Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 136

#41 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1116 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 22.07.2018 – 13:25

Перегляд дописусерпинка (22.07.2018 – 12:00) писав:

Якби мій покірний слуга вживав просто "я", то це б не кидалося у вічі. Натомість "Я" і "ваш покіірний слуга" дуже навіть подразливо діють на нашу сучасну україську психіку. Ми не пишемо "я" з великої, одразу виникає асоціація з англ. "I", і "ваш покірнй слуга" асоціюється з російським "ваш покорный слуга". Хоча, це чудово, що мій покірний слуга володіє російською та англійською.
Ну а мені дико коли люди пишуть "я" із маленької. Вигадайте щось краще ніж "ваш покірний слуга" для заміни займенника "я", просто це перше що прийшло мені до думки (мабуть із старих фільмів), типу вираз: "що ваш покірний слуга може зробити для вас цього разу?", отак і ввійшло у звичку.

Ну, хочеться якось виділитись, це без сумніву, щоб не зливатись із сірою масою. Але злитись із масою теж задача нелегка.
Кому хочеться, міс Сепринка? Я не писав лекції Російською і не розмовляв із викладачами Російською, попри те що все було на Російській, не тому що мені хотілось виділитися :D. Я просто звик на Українській розмовляти (ну на суржику там), але переламувати себе на Російську було просто ліньки, Я і так її прекрасно розумів, але ламати язика розмовляючи на ній, тим більше писати в одному слові по три помилки (спелл-чекера німа у зошиті...), то не моє, легше було на льоту перекладати і писати на Укр. мові. До слова, мою Українську прекрасно розуміли, а Я розумів Російську, все було нормально у принципі. Тобто тут спрацювало правило: "Не стоит прогибаться под изменчивый мир", яке нажаль, в подальшому, мало що принесло хорошого мені особисто.
Малюнки на полях, то просто хоббі, ідіотська звичка, і мені було, м'яко кажучи соромно, коли мій науккер то все бачив, наприклад, дівчата там, із мене взагалі насміхалися через ті малюнки. :(

Але злитись із масою теж задача нелегка — Боже, до чого тут це? Проїхали...

Вони просто зверхні.
А це тут до чого? І чому відразу зверхні? *фейспалм* Це не має ніякого значення. Малося на увазі, що професія Науковця, як-раз така, як Я описав (звичайно, люди різні, відповідно поправки) — у деякій мірі відчужена від суспільства. Я не говорю про звичайну людину, наприклад звичайного інженера, для якого робота то як для звичайного кондуктора, натискати кнопки. Науковець, будь то хороший інженер, чи фізик теоретик, це трішки інше. Я бачив багато Науковців (порівняно), мені із ними, у принципі, у сто разів легше було спілкуватися ніж із іншими людьми, бо переважна більшість із них, вміли легко ставити під сумнів будь-що, як і Я у принципі.
От ваш покірний слуга і подумує: а що як і собі таким стати? І Науковці мають хоч якийсь соціальний захист, є величезна, інтернаціональна, наукова спільнота, де можна вибити, не знаю, якісь стипендії чи гранти, коротше отримати хоч щось, ну, якщо ти там дійсно маєш достатні знання, а хоч якийсь, хоч щось, це краще ніж нічого, як у мене, в даний момент. :(
  • 0

#42 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2011 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 22.07.2018 – 15:21

Саме так. Сентиментальний, ще й який.
ця характеристика взагалі на чомусь ґрунтується? ти ж не плутаєш чуттєвість, схильність до різного роду слинявости (сентиментальність) з імпульсивністю?
  • 0

#43 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1116 повідомлень

Відправлено 22.07.2018 – 15:37

Не бачу нічого погано у сентиментальності.
  • 0

#44 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.07.2018 – 21:51

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.07.2018 – 13:25) писав:

Ну а мені дико коли люди пишуть "я" із маленької. Вигадайте щось краще ніж "ваш покірний слуга" для заміни займенника "я", просто це перше що прийшло мені до думки (мабуть із старих фільмів), типу вираз: "що ваш покірний слуга може зробити для вас цього разу?", отак і ввійшло у звичку.
А нащо "я" чимось заміняти? :shok:

Кому хочеться, міс Сепринка?
Можна панночка, панянка, панєнка.
Моєму покірному слузі хочеться. А для чого мій покірний слуга писав займенники з великої? І на яких лекціях у вас взагалі потрібні були займенники??))

Я не писав лекції Російською і не розмовляв із викладачами Російською, попри те що все було на Російській, не тому що мені хотілось виділитися :D. Я просто звик на Українській розмовляти (ну на суржику там), але переламувати себе на Російську було просто ліньки, Я і так її прекрасно розумів, але ламати язика розмовляючи на ній, тим більше писати в одному слові по три помилки (спелл-чекера німа у зошиті...), то не моє, легше було на льоту перекладати і писати на Укр. мові. До слова, мою Українську прекрасно розуміли, а Я розумів Російську, все було нормально у принципі. Тобто тут спрацювало правило: "Не стоит прогибаться под изменчивый мир", яке нажаль, в подальшому, мало що принесло хорошого мені особисто.
А я от легко на російську перейша в універі, без проблем (з тими, хто російською розмовляв). Викладачі, щоправда, у нас лише українською викладали.

Але злитись із масою теж задача нелегка — Боже, до чого тут це? Проїхали...
До плота.

А це тут до чого? І чому відразу зверхні? *фейспалм* Це не має ніякого значення. Малося на увазі, що професія Науковця, як-раз така, як Я описав (звичайно, люди різні, відповідно поправки) — у деякій мірі відчужена від суспільства. Я не говорю про звичайну людину, наприклад звичайного інженера, для якого робота то як для звичайного кондуктора, натискати кнопки. Науковець, будь то хороший інженер, чи фізик теоретик, це трішки інше. Я бачив багато Науковців (порівняно), мені із ними, у принципі, у сто разів легше було спілкуватися ніж із іншими людьми, бо переважна більшість із них, вміли легко ставити під сумнів будь-що, як і Я у принципі.
От ваш покірний слуга і подумує: а що як і собі таким стати? І Науковці мають хоч якийсь соціальний захист, є величезна, інтернаціональна, наукова спільнота, де можна вибити, не знаю, якісь стипендії чи гранти, коротше отримати хоч щось, ну, якщо ти там дійсно маєш достатні знання, а хоч якийсь, хоч щось, це краще ніж нічого, як у мене, в даний момент. :(
Не нєрвнічай.

Перегляд допису_Ex (22.07.2018 – 15:21) писав:

ця характеристика взагалі на чомусь ґрунтується? ти ж не плутаєш чуттєвість, схильність до різного роду слинявости (сентиментальність) з імпульсивністю?
Бачу, тебе заділо)
  • 0

#45 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2011 повідомлень

Відправлено 22.07.2018 – 21:57

Перегляд дописусерпинка (22.07.2018 – 21:51) писав:

Бачу, тебе заділо)
цікавість. а оскільки ти не пояснюєш, це означає, шо ти просто так сказала - для ефектности, ніякий я не сентиментальний. :P
  • 0

#46 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 22.07.2018 – 21:58

Перегляд допису_Ex (22.07.2018 – 21:57) писав:

цікавість. а оскільки ти не пояснюєш, це означає, шо ти просто так сказала - для ефектности, ніякий я не сентиментальний. :P
Як нє? Ти Шпіца жалів)
  • 0

#47 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2011 повідомлень

Відправлено 22.07.2018 – 23:03

Перегляд дописусерпинка (22.07.2018 – 21:58) писав:

Як нє? Ти Шпіца жалів)
пожалів вовк кобилу, оставив хвіст та гриву. кажуть у нас в селі. :D я іноді міг бути прихильним в своїх висловах. попри його агресивність і брутальність, він і мене обзивав, мені подобався в ньому розум. ось знову. висловив прихильність. damn! :D яка ж це сентиментальність.

от є люди які переважно дратують (ну не показуватимемо пальцем :lol:), а є які хоч і намагаються дратувати, але більше ти прихильний до них, через якісь причини. ну я думаю, шо там розумність була причиною.

Повідомлення відредагував _Ex: 22.07.2018 – 23:05

• 0

#48 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1116 повідомлень

Відправлено 23.07.2018 – 06:33

А нащо "я" чимось заміняти? :shok:
Бо це хороший тон. Я думав це очевидно.

Можна панночка, панянка, панєнка.
Тю, а хто мені нещодавно за шляхту-шляхтичів писав? Чи оці панєнки не з тієї опери? Добре, буду звертатися до вас пані, мені якщо чесно, без різниці як кого називати на форумі, це суті речей не змінить аж ніяк. Так влаштований Макросвіт. :dontknow:

Моєму покірному слузі хочеться. А для чого мій покірний слуга писав займенники з великої? І на яких лекціях у вас взагалі потрібні були займенники??))
— Пишу займенники із великої, бо тупо писати "Я" із великої, а всі інші із маленької, це буде як неповага.

— Та на всіх лекціях, починаючи від Тензорного Числення, закінчуючи Валеологією. Ви уявляєте скільки разів за лекцію якогось Матану вживається займенник "ми", наприклад?

А я от легко на російську перейша в універі, без проблем (з тими, хто російською розмовляв). Викладачі, щоправда, у нас лише українською викладали.
Люди різні, те що одному легко, іншому відповідно важко.

Не нєрвнічай.
Чому ж, пані Серпинко!? Невже Ви хочете позбавити вашого покірного слугу такої традиційної властивості людей, як "нєрвнічать"? Скільки мільйонів років еволюції, всі ці нейро-контури, нейро-переносники, "коти", "кішки"... А Ви так — хлабись! І своєю культурною надбудовою, та взяли, та й все перекреслили в один момент. Шо оце воно таке коїться, ге? :african:Вибачте! Не сприймайте серйозно, клятий сарказм та знову ці "хмари-марення", як завше цука не по темі... :(

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 23.07.2018 – 06:42

• 0

#49 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 23.07.2018 – 21:41

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (23.07.2018 – 06:33) писав:

Бо це хороший тон. Я думав це очевидно.
Хороший тон, це уникати займенників, а не заміняти їх казна-чим, тим самим підкреслюючи їх у реченнях.

Тю, а хто мені нещодавно за шляхту-шляхтичів писав? Чи оці панєнки не з тієї опери? Добре, буду звертатися до вас пані, мені якщо чесно, без різниці як кого називати на форумі, це суті речей не змінить аж ніяк. Так влаштований Макросвіт. :dontknow:
Я буду пані, коли в мене в хаті буде такий ремонт, як у Неймлес Уана, і взагалі, коли буде хата, а не квартира. :) Але я навряд чи стану пані. Коротше, я перечислила вже вище варіанти звернень до мене, але, бачу, мій покірний слуга не хоче їх використовувати.

— Пишу займенники із великої, бо тупо писати "Я" із великої, а всі інші із маленької, це буде як неповага.
А "я" нашо з великої писати??

— Та на всіх лекціях, починаючи від Тензорного Числення, закінчуючи Валеологією. Ви уявляєте скільки разів за лекцію якогось Матану вживається займенник "ми", наприклад?
Вас якісь дебіли вчили. В матані нема займенників. Використовують слова, які прекрасно їх замінюють: розглянемо, припустимо, доведемо, знайдемо. Навіть якщо викладач десь вживає "ми" на лекції, то це не треба записувати, він звертається до аудиторії, а не диктує.

Люди різні, те що одному легко, іншому відповідно важко.
Слава богу, що хоч не всі руді.

Чому ж, пані Серпинко!? Невже Ви хочете позбавити вашого покірного слугу такої традиційної властивості людей, як "нєрвнічать"? Скільки мільйонів років еволюції, всі ці нейро-контури, нейро-переносники, "коти", "кішки"... А Ви так — хлабись! І своєю культурною надбудовою, та взяли, та й все перекреслили в один момент. Шо оце воно таке коїться, ге? :african:Вибачте! Не сприймайте серйозно, клятий сарказм та знову ці "хмари-марення", як завше цука не по темі... :(
Руді всі якісь нєрвні, у них напевно прямо з дупи нерви торчать. Вони надто вирізняються із сірої маси, це їх напевно бентежить і вони завжди ходять збентежені і всіх навколо бентежать.

Перегляд допису_Ex (22.07.2018 – 23:03) писав:

пожалів вовк кобилу, оставив хвіст та гриву. кажуть у нас в селі. :D я іноді міг бути прихильним в своїх висловах. попри його агресивність і брутальність, він і мене обзивав, мені подобався в ньому розум. ось знову. висловив прихильність. damn! :D яка ж це сентиментальність.

от є люди які переважно дратують (ну не показуватимемо пальцем :lol:), а є які хоч і намагаються дратувати, але більше ти прихильний до них, через якісь причини. ну я думаю, шо там розумність була причиною.
Всіх дратують руді. :P Сподіваюсь, я нікого не образила?

Ну от Фростиш, наприклад, не любить спілкуватися з людьми без вищої освіти, він вважає, що вони якісь ... недосконалі напевно, для спілкування. Нема прихильності у нього до осіб без освіти. Хоча теми він створює подібні, які створював Шпіц))

Ти просто Шпіца жалів, може якраз через його, як ти кажеш, розумність, але саме жалів, я ж пам'ятаю. Саме тому він тебе і обзивав, бо йому це не подобалось. Коротше, ти сентиментальний, подивитись хоча б на твою аватарку))

Повідомлення відредагував серпинка: 23.07.2018 – 21:45

• 0

#50 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2011 повідомлень

Відправлено 23.07.2018 – 23:33

Перегляд дописусерпинка (23.07.2018 – 21:41) писав:

Всіх дратують руді. :P Сподіваюсь, я нікого не образила?

Ну от Фростиш, наприклад, не любить спілкуватися з людьми без вищої освіти, він вважає, що вони якісь ... недосконалі напевно, для спілкування. Нема прихильності у нього до осіб без освіти. Хоча теми він створює подібні, які створював Шпіц))

Ти просто Шпіца жалів, може якраз через його, як ти кажеш, розумність, але саме жалів, я ж пам'ятаю. Саме тому він тебе і обзивав, бо йому це не подобалось. Коротше, ти сентиментальний, подивитись хоча б на твою аватарку))
шось я не памятаю жаління.) обзивався він на всіх, а жінкам діставалось особливо. ще коли він був шпіцом і іншими. з раннього так би мовити. :D ну характер у людини такий.
я ні коротше, ні довше не сентиментальний. :P а моя аватарка, і я на неї постійно дивлюсь, :lol: то просто моє незбиташне кахання. :lol: але ж закохуються не лише сентиментальні люди.
от тобі явно не вистачає тут кальмара. або Неймлеса. але він недосяжний, хібашо ти його зачаруєш вмінням мостити ламінат або українізацією ігор. або походами. але де там - ти навіть не знаєш як Синевир правильно пишеться. :lol: тож варто зосередитися на кальмарі.
  • 0

#51 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 24.07.2018 – 06:27

Перегляд допису_Ex (23.07.2018 – 23:33) писав:

шось я не памятаю жаління.) обзивався він на всіх, а жінкам діставалось особливо. ще коли він був шпіцом і іншими. з раннього так би мовити. :D ну характер у людини такий.
я ні коротше, ні довше не сентиментальний. :P а моя аватарка, і я на неї постійно дивлюсь, :lol: то просто моє незбиташне кахання. :lol: але ж закохуються не лише сентиментальні люди.
от тобі явно не вистачає тут кальмара. або Неймлеса. але він недосяжний, хібашо ти його зачаруєш вмінням мостити ламінат або українізацією ігор. або походами. але де там - ти навіть не знаєш як Синевир правильно пишеться. :lol: тож варто зосередитися на кальмарі.
Каламар і Неймлес Уан - це люди, до яких я буваю прихильна через їхню іноді людяність, частіше розумність) Хочеться читати розумні і виважені слова, тому їхніх дописів мені справді бракує серед цього спамерського мотлоху і не тільки.
І чим я можу тут кого зачарувати? Я навіть не знаю. Вишиванням, яке я закинула, і яке нікому не потрібне? Максимум здивувати
можу, але навіщо зачаровувати? Хочеш сказати, що я напрошуюсь до когось в гості чи до себе кличу?))

Мені здається, що тебе я чимось трохи зачарувала. Напевно тим, як я розмовляю з Каламарем і Неймлес Уаном. Ти їм заздриш)

Ти таки сентиментальний, якщо Шпіцу вдалось тебе розчулити і стати на його бік.

Повідомлення відредагував серпинка: 24.07.2018 – 06:18

• 0

#52 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1116 повідомлень

Відправлено 24.07.2018 – 11:33

Хороший тон, це уникати займенників, а не заміняти їх казна-чим, тим самим підкреслюючи їх у реченнях.
Те казна що, є як-раз формою яку вимагав хороший тон у давнину, цього ваш покірний слуга набрався дивлячись старі фільми, до яких писали сценарії і в яких знімались люди, що були ще старіші ніж ті фільми, а виховувалися вони в середовищі, що можна назвати навіть архаїчним у порівнянні із сьогоденням. Мну занадто старомодний...

Я буду пані, коли в мене в хаті буде такий ремонт, як у Неймлес Уана, і взагалі, коли буде хата, а не квартира. :) Але я навряд чи стану пані. Коротше, я перечислила вже вище варіанти звернень до мене, але, бачу, мій покірний слуга не хоче їх використовувати.
Так вони звучать якось улесливо, мені подобається формально звертатися. А "міс" це більш формально як-раз і є, думав що "пані" це заміна "міс".

А "я" нашо з великої писати??
Бо це займенник який виражає власну, неповторну особистість кожної людини, писати його із маленької, ну не знаю... У мене це просто викликає дискомфорт, мабуть звичка уже. В Англійській пишуть із великої, і норм.

Вас якісь дебіли вчили. В матані нема займенників. Використовують слова, які прекрасно їх замінюють: розглянемо, припустимо, доведемо, знайдемо. Навіть якщо викладач десь  вживає "ми" на лекції, то це не треба записувати, він звертається до аудиторії, а не диктує.
І не говоріть, ще й по Російській шпрехали, ващє, вибачте на слові, "дауни".
Цікавий момент, дістаю із-під ліжка, відкриваю "Числення..." 2-й Том, автор Фіхтенґольц, навмання відкриваю, сторінка 121-ша: "Как мы видели, ни существование этого интеграла, ни величина его не зависят...", лол ноу комент...

Слава богу, що хоч не всі руді.

Руді всі якісь нєрвні, у них напевно прямо з дупи нерви торчать. Вони надто вирізняються із сірої маси, це їх напевно бентежить і вони завжди ходять збентежені і всіх навколо бентежать.

Всіх дратують руді. :P  Сподіваюсь, я нікого не образила?
Ця риса людей, мені добре знайома. Маю на увазі не колір волосся. Зараз спробую пояснити; от про що перше думає Християнин коли зустрічає людину? Ну в більшості випадків? Вірно — "А чи це віруюча людина, чи ні?". Далі в Християнина вмикається послідовність, яка так чи інакше представлення у більшості людей із релігійних течій. Я називаю це — "призма". Ця послідовність чекає на інформацію про те чи вірянин зустрівся, чи ні, далі, в залежності від відповіді вмикається опис та послідовне пояснення всього що стосується цієї особистості. Всі вчинки, все минуле, все майбутнє цієї людини розглядається Християнином через оцю "призму", яка дає просте, логічне пояснення для всього.

Ви хоч самі вірити у те що написали? І жалість, не така уже і погана риса людей, принаймні від неї постраждало людей менші ніж від ненависті, заздрості, тощо...

Перегляд дописусерпинка (24.07.2018 – 06:27) писав:

серед цього спамерського мотлоху і не тільки
До ваших послуг.

Зображення
  • 1

#53 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2011 повідомлень

Відправлено 24.07.2018 – 19:58

Перегляд дописусерпинка (24.07.2018 – 06:27) писав:

Каламар і Неймлес Уан - це люди, до яких я буваю прихильна через їхню іноді людяність, частіше розумність) Хочеться читати розумні і виважені слова, тому їхніх дописів мені справді бракує серед цього спамерського мотлоху і не тільки.
Ван.
"Людяність"? Кальмар він же як робот! як бот шо робить потрібні витяги з вікіпедії/інших педій приправляючи їх виважено в'їдливими іноді формулюваннями типу "жіноча логіка", "ви геть не в'їхали" і тд. :D це комплімент, каламаре, якшо читаєте, адже це аж ніяк не ставить під сумнів ваш потенціал ерудита, просто погодьтесь, навіть попри довгу історію регістрації тут, ви ніколи не вникали в тутешню "атмосферу" зі скандалами, емоціями, какашками, спорю, ви ніколи навіть не заходили в "забавку в флуд", завжди лише вузьке коло питань цікавих вам і лише по суті, без хіханьок хахоньок...

вопшім серпинка® має якісь особливі поняття про сентиментальність і людяність. :D

Цитата

І чим я можу тут кого зачарувати? Я навіть не знаю. Вишиванням, яке я закинула, і яке нікому не потрібне? Максимум здивувати
можу, але навіщо зачаровувати? Хочеш сказати, що я напрошуюсь до когось в гості чи до себе кличу?))
А це тобі краще знати - чим. А нашо ж ти його закинула? Чого воно мало бути "комусь" потрібне? Тобі було потрібне? Того досить.
Ні нічого я не хочу сказати, я просто підтрунював тебе на тему "заміж тобі пора". :D Я помітив тобі це подобається. :)

Цитата

Мені здається, що тебе я чимось трохи зачарувала. Напевно тим, як я розмовляю з Каламарем і Неймлес Уаном. Ти їм заздриш)

Ти таки сентиментальний, якщо Шпіцу вдалось тебе розчулити і стати на його бік.
Як би сказав каламар - "вам здається". Але я не він, того так зачарувала. Ти єдина з дівок які не покинула рідненькі унивені. Всі порозбігались. Хоча ж, звичайно, продовжують сидіти в тирнетах, постити свої глибокі й не дуже думки на фейсбучиках тощо. Але апчєніє на теревенях їм уже не потрібне енімор. Але я не шукаю зачаровувань. Просто тупо заздрю. :D
  • 0

#54 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 24.07.2018 – 21:52

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.07.2018 – 11:33) писав:

Цікавий момент, дістаю із-під ліжка, відкриваю "Числення..." 2-й Том, автор Фіхтенґольц, навмання відкриваю, сторінка 121-ша: "Как мы видели, ни существование этого интеграла, ни величина его не зависят...", лол ноу комент...
Можна замінити на "як бачимо", "видно, що". Коротше, "ми" треба максимально ховати. Мій непокірний слуга ніколи не опускає займенників?

На теж пару фоток, щоб не було, як каже _Ех, "гра у одні ворота". :wink2: Мої малюнки на зошитах з матану:
Прихований текст
Цікаво, які малюнки мій непокірний слуга малював на полях, що з нього аж сміялися. З моїх малюнків не пригадую, щоб хтось сміявся. Хоча художники мабуть би посміялися.

Повідомлення відредагував серпинка: 24.07.2018 – 21:54

• 2

#55 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 24.07.2018 – 22:25

Перегляд дописусерпинка (24.07.2018 – 21:52) писав:

он там є Кай і Герда
Господи, це, виявляється не Кай і Герда)) Це мама і дочка з казки Андерсена "П'ятеро з одного стручка". Глянула в книжку, щоб пересвідчитись, от як відчувала, що десь брешу. І там горох насправді мав бути, а не троянда.

Повідомлення відредагував серпинка: 24.07.2018 – 22:26

• 0

#56 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1116 повідомлень

Відправлено 25.07.2018 – 05:56

Перегляд дописусерпинка (24.07.2018 – 21:52) писав:

Можна замінити на  "як бачимо", "видно, що". Коротше, "ми" треба максимально ховати. Мій непокірний слуга ніколи не опускає займенників?

На теж пару фоток, щоб не було, як каже _Ех, "гра у одні ворота". :wink2: Мої малюнки на зошитах з матану:
Стягнуті від когось малюнки, малюнки, з книжок, листівок, мультиків, он там є Кай і Герда. Малювала сама, це на початку зошита, на полях не малювала.
Останнє може знадобиться, список літератури з матану на 1-му курсі, але я тими книжками не користувалася, бо лекції такі давали, що не треба було книжок.

Цікаво, які малюнки мій непокірний слуга малював на полях, що з нього аж сміялися. З моїх малюнків не пригадую, щоб хтось сміявся. Хоча художники мабуть би посміялися.
Тю, а от містер Фіїтенґольц юзав собі займенники і у вус не дув. Так само як ті, як Ви виразилися "дибіли", які мене навчали.

Яка гра, міс Серпинко? Я не граю із вами ні в які ігри, нащо це мені?

Класно, мені сподобалось. Самі малювали? Правда якість фоток така, що не розберу той список літератури, у вас тарий телефон як і у вашого покірного слуги? А не важливо, у мене такої літератури не прочитаної що не знаєш за яку хапатися :).

Я малював своєрідні малюнки... У мене там ціла галерея. Найневинніше що потрапилось на очі,

Зображення Зображення Зображення Зображення

Взагалі малювання то прикольна річ, особисто мені допомогло через роки впоратися із свого роду, слабкою формою посттравматичного синдрому та й взагалі.
  • 0

#57 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 25.07.2018 – 23:48

Перегляд допису_Ex (24.07.2018 – 19:58) писав:

Ван.
Споримо, що йому мій варіант більше подобається?))

Перегляд допису_Ex (23.07.2018 – 23:33) писав:

Я тут подумала, що ти неправомірно накладаєш на мене якісь обмеження) Може я хочу і Каламаря і Неймлеса і ... ти якось скромно пропустив свою нескромну особу)) Може я гарем собі придивляюсь. Шо ти мені тут вказуєш! :D

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (25.07.2018 – 05:56) писав:

Класно, мені сподобалось. Самі малювали?
Ну як сама? Не зовсім. Сама малювала, але не сама придумала. Перемальовувала. Мені, щоб самій щось намалювати, треба було допінг мабуть якийсь прийняти, стати велосипедистом на мить, так би мовити. Не до снаги мені таке.

Правда якість фоток така, що не розберу той список літератури, у вас тарий телефон як і у вашого покірного слуги?
То вже зошЕти подуставші, давненько малювалось. Та й вспишку не включила.

Я малював своєрідні малюнки... У мене там ціла галерея. Найневинніше що потрапилось на очі,

Зображення Зображення Зображення Зображення

Взагалі малювання то прикольна річ, особисто мені допомогло через роки впоратися із свого роду, слабкою формою посттравматичного синдрому та й взагалі.
Ну от тут відчувається, що сам малював, сам придумав. Кінь такий. Невеселий. Але гарний. Так, малювання трохи допомагало мені теж. От ще знайшла. Були і в мене такі малюнки, що ніяково перед викладачами було, а вони, бувало, брали в мене зошити:
Прихований текст

А оце пару любимих:
Прихований текст
І знайшла на полях зізнання в коханні від дівчат різних. Тепер от думаю, може то серйозно було.
  • 1

#58 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2011 повідомлень

Відправлено 26.07.2018 – 00:00

Цитата

Споримо, що йому мій варіант більше подобається?))
Я звичайно не експерт з Неймлеса, це Ренульку треба гукати :lol: але він як українізатор ігор, мабуть схилятиметься до автентичного передавання, яке, як тобі непохитно довів кальмар, є Ван.

Цитата

Я тут подумала, що ти неправомірно накладаєш на мене якісь обмеження) Може я хочу і Каламаря і Неймлеса і ... ти якось скромно пропустив свою нескромну особу)) Може я гарем собі придивляюсь. Шо ти мені тут вказуєш! :D
ну я просто не думав, шо ти аж така розкута. :lol:

свою нескромну персону я пропустив з причини, яку вже тут озвучував. і нє, це не того, шо я в Гаврилівну закоханий. :lol: інше.

Ти класно малюєш! в тебе явно є хист. Еху сподобалось. Але чого твоя Русалка коле свої цицьки об якісь гостряки? Вона шо, полюбляє ета цейво :brovy: коли жоско? :lol: freebsd? :ggggg:

я теж розмальовув поля зошитів, але в школі, також ззаду зошита сидів і малював шось поки урок ішов. але не такі шедеври ясно шо. та й взагалі, я ж по хімії двигався, тож мабуть я більше структурні формули малював. позабував усе.

так а на кого ти вчилася, шо вам матан читали? ну хоч це ж не секрет!

Повідомлення відредагував _Ex: 26.07.2018 – 00:05

• 0

#59 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1761 повідомлень

Відправлено 26.07.2018 – 00:45

Перегляд допису_Ex (26.07.2018 – 00:00) писав:

Я звичайно не експерт з Неймлеса, це Ренульку треба гукати :lol: але він як українізатор ігор, мабуть схилятиметься до автентичного передавання, яке, як тобі непохитно довів кальмар, є Ван.
Йван, Вван.

ну я просто не думав, шо ти аж така розкута. :lol:
Я розкута в жартах)

свою нескромну персону я пропустив з причини, яку вже тут озвучував. і нє, це не того, шо я в Гаврилівну закоханий. :lol: інше.
Боже, та красівий ти, не набивай собі ціну)

Ти класно малюєш! в тебе явно є хист. Еху сподобалось. Але чого твоя Русалка коле свої цицьки об якісь гостряки? Вона шо, полюбляє ета цейво :brovy: коли жоско? :lol: freebsd? :ggggg:
Це погана русалка, почитай казку. Переклад, правда, ніякий, але суть уловити можна.

я теж розмальовув поля зошитів, але в школі, також ззаду зошита сидів і малював шось поки урок ішов. але не такі шедеври ясно шо. та й взагалі, я ж по хімії двигався, тож мабуть я більше структурні формули малював. позабував усе.
Шедеври треба малювати в позаурочний час)

так а на кого ти вчилася, шо вам матан читали? ну хоч це ж не секрет!
Не на науковця. Я просто вчилася, бо так треба)

Повідомлення відредагував серпинка: 26.07.2018 – 00:46

• 0

#60 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2011 повідомлень

Відправлено 26.07.2018 – 01:35

Перегляд дописусерпинка (26.07.2018 – 00:45) писав:

Йван, Вван.
Він не любить розкривати секретів, але ми любим, тож - він Віталька. :lol: Ти згадай як ти озеро неправильно обізвала, який там "уан"? Хуан. :D

Цитата

Я розкута в жартах)
Поза ними скута? значить жартуй більше. скутість "не надихає". :D

Цитата

Боже, та красівий ти, не набивай собі ціну)
ну от, ти одразу в'їхала. :) trust me, I'm not.)

Цитата

Це погана русалка, почитай казку. Переклад, правда, ніякий, але суть уловити можна.
Я любив одну казку. Про буратино. там отой болотний антураж, з Тортилою, Дуремаром і п'явками, - фанатів в дитинстві від водойм (і від п'явок теж :lol:), важко описати але от водна стихія, ставки подобались. рибами цікавився. подобалось і кіно оте совєцьке і книжка. П'єро знову ж, сентиментальний, шо млів від Гаврилівни Мальвіни.

Цитата

Шедеври треба малювати в позаурочний час)
Я навіть уроки прогулював, шоб ... читати в бібліотеці хімію! :lol: якби Гінесівський комітет заїжжяв в наші нетрі, мене б записали в їхню книжку.

Цитата

Не на науковця. Я просто вчилася, бо так треба)
Госпадє, а5 таємниці. Чи так важко назвати спеціальність? Інтірєсно ж. Шо це за освіта така шо схиляє до мрій про чоловічий гарем.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних