мають якесь відношення до різних комп'ютерних технологій, не можуть і не зможуть гарантувати зменшення вищезгаданої ймовірності чи навіть зберігання її на одному рівні, тільки збільшення із часом. Тут суто закони статистики, реальність така що обставини часто змінюються в динамічному світі людей, ну ще б пак, під десять мільярдів населення, розвиток культури, технологій, різного роду комунікацій, та все таке. І от цей, що існує, світовий порядок як-раз створений щоб при різних обставинах та ситуаціях, навіть, які ми не можемо передбачити, залишати ту ймовірність на достатньо низькому рівні, уникаючи експоненційного росту, бо люди в різних обставинах приймають інколи різні рішення, а інколи й не дуже, як говорять: "Не в рівень час!"

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 12.01.2019 – 22:27

• 0

#199 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1969 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.01.2019 – 23:44

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (14.12.2018 – 16:40) писав:

Жінка вважає жіночу логіку "гімном", посестри не одобрять, не природно... Навіть двічі не природно у даному випадку. :wacko:
Я молюся щоб у мене було хибне враження про багато речей, на жаль, мої молитви рідко чує яке божество, тому-що все одно часто вгадую, хоч і не хочу. Це мене пригнічує дуже сильно, тому мабуть і печатаю на всіляких форумах наболіле, просто інколи краще помилятися. :(
Складно це все зрозуміти, вдвічі складніше знайти в цих великих часто незрозумілих дописах хоч якісь оті часто задувані передбачення? Коли вгадав, що вгадав? Якщо навіть наслідки власних слів і дій передбачити не можеш.

Та мну такий, сміттєзбирач по життю, ні, реально я в дитинстві навіть всілякі речі, які знаходив на звалищі колекціонував та складав на горищі одного сараю. Куди мені до вас, чистоплотних, які так бережно леліють свій первинний розум, оберігаючи його від зайвих блукань та сумнівів...
Ну от бачиш, я "передбачила", що ти любиш смітники. Але це не можна назвати передбаченням, просто спостереженя уже здійсненого. Так само ти, спостерігаєш якісь події, змінити їх не можеш, бо вони вже відбулись, але чомусь вважаєш себе великим передбачувальником.

Я не те мав на увазі, тому не ферштейн. Самий нонсенс про "бомжів", на мою думку, походить від вашого світогляду, за який Ви не можете вийти, навіть для того, щоб довести його вірність. Те проектування ні до чого.
Я можу вийти за свій світогляд, я можу зрозуміти іншу людину, я вмію побачити світ очима іншої людини. Це у тебе з цим проблеми.
  • 0

#200 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 14.01.2019 – 09:11

Перегляд дописуkaka (13.01.2019 – 23:44) писав:

Складно це все зрозуміти, вдвічі складніше знайти в цих великих часто незрозумілих дописах хоч якісь оті часто задувані передбачення? Коли вгадав, що вгадав? Якщо навіть наслідки власних слів і дій передбачити не можеш.

Ну от бачиш, я "передбачила", що ти любиш смітники. Але це не можна назвати передбаченням, просто спостереженя уже здійсненого. Так само ти, спостерігаєш якісь події, змінити їх не можеш, бо вони вже відбулись, але чомусь вважаєш себе великим передбачувальником.

Я можу вийти за свій світогляд, я можу зрозуміти іншу людину, я вмію побачити світ очима іншої людини. Це у тебе з цим проблеми.
Ніколи нічого не вгадував, забудьте. Пишу начебто українською, ну нехай там тріхо суржиком, шо не ясно, що не зрозуміло, мені це не зрозуміло? :) Там немає ніяких подвійних змістів, чи чогось подібного, вам просто аби шо ляпнути то ляпнути, еге міс Кейка? Судячи з усього, Ви — це колишній користувач міс Серпинка.
Ой, про смітники то так, то Ви міс Кейка влучно зауважили як ваш покірний слуга і писав, Ви ще знаєте, шо найбільше звалище у мене в голові? Там ваще перманентний завал був, десь так починаючи із дошкільного віку. :wacko: Тому тільки ким я себе не вважав, ким тільки не уявляв! Якимсь там жалюгідним передбачувальником?! Бха! Шо Ви ото так слабо? Я можу себе напівбогом навіть уявити, чи космонавтом. :lol: Ото вийдіть за свій світогляд та уявіть фростика на Марсі хД, або президентом США (ой ні...), супергероєм чи божеством. :P
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних