Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 495

#401 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 05.10.2018 – 00:58

Перегляд дописуkalamar (04.10.2018 – 00:43) писав:

Чорт. Я ж вам пояснив, під час перестройки про репресії дізнались із журналу Огоньок.
Відповідь негативна. Такі люди як Хлевнюк НЕ із журнала "Огоньок", а з тих архівів на які посилаєтеся Ви, і які Ви ніколи не бачили в живу... А як-раз той-же самий Хлевнюк, довгенько у них просидів, його туди дупистили. Хоча б це повинно було вас зацікавити трішки.

Вікова категорія із портретом Сталіна свідків, така ж як і ваших.
Я не питав вікову категорію, Я запитував вікову категорію, соціальний прошарок (робітники, селяни, партійні, службовці відповідних відомств та силових органів, інтелігенція, тощо), та місце проживання (село, містечко, місто столиця, тощо).

В мене баба ще дореволюційний час пам’ятала, і 33, і инші голоди, і чоловік в неї був репресований, бав реабілітований при Горбачові. Але це виняток по селу був, не правило.
Містере Каламар, якби у мене були гроші, якби мене так не нудило у клятому людському транспорті, та якби Ви погодилися, ваш покірний слуга запропонував би вам прокатнутися по місцях проведення відповідних політи, можна вибирати рендомно якісь села, попитати свідків які живі залишилися, або в крайному випадку їх родичів, баби-діди після розвалу Союзу часто переповідали ісорії. Чим більше свідків опитаємо, ти менше шанс відхилення від істини, тобто різним свідкам у різних місцях, немає сенсу брехати одну і ту ж брехню, тим більше у такому випадку. Доки ці свідки живі — у вас є неймовірний шанс підняти КДІ та наблизитися до істини, а не сидіти на кріслі читаючи журнали "Огоньок". Це не Фізика містере Каламар.

Я вам не кажу що таке гулаг в вашому розумінні, я пояснюю, що він насправді. Бо ви написали, що в США, то просто тюрми. В СРСР приховували тюрми?
Вибачайте, знову ваші твердження ВС Хлевнюк. Ваші твердження повністю програють кропітким історичним дослідження. ГУГАЛ частина тоталітарної системи Союзу на початку становлення. А тюрми були і в Штатах, і в Союзі після 60х наприклад, тільки вже частиною тоталітарно системи воно не було, у випадку Союзу свої поправки...

Ваше не розуміння суспільства США також вражає. Немає смислу порівнювати у даному плані його із населення СРСР. В Штатах можна послати до бісової матері президента, обгидити прапор, сказати про мову Штатів що вона лайно, назвати культуру Штатів пітекантропством, самі Штати нафіг послати, отримати за це максимум повістку в суд чи по морді (а може навіть випивкою пригостять, там ненавидять політиків хД до прикладу), від середньостатистичного чукчі із паспортом гр. США, тільки спробуйте у цього чукці відібрати його приватну власніть, забратися у його хату та почати відбирати їжу — отут можна відразу, не відходячи від каси отримати кулю. І так було з давніх-давен! Тому те що працювало на населенню Союзу, не спрацювало б у Штатах, ГУЛАГ, репресії, голодомори із цього списку.
  • 0

#402 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.10.2018 – 10:55

Перегляд дописуkalamar (04.10.2018 – 15:34) писав:

У американців руки знали що роблять. Американські приватні компанії просто шукали де вигідніше, де дешева раб сила яку добре тримають у покорі.
І при цьому американці виступають проти рабства, за свободу слова, за право на протести. Тобто, так, як я й казала, політичні і економічні рішення, закони, конституція врешті-решт суперечать одне одному. І це нормально для людини. Ірраціональність, суперечливість - це те що властиво людині, але не властиво системі, роботам, програмам, тому системи і розвалюються.

Перегляд дописуkalamar (04.10.2018 – 15:34) писав:

Я не вірю в це. Бензоколонка не зможе поховати долар, не ті масштаби. А перейти на юані просто не вигідно, поки компартія Китаю не дозволить. Який сенс переходити на валюту, курс якої визначається курсом партії. А на євро, який сенс, адже від Європи теж санкції?
Європа неоднозначно ставиться до введення санкцій. Час від часу лунали тези про відмову окремих країн приєднуватися до санкцій чи про зняття санкцій. Тому таке дуполизання Росії і зміцнення євро може стати кроком до пом'якшення ставлення країн Європи до Росії.
  • 0

#403 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 11:07

Перегляд дописусерпинка (05.10.2018 – 10:55) писав:

І при цьому американці виступають проти рабства, за свободу слова, за право на протести. Тобто, так, як я й казала, політичні і економічні рішення, закони, конституція врешті-решт суперечать одне одному. І це нормально для людини. Ірраціональність, суперечливість - це те що властиво людині, але не властиво системі, роботам, програмам, тому системи і розвалюються.
Ви недооцінюєте сіс-адмінів в Штатах :), якщо коротше — мечтать не вредно!

Європа неоднозначно ставиться до введення санкцій. Час від часу лунали тези про відмову окремих країн приєднуватися до санкцій чи про зняття санкцій. Тому таке дуполизання Росії і зміцнення євро може стати кроком до пом'якшення ставлення країн Європи до Росії.
У Європки повно проблем — "райт іс райт" це пряма дорога до помийної ями, тому що в Європці все дуже глобалізовано (європеїзовано), одна державка сиплеться, не важливо із чужою допомогою/без, і це починає хитати інші. Якщо нанести серйозний соц-економ удар по Європці, починаю із Сходу та Балкан, одночасно із пинком на Півдні — Амінь... Але це не так просто, там Дядя Сема + ОКВБтаПІ, це комбо непереможне, поки-що... — Чисто моя думка.
  • 0

#404 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4844 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 05.10.2018 – 11:38

Перегляд дописусерпинка (04.10.2018 – 20:36) писав:

Ви якісь плітки читаєте. Не те і не там шукаєте. Ось офіційні заяви російських політиканів:
http://www.yugopolis...-dollara-115186
Не тужтесь. Я китайську сторону медалі давав. А Росія просто блефує. Китай справді ввів розрахунки в юанях для країн-ізгоїв. Китай так два зайці вб'є.

Перегляд дописусерпинка (04.10.2018 – 20:36) писав:

Не буду я напевно створювати окрему тему про вибори 2019. Просто скажу: а я не буду за Порошенка голосувати. Ви ще не знаєте, чи він взагалі на вибори збирається, а вже голос віддаєте))
Тому що там вакуум, ні одного нормального рила, суцільний морок. Просто не піду на вибори, чи проти всіх.

Що за дурниці. Не плутайте видимість голосування ротом, і справжнє голосування гаманцем. Гаманцем американці завжи голосують за вигоду. В послужному списку америки, як і в послужному списку СРСР, дружба з купою диктаторів, і призначення диктаторів на посади.
Власне, СРСР був значно розбірливіший, і не дружив з занадто явними противниками офіційної ідеології.

Європа так само загрузла в подреблядстві, як і США, тому в довгостроковій перспективі не може бути ніякого домінування євро, тільки юань. На наступну кризу слідом за Грецією накриється Італія і Еспанія, що з тої Європи залишиться?

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (05.10.2018 – 11:07) писав:

Але це не так просто, там Дядя Сема + ОКВБтаПІ, це комбо непереможне, поки-що... — Чисто моя думка.
Все набагато простіше. Розгадка в історії. Капіталісти в 20 столітті в Європі організували дві світові війни, випиляли коло сотні мільйонів народу, перетворили в руїни економіку. А, завдяки звиайному географічному положенню, США були осторонь, тому із 45 року США домінував над Західною Європою, а з розвалом варшавського договору - над усією. З того часу і завоював долар позиції світової валюти і виникла абсурдна колоніальна ситуація, коли європейські країни між собою розраховуються в доларах.
Зараз відбуваються спроби бунту, коли європа хоче отримати незалежність. Зважаючи на те, що США зараз дохлятина, домінуванню долара реально може прийти кінець. Але все одно перемоуть молоді, енергійні, ті, кого вірус потреблядства тільки захоплює, тобто Азія на чолі з Китаєм.

Повідомлення відредагував kalamar: 05.10.2018 – 11:45

• 0

#405 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 12:14

Перегляд дописуkalamar (05.10.2018 – 11:38) писав:

Все набагато простіше. Розгадка в історії. Капіталісти в 20 столітті в Європі організували дві світові війни, випиляли коло сотні мільйонів народу, перетворили в руїни економіку. А, завдяки звиайному географічному положенню, США були осторонь, тому із 45 року США домінував над Західною Європою, а з розвалом варшавського договору - над усією. З того часу і завоював долар позиції світової валюти і виникла абсурдна колоніальна ситуація, коли європейські країни між собою розраховуються в доларах.
Зараз відбуваються спроби бунту, коли європа хоче отримати незалежність. Зважаючи на те, що США зараз дохлятина, домінуванню долара реально може прийти кінець. Але все одно перемоуть молоді, енергійні, ті, кого вірус потреблядства тільки захоплює, тобто Азія на чолі з Китаєм.
Примітивний, однобокий погляд не личить науковцю. Розглядати все під кутом капіталу та грошей, старої риторики колонія-імперія, при цьому не беручи до уваги навіть натяку на те що вина лежить на тільки на тих, кого Ви називаєте "капіталістами". Ні вибачте, ткого роду риторика нагадує мені націоналістичні течії та рухи, бо навіть марксисти-комуністи в РС, принаймні елітка, прекрасно розуміли що і до чого, прекрасно усвідомлювали силу Штатів, та не валили вину тільки на Запад, тому вони так довго і протягнули — аж до дев'яностих. Теперішня пропаганда чимось надує минулу, але це вже не те... — Чисто моя думка.
Нехай мну і дурний, але все ж такий краще буду притримуватися свого, багатогранного підходу. Я не говорю що ваші вищенаписані слова, повністю не мають під собою змісту для мене особисто, Я говорю що це не моє уявлення, не мій світ.

До речі як вам ідея перевірити ваші домисли більш практично, так сказати? Підняти зад із крісла та колись прошвирнутися по місцях проведення політик нищення населення у часи становлення РС? Навіть у Фізиці, теорії, і то, перевіряють експериментом, насклільки б дотепні вони не були...
  • 0

#406 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4844 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 12:46

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (05.10.2018 – 12:14) писав:

Примітивний, однобокий погляд не личить науковцю. Розглядати все під кутом капіталу та грошей, старої риторики колонія-імперія, при цьому не беручи до уваги навіть натяку на те що вина лежить на тільки на тих, кого Ви називаєте "капіталістами". дотепні вони не
А на кому фростіку? Просто для вас це не розкрутили. Перша світова чистий капіталістичний конфлікт. Друга продовження першої із тими ж мотивами, і нікуди ви від того не дінетесь.
Азія, за винятком капіталістичної ж Японії, не мала розвинутих капіталізмів, і частково була просто втягнута.
Але мій екскурс в історію стосувався того, звідки пішло домінування долара. З Бретон-Вудської конференції, поки європейські капіталісти старанно випилювали населення і інфраструктуку країн сусідніх капіталістів, американські непогано нажились, і США володіло 2/3 світових запісів золота, а не поруйнована економіка складала 50 відсотків світової. Тому ясно було, яка валюта стане світовою.
Введення євро перша спроба бунту, тепер можлива друга. Але пізно, бо ріст Азії вже не зупинити.
  • 0

#407 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4844 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 14:37

бо навіть марксисти-комуністи в РС, принаймні елітка, прекрасно розуміли що і до чого, прекрасно усвідомлювали силу Штатів, та не валили вину тільки на Запад, тому вони так довго і протягнули — аж до дев'яностих.
Про що пан глаголе, невідомо.
В першій світовій роль штатів в основнму зводилась до підтримки різних сторін зеленими.
Думка комуністів? Є така праця Леніна. Там все пояснено.
Думка капіталістів.
Напр.

Цитата

Я был вчера в лондонском Ист-Энде (рабочий квартал) и посетил одно собрание безработных. Когда я послушал там дикие речи, которые были сплошным криком: хлеба, хлеба!, я, идя домой и размышляя о виденном, убедился более, чем прежде, в важности империализма: Моя заветная идея есть решение социального вопроса, именно: чтобы спасти сорок миллионов жителей Соединённого Королевства от убийственной гражданской войны, мы, колониальные политики, должны завладеть новыми землями для помещения избытка населения, для приобретения новых областей сбыта товаров, производимых на фабриках и в рудниках. Империя, я всегда говорил это, есть вопрос желудка. Если вы не хотите гражданской войны, вы должны стать империалистами.
Про місця нищення. В англо-бурську війну були винайдені англійцями концтабори. Хоча дехто віддає пальму першості американцям в громадянську.
До речі, англійські концтабори призначались для жінок і дітей. В цьому, і в инших сенсах, гулаг не був еквівалентом концтабору, це була система тюрем.
Прихований текст

Повідомлення відредагував kalamar: 05.10.2018 – 14:45

• 0

#408 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4844 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 15:18

До речі як вам ідея перевірити ваші домисли більш практично, так сказати? Підняти зад із крісла та колись прошвирнутися по місцях проведення політик нищення населення у часи становлення РС? Навіть у Фізиці, теорії, і то, перевіряють експериментом, насклільки б дотепні вони не були...
Дивіться, як ізголяються.
  • 0

#409 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 15:37

Не тужтесь. Я китайську сторону медалі давав. А Росія просто блефує. Китай справді ввів розрахунки в юанях для країн-ізгоїв. Китай так два зайці вб'є.
Якби не я, то нічого б ви не дали)

Тому що там вакуум, ні одного нормального рила, суцільний морок. Просто не піду на вибори, чи проти всіх.
Цього разу можна)

Європа так само загрузла в подреблядстві, як і США, тому в довгостроковій перспективі не може бути ніякого домінування євро, тільки юань. На наступну кризу слідом за Грецією накриється Італія і Еспанія, що з тої Європи залишиться?
А Китай загруз у вироблядстві. У 2019-2020 роках прогнозують нову кризу, епіцентр якої буде в Китаї.
Україна ж може врятуватися (я ще це не читала, не маю часу).
  • 0

#410 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 16:56

Перегляд дописуkalamar (05.10.2018 – 12:46) писав:

А на кому фростіку? Просто для вас це не розкрутили. Перша світова чистий капіталістичний конфлікт. Друга продовження першої із тими ж мотивами, і нікуди ви від того не дінетесь.
Навіть якщо закрутили, розкрутити то вашими умозаключениями абсолютно ніяк не вдасться, у них КДІ слабенький.

А Я вам скажу що так-звана друга світова — частина холодної, репетиція другої була на громадянській в Іспанії, просто із Союз зіграла злий жартй божевільна політика верхівки та повна її відчуженість від ситуації на місцях. Далі що? Чим ваше пояснення краще за моє, і те і те, неймовірне спрощення багаторівневої ситуації та складних рішень, які приймали різні люди, та на жаль, помилилися.

Перегляд дописуkalamar (05.10.2018 – 12:46) писав:

Азія, за винятком капіталістичної ж Японії, не мала розвинутих капіталізмів, і частково була просто втягнута.
Але мій екскурс в історію стосувався того, звідки пішло домінування долара. З Бретон-Вудської конференції, поки європейські капіталісти старанно випилювали населення і інфраструктуку країн сусідніх капіталістів, американські непогано нажились, і США володіло 2/3 світових запісів золота, а не поруйнована економіка складала 50 відсотків світової. Тому ясно було, яка валюта стане світовою.
Введення євро перша спроба бунту, тепер можлива друга. Але пізно, бо ріст Азії вже не зупинити.
Ваший екскурс із історії не має смислу там, куди він прямує. Економіка, гроші, тощо, лише ще один фронт. Капіталізм — лише вид строю солдатів. Це не ставка командування. Просто цей стрій виявився вдалим в реаліях, на практиці, ось і все. — Чисто моя думка.

І Я думаю, у реаліях глобалізованого світу не є вигідними дуже бідні, радикальні чи закриті утворення, особливо під кордоном, бо вони продукують нестабільність у сусідів і не тільки. А завше знайдеться хтось сильний, який в один, не прекрасний момент, може перетворити нестабільність на хаос та руїну легким рухом крила метелика, із тільки богам відомими мотивами та наслідками.

Перегляд дописуkalamar (05.10.2018 – 14:37) писав:

Про що пан глаголе, невідомо.
В першій світовій роль штатів в основнму зводилась до підтримки різних сторін зеленими.
Думка комуністів? Є така праця Леніна.  Там все пояснено.
Думка капіталістів.
Напр.

Про місця нищення. В англо-бурську війну були винайдені англійцями концтабори. Хоча дехто віддає пальму першості американцям в громадянську.
До речі, англійські концтабори призначались для жінок і дітей. В цьому, і в инших сенсах, гулаг не був еквівалентом концтабору, це була система тюрем.
Прихований текст
І тим паче ОКВБтаПІ відмовилася від такої політики та не проводили у такому масштабі. І щось Я не пам'ятаю щоб вони приховували дані факти як і Штатські конц-табори для японців у роки другої, теж не приховувалися. Я ж говорив, не клоуни-нео-націоналісти Германські вигадали конц-табори... ГУЛАГ призначався для того самого — знищення людей (ворожого класу), але при цьому потрібно було витиснути із цього нищення якийсь зиск. Та й просто нищити розтрільними командами, виявилося не ефективним, більшовики мали час і змогу у цьому переконатися. От так, комусь і прийшло у голову рішення — ГУЛАГ. Це пізніше, уже воно стало тюрмами.

Перегляд дописуkalamar (05.10.2018 – 15:18) писав:

У мене не відкриває сторінки тієї взагалі. Моя ідея щодо відривання заду від крісла в силі, чи вам слабо? Мені особисто немає різниці хто Ви в реалі, чоловік, жінка, релігійний, нео-націоналіст чи фанат опусів борочада, тощо, Я б відповідав однаково. Бо як співалося у пісні про Фараона, істина якби завше одна, принаймні у макросвіті :).
  • 0

#411 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4844 повідомлень

Відправлено 05.10.2018 – 22:19

Перегляд дописусерпинка (05.10.2018 – 15:37) писав:

А Китай загруз у вироблядстві. У 2019-2020 роках прогнозують нову кризу, епіцентр якої буде в Китаї.
Україна ж може врятуватися (я ще це не читала, не маю часу).
Не читайте на ніч українських експердів. :wacko: Там суцільний брєд.

Цитата

У світовій економіці основну роль відіграватимуть нано-, біотехнології, інформаційні та когнітивні"
Цікаво, експерт принаймні закон Ома знає? Ви знаєте, що таке когнітивні технології, які виявляється гратимуть основну роль? :) Ну ладно, Люлька типу знає, що таке нанотехнології. :8:
Експерд просто вішає на вуха лапшу використовуючи заумні слова, науковоподібну термінологію.

Повідомлення відредагував kalamar: 05.10.2018 – 22:22

• 0

#412 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 01:12

Щоб зрозуміти чи проводила якась наддержава політику нищення, потрібно вважати її підозрюваним а себе детективом. Опитувати свідків, збирати матеріали, дивитися як реагував/реагує підозрюваний, і все таке... Тільки не потрібно забувати, що у даному випадку немає презумції невинності.
  • 0

#413 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4844 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 01:21

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (06.10.2018 – 01:12) писав:

Щоб зрозуміти чи проводила якась наддержава політику нищення, потрібно вважати її підозрюваним а себе детективом. Опитувати свідків, збирати матеріали, дивитися як реагував/реагує підозрюваний, і все таке... Тільки не потрібно забувати, що у даному випадку немає презумції невинності.
Всі держави проводили політику нищення, досить просто знати історію не на вашому рівні. Я вам порахував жертв капіталізму. Скажімо в СРСР жертв капіталізму більше було, ніж комунізму (друга світова, громадянська). Просто історія це повія, і вона переписується для тих, хто при владі, щоб внав вішати лапшу, і щоб вни думали, що маєте якісь свої думки. -_-
  • 0

#414 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 12:49

Перегляд дописуkalamar (06.10.2018 – 01:21) писав:

Всі держави проводили політику нищення, досить просто знати історію не на вашому рівні. Я вам порахував жертв капіталізму. Скажімо в СРСР жертв капіталізму більше було, ніж комунізму (друга світова, громадянська). Просто історія це повія, і вона переписується для тих, хто при владі, щоб внав вішати лапшу, і щоб вни думали, що маєте якісь свої думки. -_-
Якщо взяти двадцяте сторіччя, то не всі держави проводили політики винещення власного населення. І якщо вже так брати, то комуністичний блок у цьому нумбер ван.
А Ви містере Каламар, припускаєтеся дилетантської помилки — повністю покладаєтеся на свідчення підозрюваного. Так не можна. Потрібно відвідати місця злочинів та опитати свідків, брати різні матеріали із різних джерел, використовувати узагальнення та порівняння і ще багато чого, поступово складаючи пазли.

Зображення

Якщо судити ваші логіці, то наприклад у В'єтнамі Штати шампунь скидали а не хім-зброю...

П. С. Фільм про детектива із картинки також із мого дитинства, скину у контентик. Воно йшло чи то по "Інтер" чи "Першому".
  • 0

#415 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 22:08

Тякс, відкопав деякі картинки містера Каламара по рівності площі під кривою та прямокутника там начерканого, щоб не пропадали,

Зображення

Зображення

думаю допоможе мені зрозуміти чому ті площі рівні коли сторона того прямокутника проходить через точку у якій дотична паралельна хорді. Вивчаю/повторюю потихеньку Фізику, але так все повільно йде. Але нічого не поробиш, швидше Я не вмію, клятий хардкор якийсь, як завше.
  • 0

#416 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 23:20

Перегляд дописуkalamar (05.10.2018 – 22:19) писав:

Не читайте на ніч українських експердів. :wacko: Там суцільний брєд.

Цікаво, експерт принаймні закон Ома знає? Ви знаєте, що таке когнітивні технології, які виявляється гратимуть основну роль? :) Ну ладно, Люлька типу знає, що таке нанотехнології. :8:
Експерд просто вішає на вуха лапшу використовуючи заумні слова, науковоподібну термінологію.
А де не брєд? Скажіть. Он ви піраміду Маслоу визнаєте брєдом навіть. А я закон попиту-пропозиції не визнаю. Основи економіки брєдові. Звичайно, що й новини такі будуть. Брєдовий брєд.
Якщо повернутися до теми. То, Фросте, раджу почати з основ. Знаєш яка найдавніша професія? Ну, не маленький же. Так от. Основи економіки твердять, що попит породжує пропозицію. А от я з цим не згодна. (якось аж ніяково тут тобі "я" писати, ще образишся))) Пропозиція породжує попит. Те, як вміло ти вмієш маніпулювати людською свідомістю, як добре ти знаєш людські потреби і вмієш розбудити бажання щось отримати, породжує попит. Той, хто першим пропонує мінятися товарами, хто зуміє переконати людину погодитися на обмін, той повія створює економічні відносини. Тому, щоб знайти роботу, ти маєш себе пропонувати, продавати так би мовити, переконати, що ти потрібний (навіть якщо це не так). Зможеш? З твоїм то характером. :)

Бери приклад з китайців. Не дивись на потреблядську Америку чи Європу, то блядуни (як у нас в селі кажуть). Бери приклад з курвів (теж слово не моє, не я придумала).

Повідомлення відредагував серпинка: 06.10.2018 – 23:22

• 0

#417 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 07.10.2018 – 03:45

Перегляд дописусерпинка (06.10.2018 – 23:20) писав:

Якщо повернутися до теми. То, Фросте, раджу почати з основ. Знаєш яка найдавніша професія? Ну, не маленький же. Так от. Основи економіки твердять, що попит породжує пропозицію. А от я з цим не згодна. (якось аж ніяково тут тобі "я" писати, ще образишся))) Пропозиція породжує попит. Те, як вміло ти вмієш маніпулювати людською свідомістю, як добре ти знаєш людські потреби і вмієш розбудити бажання щось отримати, породжує попит. Той, хто першим пропонує мінятися товарами, хто зуміє переконати людину погодитися на обмін, той повія створює економічні відносини. Тому, щоб знайти роботу, ти маєш себе пропонувати, продавати так би мовити, переконати, що ти потрібний (навіть якщо це не так). Зможеш? З твоїм то характером. :)

Бери приклад з китайців. Не дивись на потреблядську Америку чи Європу, то блядуни (як у нас в селі кажуть). Бери приклад з курвів (теж слово не моє, не я придумала).
Я уявлення немаю про що Ви пишите міс Серпинко, але маніпулювання-фігування, і все таке інше мені абсолютно не цікаво, це все не по мені. Я живу в іншому світі, вірю у можливо мною вигадані (не пам'ятаю точно де почув чи вигадав), "старі не добрі правила", так і живу уже під тридцять років, дивак, "рогатий", ось і все.

Який приклад, які китайці? До чого тут це? Звідкіль Ви взагалі знаєте на що Я дивлюся? :facepalm: Яка Америка? Яка Європа? "Король-Шаман не может представлять интересы только одного, конкретного народа, он должен будет обьединить всех людей!" — Сілва Шаман

Якщо повернутися до особливо не цікавої мені сфери відносин звичайних людей, маніпулювання-фігування, та все це інше дерьмо: то попит у когось на щось породжує бажання зробити комусь пропозицію у такій манері щоб прийняли, або бажання отримати якусь пропозицію. — Я думаю так можна до безкінечності, типу що перше курка чи яйце.
  • 0

#418 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 07.10.2018 – 06:39

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (05.10.2018 – 11:07) писав:

Ви недооцінюєте сіс-адмінів в Штатах :)
А ви недооцінює те хакерів. В систему досить закласти суперечність, вірус, що суперечить її політиці, і вона ляже.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (07.10.2018 – 03:45) писав:

Я уявлення немаю про що Ви пишите міс Серпинко, але маніпулювання-фігування, і все таке інше мені абсолютно не цікаво, це все не по мені. Я живу в іншому світі, вірю у можливо мною вигадані (не пам'ятаю точно де почув чи вигадав), "старі не добрі правила", так і живу уже під тридцять років, дивак, "рогатий", ось і все.

Який приклад, які китайці? До чого тут це? Звідкіль Ви взагалі знаєте на що Я дивлюся? :facepalm: Яка Америка? Яка Європа? "Король-Шаман не может представлять интересы только одного, конкретного народа, он должен будет обьединить всех людей!" — Сілва Шаман

Якщо повернутися до особливо не цікавої мені сфери відносин звичайних людей, маніпулювання-фігування, та все це інше дерьмо: то попит у когось на щось породжує бажання зробити комусь пропозицію у такій манері щоб прийняли, або бажання отримати якусь пропозицію. — Я думаю так можна до безкінечності, типу що перше курка чи яйце.
Ти живеш в світі гусей і індиків, тому звичайно, що людей ти не розумієш.

Не люблю зачіпати батьків і близьких людей взагалі, але мушу тобі сказати. У тебе класичний випадок, коли батьки залишають біля себе найменшу (найчастіше) дитину. І ти нікому, крім батьків, себе не запропонував. Зірки склались так, щоб ти допомагав батькам.

Якщо ти таки хочеш знайти роботу, то ти маєш уяснити, що тобі треба стати так би мовити курвою, або мати людину, яка замість тЕбе тебЕ пропонуватиме)).

Повідомлення відредагував серпинка: 07.10.2018 – 06:42

• 0

#419 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 07.10.2018 – 07:52

Але дивись, не переборщи. Ти маєш ще знівелювати негативний відтінок, щоб люди не почували себе ошуканими. Люди мають розуміти, що беручи тебе на роботу, вони отримують добро і вони віддають добро, щоб був обмін, розумієш? І бажано не лише матеріальними благами, а й духовними (каламар не любить цей вислів "духовні блага")). Тобто, щоб не бути повією, а так лише курвочкою, ти маєш отримувати задоволення і роботодавець теж. Інакше (а так у 95% і трапляється) всі будуть недовольні, система працюватиме неефективно і колись ляже. Ферштейн?

Повідомлення відредагував серпинка: 07.10.2018 – 07:53

• 0

#420 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 07.10.2018 – 11:41

Перегляд дописусерпинка (07.10.2018 – 06:39) писав:

А ви недооцінює те хакерів. В систему досить закласти суперечність, вірус, що суперечить її політиці, і вона ляже.
Я б прокоментував, але це буде дуже чорний гумор. Коротше — ну так спробуйте нашкодити Штатам. Союз навіть пробував, — посипався... В чому проблема, вперед и с песней, валіть Дядю Сема! За нове, осяйне та первинне майбутнє! :facepalm:

Ти живеш в світі гусей і індиків, тому звичайно, що людей ти не розумієш.
В якому б Я світі не жив, це точно не у вашому.

Не люблю зачіпати батьків і близьких людей взагалі, але мушу тобі сказати. У тебе класичний випадок, коли батьки залишають біля себе найменшу (найчастіше) дитину. І ти нікому, крім батьків, себе не запропонував. Зірки склались так, щоб ти допомагав батькам.
Мабуть воно так, мну такий, класичний пипадок, простий для розуміння.

Якщо ти таки хочеш знайти роботу, то ти маєш уяснити, що тобі треба стати так би мовити курвою, або мати людину, яка замість тЕбе тебЕ пропонуватиме)).
Але дивись, не переборщи. Ти маєш ще знівелювати негативний відтінок, щоб люди не почували себе ошуканими. Люди мають розуміти, що беручи тебе на роботу, вони отримують добро і вони віддають добро, щоб був обмін, розумієш? І бажано не лише матеріальними благами, а й духовними (каламар не любить цей вислів "духовні блага")). Тобто, щоб не бути повією, а так лише курвочкою, ти маєш отримувати задоволення і роботодавець теж. Інакше (а так у 95% і трапляється) всі будуть недовольні, система працюватиме неефективно і колись ляже. Ферштейн?
Уявлення не маю про що Ви. Я самонавчаюся щоб знайти роботу науковця, точніше фізика, думаю через декілька років в аспіратнтуру піти, а там не знаю. Головне підучити те що не знав і забув з часів Універу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

2 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних