Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 493

#221 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4842 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 20.09.2018 – 13:00

Перегляд допису%D1%84%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8B%D1%88_%D0%B4%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BA%26amp%3B%2340%3B%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9%26amp%3B%2341%3B (20.09.2018 – 12:50) писав:

Оці повороти "вмикають" дискретність руху ворони, дуже цікаво.

Ага, квантові стрибки.
Ворона летить зі сталою швидкістю, тому користуйтесь формулою v = v*t, де t просто час, який пройде до зустрічі потягів. Якби питання було инакше поставлено, сказано, що зі шв. 30 ворона летить в Київ, а потяги на відстані 60 їдуть назустріч, ви мабуть змогли би розв'язати, а тут, бачите, вам квантові стрибки ворони між потягами завадили.
  • 0

#222 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 20.09.2018 – 16:55

Перегляд дописуkalamar (20.09.2018 – 13:00) писав:

Ага, квантові стрибки.
Ворона летить зі сталою швидкістю, тому користуйтесь формулою v = v*t, де t просто час, який пройде до зустрічі потягів. Якби питання було инакше поставлено, сказано, що зі шв. 30 ворона летить в Київ, а потяги на відстані 60 їдуть назустріч, ви мабуть змогли би розв'язати, а тут, бачите, вам квантові стрибки ворони між потягами завадили.
Ну зрозуміти що оця гармошка

Зображення

обмежена часом зустрічі, при будь-яких швидкостях ворони для мене не так то просто. Цей графік у моїй голові і нагадав мені про дискретність.
  • 0

#223 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 20.09.2018 – 23:10

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (12.09.2018 – 20:00) писав:

Вибачте, чорний гумор... Такої сили РС набув не відразу, навіть коли воно її набуло то Дядько Сем уже доволі серйозно обганяв по ракетним технологіям, але це не мало значення, так-як Mutual Assured Destruction уже працювало, тобто мається на увазі матюкалися по телефонах а не рубалися на смерть, бо знали що обидва трішки не у ваговій категорії простих смертних державок і будь-яка вечірка у цій категорії, якби сурйозна заявочка для обох...
Коли США обганяли СССР по ракетним технологіям? На час карибської кризи ще не було паритету (але західне узбережжя перетворювалось в попіл), тому Куба зробила стільки шелесту, але через кілька років, у випадку війни з США, Союзу Куба вже не була потрібна, МБР діставали США з території СССР, і перетворювалось в попіл не тільки зах. узбережжя, з того часу стало можливо домовлятися з США про роззброєння :wink2: . В 80-му уже був фактично паритет. Не США обігнав СССР, а СССР догнав США.
https://rg.ru/2014/02/02/mbr-site.html
https://topwar.ru/12...ogo-soyuza.html
Власне, з появою сатани, перетворення США в попіл гарантувалось.

Повідомлення відредагував kalamar: 20.09.2018 – 23:27

• 0

#224 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 21.09.2018 – 07:21

Перегляд дописуkalamar (20.09.2018 – 23:10) писав:

Коли США обганяли СССР по ракетним технологіям? На час карибської кризи ще не було паритету (але західне узбережжя перетворювалось в попіл), тому Куба зробила стільки шелесту, але через кілька років, у випадку війни з США, Союзу Куба вже не була потрібна, МБР діставали США з території СССР, і перетворювалось в попіл не тільки зах. узбережжя, з того часу стало можливо домовлятися з США про роззброєння :wink2: . В 80-му уже був фактично паритет. Не США обігнав СССР, а СССР догнав США.
https://rg.ru/2014/02/02/mbr-site.html
https://topwar.ru/12...ogo-soyuza.html
Власне, з появою сатани, перетворення США в попіл гарантувалось.
Де Ви такого наслухалися? :facepalm: Це нонсенс.

Грубо прикиньте, площа ураження ядерного вибуху порядку кілометра квадратних, площа Штатів порядку десять в сьомій квадратних кілометрів... Хай там нас цікавить одна десята від площі як мішень, все одно це десять в шостій. Про який попіл Ви говорите? Ви думаєте чого таке нарощування потенціалів було, просто так? Ви сильно помиляєтеся, все через низьку, первинну уражуючу властивість ядерної вибухівки. Чи не головна шкода інфраструктурі та населенню наноситься вторинними факторами як от пожежі, радіаційне забруднення, хаос, тощо. На мою думку саме через потребу досягнення деякого коефіцієнту первинної шкоди, який би зумовив лавиноподібне зрозстання вторинної і розганялися ядерні потенціали, як Я і говорив — Ви не враховуєте логіку тих людей, Ви її не розумієте. Ядерна зброя це лише частина тотальної війни, її доповнює хімічна та біологічна. І тільки боги знають що ще... Там комплексний удар по ідеї, система. Такий удар не здатне нанести НІЩО, в нашому світі, крім наддержави, наддержава це перші такі утворення за всю історію людства, Штати, Союз, КНР — ці слова звучать зловісно для мене особисто. А Ви тупо зрівняли Союз та Штати до рівня якихось клоунів, це просто смішно пане Каламар, особисто для мене; але у мене своє мислення, свої фантазії, свої марення, навіщо вам вони? Не думаю що Ви в них знайдете хоч якісь відповіді для себе, лише пічаль...

Союз сильно відставав по новітнім технологіям від Штатів, по ракетним не виключення, але десь після шістдесятих була перетнута червона межа, після якої уже не має значення якесь там відставння — Mutually Assured Destruction та матюкання по телефонах із приводів типу — The US Has Lost Six Nuclear Weapons. So Where The Hell Are They? хД, вибачте, чорний гумор.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 21.09.2018 – 07:23

• 0

#225 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 21.09.2018 – 11:57

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.09.2018 – 07:21) писав:

Де Ви такого наслухалися? :facepalm: Це нонсенс.
Нонсенс, то що ви тут вставляєте. СССР в гонці озброєнь в ролі доганяючого був, не США. СССР перший в космос вийшов, але та ракета ще була поганенька як зброя, вона дорога була, мала дуже довгий час підготовки, дуже складна в обслуговуванні, запускалась з відкритої позиції, але вона зіграла передусім психологічно. А з союзниками і базами під боком СССР, в принципі в США ще була спокуса превентивного удару, щоб знищити радянські ракети до їх запуску.
Ще на 66 рік США мав величезну перевагу над СССР по боєголовкам, на 78 СССР обійшов США, і на цей час в СССР було більше ніж досить гарантованих способів доставки (шахта з сатаною в принципі витримувала ядерний удар, і ракета йшла на ціль навіть після ядерного удару по пусковій установці)
Зображення
З сатаною, такий трюк уже не проходив. Так що не США випередило, а СССР догнало.

Грубо прикиньте, площа ураження ядерного вибуху порядку кілометра квадратних,
Пишіть ще. :wink2:

площа Штатів порядку десять в сьомій квадратних кілометрів...
Кількість стратегічних боєголовок доходила до 15 тис. Взагалі не ясно, про що ви глаголите. Цього вистачало навіть на селища міського типу, ну, гаразд, пустелю невада можна було залишити в первозданному вигляді.

Грубо прикиньте, площа ураження ядерного вибуху порядку кілометра квадратних,
Площа повних руйнувань 20 кт бомби порядку 1 км, на сатані напр. в принципі могло бути як 10 бомб по мегатоні, так і одна 20 мт. В 20 мт. зона повного екстермінатуса коло 10 км, десь 20 часткового, і це не зважаючи на инші фактори, як світлове випромінювання, яке дає опіки, проникаючу радіацію, і радіоактивне забруднення.

Повідомлення відредагував kalamar: 21.09.2018 – 12:01

• 0

#226 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 21.09.2018 – 13:07

Перегляд дописуkalamar (21.09.2018 – 11:57) писав:

Нонсенс, то що ви тут вставляєте. СССР в гонці озброєнь в ролі доганяючого був, не США. СССР перший в космос вийшов, але та ракета ще була поганенька як зброя, вона дорога була, мала дуже довгий час підготовки, дуже складна в обслуговуванні, запускалась з відкритої позиції, але вона зіграла передусім психологічно. А з союзниками і базами під боком СССР, в принципі в США ще була спокуса превентивного удару, щоб знищити радянські ракети до їх запуску.
Ще на 66 рік США мав величезну перевагу над СССР по боєголовкам, на 78 СССР обійшов США, і на цей час в СССР було більше ніж досить гарантованих способів доставки (шахта з сатаною в принципі витримувала ядерний удар, і ракета йшла на ціль навіть після ядерного удару по пусковій установці)
https://cpb-ca-c1.wpmucdn.com/blog44.ca/dist/1/686/files/2018/03/C98E6DA1-9B29-4082-AA42-878656006E68-2i7ooy5.png
З сатаною, такий трюк уже не проходив. Так що не США випередило, а СССР догнало.
Містере Каламар, Я ж писав, Союз не відразу здобув таку силу. І там не одними боєголовками, там цілий комплекс мер був... І є. В Союзі ракети були гірші, вони були більші, літали повільніше, не такі точні, і все таке, але свою роботу вони б зробили, повірте. Як ружбайка Калашнікова. На початку вісімдесятих давно вже був МАД, про що Я і говорив. Штати на початку вісімдесятих уже мали круті комп'ютерні та аналітичні технології націлені звичайно ж на війну, різнопланову, в тому числі економічну, культурну. А Союз мав вождів для народу, святе минуле великих менеджерів, та хліб по дві копійки... :(

Пишіть ще. :wink2:
Будь-ласка.

Кількість стратегічних боєголовок доходила до 15 тис. Взагалі не ясно, про що ви глаголите. Цього вистачало навіть на селища міського типу, ну, гаразд, пустелю невада можна було залишити в первозданному вигляді.
Та ніхто не написав їх реальну кількість... Так їх було дуже багато і є дуже багато. А чому їх так багато? Бо це доцільно при нанесенні удару, бо там сидять люди не дурніші за вас містере Каламар. Зараз світ став більш урбанізованим — а урбанізована територія ідеальна мішень для ядерної зброї, думаю повернуться від принципу менше мегатон більше боєголовок до менше боєголовок та більше мегатон. Потужний вибух наносить великому мегаполісу катастрофічну шкоду, більшу ніж декілька малих вибухів. Причина цього думаю у матеріалах, а саме залізобетону та висотних будівлях. — Чисто моя думка.

Площа повних руйнувань 20 кт бомби порядку 1 км, на сатані напр. в принципі могло бути як 10 бомб по мегатоні, так і одна 20 мт. В 20 мт. зона повного екстермінатуса коло 10 км, десь 20 часткового, і це не зважаючи на инші фактори, як світлове випромінювання, яке дає опіки, проникаючу радіацію, і радіоактивне забруднення.
Навіть із вашими прикидками, очевидно що потрібно порядку тисяч носіїв вибухівки, як от ракет. О чем спор?

Містере Каламар, де Ви такий нонсенс про зону екстермінатуса читали, і взагалі звідкіль Ви взяли таке круте слово? Дійсно, думаю були стратегії "екстермінатуса"... Зона повного нищення у сто-мегатонної бомбочки приблизно п'ять-десять кілометрів радіусом. Навіть у цьому радіусі, є шанс що фундаментальні, залізобетонні конструкції вціліють. Залізобетон є дуже міцна штука, у мене десь фотки є із Хіросіми, де чи том бетонна, чи то цегляна споруда вціліла майже впритул до проекції епіцентру на поверхню, круто! Але будинки дуже добре горять, не зважаючи на те що прекрасно захищають від термальної радіації. Тому мну і говорив, що ураження населення та інфраструктури, левова доля якого набирається вторинними факторами. Хоча залежить від регіону, по урбану якщо бити — там дуже багато буде первинного нищення. Некто Алекс Веллерштейн (Alex Wellerstain) зроби якийсь божевільний, сюрреалістичний проект — Nukemap, інколи хочеться їханути сто мегатончиків по Нью-Йорку, Москві, Пекіну... Звичайно ж віртуально, так сказати, утилізація деструктивних поривів.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 21.09.2018 – 13:12

• 0

#227 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 21.09.2018 – 13:23

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.09.2018 – 13:07) писав:

Містере Каламар, Я ж писав, Союз не відразу здобув таку силу. І там не одними боєголовками, там цілий комплекс мер був... І є. В Союзі ракети були гірші, вони були більші, літали повільніше, не такі точні, і все таке,
Та що ви кажете, серйозно?
Недавно Маск запускав Falcon, він інтенсивно рекламувався, як найпотужніша ракета. Насправді, найпотужніша ракета тепер. В совку енергія виводила 100 тон.

Повідомлення відредагував kalamar: 21.09.2018 – 13:34

• 0

#228 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 21.09.2018 – 13:28

Перегляд дописуkalamar (21.09.2018 – 13:23) писав:

Та що ви кажете, серйозно?
Недавно Маск запускав Falcon, він інтенсивно рекламувався, як найпотужніша ракета. Насправді, найпотужніша ракета тепер. В совку енергія виводла 100 тон.
Найпотужніша ракета для цивільних потреб. Для військових якби не дуже афішують. Далі що? "Енергія" дійсно крутий ракетоносій, і що? Яку зброю Ви побудуєте на його основі? Говорю вам, грубо кажучи у Союзі ракети були великі, не точні і повільні. Тому потрібно було дуже багато ракет і боєголовок. Але яка різниця, що так, що так МАД сработал и все нормально. — Чисто моя думка.
  • 0

#229 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 21.09.2018 – 13:53

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.09.2018 – 13:28) писав:

Найпотужніша ракета для цивільних потреб. Для військових якби не дуже афішують. Далі що? "Енергія" дійсно крутий ракетоносій, і що? Яку зброю Ви побудуєте на його основі? Говорю вам, грубо кажучи у Союзі ракети були великі, не точні і повільні. Т
Ну дурня це. Були ракети точні, швидкі, і багато їх не було потрібно, їх багато і не робили, робили досить. Спочатку ви імперію зла в в ескалації гонки озброєнь звинувачуєте, коли вам показують, що ситуація була протилежною, ви розповідаєте, як круто завдяки американському генію і капіталізму США обігнав СССР, коли вам пояснюють, що де факто США програв гонку ракетно-яденрих озброєнь, бо вся затія ще в 50 виглядала як створення ультимативної зброї для лібералізації комуняк, коли власне територія США була в безпеці, то досягнув США того, що за годину у випадку війни перетворювався в попіл в 70-ті, і треба було домовлятися з СССР про роззброєння. Вам нарешті нема що сказати, і ви вигадуєте, що мовляв ракети в совку були не правильні, не тієї конструкції. :wink2:
І ракети і воднева бомба в совку були оригінальної конструкції. Напр. воднева бомба оригінальної конструкції, розвід. матеріали не допомогли.
https://24tv.ua/rady...vnitsya_n934311

Повідомлення відредагував kalamar: 21.09.2018 – 13:56

• 0

#230 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 21.09.2018 – 16:02

Перегляд дописуkalamar (21.09.2018 – 13:53) писав:

Ну дурня це.
І не говоріть. Всі уявлення вашого покірног слуги, взагалі схожі на якусь божевільну дурню, отак і живу уже під тридцять років...

Були ракети точні, швидкі, і багато їх не було потрібно, їх багато і не робили, робили досить.
А в Штатів було точніші, швидші. Робили досить багато — до Армагедону готувалися, там принцип "лучше перебдеть".

Спочатку ви імперію зла в в ескалації гонки озброєнь звинувачуєте, коли вам показують, що ситуація була протилежною, ви розповідаєте, як круто завдяки американському генію і капіталізму США обігнав СССР,
Не перекручуйте слова будь-ласка, Я розумію, мене інколи важко зрозуміти, але все одно.
1) Я не використовував терміни пропагандиських воєн типу "імперія зла".
2) Я не звинувачува Союз в ескалації, Я лише зауважив що Штати продовжили гонку тільки по богам відомим мотивав. Тут спрацював так-званий "ефект Сахарова".
3) Містере Каламар, ваші намагання зрозуміти тодішню ситуацію, боюсь є безнадійними. Немає сенсу шукати істину там, де вона зарита так глибоко що легше починати рити з іншого кінця землі...
4) Я не вважаю дії чи бездіяльність Штатів у певних ситуаціях, як визначальний фактор розгрому Союзу, Я вам вже сто разів писав що гниль в Союзу, яка залишилась із часів становлення потопила все.

коли вам пояснюють, що де факто США програв гонку ракетно-яденрих озброєнь
Якби це сталося, Союз відразу б наніс превентивний ядерний удар, без різниці який приві. Тому це нонсенс, хоча б тому, що такого не сталося. Ви просто слабко уявляєте відставання Союзу по технологіям та люто недооцінюєте Штати із їхнім вмінням "пускать пыль в глаза", та їхнім як публічним так і не публічним ВПК — як на мене це наслідок якогось типу мислення, навряд марксистьского, марксисти дуже серйозно сприймали США, це просто ходячі "калькулятори" були і є, інакше і бути не може, і чим більше інфи було доступно марксистам, тим серйозніше вони сприймали Штати... Я б сказав що це наслідок дії на вас нео-націоналізму, або чогось подібного, не ображайтеся, мну зараз сонний та мелить всіляку нісенітницю. Я сам, як Ви виразилися — продукт пропаганди.

бо вся затія ще в 50 виглядала як створення ультимативної зброї для лібералізації комуняк, коли власне територія США була в безпеці, то досягнув США того, що за годину у випадку війни перетворювався в попіл в 70-ті, і треба було домовлятися з СССР про роззброєння.
:facepalm: Ви забули про висадку в Нормандії :). Як пам'ятаєте Союз рухався до берегів Атлантичного океану, визволяти...
Ви дійсно гадаєте що Союз би не використав козир (трамп хД) якби такий мав у плані беззаперечної переваги у озброєннях — не маю на увазі чисто воєнний, із геополітичної точки зору також? Але бачите, Штати діяли жорстко, як і Союз. Кажу вам, Союз відставав по технологіям, у деяких сферах ДУЖЕ СИЛЬНО, але це не робило повномасштабний конфлікт менш жахливим у випадку такому. Тому і МАД. — Чисто моя думка.

Вам нарешті нема що сказати, і ви вигадуєте, що мовляв ракети в совку були не правильні, не тієї конструкції. :wink2:
І ракети і воднева бомба в совку були оригінальної конструкції. Напр. воднева бомба оригінальної конструкції, розвід. матеріали не допомогли.
https://24tv.ua/rady...vnitsya_n934311
Ви не розумієте, що Штати могли створити все те саме що і Союз, але створювали краще. Кращі ракети, кращі літаки, кращі кораблі, кращі субмарини, кращі супутники, кращі там не знаю, шпигуни. Так, були деякі галузі де Союз обганяв, але все те було під грифом "не публічно", і все таке... Бо у них технології були розвинутіші. А Союз брав кількістю. Союз часто, як на мене, просто роздував на різних рівнях свої досягнення, і на рівні простих пролетаріїв і на рівні довідників по оборонці. — Чисто моя думка. Почитайте людинку, яка була в системі — генерала одного, "Сім вождів", початок можна не читати, але там починаючи із Хрущова. Проїдтеся по глибинках, попитайте людей, складіть пазли інфи, невже так важко? Ну це по крайні мірі не спотворить інформаційну картину, вірно?

Просто суспільство Штатів дуже ефективне, воно не "забите" клоунським нонсенсом типу нео-націоналізмів, що створює протиріччя, конфлікти та гальмує розвиток, його не репресували, не гноїли голодом, не відбирали у нього власність, а навпаки — роздавали, люди почувалися там людьми, коротше. Все це виробило менталітет свого роду, не зашуганих, не обдовбаних людей, принаймні середньостатистично. І от це суспільство, як динама потягло Штати вгору, на всіх рівнях, від песєн-плясок (культурного) до системи орбітальних лазерних озброєнь (військового), ну це наприклад.
Союзу не зміг повернути вектор на достатній кут після шістдесятих, Союз не зміг повиганяти клоунів достатньо далеко від руля, а далі, програш, розпад це справа техніки... Це світ наддержав, а клоунада якихось африканських племен. — Чисто моя думка.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 21.09.2018 – 16:05

• 0

#231 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 21.09.2018 – 20:46

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.09.2018 – 16:02) писав:

Ви не розумієте, що Штати могли створити все те саме що і Союз, але створювали краще.
Згадайте про ворону задачу. Вважайте її тестом на сприймання речей, такими якими вони є, а не такими, якими вам їх навіюють. Якби ви на навіювання не піддались, одразу розв’язали задачу.
В області космосу і ракет, ні штати ні союз не мали першості, в когось шось одне було краще, в когось инше. Але ви повторюєте зашиту в мозок гіпнопрограму. Якщо по ефективності (витрачені кошти - результат), совок був на порядок попереду США. Совок брав мізками, штати грошами.

Повідомлення відредагував kalamar: 21.09.2018 – 20:47

• 0

#232 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.09.2018 – 13:32

Перегляд дописуkalamar (21.09.2018 – 20:46) писав:

Згадайте про ворону задачу. Вважайте її тестом на сприймання речей, такими якими вони є, а не такими, якими вам їх навіюють. Якби ви на навіювання не піддались, одразу розв’язали задачу.
В області космосу і ракет, ні штати ні союз не мали першості, в когось шось одне було краще, в когось инше. Але ви повторюєте зашиту в мозок гіпнопрограму. Якщо по ефективності (витрачені кошти - результат), совок був на порядок попереду США. Совок брав мізками, штати грошами.
Це стандартна "фішка" відповідного контингенту зараз, у них там "тести" на вміння відзеркалювати, перевертати, та сприймати прихований зміст, :facepalm:, всі хто не вміють перевертати — відповідно не такі осяйні хД, записуйтеся до них, їм люди що відразу бачать розв'язки задачі дуже потрібні, ой боже, геть не буду...

Моя гіпнопрограма говорить шо якби результат на лицо :D. А Закони Теормодинаміки штука вперта, говорять що минулого в макросвіті не повернеш так просто. Вам важко буде зрозуміти людей типу Сахарова, як вашому покірному слузі оту задачу про ворону... Візьму самокатку, поїду в райцентер, куплю "Кока-Кола" та "Байкалу", та потравлюся трішки, подумаю про сумні речі. У мну талант, постійно думати про сумні речі.
  • 0

#233 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 22.09.2018 – 21:10

Перегляд дописуkalamar (21.09.2018 – 20:46) писав:

Згадайте про ворону задачу.
Вам би самим ту задачу зрозуміти, точніше її зв'язок до нашої дискусії про Союз та Штати, який Ви так описали. Допустимо мну спочатку уявив себе на місці ворони, у руках і годинником та зрозумів що там у будь-якому разі швиздість ворони на час до зустрічі, як би це змінило кінцевий результат? — Ніяк. Якби мну просто сказав, заявив як постулат — ворона пролетить швидкість на час від старту до зустрічі, чи це б щось змінило? — Нічого. Цей би результат можна було б використати на практиці. Я не говорю що такий підхід є хороший, мну ним не користується в житті (так званий підхід Ґрьотишева), але от у випадку розуміння ефективності Штатів та Союзу, його можна використати.
Результат не на користь Союзу. У Штатах було і є жити краще, вони сильніші. А причини можна вже шукати у населенні, у геополітичному положенні, у злому умислі Штатів, у випадку, або у ри'бяток що рулюють. Я ставлю на те, що головна причина гнилі — гниль у рульових. Я їх у всьому виню, і немає тут ніякої презумції невинуватості.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 22.09.2018 – 21:10

• 0

#234 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 22.09.2018 – 22:13

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.09.2018 – 13:32) писав:

Це стандартна "фішка" відповідного контингенту зараз, у них там "тести" на вміння відзеркалювати, перевертати, та сприймати прихований зміст, :facepalm:, всі хто не вміють перевертати — відповідно не такі осяйні хД, записуйтеся до них, їм люди що відразу бачать розв'язки задачі дуже потрібні, ой боже, геть не буду...
Це буржуйська задача. Про Джона Сільвера теж, але за ту ви не брались.
Вона не фішка, звичайна задача на рівномірний рух з приколом. Ніякого прихованого змісту, ніякої фішки. В тому то і справа, що прикол в тому, що дехто починає шукати прихований зміст замість того, щоб просто неупереджено поміркувати.

Повідомлення відредагував kalamar: 22.09.2018 – 22:13

• 0

#235 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.09.2018 – 06:56

Перегляд дописуkalamar (22.09.2018 – 22:13) писав:

Це буржуйська задача. Про Джона Сільвера теж, але за ту ви не брались.
Вона не фішка, звичайна задача на рівномірний рух з приколом. Ніякого прихованого змісту, ніякої фішки. В тому то і справа, що прикол в тому, що дехто починає шукати прихований зміст замість того, щоб просто неупереджено поміркувати.
Та мну мав на увазі не саму задачу а вашу відповідь. Зара реально мода на подвійний зміст особливо у деякого контингентику, всюди від їхніх блогів-ресурсів до політичних промов. Туди ж наприклад ідеально вписується генітальний маразм про кібератаки і все таке, бо то є природними осяйностями (мну колись критикував тут одного клоуна із універу, який там на рахунок "мальчікі пронікают а девочкі таємниці" ваяв :facepalm:). Якщо спробувати описати загальну схему того подвійного змісту відповідного контингентику — вони беруть примітивні уявлення, та закопують їх декількома шарами конспірології, в результаті, для тих хто бачить подвійний зміст, в основному, то здається вселенською мудрістю.
Я не говорю що непотрібно шукати подвійний зміст, просто у деяких випадках, у цьому немає ніякого, особливого сенсу.

Неупереджено мислити неможливо містере Каламар, завше буде якась доля упередженості, щоб це якось нівельовувати в сумі і потрібен статистичний підхід.

До речі, одному любителю подвійного-сакралу-осяйностей, у Європці популярно пояснили на прикладі пожежників та зварювальників хД (міністру ІР), а другій, такій-же любительці такого-ж, запропонували пройти психіатричну експертизу хД (політик із ФР) — приємно що риб'ятка в Європі не втрачають почуття гумору. — Чисто моя думка.
  • 0

#236 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.09.2018 – 08:33

як тобі вдається будь-яку тему перетворити на політсрач? це тому що в тебе в селі головне джерело інформації - телевізор?
  • 0

#237 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.09.2018 – 12:21

Перегляд дописуУповноважений (23.09.2018 – 08:33) писав:

як тобі вдається будь-яку тему перетворити на політсрач?
Ну, якщо подивитися на це з іншого сторони, по перше не тільки ваш покірний слуга задіяний у процесі перетворення даного топіку на "політсрач", по друге зараз багатьох людей турбують дані питання, які Ви так не культурно назвали. І не у всіх людей на ці питання є віковічні, осяйні відповіді, такі зрозумілі... :) У мене так точно немає.

Перегляд дописуУповноважений (23.09.2018 – 08:33) писав:

це тому що в тебе в селі головне джерело інформації - телевізор?
Моя бабушка ще читає газету "Жизнь" :facepalm:
  • 0

#238 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 23.09.2018 – 14:15

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (23.09.2018 – 06:56) писав:

Та мну мав на увазі не саму задачу а вашу відповідь.
В задачі нема ніякого подвійного змісту, ви її просто не змогли розв’язати, бо не змогли мислити за межами початкового враження, ви фактимчно не змогли неупереджено прочитати умову. Ви навіть тут, розповідаючи мені казки про подвійний зміст, повністю зашорені власною "мудрістю".
Але там инша задача була, про Джона Сільвера. То теж проста задача, якщо ви можете мислити не стандартно, бачити аналогії.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.09.2018 – 21:10) писав:

Я ставлю на те, що головна причина гнилі — гниль у рульових. Я їх у всьому виню, і немає тут ніякої презумції невинуватості.
Ну вам же тепер компартія не заважає, вперед. Ви маєте свободу, як в штатах, ставайте мільярдером.
Ви лаєте совок, але як останній совок сподіваєтесь на правильних рульових, які вас виведуть із кризи. :wink2: Тепер ви як і в штатах тут маєте свободу стати мільярдером чи бомжом, і вам не дадуть 15 діб за туніядство і примусово на якусь роботу не влаштують.
А серйозно. Сама тема абсурдна, нема сенсу в Україні зараз шукати роботу науковця, бо науки у нас вже нема, і не буде. Є сенс (сумнівний) спробувати вступити до аспірантури, щоб виїхати за кордон, все.
Бачили демографію? З неї висновок, Україна не зможе серйозно покращити економічний стан, бо нема кому працювати. Навіть низькокваліфікованої раб сили нема. За двадцять років реформ освіти не тільки наука втрачена, а і професійна підготовка, зараз в дефіциті робітничі професії слюсаря, столяра, зварника... І все те нікому не треба. В совку діти були мрійники, вони хотіли бути космонавтами, моряками, льотчиками... тепер прагматичні, вони хочуть бути юристами, менеджерами... Тому не фізикою прагніть займатись, а як сучасні люди, йдіть на якійсь курси по менеджменту, і займайтесь продажею чогось, як нормальні люди тепер роблять? чи йдіть в політику, то добре підгунтя для бізнесу.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.09.2018 – 14:21

• 0

#239 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4842 повідомлень

Відправлено 23.09.2018 – 15:19

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.09.2018 – 21:10) писав:

Я ставлю на те, що головна причина гнилі — гниль у рульових. Я їх у всьому виню, і немає тут ніякої презумції невинуватості.
І, будь ласка, не співайте старої пісеньки, що рульові вам винні.
Діє конкупенція, і перебування у руля просто один із способів конкуренції. Бізнес, який у руля, щоб туди сісти теж мав попрацювати, виграти вибори, гарненько промити вам мізки, в нього поточні витрати, на утримання телеканалів чи інтернет газет, на періодичні вибори. Щоб бути біля корита і мати змогу красти, треба спочатку до того корита дістатись. Тому, ну смішно ці воплі чути про злочинну владу, все ОК у нас з владою. Вона цілком нормальна. Просто не можуть всі бути буржуями, треба комусь бути і пролетаріатом. :8:

Повідомлення відредагував kalamar: 23.09.2018 – 15:20

• 0

#240 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.09.2018 – 15:35

Перегляд дописуkalamar (23.09.2018 – 14:15) писав:

В задачі нема ніякого подвійного змісту, ви її просто не змогли розв’язати, бо не змогли мислити за межами початкового враження, ви фактимчно не змогли неупереджено прочитати умову. Ви навіть тут, розповідаючи мені казки про подвійний зміст, повністю зашорені власною "мудрістю".
Ой не зміг, а казочки мої можете не читати, кому в кінці-кінців вони потрібні крім власне, вашому покірного слузі із його "мудрістю"? Ручаюсь, Ви легко знайдете не казкові а дуже реальні пояснення від інших людей в інших місцях, які не сумніваюсь вас задовільнять та дадуть відповіді на всі запитання що вас бентежать. :)

Але там инша задача була, про Джона Сільвера. То теж проста задача, якщо ви можете мислити не стандартно, бачити аналогії.
Ой, мну всі ці стандарти-не-стандарти. Я краще почитаю ще якусь казочку собі :), задачу спробую розв'язати, мені ж потрібно хоч якісь кошти заробляти.

Ну вам же тепер компартія не заважає, вперед. Ви маєте свободу, як в штатах, ставайте мільярдером.
Хай компартія поверне життя та долі людей на території України, а тоді вже і не заважає. Розумієте містере Каламар, неможна згноїти населення голодом та репресіями, а тоді сказати що нічого такого не було і ми вам більше не будемо заважати, живіть як в Штатах... Це так не працює.

Ви лаєте совок, але як останній совок сподіваєтесь на правильних рульових, які вас виведуть із кризи. :wink2:
Я сподіваюсь на рульових, у яких є хоч якась клепка та які не потоплять в злиднях і крові те що залишилося від Союзу, із Україною включно... Бо як на мене, є чималий ризик такого сценарію, через вищезгадані причини. Бо сила то є таке вчинити, благо, поширені нео-націоналістичні течії тому в поміч, а ума як у собіратєлєй зємєль...

Тепер ви як і в штатах тут маєте свободу стати мільярдером чи бомжом,
Ваш покірний слуга далеко не є взірцем успішності в суспільстві.

і вам не дадуть 15 діб за туніядство і примусово на якусь роботу не влаштують.
Боюсь мене б спіткала інша доля, якби мну жив у відповідні часи. Розумієте, нищення людей, це проти мого єства, божевілля і все таке. Як один говорив про мене: "Тяжелый случай!"; а РС таке визначення значило "враг народа" автоматом, як "ворог нації" у клоунів.

А серйозно. Сама тема абсурдна, нема сенсу в Україні зараз шукати роботу науковця, бо науки у нас вже нема, і не буде. Є сенс (сумнівний) спробувати вступити до аспірантури, щоб виїхати за кордон, все.
Абсурдні теми, це по моєму профілю.

Бачили демографію? З неї висновок, Україна не зможе серйозно покращити економічний стан, бо нема кому працювати. Навіть низькокваліфікованої раб сили нема. За двадцять років реформ освіти не тільки наука втрачена, а і професійна підготовка, зараз в дефіциті робітничі професії слюсаря, столяра, зварника... І все те нікому не треба. В совку діти були мрійники, вони хотіли бути космонавтами, моряками, льотчиками... тепер прагматичні, вони хочуть бути юристами, менеджерами...
Та не все так погано в Україні, могло бути гірше, повірте. Погляньте на САР хоча б...
Якби Ви жили в тому ж РС, у певні роки, в певних місцях, Ви б взагалі сказали: "Кінець всьому, божевілля, Армагедон!"; а якось та існує. Мну теж хотів бути космонавтом-науковцем :(

Тому не фізикою прагніть займатись, а як сучасні люди, йдіть на якійсь курси по менеджменту, і займайтесь продажею чогось, як нормальні люди тепер роблять?
На жаль, Я не сильно потрапляю в категорію "нормальна людина", особливо за типом мислення. Боюсь не зможу займатися вищезазначеним по різним причинам. Фізика — вихід.

чи йдіть в політику, то добре підгунтя для бізнесу.
У мене лице погано підходить для політики і мені дуже важко брехати людям, доводиться переломлювати себе, тому і не брешу.

Перегляд дописуkalamar (23.09.2018 – 15:19) писав:

І, будь ласка, не співайте старої пісеньки, що рульові вам винні.
Діє конкупенція, і перебування у руля просто один із способів конкуренції. Бізнес, який у руля, щоб туди сісти теж мав попрацювати, виграти вибори, гарненько промити вам мізки, в нього поточні витрати, на утримання телеканалів чи інтернет газет, на періодичні вибори. Щоб бути біля корита і мати змогу красти, треба спочатку до того корита дістатись. Тому, ну смішно ці воплі чути про злочинну владу, все ОК у нас з владою. Вона цілком нормальна. Просто не можуть всі бути буржуями, треба комусь бути і пролетаріатом. :8:
Винні, кожній поламаній долі вони винні... Ми з вами просто по різному сприймаємо систему під назвою наддержава. Ви не розумієте про який руль Я говорю. Ніякий бізнес, ніяка конкуренція тут нідочого. Просто є механізми, різні, як от колеса, трансмісія, не знаю там, скло. У всіх цих механізмів є певне призначення. А є рульовий механізм, складний механізм, багато детальок, більшість із яких надійно закриті обшивкою, але дуже важливий механізм.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

1 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних