Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 492

#461 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1825 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.10.2018 – 22:02

Перегляд дописуkalamar (12.10.2018 – 20:47) писав:

Закон попиту пропозиції не говорить, що попит чи пропозиція ціну встановлює. Це просто два графіка. Закон пропозиції говорить, що чим вища ціна, тим більше такого товару намагаються виробити (якщо малина дорога, всі беруться за вирощування). Закон попиту, що чим дорожчий товар, тим менше бажають його купувати (чим дорожча малина, тим менше купують). А ціна то просто точка перетину двох кривих. У випадку не монопольного ринку ціна буде точкою балансу, її не встановлює ні продавець, ні покупець, її ринок встановлює. Після того, як продавці взялися масово вирощувати малину, закупівельна ціна впала з 50 г, до десяти і навіть 7г. При монопольному, може бути два типи монополії, монополія продавця, і монополія покупця, монополіст може диктувати ціну в певних межах. Але фактично і тут закон працює, бо реально монополіст просто регулює пропозицію, чи попит. Як ОПЕК домовляється про розміри видобутку нафти. Чи напр. держава СРСР встановлює фіксовані закупівельні ціни на молоко від населення (монополія покупця).
Конкретно. В селі монополію на закупівлю молока має місцевий молокозавод. Він закупівельну ціну виставлює фіксовану, в великих об’ємах більше молока нема кому продати. Якщо ціну виставить високу, крива пропозиції посунеться ліворуч (почнуть розводити корів, бо вигідно, росте пропозиція), якщо низьку, крива піде праворуч (не вигідно, різатимуть корів). Тому навіть у випадку монополії закон працює.

Керівник дурень. Товари мають властивість псуватись. Звичайна річ, що він помилився, і купив товар занадто дорого, і тому жлобиться, не хоче продавати зі збитком.
Може бути ситуація, коли продавцю, щоб обмежити пропозицію і утримати ціну вигідно знищити товар, як в тому уривку зі Стейнбека, де розповідається про знищення картоплі і цитрусових капіталістами в час великої депресії на фоні голоду населення.
Коли я писала "у нас", то мала на увазі в Україні. Я не займаюсь підприємницькою діяльністю. Я суджу про нашу економіку, виключно, як спостерігач. Я теж щось трохи вчила, але нічого майже не пам'ятаю, у мене пам'ять неважна.
Фрост, шукай роботу, постав металопластикові вікна.
  • 0

#462 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 13.10.2018 – 08:29

Перегляд дописуkalamar (12.10.2018 – 21:40) писав:

В рішеннях геополітичного плану, США так само гарно здував радянським комунякам, як він тепер здуває китайським комунякам. Компартія, це вам не партія поп зірок, шварценегерів, і психічно неадекватних мільярдерів. Там все було схвачено.
Союз розвалився в головах, коли в 70-ті, набув всіх ознак суспільства споживання, в 90 формально відбувся розпад, тому шо населення прагнуло доп’ясти джинсів, фірми, світових брендів, супермаркетів...
От вчепилися ви до того споживатцва. Завжди були люди транжири, завжди були скромні в одязі, перебірливі і шопоголіки. Не тому розвалився СРСР. Він був штучно утвореним. Люди не брали участі у політичних рішеннях верхівки. Тому ніхто й не опирався розвалу, не став народ на захист тієї "держави". В США ж, як ви правильно відзначили, у політиці задіяні навіть актори, співаки. В СРСР же верхівка контролювала таких людей, всі були під наглядом спецслужб, я вже не кажу про церкву, яка повністю складалась з кагебішників. От навіть тепер взнала, що один священик, якого я знаю, працює на СБУ. Як з цим в штатах, я не знаю. Церква контролюється спецслужбами? Розкажіть, ви ж обізнаний у всьому, ну хоч зелене поняття з усіх тем маєте))

Повідомлення відредагував серпинка: 13.10.2018 – 08:30

• 0

#463 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.10.2018 – 15:33

В США священнослужителі працюють на державу :) деякі з них мають ліцензії укладати шлюб
  • 0

#464 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1504 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 13.10.2018 – 16:21

Перегляд дописуkalamar (12.10.2018 – 21:40) писав:

В рішеннях геополітичного плану, США так само гарно здував радянським комунякам, як він тепер здуває китайським комунякам. Компартія, це вам не партія поп зірок, шварценегерів, і психічно неадекватних мільярдерів. Там все було схвачено.
Союз розвалився в головах, коли в 70-ті, набув всіх ознак суспільства споживання, в 90 формально відбувся розпад, тому шо населення прагнуло доп’ясти джинсів, фірми, світових брендів, супермаркетів...
Думаю Штати у цьому плані більше схожі Союз, ніж Ви гадаєте...

Якщо все схоплено було в Союзі, і ті, хто все це схопив, довели суспільство до такого — очевидно що це і їхня вина також. Але Ви забуваєте, що там більше 70% було людей що коїли відповідні вчинки за часів Сталіна, це також видно по рішення типу гноблення республіканських мов, подавлення інакодумтсва, і все таке. Звідси не важко скласти два плюс два.

Перегляд дописувсе заєбісь (12.10.2018 – 21:50) писав:

твке враження що фрост є клоном каламаря.
нудно йому - створив собі клона-клоуна. розважальні продєлкі у розшарування особистості). клоун печатає якийсь ліберастично-панічний диліріум, а потім інша голівка горинича йому опонує. по багажу інфонепотребу який розсіює і той і інший, можна провести паралелі до одного джерелопечатальника.
Нонсенс. Може вам краще не читати цей, ліберастично-панічний диліріум, а піти у якийсь пльомінчик та насолодитися опусами якогось Люїса Еболи? Там все осяйно та первньо-первинно, зовсім не так як у моїй голові, зовсім не так як у думках, які ваш покірний слуга виражає через свої пости... :(
  • 0

#465 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 13.10.2018 – 19:10

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (13.10.2018 – 16:21) писав:

тільки в штатах є комунізм, а в союзі - немає.

давайте до теми. робота науковцем.
наведені мною приклади - це інженерні задачі.
але в цій темі ви розглядаєте якісь задачі, які мені не цікаві, і я не мучуся щоб їх зрозуміти.
то наукові задачі? чи може то все ж не наука а освіта?
Задачі ті для чого? Щоб відкрити нові закони, чи щоб оцінити рівень вмінь і знань?
Якщо наукова задача - то не застосування законів фізики, а відкриття законів фізики... треба фінансувати тих, хто буде шукати нові закони фізики. Як уникнути корупції в цій ситуації? Я не знаю подробиць про фінансування, але маю підозру, що Ньютон чи Ом не мали фінансування з казни. Енштейн працював у патентному б'юро, за відкриття фотоефекту отримав премію, і фотоефект інженери застосовують у напівпровідниках. ну от щось подібне відкрий, і буде тобі робота

Може вам краще не читати цей, ліберастично-панічний диліріум,
не знаю що таке деліріум але що в ньому ліберастичного?
  • 0

#466 все заєбісь

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 13.10.2018 – 19:41

Якщо все схоплено було в Союзі, і ті, хто все це схопив, довели суспільство до такого — очевидно що це і їхня вина також. Але Ви забуваєте, що там більше 70% було людей що коїли відповідні вчинки за часів Сталіна, це також видно по рішення типу гноблення республіканських мов, подавлення інакодумтсва, і все таке. Звідси не важко скласти два плюс два.

Нонсенс. Може вам краще не читати цей, ліберастично-панічний диліріум, а піти у якийсь пльомінчик та насолодитися опусами якогось Люїса Еболи? Там все осяйно та первньо-первинно, зовсім не так як у моїй голові, зовсім не так як у думках, які ваш покірний слуга виражає через свої пости... :(
підписуй свій диліріум так: ваш покірний клоун.
мені затишно на цьому форумі я тут овердухуя вже, багато води стекло і ти з нею теж стичеш, а я тут залишусь. поняв?
я читаю шо хочу і так само коментую. якщо клоун-україномофофоб пичатає маячню - то я її висмію як і автора брєдових опусорушників.

Перегляд дописуУповноважений (13.10.2018 – 19:10) писав:

наведені мною приклади - це інженерні задачі.
але в цій темі ви розглядаєте якісь задачі, які мені не цікаві, і я не мучуся щоб їх зрозуміти.
Задачі ті для чого? Щоб відкрити нові закони, чи щоб оцінити рівень вмінь і знань?
Якщо наукова задача - то не застосування законів фізики, а відкриття законів фізики... треба фінансувати тих, хто буде шукати нові закони фізики. Як уникнути корупції в цій ситуації? Я не знаю подробиць про фінансування, але маю підозру, що Ньютон чи Ом не мали фінансування з казни. Енштейн працював у патентному б'юро, за відкриття фотоефекту отримав премію, і фотоефект інженери застосовують у напівпровідниках. ну от щось подібне відкрий, і буде тобі робота

дИліріум це маячня. типу порошенківської: ми дали по зубах росії...і тд.
і ця маячня носить ліберастичну тональність. на кшталт, що геї це не помилка природи, а поважна ланка суспільства.
цікаво, якщо всі хлопи їбатимуться в сраку, то через скідьки років прийде пізда усім суспільствам через відсутність дітей.
  • 0

#467 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 13.10.2018 – 20:25

якщо хлопи їбатимуться в сраку, то їм прийде пізда - це окрема досить цікава тема гендерних стосунків. взагалі де тут закономірність, якщо вони навмисно уникають пізди?

значно більше хлопів гинуть в бійках до того як дадуть потомство, ніж ті хлопи, що свідомо обрали шлях не мати потомства чи виховувати тих дітей, що від них відмовилися інші. так що статистично аргумент - пізда гомосєкам - такий же нонсенс як і лінгвістично.

І якщо вже ми в темі "робота для науковця" обговорюємо тему "піздагомосєкам", то пропоную ще й обговорити тему канібалізму. Чи є сенс писати в відповідну тему або тему "про все"?
  • 0

#468 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1504 повідомлень

Відправлено 13.10.2018 – 21:55

наведені мною приклади  - це інженерні задачі.
але в цій темі ви розглядаєте якісь задачі, які мені  не цікаві, і я не мучуся щоб їх зрозуміти.
Якщо наукова задача - то не застосування законів фізики, а відкриття законів фізики... треба фінансувати тих, хто буде шукати нові закони фізики. Як уникнути корупції в цій ситуації?   Я не знаю подробиць про фінансування, але маю підозру, що Ньютон чи Ом не мали фінансування з казни. Енштейн працював у патентному б'юро, за відкриття фотоефекту отримав премію, і фотоефект інженери застосовують у напівпровідниках.  ну от  щось подібне відкрий, і буде тобі робота
Ви хоч щось зрозуміли із того що містер Каламар вам говорив за рівняння Максвела та ТриДжі наприклад? Навчання та наукова робота (аспірантура, докторантура), все це фінансується державою чи підтримується на хорошому рівні, якщо вона не помийна яма третього світу. Науку можна, дуже умовно розділити на експериментальну та теоретичну, і та, і та потрібна всім. Ваш покірний слуга НЕ має можливості займатися експериментально, для цього потрібно цілими днями сидіти у підвалах якогось НИИ, тому буду займатися теоретичною. Але і для того, і для того, не важливо чим ти будеш займатися, ПОТРІБНО БАГАТО ЗНАНЬ, аспірантури, фігунтури, і все таке також дуже не завадить! Ось зараз, Я цим і займаюся, накопичую ці знання. Мої ровесники-одногрупники уже давно мабуть хто PhD закордоном, або щось також дуже високе, подібне.

Я теж не знаю що таке диліріум. Просто осяйні-первні дуже полюбляють заратустро-майнкампфову пургу, де практичність, античність, арійність, осяйність, і всіляке таке. Тому і словечка в них, відповідні.

Перегляд дописувсе заєбісь (13.10.2018 – 19:41) писав:

підписуй свій диліріум так: ваш покірний клоун.
мені затишно на цьому форумі я тут овердухуя вже, багато води стекло і ти з нею теж стичеш, а я тут залишусь. поняв?
я читаю шо хочу і так само коментую. якщо клоун-україномофофоб пичатає маячню - то я її висмію як і автора брєдових опусорушників.

цікаво, якщо всі хлопи їбатимуться в сраку, то через скідьки років прийде пізда усім суспільствам через відсутність дітей.
Ну так, називайте те що Я печатаю ліберастично-панічним чим-то там, вяяйте про нешовіністичну українофобію, чи щось таке — а мну посилає такі опуси відразу до первньо-осяйного пльомінчика :P, де ебола широко розповсюджена. Просто трішки знайомий із пургою про яку Ви пишите, і яку часто ховають то у підвалах то під стеганографією, для мене це все дитячі казочки (читай підпис під постом), а коли люди, які піддані цим казочкам, починають називати мене своїми примітивними штампами, типу клон, троль, українофоб, й все таке — у вашого покірного слуги нерви не металеві, мну може і саркастично відповісти :). Але смислу у цьому немає особливого, бо люди тоді ще більше плюються слиною, та ще більше вірять у вірність своїх, примітивних штампиків щодо вашого, покірного слуги.

Із приводу геїв — ваша логіка примітивна просто до одурі. Якщо всю чоловічу частину людства зробити гомо-орінтації, та якось заборонити їм спарюватися із жіночою половиною, штучне запліднення зробить цю справу за них. Людство житиме далі, ось і все.
  • 0

#469 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 14.10.2018 – 21:54

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (13.10.2018 – 21:55) писав:

Ви хоч щось зрозуміли із того що містер Каламар вам говорив за рівняння Максвела та ТриДжі наприклад? Навчання та наукова робота (аспірантура, докторантура), все це фінансується державою чи підтримується на хорошому рівні, якщо вона не помийна яма третього світу. Науку можна, дуже умовно розділити на експериментальну та теоретичну, і та, і та потрібна всім. Ваш покірний слуга НЕ має можливості займатися експериментально, для цього потрібно цілими днями сидіти у підвалах якогось НИИ, тому буду займатися теоретичною. Але і для того, і для того, не важливо чим ти будеш займатися, ПОТРІБНО БАГАТО ЗНАНЬ, аспірантури, фігунтури, і все таке також дуже не завадить! Ось зараз, Я цим і займаюся, накопичую ці знання. Мої ровесники-одногрупники уже давно мабуть хто PhD закордоном, або щось також дуже високе, подібне.
Залежно де. Не особливо сильно наука в буржуїв фінансується. Далі, теоретиків там мало, це не СРСР. Загалом, там більше на грантах тримається. В СРСР теж були держ замовлення, але вони спливли.
Власне, Уповноважений правий, майбутнє України на найближче півстоліття, це африкано-латиноамериканський тип капіталізму. Типова бананова республіка. Низькокваліфікавана раб сила як тут, так і її експорт на захід, і абсолютно безпросвітна корумпованість верхів. І навіть в цьому з причин банальної демографії Україна приречена на відсталість.
Сподіватись на перспективу займатись тут теоретичною фізикою, ще й без відриву від гиндиків - божевілля. Чорез пів десятиліття, коли остаточно постаріють кадри колишнього СРСР, тут наука просто зникне.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.10.2018 – 21:59

• 0

#470 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1504 повідомлень

Відправлено 14.10.2018 – 23:39

Перегляд дописуkalamar (14.10.2018 – 21:54) писав:

Залежно де. Не особливо сильно наука в буржуїв фінансується. Далі, теоретиків там мало, це не СРСР. Загалом, там більше на грантах тримається. В СРСР теж були держ замовлення, але вони спливли.
Власне, Уповноважений правий, майбутнє України на найближче півстоліття, це африкано-латиноамериканський тип капіталізму. Типова бананова республіка. Низькокваліфікавана раб сила як тут, так і її експорт на захід, і абсолютно безпросвітна корумпованість верхів. І навіть в цьому з причин банальної демографії Україна приречена на відсталість.
Сподіватись на перспективу займатись тут теоретичною фізикою, ще й без відриву від гиндиків - божевілля. Чорез пів десятиліття, коли остаточно постаріють кадри колишнього СРСР,  тут наука просто зникне.
Якби ваш покірний слуга з дуру не напхався всього підряд після роботи, після чого мені зробилося так погано, що паскудно й досі. Я б написав більше, так:
1) Я за Захід не хвилююся, там не прекрасно але окей. І за бугор не збираюся, хіба-що під дулом.
2) Лишь би не было войны. Маю на увазі, не все гаразд, але при бажанні та відповідних ресурсах, в Україні можна зробити дуже не все гаразд, на дуже довго. :(
3) У мене є гіпотеза, що більшість норм теоретиків не можуть жити в нео-націоналістичному суспільстві та займатися творчою діяльністю. Програмісти можуть. Більшість гуманітаріїв може. Інженери можуть, більшість. Але не теоретики...
4) Ваш покірний слуга "нормальністю" дуже й не вирізняється.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 14.10.2018 – 23:40

• 0

#471 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 15.10.2018 – 09:57

Перегляд дописуkalamar (14.10.2018 – 21:54) писав:

Сподіватись на перспективу займатись тут теоретичною фізикою, ще й без відриву від гиндиків - божевілля. Чорез пів десятиліття, коли остаточно постаріють кадри колишнього СРСР, тут наука просто зникне.
От якраз наука в СРСР постраждала через споживатцво, а точніше, через його відсутність. Наука працювала на виконання вказівок партії. На Заході ж наука реагувала на людські потреби. Пральні машинки, бойлери, холодильники з ноуфростом), фени і т.д. В США постійно проходять конкурси на нові технічні розробки від інженерів, навіть серед дітей і це справді цікаво, а не за мус, як в СРСР (партія сказала надо, комсомол ответил есть), відповідно і науковці більш затребувані.

Повідомлення відредагував серпинка: 15.10.2018 – 09:58

• 0

#472 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1504 повідомлень

Відправлено 15.10.2018 – 17:54

Перегляд дописусерпинка (15.10.2018 – 09:57) писав:

От якраз наука в СРСР постраждала через споживатцво, а точніше, через його відсутність. Наука працювала на виконання вказівок партії. На Заході ж наука реагувала на людські потреби. Пральні машинки, бойлери, холодильники з ноуфростом), фени і т.д. В США постійно проходять конкурси на нові технічні розробки від інженерів, навіть серед дітей і це справді цікаво, а не за мус, як в СРСР (партія сказала надо, комсомол ответил есть), відповідно і науковці більш затребувані.
Ви від Союзу далекі, дуже... Науково-просвітницька діяльність, це чи не єдина сфера в СРСР, яка працювала просто окей. Саме завдяки їй, Союз вирулював із помийної ями після смерті символа ефективного менеджменту до рівння наддержави, до рівня про який тій же Україні, чи наприклад Франції, боюсь навіть мріяти не варто :). Купа Ландау-Сахарових, яких почала підтримувати держава, а не гноїти їх по лагерях, почали розкручувати оцю "динаму" під назвою науково-творчий потенціал, і якби не цирк в інших сферах, закритість та в кінці-кінців не 90-ті, то Союз зараз би був нумбер ту по технологіях, і ніхто б на цій планеті, нічого б із цим не вкоїв. Тому-що населення Союзу, при вірному підході у плані науково-просвітницької діяльності, а він був вірний, перетворювалося на генератор нових ідей та технологій, дуже мотивований генератор.

Штати вирулювали за рахунок перетягування творчого потенціалу із Європки та того ж Союзу! Принаймні його західної частини. Як це не парадоксально... Дуже сильно вирулювали.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 15.10.2018 – 17:54

• 0

#473 все заєбісь

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 15.10.2018 – 18:15

Клоун Мну - клон каламара?
вживаючи ідіотизми, на кшталт мну, ваш покірний клоун та іншу клоунівську хуєту він виставляє себе лютим кацапофільним блазнем.
спільні риси - ознака одного автора різних клонів. коротше не помилитесь назвавши каламаря клоном фростиша. лол.
Зарозумілість.
З нині пишучих вона просвічується в юзера каламар і морозиша.
Кацапскість.
Незнання до пуття української, часом вороже ставлення до неї. Любов до російської: нік російською, в кожному другому дописі клоункацап Мну вставляє рядки з якоїсь російськомовної пісні, вірша чи мема. Завважте: ніколи ця кацапська сука ще не вставила рядки з української пісні чи вірша! Каламар, пам.ятаю, постійно пропихав рос.мову в україну спираючись на досвід колоніальгої ірландії, яка стала частиною англомовного міра. Каламарь тоже не прочь оставить украину в рускоязичьнам мірє. Хуй тобі! Ваш рускояхичний мір невдлвзі стане китаємовним мірлм. Чи івритомовним. Або франкоязичним. Чорна франкомовна африка лише чекає команди з франкомовного брюсселя, яким заправляє Париж. Париж же командує сволотою, що стлїть у руля в коєній франкофонній країні Африки. Це половина африки. Півмільярда голодних самців. Зметуть нахуй рускій мір. Якщо перед тим його не змете 80 мільйонів самотніх злих китайських хлопів для яких нема самок у китаї.
Боготворіння каламаря.
Шоб ви не напмсали - він завжди опонує. Так як і каламар.
Єдина різниця - він його
Звеличує ставлячи в один ряд з Лейбніцом (та й себе туди впхав). Але то прояв зарозумілості - не дивуйтесь. Такий собі діалог учня і учителя.
Каламар придумав клона, який йому поклоняється. Мабуть в реалі прагне визнання якого нема. Замість того, щоб шурувати на клаві вночі на форумі всяку муру - шуруй жінку і ти получиш визнання! лол

коротше морозиш. ти неприємний витвір бот.
але можеш бути і людиною. якщо так - то відїбись від моїх тем та дописів. я твої не коментив до дня, коли ти зайшов у мою тему, щоб там насрати.
я тебе не читаю, ти - мене. поняв, ублюдок зарозумілий?
  • 0

#474 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1504 повідомлень

Відправлено 15.10.2018 – 19:28

Перегляд дописувсе заєбісь (15.10.2018 – 18:15) писав:

Клоун Мну - клон каламара?
Я не клоун і акаунт фростыш_дурак не клон-акаунт тієї людини що печатає із акаунта "kalamar". Ми із цією людино є різні люди.

вживаючи ідіотизми, на кшталт мну, ваш покірний клоун та іншу клоунівську хуєту він виставляє себе лютим кацапофільним блазнем.
спільні риси - ознака одного автора різних клонів. коротше не помилитесь назвавши каламаря клоном
Зарозумілість.
З нині пишучих вона просвічується в юзера каламар і морозиша.
Кацапскість.
Незнання до пуття української, часом вороже ставлення до неї. Любов до російської: нік російською, в кожному другому дописі клоункацап Мну вставляє рядки з якоїсь російськомовної пісні, вірша чи мема. Завважте: ніколи ця кацапська сука ще не вставила рядки з української пісні чи вірша!
Ви не на тих ненависть фокусуєте.

Якби Ви знали що деякі автори тих пісень, які ваш покірний слуга часто слухає говорили про націоналізм, особливо російський підтип... :D Навіть у російськомовному середовищі, де мну перебував п'ять років, 90% говорили на Російській, писали на Російській, читали на Російській, думали на Російській, а Я говорив та писав на Українській, перекладаючи ті ж лекції на льоту. І ніхто мені, в принципі поганого слова за Українську не сказав... Це факт.
Я приймав участь у різних там подіях, ризикуючи своїм життя та здоров'ям, здоров'я трішки підшкодив, але слава богу що трішки, у порівнянні з іншими... Мій знайомий наприклад, людина яка була добра до мене, і з якою ми товаришували, піддався певній ідеології, хоча Я попереджав його бути обережним та не вірити всьому що говорять, бо не все так просто ­— пішла значно далі ніж ваш покірний слуга, у добровольчий батальйон, так званий. Тепер раз у пару років, приходжу на його могилу. Тупо. Я не говорю що він би вижив якби пішов просто в ЗСУ, але все одно...
Тому ля-ля тополя за Укр. мову мені не потрібно, більша частина тих, хто подох на всіма богами проклятому донбасику воюючи за ту ж Україну та її державну мову в тому числі, говорили або на суржику, або на Російській, і якби не вони, то Львів чи Київ зараз міг би нагадувати Алеппо або Думу із САР... А україномовна діаспора б, ахала та охала далі за чистоту Солов'їної.

Каламар, пам.ятаю, постійно пропихав рос.мову в україну спираючись на досвід колоніальгої ірландії, яка стала частиною англомовного міра. Каламарь тоже не прочь оставить украину в рускоязичьнам мірє. Хуй тобі! Ваш рускояхичний мір невдлвзі стане китаємовним мірлм. Чи івритомовним. Або франкоязичним. Чорна франкомовна африка лише чекає команди з франкомовного брюсселя, яким заправляє Париж. Париж же командує сволотою, що стлїть у руля в коєній франкофонній країні Африки. Це половина африки. Півмільярда голодних самців. Зметуть нахуй рускій мір. Якщо перед тим його не змете 80 мільйонів самотніх злих китайських хлопів для яких нема самок у китаї.
Боготворіння каламаря.
Шоб ви не напмсали - він завжди опонує. Так як і каламар.
Єдина різниця - він його
Звеличує ставлячи в один ряд з Лейбніцом (та й себе туди впхав). Але то прояв зарозумілості - не дивуйтесь. Такий собі діалог учня і учителя.
Каламар придумав клона, який йому поклоняється. Мабуть в реалі прагне визнання якого нема. Замість того, щоб шурувати на клаві вночі на форумі всяку муру - шуруй жінку і ти получиш визнання! лол

коротше морозиш. ти неприємний витвір бот.
але можеш бути і людиною. якщо так - то відїбись від моїх тем та дописів. я твої не коментив до дня, коли ти зайшов у мою тему, щоб там насрати.
я тебе не читаю, ти - мене. поняв, ублюдок зарозумілий?
Ви нічого не читали якщо такий нонсенс пишите. Ви просто із іншого світу, то й же містер Каламар, якось зв'язаний із Наукою, тому мені із ним легше знайти спільну мову, тому-що ми обоє керуємося Науковим Підходом, крім всього іншого. А Ви максимум програмер-інженер А + Б = С, якщо не враховувати можливість що Ви самі клон Каламара, звичайно ж. Ваша ненависть мені зрозуміла, Я часто спілкувався із відповідних контингентом коли був із ними в одній упряжці, але не враховуєте що в людей значно більше спільного ніж відмінного, саме тому смартфон із Китаю підходть для українця, так працює глобалізація якої Ви не розумієте, наприклад. Вам не зрозуміти що вишиванки це добре, коли це на етнофесті, але будувати державу в сучасному світі, яку не рознесуть в щепки, яка не скотиться в пучину громадянської війни та розрухи, це трішки інше. Світ впливає на Україну набагато більше, ніж Україна на світ, хочете Ви цього чи ні. Й нормальне, мирне життя людей, мільйонів людей, це дуже важлива річ.

Мені огидний расизм, навік якщо воно використовується у плані стеготексту як у вас, і не важливо хто той расизм публікує, моя реакція буде однакова. Саме тому Я і написав у ваших, пічальних топіках.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 15.10.2018 – 19:47

• 0

#475 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 15.10.2018 – 20:11

Перегляд дописусерпинка (15.10.2018 – 09:57) писав:

Та не мають фени стосунку до науки, ви темні і малоосвічені.
  • 0

#476 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 15.10.2018 – 20:24

Перегляд дописуkalamar (15.10.2018 – 20:11) писав:

Та не мають фени стосунку до науки, ви темні і малоосвічені.
Ви теж маєте не надто світлу голову.
  • 0

#477 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1504 повідомлень

Відправлено 15.10.2018 – 22:11

Ось курс із Математики на EDX.org, по якому в тому числі ваш покірний слуга вивчає-повторює. Називається воно Discovery Precalculus: A Creative and Connected Approach

Зображення

Це просто скрін із майже кінця курсу, насправді мну застряв десь там на початку, бо ніяк руки не доходять та й інтернет-з'єднання вантажить ті деякі відео вставки із такою швидкість що терпіння не вистачає... Але курс мені сподобався! Хоча, мушу зауважити що чуваки із Аустіну трішки дивні :).

Може комусь ще згодиться.
  • 0

#478 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 20:44

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (15.10.2018 – 22:11) писав:

Може комусь ще згодиться.
Як журнал мурзілка може комусь і згодиться, для вивчення матану навряд.

Вивчення матану це важка робота фростіку, це вивчення теорії і паралельне розв’язування сотень задач, це не перегляд відео.

Повідомлення відредагував kalamar: 16.10.2018 – 20:46

• 0

#479 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1504 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 20:58

Перегляд дописуkalamar (16.10.2018 – 20:44) писав:

Як журнал мурзілка може комусь і згодиться, для вивчення матану навряд.

Вивчення матану це важка робота фростіку, це вивчення теорії і паралельне розв’язування сотень задач, це не перегляд відео.
Ціль того курсу не поступове, планомірне вивчення Математики а лише спонукання людей що поставили собі за ціль займатися Математикою до творчого мислення. Той курс складається із задач, в основному, тільки там задачки такі, на мислення а не на числення скоріше. Ну мені подобається. Ви подивіться хоч на курс, а тоді судіть, а то вам і Компанієць не такий, і риб'ятка зі Аустіна не такі. :wacko:
  • 0

#480 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 21:01

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.10.2018 – 20:58) писав:

Ціль того курсу не поступове, планомірне вивчення Математики а лише спонукання людей що поставили собі за ціль займатися Математикою до творчого мислення. Той курс складається із задач, в основному, тільки там задачки такі, на мислення а не на числення скоріше. Ну мені подобається. Ви подивіться хоч на курс, а тоді судіть, а то вам і Компанієць не такий, і риб'ятка зі Аустіна не такі. :wacko:
Не перебільшуйте про творче мислення.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних