Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 496

#441 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 11.10.2018 – 14:42

Перегляд дописуkalamar (11.10.2018 – 00:22) писав:

Та не під намальованою кривою площа рівна площі прямокутника.
Відстань, яку пройшло тіло x(t), це площа під кривою v(t). і є площа під кривою v(t).
Ага! Тобто нам потрібно два графіку мінімум! Точно, як Я раніше міг не здогадатися, ми ж колись лабораторні робили у яких на міліметрівці визначали кутові коефіцієнти, таким чином уникаючи складних обчислень! Отже у нас є графік залежності пройденого чимось там шляху, від плину часу...

Зображення

По визначенню швидкість це у нас буде кутовий коефіцієнт для кожної точки графіку (slope), звичайно кожну точку ми визначаємо із певною точністю. Побудуємо графік залежності цих кутових коефіцієнтів від часу,

Зображення

чікс, середня швидкість відповідно пройдений шлях на певному часовому проміжку, та розділити на цей, часовий проміжок. Але ми знаємо, що виходячи із фізичності задачі у нас десь там на інтервалі, миттєва швидкість буде рівна середній! Отже ми можемо записати пропорцію та отримати вираз для пройденого шляху на проміжку, який і буде заштрихованою площею на другому малюнку! — Божественно!

На інші пости пізніше відповім, потрібно бігти. Дякую що допомогли розібратися із цим, мені точно доведеться віддавати вам половину зарплати/стипендії якщо бог дасть й десь влаштуюся :lol:.
  • 0

#442 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 17:29

Перегляд дописуkalamar (11.10.2018 – 03:27) писав:

Навіщо? Чим нижчий рівень освіти більшості населення, тим менші зарплати можна платити. Потрібні звичайно ПТУ, але хто платити за них буде? Освіта оплачується із податків, які забирають у капіталістів.
Це збільшує ймовірність виграти війну. Тому якась чорна, лезбійка-транссексуал в лібералів може вивчитися, потрапити у відповідний центр, винайти якийсь новомодний вірус, наприклад (тут узагальнювати потрібно, абстрагуватися), і у випадку повномасштабного конфлікту тіж ліберастичні Штати засиплють тим вірусом все що проти них. А у осяйних-традиційних первнів такого не буде, бо там транссексуал-лезбійка не змогла вивчитися, та потрапити у відповідні центри. А на німа, і суда німа... Просто демократична-ліберастична система ефективно (ефективніші за інші відомі) акумулює людський ресурс, саме тому її зараз і використовують.

Самі вни осяйний клоун. :wink2:
Шкода штатам була би повна, повний випил. Арсенал СРСР дозволяв багатократно повністю випиляти США, і ніяка розпіарена СОІ не рятувала. Власне СОІ то був просто розпил американського військового бюджету, і якби Совок не розвалився, вилізло б то боком капітально. Бо завжди набагато дешевше розробляти зброю, яка проб’є вже відомі системи захисту, ніж розробляти системи захисту від невідомої зброї.
Половина ідей СОЇ настільки чарівно нереалістична, що відчувається, що американські компанії, які хотіли попиляти на тому бабло, за ніщо мали розумові здібності американського уряду.
Союз це не осяйні клоуни після 60х, це наддержава. Хай і на мінімалці, але це рівень Штатів. І відповідні відомства в Союзі аж ніяк не з "Мурзілки" брали інфу по атакуючих та оборонних можливостях Штатів, в тому числі і у військовій сфері. Сила Штатів — одна із причин чому ми можемо зарам печатати на форумі. МАД спрацював, завелика ціна початку норм вечірки як для Штатів так і для Союзу була вже десь після Карибського непорозуміння...

Розуміючи більшу частину рульових в Союзі, а це була шваль часів вялікого та ефективного мєнєджера, Сахаров вирішив перестрахуватися постійно, публічно і не публічно, нагадуючи Штатам про важливість агресивної політики. Таким чином Сахаров намагався врятувати Союз та його нарід від пекла термоядерної війни на якій немає ніяких правил і ніякі конвенції не діють... Ну, незнаю чи то його заслуга також, але все поки-що обійшлося. Сахаров — башка, однозначно!

Так. Було помічено, що голову вам промили в двох напрямках.
Зараз фростіку йде торгова війна між США і Китаєм, причина суто націоналістична (Трамп президент національності американців, а китайські комуняки давно забули про інтернаціонал і є китайськими націоналістами), бо з приходом капіталізму ви фростіку живете у світі де в політиці панують не феодальні королівства (в яких шляхта і козаки із сарматів походили), не комуністичний інтернаціоналізм, а капіталістичні національні держави. Капіталізм, лібералізм, демократія і націоналізм фростіку нероздільно зв’язані, це одне ціле.
Містере Каламар, таке можна розповідати якимось дічам із осяйного кружка типу "пльомінчик", тільки не мені. :lol: Зі всією повагою, у мене реакція на цей нонсенс рівня Гійомного Фая, приблизно така як у радянських офіцерів які споглядали КНР-вських, пшеничних танцюристів:

Зображення

Я значень половини слів які Ви написали не знаю :D. Націоналістичні-капіталістичні держави? — Не чув, системи мб... Національність? — Не чув, матеріал для керування мабуть... Трамп-санкції? — Яке відношення поношений, затяганий клапоть паперу, із якого зроблена ця гральна карта, має до зовнішньої політики 350-ти мільйонної наддержави? :facepalm:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 11.10.2018 – 17:37

• 0

#443 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 18:19

Перегляд дописуУповноважений (11.10.2018 – 09:13) писав:

Я з мобілки цитувати не можу а хочу відповісти на відповідь мені.
оте бла-бла - стипендія стаття кандидат - оце ж я й кажу переливати з пустого в порожнє і дерибанити бюджет бо користі іншим з того ніякої. Скажи зразу що безсовісний і бюрократом хочеш стати. І на вчених минулого не рівняйся, у них були землеволодіння і кріпаки, хоч би яка там назва в Англії для них була, з того й заробіток, а не з королівської казни. Не той вже час не ті порядки.
Шрьодінгер, Бор, Гайзенберг, Гільберт, Мінковський, Мейтнер, Ган, Пуанкаре, Айнштайн, Фермі, Ландау, Сахаров, Фрідман, Вавилов, тощо... А ще ж Математики є! :facepalm:, особлвио асбтрактні із яких, то взагалі оторвані від реалу люди... Переливали із пустого в порожнє все своє життя за шо їм і платили капустіс. Тільки от девайс із якого Ви печатаєте цей текст, працює в тому числі і на здобутках даних переливаторів, і половина електроенергії в Україні — атомного походження. І не було в них ніяких рабів чи власних коглоспів

Ой фростік який ти відсталий, таку маячню за ракети написав, 56 років не актуально.
Мну пещерний человекус :P

3) Проблема в усіх інших, що не можуть вигравати в грі по чужих правилах. і коли інші в програші загнані в кут задля виживання протестують проти чужих правил гри - їх називаюь злочинцями і карають. То ж бо правила, і ніби як правила для всіх однакові, але ...
І так було на протязі еволюції людей, зараз найефективніші правила для організації великих груп людей у відповідні утворення — демократія та лібералізм, чи їх гібриди. Успішно використовуються всіма, розвиненими утвореннями даного типу, зокрема хотілось би виділити найсильніших із них, а саме: Штати, Союз та КНР.

Позатема про мову. Мова - це вам не просто так. Мовою люди думають. Це психологія і світогляд. Не дарма  у субкультур є сленг - для світогляду. і не дарма совкові євреї захищають російський язик палкіше за росіян. Не дарма й специфічна одеська говірка. І що там Фрост казав про мову більшості? На початку у совку було 83 мільйони українців, це навіть без західних областей, в півтора рази більше ніж росіян. Проблема в тому, що той хто думає українською мовою не молиться на вождя.
Ну і хай собі думають та стрибають на етно фестах. Це всього лише один фактор, який потрібно враховувати. Мультикультуралізм, глобалізація, все таке... Повірте, ніяка споріднена мова не завадить відповідним відомствам, виконати наказ коли прийде час, той-же штатський РВСН спалить заживо Туманний Альбіон якщо прийде наказ, без вагань, це система...
І взагалі Ви чули про образне мислення, це коли у голові тиша, художник не озвучує кожний свій рух, картинка в голові художника постає сама-собою, науковець не озвучує кожну свою думку, він/вона відразу, майже миттєво може побачити динаміку системи, змоделювавши її у себе в голові та дати грубий прогноз. Уявіть наприклад як після вибуху наднової зіркова матерія в центрі схлопується у новий, прекрасний об'єкт, так по тупому названий — "Чорна Діра". Вам для цього не потрібні слова ні з якої мови, лише образи. Просто в одних людей краще розвинено словесне мислення (у них у головах постійно щось промовляється), а в інших — тиша в основному, там образи.

Я не запитував про національність на початку становлення Союзу, а про мову більшості. Так повелося із Російської Імперії що Українську гнобили. Тому ті ваші 80 млн (більшість із цього числа), або на суржику базарили, або на Російській. Плюс центр — Москва, а Москва на Російській. Відповідно тупо брати за офіційно-ділову Українську допустимо, казахи б сказали: "Нам давай Казахську!"; удмурти Удмуртську, і так далі. Це так не працює. "Все под небесами!" — отак це працює.

Як площа може бути рівна шляху? Що за маячня? Там навіть одиниці вимірювання різні
Подивіться на останній графік який мну запостив, там площа є добуток значень по вісі абсцих на значення по вісі ордина, тобт часу на швидкість. Ми просто домовилися так позначати величини що у нас площа на другому графіку виходить порядку першої степені розмірності довжини.

Ну точніше те, через що ми ту площу під кривою виражаємо, а взагалі, якщо взяти вісі ординат та абсцих у сантиметрах (поміряти лінійкою), то відповідно площа під кривулькою буде у сантиметрах квадратних. Можна навіть вибрати масштаби так, що у нас те що у сантиметрах квадратних буде чисельно рівне тому, що у метрах там, наприклад. Хороше запитання, містере Уповноважений, до речі!

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 11.10.2018 – 18:27

• 0

#444 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7163 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.10.2018 – 18:35

Переливальщики? Я мав на увазі сучасну українську науку, одним з яких ти хочеш стати, а не твоїх авторитетів.
хотів був накидати тобі підказок яку наукову роботу зробити але перехотів
  • 0

#445 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 18:49

Перегляд дописуУповноважений (11.10.2018 – 14:19) писав:

Держава повинна фінансувати науковців  в надії що ті колись щось вигадають? То не стимул. Для того кредити існують щоб борг був стимулом. І от кредитор нехай оцінить перспективність науковця
В тому то і справа, що тут неможливо оцінити як звичайних користувачів кридитними послугами подивившись як вони живуть та на їхній дохід. Там містер Каламар писав про стохастичні динаміку яких в теорії передбачити неможливо. Так само тут, невідомо які фактори науковець зустріне протягом життя, що йому там в голову стукне. Може нічого, а може це новий Айнштайн-Гільберт-Пуанкаре-Бор-Ланда-Ньоттер і теде... Який/яка переливатиму із пустого в порожнє, а тоді — бздиньк! Й еврика...

Велика урівняловка, мінімальний старт, початкові умови — все це і направлено на підвищення ефективності від таких, стохастичних систем.

Перегляд дописуУповноважений (11.10.2018 – 18:35) писав:

Переливальщики? Я мав на увазі сучасну українську науку, одним з яких ти хочеш стати, а не твоїх авторитетів.
хотів був накидати тобі підказок яку наукову роботу зробити але перехотів
У мну талант не розуміти що люди мають на увазі, та агрити їх на себе :( Не хвилюйтеся, це нормально, можна сказати.

І це не мої авторитети, а Науковці.
  • -1

#446 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7163 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 19:52

Але твої слова нагадують наїзд якогось гопніка: "ти васю косого знаєш? А вітю бугая?" І перелічують бидло-авторитетів. Але важливо не тобі знати авторитетів, а щоб ці авторитети тебе знали.
Що я вам скажу: в мене маринований хуй однокласник, так що ваші бугї мені не авторитети :)
  • 0

#447 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 21:22

Перегляд дописуУповноважений (11.10.2018 – 19:52) писав:

Але твої слова нагадують наїзд якогось гопніка: "ти васю косого знаєш? А вітю бугая?" І перелічують бидло-авторитетів. Але важливо не тобі знати авторитетів, а щоб ці авторитети тебе знали.
Що я вам скажу: в мене маринований хуй однокласник, так що ваші бугї мені не авторитети :)
Пардон? В якому сенсі? Якщо Ви за науковців, то ваш покірний слуга просто перерахував лише деякі прізвища які зв'язані науково-технічною революцією та прогресом. Я вам нагадую, що от рівняння Максвела можна вигадати, а далі якийсь винахідник чи науково-дослідний інститут, візьме ті рівняння та створить трансформатор крутий, рацію якусь, телевізор, ну і все таке. Рівняння Максвела це загальна штука, досить абстрактна, її практично-емпірично, методом клепання та крутіння гайок, не так то просто отримати, особливо якщо немає приладів, які без тих рівнянь дуже важко створити... А от Закон Ома який пишуть у шкільних підручниках (для безкінечно тонкого та довгого шнурка), можна отримати набагато простіше — тільки радару Ви по тому законі не побудуєте, бо вам там потрібно рахувати відповідні сили-взаємодії для складних поверхонь, а не для шнурків. Тобто вам потрібне щось загальне, щоб зробити дійсно революцію.

Звідси випливає важливість творчих людей, для яких потрібно створювати рівні та сприятливі умови, щоб вони могли розкрити свій потенціал. — Це просто здоровий глузд, яким і керуються більшість розвинених держав.
  • 0

#448 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4845 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 11.10.2018 – 21:49

Перегляд дописуУповноважений (11.10.2018 – 14:19) писав:

Я будучи студентом отим кандидатам копіпастив всіляку воду на їхні дисертації
:wink2:
Не сміши.
Нічого ти фростіку навіть не накопіпастиш по фізиці.
Копіпаста, в певний відрізок часу проходила, якщо до копіпасти мати свою руку. Копіпасту комп’ютер легко знайде. З фізики треба п’ять публікацій, і бажано частину в закордонних журналах, а там тебе не публікуватимуть за гарні очі. Так що казки ти розказуєш.
Спробуй накопіпасть собі дисертацію з фізики.
Але оскільки площа шляху у тебе не може бути рівна, сумнівно, що того доконаєш.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.10.2018 – 14:42) писав:

Отже ми можемо записати пропорцію та отримати вираз для пройденого шляху на проміжку, який і буде заштрихованою площею на другому малюнку! — Божественно!
Формула Ньютона-Лейбніца отримується досить елементарно звичайно в підручниках через простіше міркування. Розглядаєте графік якоїсь функції f(t), і просто задаєте функцію F(t), яка є площею під кривою f(t), від якоїсь початкової точки. З геометричних міркувань легко показати, прямо скрриставшись означенням похідної, що F'(t)=f(t) (це можна показати навіть не маючи конкретного вигляду функції, просто для загальної неперервної функції), тобто функція площі є первісною для f(t). А з теореми Лагранжа слідує, що всі первісні розрізняються на константу. Тому, якщо вдалося знайти аналітично первісну Ф(t) функції f(t), то мусить бути Ф(t)=F(t) + C, і константа знаходиться з початкових умов.

Повідомлення відредагував kalamar: 11.10.2018 – 21:53

• 0

#449 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.10.2018 – 22:54

Перегляд дописуkalamar (10.10.2018 – 23:28) писав:

Тоді ви просто не розумієте закону попиту пропозиції. Ви спочатку не розібрались із законом, не змогли нормально його зрозуміти, а потім, не визнаєте вашого закону в вашому ж хибному розумінні.
Фростік теж так робить, спочатку не в’їжджає в дедекіндові перерізи, а потім з ними не погоджується.
Закон попиту-пропозиції взагалі не говорить хто кого породжує, він тільки коворить про те, як утворюється ціна, про баланс. А попит безперечно породжує пропозицію, прикладів того сотні, як і навпаки, в потреблядській економіці, пропозиція породжує попит, для того служать всі ті рекламні стенди.
Я розумію закон попиту. Але я з ним не згодна. Ціну встановлюють продавці, і зовсім вони не враховують попит. Принаймні у нас. Товар може роками залежуватись, а ціну на нього не спускають. Так само я не згодна з тим, що попит породжує пропозицію. Це вам не курка і яйце, які один одного породжують. Пропозиція породжується або надлишком виробленого добра, яке нема куди дівати, або власними потребами, коли є необхідність обміняти якусь річ на щось нагальне. І тут не можна потреби ототожнювати з попитом. Попит - це той стан, коли вже є якась пропозиція, коли ви можете обирати між прийняттям пропозиції, чи відмовою від неї.
От чому нема попиту на Фростіка? Бо від нього не поступило пропозиції. Він або не має що запропонувати, тобто нема надлишку, або не готовий чимось жертвувати, тобто робота не така нагальна для нього потреба на даний час, як потреба допомагати батькам.

Дивно, фростік про гніт євреїв розказує, а тут виявляється наука єврейська була. Ви з фростіком великі експерти по євреям і по науці.
Заводи порозвалювались, бо ринок і капіталізм виявились не ефективними. Вони не всі порозвалювались, а передусім високотехнологічна частина, металургія і досі якось працює. Вони не тільки тут порозвалювались, а і в більшості колишніх соц. країн.
Союз неможливо повернути в принципі, то навіщо ці тупі марення.
Союз не самовідновлювана система, я вже писала. Це не живий організм, а штучно створена, рукотворна система, яка не має історичного підгрунтя. США утворено історично, це живий організм, який може відновлюватись.
Союз може породжувати інші системи. Тобто можна створювати копії, штампи. Утворили ЄС. Росія з Китаєм дружать, може до чогось додружаться.

Ви експерт лише з фізики. Не заганяйтесь. Ви такий самий експерт по економіці, євреям, як я по фізиці.

Повідомлення відредагував серпинка: 11.10.2018 – 23:15

• 0

#450 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4845 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 00:24

Перегляд дописусерпинка (11.10.2018 – 22:54) писав:

Я розумію закон попиту. Але я з ним не згодна. Ціну встановлюють продавці, і зовсім вони не враховують попит. Принаймні у нас.
Значить ви не розумієте закону попиту і пропозиції. Ні, не просто закону попиту, бо просто закон попиту не те саме (там одна крива тільки :8: ). Очевидно, вам то просто банально не дано.
Поможіть Фростіку з математикою, ви ж математик.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.10.2018 – 00:29

• 0

#451 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4845 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 01:40

Союз не самовідновлювана система, я вже писала. Це не живий організм, а штучно створена, рукотворна система, яка не має історичного підгрунтя. США утворено історично, це живий організм, який може відновлюватись.
Союз може породжувати інші системи. Тобто можна створювати копії, штампи. Утворили ЄС. Росія з Китаєм дружать, може до чогось додружаться.
Ага, я зрозумів, союз нежива система, а США - жива, з м’яса і лімфи. Надзвичайно глибока думка.
  • 0

#452 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 06:42

Перегляд дописуkalamar (12.10.2018 – 01:40) писав:

Ага, я зрозумів, союз нежива система, а США - жива, з м’яса і лімфи. Надзвичайно глибока думка.
Так, жива, бо там населення політично активне. А Союз мертва система, бо активних знищували.

Перегляд дописуkalamar (12.10.2018 – 00:24) писав:

Значить ви не розумієте закону попиту і пропозиції. Ні, не просто закону попиту, бо просто закон попиту не те саме (там одна крива тільки :8: ). Очевидно, вам то просто банально не дано.
Поможіть Фростіку з математикою, ви ж математик.
Ви просто впертий, всіх обзиваєте дурнями, а себе назвати дурнем слабо.
Я вже не математик.
  • 0

#453 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7163 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 07:23

Робота для науковця. Зроби генномодифікований гарбуз зі смаком картоплі. І щось зі смаком м'яса. Або вигадай 7G інтернет. Чи акумулятор нового типу. Ніякий науковий керівник тобі нічого не підскаже, якби знали то вже б собі зробили
  • 0

#454 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4845 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 11:40

Перегляд дописусерпинка (12.10.2018 – 06:42) писав:

Ви просто впертий, всіх обзиваєте дурнями, а себе назвати дурнем слабо.
Я вже не математик.
Я знаю, що ви ніколи не були ані математиком, ані економістом. :wink2: Тому й й спокійно вам кажу, що не тямите ви ніц в законі попиту і пропозиції, і мені не треба бути економістом, щоб казати, що ви нуль в економіці.
Зрештою, економіка нудна річ, і я спеціально ніколи нею не цікавився, але на фізфаку теж читали курс з економіки, і зелене поняття про закон попиту-пропозиції я маю. Якщо що, найнудніший курс у нас був охорона праці і всяке там трудове законодавство.

Перегляд дописуУповноважений (12.10.2018 – 07:23) писав:

Робота для науковця. Зроби генномодифікований гарбуз зі смаком картоплі. І щось зі смаком м'яса. Або вигадай 7G інтернет. Чи акумулятор нового типу. Ніякий науковий керівник тобі нічого не підскаже, якби знали то вже б собі зробили
Це не наукова робота. Це застосування науки. Ніякого 3g інтернету не було би без рівнянь Максвелла, фізики напівпровідників, булевої алгебри.... Наука це відкриття і теорія ділення ядер, а електроенергія, на якій працює твій комп'ютер, це застосування, це інженерна задача, не наукова.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.10.2018 – 11:42

• 0

#455 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 12:40

Ви експерт лише з фізики. Не заганяйтесь. Ви такий самий експерт по економіці, євреям, як я по фізиці.
Штати та Союз, більше схожі ніж Ви гадаєте... Просто в Союзі прийняли різні рішення. І немає різниці за що люди вбивають та вмирають, за інтернаціональний долг, спасіння демократії, чи осяйних п'ятиста річних предків... В кінці-кінців результат, один і той сами. Для Союз та Штатів пропаганда типу "осяйні предки" не катить особливо — це мультикультурні, полієтнічні утворення із неймовірною силою, знищити будь-яке яке інше утворення незважаючи на методи. Ви не там шукаєте причини чому Союз розпався. Скажімо так, проблема то в Союзі була, але якщо б не Штати — Ви б зараз із такими дописами сиділи у підвалі із своїми друзяками-правими-десидентами та ділилися прогнозами як ось-ось система без підгрунтя загнеться, потрібно ще трішки потерпіти, ще трішки і осяйне настане :lol:, ваш покірний слуга давно б згнив страшною смертю у тюрьмі відповідних відомств мабуть, а красная звезда майоріла і над віковічним Києвом, і над первинним Ріо-Дежанерйо, якимсь :).

Зображення

Перегляд дописуkalamar (11.10.2018 – 21:49) писав:

:wink2:
Не сміши.
Нічого ти фростіку навіть не накопіпастиш по фізиці.
Копіпаста, в певний відрізок часу проходила, якщо до копіпасти мати свою руку. Копіпасту комп’ютер легко знайде. З фізики треба п’ять  публікацій, і бажано частину в закордонних журналах, а там тебе не публікуватимуть за гарні очі. Так що казки ти розказуєш.
Спробуй накопіпасть собі дисертацію з фізики.
Але оскільки площа шляху у тебе не може бути рівна, сумнівно, що того доконаєш.
Може Ви той, губите в містері Уповноваженому великого винахідника якогось хД. Шо Ви так.

Перегляд дописуkalamar (11.10.2018 – 21:49) писав:

Формула Ньютона-Лейбніца отримується досить елементарно звичайно в підручниках через простіше міркування. Розглядаєте графік якоїсь функції f(t), і просто задаєте функцію F(t), яка є площею під кривою f(t), від якоїсь початкової точки. З геометричних міркувань легко показати, прямо скрриставшись означенням похідної, що F'(t)=f(t) (це можна показати навіть не маючи конкретного вигляду функції, просто для загальної неперервної функції), тобто функція площі є первісною для f(t). А з теореми Лагранжа слідує, що всі первісні розрізняються на константу. Тому, якщо вдалося знайти аналітично первісну Ф(t) функції f(t), то мусить бути Ф(t)=F(t) + C, і константа знаходиться з початкових умов.
Подумаємо... Мені ще сорок простих, із книги для технікумів, задачок і можна буде до границь переходити, тобто до книги Ланжа.

Перегляд дописуkalamar (12.10.2018 – 11:40) писав:

Зрештою, економіка нудна річ, і я спеціально ніколи нею не цікавився, але на фізфаку теж читали курс з економіки, і зелене поняття про закон попиту-пропозиції  я маю. Якщо що, найнудніший курс у нас був охорона праці і всяке там трудове законодавство.
Мугу, і в мене читали таке!

Це не наукова робота. Це застосування науки. Ніякого 3g інтернету не було би без рівнянь Максвелла, фізики напівпровідників, булевої алгебри.... Наука це відкриття і теорія ділення ядер, а електроенергія, на якій працює твій комп'ютер, це застосування, це інженерна задача, не наукова.
Ну застосування це також, свого роду наукова робота, але щось таке як Ви написали мну і намагався виразити містеру Уповноваженому. Чірт, написав би більше, але потрібно бігти.
  • 0

#456 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 12:55

Я знаю, що ви ніколи не були ані математиком, ані економістом. :wink2: Тому й й спокійно вам кажу, що не тямите ви ніц в законі попиту і пропозиції, і мені не треба бути економістом, щоб казати, що ви нуль в економіці.
А ви нуль без палички. :8:
  • 0

#457 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4845 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 20:47

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (12.10.2018 – 12:40) писав:

Штати та Союз, більше схожі ніж Ви гадаєте... Просто в Союзі прийняли різні рішення. І немає різниці за що люди вбивають та вмирають, за інтернаціональний долг, спасіння демократії, чи осяйних п'ятиста річних предків... В кінці-кінців результат, один і той сами. Для Союз та Штатів пропаганда типу "осяйні предки" не катить особливо — це мультикультурні, полієтнічні утворення із неймовірною силою, знищити будь-яке яке інше утворення незважаючи на методи. Ви не там шукаєте причини чому Союз розпався.
Та я назвав причину, суспільство споживання. Навіщо шукати причину, коли вона відома. Всі инші причини, які називають, штучні вигадки.

Перегляд дописусерпинка (12.10.2018 – 12:55) писав:

А ви нуль без палички. :8:
По пунктам

Я розумію закон попиту. Але я з ним не згодна. Ціну встановлюють продавці, і зовсім вони не враховують попит.
Закон попиту пропозиції не говорить, що попит чи пропозиція ціну встановлює. Це просто два графіка. Закон пропозиції говорить, що чим вища ціна, тим більше такого товару намагаються виробити (якщо малина дорога, всі беруться за вирощування). Закон попиту, що чим дорожчий товар, тим менше бажають його купувати (чим дорожча малина, тим менше купують). А ціна то просто точка перетину двох кривих. У випадку не монопольного ринку ціна буде точкою балансу, її не встановлює ні продавець, ні покупець, її ринок встановлює. Після того, як продавці взялися масово вирощувати малину, закупівельна ціна впала з 50 г, до десяти і навіть 7г. При монопольному, може бути два типи монополії, монополія продавця, і монополія покупця, монополіст може диктувати ціну в певних межах. Але фактично і тут закон працює, бо реально монополіст просто регулює пропозицію, чи попит. Як ОПЕК домовляється про розміри видобутку нафти. Чи напр. держава СРСР встановлює фіксовані закупівельні ціни на молоко від населення (монополія покупця).
Конкретно. В селі монополію на закупівлю молока має місцевий молокозавод. Він закупівельну ціну виставлює фіксовану, в великих об’ємах більше молока нема кому продати. Якщо ціну виставить високу, крива пропозиції посунеться ліворуч (почнуть розводити корів, бо вигідно, росте пропозиція), якщо низьку, крива піде праворуч (не вигідно, різатимуть корів). Тому навіть у випадку монополії закон працює.

Принаймні у нас. Товар може роками залежуватись, а ціну на нього не спускають. .
Керівник дурень. Товари мають властивість псуватись. Звичайна річ, що він помилився, і купив товар занадто дорого, і тому жлобиться, не хоче продавати зі збитком.
Може бути ситуація, коли продавцю, щоб обмежити пропозицію і утримати ціну вигідно знищити товар, як в тому уривку зі Стейнбека, де розповідається про знищення картоплі і цитрусових капіталістами в час великої депресії на фоні голоду населення.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.10.2018 – 21:11

• 0

#458 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 21:31

Перегляд дописуkalamar (12.10.2018 – 20:47) писав:

Та я назвав причину, суспільство споживання. Навіщо шукати причину, коли вона відома. Всі инші причини, які називають, штучні вигадки.
Ну по перше що Штати, що Союз складаються не тільки із суспільства. Хоча, дивлячись в якому ракурсі це розглядати. От як Ви гадаєте, місс Скаллі та містер Малдер це також суспільство споживання? Не думаю що їх дресирували з малечку тільки щоб споживати...
Просто в наддержави є різні механізми. Рульовий наприклад, і не факт що козир до нього належить :). Контролюючий. Суспільний. І все таке. Не всі елементи цих механізмів є "суспільство споживання". В Союзі було так само, як на мене це непогано написано у того ж Вовкогонова, там десь за Черненко/Андропова. Просто от в Союзі рульові механізми приймали інакші рішення ніж в Штатах. Вибрали деякі інші шляхи для наддержави, на жаль, це були не просто помилкові рішення та невірні шляхи, а доволі навіть катастрофічні... :( Чому вони прийняли саме такі рішення, а не інакші — моя відповідь на це: "В рульовому механізмі зашкалювала концентрація клоунів-вихованців-клоунів часів вялікого та ефективного мєнєджера."; на жаль, із тих часів, мало що змінилося... :(. Але навіть клоуни непогано вміють використовувати нео-націоналістичні ідеологія та людей, їм підданих, як матеріал для керування, для дестабілізації та нищення. Кримодонбас тому прекрасний приклад. Але стосується будь-яких, подібних течій, та рухів, не тільки руськомірного підтипу, в цьому то і проблема та велика небезпека. — Чисто моя думка.
  • 0

#459 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4845 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 21:40

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (12.10.2018 – 21:31) писав:

Просто от в Союзі рульові механізми приймали інакші рішення ніж в Штатах.
В рішеннях геополітичного плану, США так само гарно здував радянським комунякам, як він тепер здуває китайським комунякам. Компартія, це вам не партія поп зірок, шварценегерів, і психічно неадекватних мільярдерів. Там все було схвачено.
Союз розвалився в головах, коли в 70-ті, набув всіх ознак суспільства споживання, в 90 формально відбувся розпад, тому шо населення прагнуло доп’ясти джинсів, фірми, світових брендів, супермаркетів...

Повідомлення відредагував kalamar: 12.10.2018 – 21:52

• 0

#460 все заєбісь

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 21:50

твке враження що фрост є клоном каламаря.
нудно йому - створив собі клона-клоуна. розважальні продєлкі у розшарування особистості). клоун печатає якийсь ліберастично-панічний диліріум, а потім інша голівка горинича йому опонує. по багажу інфонепотребу який розсіює і той і інший, можна провести паралелі до одного джерелопечатальника.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

2 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних