Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 523

#281 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2155 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 27.09.2018 – 01:40

Цитата

Сама мова творилася так, колись людині щось сподобалося, або не сподобалося та вона вирішила то якось назвати — виникло нове слово. Мова еволюціонує, це динамічна система містере _Іекс, не статична. Статичною роблять її деякі вірування, і не тільки її...
Найс трай. Але скажімо так - це надто хвацько - заштукатурити свій неосягненний зовнішньому світу бзік під мовотворення. ;) Шоб творити мову, треба її чути, і мати хист додавати в неї. Тичиною бути, Сосюрою з Рильським, Хвильовим чи Глазовим. Або хоча б - блігером гостроязиким. А от коли просто таракани в голові, то краще не треба. Та й мову ти знаєш, прямо скажемо - херово. Зато в тебе купа комплексів неповноцінності щодо неї, вбита в твою голову зайвохромосомними інтернаціоналістами - не вистачає тобі дієприкметників і таке інше. Ну не твоє це поле - динамити солов'їну. І ця оказія з заминанням - лише гожа ілюстрація цього факту. Та з цим твоїм "мну"-канням, не лише адепти "деяких вірувань", які так тобі в печінках сидять, скурвляться, а й соціаліст каламар приєднається до вечірки побиття рускагаваряшшіх претензійних мальчіків в трусиках. а він то, попри "прохаваність" в науках, як ти завважив своїм антинеонаціоналістичним оком, ще й естетствуююючий педант щодо мови. і, на відміну від тебе, - знає її чотко®. він на тебе не вилаявся за мнукання лише через, знову таки, притаманну науковим чувакам флегматичність, холоднокровність, виваженість. гармонія треба для динаміки мови, а вербальний метеоризм задротів з рашколенду - це не гармонія але її протилежність.

Цитата

Мені не подобається писати "Я" із маленької.
...
Ваш покірний слуга пише "Я" із великої, бо так йому подобається, він не забороняє писати "я" іншим людям.
Пиши! пиши з великої, пиши виділеним, пиши нахиленим, пиши рожевим, лише не пиши "мну"!
  • 0

#282 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 27.09.2018 – 09:24

Перегляд допису_Ex (27.09.2018 – 01:40) писав:

Найс трай. Але скажімо так - це надто хвацько - заштукатурити свій неосягненний зовнішньому світу бзік під мовотворення. ;) Шоб творити мову, треба її чути, і мати хист додавати в неї. Тичиною бути, Сосюрою з Рильським, Хвильовим чи Глазовим. Або хоча б - блігером гостроязиким. А от коли просто таракани в голові, то краще не треба. Та й мову ти знаєш, прямо скажемо - херово. Зато в тебе купа комплексів неповноцінності щодо неї, вбита в твою голову зайвохромосомними інтернаціоналістами - не вистачає тобі дієприкметників і таке інше.
Я не те хотів сказати, зараза, мабуть ніколи не навчуся норм свої думки висловлювати.
Мова — це лише пристосування розумих істот до навколишнього світу, щоб бути в ньому ефективними. Пізніше це пристосування змінило фізіологію та генетику, як там не знаю, якби сотні поколінь займалися спортом. Це лише спосіб передачі інформації. Тичина/Сосюра/Рильский, та багато перед ними, просто ідеалізували цей фактор, ось і все. Так само як наприклад колись, хтось, десь, намалював хрест, якійсь пітекантроп. Йому/їй сподобалася ця каракуля, і він/вна вирішили помітити нею, наприклад відхоже місце. Але коли з'явився Містицизм,

Зображення

то цю каракульку стали використовувати для містичних ритуалів, а далі шари-шари сакралу та поколінь. Ось і все. Так це працює. Байка в розповідь, розповідь у міф, міф у легенду, а легенда у віру... Як у фільмі про одного полководця (точніше одну). Мені з естетичної точки зору подобається Мова, Я поважю Мову, мені подобається цей ідеал, і все таке. Я не маю на меті змінювати її, Я просто розмовляю/пишу як мені подобається також. Ось і все. Із приводу моїх опусів багато років тому назад, на цьому форумі — у мене був складний, психологічний період. Трішки забував про гальма.

Якщо цяНу не твоє це поле - динамити солов'їну. І ця оказія з заминанням - лише гожа ілюстрація цього факту. Та з цим твоїм "мну"-канням, не лише адепти "деяких вірувань", які так тобі в печінках сидять, скурвляться, а й соціаліст каламар приєднається до вечірки побиття рускагаваряшшіх претензійних мальчіків в трусиках. а він то, попри "прохаваність" в науках, як ти завважив своїм антинеонаціоналістичним оком, ще й естетствуююючий педант щодо мови. і, на відміну від тебе, - знає її чотко®. він на тебе не вилаявся за мнукання лише через, знову таки, притаманну науковим чувакам флегматичність, холоднокровність, виваженість. гармонія треба для динаміки мови, а вербальний метеоризм задротів з рашколенду - це не гармонія але її протилежність.
:facepalm: Містере _Іекс, Ви мене просто переплутали із бозна чим. Але проїхали, це не важливо, давно мені зрозуміло що Я не вписуюсь в уявлення нормальних людей, можливо не дуже хороша ідея була викладати тут свої думки, ну, принаймні мені від цього стало легше. Мну це просто слово, яке читається і пишеться що на Російській, що на Українській однаково. А ваша реакція на нього — прекрасно ілюструє відмінність у наших поглядах на світ.

Пиши! пиши з великої, пиши виділеним, пиши нахиленим, пиши рожевим, лише не пиши "мну"!
Кумедно як такі дрібниці ідеально вписуються у світогляди людей, поляризуючи світ, та допомагаючи їм відчувати ворожість до невідомого та не зрозумілого. Хмм... Зіс фор зе квештіонс зет хев но ані енсверс.
  • 0

#283 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.09.2018 – 11:56

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.09.2018 – 18:21) писав:

Нонсенс.
Що саме? Ти віднайшов той пост, де розказуєш мені, що тебе, окрім власних марень, нічого майже не цікавить?
Ні? Уважнішим треба бути до людей, до їхніх слів, до своїх слів, що адресуються іншим людям. Але коли свідомість затьмарена страхами про якусь стеганку (що воно в біса таке?), то сподіватись на щось подібне від тебе мабуть не варто. Очевидно, ходіння по різних форумах зробило тобі ведмежу послугу, що ти упереджено ставишся до користувачів цього форуму.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.09.2018 – 18:21) писав:

Але у мене своєрідний тип мислення та характер..
Нащо всоте це повторювати тут? Вже всі давно про це прочитали. А ти далі це пишеш, ніби шукаєш собі випрадання і випрошуєш якогось особливого інакшого ставлення. Ти не заслужиш таким чином того ставлення.

Перегляд дописуkalamar (26.09.2018 – 13:15) писав:

Не я, а притомний історик. Історія, уявіть собі, не суд.
Чому? Читайте уривок з Стейнбека.
Ніякий свідок по переше, не може свідчити про масштаби, бо ви маєте властивість бути в одному місці, коли якась катастрофа свідок має властивість перебільшувати масштаби, коли свідчення через 70 років, і останні 30 років свідку давали певного типу пропаганду, свідок несвідомо підстроюватиме своє свідчення під почуте раніше з пропаганди. Тому мемуари, свідчення очевидців через роки, геть кепські джерела для вивчення історії, а оскільки 20 ст., це століття геноцидів і геноцидиків, то саме спосіб перекручення історії, через перетворення її на розповіді свідків, широко використовується різними пропагандами для перебільшення масштабів. Щоб вам там на дикому заході зрозуміліше було. Не тільки за комуняками числяться масові вбивства, але і за буржуазними націоналістами також (УПА, ОУН, Волинь), і так само поляки, опираючись на свідчення очевидців, які все балили, розкручують кількість до неймовірних масштабів (у них, жертви ОУН, переплюовують кількість жертв комуністів).
Якщо викинути все непотрібне, то я зрозуміла хід думки. Що минулу реальність (якщо так можна висловитись) можна пізнати лише через письмові згадки фахівців істориків. Все інше (будь-які згадки, чи то письмові, чи усні перекази нефахівців) не може описувати реальність. Так?
Тобто, якщо реальність відповідно незадокументована, то ми нічого не можемо про неї судити?
Але ж фахівці історики теж записують зі слів очевидців, не скрізь же історик побувати може. І чому історик заслуговує на більшу довіру, ніж інша людина? Якими науковими методати користуються історики? Звичайно, я можу пошукати в гуглі, поцікавитись. Але очевидно одне, підручники з історії переписуються, туди часто щось додають нове (не завжди реальне, іноді міфічне), або забирають звідти.
Коротше, я не надто люблю історію. Тому ваші закиди мені про ОУН і УПА мене не зачіпають. Хоча мій дід був до того причетний.
  • 0

#284 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 12:11

Перегляд дописусерпинка (27.09.2018 – 11:56) писав:

Що саме? Ти віднайшов той пост, де розказуєш мені, що тебе, окрім власних марень, нічого майже не цікавить?
Ні? Уважнішим треба бути до людей, до їхніх слів, до своїх слів, що адресуються іншим людям. Але коли свідомість затьмарена страхами про якусь стеганку (що воно в біса таке?), то сподіватись на щось подібне від тебе мабуть не варто. Очевидно, ходіння по різних форумах зробило тобі ведмежу послугу, що ти упереджено ставишся до користувачів цього форуму.
Нонсенс, ох, тяжко розуміти людей. Боже, а чому мої марення не можуть стосуватися поста адресованого мені від якогось користувача? Чи його/її пост не може стоуватися моїх марень.
Пані Серпинко, проїхали, ще разок повторюсь, у мене своєрідний погляд на речі, не намагайтеся його зрозуміти, у цьому немає особливого сенсу.

Нащо всоте це повторювати тут? Вже всі давно про це прочитали. А ти далі це пишеш, ніби шукаєш собі випрадання і випрошуєш якогось особливого інакшого ставлення. Ти не заслужиш таким чином того ставлення.
Бо це краще, ніж люди навигадують собі бозна чого раніше ніж ти спробуєш пояснити ліпше. Тому відразу це підмітити, є свого роду вихід. Досвід. Думал починить, отрубил с плеча...
  • 0

#285 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 12:58

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (27.09.2018 – 12:11) писав:

Нонсенс, ох, тяжко розуміти людей. Боже, а чому мої марення не можуть стосуватися поста адресованого мені від якогось користувача? Чи його/її пост не може стоуватися моїх марень.
Пані Серпинко, проїхали, ще разок повторюсь, у мене своєрідний погляд на речі, не намагайтеся його зрозуміти, у цьому немає особливого сенсу.
"Как же тебя понять, коль ти ничего не говоришь?" (с)
Я не пані.
Про свій своєрідний погляд можна було не нагадувати. А може ти навмисно цим хочеш роздратувати людей?
А своїм постійним "проїхали" ти просто посилаєш людей. Не дивуйся, чому ти зі всіма сваришся.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (27.09.2018 – 12:11) писав:

Бо це краще, ніж люди навигадують собі бозна чого раніше ніж ти спробуєш пояснити ліпше. Тому відразу це підмітити, є свого роду вихід. Досвід. Думал починить, отрубил с плеча...
Думаєш, тобі вдається маскувати свої нахабні вислови і упередження під "своєрідне мислення"? ;)

Повідомлення відредагував серпинка: 27.09.2018 – 12:58

• 0

#286 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 13:07

Перегляд дописусерпинка (27.09.2018 – 12:42) писав:

"Как же тебя понять, коль ти ничего не говоришь?" (с)
Нонсенс, Я намагався описати свій погляд на світ у "Психологічних проблемах". Якщо Ви про стеганку — Я не розумію такого, в сотий раз повторюю, але думає не зайве буде.

Я не пані.
У вас у профілі стоїть "жінка", буду звертатися так, як Ви поставили у своєму профілі.

Про свій своєрідний погляд можна було не нагадувати. А може ти навмисно цим хочеш роздратувати людей?
Вони набагто більше дратуються коли вигадують собі купу нонсенсу, малюють у своїй свідомості мене як бозна що, опираючись на своє мислення та досвід, яке є дуже відмінним від мого.

А своїм постійним "проїхали" ти просто посилаєш людей. Не дивуйся, чому ти зі всіма сваришся.
Я не Сахаров, Я не можу красиво пояснити свої думки, підібрати зрозумілі слова та речення. Так, щоб зрозуміли звичайні люди. Тому навіщо намагатися? Простіше написати "проїхали". Із людьми що керуються Науковим Методом, тут у дечому простіше, але все одно, є багато але. А з представниками відповідних течій та рухів, популярних нині, в основному можна відразу писати "проїхали", хоча Я так і не роблю.
У принципі, у загальному плані, Я допустимо, нічим не кращий за інших людей, просто у мене інших погляд на речі, який сформувався далеко в дитинстві, свого роду "роги". Різні люди живуть в різних світах, Я просто не знайшов ще тих, які б жили у тому світі що і мну.

Перегляд дописусерпинка (27.09.2018 – 12:58) писав:

Думаєш, тобі вдається маскувати свої нахабні вислови і упередження під "своєрідне мислення"? ;)
Я говорю людям те що думаю, не обманюю людей, вірити чи ні, це немає значення, бо живу за свого роду, можливо вигаданими мною ж "правилами". Тому мені нічого не потрібно маскувати, й Я не маскую. Ще раз повторюю, міс Серпинко, ми із різних світів, думаю безглуздо мені намагатися зрозуміти ваш світ, а вам, відповідно мій... Не заморочуйтеся, проїхали.
  • 0

#287 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 13:37

Ти відповів зовсім не на те, про що я тебе питала. Проїхали. Не заморочуйся. Не намагайся і далі мене зрозуміти. :)
  • 0

#288 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 16:55

Перегляд дописуkalamar (25.09.2018 – 10:48) писав:

В СРСР не примусова праця була, навпаки, там ви могли вибирати професію, тепер ні, ви змушені вибирати те, що диктує вам ринок.
По даним соц. розвитку ООН, СССР був щось в районі 30 місця в світі, тобто, ми тоді входили в категорію розвинених країн, зараз, не знаю, можливо в першу сотню входимо. Це реальність, а не йолопські книжки.
Давайте трохи детальніше соцрозвиток розглянемо. Отже тривалість життя. Як я писав, совок наздогнав США в 60, згодом дещо відстав. І причини тому найімовірніше до речі, не так застій і зла політика партії, як прискорення урбанізації викликане тими ж хрущовками. Значні маси населення з села переселились у місто, а основну причину відставання по тривалості життя ви мабуить розумієте? На той час харчувались нормально, медицина була всім доступна, основна причина Зелений Змій. Зміна сало-місто не могла не підняти хвилю алкоголізму. (тому в 80 антиалкогольні компанії проводили) Харчування. Воно в 80-90 не відставало від США, по структурі і кількості напр. м’яса і молокопродуктів ми не догнали тепер. В США м’яса більше було, але традиційно дуже високе споживання того в США то національні особливості, по загальній структурі, совок їв на рівні америкосів. Одяг, ну нема сенсу піднімати результати текстильної промисловості, одяг в совку був доступний всім по доступним цінам і без черги, якщо шо. Серйозне відставання було по забезпеченню житлом, але і то вирішувалось. Тому, Фростіку, я розумію ща вам то тяжко в черепну коробку вкладається, але по соціальним показникам пізній совок був цілком на рівні США. Потреблядство. Навряд чи це соціальна категорія і тому порівнювати по тому нема сенсу, бо то властиво капіталістичній формації, соціалізм в принципі по тому не міг конкурувати.
Ідея комунізму це всім по потребам, від кожного по можливастям. Зрозуміло, що тут не мались на увазі потреблядські потреби. Ідея в тому, щоб звільнити творчі здатності людини, коли вона повністю забезпечена справді потрібним. Капіталізм же створює продукти, капіталізм створює попит на новостворені продукти, основна мета життя в тому, щоб мати змогу споживати якнайбільше продуктів. В цьому сенсі, в СРСР людина була забезпечена одягом, але вона хотіла імпортних джинсів і. т. д. При капіталізмі продукти градуюються, ви можете купити звичайну сумочку, а можете від вітона, можете годинник, а можете ролекс... аж до яхти, вілии на сотню кімнат з 30ма слугами, чи футбольного клубу. При соціалізмі цього не було і в принципі не могло бути.
Тож програв совок не по причині економіки, а тому що не зміг подолати міщанства, взяли гору не ідеали комунізму, а пошлість міщанина, який любить похизуватись мерседесом. До речі, Ленін як в воду дивився, він знав що експропріювати великий капітал то найпростіше, найважче перемогти міщанську психологію. І, власне, в цьому сенсі соціалізм виявився утопією, йому капіталізм протиставив закладені в людину хапальницькі інкстинти. Тому, коли ви критикуєте комунізм, критикувати треба не безглуздими воплями, а правильно, ці речі треба глибше розуміти.
І, вернімось до потреби дертись на дерево Дарвіна, ви мусите. Це в самій основі капіталістичної формації. Не бажання бути космонавтом (фізиком, вчителемм.. виберіть потрібне), а обирання такого заняття, яке дозволить вам вилізти на якнайвищу гілку на дереві Дарвіна, і спожити якнайбільше.

P.S. Вам і Серпиня і Ех щось подібне пояснювали.
Якщо згадати про те, що Я ( :D, _Ех як тобі?) казала про сучасні змішані системи, то не все так просто, як вам здається. В сучасному світі від людини вимагається і працювати за покликанням, і досягти найвищих висот в своїй справі. Не прівєтствується працювати за неомріяною професією і не прівєтствується сидіти на перших щаблях драбини і не прагнути підвищення. До висот треба прагнути.
Але вам тяжко поєднати капіталізм із соціалізмом. І ви чомусь не визнаєте капіталізм такою ж утопією, як соціалізм.

США - це та країна, де не сприймають крайні форми лівих і правих політичних течій, це країна, де прагнуть уникнути крайнощів зліва і справа, але воліють знизу вибратись наверх.

Повідомлення відредагував серпинка: 27.09.2018 – 16:56

• 0

#289 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 18:28

Чірт, щось не скорочується нічого у випадку відцентрової сили. Зовсім не те що у випадку гравітаційної! Прокляття, а повинно скорочуватися... Потрібно ще покарякати магією, потрібно все добре обміркувати, проаналізувати та розібрати. А то мну іх цими дискусіями на рахунок мира в котором мы живем, трішки відволікаюсь від того що для вашого покірного слуги потрібно знайти роботу за спеціальністю. :wacko: До речі про мир во всем мире та Штати.

Перегляд дописусерпинка (27.09.2018 – 16:55) писав:

США - це та країна, де не сприймають крайні форми лівих і правих політичних течій, це країна, де прагнуть уникнути крайнощів зліва і справа, але воліють знизу вибратись наверх.
Якщо говорити про життя звичайних громадян в Штатах то воно регулюється конституціоналізмом, демократією, свободою слова, лібералізмом та рівністю, ну і подібним. Все що протирічить цим регулятом має місце лише у формі напівлегальних банд-формувань, типу "хранителі клятви". Тому і гнуться всі радикали там під подвійний зміст та ховаються по підвалах. А ті хто особливо масово підіймає голову, ризикує побачити справжнє лице демократії у вигляді отаких риб'яток

Зображення

а від них не рятує ніщо: ні первинності, ні осяйності, ні природності, ні сакральні сікретності, ні все це разом. Тому Штати і наддержава, ні дати, ні взяти, коротше.
  • 0

#290 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 19:58

Перегляд дописувсе заєбісь (27.09.2018 – 19:48) писав:

фрост, в українській мові нема слова «протирічить». менше вживай кацапську бо борода цапа невдовзі виросте.
Я не експерт в Укр. мові, але єдине що бачу від вас по українски, так це суржикові матюки, та похабні словечка у комбінації із повною відсутністю української пунктуації, то після крапки маленькі літери, тощо.

Перегляд дописувсе заєбісь (27.09.2018 – 19:48) писав:

щодо відсутности радикалізму в янколенді. ти не на форумі першокласників, пам.ятай.
мало кого ти тут наїбеш.
тут не лишилось ідіотів які буквально сприймають пургу порошенків чи фростишів.
по твоїй прохолодній зарозумілості ти нагадуєш кальмаря. ти не його клон?
Чукча письменник, Чукча не читач :lol: — Там написано не про відсутність радикалізму у Дяді Сема, а про те що Дядя Сем тримає весь той контингент, у позі яка подобається Дяді Сема :facepalm:, тобто зігнутим. Якщо якісь природно-первинні риб'ятюні масово починають розгинатися, ну таких випадків ми знаємо коротше хД... Проїхали. Тобто осяйні риб'ятка в Дяді Сема мають свою нішу в системці, ні більше, ні менше. В дуже ефективній системці.

І взагалі, кому мені це розповідати як не користувачам форуму, який подобається вашому покірному слузі? Мене в реалі все одно ніхто не слухає, а на інших форумах уже не зависаю давно.

Потрібно знайти форум трьохлітерних в Дядьки Сема! Геніально містере "заї...", Ви просто геній!
  • 0

#291 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 20:49

Курвисько, походу на форумі трьохлітерних у Дядьки Сема апровація тільки із регіональних інтернет-адрес, бляха! А цікаво було б потриндіти там.
  • 0

#292 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 27.09.2018 – 22:33

Якщо згадати про те, що Я ( :D, _Ех як тобі?) казала про сучасні змішані системи, то не все так просто, як вам здається. В сучасному світі від людини вимагається і працювати за покликанням, і досягти найвищих висот в своїй справі. Не прівєтствується працювати за неомріяною професією і не прівєтствується сидіти на перших щаблях драбини і не прагнути підвищення. До висот треба прагнути.
Але вам тяжко поєднати капіталізм із соціалізмом. І ви чомусь не визнаєте капіталізм такою ж утопією, як соціалізм.
Те що ви казали дурниці, я вам пояснив, що не існує ніякий змішаних систем. Або є капіталістияні стосунки, або їх нема.
За Сталіна, до речі, було багато кооперативів, які згодом були прикриті. Так що саме при Сталіні економіка була ліберальнішою. Але кооперативи це приватна власність без експлуатаії, тому то все ж не капіталізм.
Чому комунізм утопія, я вам теж пояснив. Можете ще Леніна почитати, він розумів що найважче подолати потреблядство в людях. Капіталізм не утопія, бо апелює до потреблядський інкстинтів, які закладені в людиноподібну мавпу.
Соціалістичний проект і в економічному, і в соціальному плані зробив реальні подвиги, але загнувся тому, шо потреблядство, яке було завжди, якраз із підвищенням добробуту, почало домінувати, причому прискореними темпами воно захопило в 70-80 ті саму партію. В школах, на мітингах, на зібраннях говорили про ідеали комунізму, але в реальності то вже тоді мало хто сприймав всерйоз, радше всіх заполонило абсолютно ірраціональне бажання мати джинси з лейбою. Чи ірраціональний культ імпортних товарів. Ірраціональний, бо насправді тільки частина імпортних товарів була вищої якості, частина нижчої, але товар цінувався не за свої споживчі характеристики, а за напис made in ... Пам’ятаєте той уривок про Еллочку і ситечко, яким користуються в самому Парижі?
Але, щодо капіталізму, то Маркс бачив два можливих варіанти його кінця, через кризи перевиробництва, і через потреблядство, власне він передбачив еру потреблядства, оскільки зараз світ захлинає потреблядство, то все йде по плану. :wink2:

США це права країна. США має суттєво иншу історію, бо при розвитку капіталізму там, було багато незайманих ресурсів і земель (досить було просто винищити/виселити з земель місцеве населення), і був постійний приток емігрантів, а емігрували не діди, емігрували молоді люди які прагнули розбагатіти. ТОму капіталізм в США розвивався в ідеальних тепличних умовах, і приток ззовні людських ресурсів, і займання нових територій дозволяло пом’якшити багато проблем.

Цитата

Социализм никогда не пустит свои корни в Америке по причине того, что бедные видят себя тут не эксплуатируемым пролетариатом, а временно бедствующими миллионерами.
Стейнбек, автор того наклепу на радісну капіталістичну дійсність Америки часів депресії, уривки з якого я постив.

Повідомлення відредагував kalamar: 27.09.2018 – 22:37

• 0

#293 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 23:40

Але ж фахівці історики теж записують зі слів очевидців, не скрізь же історик побувати може.
Ні, є така наука, джерелознавство називається. Йдіть на істфак, довго розповідати.
Власте, абсолютну більшість того, про що ми говоримо, ви знаєте не з історії, а з пропаганди. Пропаганда легко просто бреше, чи перекручує факти, чи просто розставляє "правильні" акценти. Тому напр. фростік знає, що в війну Сталін репресував (переселив) народ татар, але він також знає, що в його ідеалі, Америці, яка, як йому відомо користується тільки "конституціоналізмом, демократією, свободою слова, лібералізмом та рівністю" такого в принципі не могло бути, тому він не знає, що в війну японців, громадян США, інтернували в табір.
Зображення

Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 27.09.2018 – 23:42

• 0

#294 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 28.09.2018 – 00:13

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.09.2018 – 22:40) писав:

Я не можу нормально двивитися відео-онлайн, з'єднання занадто повільне.
В тому то і біда. Те відео було би для вас корисне, бо то критика опусу Говорухіна, в якій показується друга сторона медалі. Вам просто ніхто ніколи не показував другу сторону медалі, ви хавали пропаганду тільки з одного боку, тому ви абсолютно не знаєте історії. Тобто, ваші знання по історії - нуль. В будь-якого явища є дві сторони, і ви не можете пізнати явище, якщо бачили тільки одну сторону.
Скачайте відео, трубу не обов’язково онлайн дивитися.
Завважте, фільм той, який практично повністю складається із брехні, сформував погляд на минуле в покоління 90-х. Люди, які колись запали на той фільм, зараз, подивившись його розбір точно почуваються не в своїй тарілці.
Ви також не розумієте, що вчинки людей минулого, можна оцінювати тільки в контексті минулого. А для цього, треба знати контекст, а ви його не знаєте. Тому ви живете в чорнобілому світі, для вас комуняки, Лєнін, тільки гади, і ті хто з ними боровся, боролись проти чорта. Елементарне міркування, що не може бути Лєнін причиною революції, що причина революції була в суперечностях тогочасної Росії, і тому революція і побудова комунізму була закономірна і є частиною історії, яку ви не можете просто викинути на смітник, не доступне.
Напр. ось з мемуарів американського генерала, який боровся із більшовиками в громадянську.

Цитата

Обращаясь к тем согражданам, которые считают, что бороться с большевизмом нужно независимо от политики США, замечу, что никогда не мог определить, кто именно был большевиком и почему он им был. По мнению японских представителей и их платных марионеток в Сибири, большевиками были все русские, не желавшие взять в руки оружие и воевать за Семёнова, Калмыкова, Розанова, Иванова-Ринова; а ведь в уголовных архивах США не найдёшь персонажей хуже. По мнению британских и французских представителей, большевиками были все, кто не желал браться за оружие и воевать за Колчака.

Повідомлення відредагував kalamar: 28.09.2018 – 00:33

• 0

#295 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 28.09.2018 – 09:31

Перегляд дописуkalamar (28.09.2018 – 00:13) писав:

В тому то і біда. Те відео було би для вас корисне, бо то критика опусу Говорухіна, в якій показується друга сторона медалі. Вам просто ніхто ніколи не показував другу сторону медалі, ви хавали пропаганду тільки з одного боку, тому ви абсолютно не знаєте історії. Тобто, ваші знання по історії - нуль. В будь-якого явища є дві сторони, і ви не можете пізнати явище, якщо бачили тільки одну сторону.
Скачайте відео, трубу не обов’язково онлайн дивитися.
Завважте, фільм той, який практично повністю складається із брехні, сформував погляд на минуле в покоління 90-х. Люди, які колись запали на той фільм, зараз, подивившись його розбір точно почуваються не в своїй тарілці.
Ви також не розумієте, що вчинки людей минулого, можна оцінювати тільки в контексті минулого. А для цього, треба знати контекст, а ви його не знаєте. Тому ви живете в чорнобілому світі, для вас комуняки, Лєнін, тільки гади, і ті хто з ними боровся, боролись проти чорта. Елементарне міркування, що не може бути Лєнін причиною революції, що причина революції була в суперечностях тогочасної Росії, і тому революція і побудова комунізму була закономірна і є частиною історії, яку ви не можете просто викинути на смітник, не доступне.
Напр. ось з мемуарів американського генерала, який боровся із більшовиками в громадянську.
Пуста балаканина. Я не бог містере Каламар, Я лише можу показати можливість вибору. Мені не потрібні фільми по історії щоб зрозуміти тих людей. Достатньо прошвирнутися по регіонах, запитати у людей скількі в сім'ї залишилося після голодомору, хто і як відбирав продовольство? А далі прикинути масштаб. Хто планував? Хто приймав рішення? Хто виконував? — Їх для мене легко зрозуміти.
Якби в Штатах щось подібне почалося — там би спалахнула нова, громадянська війна, не відходячи від каси. Я просто уявляю лице середньо-статичного(ї) янкі, коли б до нього приперлися люди, та почали відбирати скотину у колгоспи чи чистити комору... Я думаю у цих людей би прокатило пару-трійку дворів обібрати, а далі б янкі (чорні/білі, без різниці) перейшли в абсолютне неістовство, і ті риб'ятка б наткнулися на господина Вінчестера, містера Кольта та госпожу Динаміт :lol:
Вона і в Україні спалахнула, ну майже — це одна із причин політик нищення населення було, маю на увазі протестні настрої на тер. суч. України в роки після провалу політики масової колективізації, яка очевидно майже не захопила робочий клас у містах, зате люто вдарила по сільській місцевості спричинивши низку повстань.

Перегляд дописуkalamar (27.09.2018 – 23:40) писав:

Тому напр. фростік знає, що в війну Сталін репресував (переселив) народ татар, але він також знає, що в його ідеалі, Америці, яка, як йому відомо користується тільки "конституціоналізмом, демократією, свободою слова, лібералізмом та рівністю" такого в принципі не могло бути, тому він не знає, що в війну японців, громадян США,  інтернували в табір.
Пічалька, але Я б краще сидів у Штатівському таборі, ніж потрапив до ГУЛАГу, під червончик за матрьошку про сталіна: А там — на шишке — шишечка, а там — на вышке — вышечка! Повірте... І ГУЛАГи це не було божевілля війни, в війну там і без гулагів вистачало... Це був стандарт. Кріпосні селяни, безкоштовні працівники-в'язні, все це економіка Союзу часів становлення. Тут проглядається цирк націонал-соціалістів також. Що більшовики-соціалісти, що їх колеги — в принципі одне і те саме дерьмо, тільки в різних обгортках. Благо воно уже більше ніж пів століття не будує ніяких держав, лише шастає по підвалах. І там воно і повинно залишатися.
  • 0

#296 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 28.09.2018 – 11:05

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (28.09.2018 – 09:31) писав:

Пуста балаканина. Я не бог містере Каламар, Я лише можу показати можливість вибору.
Ніхто не каже що ви Бог, ви звичайний невіглас і дурень, я це кажу. :wink2:
Навіть про начебто розуміння людей, ви нічого не зрозуміли. Різні люди по різному, діаметрально протилежно пам’ятають совок. І об’єктивний критерій, популярності комуністів через десятиліття після розвалу СРСР, говорить, що ви явно опитали мало баб. :wink2:

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (28.09.2018 – 09:31) писав:

Пічалька, але Я б краще сидів у Штатівському таборі, ніж потрапив до ГУЛАГу, під червончик за матрьошку про сталіна
Яскравий прояв тупості і вибачте типового потреблядства.
В США переселили і принизили (примусили демонструвати лояльність перед прапором) людей абсолютно ні за що, просто за підозру в можливому сприянні ворогу в зв’язку з їх національністю. Ви спочатку співаєте оду американському лібералізму, а потім розповідаєте про переваги американсткого табору для інтернованих японців.
Загалом США ніколи не переживало війни, як СРСР. Не було війни на території США, не було нещасть всієї країни, не було голоду і напівголоду, неповнолітні не працювали в тилу на заводах, і не було битв на фронті, де були втрати за раз порядку мільйона. Було би дивно, щоб в стані, в якому перебувало все населення СРСР в тилу і на фронті під час війни, вони дуже турбувались про влаштування "райських" мість проживання для інтернованих. Якби загалом населення США в той час переживало те ж, що переживало населення СРСР, я особисто впевнений, що тим японцям, там було би гірше, за переселені народи СРСР, і не допомогли би ніякі лібералізми, Фростіку. Це типовий приклад, коли ви не звертаєте увагу на контекст.
До речі, американські тюрми одні із найгігрших в світі. Але не в гулаг деякі нардності в СРСР переселив Сталін, як і американські табори для інтернованих, не американська тюрма. Хоча би це треба знати.
Дивіться які настрої тільки Перл-Гарбор в США спричинив

Цитата

Я за незамедлительное удаление всех японцев с восточного побережья вглубь страны. И я не имею в виду какую-нибудь хорошую часть страны. Сгоните их, выпроводите и отведите им место на бесплодной земле. Лично я ненавижу японцев. Всех их.
А що було би з тими японцями, якби американці пережили щось на кшталт Сталінграду.

Повідомлення відредагував kalamar: 28.09.2018 – 11:19

• 0

#297 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7281 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.09.2018 – 11:18

Перегляд дописуkalamar (27.09.2018 – 22:33) писав:

Те що ви казали дурниці, я вам пояснив, що не існує ніякий змішаних систем. Або є капіталістияні стосунки, або їх нема.
планова економіка при капіталізмі. капіталіст з запасом демпінгує аби збанкротували менші конкуренти, і той залишився монополістом. і я про це вже писав.

а банківська система "тому кредит дам а тому не дам" - це не чесний ринок, хіба ж це капіталізм?
  • 0

#298 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 28.09.2018 – 11:34

Перегляд дописуkalamar (28.09.2018 – 11:05) писав:

Ніхто не каже що ви Бог, ви звичайний невіглас і дурень, я це кажу. :wink2:
Називайте як хочете, але мій обов'язок свого роду показати можливість вибору. Тобто нівелювати дію тих механізмів які цю можливість відбирають, а власний, свідомий вибір, при наявності простору для нього — це дуже серйозна штука, чисто на мою думку.

Навіть про начебто розуміння людей, ви нічого не зрозуміли. Різні люди по різному, діаметрально протилежно пам’ятають совок. І об’єктивний критерій, популярності комуністів через десятиліття після розвалу СРСР, говорить, що ви явно опитали мало баб. :wink2:
Мабуть мало опитав людей. Дійсно. Ви б також поспішили із опитування, а то безпосередніх свідків стає чим рік менше. Саме на це і розраховані офіційні циферки в архівах... От мій зав-кафедри наприклад, якому тоді було вже давно за дев'яносто, по ідеї помер. Та і політекономіст мабуть на пенсії давно, хоча не зважаючи на його позицію, він на відміну від вас, прекрасно розумів політики нищення та визнавав їх, знаючи приблизне число жертв, не зважаючи на нонсенс із архівів, на це у нього вистачило клаепки. А він все життя пропрацював у системі, та вивчав Геополітику, Історію та звичайно ж його основну спеціальність — Економіку. Про його знання в діалматі, трудах лисого, і прочее-прочее, взагалі мовчу — боюсь кращі за ваші, містере Каламар...

Яскравий прояв тупості і вибачте типового потреблядства.
В США переселили і принизили (примусили демонструвати лояльність перед прапором) людей абсолютно ні за що, просто за підозру в можливому сприянні ворогу в зв’язку з їх національністю.
Це була помилка, просто жорстке рішення після Перл-Харбору, але цього і не приховували, наскільки Я знаю. Всіх повернули на свої місця, Соні-фотоапарати, все таке :). І від цієї помилки постраждали на порядки менше людей, ніж від, які робили в РС починаючи із 20-х років минулого століття...

Ви спочатку співаєте оду американському лібералізму, а потім розповідаєте про переваги американсткого табору для інтернованих японців.
Саме це Я і роблю, містере Каламар. Американського? — Я таких слів не знаю! :facepalm: Дядя Сем, Штати, говоріть нормальною мовою, о боже, сцука, Я не можу...

Загалом США ніколи не переживало війни, як СРСР. Не було війни на території США, не було нещасть всієї країни, не було голоду і напівголоду, неповнолітні не працювали в тилу на заводах, і не було битв на фронті, де були втрати за раз порядку мільйона. Було би дивно, щоб в стані, в якому перебувало все населення СРСР в тилу і на фронті під час війни, вони  дуже турбувались про влаштування "райських" мість проживання для інтернованих.
А до війни?

Якби загалом населення США в той час переживало те ж, що переживало населення СРСР, я особисто впевнений, що тим японцям, там було би гірше, за переселені народи СРСР, і не допомогли би ніякі лібералізми, Фростіку. Це типовий приклад, коли ви не звертаєте увагу на контекст.
Це приклад вашого не розуміння Демократичної системи, де у відповідних відомств, які повинні швидко реагувати на загрози, можуть бути розширені повноваження. НЬОРВ, СІІЛ. Як в Токіо-3.

До речі, американські тюрми одні із найгігрших в світі. Але не в гулаг деякі нардності в СРСР переселив Сталін, як і американські табори для інтернованих, не американська тюрма. Хоча би це треба знати.
Ежьте чипсы, пейте молоко, но только не бросайте в небо молоток! :angry2:
  • 0

#299 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 28.09.2018 – 12:47

Перегляд дописуУповноважений (28.09.2018 – 11:18) писав:

планова економіка при капіталізмі. капіталіст з запасом демпінгує аби збанкротували менші конкуренти, і той залишився монополістом. і я про це вже писав.

а банківська система "тому кредит дам а тому не дам" - це не чесний ринок, хіба ж це капіталізм?
Елементи планової економіки є при капіталізмі, і елементи ринку при соціалізмі, не в тому різниця. Різниця в використанні найманої праці. Напр. селянин володіє землею але працює на ній сам, або в колгоспі, а куркуль в царській Росії використовував працю наймитів, малоземельних селян, тому куркуль в СРСР був класовий ворог. Їх теж експропріювали і виганяли в місто, перетворювали на класово правильний пролетаріат. :wink2: Тому сучасний російський монархіст, щоб показати як гарно жилось за царя, постить в інтернет помийниці фотки куркульських сімей, а його комуняцький опонент, голодних, босих, і обідраних селян. Аргументи комуняки, селяни не чують хрусту французької булки тому, що вони змушені працювати на кулака. Аргументи ліберала, селяни просто погано працюють.
Зображення
Якби вони працювали краще, кожен став би мільярдером.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (28.09.2018 – 11:34) писав:

А до війни?
Я давав уривок Стейнбека, почитайте всю книжку. Власне, там описується позбавлення американських фермерів землі з приходом "куркулів" із тракторами в часи депресії. Прогрес, трактори, спричинив те, що потреба рук для обробітку зменшилась, тому банк цілком демократично зігнав непотрібних з землі.
А глибше в історії США практика переселення народів масово впроваджувалась з 1860 року, якщо не вважати за переселення народів ще раніше завезення чорних рабів з Африки.
Для людини, подібної вас, яка ввесь час з’їжджає на кривавий початок комунізму, тролінг безнадійний, бо в капіталізму на порядки кривавіший початок. Єдине, ви просто сліпі до одного, і зрячі до иншого.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (28.09.2018 – 11:34) писав:

знаючи приблизне число жертв, не зважаючи на нонсенс із архівів,
Звідки він тоді знав?

Перегляд дописуУповноважений (28.09.2018 – 11:18) писав:

Тут все чесно, банк працює, щоб отримати прибуток, його ніщо не обмежує в виборі клієнтів.

Власне, кредити це альтернативний кінець через потреблядство. :wink2:
Читаємо класиків. Маркс.

Цитата

Каждый человек старается пробудить в другом какую-нибудь новую потребность, чтобы вынудить его принести новую жертву, поставить его в новую зависимость и толкнуть его к новому виду наслаждения, а тем самым и к экономическому разорению. Каждый стремится вызвать к жизни какую-нибудь чуждую сущностную силу, господствующую над другим – человеком, чтобы найти в этом удовлетворение своей собственной своекорыстной потребности. Поэтому вместе с ростом массы предметов растет царство чуждых сущностей, под игом которых находится человек, и каждый новый продукт представляет собой новую возможность взаимного обмана и взаимного ограбления. Вместе с тем человек становится всё беднее как человек, он всё в большей мере нуждается в деньгах, чтобы овладеть этой враждебной сущностью, и сила его денег падает как раз в обратной пропорции к массе продукции, т.е. его нуждаемость возрастает по мере возрастания власти денег.
По такому принципу будується сучасна економіка. Через рекламу в розвинутих країнах нав’язується потреба споживати все нові і нові види товарів, товари набули ознак статусності, престижності не залежно від їх фіз. характеристик, щопівроку виходять нові моделі гаджетів, гірші за попередні, але ви мусите на них перейти, якщо не хочете впасти в очах знайомих...
А в результаті, потреблядство, яке в часи Маркса було властиве буржуям, тепер характеристика середнього класу. А зарплата і прибутки середнього класу не встигають за ростом потреблядських потреб, єдиний вихід, брати кредити. Так само розвинені і не дуже країни, щоб утримувати у себе достатній рівень потреблядського споживання, накручують зовнішній і внутрішній борг. Це навіть не зважаючи на скінченність ресурсів. І, звичайно ж, населення розвинених країн, захоплене потреблядством, перестає продукувати потрібних фахівців для виробництва. Фростік, про проблеми колишніх соцтабірників згадував. Напр. розвиток Чехії це соц. спадок, країна в центрі Європи, з розвиненою промисловістю, і висококваліфікованою робочою силою (клята соціадістична освіта). Тепер, нестача робочої сили, бо промисловість навіть розвинулась, зате освіта накрилась, чехи вже не хочуть бути робітниками. :8:

Повідомлення відредагував kalamar: 28.09.2018 – 12:48

• 0

#300 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 28.09.2018 – 13:33

Перегляд дописуkalamar (28.09.2018 – 12:47) писав:

Елементи планової економіки є при капіталізмі, і елементи ринку при соціалізмі, не в тому різниця. Різниця в використанні найманої праці. Напр. селянин володіє землею але працює на ній сам, або в колгоспі, а куркуль в царській Росії використовував працю наймитів, малоземельних селян, тому куркуль в СРСР був класовий ворог. Їх теж експропріювали і виганяли в місто, перетворювали на класово правильний пролетаріат. :wink2: Тому сучасний російський монархіст, щоб показати як гарно жилось за царя, постить в інтернет помийниці фотки куркульських сімей, а його комуняцький опонент, голодних, босих, і обідраних селян. Аргументи комуняки, селяни не чують хрусту французької булки тому, що вони змушені працювати на кулака. Аргументи ліберала, селяни просто погано працюють.
Окрім різниці є дещо й спільне між капіталізмом і соціалізмом. Це праця на загальне добро (общее дело). Якщо при капіталізмі ефект від праці на загальне добро досягається (теоретично) шляхом створення умов для конкуренції, яка має заставити працювати всіх краще, виробляти кращі товари, і при цьому отримувати заслужені (а то й незаслужено завищені, це вже хто як зуміє скористатись ситуацією) прибутки, то при соціалізмі ефект досягається (теоретично теж) менш затратним шляхом - промиванням мізків і утриманням людей в певних дуже обмежених грошових рамках, щоб людина змушена була працювати все життя і вмерти до досягнення нею пенсійного віку.
І то, і то - утопія. Про конкуренцію ви самі писали, що вона не забезпечує якіснішої продукції і призводить до появи на ринку купи непотребу. Промивання мізків теж не діє, і ви теж це розписали самі, що хапальницькі інстинкти вириваються назовні. Тим самим праця на загальне добро трохи нівелюється, але якийсь ефект все ж від того є. Ви ж не утримуєте корову для того, щоб кислячку попити))
Отже, капіталізм із соціалізмом для підвищення ефекту можна об'єднувати.

Повідомлення відредагував серпинка: 28.09.2018 – 13:36

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних