Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 491

#421 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1825 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.10.2018 – 13:14

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (07.10.2018 – 11:41) писав:

Я б прокоментував, але це буде дуже чорний гумор. Коротше — ну так спробуйте нашкодити Штатам. Союз навіть пробував, — посипався... В чому проблема, вперед и с песней, валіть Дядю Сема! За нове, осяйне та первинне майбутнє! :facepalm:
Ніхто не буде проводити такий експеримент, бо нікому це не вигідно.
Щодо СРСР, то йому теж потрібні були Штати, як будь-якому герою потрібен антигерой, щоб на його фоні виглядати героєм, так само як багатим потрібні бідняки.
От Росії вже може і нема що втрачати, США перестають бути вигідними, тому йде до того, що США завалять. Уже пробують. З доларом он граються. Вони дограються...

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (07.10.2018 – 11:41) писав:

В якому б Я світі не жив, це точно не у вашому.

Мабуть воно так, мну такий, класичний пипадок, простий для розуміння.

Уявлення не маю про що Ви. Я самонавчаюся щоб знайти роботу науковця, точніше фізика, думаю через декілька років в аспіратнтуру піти, а там не знаю. Головне підучити те що не знав і забув з часів Універу.
Здається Фрост затаїв на мене образу :) . Але ж це правда. Ти ж сам писав. Ти ні з ким майже не спілкуєшся. Активний час проводиш за роботою по господарству, або у віртуальних розмовах. З реальними людьми, чужими людьми не перетинаєшся, не маєш з ними справ. У тебе відсутні навички спілкування, ти не розумієш тут людей, люди не розуміють тебе, і на це є пояснення. От всього-на-всього на це я хотіла вказати. Не хотіла образити.

Щодо "твого світу", то твоя оригінальність обмежується написанням "мну", "Я", "покірний слуга", "чисто моя думка" і додаванням рідковживаних на цьому форумі сердитих, непривітних смайлів. Хоча ти собі возомнив, що ти оригінальний якимись своїми поглядами. Ти схожий на героя побутових казок штибу: бідний селянин мріє бути багатим, він дуже мудрий і вкінці казки перехитрює якогось багача. Нічого оригінального, одним словом.

Повідомлення відредагував серпинка: 08.10.2018 – 13:30

• 0

#422 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 08.10.2018 – 15:09

Перегляд дописусерпинка (08.10.2018 – 13:14) писав:

Ніхто не буде проводити такий експеримент, бо нікому це не вигідно.
Який експеримент? Нищення Дяді Сема? — :wacko: Ніхто не буде, бо ніхто не може, у принципі Союзу може завдати превентивного удару із використанням зброї масового ураження, це нанесе неймовірну шкоду Штатам, але Союз стече власною кров'ю також, бо Штати це вам не осяйні клоуни, у них є сила, є влада боротися із будь-ким на будь-якому рівні, культурному, економічному, військовому, тощо.

Щодо СРСР, то йому теж потрібні були Штати, як будь-якому герою потрібен антигерой, щоб на його фоні виглядати героєм, так само як багатим потрібні бідняки.
Якби не Штати, Союз захопив всю платену Земля, і ніхто і ніщо не змогло б йому завадати, Союз би знищив все що проти нього, без різниці методи та приводи. Мораторії на не використання деяких методів, діють тому, що наддержава не одна...

От Росії вже може і нема що втрачати, США перестають бути вигідними, тому йде до того, що США завалять. Уже пробують. З доларом он граються. Вони дограються...
Росія? — Я таких слів не знаю :lol:, пішло смалятиння, як писав містер _Іекс.

Здається Фрост затаїв на мене образу :) . Але ж це правда. Ти ж сам писав. Ти ні з ким майже не спілкуєшся. Активний час проводиш за роботою по господарству, або у віртуальних розмовах. З реальними людьми, чужими людьми не перетинаєшся, не маєш з ними справ. У тебе відсутні навички спілкування, ти не розумієш тут людей, люди не розуміють тебе, і на це є пояснення. От всього-на-всього на це я хотіла вказати. Не хотіла образити.
Тому очевидно що у мене відрізняється світогляд від світогляду більшості людей, а отже можна сказати: світ у якому Я живу, також відрізняється від світу у якому живуть більшість людей (кримінал, релігійні, нео-націоналісти, комуністи, все ціє всії видів та різновидів, звичайно ж включно), хоча по вищезгаданій вами причині. Образи тут ні до чого.

Щодо "твого світу", то твоя оригінальність обмежується написанням "мну", "Я", "покірний слуга", "чисто моя думка" і додаванням рідковживаних на цьому форумі сердитих, непривітних смайлів. Хоча ти собі возомнив, що ти оригінальний якимись своїми поглядами. Ти схожий на героя побутових казок штибу: бідний селянин мріє бути багатим, він дуже мудрий і вкінці казки перехитрює якогось багача. Нічого оригінального, одним словом.
Хай буде так. Як вам зручно, як Ви бажаєте так і вважайте. Це ваш світ, світ до якого Ви звикли, уявлення яким Ви довіряєте.
  • 0

#423 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 09.10.2018 – 19:31

Чому саме у точці, координати якої середнє геометричне кінців відрізку для графіку граві-сили дотична завше паралельна хорді і площа прямокутника рівна площі під кривою?

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 09.10.2018 – 19:35

• 0

#424 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 09.10.2018 – 22:42

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (08.10.2018 – 15:09) писав:

Який експеримент? Нищення Дяді Сема? — :wacko: Ніхто не буде, бо ніхто не може, у принципі Союзу може завдати превентивного удару із використанням зброї масового ураження, це нанесе неймовірну шкоду Штатам, але Союз стече власною кров'ю також, бо Штати це вам не осяйні клоуни, у них є сила, є влада боротися із будь-ким на будь-якому рівні, культурному, економічному, військовому, тощо.

Якби не Штати, Союз захопив всю платену Земля, і ніхто і ніщо не змогло б йому завадати, Союз би знищив все що проти нього, без різниці методи та приводи. Мораторії на не використання деяких методів, діють тому, що наддержава не одна...

Росія? — Я таких слів не знаю :lol:, пішло смалятиння, як писав містер _Іекс.

Тому очевидно що у мене відрізняється світогляд від світогляду більшості людей, а отже можна сказати: світ у якому Я живу, також відрізняється від світу у якому живуть більшість людей (кримінал, релігійні, нео-націоналісти, комуністи, все ціє всії видів та різновидів, звичайно ж включно), хоча по вищезгаданій вами причині. Образи тут ні до чого.

Хай буде так. Як вам зручно, як Ви бажаєте так і вважайте. Це ваш світ, світ до якого Ви звикли, уявлення яким Ви довіряєте.
Система має здатність самовідновлюватись або породжувати інші системи. Тому США самовідновлюється (щоразу після чергових ураганів навіть, Україна б напевно загнулась після такої кількості стихій), а СРСР породив нові системи, і ще породжує далі.
Наддержави немає в світі, я не згодна, що США - наддержава. В моєму розумінні наддержава - це держава, чиї закони, валюта, мова розповсюджуватимуться на весь світ. США поки свої порєдки всюди не запровадив, ото лише зеленими весь світ завалив і мову розповсюджує семимильними кроками, але мова то не сшанська говорят царь ненастоящий.
От.
А ти зразу про зброю масового ураження, кров... Брр.
СРСР не захопив би планету, я не чула, щоб були там плани щодо розширення кількості республік до кількості всіх держав світу. І мова там не мала бути одна. От порядки і валюта мали бути єдині.
Щодо світу "в якому ти живеш" і світогляді "що відрізняється від інших", то ти загруз у якійсь філософії. Є один світ, в якому ми всі живемо, і є купа точок споглядання. Лише поглянувши на світ з різних точок зору (у т.ч. кримінальних авторитетів, комуністів, людей з релігії, націоналістів, науковців і т.д.) можна скласти якусь цілісну картину. Якщо все відкидати, то що тоді залишиться? Але ти в нас дуже "мудрий". Хочеш подолати бідність у Африці, а не здатен подолати свою. Хочеш стати науковцем, а не можеш вибратись із села. А тепер ще раз повтори, що на мене не ображаєсся)) Пару раз повториш і гляди сам у це повіриш)
Кожна людина мусить чомусь довіряти, інакше може дійти до самогубства. Дивись, обережніше, ти на небезпечному шляху, якщо нікому і нічому не довіряєш.
  • 0

#425 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 08:01

Перегляд дописусерпинка (09.10.2018 – 22:42) писав:

Система має здатність самовідновлюватись або породжувати інші системи. Тому США самовідновлюється (щоразу після чергових ураганів навіть, Україна б напевно загнулась після такої кількості стихій), а СРСР породив нові системи, і ще породжує далі.
Ага, держава що більше ніж півстоліття готувалась до ядерного армагедону та готувалась його вчиняти, це дуже легка здобич для природних катаклізмів...

Наддержави немає в світі, я не згодна, що США - наддержава. В моєму розумінні наддержава - це держава, чиї закони, валюта, мова розповсюджуватимуться на весь світ. США поки свої порєдки всюди не запровадив, ото лише зеленими весь світ завалив і мову розповсюджує семимильними кроками, але мова то не сшанська говорят царь ненастоящий.
Ну якби наявність можливості знищити 80% від населення Землі за пару місяців, може вам натякнути що це і не зовсім рядова держава... Хоча б це дозволяє вийти на зовсім новий рівень. Ну, і чомусь не якась там Фарнція чи Британія запускала людей на Місяць, та першу людину в Космос. А Штати та Союз... Доляр, Майкрософт, Валл-Стріт, Голівуд, Калашніков, все таке...

От.
А ти зразу про зброю масового ураження, кров... Брр.
Пардон, перше що приходить у голову. Багато голівуду передивився в дитинстві, мабуть...

СРСР не захопив би планету, я не чула, щоб були там плани щодо розширення кількості республік до кількості всіх держав світу. І мова там не мала бути одна. От порядки і валюта мали бути єдині.
А хто б завадив цьому утворенню якби рульові так вирішили? Якби не висадка в Нормандії, Союз би був від Владивостоку до Лор'єну. Союз не дозволив би нікому досягти рівня наддержави, його рівня. А далі справа техніки. Нагадаю вам, що КОМІНТЕРН (ні це не вантажівка а назва, однієї організація у якій за ціль була "світова революція"...) створений задовго до громадянської в Іспанії.
Зображення

И целого мира мало...

Щодо світу "в якому ти живеш" і світогляді "що відрізняється від інших", то ти загруз у якійсь філософії. Є один світ, в якому ми всі живемо, і є купа точок споглядання. Лише поглянувши на світ з різних точок зору (у т.ч. кримінальних авторитетів, комуністів, людей з релігії, націоналістів, науковців і т.д.) можна скласти якусь цілісну картину.
Саме так ваш покірний слуга і зробив, перевірив ідеології не тільки по опусах, а і на собі самому. Із приводу світу — мається на увазі світосприйняття, мну трішки у цьому відрізнявся із дитинства, від оточуючих — із тих часів ці "роги" нікуди не поділися, лише закостеніли та укріпились, тепер їх хіба-що разом із головою можна прибрати. :(

Якщо все відкидати, то що тоді залишиться? Але ти в нас дуже "мудрий". Хочеш подолати бідність у Африці, а не здатен подолати свою. Хочеш стати науковцем, а не можеш вибратись із села. А тепер ще раз повтори, що на мене не ображаєсся)) Пару раз повториш і гляди сам у це повіриш)
Кожна людина мусить чомусь довіряти, інакше може дійти до самогубства. Дивись, обережніше, ти на небезпечному шляху, якщо нікому і нічому не довіряєш.
Саме так, Я не довіряю нікому і нічому, навіть собі-самому. І водночас мене легко обманути, бо навіть коли Я враховую те що мене можуть обманути, Я все одно роблю відповідний вибір. Це складно пояснити і боюсь, буде ще важче зрозуміти. В кінці-кінців лише наш вибір визначає те, хто ми є.

Із приводу "не здатен", Ви вгадали, тільки не забувайте, якщо людина у чомусь вміла, талановита, це не обов'язково значить що вона повинна бути успішна в житті, в суспільстві. Я б навіть додав, зовсім не обов'язково... Це не означає що ваш покірний слуга, має якийсь особливий талант крім шукати собі неприємностей та сваритися із людьми :(, це просто факт який зачіпає людство і людей в цілому.
  • 0

#426 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.10.2018 – 09:10

Якби не висадка в Нормандії то шо? Нагадаю - якщо комуністам віддати пустелю Сахару то через кілька років вони будуть імпортувати пісок.
давайте до теми. Робота науковця, аспірантура - ти взагвлі не думаєш про те щоб робити щось корисне, виробляти товар чи надавати послуги клієнтам. Тоюі би на державну посаду, переливати з пустого в порожнє і щоб за це гроші платили
  • 0

#427 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 13:16

Перегляд дописуУповноважений (10.10.2018 – 09:10) писав:

Якби не висадка в Нормандії то шо? Нагадаю - якщо комуністам віддати пустелю Сахару то через кілька років вони будуть імпортувати пісок.
Тільки перед тим, дай їм волю, і вони б закопали у той пісок будь-кого, хто потрапив під категорію "враг народу". А волі не було, бо були Штати та всілякі інтернаціональні інститути про які говорив Сахаров. Маю на увазі, після другої світової, коли і Штати, і Союз кінцево закостеніли та вийшли на рівень супер-сил, досі небачений.

Робота науковця, аспірантура - ти взагвлі не думаєш про те щоб робити щось корисне, виробляти товар чи надавати послуги клієнтам.
Ваше мислення у даному плані не є далекоглядне. Наприклад Закон Ома — та , так от перше можна отримати помірявши якийсь дуже тоненький дріт опорометром, емпірично тобіш, а друге результат, ну, можна сказати фантазій та польотів свідомості, узагальнення фактів, все таке. По першому Ви крім тонкого дроту нічого не порахуєте, а по другому можна порахувати і для дроту і для пластинки, і для шарика, і все таке. Генералізація, обобщение, узагальнення, абстракція, generalization, і все таке, інколи приносить дуже непоганий результат і практичний у тому числі.
Тому державі, щоб бути сильною та ефективною, підвищити можливість виникнення якогось інженера чи науковця у себе, плоди творінь якого буде використовувати ця держава, їй потрібно створити сприятливі та рівні початкові умови для всіх: для чорних, для білих, для імігрантів, для геїв, для лезбійок, для всіх-всіх-всіх. Це не просто замашки ліберастів, це випливає із ефективності та творчої натури людей як істот розумних.

Тоюі би на державну посаду, переливати з пустого в порожнє і щоб за це гроші платили
Нащо Ви мені такої жахливої долі пропонуєте. Ваш покірний слуга є чесний, добрий, хороший парень коротше. Хоча Я думаю створити громадське об'єднання, для "рогатих" так сказати :lol:, а шо, хай буде.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 10.10.2018 – 13:21

• 0

#428 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 19:36

Як такий хороший то не хоти в аспірантуру, а зроби якийсь корисний патент і продай
  • 0

#429 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 20:21

Перегляд дописуУповноважений (10.10.2018 – 19:36) писав:

Як такий хороший то не хоти в аспірантуру, а зроби якийсь корисний патент і продай
По вашому Максвел, чи сір гей Айзек Ньютон (є реально малява шо він був не гетеро хД, там ціле дослідження) патентували свої досягнення? Маю на увазі, потрібно навчатися, а навчатися легше на аспірантурі, вона не дарма вигадана, там науковий керівник допомагає-розповідає що не зрозуміло, є у кого запитати, це дуже важливо і у сто разів швидше ніж самому. Та й стипендію може якусь хоч заплатять, нехай хоча б тисяча у місяць, пофіг, аби тільки не потрібно було із села вибиратися, лишь бы не ноль, как сейчас. А там уже коли кандидатом стаєш, знання натягнеш, можеш і за патенти ті подумати :). Але на жаль, це не так просто, особливо у моєму випадку, потрібно багато знати, написати статтю яку опублікують хоч десь, а тоді приходиш типу в Універ/Дослідницький Інститут, і говориш: "А з'єднайте мене із зав-кафедрою такої-то"; а там далі: "А у мене стаття є! Я сам написав! А ще Я займаюся тими ж дослідженнями що і ваша кафедра."; може і науковий знайдеться.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 10.10.2018 – 20:26

• 0

#430 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 22:18

Ще разок за мову. Дуже важко мені пояснювати свої думки, спілкуючися із людьми, які піддані відповідним ідеологіям. Спробую на прикладі логіки Ґрьотишева, хоча Я її не притримуюсь, і вона взагалі мені не подобається. Оскільки у нас тут український підтип, то можна ще і приговірочками.

Такс, от вам близькі поняття генетики там, розможення, дарвінізму. Так от еволюція за даними уявленнями не запитує як та чому. Чому Штати, Союз, ОКВБтаПІ і Союзники вибачте, попісяли на нео-націоналістичну Германію та її союзників? Еволюція цього не запитує, так само як гени не запитуються як сперматозоїд потрапив до яйцеклітини чи яйцеклітина до сперматозоїда. Це можна виразити коротко: еволюція.
Далі згадаємо таку українську приказку: "Чий би бичок не стрибав, телятко наше!"; якщо з'єднати ці дві штуки, та концепцію наддержави типу Штатів, Союз. — То їм абсолютно нас рать на мову, головне влада та сила. Основна мова наддержави виберається із питань доцільності, тобто свого роду відбір. Тупо буде в Штатах брати офіційну мову Іспанську, себто для всіх документацій-фігментацій, ділового та формального спілкування між громадянами наддержави та системою управління, наприклад. А в Союзі, в свою чергу тупо брати Українську за офіційну. На те є перша причина, найчастіше офіційну мову в неддержаві (як у імперіях минулого, типу Римська, Древній Китай, тощо) беруть як мову більшості — і пипець! Як та більшість склалася, які тому причини — грубо кажучи нас рать (див. вище про еволюцію).

Якщо наприклад ОКВБтаПІ довбонуть по Штатах якоюсь біо-зброєю, чи хім-зброєю, чи невеликою кількістю атомо-зброї, то англомовні Штати, ударом у відповідь, знищать більше 95% населення, в більшості англомовного, на тому острові за дуже короткий час... А культура ОКВБтаПІ залишиться на етнофестах, та похована під радіоактивним пилом музеях :).
Тут питання якщо ОКВБтаПІ не нанесе перший удар, а допустимо, Штатам просто захочеться знищити ОКВБтаПІ, як Ви гадаєте, чи зупинить штатівський аналог РВСН (Ракетні Війська Спеціального Призначення так сказати...) від наказу закидання острівка різними, дуже небезпечними штуками, те, шо острівок кагбе англомовний також? — Дуже сумніваюсь... Штати може зупинити тільки небезпека удару у відповідь, від того ж Союзу. Ну просто Союз може подумати шо по ньому фігачать! :wacko: І не відразу "вкурити фішку" шо то по союзнику Штатів, а скоріше сприймати це як пастку якусь. А решения там быстро принимаются, в таких-то випадках.

От така гіпотетична ситуація, може наштовхнути на думку, що наддержави це дуже небезпечна та ефективна штука, на жаль чи на щастя, сильнішого нічого на планеті Земля, поки-що не вигадали. Вони використовують різні надбання людства, як от мови, у своїх цілях, для контролю та уніфікації наприклад. До прикладу той-же карабінче Калашніков, допустимо винайдений не в Союзі, і що? Яка різниця? Телятко то їхнє... Вони мяско будуть їсти, а хто там винайшов, то нас рать чисто. Можна сказати той хто винайшов, той і подарував те Союзові.

Зображення
  • 0

#431 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 22:21

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.10.2018 – 08:01) писав:

Ага, держава що більше ніж півстоліття готувалась до ядерного армагедону та готувалась його вчиняти, це дуже легка здобич для природних катаклізмів...

Ну якби наявність можливості знищити 80% від населення Землі за пару місяців, може вам натякнути що це і не зовсім рядова держава... Хоча б це дозволяє вийти на зовсім новий рівень. Ну, і чомусь не якась там Фарнція чи Британія запускала людей на Місяць, та першу людину в Космос. А Штати та Союз... Доляр, Майкрософт, Валл-Стріт, Голівуд, Калашніков, все таке...
Але ж що в США, що в СРСР основну масу населення складають вихідці з ... інших держав, навіть континентів. В США за рахунок африканців, в СРСР - євреїв добились результатів в науці. Бачив фільм "Приховані фігури"? Експлуатували африканців по повній, у всіх сферах. Щоб здобути Америці билуую славу треба знову експлуатувати африканців, але ідеологія помінялась, тепер їх там шкодують. А чому у нас медицина так скотилась на нєт? Бо євреї повтікали і тепер всі шишки їдуть лікуватись в Ізраїль. Щоб повернути Радянський Союз з його медициною, зайнятістю населення, треба євреїв повертати, які вміють бізнес робити навіть на державному рівні, на пустому місці. Чому заводи порозвалювались?

Повідомлення відредагував серпинка: 10.10.2018 – 22:27

• 0

#432 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 22:37

Перегляд дописусерпинка (10.10.2018 – 22:21) писав:

Але ж що в США, що в СРСР основну масу населення складають вихідці з ... інших держав, навіть континентів. В США за рахунок африканців, в СРСР - євреїв добились результатів в науці. Бачив фільм "Приховані фігури"? Експлуатували африканців по повній, у всіх сферах. Щоб здобути Америці билуую славу треба знову експлуатувати африканців, але ідеологія помінялась, тепер їх там шкодують. А чому у нас медицина так скотилась на нєт? Бо євреї повтікали і тепер всі шишки їдуть лікуватись в Ізраїль. Щоб повернути Радянський Союз з його медициною, зайнятістю населення, треба євреїв повертати, які вміють бізнес робити навіть на державному рівні, на пустому місці. Чому заводи порозвалювались?
1) Тому що приказка про телятко, дивись вище.
2) Тому-що Україна це осколок холодної війни, як і срані Балкани (Я не ма на увазі ніякого неповаги, просто від захоплення...), стандартна пострадянська Республіка (президентсько-парламентська здається) із купою проблем, в тому числі райз оф райт-іс-райт, що в принципі після холодняку тенденція, особливо в Східній Європі. Яку до того ж нащадок Союзу (який йокнувся в стельку, останнім часом), почав розхитувати своєю сраною, "гібридною війною", яка по суті є просто холодна...
3) І не в кривоносих носачах (Я просто від захоплення, не мав на увазі неповаги до такого давнього та культурно розвиненого наріду як єврейський...) клята проблема.
  • 0

#433 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 10.10.2018 – 22:38

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (06.10.2018 – 22:08) писав:

Тякс, відкопав деякі картинки містера Каламара по рівності площі під кривою та прямокутника там начерканого, щоб не пропадали,
думаю допоможе мені зрозуміти чому ті площі рівні коли сторона того прямокутника проходить через точку у якій дотична паралельна хорді. Вивчаю/повторюю потихеньку Фізику, але так все повільно йде. Але нічого не поробиш, швидше Я не вмію, клятий хардкор якийсь, як завше.
Фростік, що таке середня швидкість? Це нахил хорди, яка з’єднує початкове і кінцеве положення тіла на графіку залежності положення від часу x(t). Тепер згадайте ту задачу, коли я вас простив довести, що в якийсь момент тіло мало митєву швидкість рівну середній на відрізку. В цей момент дотична (миттєва швидкість) паралельна хорді (середня швидкість). Якщо для заданої залежності явно знати той момент, тобто знати момент часу , коли , то цілком очевидно, що , адже, знаючи момент коли миттєва швидкість рівна середній, вну у елементарній формулі, яка зв’язує пройдену відстань із середньою швидкістю і часом, можете замість середньої швидкості підставити миттєву швидкість в цей момент часу. Тут насправді нема про що думати два тижні. Далі просто абстрагуйтесь від швидкості, і розглядайте довільну функцію і її похідну.
Ви марнуєте час, бо замість системного вивчення математики, ви намагаєтесь розібратись по досить не вдалій книжці Компанійця, яка навіть не призначена для вивчення того.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.10.2018 – 22:41

• 1

#434 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 23:28

давайте до теми.
Дивно, в совку були комуністи і імпорт був мінімальний, тепер нема, і імпортується все, бо свого робити не вміємо нічого. Щось геть не працює ця твоя приказка. Який товар ти зібрався виробляти? Трактори, комбайни, ракети, літаки, смартфони, телевізори, комп’ютери? Чи просто перепродувати імпорт (це дедалі важче стає робити, зараз через інтернет які небуть шмотки дешевше замовити напряму з Нігерії, а не купувати у наших спекулянтів).

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.10.2018 – 08:01) писав:

Саме так, Я не довіряю нікому і нічому, навіть собі-самому. І водночас мене легко обманути, бо навіть коли Я враховую те що мене можуть обманути, Я все одно роблю відповідний вибір. Це складно пояснити і боюсь, буде ще важче зрозуміти. В кінці-кінців лише наш вибір визначає те, хто ми є.
Які дикі, нудні і чужі ШТАМПИ.

Перегляд дописусерпинка (06.10.2018 – 23:20) писав:

А де не брєд? Скажіть. Он ви піраміду Маслоу визнаєте брєдом навіть. А я закон попиту-пропозиції не визнаю. Основи економіки брєдові. Звичайно, що й новини такі будуть. Брєдовий брєд.
Якщо повернутися до теми. То, Фросте, раджу почати з основ. Знаєш яка найдавніша професія? Ну, не маленький же. Так от. Основи економіки твердять, що попит породжує пропозицію. А от я з цим не згодна. (якось аж ніяково тут тобі "я" писати, ще образишся))) Пропозиція породжує попит. Те, як вміло ти вмієш маніпулювати людською свідомістю, як добре ти знаєш людські потреби і вмієш розбудити бажання щось отримати, породжує попит. Той, хто першим пропонує мінятися товарами, хто зуміє переконати людину погодитися на обмін, той повія створює економічні відносини. Тому, щоб знайти роботу, ти маєш себе пропонувати, продавати так би мовити, переконати, що ти потрібний (навіть якщо це не так). Зможеш? З твоїм то характером. :)
Тоді ви просто не розумієте закону попиту пропозиції. Ви спочатку не розібрались із законом, не змогли нормально його зрозуміти, а потім, не визнаєте вашого закону в вашому ж хибному розумінні.
Фростік теж так робить, спочатку не в’їжджає в дедекіндові перерізи, а потім з ними не погоджується.
Закон попиту-пропозиції взагалі не говорить хто кого породжує, він тільки коворить про те, як утворюється ціна, про баланс. А попит безперечно породжує пропозицію, прикладів того сотні, як і навпаки, в потреблядській економіці, пропозиція породжує попит, для того служать всі ті рекламні стенди.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.10.2018 – 23:35

• 0

#435 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 23:51

Пипець, вже час нічний... :wacko:

Перегляд дописуkalamar (10.10.2018 – 22:38) писав:

Фростік, що таке середня швидкість? Це нахил хорди, яка з’єднує початкове і кінцеве положення тіла на графіку залежності положення від часу x(t). Тепер згадайте ту задачу, коли я вас простив довести, що в якийсь момент тіло мало митєву швидкість рівну середній на відрізку. В цей момент дотична (миттєва швидкість) паралельна хорді (середня швидкість). Якщо для заданої залежності явно знати той момент, тобто знати момент часу , коли , то цілком очевидно, що , адже, знаючи момент коли миттєва швидкість рівна середній, вну у елементарній формулі, яка зв’язує пройдену відстань із середньою швидкістю і часом, можете замість середньої швидкості підставити миттєву швидкість в цей момент часу. Тут насправді нема про що думати два тижні. Далі просто абстрагуйтесь від швидкості, і розглядайте довільну функцію і її похідну.
Ви марнуєте час, бо замість системного вивчення математики, ви намагаєтесь розібратись по досить не вдалій книжці Компанійця, яка навіть не призначена для вивчення того.
Хмм. Ммм.

Зображення

Все одно не доганяю, чому площа під кривою рівна площі прямокутника, верхня сторона якого через точку на кривій що відповідає моменту тау проходить, нижня це вісь осбсцис, а біківні — це відповідно відрізки що обмежені віссю абсцис у точках моментів часу початку та кінця інтервалу, а верхня межа відповідно сторона паралельна осі абсцих. Бли-млинець, потрібно було намалювати краще. :wacko: Я думав там якісь, геометрії як у випадку середнього геометричного, там трапеції, трикутники і тоді бац! Площа рівна, але відчувається на інтуїтивному рівні що функція може бути довільна, отже геометричний підхід буде важкий у загальному випадку...

Я вивчаю-повторю Математику послідовно, просто Я не можу брати на пасовище допустимо Фіхтенгольца чи Ланжа (у мене воно тільки в цифро-електронному вигляді), зате у мене мається у паперовому И. Л. Зайцев "ЭЛЕМЕНТЫ ВЫСШЕЙ МАТЕМАТИКИ ДЛЯ ТЕХНИКУМОВ", типу для школярів, але мені підходить. Ще мінус, не подобається чиста Математика, мені простіше розглядати якусь Фізику, там марення всілякі про далекі галактики та поля, хД. Тільки но по Зайцеву закінчу криві другого порядку (тільки задачі на повторення залишилися), відразу візьмуся за курс на EDX та ФіхтоЛанжа. Курс Я тут викладу, хороший, може комусь ще сподобається. Ще потрібно десь знайти не тільки по параболах, еліпсах, гіперболах, колах, а ще по циклоїдах, евольвентах, там, і всякому такому, ми в Універі вчили щось таке, але Я вже не пам'ятаю, проспав видно лекції або не прийшов, тільки назва запам'яталася...

Перегляд дописуkalamar (10.10.2018 – 23:28) писав:

Які дикі, нудні і чужі ШТАМПИ.
Але це не означає що Я боюся зробити навіть крок. Я просто зауважив, що ваш покірний слуга живе у світі сумнівів та складнощів вибору.

Ну добре, нехай для вас це чужі штампи, а які тоді ваші-наші? Не чужі, маю на увазі. Якби ці штампи універсальні. Вони нагадують, що не можна сліпо вірити ідеологіям наприклад, під підозру потрібно ставити не тільки підозрюваного, а і того, хто підозрює, і себе-самого відповідно, ну і всіляке таке. Ці штампт зачіпають саму структуру реальності, тобто не самої реальності, а її сприйняття істотою розумною, типу людини. Ці штампи неминуче приведуть того, хто ними "проштамповується" дуже далеко від ідеологій, поширених на сьогоднішній день...
  • 0

#436 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 00:22

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.10.2018 – 23:51) писав:

Все одно не доганяю, чому площа під кривою рівна площі прямокутника, верхня сторона якого через точку на кривій що відповідає моменту тау проходить, нижня це вісь осбсцис, а біківні — це відповідно відрізки що обмежені віссю абсцис у точках моментів часу початку та кінця інтервалу, а верхня межа відповідно сторона паралельна осі абсцих.
Та не під намальованою кривою площа рівна площі прямокутника.
Відстань, яку пройшло тіло x(t), це площа під кривою v(t). і є площа під кривою v(t).

Повідомлення відредагував kalamar: 11.10.2018 – 00:23

• 1

#437 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 03:27

Перегляд дописуУповноважений (10.10.2018 – 19:36) писав:

Продати патент? Не сміши.
Аспірантура потрібна може бути тільки для того, щоб на другому році звалити звідси не на збір полуниці. Тут перспектив нема. Фростік мабуть просто опирається перетворенню в пролетаріат, тому мріє. В здоровому глузді у нас вже майже не поступають в аспірантуру.

Перегляд дописусерпинка (10.10.2018 – 22:21) писав:

Дивно, фростік про гніт євреїв розказує, а тут виявляється наука єврейська була. Ви з фростіком великі експерти по євреям і по науці.
Заводи порозвалювались, бо ринок і капіталізм виявились не ефективними. Вони не всі порозвалювались, а передусім високотехнологічна частина, металургія і досі якось працює. Вони не тільки тут порозвалювались, а і в більшості колишніх соц. країн.
Союз неможливо повернути в принципі, то навіщо ці тупі марення.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.10.2018 – 13:16) писав:

Тому державі, щоб бути сильною та ефективною, підвищити можливість виникнення якогось інженера чи науковця у себе, плоди творінь якого буде використовувати ця держава, їй потрібно створити сприятливі та рівні початкові умови для всіх: для чорних, для білих, для імігрантів, для геїв, для лезбійок, для всіх-всіх-всіх. Це не просто замашки ліберастів, це випливає із ефективності та творчої натури людей як істот розумних.
Навіщо? Чим нижчий рівень освіти більшості населення, тим менші зарплати можна платити. Потрібні звичайно ПТУ, але хто платити за них буде? Освіта оплачується із податків, які забирають у капіталістів.

Самі вни осяйний клоун. :wink2:
Шкода штатам була би повна, повний випил. Арсенал СРСР дозволяв багатократно повністю випиляти США, і ніяка розпіарена СОІ не рятувала. Власне СОІ то був просто розпил американського військового бюджету, і якби Совок не розвалився, вилізло б то боком капітально. Бо завжди набагато дешевше розробляти зброю, яка проб’є вже відомі системи захисту, ніж розробляти системи захисту від невідомої зброї.
Половина ідей СОЇ настільки чарівно нереалістична, що відчувається, що американські компанії, які хотіли попиляти на тому бабло, за ніщо мали розумові здібності американського уряду.

Так. Було помічено, що голову вам промили в двох напрямках.
Зараз фростіку йде торгова війна між США і Китаєм, причина суто націоналістична (Трамп президент національності американців, а китайські комуняки давно забули про інтернаціонал і є китайськими націоналістами), бо з приходом капіталізму ви фростіку живете у світі де в політиці панують не феодальні королівства (в яких шляхта і козаки із сарматів походили), не комуністичний інтернаціоналізм, а капіталістичні національні держави. Капіталізм, лібералізм, демократія і націоналізм фростіку нероздільно зв’язані, це одне ціле.

Повідомлення відредагував kalamar: 11.10.2018 – 03:29

• 0

#438 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 09:13

Я з мобілки цитувати не можу а хочу відповісти на відповідь мені.
оте бла-бла - стипендія стаття кандидат - оце ж я й кажу переливати з пустого в порожнє і дерибанити бюджет бо користі іншим з того ніякої. Скажи зразу що безсовісний і бюрократом хочеш стати. І на вчених минулого не рівняйся, у них були землеволодіння і кріпаки, хоч би яка там назва в Англії для них була, з того й заробіток, а не з королівської казни. Не той вже час не ті порядки.

Ой фростік який ти відсталий, таку маячню за ракети написав, 56 років не актуально.

3) Проблема в усіх інших, що не можуть вигравати в грі по чужих правилах. і коли інші в програші загнані в кут задля виживання протестують проти чужих правил гри - їх називаюь злочинцями і карають. То ж бо правила, і ніби як правила для всіх однакові, але ...

Каламару: срср імпортував зерно! Урср, так би мовити, експортувала нафту і газ до рсфср, тепер імпортує. Ну і залізна завіса, контрабанда...

Про попит і пропозицію: на GM EV1 шалений попит, але пропозиції немає.

Позатема про мову. Мова - це вам не просто так. Мовою люди думають. Це психологія і світогляд. Не дарма у субкультур є сленг - для світогляду. і не дарма совкові євреї захищають російський язик палкіше за росіян. Не дарма й специфічна одеська говірка. І що там Фрост казав про мову більшості? На початку у совку було 83 мільйони українців, це навіть без західних областей, в півтора рази більше ніж росіян. Проблема в тому, що той хто думає українською мовою не молиться на вождя.

Як площа може бути рівна шляху? Що за маячня? Там навіть одиниці вимірювання різні
  • 0

#439 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 13:06

Перегляд дописуУповноважений (11.10.2018 – 09:13) писав:

Я з мобілки цитувати не можу а хочу відповісти на відповідь мені.
оте бла-бла - стипендія стаття кандидат - оце ж я й кажу переливати з пустого в порожнє і дерибанити бюджет бо користі іншим з того ніякої. Скажи зразу
Правильно, всім на збір полуниці.

Перегляд дописуУповноважений (11.10.2018 – 09:13) писав:

Як площа може бути рівна шляху? Що за маячня? Там навіть одиниці вимірювання різні
Серйозно?
  • 0

#440 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 14:19

Був у мене викладач професор Півень. Він колись вигадав як виробляти фотоплівку так щоб срібла витрачати менше в 6 раз! За те й професором став. Оце робота науковця.
а оті дисертації, стати кандидатом потім доктором потім в комісію яка інших назначає кандидатами і докторами - ну дуже схоже на те як вори коронують нового вора в законі.

Я будучи студентом отим кандидатам копіпастив всіляку воду на їхні дисертації

Держава повинна фінансувати науковців в надії що ті колись щось вигадають? То не стимул. Для того кредити існують щоб борг був стимулом. І от кредитор нехай оцінить перспективність науковця
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних