Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 521

#361 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1678 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 02.10.2018 – 00:19

Перегляд дописуkalamar (01.10.2018 – 20:22) писав:

На момент розпаду Союза давно ніхто нікого не топив у крові. Не далдичте маразми.
Просто Маркс переоцінів людину. Але і піраміда Маслоу цілком хибна.
Насправді ця піраміда - утопія.
Ні, тоді вже не топили так відкрито та ціленапрямлено. Але ті хто топив колись, нікуди не поділися, і вони та їхні вихованці-наступники наламали та ламають таких дров, що не дай бог що...

Наддержава це складна система, у неї є безліч складових частин. Наприклад кермовий (рульовий) механізм, що визначає багато чого, які елементи будувати, які відкидати, в яку на кого-що тримати курс, і так далі. Що таке рульовий механзім? — Це люди (аха... Я стаю кумедним), точніше істоти наділені інтелектом, які приймають рішення, це багато людей, тисячі, і у верхах, і на місцях, і так-далі, про яких інші частини системи не обов'язково повинні знати, іншим частинам системи, іншим механізмам, просто приходять готові рішення які вони повинні виконувати, так працює система, а хто там їх приймав ті рішення, не так важливо... Візьмемо зріз рульової системи, це некто Андропов Юрій Володимерович, 1914-го року народження, та допустимо дехто Логунов Олексій Анатолійовчи 1926-го року народження. Просто вибрали майже рендомно двох персонажів із системи. Ці два персонажі перебували та "навчалися" у часи та від людей, коли коїлися політики нищення, наприклад той же Андропов почав відкриту, активну партійну діяльність у 1937-му, і піднімався по кар'єрних сходинках так сказати... Тисячі от таких Андропових/Логунових залишилися у руля після смерті того-ж стравмена Сталіна. Вони нікуди не поділися, вони були частиною рульового механізму аж до розпаду СРСР! :angry: Уявіть собі, які публічні та не публічні рішення приймав цей механізм, скільки помилок вони ще натворили... Союз, його крах був неминучим, такі як Сахаров це прекрасно бачили, він волав, прямо, про неефективність керівної та бюрократичної систем, про наслідки, про небезпеку націоналістичної ідеології по методах якої гнобилися ті ж регіональні мови, але ніхто, ніякий довбень не розумів (середньостатистичний), взагалі про що вони чешуть, набагато легше в голови людей вкладалося шо то якісь шпійони-провокатори. Бо по перше, говорити потрібно з обережністю (у Сахарова це погано виходило), а по друге це те саме що волати Касандрою посеред Трої горланячи що пипець прийде, воно не загорами, хоч його і не видно зараз. Послухайте пісню "Титанік", яку написала людина із системи, а не перший потрапивший. Це людина яка пережила, перебувала в системі, останні роки Союзу перед розпадом, свого роду екстравагантний персонаж, на ім'я Илья Валерійович Кормильцев, 1959-го року народження.

Розпад совка і деградація капіталізму, коли найрозвиненіша кап. країна не може виборсатися з торгового дефіциту в 700 мільядів, довели. Що на верху - потреблядство.
Я думаю у випадку Дяді Сема, то він в більшости винен ті кошти сам собі :), чи якось там. Я не сильний в Економіці, але демаю там все буде окей, домовляться, особливо Дядя Сем вміє домовлятися сам із собо :wink2:.

Всі, хто совок лає, зовсім не про репресії згадують, яких вони не переживали, а про те, що в магазинах не було споживацького вибору, як тепер, чи що для купівлі авто треба було в черзі побути.
Не всі, а в основному певна вікова категорія, яка або застала репресії дуже малою, або не застали їх. А від старшої категорії, інфу вони отримували погано, бо ніхто не хотів своїм дітям печальної долі, розповідаючи за жахи, щоб ті діти десь проговорилися і почалися проблеми... В Союзі не було голодоморів, репресій, чисток, все таке. Хоч там щось і засудили, сказали, але все одно, в людей був страх. Пам'ятайте хто рулив у політбюро — всілякі Андропови... До тогож 99% населення Союзу було далеко від системи, замовчування, страх було майже на всіх рівнях, воно нікуди не поділося після смерті символа який полюбляв нищити власний керівний апарат Союзу публічними стратами.

Але. Авто має свої бонуси в сільській місцевості. Але на той час люди уже жили в великих містах.
Напр. в 85 в Києві, використовуючи міський транспорт, який тоді працював значно краще, ніж тепер, тролейбуси йшли один за одним, з пункту А в пункт В людина добиралась швидше, ціна копійки.
Тепер, всі їдуть на власному авто, і на тому самому маршруті потрапляють в кілька пробок, добираються повільніше. При цьому платять за бензин, за ремонт і обслуговування автомобіля, гараж, створюють шум і дихають смогом. Але, власне авто це те, що входить в перелік того, для чого людина живе.
Тому до, речі і по ВВП прямо не можна порівнювати. Бо у випадку авто, заправками, ремонтом доріг, будівництвом мостів і розв’язок, ВВП буде значно вище, ніж із добре функціонуючою тролейбусною лінією. А ефект той самий, із пункту А ви потрвпили в пункт В.
Та ніхто ж не говорить, ні ваш покірний слуга допустимо, ні той-же цукровий чувак, що в Союзі все було просто пипець. Були моменти, був успіх, далеко не поодинокий. Але неефективна політика верхівки, в кінці-кінців, все то звели на нівець.

Перегляд дописуkalamar (01.10.2018 – 21:12) писав:

Та я ж так і зробив, трохи видозмінив, і все елементарно вийшло. Медитуєте, і зиписуєте той вираз, а далі  все скорочується.
Я не знаю, як зараз, але елементи вищої математики в Совку були в школах, і Компанієць не на трієчників орієнтувався, а на тих, хто цікавиться, в кружок ходить, книжки читає. Тоді в школярів було значно більше часу на вивчення математики і фізики, і мотивація була значно вища. Не недооцінюйте совкову школоту, вона в світі на олімпіадах тільки так робила своїх буржуазних колєг. :wink2:
Ого елементарно! Кому елементарно, кому і не дуже, Я ще й досі із тими гармонічними не розібрався... Із приводу чому Союз обганяв Штати у даному плані — моя гіпотеза це надлишок благ у Штатах та свобода. Але не проблема, Штати вміли перетягувати творчий потенціал (тобто люде, його носіїв), Штати це нація емігрантів... А в Союзі — залізна завіса. :facepalm: Ото і маємо те шо маємо, купа нобелівських лауреатів по Фізиці — із громадянством США. А в Союзі лауреат нобелівської, фізик, здається із не євреїв тільки Тамм. Жарти-жартами, але якийсь сенс у цьому є.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 02.10.2018 – 00:10

• 0

#362 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.10.2018 – 00:29

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.10.2018 – 00:19) писав:

Ого елементарно! Кому елементарно, кому і не дуже, Я ще й досі із тими гармонічними не розібрався... Із приводу чому Союз обганяв Штати у даному плані — моя гіпотеза це надлишок благ у Штатах та свобода.
Нема в штатах ніякої свободи, не більше, ніж у совку. В совку ви відносну свободу могли отримати при просуванні по партійній лінії, в США, рівень відносної свободи визначається розміром вашого гаманця. Самі американці так говорять, і це факт.
Якщо ви не вилізите високо на дерево Дарвіна, так і залишитесь рабом.

Цитата

вобо́да — можливість чинити вибір відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об'єктивної дійсності.
Якщо у вас гаманець пустий, ви не можете ні в фізики піти вчитися, ні на канари поїхати, нічого. Всі ваші бажання коштують грошей. Ваш вибір обмежується пошуком роботи і бомжуванням.

Повідомлення відредагував kalamar: 02.10.2018 – 00:33

• 0

#363 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 02.10.2018 – 01:28

Та ніхто ж не говорить, ні ваш покірний слуга допустимо, ні той-же цукровий чувак, що в Союзі все було просто пипець. Були моменти, був успіх, далеко не поодинокий. Але неефективна політика верхівки, в кінці-кінців, все то звели на нівець.
В чому неефективність політики верхівки проявляється?
CРСР послідовно намагався виховати радянську людину. Згадайте, в школах навіть форма була.
Сенс форми в тому, щоб ніхто не отримував "статусності" через шмотки. Звичайно не можна було носити які небуть сережки, чи годинники, чи якійсь модні зачіски, з тих самих причин.
Радянські політики, компартія і народ були теж з родини приматів, і теж захворіли на потреблядство (але, до речі, далеко не всі). А статусність, яку сучасній людині дає який небуть айфон, мерседес, ролекс, вітон, і яку совку давали джинси, гарнітур - стінка, фактично будь-яке барахло, якщо воно імпортне, йде до початків людства, статус членів спостерігається вже в приматів. Тобто це закладено самою еволюцією людиномавпи.

Я думаю у випадку Дяді Сема, то він в більшости винен ті кошти сам собі :), чи якось там. Я не сильний в Економіці, але демаю там все буде окей, домовляться, особливо Дядя Сем вміє домовлятися сам із собо :wink2:.
Мова йде не про борг, а про торговий баланс. Борг у них великий, але не критичний, на обслуговування щось 10 відсотків зараз йде. А торговий баланс инша справа. Торговий дефіцит як не крути, а почне ослаблювати долар.
А при привченому до потреблядства народі, зменшити споживання барахла американці вже не зможуть.

Повідомлення відредагував kalamar: 02.10.2018 – 01:40

• 0

#364 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 02.10.2018 – 12:42

Перегляд дописуkalamar (02.10.2018 – 00:29) писав:

Нема в штатах ніякої свободи, не більше, ніж у совку. В совку ви відносну свободу могли отримати при просуванні по партійній лінії, в США, рівень відносної свободи визначається розміром вашого гаманця. Самі американці так говорять, і це факт.
Якщо ви не вилізите високо на дерево Дарвіна, так і залишитесь рабом.

Якщо у вас гаманець пустий, ви не можете ні в фізики піти вчитися, ні на канари поїхати, нічого. Всі ваші бажання коштують грошей. Ваш вибір обмежується пошуком роботи і бомжуванням.
Свобода це дуже загальне слово. Грубо кажучи, на публічному рівні це частина системи Штатів. Ніхто не говорить про свободу типу: "Я із смердючих трущоб Детройту, бачу суперкар, і хочу свободу мати такий самий..."; ніхто не говорить що свобода-рівність там 100%, але там є ефективні регуляторні механізми. Якщо допустимо клієнт із смердючого Детройту, знайшов у пачці "Старбакс" крисака, — він/вона подає в на "Старбакс", і в цієї компанії будуть проблема. Якщо допустимо вам нагрубив сам президент США, Ви можете подати на ту козліну в суд також :), будь хоч Ви бідним, чучкою із Зімбабве із громадянством США. Будь-який чучка із Зімбабве, громадянин США, може голосувати чи критикувати владу, це його право, його свобода, закріплена у конституції і що важливіше, втілена на практиці із допомогою вдалих регляторів.
В Союзі гнила бюрократична підсистема, де був бардак, тотальне подавлення інакодумства, страх, свавілля правоохоронних органів, вседозволеність парт-верхівці яка дуже погано впливала на моральні устою самого суспільства Союзу в цілому (если им можна, а че мне нельзя...), неефективність судів, і ще багато чого, зробили своє ділою...

"А люди все роптали и роптали,
А люди справедливости хотят:
- Мы в очереди первыe стояли,
А те, кто сзади нас, - уже едят.

Им объяснили, чтобы не ругаться:
- Мы просим вас, уйдите, дорогие!
Те, кто едят, ведь это - иностранцы,
А вы, прошу прощенья, кто такие?" — В. Висоцький

Я не говорю що в Штатах свобода та справедливість, Я говорю що в Штатах були більш ефективні системи контролю у даному плані ніж в Союзі.

Із приводу заняття Фізикою (і не тільки) без грошей, ну в Штатах багто чого є, не скажу що воно суперефективне, але принаймні допомагає, наприклад дурня яка називається FAFSA — федеральна дурня для підтримки студентів, ну тобіш в СРСР назвали б всесоюзною :), і ще багато-багато чого, гранти, стипендії. Не скажу що це дає прямо аж таки змогу будь-кому із смердючих трущоб якогось Нью Джерсі стати Фізиком при бажанні, але все одно... Там багато факторів, і хоч якийсь шанс є.

І взагалі, от візьміть приклад одного, точніше мну хД. Живу в капіталістичній державі, із рівнем життя нижчим за той-же рівень в Штатах, на порядки (дивись індекс), бідний як церковна миша (взагалі не маю власних коштів — родаки біднуваті селяни, навіть за селянськими мірками...), купа хронічних болячок, купа проблем, вік уже під тридцять (тобто відстаю від однолітків які займалися Фізикою на десятиліття...), все таке — і все одно, маю змогу займатися Фізикою :lol:. Принаймні поки-що... Але добре, ваш покірний слуга поганий приклад.

Божевілля правда, але суть така не фокусуйтеся на проблема Штатів, там все здається раєм і на ділі виглядає досить не погано. Там риб'ятка розрулять всія і всих. Ви краще подумайте за проблеми пострадянського простору, бо тут їх пипець, і ніякі риб'ятка не розрулять, бо нікому. Чокнулись із зємлєсобіранням... :( А клоунів кожен-день стає більше — звідси мораль? Пипець у регіоні не загорами.

Перегляд дописуkalamar (02.10.2018 – 01:28) писав:

В чому неефективність політики верхівки проявляється?
CРСР послідовно намагався виховати радянську людину. Згадайте, в школах навіть форма була.
Сенс форми в тому, щоб ніхто не отримував "статусності" через шмотки. Звичайно не можна було носити які небуть сережки, чи годинники, чи якійсь модні зачіски, з тих самих причин.
Радянські політики, компартія і народ були теж з родини приматів, і теж захворіли на потреблядство (але, до речі, далеко не всі). А статусність, яку сучасній людині дає який небуть айфон, мерседес, ролекс, вітон, і яку совку давали джинси, гарнітур - стінка, фактично будь-яке барахло, якщо воно імпортне, йде до початків людства, статус членів спостерігається вже в приматів. Тобто це закладено самою еволюцією людиномавпи.
Містере Каламар, перш за все в результаті полягає неефективність. А на питання чому то так сталося? — Вам можуть відповісти наприклад опуси цукрового чувака, або того генерала, який нищив блохастиків — блохастикогонова :lol:. Якби той генерал подивився на теперішній стан в постарадянському просторі — перевернувся в могилі б... Чорний гумор.
Примати-не-примати, даю вам гарантів, не зважаючи яке там населення в Токіо-3, в НЬОРВ та СІІЛ ніяких приматів немає, осяйних первинностей немає, і ще там дуже багато чого не було і не буде, на те воно НЬОРВ та СІІЛ. Не "примати" (як Ви виразилися) визначають курс держави. Штати врегулювали все ефективно, без зайвої крові, ось і все. — Чисто моя думка.

Перегляд дописуkalamar (02.10.2018 – 01:28) писав:

Мова йде не про борг, а про торговий баланс. Борг у них великий, але не критичний, на обслуговування щось 10 відсотків зараз йде. А торговий баланс инша справа. Торговий дефіцит як не крути, а почне ослаблювати долар.
А при привченому до потреблядства народі, зменшити споживання барахла американці вже не зможуть.
We shall see... :) А взагалі, уже під сто років пишуть про розвал загниваючих Штатів, економічно загниваючих у тому числі, і шо? Хто доживе, той побачить що буде далі. Скажу вам, там у рульових штатських, люди сидять не дурніші за вас, і мають не менші за ваші аналітичні, технічні та оперативні можливості, це точно!
  • 0

#365 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 02.10.2018 – 13:38

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.10.2018 – 12:42) писав:

Якщо допустимо клієнт із смердючого Детройту, знайшов у пачці "Старбакс" крисака, — він/вона подає в на "Старбакс", і в цієї компанії будуть проблема.
Не смішіть, Фростіку. Браковані товари заміняли і в СРСР, і в СРСР теж був термін обслуговування, коли ремонт безкоштовний.
І, ви пропустили, але спереатись з серпинею тут почали за якість продуктів. Зараз видів продуктів море, але їстивних майже нема. Конкуренція і відсутність контролю призвели до падіня якості нижче будь-який планок. Наступний раз, коли купине який небудь спред, під виглядом масла, при якому на упаковці буде явно брехливий склад, спробуйте подати в суд.
До того ж якийсь захист споживачів в США відносно нове нововведення.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.10.2018 – 12:42) писав:

We shall see... :) А взагалі, уже під сто років пишуть про розвал загниваючих Штатів, економічно загниваючих у тому числі, і шо? Хто доживе, той побачить що буде далі. Скажу вам, там у рульових штатських, люди сидять не дурніші за вас, і мають не менші за ваші аналітичні, технічні та оперативні можливості, це точно!
Всьому приходить капець фростіку. Он Трамп з вами не згоден, він йшов на вибори під лозунгом Make America Great Again, отже, навіть през і американці розуміють, що Америка вже давно не Great.
RКоли вона була Great? Зверніть увагу, якими темпами потреблядство прожирає колишню славу. І зверніть увагу на кореляцію із світовими кризами.
Зображення

Зображення
Щодо боргу, то по макропоказникам теперішній борг не критичний, але він може стати критичним, і тепер фактично його зростання на трильйон за рік економічна норма, і на обрії не видно можливостей якось перестати його збільшувати.

Повідомлення відредагував kalamar: 02.10.2018 – 13:43

• 0

#366 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 02.10.2018 – 16:25

Перегляд дописуkalamar (02.10.2018 – 13:38) писав:

Не смішіть, Фростіку. Браковані товари заміняли і в СРСР, і в СРСР теж був термін обслуговування, коли ремонт безкоштовний.
І, ви пропустили, але спереатись з серпинею тут почали за якість продуктів. Зараз видів продуктів море, але їстивних майже нема. Конкуренція і відсутність контролю призвели до падіня якості нижче будь-який планок. Наступний раз, коли купине який небудь спред, під виглядом масла, при якому на упаковці буде явно брехливий склад, спробуйте подати в суд.
До того ж якийсь захист споживачів в США відносно нове нововведення.
Та до чого там той захист споживачів. Малося на увазі в Штатах працювали і працюють системи соціального самоконтролю в економічній сфері також. Тобто населення само-себе організовує з допомогою судів, правової системи, констиціоналізму, і всього такого. В Союзі не було нічого подібного, там населення контролювали навіть на публічному рівні. З допомогою страху, терору, пропаганди, тощо. Це було все і Штатах, тільки різні масштаби та рівні. Ну погодьтеся самі, якась фотомодель не подала б у суд на Генсека ЦК КПСС за сексуальні домагання як на козиря, а це найвищий публічний рівень. Ото вам і система контролю в Штатах... А в Союзі то все було гниле від голови і до п'ят...

Всьому приходить капець фростіку.
Наддержави це не все, це вам не конспіративні клоуни із підвалів... Ви сильно недооцінюєте Систему. Я ж не говорю що Штати вічні, Я вам приклад наводжу що Штати пережили Союз, без фокусу на причині, уже на цьому прикладі Я можу сказати (хоч і не хочу, і не говорю так завше, бо це логіка Ґрьотишева) — Штати ефективніші. Пипець то прийде, але коли? Коли людство завершить освоєння ближнього (внутрішньо зірко-системного) Космосу хД. Жартую, але все одно... Є така класна комп'ютерна відео-гра, мого дитинства — "Шторм" називаєтьтся, там людство почало розширюватися, і Галактична Федерація (ГФ, фіга собі замашки та? Галактична йопти! хД І цілого світу замало, потрібно буде переспівувати на "І цілого Всесвіту замало!" Ха-ха-ха... Пардон, чорний гумор...), не змогла втримати інші планетарні поселння, почалася війна. Оце було б серйозним викликом для Системи.

Шторм це серйозний виклик для наддержавки, а із фігнею типу борги там якісь, самому собі, вони впораються.

Взагалі, у мене інколи відчуття, що Я заснув в одному світі а прокинувся в іншому... Зараз нікому не потрібні Федерації/Шторми/Системи... Одним смердючі загони для чистокровного подавай, іншим царство боже на землі третім конспіративну фігню яку вони нічим абсолютно перевірити не можуть. :facepalm: І де такі думки, звідкіль вони могля взятися у моїй, дитячій голівонці. Божевілля. Ох, тяжко мені вписуватися у світ сучаний, тому і не намагаюсь.

Он Трамп з вами не згоден, він йшов на вибори під лозунгом Make America Great Again, отже, навіть през і американці розуміють, що Америка вже давно не Great.
Ви самі тільки-що, абсолютно незаслужено називали то "приматами". Ну, тоді по логіці то примат над приматами хД. Вибачте, чорний гумор... Це Я до чого веду, з усією повагою до містера Козиря, мене не дуже цікавлять ні його слова, ні його лозунги, ні те, як на ті лозунги реагують маси населення.

RКоли вона була Great? Зверніть увагу, якими темпами потреблядство прожирає колишню славу. І зверніть увагу на кореляцію із світовими кризами.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/80/Nettoauslandsverm%C3%B6genUSen.PNG

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7a/US_Trade_Balance_1980_2014.svg/675px-US_Trade_Balance_1980_2014.svg.png
Щодо боргу, то по макропоказникам теперішній борг не критичний, але він може стати критичним, і тепер фактично його зростання на трильйон за рік економічна норма, і на обрії не видно можливостей якось перестати його збільшувати.
От коли пожре, тоді і будемо розмовляти :). А Я вам нагадую, Ви дивлячись на ті графіки, розумійте таку річ що у рульових штатських, є набагато кращі графіки ніж у вас, є дуже багато людей (за вас не дурніших) які дивляться на ті графіки, і не тільки на графіки. Система знайде вихід, точніше, Я думаю уже давно знайшла... Все врегулюють, так, чи інакше. — Чисто моя думка.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 02.10.2018 – 16:27

• 0

#367 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 02.10.2018 – 16:58

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.10.2018 – 16:25) писав:

Та до чого там той захист споживачів. Малося на увазі в Штатах працювали і працюють системи соціального самоконтролю в економічній сфері також. Тобто населення само-себе організовує з допомогою судів, правової системи, констиціоналізму, і всього такого. В Союзі не було нічого подібного, там населення контролювали навіть на публічному рівні.
Що за чергові казки діда Панаса? Навпаки, в совку активність насалення заохочувалась. А в пізньому совку, однієї баби яги, яка проти, могло виявитись досить, щоб відмовитись від якоось будівництва. Так, свого часу, моє село виявилось без ставу, не змогли домовитись з трьома дворами біля річки.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.10.2018 – 16:25) писав:

От коли пожре, тоді і будемо розмовляти :). А Я вам нагадую, Ви дивлячись на ті графіки, розумійте таку річ що у рульових штатських, є набагато кращі графіки ніж у вас, є дуже багато людей (за вас не дурніших) які дивляться на ті графіки, і не тільки на графіки. Система знайде вихід, точніше, Я думаю уже давно знайшла... Все врегулюють, так, чи інакше. — Чисто моя думка.
Сподіваюсь що не "врегулюють". Бо це насправді питання, чи такі речі як СОТ самостійні, чи то просто підкомітет однієї партії. Якщо врегулюють, то означатиме це просто, що зараз у світі діє глобальний цк у вашингтоні, і він може не зважати ні на які домовленості і правила.
Навіщо ж ви тут тоді про якусь свободу розводились? Сказано ж коротко They have to keep us happy :wink2:
Тобо, ваще завзання задавольняти, а не казки про свободу.

Повідомлення відредагував kalamar: 02.10.2018 – 16:59

• 0

#368 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 02.10.2018 – 17:36

Перегляд дописуkalamar (02.10.2018 – 16:48) писав:

Що за чергові казки діда Панаса?
Мир в котором Я живу.

Перегляд дописуkalamar (02.10.2018 – 16:48) писав:

Навпаки, в совку активність насалення заохочувалась. А в пізньому совку, однієї баби яги, яка проти, могло виявитись досить, щоб відмовитись від якоось будівництва. Так, свого часу, моє село виявилось без ставу, не змогли домовитись з трьома дворами біля річки.
Із приводу порівнянь правоохоронної та судової систем в Союзі і Штатах, написані цілі манускрипти. Не порівнюйте те, де знак дорівнює, навіть приблизно, немає ніякого смислу ставити. Це дві різні штуки, вони були дуже схожі на початку своєї еволюцію, але їх повели різними шляхами. Крім публічної відкритості, лібералізму, свободи слова, та всього іншого, такі контролюючи підсистеми типу поліцейської та судової є причиною успіху Штатів. В той же час, відсутність реформ у даних підсистемах Союзу, є однією із причин його краху. — Чисто моя думка.

Перегляд дописуkalamar (02.10.2018 – 16:58) писав:

Сподіваюсь що не "врегулюють". Бо це насправді питання, чи такі речі як СОТ самостійні, чи то просто підкомітет однієї партії. Якщо врегулюють, то означатиме це просто, що зараз у світі діє глобальний цк у вашингтоні, і він може не зважати ні на які домовленості і правила.
Навіщо ж ви тут тоді про якусь свободу розводились?  Сказано ж коротко They have to keep us happy :wink2:
Тобо, ваще завзання задавольняти, а не казки про свободу.
Безглуздо порівнювати локальний рівень, беручи середню статистику якого — люди мають більше прав і свобод ніж будь-коли в історії. Та рівень глобальний, де немає людей, є лише системи. На локальному рівні люди там можуть, Я не знаю, пройти ЛГБТ-парадом по Нью Йорку, назвати козиря конячою дупою, вибачте. Чи наприклад з'їсти прапор США у мультику який дивляться сотні мільйонів (маю на увазі відповідні епізоди "Сімпсонів", "Футурами"), і це свобода. Але це означає що якась СОТ може почати ставити палки в колеса наддержаві. Там свої домовленості, покликані задовільнити і тих, і тих та уникнути дестабілізації чи різких кроків, наслідки яких, часто дуже плачевні для регіону в цілому, але не забувайте фактор обоюдного перегризання горлянок збоку наддержав.
  • 0

#369 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 02.10.2018 – 23:57

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.10.2018 – 17:36) писав:

Мир в котором Я живу.
Немає нічого спільного із радянською дійсністю. Трудящієся звертались в райком партії, і райком мусив реагувати, і реально могли полетіти голови комуняк на керівних посадах. :wink2: (комуняку на гілляку). Це не сучасність.

Із приводу порівнянь правоохоронної та судової систем в Союзі і Штатах, написані цілі манускрипти. Не порівнюйте те, де знак дорівнює, навіть приблизно, немає ніякого смислу ставити. Це дві різні штуки, вони були дуже схожі на початку своєї еволюцію, але їх повели різними шляхами. Крім публічної відкритості, лібералізму, свободи слова, та всього іншого, такі контролюючи підсистеми типу поліцейської та судової є причиною успіху Штатів. В той же час, відсутність реформ у даних підсистемах Союзу, є однією із причин його краху. — Чисто моя думка.
На кий біс судовій системі лібералізм, свобода слова? Ви щось не те з’їли?
Судовій системі важлива некорумпованість. І я би не заявляв без фактів, що американська судова система не була корумпованіша за радянську. Вважаю була значно коруппованіша. Не плутайте радянську судову систему, і сучасну, українську чи російську.
Хочете я вас геть завалю? Що ви власне знаєте про особливості американської і радянської судової системи? Завалю, бо мені чомусь здається, що пишете ви і про те і про те з даху, половою в голові, якщо то американська, значить там лібералізм :wink2: , вона краща.

Чи наприклад з'їсти прапор США у мультику який дивляться сотні мільйонів (маю на увазі відповідні епізоди "Сімпсонів", "Футурами"), і це свобода.
Будете в США, не дуже розперезуйтесь, у них в різних штатах є багатенько ще середньовічних законів про аморальну поведінку, мало чого вам пришиють.
Палити прапор там справді дозволили, але в 1990 році, коли Союзу вже не було. Зараз хотять внести поправку, щоб знову заборонити цю розвагу.
І, я на жаль не дивився і не дивитимусь "Сімпсонів", і подібний кал.

Зверніть увагу на "вільну країну", :wink2: чорним виділено. Атеїсту заборонили захищатись в суді, бо він не міг свідчити на біблії. :unsure:

Цитата

In 1928 Smith undertook a course that ended with him the last documented person to be convicted of blasphemy in the United States.[13] That year, Smith rented a store-front in Little Rock, Arkansas, where he gave out free anti-religious atheist literature. The sign in the window read: "Evolution Is True. The Bible's a Lie. God's a Ghost." For this, he was charged with violating the city ordinance against blasphemy. Because he was an atheist, and therefore, wouldn't swear the court's religious oath to tell the truth, he wasn't permitted to testify in his own defense. The judge then dismissed the original charge, replacing it with one of distributing obscene, slanderous, or scurrilous literature. Smith was convicted, fined $25, and served most of a twenty-six-day jail sentence. His high-profile fast while behind bars drew national media attention.[citation needed]
Upon his release, he immediately resumed his atheistic activities, was again charged with blasphemy, and this time convicted. In his trial, he was once more denied the right to testify and was sentenced to ninety days in jail and a fine of $100. Released on $1,000 bail, Smith appealed the verdict. The case then dragged on for several years, until it was finally dismissed.

Не забувайте, що СРСР була репресивна країна. Там могли не тілько одного посівальника піймати, і потім випустити.

Цитата

Расследованием установлено, что эти преступления совершались в различных звеньях судебной системы, а именно в народных судах, Московском городском суде, Киевском областном суде, Краснодарском краевом суде, Верховном суде РСФСР и, наконец, в Верховном суде СССР… Хотя следствие по этим делам ещё далеко не закончено, однако только по Москве арестовано 111 человек, в том числе: судебных работников — 28, адвокатов — 8, юрисконсультов — 5 и прочих — 70 … По делу Мосгорсуда арестована группа бывших членов Мосгорсуда, а именно: Гуторкина, Обухов, Праушкина и Чурсина, которая в течение последних двух лет являлась членом Верховного суда СССР, а также народные судьи Короткая, Бурмистрова и Александрова. Кроме того, арестован бывший председатель Московского городского суда Васнев. Как установлено следствием, все эти лица систематически, на протяжении нескольких лет, получали взятки по судебным делам, а также совершали всякого рода злоупотребления, причем были связаны между собой в своей преступной деятельности. … В Верховном суде РСФСР также вскрыты факты взяточничества и других злоупотреблений. Следствием установлено, что этим преступлениям способствовала нездоровая обстановка семейственности, существовавшая в аппарате Верхсуда.
І хабарі виросли. Сподівають вам не треба пояснювати, що розмір хабарів індикатор рівня корупції. Чим більші хабарі, тим нижча корупція, бо хабар мусить перекривати ризики.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 00:20

• 0

#370 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 01:14

Я не знаю, пройти ЛГБТ-парадом по Нью Йорку, назвати козиря конячою дупою, вибачте.
Загалом за матюки вас не арештують, але якщо ви матюкаєтесь і жестикулюєте, можуть запакувати в кутузку. :wink2: За російський мат, якби вони його розуміли, то взагалі був би строк.
І, майте на увазі, там поліція може спочатку стріляти, потім розбиратись.

В той же час, відсутність реформ у даних підсистемах Союзу, є однією із причин його краху. — Чисто моя думка.
Слово реформи в Україні вже майже стало матюком.
Ось причина краху. :wink2:
Прихований текст
До речі, "геть від москви" Хвильового мало не те значення, яке йому тепер приписують. Фактично Хвильовий мав на увазі "геть від міщанства". Можете оцінити, як тепер пнуться, щоб перекрутити комуняку Хвильового.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 01:28

• 0

#371 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 13:08

Перегляд дописуkalamar (02.10.2018 – 23:57) писав:

Немає нічого спільного із радянською дійсністю. Трудящієся звертались в райком партії, і райком мусив реагувати, і реально могли полетіти голови комуняк на керівних посадах. :wink2: (комуняку на гілляку). Це не сучасність.
Не тільки із радянською, а взагалі, і представленням про світ більшості людей, а що Ви хотіли від мене почитати? Такий уже мну виріс, таким Я бачу світ, якби ваш покірний слуга жив при РС, ну навряд там би вижив, але якби вижив — волав мабуть як Сахаров посеред Красної Площи про крах який неминучий. А мені відповідали опусами за райкоми партії і що все окей.
Зараз наприклад, Я попереджаю на основі своїх бачень про світ — прикривайте лавочку захисних "не шовіністів", бо буде... локального масштабу в одній проблемній Республіці Східної Європи — реакція людей, приблизно така сама як цукрового чувака реагували в Союзі. Часи змінилися, люди не дуже... Сахаров вгадав, Союз догнив кінцево і посипався, ті хто його слухали/читали багато років перед, навіть уявити цього не могли. Сахаров намагався цьому запобігти, але це надзадача для людини. Я не бог і навіть не Сахаров, мну звичайний селянин — завдяки доступу до Глобальної Мережі, Я можу написати свої думки на форумі, молюся щоб то виявилося звичайним марення, ось і все.

На кий біс судовій системі лібералізм, свобода слова? Ви щось не те з’їли?
Не читайте через слово, там написано "вкупі", це означає підсистеми один-одну доповнюють. Ліберальні права та свободи доповнюються ефективними регуляторними механізмами типу поліція та суди. В Союзі ці механізми були трухляві та неефективні.

Судовій системі важлива некорумпованість. І я би не заявляв без фактів, що американська судова система не була корумпованіша за радянську. Вважаю була значно коруппованіша. Не плутайте радянську судову систему, і сучасну, українську чи російську.
Мені важливий результат у даному випадку. А він такий, трава зелена, клоуни в конспіративних підвалах, Штати мають ефективну систему впровадження закону (law enforcement subsystem).
Як це працює на ділі? — Дуже добре. Хороший приклад із позовом на Козиря (точніше позовами хД), прикриттям "Сілкроаду" (інтернет ресурс по продажу нелегального дерьма), доки Сілкроад не приймав федеральних масштабів, його не чіпали, тільки "червона лінія" була перетнута і це почала загрожувати суспільству Штатів у майбутньому — о чудо! Вмить прикрили лавочку, бо дальновидні риб'ятка там сидять... — Чисто моя думка.

Хочете я вас геть завалю? Що ви власне знаєте про особливості американської і радянської судової системи? Завалю, бо мені чомусь здається, що пишете ви і про те і про те з даху, половою в голові, якщо то американська, значить там лібералізм :wink2: , вона краща.
Я вас не розумію зовсім.

Будете в США, не дуже розперезуйтесь, у них в різних штатах є багатенько ще середньовічних законів про аморальну поведінку, мало чого вам пришиють.
Палити прапор там справді дозволили, але в 1990 році, коли Союзу вже не було. Зараз хотять внести поправку, щоб знову заборонити цю розвагу.
Малося на увазі, що населення Штатів жартує із своєї культури, мови, сраного прапора (вибачте, не мав на меті неповаги до Прапору США, Я від захоплення...), із трагедій типу одинадцятого вересня, президентів, і всілякого такого. І на це ніхто особливої уваги не звертає. Ви не розумієте, що це результат не забитого, не обдовбаного ідеологіями суспільства... Швабодка. І це одна із причин чому Штати такі сильні, це суспільство тягне як динама наддержаву вперед і вгору. — Чисто моя думка.

І, я на жаль не дивився і не дивитимусь "Сімпсонів", і подібний кал.
Ну мені також "Сімпсони" не подобаються через занадто пропаганду і не стиковку із моїми, романтичними уявленяннми, і що? А сотням мільйонів подобаються, і там з'їли прапор Штатів хД.

Зверніть увагу на "вільну країну", :wink2:  чорним виділено. Атеїсту заборонили захищатись в суді, бо він не міг свідчити на біблії. :unsure:
Зверніть увага на словосполучення середньостатистично люди мають зараз свобод більше, ніж будь-коли, особливо в Штатах.
Із приводу даного, конкретного прикладу, якби то був справді атеїст, а не клоун, йому/їй би було начхати на чому клястися, на Біблії, на Корані, чи на Торах.

Не забувайте, що СРСР була репресивна країна. Там могли не тілько одного посівальника піймати, і потім випустити.

І хабарі виросли. Сподівають вам не треба пояснювати, що розмір хабарів індикатор рівня корупції. Чим більші хабарі, тим нижча корупція, бо хабар мусить перекривати ризики.
Що Союз був репресивною державою, не дадуть забути мільйони людей, які захлинулися власною кров'ю через це.
Корупція в радянські часи (договорняк) та на пострадянському просторі, це наслідок неефективної політики рульових Союзу. Корупція є і Штатах, але триста п'ятдесят мільйонів, а це не мало людей, як десять Неньок... Там якось живуть, і не так погано живуть і Штати не сипляться.

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 01:14) писав:

Загалом за матюки вас не арештують, але якщо ви матюкаєтесь і жестикулюєте, можуть запакувати в кутузку. :wink2: За російський мат, якби вони його розуміли, то взагалі був би строк.
І, майте на увазі, там поліція може спочатку стріляти, потім розбиратись.
В наддержаві де у половини населення "стволи", це нормально, це можна сказати така частина культури нації емігрантів. Але права та свободи кожного громадянина Штатів закріплені в Конституції, а це дуже сурйозна публічна штука. Грубо кажучи, Штати правова держава, держава закону та законників на публічному рівні. Так само якщо Президент США дозволить собі зайве, його/її будуть судити, це вам не Генсек ЦК КПСС... В цьому і суть, justice. Але це не означає, що відповідні відомства, не особливо публічні, не можуть мати "розширених повноважень" при потребі, без додаткових дозволів чи обговорень у судах... Тут ваше не розуміння системи, як мені здається.

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 01:14) писав:

Слово реформи в Україні вже майже стало матюком.
Ось причина краху. :wink2:
Прихований текст
До речі, "геть від москви" Хвильового мало не те значення, яке йому тепер приписують. Фактично Хвильовий мав на увазі "геть від міщанства". Можете оцінити, як тепер пнуться, щоб перекрутити комуняку Хвильового.
Не рівняйте проблемну Республіку Східної Європи та наддержави, це безглуздя... І ваш покірний слуга мізками особливо не кує, хто такий, вельмишановний Хвильовий (щось знайоме прізвище, Микола Хвильовий, десь там чув мабуть), і до чого ця конкретна людина тут взагалі, ми наддержави розглядаємо. Черговий лідер-друг-провідник, чергових нео-націоналістів? Я націоналістичну ідеологію завше враховую як фактор, і боюсь, не тільки мну, і що далі?
  • 0

#372 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 13:36

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 13:08) писав:

Не читайте через слово, там написано "вкупі", це означає підсистеми один-одну доповнюють. Ліберальні права та свободи доповнюються ефективними регуляторними механізмами типу поліція та суди. В Союзі ці механізми були трухляві та неефективні.
Якісь докази того є? Навпаки, США мало значно вищий рівень злочинності, а це говорить радше про трухлявість і неефективність американської поліції і судів. Я граіки десь давав, злочинність в США росте по екпоненті, їх пенеціарна система давно якийсь там Гулаг переплюнула, і вони лідирують в світі, по кількості людей, які сидять в тюрмі із сотні. Якщо це ефективність, то я папа римський. Знову ви видаєте якійсь гуки пуки, замість аргументів.

Ловіть. Звідси видно, що поліційно-судово-пенеціарна система США може служити зразком неефективності.

Зображення

Не рівняйте проблемну Республіку Східної Європи та наддержави, це безглуздя... І ваш покірний слуга мізками особливо не кує, хто такий, вельмишановний Хвильовий (щось знайоме прізвище, Микола Хвильовий, десь там чув мабуть), і до чого ця конкретна людина тут взагалі, ми наддержави розглядаємо. Черговий лідер-друг-провідник, чергових нео-націоналістів? Я націоналістичну ідеологію завше враховую як фактор, і боюсь, не тільки мну, і що далі?
Так, те що ви не куєте мізками давно ясно. Ви не знаєте ні про минуле своєї країни, ні про минуле світу, і уявляєте, що щось знаєте про США, бо дивились Сімпсонів, і кінематографічний кітч сприймаєте за історію.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 13:29

• 0

#373 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 14:45

Що Союз був репресивною державою, не дадуть забути мільйони людей, які захлинулися власною кров'ю через це.
Знову абстрактні мільйони.
В Гулагу, до війни кількість уголовників була щось більше 80 відсотків, решта політичні. Але і політичні після громадянської далеко не всі були безвинні. Після війни кільькість уголовників 40, політичних - 60. Але знову ж, в инших країнах колишніх колаборантів теж садили. Тому спробуйте не використовувати гуків-пуків, називайте конкретніші цифри, і кажіть, звідки їх взяли.
До речі, в часи сталінських репресій шанс потрапити в тюрму був навіть менший, ніж тепер в США. Скажімо із ростом злочинності в 90 ті при первісному накопичені капіталу, злочинцями за після совковий період в росії було вбито щось більше 4 мільйонів, це перепльовує навіть Сталіна.
При Горбачові реабілітували пів мільйона. Навіть до тих пів мільйона сталіністи мають питання, бо, кажуть, шо намагались реабілітувати по максимуму (і це правда, влада тоді була зацікавлена в розкручуванні кількості невинних жертв до максимума). Ваша теорія змови, що архівні дані підробні, смішна, бо ті, хто створював в 30-50 х документи, не створювали спеціально фальшивки для майбутнього, :wink2: і ахізасекречені справжні. В майбутньому мав бути комунізм, і вони не ховали тоді слідів.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 14:54

• 0

#374 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 16:18

До речі.
Так що Лаврентій Павлович зможе реабілітуватися.
Так буває, коли в угоду сучасній пропаганді, не дивляться на історичний контекст.
  • 0

#375 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 16:34

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 13:36) писав:

Якісь докази того є? Навпаки, США мало значно вищий рівень злочинності, а це говорить радше про трухлявість і неефективність американської поліції і судів. Я граіки десь давав, злочинність в США росте по екпоненті, їх пенеціарна система давно якийсь там Гулаг переплюнула, і вони лідирують в світі, по кількості людей, які сидять в тюрмі із сотні. Якщо це ефективність, то я папа римський. Знову ви видаєте якійсь гуки пуки, замість аргументів.

Ловіть. Звідси видно, що поліційно-судово-пенеціарна система США може служити зразком неефективності.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ec/Prisoners_world_map_png2.png/800px-Prisoners_world_map_png2.png
Ми просто в різних площинах містере Каламар, в різних світах. Законо-впроваджувальна система Штатів — це зразок ефективного контролю. Те саме в Союзі — це провал. Те саме в РФ, це провал хоча там провели деякі, ефективні реформи, але по суті нічого не змінилося, це все тягне те ж РФ на дно... Щоб зрозуміти чому це так, не потрібно бути Сахаровим і не потрібні особливі статистики. Штати мають судову систему із неймовірним досвідом, у них багато того про що в радянських державах навіть не чули, або вирішували традиційно-осяйним договорняком, все це вирішувалось і вирішується в судах. Судочинна система в Штатах посіла своє місце в житті пересічного штатівця :).

Про графіки, Я думаю у відповідних відомствах у США прекрасно знають ситуацію, у них кращі графіки. Я розглядаю цю систему як прекрасне доповнення лібералізму та демократії, дуже ефективне, не забиваючи мізки населення різним, строгим ідеологічним мотлохом, створюючи при цьому прекрасне підгрунтя для зростання творчого потенціалу та при цьому не дозволяючи деяким параметрам (типу корупції) переходити критичні межі, створючи занадто багато хаосу та тягнучи державу на дно. По суті геніально, не знаю хто це вигадав, але хто б це не був, чи що б це не було, у нього шарабайка варить — Чисто моя думка.

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 13:36) писав:

Так, те що ви не куєте мізками давно ясно. Ви не знаєте ні про минуле своєї країни, ні про минуле світу, і уявляєте, що щось знаєте про США, бо дивились Сімпсонів, і кінематографічний кітч сприймаєте за історію.
Що Ви хочете щоб Я вам написав? Що Ви хочете знайти у моїх мареннях, у світі який Я уявляю, у якому Я живу? Я не Схаров, у мене немає стільки розуму, стільки красивих слів, сили волі чи бажання грати роль Касандри, розпинаючись та доносячи людям куди потрібно рухатися, чого уникати щоб дітки і далі безтурботно бігали та гралися на ігрових майданчиках. Все що Я можу — показати можливість вибору, ось і все.

Ну, а доки Ви думаєте ваш покірний і далі продовжить уявляти що щось знає, і замість того щоб читати про хвильову історію своєї країни краще увімкне якусь печальну пісню Нау, та вип'є чашечку кип'яченого молока із пиріжком із клятими напівфабрикатами і далі поринаючи у свої марення...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 03.10.2018 – 16:42

• 0

#376 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 17:10

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 14:45) писав:

Знову абстрактні мільйони.
Абстрактні у вашому світі, містере Каламар, але на жаль, не в моєму... :(

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 14:45) писав:

В Гулагу, до війни кількість уголовників була щось більше 80 відсотків, решта політичні. Але і політичні після громадянської далеко не всі були безвинні. Після війни кільькість уголовників 40, політичних - 60. Але знову ж, в инших країнах колишніх колаборантів теж садили. Тому спробуйте не використовувати гуків-пуків, називайте конкретніші цифри, і кажіть, звідки їх взяли.
До речі, в часи сталінських репресій шанс потрапити в тюрму був навіть менший, ніж тепер в США. Скажімо із ростом злочинності в 90 ті при первісному накопичені капіталу, злочинцями за після совковий період в росії було вбито щось більше 4 мільйонів, це перепльовує навіть Сталіна.
При Горбачові реабілітували пів мільйона. Навіть до тих пів мільйона сталіністи мають питання, бо, кажуть, шо намагались реабілітувати по максимуму (і це правда, влада тоді була зацікавлена в розкручуванні кількості невинних жертв до максимума). Ваша теорія змови, що архівні дані підробні, смішна, бо ті, хто створював в 30-50 х документи, не створювали спеціально фальшивки для майбутнього, :wink2:  і ахізасекречені справжні. В майбутньому мав бути комунізм, і вони не  ховали тоді слідів.
"Остыли реки и земля остыла
И чуть нахохлились дома.
Это в городе тепло и сыро,
Это в городе тепло и сыро,
А за городом зима, зима, зима"

Вибачайте містере Каламар, у моїх "гуків-пуків", чи як Ви там у себе називаєте, коефіцієнт достовірності інформації більших ніж у ваших, офіційних не "гуків-пуікв".

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 03.10.2018 – 17:11

• 0

#377 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 17:12

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 16:34) писав:

Про графіки, Я думаю у відповідних відомствах у США прекрасно знають ситуацію, у них кращі графіки.
Їхні графіки. Брешуть американському народу?
В відповідних відомствах СССР чи римської імперії теж знали ситуацію і контролювали, але то не завадило приходу хутряної звірини. :wink2:
Бпгато ж ви наче думаєте.
  • 0

#378 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 17:19

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 16:18) писав:

До речі.
Так що Лаврентій Павлович зможе реабілітуватися.
Так буває, коли в угоду сучасній пропаганді, не дивляться на історичний контекст.
Що це взагалі таке і до чого воно? Мені не дуже цікаво, якщо чесно; суть в тому що із огня да в полымя. Я не цікавлюся роботами вельмишановних панів В'ятровичів, осяйних-садових пластунів/пластунок, юназів, тощо, в такій самій ступені як трудами Лисого чи таваріща Бєрії...
  • 0

#379 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 17:25

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 17:10) писав:

Абстрактні у вашому світі, містере Каламар, але на жаль, не в моєму... :(
В вашому гуки-пуки. Я зрозумів. Найбільший наїзд напр. на тройки. Тройки були позасудові, але вони не були незаконні, в найдемократичніших країнах в надзвичайному положенні теж були аналоги. Більшість членів тройок згодом теж були репресовані. Тобто члени тройок теж жертви репресій. Власне, типова постреволюційна ситуація була, коли покоління революціонерів вели один одного на гільйотину.
Яковлев ще всіх жертв громадянської на комуністів переписав, але це абсурд, принаймні половина жертви капіталістів. Ніякий Ленін не зміг би організувати революцію в ситій задоволеній країні, з мудрими селянами, пролетарями, куркулями, які дбають про наймитів, і капіталістами, які турбувались і кохали пролетаріат.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (03.10.2018 – 17:19) писав:

Що це взагалі таке і до чого воно? Мені не дуже цікаво, якщо чесно; суть в тому що із огня да в полымя. Я не цікавлюся роботами вельмишановних панів В'ятровичів, осяйних-садових пластунів/пластунок, юназів, тощо, в такій самій ступені як трудами Лисого чи таваріща Бєрії...
Ви нічим не цікавитись, я знаю.
Коротко. З політичних мотивів треба мати якнайбільше невинно репресованих, тому доводиться і Берію реабілітувати, наступним етапом можна буде просто реабілітувати взагалі всіх уголовників СРСР.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.10.2018 – 17:26

• 0

#380 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 03.10.2018 – 17:38

Перегляд дописуkalamar (03.10.2018 – 17:12) писав:

Їхні графіки. Брешуть американському народу?
В відповідних відомствах СССР чи римської імперії теж знали ситуацію і контролювали, але то не завадило приходу хутряної звірини. :wink2:
Бпгато ж ви наче думаєте.
Римська Імперія? Не смішіть... Чому в Союзі не завадали, Я вам говорив — не змогли зробити хоча б того що змогли зробили в КНР.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних