Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 137

#61 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1761 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.07.2018 – 10:05

Перегляд допису_Ex (26.07.2018 – 01:35) писав:

Він не любить розкривати секретів, але ми любим, тож - він Віталька. :lol: Ти згадай як ти озеро неправильно обізвала, який там "уан"? Хуан. :D
Та знаю я як його звати. Просто дражнюся.

Я любив одну казку. Про буратино. там отой болотний антураж, з Тортилою, Дуремаром і п'явками, - фанатів в дитинстві від водойм (і від п'явок теж :lol:), важко описати але от водна стихія, ставки подобались. рибами цікавився. подобалось і кіно оте совєцьке і книжка. П'єро знову ж, сентиментальний, шо млів від Гаврилівни Мальвіни.
Фільм бачила, мультик бачила, подобалось теж, але книжку не читала, здається, дома точно не було, може в бібліотеці хіба. Тепер діти по бібліотеках не ходять, не знають що це таке. Бібліотекарки, до речі, безпощадні люди. Я завжди все повертала вчасно, але вони вічно мене з кимось плутали і вимагали якісь книжки, щоб я повернула. З криками такими. Коротше, сучасні діти нічого не втратили))

Госпадє, а5 таємниці. Чи так важко назвати спеціальність? Інтірєсно ж. Шо це за освіта така шо схиляє до мрій про чоловічий гарем.
Ну математика спеціальність, ну шо непонятно?)
  • 0

#62 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2012 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 26.07.2018 – 13:45

Цитата

Ну математика спеціальність, ну шо непонятно?)
вав! респект і уважуха матіматічкам! а чого ж ти млинець в диспутах про "теорію відносности" і подібних не брала участи? адже всі фізики теоретики приходять з математики як казав Л. Ландау. всі математики тащяться від фізики. Пуанкаре наприклад.
так стоп, тобі вона подобається? ти працюєш за спеціальністю? схоже шо не працюєш. ну але продовжуєш цікавитися - книжки читаєш, вправи виконуєш, може хоч фриласниш виконуючи тупакам їхні завдання? чи ти пішла на математику просто шоб кудись? у мене на потоці не було жодної людини якій була цікава хімія. крім мене. просто прийшли або за папірцем або там шоб на заводі своєму робити - урановому (Жовті Води), стиролі (горлівка) чи ще там на якомусь заводі (луганськ) - останні контрактники. а так просто за папірцем прийшли. ти ж не така? :D
  • 0

#63 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 26.07.2018 – 22:34

Щоб не подумав хто грішним ділом, що я малюнки перебила :D, запостю оригінали (ті, що легко знайти було). Порівняйте, хлопці (Фрост в задуму десь пішов) - не такі вже й круті мої малюнки, порівняно з оригіналом:
Прихований текст

Перегляд допису_Ex (23.07.2018 – 23:33) писав:

от тобі явно не вистачає тут кальмара. або Неймлеса. але він недосяжний, хібашо ти його зачаруєш вмінням мостити ламінат або українізацією ігор. або походами. але де там - ти навіть не знаєш як Синевир правильно пишеться. :lol: тож варто зосередитися на кальмарі.
Знаєш, мені справді ця тема напевно подобається)
Чим ти вважєєш, що кальмар, як ти висловився, мені досяжніший за Неймлеса? Там треба як мінімум англійську і німецьку мову вільно знати, володіти тобто, і бажано плюс ще зо 5 якихось мов. Я ж, крім російської, більш не вмію нічим спілкуватись. Коротше, от шо я подумала. Ти - самий доступний варіянт :lol: . Мов не треба знати мені (я сподіваюсь), ремонт не треба вміти робити, і вік приблизно однаковий (Неймлес замалий, Каламар надто ... консервативний). Кращого за тебе не знайти. Одна біда. Ти не дозволяєш себе, як би то сказати, хотіти. :D От не можна тебе хотіти і все тут. Біда прямо. Лишається Каламар таки, ти правий, лишились пустяки - 7 мов вивчити.

Перегляд допису_Ex (24.07.2018 – 19:58) писав:

Як би сказав каламар - "вам здається". Але я не він, того так зачарувала. Ти єдина з дівок які не покинула рідненькі унивені. Всі порозбігались. Хоча ж, звичайно, продовжують сидіти в тирнетах, постити свої глибокі й не дуже думки на фейсбучиках тощо. Але апчєніє на теревенях їм уже не потрібне енімор. Але я не шукаю зачаровувань. Просто тупо заздрю. :D
Я думаю, що вся справа якраз в тім, що я тут одна :D . Тобто, на фоні інших ... конкуренток, ти б мене тут і не помітив. :)

Перегляд допису_Ex (26.07.2018 – 13:45) писав:

вав! респект і уважуха матіматічкам! а чого ж ти млинець в диспутах про "теорію відносности" і подібних не брала участи? адже всі фізики теоретики приходять з математики як казав Л. Ландау. всі математики тащяться від фізики. Пуанкаре наприклад.
так стоп, тобі вона подобається? ти працюєш за спеціальністю? схоже шо не працюєш. ну але продовжуєш цікавитися - книжки читаєш, вправи виконуєш, може хоч фриласниш виконуючи тупакам їхні завдання? чи ти пішла на математику просто шоб кудись? у мене на потоці не було жодної людини якій була цікава хімія. крім мене. просто прийшли або за папірцем або там шоб на заводі своєму робити - урановому (Жовті Води), стиролі (горлівка) чи ще там на якомусь заводі (луганськ) - останні контрактники. а так просто за папірцем прийшли. ти ж не така? :D
Я ще гірша, бо мені й паперу не треба було.

Повідомлення відредагував серпинка: 26.07.2018 – 22:30

• 0

#64 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2012 повідомлень

Відправлено 27.07.2018 – 00:24

Перегляд дописусерпинка (26.07.2018 – 22:34) писав:

Щоб не подумав хто грішним ділом, що я малюнки перебила, запостю оригінали (ті, що легко знайти було). Порівняйте, хлопці (Фрост в задуму десь пішов) - не такі вже й круті мої малюнки, порівняно з оригіналом:
та реально нормальні малюнки. малюй ще. :^) і в мене є така сама книжка овод.

Цитата

Знаєш, мені справді ця тема напевно подобається)
Чим ти вважєєш, що кальмар, як ти висловився, мені досяжніший за Неймлеса? Там треба як мінімум англійську і німецьку мову вільно знати, володіти тобто, і бажано плюс ще зо 5 якихось мов. Я ж, крім російської, більш не вмію нічим спілкуватись.
ну тепер, колив ми виявили, шо ти з математичних ланів - кальмар стає взагалі кандидат нумер 1. уан.))) фізєк і математичка - ідилія. мови. каламар же українську знає? от і добре, необовязково ж шумерським клинописом одним з одним обмінюватись (але з ним, схоже ви б могли до цього дійти). на етапі оцих трепетних мусі пусів. душевного спілкування. української цілком досить. вона ж така підходяща для охів взхдохів тим паче. а от тем для спілкування, ви, як ми бачили, знайти можете. ти б краще сказала - а мо' він одружений. Наш володька. який сбріл уси. :lol:

не такий він уже й "консервативний", я так думаю, як тобі здалося.

і як це "нічим крім росі*%?@:ї не вмію"? а ю кіддинг мі? а українська?

взагалі, цей з'їзд на мови. ви не маєте відтворювати один одного. але доповнювати. :wub: :D

Цитата

Коротше, от шо я подумала. Ти - самий доступний варіянт :lol: . Мов не треба знати мені (я сподіваюсь), ремонт не треба вміти робити, і вік приблизно однаковий (Неймлес замалий, Каламар надто ... консервативний). Кращого за тебе не знайти. Одна біда. Ти не дозволяєш себе, як би то сказати, хотіти. От не можна тебе хотіти і все тут. Біда прямо. Лишається Каламар таки, ти правий, лишились пустяки - 7 мов вивчити.
ах, як круто. як в тій гуморесці про курортні забавки балуваних Галь - мовляв усі порозбирали собі книжки, в твердому перепльоті, а я так, брошурку якусь в пісочку ось знайшла, "почитати". :lol:

і чого це мов не треба знати? та я тут... он були часи... я ж теж грамарнаці трохи, хоч і неукуватий. але я тішу себе, шо в мене велике чуття мови. B) ангілйську треба знати! а ти її не любиш. :P

І ну хіба ж можна заборонити хотіти? Подивись на мене - я безнадійно хочу того, чого не маю ані шансу колись мати. а я всеодно продовжую хотіти, не дивлячись на кризу середнього віку на горизонті. :^) Хочи мене якшо така збоченка хочеш. :^D

каламар. так, він лишається. він причаївся і просто чекає на тему яка йому цікава. в стенд баї він. розворуши його! і ти знову будеш в полоні глибин його інтелекту і збудливо щемливих хвиль його глуму...
згадалась ось сміхуєчка прямо на льоту, мотиваційна тобі.
Зображення

Цитата

Я думаю, що вся справа якраз в тім, що я тут одна. Тобто, на фоні інших ... конкуренток, ти б мене тут і не помітив. :)
оай, "не набивай собі ціну". :D

Цитата

Я ще гірша, бо мені й паперу не треба було.
ти все ж не відповіла - тобі воно було цікаве чи ні? паперу їй не треба було. :D а шо тобі було треба? нє ну це ж нормально питати такі речі - чи подобалася тобі математика, шо ти ото. xD

форум каже, шо смайликів йому забагато... от який ідіот міг таке придумати - обмеження на смайлики!!1 мабуть я є диний тут, хто діставався до цього тупого ліміту. все через мою багатослівність і схильність до блазнювання.

Повідомлення відредагував _Ex: 27.07.2018 – 00:28

• 0

#65 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1118 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 27.07.2018 – 02:12

Перегляд дописусерпинка (25.07.2018 – 23:48) писав:

Ну як сама? Не зовсім. Сама малювала, але не сама придумала. Перемальовувала. Мені, щоб самій щось намалювати, треба було допінг мабуть якийсь прийняти, стати велосипедистом на мить, так би мовити. Не до снаги мені таке.

То вже зошЕти подуставші, давненько малювалось. Та й вспишку не включила.
Вибачте, не зрозумів до чого Ви те все написали. Суржик у вас звичайно...

Перегляд дописусерпинка (25.07.2018 – 23:48) писав:

Ну от тут відчувається, що сам малював, сам придумав. Кінь такий. Невеселий. Але гарний. Так, малювання трохи допомагало мені теж. От ще знайшла. Були і в мене такі малюнки, що ніяково перед викладачами було, а вони, бувало, брали в мене зошити:

А оце пару любимих:
І знайшла на полях зізнання в коханні від дівчат різних. Тепер от думаю, може то серйозно було.
Ого, красиво намальовано!
  • 0

#66 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 27.07.2018 – 09:28

Перегляд допису_Ex (27.07.2018 – 00:24) писав:

та реально нормальні малюнки. малюй ще. :^) і в мене є така сама книжка овод.
Треба спробувати корову намалювати.

ну тепер, колив ми виявили, шо ти з математичних ланів - кальмар стає взагалі кандидат нумер 1. уан.))) фізєк і математичка - ідилія.
А може я хочу з хіміком хімічити) Я не звичайна математичка (ти ще отримаєш за математичку, поки ще не придумала покарання))

мови. каламар же українську знає? от і добре, необовязково ж шумерським клинописом одним з одним обмінюватись (але з ним, схоже ви б могли до цього дійти). на етапі оцих трепетних мусі пусів. душевного спілкування. української цілком досить. вона ж така підходяща для охів взхдохів тим паче. а от тем для спілкування, ви, як ми бачили, знайти можете.
В сірій буденщині нема коли на такі теми спілкуватися. Побут і робота займає майже весь час.

ти б краще сказала - а мо' він одружений. Наш володька. який сбріл уси. :lol:
Судячи з його ставлення до жінок та набутих стереотипів, він, Ватсоне, швидше за все розведений. (Тебе не хвилює етичний бік торкання цієї теми? Якось не гарно таке обговорювати, все таки чуже особисте життя...)

не такий він уже й "консервативний", я так думаю, як тобі здалося.
Але змінити його усталені стереотипи мені не вдалося)

ах, як круто. як в тій гуморесці про курортні забавки балуваних Галь - мовляв усі порозбирали собі книжки, в твердому перепльоті, а я так, брошурку якусь в пісочку ось знайшла, "почитати". :lol:
Ну невже я не заслужила на когось... невиннішого, ніж розведений)

і чого це мов не треба знати? та я тут... он були часи... я ж теж грамарнаці трохи, хоч і неукуватий. але я тішу себе, шо в мене велике чуття мови. B) ангілйську треба знати! а ти її не любиш. :P
Ото зараз почнеться)) Що я ще маю знати, вміти? Із сиром пироги? Огласітє весь спісок. Мені ж екзамен треба здавати))

І ну хіба ж можна заборонити хотіти? Подивись на мене - я безнадійно хочу того, чого не маю ані шансу колись мати. а я всеодно продовжую хотіти, не дивлячись на кризу середнього віку на горизонті. :^) Хочи мене якшо така збоченка хочеш. :^D
Ти маєш бути відкритий до хотіння тебе іншими. Сім-сім відкрийся :D

каламар. так, він лишається. він причаївся і просто чекає на тему яка йому цікава. в стенд баї він. розворуши його! і ти знову будеш в полоні глибин його інтелекту і збудливо щемливих хвиль його глуму...
Він просто має нездоланні стереотипи, тому я не надто на нього ображаюсь.
Думаю, Ватсоне, він зараз без інтернету сидить, на канікулах, десь в глибинах центру України.

ти все ж не відповіла - тобі воно було цікаве чи ні? паперу їй не треба було. :D а шо тобі було треба? нє ну це ж нормально питати такі речі - чи подобалася тобі математика, шо ти ото. xD
Ну, як кажуть, апетит приходить під час їжі. Коли була в процесі подобалось, але це дуже важко було. Втрачені роки...
То ти хімік у нас. Да? Оце цікаво. Як Холмс))

форум каже, шо смайликів йому забагато... от який ідіот міг таке придумати - обмеження на смайлики!!1 мабуть я є диний тут, хто діставався до цього тупого ліміту. все через мою багатослівність і схильність до блазнювання.
І мені казав, коли я цитувала твоє повідомлення вчора. Дурня повна. Нащо обмежувати смайлики? Напевно були різні випадки, смайлики на 10 сторінок, тому може заборонили.
  • 0

#67 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 27.07.2018 – 12:12

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (27.07.2018 – 02:12) писав:

Вибачте, не зрозумів до чого Ви те все написали. Суржик у вас звичайно...

Ого, красиво намальовано!
Прочитали з племінником "Спілку рудих" Конан Дойля. Мій покірний слуга читав? Там про рудих))
...
До чого це я? :huh:

А. Я ж стегозавр. Чи як там правильно мій покірний слуга називає?
  • 0

#68 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2012 повідомлень

Відправлено 27.07.2018 – 20:25

Перегляд дописусерпинка (27.07.2018 – 09:28) писав:

Треба спробувати корову намалювати.
краще голих бабів. вони в тебе виходять тошонада.

Цитата

А може я хочу з хіміком хімічити) Я не звичайна математичка (ти ще отримаєш за математичку, поки ще не придумала покарання))
-_- Так, я любив хімічити. але з того нічого путнього не вийшло. Слухай, я не знаю, "математичка" звучить гордо! Для мене це комплімент. Це так привабливо - жінка з розумом. Це приємно, це стильно дєрзко молодьожно!))) Чи не так має бути зараз в епоху цієї, - рівности? А яка ти математичка? Яка твоя була спеціалізація? ну мають же бути такі. У мене була - рідкісні і розсіяні елементи. :cool2: В лабораторії я хімічив з ренієм! цим пишатимусь все життя - цей елемент, родич марганцю такий рідкісний і дорогий!

Цитата

В сірій буденщині нема коли на такі теми спілкуватися. Побут і робота займає майже весь час.
нашо ж тобі сім мов було треба, якшо ти вже про борщ і поламаний унітаз задумалась? :lol: (це довільні приклади "буденщини" якшо шо).

Цитата

Судячи з його ставлення до жінок та набутих стереотипів, він, Ватсоне, швидше за все розведений. (Тебе не хвилює етичний бік торкання цієї теми? Якось не гарно таке обговорювати, все таки чуже особисте життя...)
Хах. Так я ж просто запитався питанням а чи не одружений він? Шо ж тут неетичного? Це вже ти почала там придпалагати. :lol:

зрештою, про самоцензуру і оте все. я відкритий до чогось подібного в свій бік, тож все чесно. якшо я підколюю когось про шось, я погоджуюсь бути підколюваним на цю ж тему теж (і це нічого шо я вибрав тему :^D). ну звичайно комусь може шось не подобатися, але так кроку не ступиш. я думаю, треба бути простішим. каламар, вважаю, в цьому питанні людина норм.

Цитата

Але змінити його усталені стереотипи мені не вдалося)
я вигадав відповідь, але не знаю чи вона тобі сподобається. гаразд. це того шо ти його ще не закохала в себе! а це того шо мало фоток! от дійде до того, стереотипи злетять як з білих яблунь дим. :D

Цитата

Ну невже я не заслужила на когось... невиннішого, ніж розведений)

Ото зараз почнеться)) Що я ще маю знати, вміти? Із сиром пироги? Огласітє весь спісок. Мені ж екзамен треба здавати))

Ти маєш бути відкритий до хотіння тебе іншими. Сім-сім відкрийся :D
занадто багато розбивань, тож пронумеруємо чишо. отже.
1) :D Розведений - це не поламаний, серпинко®. Шо це за зверхність така? хтось тут балакав про стереотипи... ;^)

2) та я не вибагливий... xD Ти ж сама почала оголошувати шо тобі було б треба знати шоб стати ну цейво гідною нашого каламара, про якого ми так нахабно балакаємо в 3-ій особі. :^D а я просто шоб вже зовсім не здаватися якимсь доступним, "невинним", утішитільним призом коротше, - вказав "вимоги" за аналогією. а ти шо вже готуєшся до екзаменів? :lol: а ти швидка. ти ще документи не подала! навіть в пту треба документи подавати. :lol:

3) я не звик до такого. це явно поза зоною комфорту для мене. це лестить мені лише теоретично. але ж ми тут просто теоретизуємо, еге ж? :^)

Цитата

Він просто має нездоланні стереотипи, тому я не надто на нього ображаюсь.
Думаю, Ватсоне, він зараз без інтернету сидить, на канікулах, десь в глибинах центру України.
не знаю про стереотипи. мені завжди здавалось чим розумніша людина, тим менше вона вразлива до захоплення в полон їх. стереотипів. ну ми погодимось - каламар не з дурнів тут. бачиш, як етично ми тут прайзим його! якшо не зважати на його погляди на совок, я не помітив такої поглинености стереотипами. шодо "жіночої логіки", якою він тебе кусав - це ж тролінг. а, він ще лінуксоїд!))) і все ж не з тих, релігійних. ну покусав його Столман, але трохи.

на городі загоряє. так я знаю такий курорт. в селі ж виріс.)

Цитата

Ну, як кажуть, апетит приходить під час їжі. Коли була в процесі подобалось, але це дуже важко було. Втрачені роки...
То ти хімік у нас. Да? Оце цікаво. Як Холмс))

І мені казав, коли я цитувала твоє повідомлення вчора. Дурня повна. Нащо обмежувати смайлики? Напевно були різні випадки, смайлики на 10 сторінок, тому може заборонили.
недохімік. я кинув універ на 3-му курсі. а я от завжди комплексував в питанні математики - хотів її знати краще але відчував себе слабаком для неї. :) я слабкий для математики, серпинко! ;^)
  • 0

#69 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1118 повідомлень

Відправлено 28.07.2018 – 10:21

Перегляд дописусерпинка (27.07.2018 – 12:12) писав:

Прочитали з племінником "Спілку рудих" Конан Дойля. Мій покірний слуга читав? Там про рудих))
...
До чого це я? :huh:

А. Я ж стегозавр. Чи як там правильно мій покірний слуга називає?
Вибачте, але якщо Ви намагаєтеся зі мною поспілкуватися із допомогою так званого стеготексту, боюсь нічим не зможу вам допомогти.
  • 0

#70 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 28.07.2018 – 21:47

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (28.07.2018 – 10:21) писав:

Вибачте, але якщо Ви намагаєтеся зі мною поспілкуватися із допомогою так званого стеготексту, боюсь нічим не зможу вам допомогти.
Слухай, слуго :D . Ти прийшов сюди на форум одразу з очікуванням того, що з тебе будуть стібатися, тому й напевно в підписі зазначив про це. Але от цікаві асоціації у мене виникають з твоїм випадком)) Знаєш трохи про християнство? Та хто не знає. Так от. Бозя теж отак взяв і розташував в Едемі заборонений плід. Ну, далі ти знаєш історію, що було. Люди взяли і повелись на провокацію. Отже. Ти поступаєш точнісінько так само. Одразу оголошуєш що стібатись з тебе не можна, бо наслідки людям не сподобаються. І ти ж розумієш, що ти тим самим сам провокуєш людей. От нащо ти вказав у профілі, що ти рудий? Ти ж провокуєш людей вестися на провокації))
  • 0

#71 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 28.07.2018 – 22:28

Перегляд допису_Ex (27.07.2018 – 20:25) писав:

недохімік. я кинув універ на 3-му курсі. а я от завжди комплексував в питанні математики - хотів її знати краще але відчував себе слабаком для неї. :) я слабкий для математики, серпинко! ;^)
Ну я б ще пробачила твою слабкість в математиці. Але те, що ти кинув універ, та ще й улюблений предмет... Нема тобі прощення! Ай-ай-ай. Як ти міг? Сємьон Сємьонич)

краще голих бабів. вони в тебе виходять тошонада.
Я таки намалювала корову нашвидкуруч на роботі. Давно я вже не малювала. Я ще не дістала своїми малюнками?)) Ну і ще одна баба в мене була в зошиті, напіводягнена пірнальниця:
Прихований текст

-_- Так, я любив хімічити. але з того нічого путнього не вийшло. Слухай, я не знаю, "математичка" звучить гордо! Для мене це комплімент. Це так привабливо - жінка з розумом. Це приємно, це стильно дєрзко молодьожно!))) Чи не так має бути зараз в епоху цієї, - рівности? А яка ти математичка? Яка твоя була спеціалізація? ну мають же бути такі. У мене була - рідкісні і розсіяні елементи. :cool2: В лабораторії я хімічив з ренієм! цим пишатимусь все життя - цей елемент, родич марганцю такий рідкісний і дорогий!
А потім взяв і все кинув. Що ж таке сталося?
Математичка - це вчителька мат-ки, яку позаочі так називають діти))

Хах. Так я ж просто запитався питанням а чи не одружений він? Шо ж тут неетичного? Це вже ти почала там придпалагати. :lol:
Ну да. Треба вже тоді всі варіанти опрацьовувати. Він ще може бути вдівцем. Двоєженцем) Варіантів багато. Ватсоне, а які у тебе придпалаженія? Це ж ти почав цю тему, давай, не з'їжджай)

я вигадав відповідь, але не знаю чи вона тобі сподобається. гаразд. це того шо ти його ще не закохала в себе! а це того шо мало фоток! от дійде до того, стереотипи злетять як з білих яблунь дим. :D
Я з такими речами не граюся.

занадто багато розбивань, тож пронумеруємо чишо. отже.
1) :D Розведений - це не поламаний, серпинко®. Шо це за зверхність така? хтось тут балакав про стереотипи... ;^)
Ну ви ж, хлопці, любите невинних)) Чого це я не можу теж надавати їм перевагу))

2) та я не вибагливий... xD Ти ж сама почала оголошувати шо тобі було б треба знати шоб стати ну цейво гідною нашого каламара, про якого ми так нахабно балакаємо в 3-ій особі. :^D а я просто шоб вже зовсім не здаватися якимсь доступним, "невинним", утішитільним призом коротше, - вказав "вимоги" за аналогією. а ти шо вже готуєшся до екзаменів? :lol: а ти швидка. ти ще документи не подала! навіть в пту треба документи подавати. :lol:
Ну ти ж кажеш, що мені пора вже, то я й заметушилася) Довірлива я)

3) я не звик до такого. це явно поза зоною комфорту для мене. це лестить мені лише теоретично. але ж ми тут просто теоретизуємо, еге ж? :^)
Так, це все теорія, не бійся)

не знаю про стереотипи. мені завжди здавалось чим розумніша людина, тим менше вона вразлива до захоплення в полон їх. стереотипів. ну ми погодимось - каламар не з дурнів тут. бачиш, як етично ми тут прайзим його! якшо не зважати на його погляди на совок, я не помітив такої поглинености стереотипами. шодо "жіночої логіки", якою він тебе кусав - це ж тролінг. а, він ще лінуксоїд!))) і все ж не з тих, релігійних. ну покусав його Столман, але трохи.
Нє, то не був троллінг. То була помста, за фсьо харошеє)) Взагалі, обговорювати мої стосунки з каламарем не надто етично. Але оскільки тут ведуться все-таки публічні розмови, дискусії, все навидноті, стосунки - форумні, то мабуть можна розставляти крапочки над "і")

на городі загоряє. так я знаю такий курорт. в селі ж виріс.)
Але ж ти зараз не в селі живеш? Ви переїхали?

Повідомлення відредагував серпинка: 28.07.2018 – 22:39

• 0

#72 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2012 повідомлень

Відправлено 29.07.2018 – 01:30

Цитата

Ну я б ще пробачила твою слабкість в математиці. Але те, що ти кинув універ, та ще й улюблений предмет... Нема тобі прощення! Ай-ай-ай. Як ти міг? Сємьон Сємьонич)
та вопшім то, нічого такого б не було крутого якби й не кинув. ким би я зараз працював, прєподом для йолопів яким це нах не потрібно. "не надихає". на лікаря треба було йти. я хотів, але вже було пізнувато. якшо науки у нас нема, то медицина, яка б вона не була запущена, - ніколи не втратить актуальности.

я в школі був у хіміко-біологічному класі, цікавився хімією, але поступово (через алкалоїди і серіал "Швидка дпомога") зацікавився і медициною. Пізно просто було вже ах.

Цитата

А ото з якоїсь листівки, але сам малюнок не цікавий, цікаво те, що під малюнком, так би мовити підпис, з відбитком) І якщо придивитись, то хтось ще там у правій склянці чоловічка домалював з написом хелп)) Я його потім витирала, але видно не стерла таки.
:D я шось не зрозумів, шо значить "хтось"? це ж ти чмокала папір? :lol: я ціба лублу, я джіт без ціба німаґу? ахахаха. і кацапською... ех. Ех!

Цитата

А потім взяв і все кинув. Що ж таке сталося?
Математичка - це вчителька мат-ки, яку позаочі так називають діти))
ну так, все - наполовину кинути ж не можна.) чесно - я там був дуже дуже чужий. дивно, в школі був такий норм, з друзями і все таке, а тут - гуртожиток то було пекло для мене. яке я зрештою не витримав. а грошей наймати квартиру не було.

математичка в ширшому сенсі - це жінка схильна до/задіяна в галузі математики. а вужче так, вчителька. а шо паганого в вчительках математики?
у нас багато було математичок в школі. одна така була, знала педагогічні прийоми, недарма ж стала потім директоркою школи. роздавала нам таблиці Брадіса, ті кляті, :lol: я в школі з математикою дружив ще гірше, ніж після неї, і от вони ж були позношені, ну і нам з друганом не пощастило - відірвалась обкладинка від однієї, у нас в руках. от наша математичка нам і розказала які ми класні, я почув лише побажання "шоб нам руки повідсихали". далі закляк - боявся "порчі" тоді жах, купа фобій, а тут такий greeting. :D руки не повідсихали, але тоді оніміли. таки вони математички. з огоньком. :lol:
Зображення

Цитата

Ну да. Треба вже тоді всі варіанти опрацьовувати. Він ще може бути вдівцем. Двоєженцем) Варіантів багато. Ватсоне, а які у тебе придпалаженія? Це ж ти почав цю тему, давай, не з'їжджай)
божечки світе! шо ти таке кажеш! не вплутуй мене в ці сплєтні, це неетично. :P

я гинчу тему починав - шоб тобі з ним жениться. :lol:

Цитата

Я з такими речами не граюся.
ти сприймаєш серйозно. але фоток мало. для серйозного підходу, треба більше наживки і "закришити" як то кажуть рибалки, принаймні у нас в селі - закришити макухою - підманити рибу. :D

Цитата

Ну ви ж, хлопці, любите невинних)) Чого це я не можу теж надавати їм перевагу))
мгм. шо ми тут бачимо. знову хтось по вуха в стереотипах...

і хто це у нас тут "невинний" такий намалювався і чого ти так вирішила хотілось би знати? а шо в "невинних" такого класного? можеш повідати свій інтерес?

Цитата

Так, це все теорія, не бійся)
спригуєш ти, а робиш шоб виглядало шо я. мкей. :lol:

Цитата

Нє, то не був троллінг. То була помста, за фсьо харошеє)) Взагалі, обговорювати мої стосунки з каламарем не надто етично. Але оскільки тут ведуться все-таки публічні розмови, дискусії, все навидноті, стосунки - форумні, то мабуть можна розставляти крапочки над "і")
цікаво. тут якась інтрига. наче як ти у нас з каламаром маєш більше спільного, ніж теревенівські теревені? ви шо знайомі чи шо? :huh:

у нас тут взагалі є хоч шось "етичне"? скажи мені, шоб я не комплексував. от саме - публічні розмови складені з взаємних підколювань і хіхікань - це ж і є залог успєха. спілкування людей. виглядає як непотріб, ну не філософія точно, але насправді людям це подобається - сидіти і триндіти в т.ч. і неетично обговорювати один одного.

Цитата

Але ж ти зараз не в селі живеш? Ви переїхали?
Я в селі жив постійно до 5-ти. А потім поїхав в місто. В садік. ^_^ Але ми завсіди на вихідні їхали в село. і всі канікули я там був.

Повідомлення відредагував _Ex: 29.07.2018 – 01:33

• 0

#73 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1118 повідомлень

Відправлено 29.07.2018 – 11:25

Перегляд дописусерпинка (28.07.2018 – 21:47) писав:

Слухай, слуго :D . Ти прийшов сюди на форум одразу з очікуванням того, що з тебе будуть стібатися, тому й напевно в підписі зазначив про це. Але от цікаві асоціації у мене виникають з твоїм випадком)) Знаєш трохи про християнство? Та хто не знає. Так от. Бозя теж отак взяв і розташував в Едемі заборонений плід. Ну, далі ти знаєш історію, що було. Люди взяли і повелись на провокацію. Отже. Ти поступаєш точнісінько так само. Одразу оголошуєш що стібатись з тебе не можна, бо наслідки людям не сподобаються. І ти ж розумієш, що ти тим самим сам провокуєш людей. От нащо ти вказав у профілі, що ти рудий? Ти ж провокуєш людей вестися на провокації))
Нонсенс.

Як Ви могли здогадатися, це не єдиний форум де ваш покірний слуга проводив вільний час. І як не важко здогадатися, стеганографія зараз дуже поширена: форуми, чати, відео-ігри, новини, тощо. І знову ж таки, як дуже не важко здогадатися вона здавна використовується у відповідних субкультурах, зокрема кримінальній та нео-націоналістичній. І як Я не раз, не два, не три повторював люди починають намагатися спілкуватися із вашим покірним слугою, цією стеготекстом наприклад. В основному це люди із відповідних, вищезгаданих субкультур. Але проблема, що крім повної необізнаності у цій стеганографії, ваш покірний слуга має майже абсолютно нульовий інтерес у приймання участі, у знову ж таки відповідних, вищезгаданих субкультурах. Майже абсолютно нульовий інтерес у тлумаченні віковічних істин цих течій, та людей що їх проповідують вірячи у все це, НЕ важливо чи в прямому вигляді (plain, straight) це все освітлено, чи в кодованому (coded).
Тут у нас виникає маленька проблема: "Як це до бісової матері, донести натовпу відповідних послідовників, відповідних рухів?", щоб вони, кожний сраний раз не намагалися отими пробільчиками, комочками, крапочками, дужечками, сексами, геніталіями, так-далі, та витріщивши очі, доносити свою істину вашому покірному слузі, бо Я теж людина, і коли мене починає це бентежити, Я відповідаю сарказмом, люди ображаються, думають що Я їх тролю — > додається у списку "доброзичливців", а враховуючи повну соціальну і не тільки, вразливість вашого покірного слуги, це не найкраща стратегія кожен раз, коли хочеться поляпати язиком на форумі, наживати собі нових "доброзичливців", це легко бачити також.
Ну це психологія, тобто маю на увазі причини популярності стеганографії у відповідних субкультурах, не тільки і не стільки через необхідність її використання у тих, чи інших випадках, а через бажання людей, типу: "Я стою перед дзеркалом, у мене світле волосся, прямий ніс, сині очі — Я прекрасний! Я особливий! Я не самотній, ще багато таких як Я, ми єдина противада жидомасонській нечесті!"; ну сенс зрозумілий, не ототожнюйте, тут потрібно генералізувати...

Тепер про рудого у профілі, Я дійсно рудоволосий у реальності (Я фотку тут свою нещодавно викладав). Але це не має ніякого значення, тобто якщо для відповідних груп людей, це слово має свого роду прихований зміст, і вони дивляться на нього через свою "призму", та відповідно реагують, то чи маю Я замінити його чимось? Чи взагалі не писати? Зараз спробую пояснити: а що якби мій профіль переглядав(ла), хтось, такий як ваш покірний слуга? Яка була б реакція цієї людини? Оскільки Я ототожнюю цю людину із світоглядом, та манерою мислення, скажімо так, притаманною мені самому, то у принципі можна спробувати спрогнозувати її реакцію (хоча це з натяжкою у даному випадку, бо як Я і говорив, це складно, туман і нічого не видно...) —

1) Це "рудий", він написав це бо знає даний "прикол" в Інтернеті та стеготекст/прихований зміст що за цим стоїть.
2) Він дійсно рудоволосий у реальному житті.
3) Це щось ще складніше.
Висновок: це не має ніякого значення, буду поводити себе наче це правда, і він дійсно просто рудоволосий хлопець в реальному житті, оскільки Я не маю змоги спростувати чи підтвердити це, навіть якби міг(могла), це б нічого не змінило, і все одно потрібно поводити себе начебто він пише вірно.

Пардон за таку, розгорнуту відповідь, просто задовбало самого пояснювати кожне своє слово, але це краще ніж коли люди уявляють бозна що, слухаючи/читаючи вашого покірного слугу, м'яко кажучи не те, що він намагався сказати... Життєвий досвід не розуміння людей рулить :).

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 29.07.2018 – 11:29

• 0

#74 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 29.07.2018 – 21:16

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (29.07.2018 – 11:25) писав:

Пардон за таку, розгорнуту відповідь, просто задовбало самого пояснювати кожне своє слово, але це краще ніж коли люди уявляють бозна що, слухаючи/читаючи вашого покірного слугу, м'яко кажучи не те, що він намагався сказати... Життєвий досвід не розуміння людей рулить :).
Все-одно кожна людина читає твої слова по-своєму, як би ти не намагався пояснити. Від суб'єктивності не втечеш.
  • 0

#75 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 29.07.2018 – 21:55

Перегляд допису_Ex (29.07.2018 – 01:30) писав:

:D я шось не зрозумів, шо значить "хтось"? це ж ти чмокала папір? :lol: я ціба лублу, я джіт без ціба німаґу? ахахаха. і кацапською... ех. Ех!
"Хтось" - лише намалював чоловічка у бокалі, я не знаю хто та скотина)) Я була ображена, ще й яка. Але той "підпис" я добре знаю хто поставив, я добре знаю ті губи)) І вони не мої, і почерк не мій. Якщо ти уважно вивчав мою фотку, то мав би про це здогадатись)) Таке не підробиш, це ж відбиток. Коротше, то різні люди були - той, хто познущався з малюнка, і той, хто чмокнув. Принаймні, я так думаю.

ну так, все - наполовину кинути ж не можна.) чесно - я там був дуже дуже чужий. дивно, в школі був такий норм, з друзями і все таке, а тут - гуртожиток то було пекло для мене. яке я зрештою не витримав. а грошей наймати квартиру не було.
Ну божечки ж, 2 роки треба було вже потерпіти)) Для мене 4-5-ий курс теж був пеклом, не знаю, як я довчилася. А потім було пекло на роботі років з 5-6. Коротше, мені треба було в 12 заміж виходити, поки дурненька-наївна була, а потім вже пізно іванку до школи стало)) Законодавство в нас дурне і стереотипи. Чому не можна в 12 заміж виходити?)) Була б вже бабцею)

математичка в ширшому сенсі - це жінка схильна до/задіяна в галузі математики. а вужче так, вчителька. а шо паганого в вчительках математики?
Знаєш, якби я впевнено йшла шляхом математики, то ще можна було б мене так називати, а оскільки я до останнього не знала, куди йти вчитися, і під час навчання не могла зрозуміти, ким я буду працювати, то й назви такої я не заслуговую. Боже, скільки людей це читає? Мені чомусь не подобається, що ти мене отак розкручуєш на відвертості. :angry2: Це поза зоною мого комфорту. Вважєй.

божечки світе! шо ти таке кажеш! не вплутуй мене в ці сплєтні, це неетично. :P

я гинчу тему починав - шоб тобі з ним жениться. :lol:
Слухай, а може ти його просто женити хочеш?)) Давай сам пробуй. Я вже теоретизувала тут на тему сексменшин і орієнтації каламаря))) Може йому хлопці до душі? Логіка у них нормальна і все таке. Каламар тут всіх мужиків зачарував, це правда. Він найкрутіший тут, був. Навіть Фрост його пам'ятає (от мене не пам'ятає).

ти сприймаєш серйозно. але фоток мало. для серйозного підходу, треба більше наживки і "закришити" як то кажуть рибалки, принаймні у нас в селі - закришити макухою - підманити рибу. :D
То ти мою фотку тоді для Каламаря випросив?)) Ах ти ж... А я думала, що то ти собі хотів)

мгм. шо ми тут бачимо. знову хтось по вуха в стереотипах...
Я ж людина. Ти знаєш, що ти - теж?))

і хто це у нас тут "невинний" такий намалювався і чого ти так вирішила хотілось би знати? а шо в "невинних" такого класного? можеш повідати свій інтерес?
Люди кажуть, що то ліпше)

цікаво. тут якась інтрига. наче як ти у нас з каламаром маєш більше спільного, ніж теревенівські теревені? ви шо знайомі чи шо? :huh:
Все ти хочеш знати) Ти заздриш просто, що він зі мною більше спілкується, ніж з тобою, от і вигадувати починаєш про позатеревення. :P

у нас тут взагалі є хоч шось "етичне"? скажи мені, шоб я не комплексував. от саме - публічні розмови складені з взаємних підколювань і хіхікань - це ж і є залог успєха. спілкування людей. виглядає як непотріб, ну не філософія точно, але насправді людям це подобається - сидіти і триндіти в т.ч. і неетично обговорювати один одного.
Можна етично обговорювати, а можна неетично.

Повідомлення відредагував серпинка: 29.07.2018 – 21:57

• 0

#76 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 30.07.2018 – 06:32

Так чим же ти зайнявся після кидання хімії (чи то універу), Валєра? Ти ж нормально почуваєшся, коли розкриваєш свої секрети на форумі? Не те, що я чи інші. Я нічого неетичного не запитую?))

Повідомлення відредагував серпинка: 30.07.2018 – 06:33

• 0

#77 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1118 повідомлень

Відправлено 30.07.2018 – 10:04

Перегляд дописусерпинка (29.07.2018 – 21:16) писав:

Все-одно кожна людина читає твої слова по-своєму, як би ти не намагався пояснити. Від суб'єктивності не втечеш.
Так в тому то і штука, що наприклад ваш покірний слуга нікуди від цієї суб'єктивності не тікає. Я просто беру та й ставлю себе на конкретне місце, конкретної суб'єктивності, розглядаю все із погляду там першої суб'єктивністі, другої, третьої, четвертої, п'ятої, ..., н-нної, ...; далі спрощую, напрявляю число суб'єктивностей до бескінечності і дивлюся як при такій границі виглядатиме та чи інша ситуація.
От про кожну людину, Ви тут просто бінґо! Тільки проблема, що Я ще не зустрічав людей із таким типом мислення як у мене, або якщо й зустрічав то не зумів їх розгледіти (що можливо, але хочеться думати що навряд-чи...), не зрозумів, зате до... зустрічав людей із "призматичним мислення", учасників відповідних субкультур, на яке у мене уже "нервовий смик"... :african:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 30.07.2018 – 10:12

• 0

#78 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.08.2018 – 01:49

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.06.2018 – 03:43) писав:

Чому? Ми ж начебто ніяких, дійсних чисел ще не ввели? — Тому що інакше, немає сенсу говорити за той самий квадратичний показник.
Так, переріз в множині раціональних чисел. Чому нема сенсу говорити про квадрат раціональних чисел? :wink2: Щось ви плутаєте. Раціональні числа прекрасно підносяться в раціональні степені, і для того не треба ніяких дійсних чисел. Розглядається множина всіх раціональних чисел квадрат яких менший за натуральне число 2, що вас бентежить? Доводиться, що в множині раціональних чисел, квадрат яких менший за 2, нема найбільшого числа. Завважте, множина обмежена зверху будь-яким раціональним числом, квадрат якого більший за 2, але при цьому не має найбільшого елементу. Як доводиться зрозуміли? Береться будь-яке раціональне число, квадрат якого менший за два, і показується, що можна знайти инше раціональне число, яке буде більше за дане, і квадрат якого теж менший за два. Тобто, який би елемент цієї множини ви не вибрали, завжди можна знайти більший елемент цієї множини. А тому жоден елемент цієї множини не може бути найбвльшим. Аналогічно, множина В раціональних чисел, квадрат яких більший за два, обмежена знизу, але не має найменшого елементу.
Якщо розглядати дійсні числа, квадрат яких манший чи рівний 2, то там є найбільший елемент, sqrt(2).

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.06.2018 – 07:19) писав:

Не підкинете плз, місця де можна завантажити манускрипти Сержа Ланґа? На КОЛХОЗІ копав, тільки якесь божевілля за його авторством, типу Ріманова Алгебра. До речі у мені після ваших порад, непогано почала йти Математика, звичайно мало що запам’ятовую, в одне око влітає, з іншого вуха вилітає, але все одно...
Тут http://gen.lib.rus.ec
Шукаєте Serge Lang, там багато його книжок. Вас передусім може зацікавити First course of calculus, Undergraduate analysis, Complex analysis, Calculus of several variables, Introduction to linear algebra.

А в Фіхті просто сміливо пропускайте дедекіндові перерізи при першому читанні, читайте зразу про границі.

Повідомлення відредагував kalamar: 01.08.2018 – 01:51

• 1

#79 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.08.2018 – 03:53

I Аксіома Архімеда для континууму, тобто для того, де можна намалювати відрізок, хоча б. На нашому перерізі не вийде таке зробити. Але грець із ним.
Який стосунок аксіоми Архімеда до континууму?

a
II Давайте поглянемо верхню рівність, у ній прихована еквівалентність наступного
Ні, верхня рівність прекрасно має сенс і без коренів.
Це геть етементарно. Задумайте позитивне раціональне число, помножте його на себе, і порівняйте добуток з 2. Напр. задумали 7/5, піднесли в квадрат, 49/25 < 2. Але ви можете знайти напр 141/100, яке більше зп 7/5, але квадрат якого менший за два..
Будь-яке позитивне раціональне число ви можете піднести до квадрату, порівняти квадрат з числом два, і віднести до або одного, або до другого класу. Будь-яке число другого класу більше за будь яке число першого. Адже з a^2<2<b^2 слідує a^2<b^2, а звідси a<b для доданніх чисел. Всі ж від’ємні числа менші за будь-яке додатнє, і автоматично попадують тут в перший клас.

Повідомлення відредагував kalamar: 01.08.2018 – 03:55

• 1

#80 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 01.08.2018 – 06:26

Як відпочили?)
Я вам коротко переповім, що тут було, можете все не перечитувати. _Ех назвав вас нелюдом, а Фрост ні з ким не хоче спілкуватися. Коротше, хлопці скучили))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних