Перейти до вмісту

Допоможіть із пошуком контенту про Холодну Війну

Холодна Війна Музика Фільми Картинки Ігри Книги

Повідомлень в темі: 381

#121 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1931 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 13.12.2018 – 01:23

Перегляд дописусерпинка (12.12.2018 – 14:57) писав:

Ти не вмієш думати. :8:
Ще раз для тих, хто в танку: я не порівнюю тебе з собою і не прошу тебе порівнювати себе зі мною. Але ти можеш (якщо хочеш) порівнювати мене з іншими користувачами. Я що, тут справді як промінчик сонця виглядаю? :) Як квіточка серед цього темного царства рокерів і металістів)))
Я так і думав. :)
А Ви міс Серпинко взагалі, дивитися не осяйні мультики, порпаєтеся в смітті на форумі та називаєте себе жінкою, виправдовуючись "шо так надо"... А може вам це подобається, десь в глибині душі це набагато цікавіше ніж ота одноманітність та первньо-первинна вселенська визначеність, яка вам вже достатньо набридла і в якій Ви починаєте десь, в темних, глибоких закуточках своєї душі сумніватися? Посестри не одобрять... :angry2:

Перегляд дописусерпинка (12.12.2018 – 14:57) писав:

Ну не скажи... От, до слова, якраз сьогодні прочитала новину.

Про ефект метелика не чув?
Баба-колядниця може мати не менший вплив на наш глобус, ніж Скорпіонс. Тим більше, що таких бабів по світу може бути багато, більше, ніж скорпіонсів і їм подібних.
Чув, чи не мій найулюбленіший ефект! Тільки якби Ви по-людськи порпалися в смітті, вдихаючи різнобарвний, життєдайний аромат бреду та смакуючи кожен кусочок гнилятиння, Ви б в очевидь повинні були підмітити що той ефект згадувався багато разів у постах вашого покірного слуги. Так, бабка-колядниця може мати драматичний ефект на людство, більший ніж всіх "Скорпіонсів" разом взятих, але штука в тому що враховувати цей ефект занадто складно, існує багато "бабок-колядниць" і це багато та помножити на складний ефект, повністю унеможливлює врахування його у таких примітивних моделях як я написав тут. :( Будемо вважати що ефекти рівноймовірні та анігілюють одне-одного, примітивно але у мене кращої ідеї у мене немає.

Перегляд дописуkalamar (12.12.2018 – 15:15) писав:

Ч, не про вас, а про своїх батьків, вони не чули.
Бха! Я впливаю на ваше життя також, не тільки ваші батьки на вас вплинули. Ви зараз могли бути та робити мільйон речей, але черкаєте відповіді на мої пости на форумі! На моє життя вплинув Бітелс, відповідно Бітелс через мене вплинув на ваше життя. Чи це має якийсь сенс для вас, містере Каламар?

І десятки мільйонів людей в СРСР, Китаї, Індії не чули.
Флаг їм в руки, просто ще більше людей не чули те що чули ті люди (крім Бітелс), оце "ще" і відрізняє локальне та глобальне.

Тож не стосувався Бітлз світу, а тільки кількох країн заходу. Вам так важко то дається? Ви ж згадали саме Бітлз тому, що вони найбільше пропіарені, але мені здається шо майже не чули тогочасної музики, навіть Бітз ви чули кілька пісень. В час Бітзл, то була тільки одна із груп. Старші того взагалі не слухали, слухали люди певної вікової категорії, і слухали десяток виконавців, а не тільки Бітлз. У вас же Бітлз в голові.
Нонсенс. Містере Каламар, Бітелс чи не найпопулярніша та чи не найвідоміша в світі (тобто планеті Земля) музична група всіх часів та народів, через піар то так вийшло, через нуар, через рекламу, через марсіан, це все вже діло не з тієї опери. Бітелс було популярне в світі, його крутили всюди по радіо, ТВ, тощо і Ви із цим вже нічого не зробите! Інші виконавці були популярні теж, але то також глобальна культура.

Як в союзі то популяризувалось, я сам знаю, при популярізації року в СРСР, в типового пацієнта на касетах/бабинах були кільканадцяти груп пісні (ви навіть їх назв иепер мабуть не знаєте), але не пісні Бітлз. Вони тут ніколи не були популярні, а мали обмежене коло шанувальників, як і Бах. Важко це дається? Власне, справді популярним був не рок, а диско, танцювальні ритми, спробуйте потанцювати під Бітлз.
Була меншіть серед молодих іділтів, яка навпаки зневажала танцювальну музику, і слухала так би мовити концептуальну (як в сенсі альбому з темою, так і власте тема, зміст там мав бути в теорії), але проблема, Бітлз і концептуальними не назвеш (пара останніх кислотних альбомів концептуальні, об'єднанні темою, і створюють враження, що вони щось намагаються казати, але нічого сказати не получаєцця :wink2: ), тому вони затуляли вуха Стіною Пінк Флойда і подібним.
Містере Каламар, в СРСР не були чим крити Бітелс, воно повністю програло культурний варфаєр на планеті Земля, цей, майже весь ваш пост нідочого. Бітелс мало широченну аудиторію слухачів по всьому світі, ось і все. Підкреслюю слухачів, не фанатів що збирали їх бабіни та платівки, а просто людей які там почули хоча б одну ту пісню Бітелс по радіо колись. А те концептуальне-не-концептуальне, до чого це все? Ви знову зариваєтеся (тільки тепер більш завуальовано) в причини тої популярності які нам нафік не потрібні у рамках даної моделі. Причини не потрібні щоб сказати: "Бітелс було частиною глобальної поп-культури".

Перегляд дописуkalamar (12.12.2018 – 16:10) писав:

Версія про вишиванку Джима.
До речі, Андрій Варгола походженням з Закарпаття вплинув на світ не менше, за Ленона.
Від нього ці модні сорочки з рекламними написами. :rolleyes:
Самі собі притирічите, не будемо сарказму, та підтверджуєте модель "океану", тобто зв'язаних між собою елементів, а відповідно і підтверджуєте існуваття факторів типу "глобальний", які схожі на хвильовйи фронт за Гюйгенсом, що розповсюджується по цьому океані. Тільки от мало дуже людей (відносно) у світі знають навіть зараз, що таке Закарпаття існує, і де воно на карті, зате багато людей знають де є на карті наприклад Вашингтон, Москва, Пекін... Це теж свого роду культруа. До того ж містере Каламар, генетичне походження це вже зовсім інша опера...

Перегляд допису_Ex (12.12.2018 – 22:23) писав:

оай. та сам ти фігня. і сарказм твій фігня, це шо взагалі - оп'єть про "субкультури неонаціоналістичні", "завуальовані/зашифровані генітальні" подвійні сенси і прочу маячню про стеганографію? ... мни краще без цього. шо ти взагалі панімаєш, слухаєш якийсь там кацапський кал. :lol:
Є речі універсальні для людей, наприклад: біль, смуток, відчай, хвилювання, радість, спокій і ще багато чого. Ці речі універсальні без залежності чим вони викликані. Покажіть мені українські пісні про холодну війну, пісні про яку у мене часто викликають різні, сильні емоцію, буду слухати їх а не "кацапський кал".
  • 0

#122 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 13.12.2018 – 02:00

Перегляд дописуУповноважений (12.12.2018 – 13:15) писав:

А я фанатію від цієї пісні. Вважаю це найкраща пісня.
Мотлей Крюел — Ту Йонг Ту Фалл Ін Лов

тут якість звуку і відео поганенькі, а відео кліп я взагалі не догнав. А в mp3  320кб/с слухаю постійно
Пісня фігня як на мене, із розряду: чим би дітки не гралися, тільки б не плакали. Бачили до чого дітки догралися в Парижі? Порозкидали багато камінців, які прийде час, комусь доведеться збирати, можливо навіть діткам тих дітей... Ото наслухаються пісеньок таких, перемішають в голові, а тоді і самі не зрозуміють, як то все виходить... Опіум для народу.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 13.12.2018 – 02:02

• -1

#123 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2159 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 13.12.2018 – 02:03

Цитата

Є речі універсальні для людей, наприклад: біль, смуток, відчай, хвилювання, радість, спокій і ще багато чого. Ці речі універсальні без залежності чим вони викликані. Покажіть мені українські пісні про холодну війну, пісні про яку у мене часто викликають різні, сильні емоцію, буду слухати їх а не "кацапський кал".
та я ж не підписувався наповнювати твій музичний набір. покажіть йому. сам шукай. я по емоціях від холодної війни не рухаюсь.

щодо кацапського калу, то питання тут взагалі інше - він може викликати лише одне - риганину. бо це неякісний, нецікавий непотріб від стада орків. воно гидке само по собі, але ще гидкіше через усвідомлення, шо то йде звідтіля. якшо для тебе то нічого, ну слухай далі. я не питав тебе шо ти думаєш за SepticFlesh, а ти наскочив зі своїм тупим бебебе. сарказм млинець. та кому на хрєн впав твій сарказм? ти шо, - иксперт? просто довелось уточнити, шо людина, яка не відмовилась від слухання кацапського лайна для мене як мінімум не орієнтир/авторитет в виборі будь чого взагалі, і музики зокрема.

Цитата

Пісня фігня як на мене, із розряду: чим би дітки не гралися, тільки б не плакали. Бачили до чого дітки догралися в Парижі? Порозкидали багато камінців, які прийде час, комусь доведеться збирати, можливо навіть діткам тих дітей... Ото наслухаються пісеньок таких, перемішають в голові, а тоді і самі не зрозуміють, як то все виходить... Опіум для народу.
ну а от і свіжий приклад, шо ти чокнутий. :lol:

Повідомлення відредагував _Ex: 13.12.2018 – 02:05

• 1

#124 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 13.12.2018 – 04:44

Перегляд допису_Ex (13.12.2018 – 02:03) писав:

та я ж не підписувався наповнювати твій музичний набір. покажіть йому. сам шукай. я по емоціях від холодної війни не рухаюсь.

щодо кацапського калу, то питання тут взагалі інше - він може викликати лише одне - риганину. бо це неякісний, нецікавий непотріб від стада орків. воно гидке само по собі, але ще гидкіше через усвідомлення, шо то йде звідтіля. якшо для тебе то нічого, ну слухай далі. я не питав тебе шо ти думаєш за SepticFlesh, а ти наскочив зі своїм тупим бебебе. сарказм млинець. та кому на хрєн впав твій сарказм? ти шо, - иксперт? просто довелось уточнити, шо людина, яка не відмовилась від слухання кацапського лайна для мене як мінімум не орієнтир/авторитет в виборі будь чого взагалі, і музики зокрема.
Кому що містере Іекс, людина, не зважаючи де вона та хто вона, в основному має змогу зробити свій вибір що їй подобається слухати, а що ні. Яке йде звідкіль, містере Іекс? Ви не припускаєте можливості що якась там людина наприклад, що виросла на одних балалайках та великому-могучому може зробити для України більше ніж тисячу таких як Ви за все своє життя? Культура, мова, все таке, це всього лиш фактори, ні більше, ні менше. Вони можуть сильно впливати на об'єктивну реальність, а можуть і ні. Ну, хоча, може й таке, може це все мої марення, не заморочуйтеся...
Із приводу того "септичного" мяталу, так Ви самі написали в тему про холодну війну, в темі яку, мушу зауважити, ваш покірний слуга і створив, а чомусь дивуєтеся що мну виразив якусь там, свою думку на рахунок вашого посту тутечки.

Перегляд допису_Ex (13.12.2018 – 02:03) писав:

ну а от і свіжий приклад, шо ти чокнутий. :lol:
Боюсь містере Іекс, моя чокнутість не йде ні в яке порівнянням із тим що коїлось та коїться в світі людей, вона губиться десь там, в океані божевілля на якому то шторм, то буря, то урагани.

"Сорвал ветлу ветер, в саду сровнял гряды,
Аж корешок редьки из почвы сам вылез,
И, подкатив боком к соседнему саду,
В чужую врос грядку и снова там вырос. — В. Висоцький"

"Реве та стогне Дніпр широкий,
Сердитий вітер завива,
Додолу верби гне високі,
Горами хвилю підійма — Т. Шевченко"

Бачите і там і там полюбляють співати про природні явища типу вітрів та штормів, між людьми тисячі миль, сотні років, а співають про одне і те саме. Ну приклад поганий, але суті то не змінює.
  • 0

#125 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1969 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.12.2018 – 11:11

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (13.12.2018 – 01:23) писав:

Я так і марив. ;)
А Ви міс Серпинко взагалі, дивитися не осяйні мультики, порпаєтеся в смітті на форумі та називаєте себе жінкою, виправдовуючись "шо так надо"...
Яке ж ти наглюче.
Не правильно мариш.
Не "так надо", а "шоб знали".
Кожна людина перебуває в пошуку інформації, це природньо, це нормально, це ГЛОБАЛЬНО. Навіть на компі в корзину люди заглядають в пошуку потрібної інфи.
Цей форум не смітник, тут не можна смітити було колись, це тепер він став запущений, обріс сміттям. І тут є користувачі, які живуть тут вже близько 10 років, обмінюються інформацією, думками. Якщо ти не хочеш, щоб тобі тут відповідали, дорікали, то можеш створити собі блог, де тобі ніхто не буде заважати, той же пан Каламар (який відповідає тобі не тому, що ти такий особливий користувач, чиї марення його зацікавили, а тому, що ти зачіпаєш теми, які його хвилюють).
Ще раз натякнеш йому, що він міг би зайнятись чимось іншим, ніж писанням тобі, буду тебе мінусувати.

А може вам це подобається, десь в глибині душі це набагато цікавіше ніж ота одноманітність та первньо-первинна вселенська визначеність, яка вам вже достатньо набридла і в якій Ви починаєте десь, в темних, глибоких закуточках своєї душі сумніватися? Посестри не одобрять... :angry2:
Які несусвітні дурниці. Зате красномовні які.

Чув, чи не мій найулюбленіший ефект! Тільки якби Ви по-людськи порпалися в смітті, вдихаючи різнобарвний, життєдайний аромат бреду та смакуючи кожен кусочок гнилятиння, Ви б в очевидь повинні були підмітити що той ефект згадувався багато разів у постах вашого покірного слуги. Так, бабка-колядниця може мати драматичний ефект на людство, більший ніж всіх "Скорпіонсів" разом взятих, але штука в тому що враховувати цей ефект занадто складно, існує багато "бабок-колядниць" і це багато та помножити на складний ефект, повністю унеможливлює врахування його у таких примітивних моделях як я написав тут. :( Будемо вважати що ефекти рівноймовірні та анігілюють одне-одного, примітивно але у мене кращої ідеї у мене немає.
Красномовно. Зацінила. То що, бабка-колядниця вже перестала бути локальною? Все треба розглядати в часі. Так, є місцеві, регіональні, зрештою національні звичаї, тобто локальні, але з плином часу вони можуть стати масштабними, глобальними, наднаціональними, якщо хочеш. Тому, всі класифікації дуже умовні, тимчасові, як умовною є роковість чи попсовість Бітлз, як і тимчасовою є їхня популярність. Чи будуть їх згадувати через 500 років, ніхто не знає. Тому говорити про їх глобальний вплив рано, бо справді далеко не всі їх знають. Вони вплинули на розвиток гуртів, їх копіюють. Гурти популярні, але менш популярні, ніж сольні виконавці. Та й не тривалі вони, майже завжди розпадаються, а вихідці з них стають сольними виконавцями.
  • 0

#126 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1969 повідомлень

Відправлено 13.12.2018 – 15:00

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (13.12.2018 – 02:00) писав:

Ти як погана невістка, яка приходить до чужої хати, бачить лише негатив і намагається встановити свої порядки.
Відголоски їхніх протестів будуть потім мабуть у нас і ми будемо камінці збирати.
Так само, як колись локальна французька революція перекочувала на решту Європи.
  • 0

#127 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5146 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.12.2018 – 15:13

і ніхто не вважає його українцем. як мабуть і він сам себе не вважав. :)
Варгола? Він лемком був. Вважав себе мабуть русином за походженням. (Але тоді коли його батьки поїхали в США в зах Україні взагалі українців не було, українець східноукраїнська ідентифікація, так можна сказати, що і Іван Франко, і фон Федькович українцями не були) Словаком він не був, а взаагалі його на словака сватають, але релігія, він був віруном, і віруном русинської греко-католицько церкви, що прямо вам вказує, що він не був словаком, і що він не рвав з походженням своїх батьків. Тож він був американцем русинського походження. І вишиванка Моррісона імовірно від Варголи.
  • 0

#128 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5146 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.12.2018 – 16:07

Перегляд дописусерпинка (12.12.2018 – 23:34) писав:

Цікаво, чи про Майкла Джексона чули.
Звичайно - ні. Хто про нього чув і його слухає крім вас?

і ніхто не вважає його українцем. як мабуть і він сам себе не вважав. :)
До речі. Для ілюстрації різниці між етносом і національністю. Цей пан, я можу вам дати цитати, де він називав себе українцем, етнічно він не українець ні разу. Цей пан навіть вірші писав українською (і в певний період називав себе українцем), а з походження, самі розумієте, його родина відома з 11 століття, і з 13-го - імператори.
Етнічно Варгола русин (українець), а по національності - американець.

Перегляд дописусерпинка (12.12.2018 – 23:34) писав:

Або візьмемо "Щедрик". Пишуть, що ще 12 тис. років зародилась мелодія.
Вона в обробці Леонтовича в світ пішла. Англійська версія не повна, Ех сказав би, що ніхто не вважає то українською мелодією, і що років 50 тому справді було би правдою. Тепер все ж багато знають.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.12.2018 – 16:00

• 0

#129 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 13.12.2018 – 17:00

Перегляд дописусерпинка (13.12.2018 – 11:11) писав:

Яке ж ти наглюче.
Нонсенс, у мене навпаки сором'язливий характер, просто ми живемо в різних світах, я у своїх бреднях а Ви у первинній реальності.

Не правильно мариш.
Не правильно.

Не "так надо", а "шоб знали".
Навіть не сумніваюсь.

Кожна людина перебуває в пошуку інформації, це природньо, це нормально, це ГЛОБАЛЬНО. Навіть на компі в корзину люди заглядають в пошуку потрібної інфи.
У мене інші уявлення про людей.

Цей форум не смітник, тут не можна смітити було колись, це тепер він став запущений, обріс сміттям. І тут є користувачі, які живуть тут вже близько 10 років, обмінюються інформацією, думками. Якщо ти не хочеш, щоб тобі тут відповідали, дорікали, то можеш створити собі блог, де тобі ніхто не буде заважати, той же пан Каламар (який відповідає тобі не тому, що ти такий особливий користувач, чиї марення його зацікавили, а тому, що ти зачіпаєш теми, які його хвилюють).
І тим паче Ви порпаєтеся саме в моєму смітті на цьому форумі...

Ще раз натякнеш йому, що він міг би зайнятись чимось іншим, ніж писанням тобі, буду тебе мінусувати.
Ваша проблема в тому що Ви міряєте по собі, не можете вийти за грань, там не було ніяких натяків із мого боку, лише чистий приклад, Ви ще й не прочитали пости перед тим тому не зрозуміли що містер Каламр заденаяв те що я говорив про вплив Бітелс на нього конкретно від просто знання про Бітелс, тому мну підійшов із іншого кута, опосередковано.

Які несусвітні дурниці. Зате красномовні які.
Нонсенс.

Красномовно. Зацінила. То що, бабка-колядниця вже перестала бути локальною? Все треба розглядати в часі. Так, є місцеві, регіональні, зрештою національні звичаї, тобто локальні, але з плином часу вони можуть стати масштабними, глобальними, наднаціональними, якщо хочеш. Тому, всі класифікації дуже умовні, тимчасові, як умовною є роковість чи попсовість Бітлз, як і тимчасовою є їхня популярність. Чи будуть їх згадувати через 500 років, ніхто не знає. Тому говорити про їх глобальний вплив рано, бо справді далеко не всі їх знають. Вони вплинули на розвиток гуртів, їх копіюють. Гурти популярні, але менш популярні, ніж сольні виконавці. Та й не тривалі вони, майже завжди розпадаються, а вихідці з них стають сольними виконавцями.
Я до того що немає смислу рахувати те, що неможливо порахувати у нашому випадку, тобто Ефект Метелика, тому модель без цього.
Глобальний вплив зараз відчувається всюди, у плані культури тим більше. Це складна і динамічна система, глобальні фактори можуть зумовити прогрес чи/та видозміну локальних, які підлаштуються під світ навколо та можливо викличуть глобальну тендецію, ну щось в такому дусі. Ну а може пройде тисячу років і ніфіка хД, всяке буває...

Перегляд дописусерпинка (13.12.2018 – 15:00) писав:

Ти як погана невістка, яка приходить до чужої хати, бачить лише негатив і намагається встановити свої порядки.
Відголоски їхніх протестів будуть потім мабуть у нас і ми будемо камінці збирати.
Так само, як колись локальна французька революція перекочувала на решту Європи.
Називайте як хочете, просто слова не змінюють реальності, це як звичайна термодинамічна система, пре тільки в одному напрямку, в напрямку збільшення ентропії, только вперед, без залежності які ті слова, хто і де їх вимовляв. Краще вам не заморочуватися над тим, що я там собі ввижаю, нема там нічого хорошого, як Ви говорите, один негатив.
Із приводу тих протестів — як я і говорив, без коментарів, краще вже промовчу. Мої марення на тему нічого не змінять, але порівнювати часи атомних електростанцій та часи коли люди там молитвами холеру лікували, не дуже вдала ідея, образно кажучи...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 13.12.2018 – 17:08

• 0

#130 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7294 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.12.2018 – 17:53

щось я не радий, що я Фростіка звав повернутись на Теревені. Ну така маячня, така маячня
  • 1

#131 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 13.12.2018 – 18:14

Перегляд дописуУповноважений (13.12.2018 – 17:53) писав:

щось я не радий, що я Фростіка звав повернутись на Теревені. Ну така маячня, така маячня
У вас мається багато тем на форумі де я не печатаю пости свої і навіть не читаю ті теми, відповідно там не буде такої, моєї маячні апріорі. Нащо Ви відриваєтесь від свого, змістовного світу та печатаєте в темі про холодну війну? Що Ви хочете тут почитати?
В інтернеті є купа місць та юзерів які розкажуть вам за змістовний світ, ці розповіді вас, не маю сумнівів, задовільнять, але зі всієї цієї купи можливостей Ви вибрали саме цю тему для своїх повідомлень... :facepalm:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 13.12.2018 – 18:17

• 0

#132 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1969 повідомлень

Відправлено 14.12.2018 – 00:17

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (13.12.2018 – 17:00) писав:

Нонсенс, у мене навпаки сором'язливий характер, просто ми живемо в різних світах, я у своїх бреднях а Ви у первинній реальності.

Не правильно.

Навіть не сумніваюсь.

У мене інші уявлення про людей.

І тим паче Ви порпаєтеся саме в моєму смітті на цьому форумі...

Ваша проблема в тому що Ви міряєте по собі, не можете вийти за грань, там не було ніяких натяків із мого боку, лише чистий приклад, Ви ще й не прочитали пости перед тим тому не зрозуміли що містер Каламр заденаяв те що я говорив про вплив Бітелс на нього конкретно від просто знання про Бітелс, тому мну підійшов із іншого кута, опосередковано.

Нонсенс.

Я до того що немає смислу рахувати те, що неможливо порахувати у нашому випадку, тобто Ефект Метелика, тому модель без цього.
Глобальний вплив зараз відчувається всюди, у плані культури тим більше. Це складна і динамічна система, глобальні фактори можуть зумовити прогрес чи/та видозміну локальних, які підлаштуються під світ навколо та можливо викличуть глобальну тендецію, ну щось в такому дусі. Ну а може пройде тисячу років і ніфіка хД, всяке буває...

Називайте як хочете, просто слова не змінюють реальності, це як звичайна термодинамічна система, пре тільки в одному напрямку, в напрямку збільшення ентропії, только вперед, без залежності які ті слова, хто і де їх вимовляв. Краще вам не заморочуватися над тим, що я там собі ввижаю, нема там нічого хорошого, як Ви говорите, один негатив.
Із приводу тих протестів — як я і говорив, без коментарів, краще вже промовчу. Мої марення на тему нічого не змінять, але порівнювати часи атомних електростанцій та часи коли люди там молитвами холеру лікували, не дуже вдала ідея, образно кажучи...
Ну що ж так виправдовуєшся)
Сам в своїй маячні розібратись не можеш. Думаєш я розберусь?

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (13.12.2018 – 18:14) писав:

У вас мається багато тем на форумі де я не печатаю пости свої і навіть не читаю ті теми, відповідно там не буде такої, моєї маячні апріорі. Нащо Ви відриваєтесь від свого, змістовного світу та печатаєте в темі про холодну війну? Що Ви хочете тут почитати?
В інтернеті є купа місць та юзерів які розкажуть вам за змістовний світ, ці розповіді вас, не маю сумнівів, задовільнять, але зі всієї цієї купи можливостей Ви вибрали саме цю тему для своїх повідомлень... :facepalm:
Зрозумій, ти прийшов на форум. Тут нема персональних тем. Не ми до тебе прийшли, як тобі здається, а ти на форум, зі своїми темами.

Перегляд дописуkalamar (13.12.2018 – 16:07) писав:

Звичайно - ні. Хто про нього чув і його слухає крім вас?
Його мало слухати чи чути, на нього ще дивитися треба, щоб повна картина була. Хто хоч раз бачив і чув Майкла Джексона, той вже його не забуде.
Ну телевізор хоч є в них? Я розумію, що ви модний, телевізор викинули, лиш в неті все дивитесь.

Перегляд дописуkalamar (13.12.2018 – 16:07) писав:

Вона в обробці Леонтовича в світ пішла. Англійська версія не повна, Ех сказав би, що ніхто не вважає то українською мелодією, і що років 50 тому справді було би правдою. Тепер все ж багато знають.
Це ваша, вінницька колядка-щедрівка, у нас таке не співають, але всі чули.
  • 0

#133 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 14.12.2018 – 06:49

Перегляд дописусерпинка (14.12.2018 – 00:17) писав:

Ну що ж так виправдовуєшся)
Бо маю вже достатній досвід коли звичайні люди отримують уявлення про мене які базуються на їхньому досвіді та ідеологіях допустимо, але які, м'яко кажуче, не зовсім відповідають дійсності, люди хочуть бачити світ та інших людей таким, як вони хочуть, навіть про це не підозрюючи. Ех, проїхали...

Сам в своїй маячні розібратись не можеш.
Скільки себе пам'ятаю в цій, своїй маячні живу, ну і нічого поки-що.

Думаєш я розберусь?
Ні, Ви уявлення не маєте про що я думаю.

Зрозумій, ти прийшов на форум. Тут нема персональних тем. Не ми до тебе прийшли, як тобі здається, а ти на форум, зі своїми темами.
Форум то відкритий, самі сказали, тобто не ваш персональний блог. Тому прийшли не до вас конкретно, а на форум. На форумі є багато тем, але чомусь люди що пишуть про мої дописи як сміття та маячня, саме їх читають і тут постять, в цьому всі люди...
  • 0

#134 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 14.12.2018 – 09:00

Перегляд дописуkalamar (12.12.2018 – 18:18) писав:

Я не згоден. В Європі і США Демос отримав право перетворитись на Ідіотес ще на початку 20-го ст. Але і Уповноважений не правий, в Україні демос ніколи не виходив із стану Ідіотес. Тож у нас є реальна демократія європейського типу.
Просто ЗМІ продукують міти, якими забивають голови ідіотам, тому люди вічно не задоволені.
Те, з чого ми починали, капіталізм не прагне побудувати світле комуністичне майбутнє. А у нас вийшло так, що народ сприйняв перестройку, як побудову світлого майбутнього, тільки инакше. За зразок майбутнього взяли Європу і США і мітологізували. Тому коли тепер низи бунтують у Франції і громлять магазини, у нас тут бачать все що завгодно, руку Москви, а не звичайну реальність, основа стабільності ліберальних демократій, продажний середній клас, поступово зникає. Ще тамтешні високі по нашим міркам зарплати тепер  знають, але не беруть до уваги, що порівнюють країни з відносною стабільністю в 50 років, і що ряд тих країн до тих зарплат йшли 200 років, так і банально значно вищу вартість життя в тих країнах через недооцінку гривні.
Ви дійсно думаєте що майбутнє ядерних імперій визначається капіталістами та дебетами/кредитами? Ви у цьому впевнені? Це те саме що вважати Бітелс групою популярною лише в Ліверпулі.
Із приводу глобалізації то це свого роду природний процес: от наприклад інтернаціональна мова, — це питання зручності. Слова безглузді без звязку із образами, послідовностями мислиннєвих конструкцій. Слово "сіно" безглузде без автоматичного уявлення в підсвідомості того, із чим воно зв'язано. Так само слово "приємно", автоматично знаходить в підсвідомості свій контур уявлень. Коли перекладають незнайому мову, її перекладають через образну, тобто слово "сніг", дивимося на тубільця який показує на білу, замерзлу воду що падає з неба, — розуміємо що це означає "snow". Потреба в інтернаціональній мові виникла сама собою, це природний процес еволюції людства, як і глобалізація в принципі. Вам здається це ідіократією те що багато країн використовують демократичну публічну систему, чи те що МакДональдс популярний і в Києві й у Вайомінгу, насправді це досить природні речі для людського суспільства (правда тут дивлячися що називати природою, бо люди це трішки інше).

Зараз в багтьох місцях мода на нео-фашизм, нео-нацизм, тощо, як колись була мода на Бітелс (бітломанія), якщо покопатися в причинах цього (хоча це у принципі і не доцільно, але добре...), то вони криються у складності розуміння світу навколо звичайними людьми, програмістами там, менеджерами, шоферами, тощо... Давно вже пройшли часи коли було достатньо одного наутфілософа щоб зрозуміти всю відому на той час науку, але багато сучасних натурфілософів типу Гійома Фая цього не розуміють, вони як риби на пляжі, намагаються ковтати повітря і завше потрапляють у пастку своєї ж, примітивної уяви, яка по визначенню є, не знаю на українській слова, biased коротше, а шофери та програмісти їх читають, але не будучи навіть натурфілософами, вони ще охочуче вірять в те все. — Це одна із головних причин протестів в Парижі. Набагато простіше розуміти світ якоюсь, примітивною конспірологією яку не можеш ні спростувати, ні підтвердити, ніж усвідомити свою відповідальність та почати сумніватися. Звичайна людина такого не витримає, у неї поїде дах, але це звичайно мої вже, біасед, твердження...
Світ давно змінився, воно ніколи не буде таким як колись (навіть у термодинаміці такий законе є), не зважаючи на те, що там чергові "бітломани" видять та яку мертвечину вони бажають воскресити.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 14.12.2018 – 09:09

• 0

#135 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1969 повідомлень

Відправлено 14.12.2018 – 10:20

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (14.12.2018 – 06:49) писав:

Бо маю вже достатній досвід коли звичайні люди отримують уявлення про мене які базуються на їхньому досвіді та ідеологіях допустимо, але які, м'яко кажуче, не зовсім відповідають дійсності, люди хочуть бачити світ та інших людей таким, як вони хочуть, навіть про це не підозрюючи. Ех, проїхали...

Скільки себе пам'ятаю в цій, своїй маячні живу, ну і нічого поки-що.

Ні, Ви уявлення не маєте про що я думаю.
Бо ти не вмієш думки нормально викладати. Говориш багато, а зрозуміти то тяжко.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (14.12.2018 – 06:49) писав:

Форум то відкритий, самі сказали, тобто не ваш персональний блог. Тому прийшли не до вас конкретно, а на форум. На форумі є багато тем, але чомусь люди що пишуть про мої дописи як сміття та маячня, саме їх читають і тут постять, в цьому всі люди...
Звучить як образа. Ти на сміття ображаєшся? Але ж ти сам багато разів вживаєш слово "нонсенс", це майже те саме що й "сміття", і цим теж ображаєш людей, навіть цього не помічаючи.
Тут люди все читають, всі теми, навіть спамерів, якщо ти помітив, у кожен куточок заглядають, де що є. Я часом не маю сил все читати. Ти хочеш заборонити мені читати і писати в твої теми?

На жаль, Каламар, Уповноважений, _Ех не створюють тем для обговорення. А в старі мертві теми, де все вже обсмоктано, не хочеться писати. От і пишемо туди, де є свіжак)

Повідомлення відредагував серпинка: 14.12.2018 – 10:21

• 0

#136 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 14.12.2018 – 11:02

Перегляд дописусерпинка (14.12.2018 – 10:20) писав:

Бо ти не вмієш думки нормально викладати. Говориш багато, а зрозуміти то тяжко.
Боюсь то лише ваші фантазії на тему. Пишу я на українській мові/суржику/російській/англійській і зрозуміло пишу, можливо Ви просто шукаєте там прихований сенс — що безглуздо апріорі.

Звучить як образа.
Кому як, мені скоріше як смуток якийсь. Сколько людей, столько и мнений...

Ти на сміття ображаєшся? Але ж ти сам багато разів вживаєш слово "нонсенс", це майже те саме що й "сміття", і цим теж ображаєш людей, навіть цього не помічаючи.
Ой, на що я тільки не ображаюсь у цьому світі, але форум "теревені.орг" та люди на цьому форумі тут ні до чого. Це просто форум. Нонсенс це нонсенс, а сміття це треш, хоча якби Ви написали нонсенс на всі мої пости як зробили це із сміттям, та продовжували печатати і відповідати, моя б реакція була така сама.

Тут люди все читають, всі теми, навіть спамерів, якщо ти помітив, у кожен куточок заглядають, де що є. Я часом не маю сил все читати. Ти хочеш заборонити мені читати і писати в твої теми?
Я лише підмітив що відкритий інтернет-форум такий же ваш як і мій.
  • 0

#137 Venikdit

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 14.12.2018 – 11:52

Ви самі себе розумієте?
  • 0

#138 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1969 повідомлень

Відправлено 14.12.2018 – 12:04

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (14.12.2018 – 11:02) писав:

Боюсь то лише ваші фантазії на тему. Пишу я на українській мові/суржику/російській/англійській і зрозуміло пишу, можливо Ви просто шукаєте там прихований сенс — що безглуздо апріорі.
Я шукаю думки, іноді вони ховаються)

Кому як, мені скоріше як смуток якийсь. Сколько людей, столько и мнений...
Який смуток?
Ти систематично пишеш слово "нонсенс", чомусь у тих випадках, коли ти його вживаєш, ти не визнаєш, що "сколько людей, столько и мнений"?

Ой, на що я тільки не ображаюсь у цьому світі, але форум "теревені.орг" та люди на цьому форумі тут ні до чого. Це просто форум. Нонсенс це нонсенс, а сміття це треш, хоча якби Ви написали нонсенс на всі мої пости як зробили це із сміттям, та продовжували печатати і відповідати, моя б реакція була така сама.
Я написала, що в твоїх дописах, щоб знайти щось добре, треба поритися, як в смітнику. Я не писала, що все сміття. Ладу у думках нема, і навряд чи хтось, крім тебе, може його там навести, а особливо, якщо ти сам цього не хочеш.

Я лише підмітив що відкритий інтернет-форум такий же ваш як і мій.
А я лише підмітила, що ті, хто тут залишився, перетворились на бомжів)

Повідомлення відредагував серпинка: 14.12.2018 – 12:06

• 0

#139 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1931 повідомлень

Відправлено 14.12.2018 – 12:38

Перегляд дописусерпинка (14.12.2018 – 12:04) писав:

Я шукаю думки, іноді вони ховаються)
У вас жіноча логіка, в уяві вони вашій знаходяться хіба-що... До речі про уяву, мозок така штука, запам'ятовує майже однаково реальність та вигадку, це до того що можна перетворитися в того, кого вдаєш. :wink2: Можна бути чоловіком із жіночим розумом і борідка не допоможе, буду вас Бородавкою а не Серпинкою називати хД, вибачте, сарказм поліз клятий, я взагалі феміст. Мну тупашить, не звертайте уваги.
Але вашому покірному слузі із цим простіше, я нікого із себе не корчу ні в житті, ні на форумах, так сказати ідеальний, природньо-первньо-осяйний індивідуум у даному плані. :)

Який смуток?
Ніякий, проїхали.

Ти систематично пишеш слово "нонсенс", чомусь у тих випадках, коли ти його вживаєш, ти не визнаєш, що "сколько людей, столько и мнений"?
Звичайно, класне слово, мені подобається. І прикрасно підходить для виразу думок, чітка риторика, ділова можна сказати. А що Ви хотіли щоб я писав? Просто мої уявлення різко відрізняються від набутих вами по життю та всіх уявлень людей, які вас оточують, друзів, знайомих, колег, тощо, відповідно те що для вас ідеологія за яку вмирають та вбивають, для мене лише чергова субкультура наприклад.

Я написала, що в твоїх дописах, щоб знайти щось добре, треба поритися, як в смітнику. Я не писала, що все сміття. Ладу у думках нема, і навряд чи хтось, крім тебе, може його там навести, а особливо, якщо ти сам цього не хочеш.
Не потрібно виправдовуватися.

А я лише підмітила, що ті, хто тут залишився, перетворились на бомжів)
У такому разі я підмічу, що ваша жіноча екстраполяція "себе" на простір "всіх", не завше доречна. Маю на увазі Ви забуватиєте про, як сказати по-українски, пфф..., суб'єктивність думки про щось там, вам важкувато поглянути під іншим кутом та припустити що Ви допустимо не вірно мислите, та довести щось від противного.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 14.12.2018 – 12:43

• 0

#140 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1969 повідомлень

Відправлено 14.12.2018 – 14:20

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (14.12.2018 – 12:38) писав:

У вас жіноча логіка, в уяві вони вашій знаходяться хіба-що... До речі про уяву, мозок така штука, запам'ятовує майже однаково реальність та вигадку, це до того що можна перетворитися в того, кого вдаєш. :wink2: Можна бути чоловіком із жіночим розумом і борідка не допоможе, буду вас Бородавкою а не Серпинкою називати хД, вибачте, сарказм поліз клятий, я взагалі феміст. Мну тупашить, не звертайте уваги.
Але вашому покірному слузі із цим простіше, я нікого із себе не корчу ні в житті, ні на форумах, так сказати ідеальний, природньо-первньо-осяйний індивідуум у даному плані. :)
Мені так "подобається", коли ти спочатку обіллєш гімном, а потім вибачаєшся і кажеш "не звертайте уваги, проїхали". Просто "ідеал")
У тебе про себе хибне враження. Довіряй думці інших про себе, хоч трошки, бо збоку краще видно. ;)

Звичайно, класне слово, мені подобається. І прикрасно підходить для виразу думок, чітка риторика, ділова можна сказати. А що Ви хотіли щоб я писав? Просто мої уявлення різко відрізняються від набутих вами по життю та всіх уявлень людей, які вас оточують, друзів, знайомих, колег, тощо, відповідно те що для вас ідеологія за яку вмирають та вбивають, для мене лише чергова субкультура наприклад.
Просто ти збираєш всяке сміття до своєї голови. Те, що інші викидають з голови, ти охоче береш собі на озброєння. Звичайно, що ти відрізняєшся від інших в такому випадку (як оця пані), але, повір, твоє сміття не таке вже й унікальне, багато хто такого мав, але позбувся. :wink2:

Не потрібно виправдовуватися.

У такому разі я підмічу, що ваша жіноча екстраполяція "себе" на простір "всіх", не завше доречна. Маю на увазі Ви забуватиєте про, як сказати по-українски, пфф..., суб'єктивність думки про щось там, вам важкувато поглянути під іншим кутом та припустити що Ви допустимо не вірно мислите, та довести щось від противного.
Навпаки, я проектую всіх на себе. Я бачу, як тут бомжують люди і роблю висновок, що така сама)) Я не можу себе бачити зі сторони, а лише коли когось бачу, тоді розумію, як я виглядаю збоку. Ферштейн? Класне слово.

Повідомлення відредагував серпинка: 14.12.2018 – 14:23

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних