Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 493

#261 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 25.09.2018 – 14:22

Просто на переміщення і вектори.Джон Сільвер закопав скарб на острові. На острові п’ять різних дерев дерев в точках (30,-20), (60,80), (-10,-10), (40,-30), (-70,60). (Дуб, сосна, верба, граб, липа)У вас інструкції по пошуку скарбу. "Йти від дерева до иншого дерева половину відстані, потім до иншого третину, потім до иншого четвертину, потім до останняго п’ятину, копати." Де скарб.

Уряя! Фростік великий скарбошукач! Накінець, після багатьох малюнків та розрахунків, Я знайшов координати скарбу містера Сільвера, (10; 16)

Зображення

Тепер залишилося розібратися чому площа прямокутника рівна площі під кривої саме в точці де дотична паральна хорді по кінцях. А тоді без використання безкінечно малих та границь, розібратися із потенційною енергією відцентрових сил та можна буде нарешті продовжувати читання книги про Квантову Механіку авторства Компанійця! Курва, так повільно навчання йде по Фізиці, зате приємно і без "напрягу".
  • 0

#262 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.09.2018 – 15:03

Перегляд дописуkalamar (25.09.2018 – 14:10) писав:

Свідчення баби нюри не є іторичний документ.
Свідчення баби Нюри та історичний документ, мають дещо спільне що Ви ніяк не можете зрозуміти — коефіцієнт достовірності інформації, це ймовірносна величина яка характеризує ймовірність інформації що ти отримуєш відповідати дійсності.
Я не брав свідчення баби Нюри, Я брав свідчення баби Нюри, баби Каті, баби Галі, діда Івана, діда Микити, людей які тоді працювали у системі, наприклад у мене товариш був, зараз ми із ним не бачимося, а в нього батько, а того батька батько очолював екпропріацію продовольства у моїй місцині. Хороший хлопець до речі той товариш, правда вдався в релігію коли одружився. І батько в нього хороша людина, допомагав мені — знала діалмат не гірше за вас, містере Каламар... А от дід товариша, відповідно куском лайна був. Тому у мене є свідчення тих хто відбирав продовольство, та тих, у кого його відбирали.
При навчанні в Універі, Я часто спілкувався із людьми із системи, сварився там, все таке. У мене зав-кафедри був такий, хвалився там часто що у нього десятки жінок були (він уже старий був, за дев'яносто...), розповідав там за всілякі режими-відділи, ну і тому подібне. Він мене не полюбляв, як і Я його... І ще багато-багато хто. Також Я знайомий із роботами по дослідженню геноцидів-голодоморів. І з офіційною версією, і з ще багато чим — складаючи всі ці пазли, ваш покірний слуга легко прийшов до висновку: ложь багаторівнева... Забудьте.

І ви очевидно вкрай вибірково до очевидців підходили, слухали і сприймали тільки ті свідчення, які вам подобались, бо вже відповідали вашій упередженості. Бо очевидці, це всі сучасники, хто якось пам'ятає різні часи СРСР. Навіть незважаючи на відомий факт, що пропаганда уже сучасна дуже сильно впливає не свідчення очевидців, і очевидці дають перекручену картину, не зрозуміло,
Ні, різні вікові категорії, різні соціальні групи. Різні місця проживання.

звідки в біса мільйони цих ностальгуючих по СРСР?
Контраст: довоєнне божевілля, війна, післявоєнна розруха, і тут тільки хоч на поверхні щось наладилося — дев'яності. Як легко бачити більшість вікових груп буде мати ностальгію за стабільністю того часового прошарку коли солярку по посадках зливали, щоб план виконати, та хліб був по дві копійки... А в тому то і різниця між звичайними людьми, та людьми типу Сахарових, із системи так сказати. Люди із системи бачили, звідкіль все береться і до чого все йде. :(

Чому мемуари, художні твори, свідчення, погане джерело, давайте я покажу на прикладі, де ви заангажовані в инший бік, а клятий очевидець, нобелівський лауреат з літератури, якого частково забороняли в вірному свободі слова США, бреше.
Якби він написав щось подібне про РС, до шестидесятих, Ви б про це не знали, даю вам гарантію, як і не знали б де подівся той, хто це писав та його сім'я/друзі/знайомі. Бачите різницю у свободі слова?
  • 0

#263 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.09.2018 – 16:52

Перегляд дописуkalamar (25.09.2018 – 09:54) писав:

Ну що за чергові дурні воплі. Фростіку, реальність, яка була до вашого народження, це тільки цифри з архівів. Навіть така проста думка не приступна вашій забитій половою голові. У вас нема жодної можливості дізнатись щось чи то про Римську Імперію, чи то про СССР, як тільки з локументів. Така мисленнєва операція для вас занадто складна?
Без бумажки ти какашка? Та ви бюрократ) Навіть у суді свідчення очевидців і документи є однаковими за важливістю. А ви чомусь вважаєте, що бумаґі (як в гардемаринах) єдині важливі.

Перегляд дописуkalamar (25.09.2018 – 10:48) писав:

P.S. Вам і Серпиня і Ех щось подібне пояснювали.
Пане Каламбур, Фроста не цікавить моя думка чи _Еха, його цікавлять лише власні марення (він сам мені про це писав) і може ще ваші :wink2: .
  • 0

#264 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.09.2018 – 17:18

Перегляд дописусерпинка (25.09.2018 – 16:52) писав:

(він сам мені про це писав) і може ще ваші
Це де таке мну писав? Раз Я відвідую цей форум, отже мені мабуть приємно тут щось почитати. Жаль буде як "теревені.орг" упадуть, потрібно хоч якісь свої контакти залишити. Бо уявлення не маю на який тоді форум перебиратися, а без форумів та майже без спілкування в реалі пічаль якась буде.
  • 0

#265 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.09.2018 – 17:36

є такі люди, забобонні совки-консерватори, ті що світової змови бояться. і ті що на хресні ході ходять з іконою і портретом Леніна разом.
вони намагаються лякати інших
- от всіх пронумарують, ідентифікаційний код, число сатани аааааа
пронумерували, коди роздали, проїхали.
тепер біометричні паспорти
- всім на лоб мітку поставлять, під шкіру жучка всунуть, ааааа, тоталітаризм, новий світовий порядок, число диявола, аааа....
ось ще така страшилка - якщо паперові гроші скасують, і залишать лише віртуальний рахунок в банку - так можна кожну людину окремо контролювати, відключити їй гроші, витерти її дані з бази, і хана людині.

І не хочуть згадувати вони, що вже був такий період - не треба було ні електронних грошей ні паперових - у людей фізично відібрали їжу, щоб ті помирали з голоду. Світова змова, електронні гроші, що?

система безіменних цінних паперів тільки тим безпечніша, що окрему людину не відключиш. А всі разом папери знецінити запросто.
І якщо раптом зникне електрика - паперові гроші не врятують - здохнуть майже всі.
  • 0

#266 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.09.2018 – 18:13

Перегляд дописуУповноважений (25.09.2018 – 17:36) писав:

є такі люди, забобонні совки-консерватори, ті що світової змови бояться
Ви забуваєте, що найпоширеніша на сей день, є нео-націоналістична субкультута. Яка на порядки чисельніша за комуно. У нео-націоналістичній субкультурі містифікації, окультизм, сакрал, та побудовані на цьому конспірології поширені в рази-разів сильніше ніж у комуно.

Комуно-риб'ятки — матеріалісти, марксисти і тому подібне. Бачили що містер Каламар та мну писали про міфи там, нації, тощо — оце приблизний погляд матеріалістів. Хоча мну не зовсім матеріаліст, а скоріше "рогатий".

Голодомор це політика що використовувался матеріалістами-марксистами, більшовиками точніше, її суть у боротьбі класів, відразу убивається два зайця, знищується непотрібний чи нестабільний, ворожий до держави клас, на певній території та здобуваються ресурси для інших потреб. Саме тому її проводили, ніяких сатанів, фіганів, міфів, тощо, просто ефективність.
  • 0

#267 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2127 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 25.09.2018 – 21:46

О, серпинка повернулася. велкамбек, серпинко, де пропадала? давай я тобі сміхуєчку спеціально запостю з приводу, лови! Але тут потрібне текстове супроводження, шоб смішніше, осьо:
- Привіт, крихітко, відпочиваєш? А чому така красунечка і зовсім сама?
- Всратися можна, так смішно, Адаме!
Зображення

ну і кальмару ;)
Зображення
  • 2

#268 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 00:09

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (25.09.2018 – 18:13) писав:

Ви забуваєте, що найпоширеніша на сей день, є нео-націоналістична субкультута.
це не можливо. я не можу забути цю маячню, бо це не моя маячня а твоя.
в нас зараз в моді хіпстери, але традиційно, переживши всіх модників, переважають гопники.
  • 0

#269 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 02:39

Перегляд дописуУповноважений (26.09.2018 – 00:09) писав:

це не можливо. я не можу забути цю маячню, бо це не моя маячня а твоя.
в нас зараз в моді хіпстери, але традиційно, переживши всіх модників, переважають гопники.
Мене селом із теліком обзивали, а самі від життя відстали... :D Нео-націоналістична субкультура зараз є тренд, особливо на теренах колишнього Радянського Союзу і в Європі також. Подвійний зміст — навіть стандарт для промов "райт-іс-райт" політичних лідерів (лол, як згадаю прикол про пожежника та зварювальника... Це пипець!). Можете повидитися політ-опитування в Європці щоб у вас відпали сумнів. Чому це так? Звичайно ж Я знаю, але не скажу. Все одно це безтолкова конспірології бай Фростік хД. Майбутнє, воно ж як завше в тумані...

Ні Україна, ні РФ не є винятком із цієї тенденції. У Глобальні Мережі це видно найяскравіше. Чекність будь-яку "тусовку" типу "f95zone", gamersgate, на предмет осяйно-первинних риб'яток, є ще міріади-міріади нео-нац ресурсів, замотаниз у так-звану "фольгу", чи як воно там називається. Ну і всіляке таке. Ні в хіпстерів, ні в емо, ні в готів, ні в гопніків, немає такого і приблизно. Але біда навіть не в цій дурні, що зараз набирає популярності, біда в іншому, що не тільки ваш покірний слуга може легко оцінити ситуацію у даному плані, тільки от різниця в тому, що Я цю ситуацію використати абсолютно ніяк не можу, у мене немає ніяких ресурсів, влади, чи сили. Боюсь, мої примітивні аналітичні можливості та відсутність здатності впливати на ситуацію, це м'яко кажучи, далеко не межа того що існує в світі... :( Далі можна скласти два плюс два: будь-яка дестабілізація в державі де поширені відповідні субкультури автоматично активізує відповідний контингент, який завше політично активний (строят старый-новый мир... :facepalm:), результати для якоїсь, конкретної державки та її громадян, можуть бути від доволі неприємних та таких, що потребують тривалого часу для стабілізації, до повністю катастрофічних... — Чисто моя думка.
  • 0

#270 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 08:10

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.09.2018 – 02:39) писав:

Мене селом із теліком обзивали, а самі від життя відстали... :D Нео-націоналістична субкультура зараз є тренд, особливо на теренах колишнього Радянського Союзу
от я не знаю чого тобі всюди нацики ввижаються, це твої психологічни проблеми, що в тебе кругом нацисти фашисти оточили, яйко-млєко відберуть.
Не бачу я нациків. То такі незначні прояви, що я ними просто нехтую.
  • 0

#271 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 10:48

Перегляд дописуУповноважений (26.09.2018 – 08:10) писав:

от я не знаю чого тобі всюди нацики ввижаються, це твої психологічни проблеми, що в тебе кругом нацисти фашисти оточили, яйко-млєко відберуть.
Не бачу я нациків. То такі незначні прояви,  що я ними просто нехтую.
Нео-націоналісти а не нацики, не перекручуйте, хай вам грець, що це за мода? Перекручувати слова, придиратися до слів, тобто як містер _Іекс до слова "мну", знаходячи причини ображатися на вашого покірного слугу. :angry: Нео-націоналісти це не нацики, це ширше поняття, яке охоплює більшість рухів та течій, відповідних.
Та вашому мені багато ввижається, на жаль, далеко не тільки нацики...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 26.09.2018 – 11:13

• 0

#272 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4843 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 26.09.2018 – 13:15

Перегляд дописусерпинка (25.09.2018 – 16:52) писав:

Без бумажки ти какашка? Та ви бюрократ) Навіть у суді свідчення очевидців і документи є однаковими за важливістю. А ви чомусь вважаєте, що бумаґі (як в гардемаринах) єдині важливі.
Не я, а притомний історик. Історія, уявіть собі, не суд.
Чому? Читайте уривок з Стейнбека.
Ніякий свідок по переше, не може свідчити про масштаби, бо ви маєте властивість бути в одному місці, коли якась катастрофа свідок має властивість перебільшувати масштаби, коли свідчення через 70 років, і останні 30 років свідку давали певного типу пропаганду, свідок несвідомо підстроюватиме своє свідчення під почуте раніше з пропаганди. Тому мемуари, свідчення очевидців через роки, геть кепські джерела для вивчення історії, а оскільки 20 ст., це століття геноцидів і геноцидиків, то саме спосіб перекручення історії, через перетворення її на розповіді свідків, широко використовується різними пропагандами для перебільшення масштабів. Щоб вам там на дикому заході зрозуміліше було. Не тільки за комуняками числяться масові вбивства, але і за буржуазними націоналістами також (УПА, ОУН, Волинь), і так само поляки, опираючись на свідчення очевидців, які все балили, розкручують кількість до неймовірних масштабів (у них, жертви ОУН, переплюовують кількість жертв комуністів).

Повідомлення відредагував kalamar: 26.09.2018 – 13:22

• 1

#273 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4843 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 13:52

Перегляд дописуУповноважений (26.09.2018 – 08:10) писав:

Не бачу я нациків. То такі незначні прояви, що я ними просто нехтую.
Промивка мозку відбувалась в двох напрямках.
  • 0

#274 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2127 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 14:09

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.09.2018 – 10:48) писав:

Перекручувати слова, придиратися до слів, тобто як містер _Іекс до слова "мну", знаходячи причини ображатися на вашого покірного слугу. :angry:
Ти плутаєш ображання з роздратуванням. Надуживання цього кацапського виперду виглядає екстремально ідіотично.
Мнуть яйця в штанях. Подумай про це. Тож, щоразу коли ти мнеш, ти явно і стеганографічно кодуєш свої генітальні послання до неонаціоналістів. І мнеш і мнеш і мнеш. А казав, шо тобі від такого не теє. І як вірити людям? Ти з неонаціоналістами ловиш кайф, а решта люду спитує дискомфорт. В епігастральній області.

Повідомлення відредагував _Ex: 26.09.2018 – 14:20

• 0

#275 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 15:11

Перегляд дописуkalamar (26.09.2018 – 13:15) писав:

Не я, а притомний історик. Історія, уявіть собі, не суд.
А Хлевнюк та міріади інших таких "хлевнюків", які "волають" про жахливі наслідки тотального терору, що немає перед собою прецедентів. Чи це притомні історики? Чи притомні ті, хто заперечує факти політ нищення на офіційному рівні, та мурує пам'ятники символам тих політик? Хороше питання.

Ніякий свідок по переше, не може свідчити про масштаби, бо ви маєте властивість бути в одному місці, коли якась катастрофа свідок має властивість перебільшувати масштаби, коли свідчення через 70 років, і останні 30 років свідку давали певного типу пропаганду, свідок несвідомо підстроюватиме своє свідчення під почуте раніше з пропаганди.
Вірно містере Каламар. Обережно, Ви починаєте мислити тим мисленням яке щастя в житті не приносить, чисто по своєму досвіду. Звісно, свідку важко оцінити масштаби, по цій причині немає сенсу їх запитувати за глобальні масштаби, достатньо запитати допустимо: "А скільки там із ваших знайомих сімей, залишилося після голодомору?", допустимо там у сім'ї десять чоловік, а залишилось в живих троє. Так запитайте, декілька разів, в різних селах — далі те, що Я вам разів двадцять повторював, і з чим Ви, знайомі краще ніж ваш покірний слуга, маю на увазі математичний термін екстраполяція, логіка наступна (Ви полюбляєте строгу логіку та гармонію мат. сфер, наскільки мну розуміє...): Чи проводилися політики нищення лише в тих регіонах, де Я запитував, для того щоб ввести мене в оману? — Ймовірність цього дуже низька, тому-що це було до мого народження, а отже щоб провести таку операцію потрібно було знати майбутнє. Чи проводилися особливо жорстокі політики нищення, які викликали таку смертність у тих сім'ях, в яких Я запитував? — Наврядли, по вище згаданих причинах. Отже політика нищення мала місце до великої множини регіонів (сіл там, просто слово регіон), а не тільки до тих, де Я був, це означає що політика нищення мала властивість масової та цілеспрямованої. Якщо офіційні люди, офіційні цифри це заперечують, отже вони обманюють бо коеф. дост. їхньої інфи нижчий, на багато нижчий... Якщо вони обманюють в такому, важливому питання, то вони можуть обманути й в інших...

Тому мемуари, свідчення очевидців через роки, геть кепські джерела для вивчення історії, а оскільки 20 ст., це століття геноцидів і геноцидиків, то саме спосіб перекручення історії, через перетворення її на розповіді свідків, широко використовується різними пропагандами для перебільшення масштабів. Щоб вам там на дикому заході зрозуміліше було.
Саме так, вірно. По цій причині потрібно підвищувати коефіцієнт достовірності інформації, наприклад у вищезгаданий вашим покірним слугою спосіб.

Не тільки за комуняками числяться масові вбивства, але і за буржуазними націоналістами також (УПА, ОУН, Волинь), і так само поляки, опираючись на свідчення очевидців, які все балили, розкручують кількість до неймовірних масштабів (у них, жертви ОУН, переплюовують кількість жертв комуністів).
Згадати тут ще геноцид Вірмен, і наприклад заяви, одного, дуже авторитетного історика про "чистки" архівів в RoT (маю на увазі роботи містера Акама, там одного), ну як вам сказати, ну в РС "чистити" могли не гірше... Зараз ідуть заяви про підробку архівів в У, з такою самою метою як і в РП допустимо. Звідси висновок? Отож.

У вас, містере Каламар, чисто на мій погляд, таки шарабайка працює. Видно що Ви до Науки маєте відношення якесь, або мали, це сформувало особливий тип мислення, Я такий в Науковців зустрічав, в Універі, а не просто осяйні первинності чи "А + Б = С" :D

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 26.09.2018 – 15:15

• 0

#276 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.09.2018 – 16:25

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (25.09.2018 – 17:18) писав:

Це де таке мну писав?
Прочитай уважно головну сторінку форуму, там є письмові докази, якщо мені на слово не віриш. Хоча, думаю, тут є користувачі, які пам'ятають і можуть підтвердити, що ти таке писав (Уповноважений, напр., зоркий глаз).
Якби ти так не розкидався словами, не кидав слів на вітер, як каже приказка, то може б і пам'ятав, що кому ти пишеш, і не писав би по 100 разів одне і те ж.

Раз Я відвідую цей форум, отже мені мабуть приємно тут щось почитати. Жаль буде як "теревені.орг" упадуть, потрібно хоч якісь свої контакти залишити.
Щоб потім упасти комусь на вуха? <_<

Бо уявлення не маю на який тоді форум перебиратися, а без форумів та майже без спілкування в реалі пічаль якась буде.
Якщо пропаде все, то тоді вже будеш думати, куди себе подіти)
  • 0

#277 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 18:21

Перегляд дописусерпинка (26.09.2018 – 16:25) писав:

Прочитай уважно головну сторінку форуму, там є письмові докази, якщо мені на слово не віриш. Хоча, думаю, тут є користувачі, які пам'ятають і можуть підтвердити, що ти таке писав (Уповноважений, напр., зоркий глаз).
Якби ти так не розкидався словами, не кидав слів на вітер, як каже приказка, то може б і пам'ятав, що кому ти пишеш, і не писав би по 100 разів одне і те ж.
Нонсенс. Коли до мене зверталися, Я в основному відповідав а не ігнорив, це мну часто ігнорять. Якщо Ви про стеганку — Я її не розумію, тільки нормальний, плаін текст. Пишу те від чого серце розривається, як у свою писав автор пісні "Крилья". Таке не гріх і сотню разів написати.

Щоб потім упасти комусь на вуха? <_<
Пардон?

Якщо пропаде все, то тоді вже будеш думати, куди себе подіти)
Спілкування у Глобальній Мережі, свого роду відрада для вашого покірного слуги. Але у мене своєрідний тип мислення та характер, дуже звиклий до самотньості, відлюдкувасті, сам собі режисер так сказати, тому не зважаючи на те, що мені подобаються "теревені", якщо вони пропадуть, мну буде дуже жаль, але це не буде кінець світу.

Перегляд допису_Ex (26.09.2018 – 14:09) писав:

Ти плутаєш ображання з роздратуванням. Надуживання цього кацапського виперду виглядає екстремально ідіотично.
Мнуть яйця в штанях. Подумай про це. Тож, щоразу коли ти мнеш, ти явно і стеганографічно кодуєш свої генітальні послання до неонаціоналістів. І мнеш і мнеш і мнеш. А казав, шо тобі від такого не теє. І як вірити людям? Ти з неонаціоналістами ловиш кайф, а решта люду спитує дискомфорт. В епігастральній області.
:wacko: Ви хоч самі зрозуміли що Ви напечатали, бо ваш покірний слуга мало що втямив?

1) Я не кодую свої пости.

2) Я нічого не мну, це займенник такий, жаргон комп'ютерних онлайн відеоігор, це слово потрібно розуміти по тому, де воно стоїть в реченні, як в Англійській мові — одне слово має з десяток значень.

3) Воно таке саме російське як й українське, це просто жаргон.

4) Та нормальне слово, є ще слово "меян", а "мну" пишеться і на Російській, і на Українській однаково.

Перегляд дописуkalamar (26.09.2018 – 13:52) писав:

Промивка мозку відбувалась в двох напрямках.
Зате тепер у мене там чистота і порядок, гармонія математичних сфер — ХА-ХА-ХА, Я не можу... :facepalm:
  • 0

#278 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4843 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 19:39

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.09.2018 – 15:11) писав:

це означає що політика нищення мала властивість масової та цілеспрямованої. Якщо офіційні люди, офіційні цифри це заперечують, отже вони обманюють бо коеф. дост. їхньої інфи нижчий, на багато нижчий... Якщо вони обманюють в такому, важливому питання, то вони можуть обманути й в інших...
Ви Фростіку геть кепсько знаєте історію. Гаразд, давайте розглянемо період до комуняк, знаєте, ту Росію которую ми потеряли :wink2: Говорухина.
З 1913 року текст, так шо це не комуністична пропаганда.

Цитата

Но уже с середины XIX в. центр голодовок как бы пере-
мещается к востоку [с западной части России], захватывая сначала черноземный район, а затем и Поволжье. В 1872 г. разразился первый самарский голод, поразивший именно ту губернию, которая до того времени считалась богатейшей житницей России.
И после голода 1891 г., охватывающего громадный район в 29 губерний,
нижнее Поволжье постоянно страдает от голода: в течение XX в. Самарская
губерния голодала 8 раз, Саратовская 9. За последние тридцать лет наибо-
лее крупные голодовки относятся к 1880 г. (Нижнее Поволжье, часть при-
озерных и новороссийских губерний) и к 1885 г. (Новороссия и часть нечер-
ноземных губерний от Калуги до Пскова); затем вслед за голодом 1891 г.
наступил голод 1892 г. в центральных и юго-восточных губерниях, голодовки
1897 и 98 гг. приблизительно в том же районе; в XX в. голод 1901 г. в 17
губерниях центра, юга и востока, голодовка 1905 г. (22 губернии, в том
числе четыре нечерноземных, Псковская, Новгородская, Витебская, Костром-
ская), открывающая собой целый ряд голодовок: 1906, 1907, 1908 и 1911 гг.
(по преимуществу восточные, центральные губернии, Новороссия).
Завважте, хліб основний продукт експорту капіталістичної Росії, тобто хліб при капіталізмі в Росії, ввесь час відбирався в напівголодного населення.
Ви чомусь тепер сприймаєте, що ви належите до Європи, а не до Індії, і жити хочете як в Європі, чому? Дореволюційна Росія це була радше Індія, вічно голодний народ, із смертністю в підлітковому віці, яка зашкалювала, і який в середньому не доживав до 30 років. Чужа народу "прослойка" інтелігенції, яка навіть на иншій російській розмовляла, і іноземний капітал, який прийшов щоб по максимуму витягувати із раб сили в азіатській країні. Росія не переживала європейської історії, ні готики, ні відродження, це була типово азіатська країна, в якій провів косметичні реформи Петро. І з часів Переяславської ради Україна була частиною цієї країни за винятком Західної України, яка була найдикішою частиною загалом найвідсталішої в Європі Австро-Угорської імперії. В Україні тривалість життя була трохи вища, наче щось 33 замість 29. В нас була жопа, у власне Росії архижопа за рівнем розвитку.

Повідомлення відредагував kalamar: 26.09.2018 – 19:43

• 0

#279 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2127 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 19:47

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (26.09.2018 – 18:21) писав:

:wacko: Ви хоч самі зрозуміли що Ви напечатали, бо ваш покірний слуга мало що втямив?

1) Я не кодую свої пости.

2) Я нічого не мну, це займенник такий, жаргон комп'ютерних онлайн відеоігор, це слово потрібно розуміти по тому, де воно стоїть в реченні, як в Англійській мові — одне слово має з десяток значень.

3) Воно таке саме російське як й українське, це просто жаргон.

4) Та нормальне слово, є ще слово "меян", а "мну" пишеться і на Російській, і на Українській однаково.
Ми зрозуміли, і думаємо, - ви зрозуміли теж. Адже це не важко - писати мну це тупо. це як їсти власні кози чи возькати пальцем собі в сраку і нюхати потім той палець.
Це була основна думка. А про кодування, то був жарт над твоєю збоченою поведеністю "субкультурами" які шось там кодують. ну і - на неонаціаналізмі. вибач, але ти напросився.

Ні, це не займенник. Цього "займенника" ніде не існує. Ах, жаргон. Те я й казав! Кацапський жаргон. придурошний. він мабуть ще з отого фідо. гидота. Ні цього не потрібно розуміти! Ним потрібно гидувати. Використовувати його це як стяти в урну посеред багатолюдного міста. Дуже по ускемірскі. вгашений алконавт, хитаючись, дзюрить в урну. так, він "мне".

Ні воно не таке саме - в українській його просто нема. воно винахід кацапів, не варто обкрадати їхні цивілізаційні досягнення.

Звичайно, я тобі не командир, і ти можеш писати хоч "хуй через плєчо" на себе замість вживати "я". або ось з справді нашого - "за Лупана!"1 можеш вживати! :lol: Я просто скромно вказав свою думку як достобіса тупо ця ?уєта, це твоє наминання виглядає. Якшо твоя помішаність на якомусь неонаціоналізмі яка тобі всюди ввижається - це трохи лякає, і заставляє задуматись над твоїм психічним здоровям, хоча в кращому для тебе разі, це просто промиті мізки, то ось це просто фууу.

1 - а шо, вай нат. замість писати "я", яке тобі твоя хворая голівонька релігія не дозволяє, ти пишеш гасло кого ти підтримуєш як лідера. Лупан - він ідеальний лідер, він проти неонаціаналізму і стеганографії. він захистаить добрих хлопців і покарає :brovy: паганих хлопців. Він те шо потрібне тобі, всій країнонці, всьому всесвіту. Ти це не якесь там етнографічне хореографічне і мєстєчкове "я", ти не ти, ти за Лупана!

Повідомлення відредагував _Ex: 26.09.2018 – 20:04

• 0

#280 все заєбісь

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 21:35

кальмар знов погнав на зах. україну. видно, зарплату вкоротили, казиться, сука совєцька.
поставив отоманську імперію вище австрійськомадярської.
хуй тобі в писок, історику йобаний
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

1 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних