Перейти до вмісту

Допоможіть із пошуком контенту про Холодну Війну

Холодна Війна Музика Фільми Картинки Ігри Книги

Повідомлень в темі: 233

#101 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1950 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.12.2018 – 17:48

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.12.2018 – 17:04) писав:

Ну як вам пояснити, на конкретному прикладі...
Ти краще не пояснюй, не напружуйся зайвий раз, у тебе все-одно нічого не виходить, не вмієш ти по-людськи думку висловити.
  • 0

#102 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 10.12.2018 – 19:22

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.12.2018 – 08:25) писав:

Ви так і не зрозуміли що свідомий вибір мислячої істоти це дуже важлива річ що може помножити на нуль всю генетику та інстинки наприклад?
Якої в біса мислячої істоти? Мислити можуть тільки лічені відсотки нащадків мавп.
  • 0

#103 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 10.12.2018 – 20:08

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (09.12.2018 – 23:40) писав:

Ну, якби Ви не чули жодної пісні Бітелс, Ви б не розповідали мені зараз про це, а займалися б іншими справами, наприклад шукали та слухали відповідні пісні, це якби Ви зацікавилися дискусією, чи просто б закинули печатати зі мною на даному форумі по даній темі, пішли б я не знаю, в теарт там, замість цього, чи зіграли в лотерею та виграли мільйон. Бачите, Бітелс вже ж вплинуло на ваше життя якось там...
Бітлз тут тільки приклад. Я не про Бітлз сперечаюсь, а про брєд, про вплив поп музики на життя. Якби ви замість Бітлз про Преслі говорили, чи про Doors, я би так само сперечався. Бо просто соромно за вас, в уже можна сказати літньому віці, страждати від смішних підліткових стереотипів.

Бітелс слухала не тільки рок-музика :), його слухали люди...
Не слухали їх люди. Мама моя мабуть не знає, що такі існували. Рок, і Бітлз, були модні в певній віковій категорії "молодого ідіота", не більше. Молодий Ідіот він передусім ідіот, він і його вподобання смішні для старших, але він перебуває в стані екзистенціального протесту. (Моррісон, був не типовий рокер, він досить начитаний був і не тільки шаманами цікавився, а і Сартра читав). Психіатр вам багато розповів би про особливості. Якщо ви по пропагандистсько-марксиськи хочете, гаразд. Він живе в світі товарного фетишизму, світі "золотого унітазу" (капіталізм :8: ), де його існування не має найменшого сенсу. Все життя робити гроші, жерти, розмножуватия, срати, відкинути ратиці. Йому хочеться вийти із зачарованого кола, а якщо він ще й живе в досить забезпеченому суспільстві, то має вільний час, можна вбивати його на молодіжні тусовки, наркотики, музику... Це основа року, металу, гіпгопу.. велика кількість лобурів нероб, дурнів, яким нічим зайнятись. По темперамету він може перейти на що завгодно, від важкого металу, до кельтського псевдоетно, і уявляти, що він ельф. Китаєць в цьому віці по 12 годин на добу вкалує за конвеєром, йому ніколи захоплюватись металом, ланцюгами на шиї, і довгим волоссям, чи Толкієном, він після роботи просто спить,. Не рок вплинув на життя, а навпаки, "бунт мас" (читайте Ортегу-і-Гассета, широкий доступ бидла до благ цивілізіції, які раніше були доступні тільки меншинам) призвів до появи буржуазних молодіжних субкультур в споживацький суспільствах. Зі сторни всі ці патлаті, обвішані ланцюгами, продукуючі кумедні жести (рокери, металісти, гіпгопери, репери..) реально смішні і кумедні, але їм здається, що вони вирвались, причетні до чогось великого (Сартр з них би реготав).
Бунт мас відбувся ще на початку і в першій половині 20-го століття, задовго до Бітлз. Він причина, а Бітлз, чи рух гіппі просто прояви.

Містер Ландау не полюбляв опери, а не музики, наскільки мені відомо, проїхали...
Щось на кшталт Шопена на роялі, то ніяк не опера. Шопен не оперний співак. <_<

Повідомлення відредагував kalamar: 10.12.2018 – 20:13

• 0

#104 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 10.12.2018 – 20:30

Перегляд дописусерпинка (10.12.2018 – 17:48) писав:

Ти краще не пояснюй, не напружуйся зайвий раз, у тебе все-одно нічого не виходить, не вмієш ти по-людськи думку висловити.
Спілкування із людьми не мій коньок... Та й яка різниця? Чи мої марення щось реально змінять? Переламають цей ланцюжок подій, зупинять цю динаму? — На рахунок цього у мене є великі сумніви... У мене не достатньо сили волі та сміливості щоб як Касандра вилізти посеред Трої, стати в повний зріст та волати свої брєдні без залежності від того, вірні вони чи ні. :)

Перегляд дописуkalamar (10.12.2018 – 19:22) писав:

Якої в біса мислячої істоти? Мислити можуть тільки лічені відсотки нащадків мавп.
Ну, мислячі нащадки мавп, надіюсь це люди у вашому розумінні, потряпляють в категорію "мисляча істота", це очевидно.
Із приводу нашадків, якщо мене не зраджує пам'ять то там не мавпи були, а скоріше мавпа, принаймні генетики про це якісь дослідження робили, то вийшло щось типу досить ймовірно що все людство має єдиного, спільного предка! Неймовірно... Тут мимоволі згадується: "Человек человеку друг, товарищ и брат."; то є таке... Жартую, але все одно. :lol:
  • 0

#105 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 10.12.2018 – 21:15

Перегляд дописуkalamar (10.12.2018 – 20:08) писав:

Бітлз тут тільки приклад. Я не про Бітлз сперечаюсь, а про брєд, про вплив поп музики на життя. Якби ви замість Бітлз про Преслі говорили, чи про Doors, я би так само сперечався. Бо просто соромно за вас, в уже можна сказати літньому віці, страждати від смішних підліткових стереотипів.
Якби я не чув за Бітелс та їхні пісні, я б не згадав їх у своїх постах (що очевидно, мозок би не зміг такого "з куста" нафантазувати), відповідно Ви б не встряли у дискусію, пішли б у театер чи грали б в лотерею, тощо... Ваше життя вже було б не таке як зараз, коли Ви сидите там за девайсом та спілкуєтеся із вашим покірним слугою на форумі. Із приводу Короля та Дуурса, то тут абсолютно без різниці, це також культурні чинники що залишили свої "сімена" в головах людей по всій планеті. Просто Бітелс найпростіший приклад, дуже широко відомий та популярний у свій час і поза ним.

Із приводу стереотипів, у мене розум дитини, нічого не поробиш, таким воно вже й залишиться як багато років тому, ніяким, життєвим перепетіям не вдалося це змінити, звичайно свого роду випадковість, але все одно. Рогатий до кінця, якось так, добре це чи погано, бог його знає...

Не слухали їх люди. Мама моя мабуть не знає, що такі існували. Рок, і Бітлз, були модні в певній віковій категорії "молодого ідіота", не більше.
Слухали-слухали, немає смислу вводити в статистику вікові категорії у даному випадку, це не доцільно ускладнить модель. Тим більше ті "молоді ідіоти" колись стали не молодими, одружилися, створили "ячейки общества", але пам'ять про Бітелс із їх мозків так і не стерлась, вона там на рівні, наприклад із етно-колядками місцевими. Загальний фактор для багатьох підсистем (регіонів населених людьми), цим і був Бітелс. Тому і називається "глобальний чинник", у даному випадку в культурі.

Молодий Ідіот він передусім ідіот, він і його вподобання смішні для старших, але він перебуває в стані екзистенціального протесту. (Моррісон, був не типовий рокер, він досить начитаний був і не тільки шаманами цікавився, а і Сартра читав). Психіатр вам багато розповів би про особливості. Якщо ви по пропагандистсько-марксиськи хочете, гаразд. Він живе в світі товарного фетишизму, світі "золотого унітазу" (капіталізм :8: ), де його існування не має найменшого сенсу. Все життя  робити гроші, жерти, розмножуватия, срати, відкинути ратиці. Йому хочеться вийти із зачарованого кола, а якщо він ще й живе в досить забезпеченому суспільстві, то має вільний час, можна вбивати його на молодіжні тусовки, наркотики, музику... Це основа року, металу, гіпгопу.. велика кількість лобурів нероб, дурнів, яким нічим зайнятись. По темперамету він може перейти на що завгодно, від важкого металу, до кельтського псевдоетно, і уявляти, що він ельф.  Китаєць в цьому віці по 12 годин на добу вкалує за конвеєром, йому ніколи захоплюватись металом,  ланцюгами на шиї, і довгим волоссям, чи Толкієном, він після роботи просто спить,. Не рок вплинув на життя, а навпаки, "бунт мас" (читайте Ортегу-і-Гассета, широкий доступ бидла до благ цивілізіції, які раніше були доступні тільки меншинам) призвів до появи буржуазних молодіжних субкультур в споживацький суспільствах. Зі сторни всі ці патлаті, обвішані ланцюгами, продукуючі кумедні жести (рокери, металісти, гіпгопери, репери..) реально смішні і кумедні, але їм здається, що вони вирвались, причетні до чогось великого (Сартр з них би реготав).
Бунт мас відбувся ще на початку і в першій половині 20-го століття, задовго до Бітлз. Він причина, а Бітлз, чи рух гіппі просто прояви.
Шукати причини чому та чи інша поп-культура популярна серед того чи іншого вікового прошарку, це вже набагато складніше, у тих людей що Ви цитуєте не було можливостей щоб провести подібний аналіз та говорити про науковий підхід, вони просто написали думки на тему... Щоб дійсно провести подібне дослідження, потрібні дуже серйозні можливості, доступ до багатьох, багатьох суб'єктів в різних місцях планети, складне обладнання для сканування мозкової діяльності, великі бази даних, інших статистичних досліджень, генетичні бази даних, складні психологічні дослідження із використання потужної, обчислювальної техніки, все таке, але навіть тоді, буде важкувато скзати із високою долею впевненості про те, що більшість допустимо, підлітків знаходить в популярній музиці типу рок. А так ті ваші посилання — опуси на тему із гіга-екстраполяцією, опитали одного підлітка, двох, типу психологічний тест. Екстраполювали на мільярд...
Це все не потрібно щоб назвати Бітелс глобальним фактором, достатньо виділити дві підсистеми, дві групи людей на певній території, наприклад Японії та Англії, якщо Бітелс має якусь видиму популярність в них обох, одночасно, — можна вже говорити про певну долю глобальністі. Ці підсистеми достатньо різні та рознесені у просторі. Ось і все. По цій самій причині Ви не маєте ніякого права говорити "не вплинув", по тій самій причині чому людина яка керуються у даному випадку науковим підходом, не має права говорити про присутність Бога.

Вбивати час на нероб, дурнів... А що в цьому поганого у глобальному масштабі якщо це вилазить за певні рамки? Люди раніше не вбилали час на нероб та дурнів, не слухали хіп-хопу, вони виживали чи будували "новий/старий світ", наприклад в 20-му столітті ВРХ, вбиваючи не тільки час, а й інших людей, перетворючи життя на пекло, самі не розуміючи як то виходить чи хто їх використовує... Як по мені, нехай краще слухають хіп-хоп та граються у відео-ігри, живуть безтурботно, історія людства наповнена болем та стражданнями, які на жаль, в деяких регіонах продовжуються і досі, по причинах занадто складних :(, навіщо перекладати це знову на великі маси людей, з цього нічого доброго не вийде. :(
Реально смішні та кумедні, це "елітка" що належить до деяких течій та рухів, які популярні на сьогодні в Європці наприклад, обмальовані чудернацькими символами, вони хороводять на площах як зверушки под елечкой, думають що вони належать до чогось величного та змістовного... Чим вони кращі за тих-же хіп-хоперів, чи кримінальної субкультурки в очах моїх, допустимо? Так само думають що належать до чогось величного та зрозуміли світ, як ті "планокури", тільки від планокурів страждає набагато менше людей у підсумку.
Ви записали за "бидло" містере Каламар, хмм... Так, Ви мабуть праві, дійсно, мабуть таки багато "бидла" розвелося... Все як співав Джіммі у тій пісні про вишечку, багато їх, багато...
  • 0

#106 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 11.12.2018 – 12:53

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.12.2018 – 20:30) писав:

Спілкування із людьми не мій коньок... Та й яка різниця? Чи мої марення щось реально змінять? Переламають цей ланцюжок подій, зупинять цю динаму? — На рахунок цього у мене є великі сумніви...
Твої марення просто засмічують форум. Щоб знайти хоч якусь нормальну думку в твоїх текстах, треба добряче поритися, як в альтфатері. Ти ж ніби не спамер, але шкоду робиш теж. Ой, вибач, не втрималась, гі-гі :) .

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.12.2018 – 20:30) писав:

У мене не достатньо сили волі та сміливості щоб як Касандра вилізти посеред Трої, стати в повний зріст та волати свої брєдні без залежності від того, вірні вони чи ні. :)
:facepalm: Щоб волати про свої брєдні, треба мати багато дурості. У тебе не достатньо дурості. А сміливість і сила волі тут ні до чого. Сила волі застосовується там, де треба в чомусь стриматись, а не де давати собі волю злітати з котушок. Це як друзі мого племінника розказували йому, що щоб стрибнути з даху треба мати багато сили волі. Я ж йому пояснювала, що треба мати багато дурості, щоб стрибнути. А сили волі треба мати багато для того, щоб не стрибнути. Це було десь коли йому було 10 років.
Якщо ти маєш свою думку, то ти її розкажеш і без сміливості. Якщо ти її не маєш, то й не розкажеш, або збрешеш, або скопіпастиш чужу, якщо ти в ній сумніваєшся, то її розкажеш неохоче. Тому роблю висновок: ти або не маєш власних думок, або дуже в них не впевнений, щоб розповсюджуватись. Хоча пишеш ти багато і місцями дуже впевнено, часто застосовуєш складні терміни.

Повідомлення відредагував серпинка: 11.12.2018 – 12:57

• 0

#107 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 11.12.2018 – 16:47

Перегляд дописусерпинка (11.12.2018 – 12:53) писав:

Твої марення просто засмічують форум. Щоб знайти хоч якусь нормальну думку в твоїх текстах, треба добряче поритися, як в альтфатері. Ти ж ніби не спамер, але шкоду робиш теж. Ой, вибач, не втрималась, гі-гі :) .
Корекшен: мої марення засмічують лише декілька тем на цьому форумі, більшість із яких мну сам і створив. Але дякую що Ви снизошли та почитали це сміття, несучи промінчик осяйного світла та свіжого повітря на це звалище у своїх прекрасних та чистих дописах...

Перегляд дописусерпинка (11.12.2018 – 12:53) писав:

:facepalm:  Щоб волати про свої брєдні, треба мати багато дурості. У тебе не достатньо дурості. А сміливість і сила волі тут ні до чого. Сила волі застосовується там, де треба в чомусь стриматись, а не де давати собі волю злітати з котушок. Це як друзі мого племінника розказували йому, що щоб стрибнути з даху треба мати багато сили волі. Я ж йому пояснювала, що треба мати багато дурості, щоб стрибнути. А сили волі треба мати багато для того, щоб не стрибнути. Це було десь коли йому було 10 років.
Якщо ти маєш свою думку, то ти її розкажеш і без сміливості. Якщо ти її не маєш, то й не розкажеш, або збрешеш, або скопіпастиш чужу, якщо ти в ній сумніваєшся, то її розкажеш неохоче. Тому роблю висновок: ти або не маєш власних думок, або дуже в них не впевнений, щоб розповсюджуватись. Хоча пишеш ти багато і місцями дуже впевнено, часто застосовуєш складні терміни.
Ой і не говоріть, не маю власних думок, географій мені таких як вам ніхто не читав. Сумніваюся в дуже речах, навіть в тому що сумніваюся. :) Отак і живемо. "Складні терміни", — не смішіть...
  • 0

#108 Viita

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 11.12.2018 – 22:57

в інтернеті багато не правдивої є інформації
  • 0

#109 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 11.12.2018 – 23:06

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.12.2018 – 16:47) писав:

Корекшен: мої марення засмічують лише декілька тем на цьому форумі, більшість із яких мну сам і створив. Але дякую що Ви снизошли та почитали це сміття, несучи промінчик осяйного світла та свіжого повітря на це звалище у своїх прекрасних та чистих дописах...
А я не порівнювала тебе з собою. Я порівнювала тебе з іншими користувачами. Хоча ти теж можеш мене зрівняти)

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.12.2018 – 16:47) писав:

Ой і не говоріть, не маю власних думок, географій мені таких як вам ніхто не читав. Сумніваюся в дуже речах, навіть в тому що сумніваюся. :) Отак і живемо. "Складні терміни", — не смішіть...
Ти не маєш думок, ти сам називаєш свої думки брєднями. Ніякої самоповаги. Зате гонору...
  • 0

#110 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 01:14

Перегляд дописусерпинка (11.12.2018 – 23:06) писав:

А я не порівнювала тебе з собою. Я порівнювала тебе з іншими користувачами. Хоча ти теж можеш мене зрівняти)
Про які порівняння Ви говорити? Пардон? Вас зі мною? У чому? Для чого? Що за нонсенс?! :facepalm: Лише підмітив що Ви читаєте те, і відповідаєте на те, що називаєте сміттям, як зараз наприклад.

Перегляд дописусерпинка (11.12.2018 – 23:06) писав:

Ти не маєш думок, ти сам називаєш свої думки брєднями. Ніякої самоповаги. Зате гонору...
Тоді що я називаю своїми бреднями якщо не володію ніякими думками? Ви самі там щось собі навигадували. Не замарочуйтеся із моїми-не-моїми, думками-не-думками, почитайте ще разок якусь там супер-цікаву вам, блискучо-просвітницьку книжечку, яку рекомендували на уроках географії... Вам від того приємніше стане, ніж читати оце моє сміття, чи не так?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 12.12.2018 – 01:15

• 0

#111 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2155 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 12.12.2018 – 02:06

Ех постить мітал, ех і тут може запостити, якраз слухаю, так, - о 2-й ночі! :lol: O'Herenna пєстня, ну погодьтесь! мітолічіська музика - це сучасна класична музика.

Повідомлення відредагував _Ex: 12.12.2018 – 02:06

• 0

#112 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 03:22

Фігня така цей Септік Флеш, мну б ще вивалив сарказму, але сонний і не в настрої... :)
  • -1

#113 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 12:15

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (12.12.2018 – 01:14) писав:

Про які порівняння Ви говорити? Пардон? Вас зі мною? У чому? Для чого? Що за нонсенс?! :facepalm: Лише підмітив що Ви читаєте те, і відповідаєте на те, що називаєте сміттям, як зараз наприклад.
І що. Ти думаєш, що порпання у смітті мене мало б якось засмущати? Так, це не дуже приємний процес, але іноді треба. Ще можна підмітити, що пан Каламар тут бомжує, порпається у смітті))))

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (12.12.2018 – 01:14) писав:

Тоді що я називаю своїми бреднями якщо не володію ніякими думками? Ви самі там щось собі навигадували. Не замарочуйтеся із моїми-не-моїми, думками-не-думками, почитайте ще разок якусь там супер-цікаву вам, блискучо-просвітницьку книжечку, яку рекомендували на уроках географії... Вам від того приємніше стане, ніж читати оце моє сміття, чи не так?
Думка - це продукт мислення. Брєд (маячня) - продукт уяви. Вони пов'язані. Іноді їх складно відрізнити. Ти маєш якесь уявлення про глобалізм, я маю. Але мати свою думку про глобалізм - це просто розкіш. У мене немає думок про глобалізм. Це надто складно для мене. А от ти тут гонорово заявляєш, що для тебе це як сємачкі. Смішний ти.

Перш ніж розкидатись термінами, питання потрібно вивчати. Глобалізм - це з міжнародної економіки. Це не інформатика, де є глобальні і локальні мережі чи змінні. Є процес глобалізації, а є люди які йому протистоять (зривають міжнародні конференції, борються проти влади транснаціональних корпорацій і ін.). Тобто є глобальні процеси і є опір цим процесам - антиглобалізм. Немає ніякого локалізму, це не з цієї опери.

https://studopedia.s...ideologiya.html

https://pidruchniki....i_antiglobalizm
  • 0

#114 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 12:47

Перегляд дописусерпинка (12.12.2018 – 12:15) писав:

І що. Ти думаєш, що порпання у смітті мене мало б якось засмущати? Так, це не дуже приємний процес, але іноді треба. Ще можна підмітити, що пан Каламар тут бомжує, порпається у смітті))))
Я так і думав. :)

Думка - це продукт мислення. Брєд (маячня) - продукт уяви. Вони пов'язані. Іноді їх складно відрізнити. Ти маєш якесь уявлення про глобалізм, я маю. Але мати свою думку про глобалізм - це просто розкіш. У мене немає думок про глобалізм. Це надто складно для мене. А от ти тут гонорово заявляєш, що для тебе це як сємачкі. Смішний ти.
Те що Ви написали це продукт демагогії, втікаєте від себе, ховаючись за абсолютно не потрібними визначеннями які тут як п'яте колесо до воза...

Перш ніж розкидатись термінами, питання потрібно вивчати. Глобалізм - це з міжнародної економіки. Це не інформатика, де є глобальні і локальні мережі чи змінні. Є процес глобалізації, а є люди які йому протистоять (зривають міжнародні конференції, борються проти влади транснаціональних корпорацій і ін.). Тобто є глобальні процеси і є опір цим процесам - антиглобалізм. Немає ніякого локалізму, це не з цієї опери.

https://studopedia.s...ideologiya.html

https://pidruchniki....i_antiglobalizm
Перш ніж писати той нонсенс про глобалізми/антиглобалізми який тут взагалі не з тієї опери (антиглобалізм це також глобальний фактор, особливо це зумовлюється всесвітньою інформаційною сіткою... :facepalm:, до слова) та давати посилання на абсолютно недоречні тут штуки, згадайте що то все моделі і визначення ті всередині моделей.
Глобалізм дійсно схожий на глобальні змінні у програмах, тут ні дати ні взяти, як говорять, мятал воно і в Африці мятал, тільки це складніше звичайно, просто інший рівень абстракції та генералізація моделі якогось конкретного явища, це стандартний прийом у фізиці до прикладу. Працює це тому що люди схожі більше ніж відмінні, тому коли потрібно робити статистичну модель, ми беремо базовий елемент — середньостатистична людина, нам дозволяє це схожість, та розглядаємо свого роду океан таких елементів, вводимо параметрим, поправки на локальні там, і все таке, а далі вже можна підрозбивати фактори типу культурний, економічний тощо. Очевидно що будуть як глобальні фактори так і локальні, я лише підмітив різницю між такими факторами. До прикладу: миші з'їли врожай суничок у якомусь, маленькому регіончику, від цього на них там піднялася ціна, — це локальний фактор яким майже абсолютно ніяк не вплине на ціну суничок на планеті Земля, а от коли допустимо величезну державу, поставника нафти змішають із лайном термоядерним ударом — це подія що викличе глобальні наслідки для ціни на нафту, хочуть якісь там збирачі суничок чи ні.

Так само і в культурному плані, коли якась бабця-колядниця затягне завиванку край села це одне, а коли якась там пісня якихось там "Скорпіонс" набирає півтора мільярди переглядів на Ютубі, це інше... Кількість елементів що провзаємодіяли різна, в даному випадку велика, тому і глобальний фактор.
  • 0

#115 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7281 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.12.2018 – 13:15

А я фанатію від цієї пісні. Вважаю це найкраща пісня.

тут якість звуку і відео поганенькі, а відео кліп я взагалі не догнав. А в mp3 320кб/с слухаю постійно

Повідомлення відредагував Уповноважений: 12.12.2018 – 13:17

• 0

#116 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 14:57

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (12.12.2018 – 12:47) писав:

Я так і думав. :)
Ти не вмієш думати. :8:
Ще раз для тих, хто в танку: я не порівнюю тебе з собою і не прошу тебе порівнювати себе зі мною. Але ти можеш (якщо хочеш) порівнювати мене з іншими користувачами. Я що, тут справді як промінчик сонця виглядаю? :) Як квіточка серед цього темного царства рокерів і металістів)))

Те що Ви написали це продукт демагогії, втікаєте від себе, ховаючись за абсолютно не потрібними визначеннями які тут як п'яте колесо до воза...

Перш ніж писати той нонсенс про глобалізми/антиглобалізми який тут взагалі не з тієї опери (антиглобалізм це також глобальний фактор, особливо це зумовлюється всесвітньою інформаційною сіткою... :facepalm:, до слова) та давати посилання на абсолютно недоречні тут штуки, згадайте що то все моделі і визначення ті всередині моделей.
Глобалізм дійсно схожий на глобальні змінні у програмах, тут ні дати ні взяти, як говорять, мятал воно і в Африці мятал, тільки це складніше звичайно, просто інший рівень абстракції та генералізація моделі якогось конкретного явища, це стандартний прийом у фізиці до прикладу. Працює це тому що люди схожі більше ніж відмінні, тому коли потрібно робити статистичну модель, ми беремо базовий елемент — середньостатистична людина, нам дозволяє це схожість, та розглядаємо свого роду океан таких елементів, вводимо параметрим, поправки на локальні там, і все таке, а далі вже можна підрозбивати фактори типу культурний, економічний тощо. Очевидно що будуть як глобальні фактори так і локальні, я лише підмітив різницю між такими факторами. До прикладу: миші з'їли врожай суничок у якомусь, маленькому регіончику, від цього на них там піднялася ціна, — це локальний фактор яким майже абсолютно ніяк не вплине на ціну суничок на планеті Земля, а от коли допустимо величезну державу, поставника нафти змішають із лайном термоядерним ударом — це подія що викличе глобальні наслідки для ціни на нафту, хочуть якісь там збирачі суничок чи ні.
Ну не скажи... От, до слова, якраз сьогодні прочитала новину.

Так само і в культурному плані, коли якась бабця-колядниця затягне завиванку край села це одне, а коли якась там пісня якихось там "Скорпіонс" набирає півтора мільярди переглядів на Ютубі, це інше... Кількість елементів що провзаємодіяли різна, в даному випадку велика, тому і глобальний фактор.
Про ефект метелика не чув?
Баба-колядниця може мати не менший вплив на наш глобус, ніж Скорпіонс. Тим більше, що таких бабів по світу може бути багато, більше, ніж скорпіонсів і їм подібних.

Повідомлення відредагував серпинка: 12.12.2018 – 14:59

• 0

#117 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 15:15

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.12.2018 – 21:15) писав:

Якби я не чув за Бітелс та їхні пісні, я б не згадав їх у своїх постах (що очевидно, мозок би не зміг такого "з куста" нафантазувати),
Ч, не про вас, а про своїх батьків, вони не чули. І десятки мільйонів людей в СРСР, Китаї, Індії не чули. Тож не стосувався Бітлз світу, а тільки кількох країн заходу. Вам так важко то дається? Ви ж згадали саме Бітлз тому, що вони найбільше пропіарені, але мені здається шо майже не чули тогочасної музики, навіть Бітз ви чули кілька пісень. В час Бітзл, то була тільки одна із груп. Старші того взагалі не слухали, слухали люди певної вікової категорії, і слухали десяток виконавців, а не тільки Бітлз. У вас же Бітлз в голові.
Як в союзі то популяризувалось, я сам знаю, при популярізації року в СРСР, в типового пацієнта на касетах/бабинах були кільканадцяти груп пісні (ви навіть їх назв иепер мабуть не знаєте), але не пісні Бітлз. Вони тут ніколи не були популярні, а мали обмежене коло шанувальників, як і Бах. Важко це дається? Власне, справді популярним був не рок, а диско, танцювальні ритми, спробуйте потанцювати під Бітлз.
Була меншіть серед молодих іділтів, яка навпаки зневажала танцювальну музику, і слухала так би мовити концептуальну (як в сенсі альбому з темою, так і власте тема, зміст там мав бути в теорії), але проблема, Бітлз і концептуальними не назвеш (пара останніх кислотних альбомів концептуальні, об'єднанні темою, і створюють враження, що вони щось намагаються казати, але нічого сказати не получаєцця :wink2: ), тому вони затуляли вуха Стіною Пінк Флойда і подібним.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.12.2018 – 15:23

• 0

#118 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 16:10

Версія про вишиванку Джима.
До речі, Андрій Варгола походженням з Закарпаття вплинув на світ не менше, за Ленона.
Від нього ці модні сорочки з рекламними написами. :rolleyes:

Повідомлення відредагував kalamar: 12.12.2018 – 16:11

• 0

#119 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2155 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 12.12.2018 – 22:23

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (12.12.2018 – 03:22) писав:

Фігня така цей Септік Флеш, мну б ще вивалив сарказму, але сонний і не в настрої... :)
оай. та сам ти фігня. і сарказм твій фігня, це шо взагалі - оп'єть про "субкультури неонаціоналістичні", "завуальовані/зашифровані генітальні" подвійні сенси і прочу маячню про стеганографію? ... мни краще без цього. шо ти взагалі панімаєш, слухаєш якийсь там кацапський кал. :lol:

Перегляд дописуkalamar (12.12.2018 – 16:10) писав:

До речі, Андрій Варгола походженням з Закарпаття вплинув на світ не менше, за Ленона.
і ніхто не вважає його українцем. як мабуть і він сам себе не вважав. :)

Повідомлення відредагував _Ex: 12.12.2018 – 22:26

• 0

#120 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 23:34

Перегляд дописуkalamar (12.12.2018 – 16:10) писав:

Або візьмемо "Щедрик". Пишуть, що ще 12 тис. років зародилась мелодія.
https://uk.m.wikiped...%B2%D0%B8%D1%87)

Потім від неї мабуть пішли всякі колядки, різдвяні пісні, джінкл белс можливо.
Ось англійська версія щедрика, набрала 130 млн переглядів, непогано так.

В Гаррі Поттері її виконували, до речі, і не лише.

Хор Верьовки

Тема про пошук контенту?)

Перегляд дописуkalamar (12.12.2018 – 15:15) писав:

Я не про вас, а про своїх батьків, вони не чули.
Цікаво, чи про Майкла Джексона чули.

Повідомлення відредагував серпинка: 12.12.2018 – 23:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних