Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 491

#381 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 03.10.2018 – 17:19

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 16:18) писав:

До речі.
Так що Лаврентій Павлович зможе реабілітуватися.
Так буває, коли в угоду сучасній пропаганді, не дивляться на історичний контекст.
Що це взагалі таке і до чого воно? Мені не дуже цікаво, якщо чесно; суть в тому що із огня да в полымя. Я не цікавлюся роботами вельмишановних панів В'ятровичів, осяйних-садових пластунів/пластунок, юназів, тощо, в такій самій ступені як трудами Лисого чи таваріща Бєрії...
  • 0

#382 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 03.10.2018 – 17:25

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 17:10) писав:

Абстрактні у вашому світі, містере Каламар, але на жаль, не в моєму... :(
В вашому гуки-пуки. Я зрозумів. Найбільший наїзд напр. на тройки. Тройки були позасудові, але вони не були незаконні, в найдемократичніших країнах в надзвичайному положенні теж були аналоги. Більшість членів тройок згодом теж були репресовані. Тобто члени тройок теж жертви репресій. Власне, типова постреволюційна ситуація була, коли покоління революціонерів вели один одного на гільйотину.
Яковлев ще всіх жертв громадянської на комуністів переписав, але це абсурд, принаймні половина жертви капіталістів. Ніякий Ленін не зміг би організувати революцію в ситій задоволеній країні, з мудрими селянами, пролетарями, куркулями, які дбають про наймитів, і капіталістами, які турбувались і кохали пролетаріат.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 17:19) писав:

Що це взагалі таке і до чого воно? Мені не дуже цікаво, якщо чесно; суть в тому що із огня да в полымя. Я не цікавлюся роботами вельмишановних панів В'ятровичів, осяйних-садових пластунів/пластунок, юназів, тощо, в такій самій ступені як трудами Лисого чи таваріща Бєрії...
Ви нічим не цікавитись, я знаю.
Коротко. З політичних мотивів треба мати якнайбільше невинно репресованих, тому доводиться і Берію реабілітувати, наступним етапом можна буде просто реабілітувати взагалі всіх уголовників СРСР.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 17:26

• 0

#383 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 17:38

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 17:12) писав:

Їхні графіки. Брешуть американському народу?
В відповідних відомствах СССР чи римської імперії теж знали ситуацію і контролювали, але то не завадило приходу хутряної звірини. :wink2:
Бпгато ж ви наче думаєте.
Римська Імперія? Не смішіть... Чому в Союзі не завадали, Я вам говорив — не змогли зробити хоча б того що змогли зробили в КНР.
  • 0

#384 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 17:45

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 16:34) писав:

Про графіки, Я думаю у відповідних відомствах у США прекрасно знають ситуацію, у них кращі графіки. Я розглядаю цю систему як прекрасне доповнення лібералізму та демократії, дуже ефективне, не забиваючи мізки населення різним, строгим ідеологічним мотлохом, створюючи при цьому прекрасне підгрунтя для зростання творчого потенціалу
Штати просто напросто країна в якій зійшлися в минулому ряд сприятливих факторів. Нова багата ресурсами територія, і приток емігрантів із розвиненої соціально на 18 ст. країни, океан між центром капіталістичного світу і породжуваними капіталізмом війнами. Це і зумовило підняття США на середину 20 століття. Творчим потенціалом вони так ніколи і не відзначадися, багатством так, але причини того очевидні.
На противагу - Індія. Країна з тим самим лібералізмом, демократією, яка просто не мала тієї ж історії, і тому напр. демократія і лібералізм зводиться до того, що одну владу заміняє инша з метою якнайбільше вкрасти, і ще є штати, які перші зверху сіли, і зараз можуть експлуатувати відсталі країни. Трамп їде в Індію і просто ставить свої умови. Самим Штатам демократія реально до лямпи, виробництво вони не в демократичну ліберальну Індію аутсорсили, а в тоталітарний комуністичний Китай, бо китайська компартія забезпечувала значно вищий рівень стабільності, ніж Індійська свобода і демократія.
От і судіть самі про реальне значення свободи і демократії для капіталістичного заробляння бабок.
  • 0

#385 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 17:48

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 17:25) писав:

В вашому гуки-пуки. Я зрозумів. Найбільший наїзд напр. на тройки. Тройки були позасудові, але вони не були незаконні, в найдемократичніших країнах в надзвичайному положенні теж були аналоги. Більшість членів тройок згодом теж були репресовані. Тобто члени тройок теж жертви репресій. Власне, типова постреволюційна ситуація була, коли покоління революціонерів вели один одного на гільйотину.
Яковлев ще всіх жертв громадянської на комуністів переписав, але це абсурд, принаймні половина жертви капіталістів. Ніякий Ленін не зміг би організувати революцію в ситій задоволеній країні, з мудрими селянами, пролетарями, куркулями, які дбають про наймитів, і капіталістами, які турбувались і кохали пролетаріат.
"Наїзди", "були", "більшість", містере Каламар, ваша інфа має низький КДІ. Немає навіть смислу рівняти тоталітарну судову системку Союзу до шестидесятих із чим-небуть крім якихось середньовічних клоунів. Просто люди від рішень яких залежало побудова тієї системи, зробили не вірний вибір і вийшла катастрофа, точніше та система стала ще одним елементом у тій катастрофі, яка в подальшому забрала життя третини населення Союзу та принесла неймовірні страждання ще більшій кількості людей...

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 17:25) писав:

Ви нічим не цікавитись, я знаю.
Коротко. З політичних мотивів треба мати якнайбільше невинно репресованих, тому доводиться і Берію реабілітувати, наступним етапом можна буде просто реабілітувати взагалі всіх уголовників СРСР.
А нічорта не знаю містере Каламар, нічим не цікавлюсь і нічорта не знаю. "Роги" заважають мені. Ви мені намагаєтеся показати якісь провали у політиці осяйних-первинних щодо історії? Нащо воно мені? Я розумію людей які ту історію творили та рішення які вони приймали краще за тих всіх В'ятровичів. Та і зиску, Я і так знаю що те що вони намагаються побудувати, посиплеться по причинах які вони не зрозуміють, як картковий будиночок. І не важливо хто там строїтелі, не шовіністи чи гітлерюгенд.
  • 0

#386 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 17:56

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 17:38) писав:

Римська Імперія? Не смішіть... Чому в Союзі не завадали, Я вам говорив — не змогли зробити хоча б того що змогли зробили в КНР.
Тому що в Союзі сама влада потреблядський переворот очолила. А КНР побачив, як не треба робити, і випиляв китайських послідовників Горбачова. Американцям то мабуть сподобалось, і вони ще більше інвестували в Китай.
Як результат колишній Совок в повній жопі, промислове виробництво Совка було 13 відсотків світового, тепер 3 світового. Дечкі колишні члени совка впевнено доганяють африку.
А вузькоокі комуністичні тоталітаристи обіцяють в майбутньому звільнити світ із американського рабства. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 17:57

• 0

#387 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 18:07

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 17:45) писав:

Штати просто напросто країна в якій зійшлися в минулому ряд сприятливих факторів. Нова багата ресурсами територія, і приток емігрантів із розвиненої соціально на 18 ст. країни, океан між центром капіталістичного світу і породжуваними капіталізмом війнами. Це і зумовило підняття США на середину 20 століття. Творчим потенціалом вони так ніколи і не відзначадися, багатством так, але причини того очевидні.
На противагу - Індія. Країна з тим самим лібералізмом, демократією, яка просто не мала тієї ж історії, і тому напр. демократія і лібералізм зводиться до того, що одну владу заміняє инша з метою якнайбільше вкрасти, і ще є штати, які перші зверху сіли, і зараз можуть експлуатувати відсталі країни. Трамп їде в Індію і просто ставить свої умови. Самим Штатам демократія реально до лямпи, виробництво вони не в демократичну ліберальну Індію аутсорсили, а в тоталітарний комуністичний Китай, бо китайська компартія забезпечувала значно вищий рівень стабільності, ніж Індійська свобода і демократія.
От і судіть самі про реальне значення свободи і демократії для капіталістичного заробляння бабок.
Ні містере Каламар, вибачайте, але не все так просто, принаймні у моєму світі. Не тільки Штати мали сприятливі умови, Союз також мав достатньо ресурсів, людських в тому числі, просто тут постає питанняк як їх використовувати, Союз просто цілеспрямовано викинув на смітник третину свого наріду, це безслідно не проходить.

Хто такий Трамп? Не знаємо. Куди козирю скажуть, там він і ляже ХД, прадон, чорний гумор...
Є Дядя Сем. Ваші безглузді намагання порівняти локальні, середньо-сатистичні права та свободи, середньостатистичного чукчі із громадянством США до рішень, які приймає рульовий механізм наддержави на зовнішньополітичному рівні... Ну як вам сказати, ну не те, не з тим порівнюєте. Ваше не розуміння Демократичної Системи, не означає що мені потрібно змінювати мої судження про демократію та лібералізм. Багато людей, мають свободи більше, ніж будь-коли в історії, багато людей живуть не як скоти. Ну, Я це бачу в такому плані. Я також не фанат Штатів, Я відчуваю у них загрозу на підсвідомому рівні :lol:, і що?

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 17:56) писав:

Тому що в Союзі сама влада потреблядський переворот очолила. А КНР побачив, як не треба робити, і випиляв  китайських послідовників Горбачова. Американцям то мабуть сподобалось, і вони ще більше інвестували в Китай.
Як результат колишній Совок в повній жопі, промислове виробництво Совка було 13 відсотків світового, тепер 3 світового. Дечкі колишні члени совка впевнено доганяють африку.
А вузькоокі комуністичні тоталітаристи обіцяють в майбутньому звільнити світ із американського рабства. :wink2:
Ні, тому-що переворот не довели до кінця. Ви не розумієте рульового механізму Союзу, абсолютно. Читайте "Сім вождів" десь там за Черненко. Ви думаєте люди типу Андропова були останніми людьми в рульовому механізмі? Тобто займали позицію нижчу ніж Хрущови/Горбачови? Ви в цьому впевнені? Доречі є байка за якою Хрущов сказав Мао: "Не повторяйте наших ошибок". От містер Сяопінь і не повторив, на відміну від дяді Мао...
В КНР зараз дуже багато проблем, далеко ще до Штатів.
  • 0

#388 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 20:41

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 18:07) писав:

Ні містере Каламар, вибачайте, але не все так просто, принаймні у моєму світі. Не тільки Штати мали сприятливі умови, Союз також мав достатньо ресурсів, людських в тому числі, просто тут постає питанняк як їх використовувати, Союз просто цілеспрямовано викинув на смітник третину свого наріду, це безслідно не проходить.
Ваш світ викривлений вашим невіглаством. Союз не мав ані великої кількості ресурсів, ані людей (останнє взагалі смішно, навіщо тоді Сталін в часи депресії переманював спеціалістів).
Великі ресурси союзу знаходяться в важких місцях і освоювати їх можна було почати тільки в другій половині 20 ст, з розвитком технологій. Не порівнюйте субтропічні і помірні США, із Сибіром, заполярним колом, Далеким Сходом, і Якутією. Перший газопровід в СРСР 41 року Дашава (Львіська обл.)-Москва качав газ в несподіваному тепер для вас напрямку. Цілину почали освоювати тільки при Хрущові, коли була вже достатня кількість агротехніки. Навіть в європейській частині, це зона ризикованого землеробства, зовсім не Італія, не південь Франції, не США. Тож ваше багато ресурсів, звичайна мара, ви переносите сучасність,бензоколонку Росію, яка за допомогою імпортного обладнання добуває газ за полярним колом в вічній мерзлоті, на першу половину 20-го століття.
Щодо людей. В США постійно був приток емігрантів з Європи, передусім Британії. А емігрує звичайно молода і економічно найактивніша частина. Тобто, США сотню років збирали з Європи вершки економічно найактивнішого населення. Людські ж ресурси які дістались СРСР від Росії, це маси темного безграмртного бородатого селянства, звиклого до середньовічних умов життя і до тривалості життя в 30 років. Коли Сталін давав американським фірмам замовлення при індустріалізації, різні Форди жахались від безпросвітної російської темноти.
Газопровід.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 18:07) писав:

Є Дядя Сем. Ваші безглузді намагання порівняти локальні, середньо-сатистичні права та свободи, середньостатистичного чукчі із громадянством США до рішень, які приймає рульовий механізм наддержави на зовнішньополітичному рівні..
От цікавий експеримент. В США Ніксон вже давно розв’язав війну з наркотиками. З того часу експоненціально росте населення американських тюрем,мільйони відсиділи довгі строки і за розповсюдження, і за приймання. Але тепер, марихуана легалізована в ряді штатів, бо виявилось, що тоді просто обманули народ, і свідомо завищили шкоду від деяких наркотиків. Якщо, чи радше коли, марихуану легалізують у США, чи визнають Ніксона за такоко, який репресував і зламав життя десяткам мільйонів людей, які просиділи в американському Гулагу за прийом чи торгівлю марихуаною? :wink2: Яке право тиран і його наступники мали вказувати, що вам можна палити?

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 21:01

• 0

#389 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 22:39

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 20:41) писав:

Ваш світ викривлений вашим невіглаством. Союз не мав ані великої кількості ресурсів, ані людей (останнє взагалі смішно, навіщо тоді Сталін в часи депресії переманював спеціалістів).
Великі ресурси союзу знаходяться в важких місцях і освоювати їх можна було почати тільки в другій половині 20 ст, з розвитком технологій. Не порівнюйте субтропічні і помірні США, із Сибіром, заполярним колом, Далеким Сходом, і Якутією. Перший газопровід в СРСР 41 року Дашава (Львіська обл.)-Москва качав газ в несподіваному тепер для вас напрямку. Цілину почали освоювати тільки при Хрущові, коли була вже достатня кількість агротехніки. Навіть в європейській частині, це зона ризикованого землеробства, зовсім не Італія, не південь Франції, не США. Тож ваше багато ресурсів, звичайна мара, ви переносите сучасність,бензоколонку Росію, яка за допомогою імпортного обладнання добуває газ за полярним колом в вічній мерзлоті, на першу половину 20-го століття.
Щодо людей. В США постійно був приток емігрантів з Європи, передусім Британії. А емігрує звичайно молода і економічно найактивніша частина. Тобто, США сотню років збирали з Європи вершки економічно найактивнішого населення. Людські ж ресурси які дістались СРСР від Росії, це маси темного безграмртного бородатого селянства, звиклого до середньовічних умов життя і до тривалості життя в 30 років. Коли Сталін давав американським фірмам замовлення при індустріалізації, різні Форди жахались від безпросвітної російської темноти.
Газопровід.
Містере Каламар, кому мені вірити, вашим опусам, чи роботою на місцях, так сказати, опитуванню свідків, своєму досвіду та плюс тонам макулатури яку писали люди, які сиділи в тих-же Архівах, з яких черпаєте оті свої циферки?

"Действительно, среди поклонников Сталина распространено слишком простое объяснение нашей истории: все произошло так, как только и могло произойти, сталинские методы были оптимальными. Историки не могут и не должны позволять себе такие упрощения. Проблемы вариантов развития индустриализации, причин и последствий скачка первой пятилетки, изменения курса, вопросы последствий и результатов избранного под руководством Сталина способа действий – все это требует анализа. Какими инструментами в этом случае пользуются историки? Есть работы, основанные на математическом моделировании: тенденции развития на основе нэповской модели без коллективизации распространяются на последующие годы.Эти авторы приходят к выводу, что были бы достигнуты примерно такие же результаты, но без столь значительных жертв. Историки обращают внимание на обсуждения вариантов политического курса на рубеже 1920-х-1930-х годов. По поводу моделей коллективизации, как свидетельствуют архивы, были разные мнения. Сталин продавил самое радикальное решение – быстро и с массовыми репрессиями против крестьян. Его политика, как известно, привела к кризису и голоду, что заставило самого Сталина несколько изменить экономический курс в годы второй пятилетки. Это тоже предмет изучения. Сама история показала, что даже в рамках сталинской модели были разные способы решения задач индустриализации. Так что никак у нас не получается единственно возможной неизбежности. Это штамп, а история всегда богаче штампов."

Замінить слово "Сталін" на "Система". Темнота-біднота, то так. Але Ви не забувайте, звідки рульові бралися у Союзі... Люди які приймали рішення вбивати, люди які вбивали людей, вони ж з тієї темноти, бідноти і бралися! Навіть якщо трішки із вищих шарів суспільства, то м'яко кажучи із мізками у них було не все гаразд, Я б таким і організацію підмітання під'їздів не довірив. Це були бездумні, жорстокі "люди" у своїй більшості, тим нещасним, що мали хоч трішки здорового глузду, та потряпляли до руля, дуже не щастило, вони скоро почали захлинатися власною кров'ю у підвалах відповідних відомств. Терор і страх на всіх рівнях, звідси лютий кар'єризм, до руля вибиралися самі безтолкові люди яких тільки можна уявити у ролі рульових і отримуємо майже повна нестиковка рішень верхівки та ситуації на місцях. Це все називається японським словом "Ран".
Містере Каламар Ви марно намагаєтеся видати бажане за дійсне, абсолютно не розуміючи ситуацію на місцях, на розуміючи людей, ні тих кого нищили, ні тих хто нищив, наївно вірячи отим циферкам, Ви хоч беріть тоді щось із критики, із тих робіт у яких засуджується дана політика на початку становлення РС.

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 20:41) писав:

От цікавий експеримент. В США Ніксон вже давно розв’язав війну з наркотиками. З того часу експоненціально росте населення американських тюрем,мільйони відсиділи довгі строки і за розповсюдження, і за приймання. Але тепер, марихуана легалізована в ряді штатів, бо виявилось, що тоді просто обманули народ, і свідомо завищили шкоду від деяких наркотиків. Якщо, чи радше коли, марихуану легалізують у США, чи визнають Ніксона за такоко, який репресував і зламав життя десяткам мільйонів людей, які просиділи в американському Гулагу за прийом чи торгівлю марихуаною? :wink2: Яке право тиран і його наступники мали вказувати, що вам можна палити?
Якби Система при Ніксоні почала робити те, що Система при символі Сталіні, в Штатах почалася б громадянська війна. Ловити та садити людей за продаж марихуане, це зовсім не те що винищити селянство на певній території як клас, відібравши у них все продовольство, точніше драматично зменшити його кількість до рівня, який не створюватиме проблем державі. Зовсім не те.

Ви намагаєтеся порівняти дві Системи, Союз на початку становлення, та Штати, наївно думаючи що Штати розпадуться як Союз, а там не знаю що у вас у голові, може Ви вбачаєте як квітнутнимуть осяйні квіти націй на руїнах Штатів :lol:, вибачте, сарказм, не витримав... Та от містере Каламар, у моєму розумінні Ви люто недооцінюєте Дядю Сема, цієї помилки навіть Союз часто уникав, бо знав, що одне діло окозамилювання, яке Штати вміють дуже добре, а інше — реальні можливості у широкому розумінні цього слова. Союз вмів оцінювати свої можливості та можливості Штатів, це одна із причин чому лід і досі не розплавився, топлячи пів світу у крові... — Чисто моя думка.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 03.10.2018 – 22:42

• 0

#390 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 23:08

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 22:39) писав:

Містере Каламар, кому мені вірити, вашим опусам, чи роботою на місцях, так сказати, опитуванню свідків, своєму досвіду та плюс тонам макулатури яку писали люди, які сиділи в тих-же Архівах, з яких черпаєте оті свої циферки?
Яких світків ви там опитували? Стейнбек, свідок, нахабно твердить що коли в роки депресії капіталісти знищували продовольсьво, в Америці діди і діти помирали від голоду. В москалів з цього приводу були підняли на основі демогравічних даних навіть мульку, про 7 мільйонів жертв.
Такщо ви вірите свідченням нобелівського лавреата Стейнбека, і навіть фотографіям?
Це напр. Солженіцин в архівах сидів?

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 22:39) писав:

Якби Система при Ніксоні почала робити те, що Система при символі Сталіні, в Штатах почалася б громадянська війна. Ловити та садити людей за продаж марихуане, це зовсім не те що винищити селянство на певній території як клас, відібравши у них все продовольство, точніше драматично зменшити його кількість до рівня, який не створюватиме проблем державі. Зовсім не те.
Селянство ніхто не винищив, не читайте на ніч антирадянських книжок. :wink2:
Подібність класична, поправка тільки на час і місце. За марихувну відсиділи мільйони людей, тепер виходить, вони сиділи ні за шо. Як ви це поясните дітям, які росли без батьків? (І це не в постреволюційному СРСР, а в багаті розвинені країні в 21 столітті!) Зараз ви вважаєте, що куркулі то ґут, але по законам СРСР їх розкуркулювали, і якщо вони опір чинили (а вони чинили, і збройний також), їх відсилали в місця не дуже віддалені.
Сама ота карта кількості людей у тюрмі мала би думаючу людину насторожити.
Логічно, що чим нижчий рівень життя тим більша злочинність, тим гірші тюрми. При високому добробуті аномально, що багато людей стає правопорушниками. Ви згадали про тяжкий історичний спадок США з ковбойських фільмів. Але то було 130 років тому. В СРСР після громадянської, після другої світової спадок набагато тяжчий.
В сучасних високорозвинених країнах в тюрмі людей сидить мало, і тюрми курортні, але ваші улюблені США, зі зразковою поліцією і судами, і з тюрмами гулагівського типу - виняток. Крім війни з наркотиками, багато хто то пояснює зоконом про колосок (міт епохи репресій), в США в багатьох штатах закони занадто репресивні, і люди отримують великі строки за фактично дрібниці, за рецидив дають дуже багато.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 23:11

• 0

#391 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 23:21

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 22:53) писав:

Яких світків ви там опитували? Стейнбек, свідок, нахабно твердить що коли в роки депресії капіталісти знищували продовольсьво, в Америці діди і діти помирали від голоду. В москалів з цього приводу були підняли на основі демогравічних даних навіть мульку, про 7 мільйонів жертв.
Такщо ви вірите свідченням нобелівського лавреата Стейнбека, і навіть фотографіям?
Це напр. Солженіцин в архівах сидів?
Отожбо і воно, не свідка, а свідків. Знищували вони його чи ні, а в людей вони не відбирали озброєними загонами все до останньої крихти, створюючи закриту зону спеціально для винищення людей, щоб вони не могли звідтіль втекти. А люди були, темнота-біднота, на них це діяло... Звичайних людей, які тоді жили. Опитування свідків саме по собі може і не дозволить мати достатнє підгрунтя для висновків, але у мене безліч пазлів щоб скласти цілісну картинку, принаймні приблизно...
1) Свідки на місцях злочинів.
2) Роботи істориків.
3) Офіційна реакція системи — "нічого не було", подавлення будь-яких спроб розібратися з боку істориків, терор і страх ні про яку свободу слова не могло бути й мови. Це означає, було що приховувати.
От із таких, і не тільки пазлів складаєтсья цілісна картинка інфи із КДІ більшим ніж у всього що Ви можете мені запропонувати, містере Каламар.

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 23:08) писав:

Селянство ніхто не винищив, не читайте на ніч антирадянських книжок. :wink2:
Подібність класична, поправка тільки на час і місце. За марихувну відсиділи мільйони людей, тепер виходить, вони сиділи ні за шо. Як ви це поясните дітям, які росли без батьків? (І це не в постреволюційному СРСР, а в багаті розвинені країні в 21 столітті!) Зараз ви вважаєте, що куркулі то ґут, але по законам СРСР їх розкуркулювали, і якщо вони опір чинили (а вони чинили, і збройний також), їх відсилали в місця не дуже віддалені.
Сама ота карта кількості людей у тюрмі мала би думаючу людину насторожити.
Логічно, що чим нижчий рівень життя тим більша злочинність, тим гірші тюрми. При високому добробуті аномально, що багато людей стає правопорушниками. Ви згадали про тяжкий історичний спадок США з ковбойських фільмів. Але то було 130 років тому. В СРСР після громадянської, після другої світової спадок набагато тяжчий.
В сучасних високорозвинених країнах в тюрмі людей сидить мало, і тюрми курортні, але ваші улюблені США, зі зразковою поліцією і судами, і з тюрмами гулагівського типу - виняток. Крім війни з наркотиками, багато хто то пояснює зоконом про колосок (міт епохи репресій), в США в багатьох штатах закони занадто репресивні, і люди отримують великі строки за фактично дрібниці, за рецидив дають дуже багато.
Вибачайте містере Каламар, Я саме звик інфу брати із різних джерел та порівнювати, із антирадянських також. Який зиск від людини, що не може такого зробити у плані аналітики?
Штати не мої улюблені. І не було там ніякого ГУЛАГу і немає, крім недовгого випадку у роки конфлікту другої світової та деяких мір у плані корінного населення Пн. Америки. Ніяких політик нищення, ніяких голодоморів, чи чогось подібного.
Тюрми там як тюрми, там ЗК набагато вгодованіші були і є ніж в тюрмах РС. Прикол був, колись іду по клятому місті, супермаркет точніше, у своєму звичному, старому одязі (чорна куртка із капюшоному, спортивки, кроси і сіра, стара шапка), підходить до мене тєло і говорить — "Ты в стенах 1 — 4 не был!?" :lol:.

Містере Каламар, вам не втямки що тоталітарна система не спрацювала б на населенню типу Штатів, не та ситуації. Там була бідного-темнота така ж як в Російській Імперії, тільки у тієї бідноти-темноти по кольту в штанах, по вінчестеру в шафі, та по ножу в сапожках. :D Сталін із своїми ГУЛАГами в Штатах жив би не дуже довго, зате феєрично та ввійшов в історію хД.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 03.10.2018 – 23:30

• 0

#392 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 23:36

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 23:21) писав:

Отожбо і воно, не свідка, а свідків.
Купа свідків ото ікони Сталіна носить, і каже, що ви все врете. Чому я маю вам вірити, коли ви навіть свідків не показали?
В СССР про сталінські репресії не від свідків дізнались, а з журналу Огоньок, але ви тоді мабуть пішки під стіл ходили. :wink2:

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 23:21) писав:

Штати не мої улюблені. І не було там ніякого ГУЛАГу і немає, крім недовгого випадку у роки конфлікту другої світової та деяких мір у плані корінного населення Пн. Америки.
Гулаг, можливо ви банально не в курсі, що це таке. Це теж просто система радянських тюрм. В мирні роки там для того часу смертність теж не була висока.
Але, ви твердите, що США не будуть реабілітувати як СРСР, чи помилувати, як Британія (напр. королева посмертно помилувала 50 тисяч страчених в Британії за історію гомосексуалістів), а все просто забудуть?

Дивіться, прямо зараз республіканці принесли нову хвилю репресій.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 23:41

• 0

#393 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 04.10.2018 – 00:07

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 23:36) писав:

Купа свідків ото ікони Сталіна носить, і каже, що ви все врете. Чому я маю вам вірити, коли ви навіть свідків не показали?
В СССР про сталінські репресії не від свідків дізнались, а з журналу Огоньок, але ви тоді мабуть пішки під стіл ходили. :wink2:
Вікова категорія ваших свідків, місце проживання їхня у роки репресій? Соціальна група? І повинно вас насторожити — реакція системи. Навіть в роки Сталіна, коли був тотальних страх та терор, і то, факти голодомору намагалися приховати — це одна із причин створення локальних зон нищення, за які люд (селянський клас) не міг так просто вибратися в місто та розповісти. Як правильно написав Хлевнюк, система призупинила нищення, змушена була це зробити на початку другої п'ятирічки. Приховування, боротьба з будь-якими спробами різнопланового дослідження ситуації навіть у далекі роки "застою", приблизно так це працювало

"Годы, элегантно именуемые "застойными", требовали от историков иного мужества, чем сталинские времена, но тоже мужества. Оказалось, что страх потерять работу давит на человека почти с той же силой, что и страх сесть в тюрьму. В условиях государственной монополии на идеологию монополизированы и рабочие места. Учитель, сотрудник научно-исследовательского института, музейный работник, вузовский преподаватель – все состоят на государственной службе и соответственно могут быть лишены хлеба насущного, если не подчинятся жестким идеологическим требованиям государства. Даже люди "свободной профессии" – писатели, не имеющие трудовой книжки, не состоящие нигде в штате, и те – члены Союза писателей и литфонда. А потому нарушение ими правил игры влечет за собою не отлучение от "кормушки", как презрительно сказали бы многие, но просто лишение нормального заработка, превращение в безработного, а следовательно, в преследуемого по суду тунеядца.

Но помимо кнута был силен и пряник. Количество и качество соблазнов возросло во много раз по сравнению со сталинской эпохой. Как тяжело, должно быть, было "выездному" (сам автор "выездным" никогда не был и ездил лишь туристом в соцстраны, да и то после начала перестройки) превратиться в "невыездного" и распроститься с приятными вояжами "за бугор". И как хотелось приобщиться к таким поездкам тем, кто не покидал ни разу пределы своего любезного, но вечно нищего отечества. Машина, дача, цветной телевизор, хороший холодильник – весь этот набор простых полезных вещей, создающих элементарный комфорт, становился доступным тому, кто верой и правдой служил единственному подлинно научному учению и не поддерживал подозрительных знакомств." — Владимир Кобрин. "Честность историка (А.А. Зимин и Н.Я. Эйдельман)", 1992

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 23:36) писав:

Гулаг, можливо ви банально не в курсі, що це таке. Це теж просто система радянських тюрм. В мирні роки там для того часу смертність теж не була висока.
Але, ви твердите, що США не будуть реабілітувати як СРСР, чи помилувати, як Британія (напр. королева посмертно помилувала 50 тисяч страчених в Британії за історію гомосексуалістів), а все просто забудуть?

Дивіться, прямо зараз республіканці принесли нову хвилю репресій.
Ви знову граєтеся із визначеннями, у моєму розумінні ГУГАЛ — це частина тоталітарної машини, не ефективної, яку пізніше відмінили. США ніколи не намагалося приховувати своїх діянь на такому рівні як Союз, це просто було б неефективно та майже неможливо у реаліях штатівського суспільства із його свободами. Інша справа коли страх багаторівневий, контроль, централізація, і все таке. В США не відбирали їжу в голод часів Депресії, не локалізовували регіони для нищення, в США їжу роздавали, а люди могли більш-менш вільно пересуватися, в таких умовах неможливо приховати нищення на таких масштабах. Це повинно бути очевидним для вас.

Блин, мну знову не виспиться, мені завтра купа роботи по господарству... Потрібно рано вставати. Це Ви винні, містере Каламар. :wacko:

Жартую, але все одно, включу якийсь жахастих, та ляжу спати.
  • 0

#394 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 04.10.2018 – 00:43

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (04.10.2018 – 00:07) писав:

Вікова категорія ваших свідків, місце проживання їхня у роки репресій? Соціальна група? І повинно вас насторожити — реакція системи. Навіть в роки Сталіна, коли був тотальних страх та терор, і то, факти голодомору намагалися приховати
Чорт. Я ж вам пояснив, під час перестройки про репресії дізнались із журналу Огоньок.
Вікова категорія із портретом Сталіна свідків, така ж як і ваших. В мене баба ще дореволюційний час пам’ятала, і 33, і инші голоди, і чоловік в неї був репресований, бав реабілітований при Горбачові. Але це виняток по селу був, не правило.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (04.10.2018 – 00:07) писав:

Ви знову граєтеся із визначеннями, у моєму розумінні ГУГАЛ — це частина тоталітарної машини
Я вам не кажу що таке гулаг в вашому розумінні, я пояснюю, що він насправді. Бо ви написали, що в США, то просто тюрми. В СРСР приховували тюрми?

Повідомлення відредагував kalamar: 04.10.2018 – 00:45

• 0

#395 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.10.2018 – 13:26

Я вже не встигаю все тут читати, що ви понаписували. А Фроста тим більше, дуже багато літер пише (це мені когось нагадує, в молодості)).

Тому що в Союзі сама влада потреблядський переворот очолила. А КНР побачив, як не треба робити, і випиляв китайських послідовників Горбачова. Американцям то мабуть сподобалось, і вони ще більше інвестували в Китай.
Я б не ризикувала робити логічні висновки, бо не завжди всі поступають раціонально, логічно, послідовно. Думаю у американців права рука не знала, що робить ліва. Тому пов'язувати політичні рішення з економічними не варто, бо вони іноді суперечать одне одному. Не слідкую за новинами, але ніби знов десь піднімалась тема Порошенківських заводів, які працюють на Росію, при тому що його політичні погляди і рішення направлені явно не на співпрацю з Росією. Тому те, що в Китай пішли інвестиції, не можна ототожнювати з нібито схваленням США придушення того китайського протесту. (не знала за нього)

І Росія їм в цьому може допомогти, в новинах проскочило, що Росія хоче у відповідь на санкції опустити долар і поступово замінити долар на юані або євро. Сподіваюсь, що росіяни ще з глузду геть не з'їхали і оберуть євро.

Повідомлення відредагував серпинка: 04.10.2018 – 13:28

• 0

#396 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 04.10.2018 – 15:34

Перегляд дописусерпинка (04.10.2018 – 13:26) писав:

Я вже не встигаю все тут читати, що ви понаписували. А Фроста тим більше, дуже багато літер пише (це мені когось нагадує, в молодості)).

Я б не ризикувала робити логічні висновки, бо не завжди всі поступають раціонально, логічно, послідовно. Думаю у американців права рука не знала, що робить ліва. Тому пов'язувати політичні рішення з економічними не варто, бо вони іноді суперечать одне одному. Не слідкую за новинами, але ніби знов десь піднімалась тема Порошенківських заводів, які працюють на Росію, при тому що його політичні погляди і рішення направлені явно не на співпрацю з Росією. Тому те, що в Китай пішли інвестиції, не можна ототожнювати з нібито схваленням США придушення того китайського протесту. (не знала за нього)
Які в Порошенка заводи на Росію працюють? Я реаліст, і нічого не маю проти конкретних капіталістів, і за нього мабуть ще раз проголосую, бо у нас нема партій. Не про то мова.
У американців руки знали що роблять. Американські приватні компанії просто шукали де вигідніше, де дешева раб сила яку добре тримають у покорі.
Взагалі не зрозуміло, за що китайські студенти виступали. Одні кажуть за ліберастію, инші кажуть, навпаки, за комуняцтво.

І Росія їм в цьому може допомогти, в новинах проскочило, що Росія хоче у відповідь на санкції опустити долар і поступово замінити долар на юані або євро. Сподіваюсь, що росіяни ще з глузду геть не з'їхали і оберуть євро.
Я не вірю в це. Бензоколонка не зможе поховати долар, не ті масштаби. А перейти на юані просто не вигідно, поки компартія Китаю не дозволить. Який сенс переходити на валюту, курс якої визначається курсом партії. А на євро, який сенс, адже від Європи теж санкції?

Повідомлення відредагував kalamar: 04.10.2018 – 15:36

• 0

#397 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4841 повідомлень

Відправлено 04.10.2018 – 16:25

О. Знайшов.
Якщо помріяти, що так справді трапиться, і то не звичайний блеф, то це було би просто свято. Платити за нафту в юанях, це добре для Китаю, про таке китайці можуть мріяти, правда це not so good for Russia, бо бензоколонка гарно прив’яже себе до саме китайських товарів і китайської економіки, але ми то якось переживем. В геополітичній перспективі, коли азіатська частина Росії перейде китайцям, це навіть добре, це пом’якшить перехід територій в майбутньому. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 04.10.2018 – 16:25

• 0

#398 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 04.10.2018 – 20:36

Перегляд дописуkalamar (04.10.2018 – 16:25) писав:

О. Знайшов.
Якщо помріяти, що так справді трапиться, і то не звичайний блеф, то це було би просто свято. Платити за нафту в юанях, це добре для Китаю, про таке китайці можуть мріяти, правда це not so good for Russia, бо бензоколонка гарно прив’яже себе до саме китайських товарів і китайської економіки, але ми то якось переживем. В геополітичній перспективі, коли азіатська частина Росії перейде китайцям, це навіть добре, це пом’якшить перехід територій в майбутньому. :wink2:
Ви якісь плітки читаєте. Не те і не там шукаєте. Ось офіційні заяви російських політиканів:
http://www.yugopolis...-dollara-115186

http://www.yugopolis...v-rossii-115462

Перегляд дописуkalamar (04.10.2018 – 15:34) писав:

Які в Порошенка заводи на Росію працюють? Я реаліст, і нічого не маю проти конкретних капіталістів, і за нього мабуть ще раз проголосую, бо у нас нема партій. Не про то мова.
Не буду я напевно створювати окрему тему про вибори 2019. Просто скажу: а я не буду за Порошенка голосувати. Ви ще не знаєте, чи він взагалі на вибори збирається, а вже голос віддаєте))

Перегляд дописуkalamar (04.10.2018 – 15:34) писав:

Взагалі не зрозуміло, за що китайські студенти виступали. Одні кажуть за ліберастію, инші кажуть, навпаки, за комуняцтво.
Можна подумати студенти там щось вирішували. Їм сказали вийти, вони і вийшли. Як наші тоді, 5 років тому.

Повідомлення відредагував серпинка: 04.10.2018 – 20:27

• 0

#399 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 04.10.2018 – 21:21

Ось ще про "план костина" щодо відмови Росії від долара.
https://ru.euronews....ruble-dollar-ru

А якщо врахувати це
https://ru.euronews....trust-will-stay
то може атеїсти Америки ще й допоможуть в тому, щоб їх нацвалюту замінили на якусь приємнішу))
  • 0

#400 все заєбісь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 199 повідомлень

Відправлено 04.10.2018 – 21:23

Каламар хникає як йому стало гірше жити за панування карамельного кнура, але все одно біжить ставити хрест навпроти такого мелодійного для нього прізвища)))
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних