Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 46

#21 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1047 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 22.06.2018 – 05:57

Перегляд дописуkalamar (22.06.2018 – 02:55) писав:

Ні, рівно два. Рахування чисел тут абсолютно ні до чого. Читайте як у Фіхта. Хай a рац число, ну невже вам не зрозуміло, що є два перерізи. Перший всіх x таких що x<a, a <= x, другий x<=a, a<x. Все.

Не вигадуйте, у Фіхта ніде не говориться про підходення до точок. :wink2:  Там про переріз говориться, все. Чітко означення читайте, і не добавляйте своїх дурниць до означень. Фіхтенгольц доводить, що не можливий переріз в якому є найбільший і найменший елементи. Є три типи перерізів, серед них є перерізи, в яких нема ні найбільшого, ні найменшого. Далі розглядається множина самих перерізів і перерізи ототожнюються з дійсними числами.
Напр. переріз, раціональних чисел, які менші або більші іраціонального e x<e e<x. x - раціональні числа, тому там не може бути нестрога нерівність. Але ви розбили раціональні числа да два класи, і будь-яке число одного класу менше, за будь яке число иншого. Водночас ні в верхньому класі нема наймешого, ні в нижньому найбільшого.

Пропустіть дедекіндові перерізи і дійсні числа, розуміння вимагає певного рівня математичного мислення. Читайте з другої глави.
Я б радий то все пропустити, але проблема така, що ваш покірний слуга хоч і звик до невизначеності у роздумах (темної безодні свого роду), але у даному, конкретному випадку, мені потрібно хоч якесь уявлення про цю штуку, яка по факту лежить в основі Числення (теореми про левів та мисливців, про клітки і тому подібне), і якщо Я не буду мати уявлення, то на жаль, буду "глючити" на кожному кроці :(.

Як це неважливо рахування!?
Перед тим як почати різати оте кляте раціональне, Фіхтенґольц надав йому в л а с т и в о с т е й, тобто із аморфоного, хаотичного божевілля, він виокремив певний простір, медіум і надав йому строгої форми. Я говорю про базові поняття, властивості отих, абстрактних, раціональних чисел

Зображення

Тобто якийсь смисл говорити про більше, менше, оті правила, якщо ми не можемо порахувати: нуль, один, два, три...?
Тобто люди, граючись із правилами які вони самі створили, знайшли дивні числа, які не можливо було виразити, порахувати! Їх лише можна було позначити якимось значком. Але вони все одно повинні підкорятися правилам, БІЛЬШЕ, МЕНШЕ, тощо. Отже яке їхнє місце? На це питання, по ходу і намагається відповісти Фіхтенґольц, із допомогою абстрактних пошуків та досліджень містера Дедекінда. Створюється ще одне правило, пойняття — переріз. Що це таке? Я це розумію отак:

Зображення

Тоді банзай! До нас доходить, що можна використати перерізи для знаходження місця отим ірраціональним карлчючкам, у нашому Континуумі. Ми знаємо, що наприклад корінь із два, повинен бути менше мільйона мільйонів, і більше від нуля за абсолютним значенням, інакше всі наші правила, ідуть під три чорти і все валиться. Отже будемо робити перерізи спочатку тільки по нашим, раціональним числам, а тоді уже і по ірраціональним. Отут то Я і заглючив, до того ж мені потрібно бігти зараз, забивати індика :(, що Я просто ненавиджу робити.
  • 0

#22 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4618 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 22.06.2018 – 10:03

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.06.2018 – 05:57) писав:

Як це неважливо рахування!?
Ну що ви рахуєте. Раціональних чисел не континуум, їх зліченна кількість, перерізів раціональних чисел континуум, і це можна довести. В Фіхта далі доводиться здається, я вже не пам’ятаю, через діагональну процедуру Кантора.
Дійсні числа означуються конструктивно як перерізи раціональних чисел. Кожне іраціональне число означується через розбиття всіх раціональних чисел на два класи, більших за то число і менших.
Логічна схема.
Є раціональні числа - будуються перерізи раціональних чисел - ці перерізи трактуються як навий вид чисел, на них вводиться відношення порядку (означується, як розуміти поняття більше для перерізів) - доводиться теорема про повноту (те, що якщо розглянути перерізи уже цих нових чисел, не виходять нові числа) - і нарешті, можна довести що потужність множини перерізів раціональних чисел більша, за потужність множини раціональних чисел, тобто, що потужність множини перерізів континуум.
Далі можна довести, що означення дійсних чисел через перерізи еквівалентно існуванню верхньої грані обмеженої множини чисел, чи означенню через десяткові дроби, чи означенню дійсних чисел через фундаментальні послідовності.

Повідомлення відредагував kalamar: 22.06.2018 – 10:22

• 1

#23 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4618 повідомлень

Відправлено 22.06.2018 – 11:56

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.06.2018 – 05:57) писав:

Отже будемо робити перерізи спочатку тільки по нашим, раціональним числам, а тоді уже і по ірраціональним.
Ви не намалюєте переріз Дедекінда, навіть не пробуйте. Ви розумієте, що серед раціональних чисел виду x<2 нема найбільшого елемента (бо два в цю множину не входить)?
А серед чисел x<= 2 є, число 2.
Будь яке раціональне число або більше за pi, або менше, тобто належить або одному, або другому класу перерізу. Але розгляньте множину раціональних чисел менших за пі, спробуйте знайти в ній найбільше раціональне число. Такого нема. Ця множина раціональних чисел обмежена зверху будь-яким раціональним більшим за пі, але найбільшого елемента не має.

Повідомлення відредагував kalamar: 22.06.2018 – 11:57

• 1

#24 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1047 повідомлень

Відправлено 22.06.2018 – 21:38

Перегляд дописуkalamar (22.06.2018 – 10:03) писав:

Ну що ви рахуєте. Раціональних чисел не континуум, їх зліченна кількість, перерізів раціональних чисел континуум, і це можна довести. В Фіхта далі доводиться здається, я вже не пам’ятаю, через діагональну процедуру Кантора.
Дійсні числа означуються конструктивно як перерізи раціональних чисел. Кожне іраціональне число означується через розбиття всіх раціональних чисел на два класи, більших за то число і менших.
Логічна схема.
Є раціональні числа - будуються перерізи раціональних чисел - ці перерізи трактуються як навий вид чисел, на них вводиться відношення порядку  (означується, як розуміти поняття більше для перерізів) - доводиться теорема про повноту (те, що якщо розглянути перерізи уже цих нових чисел, не виходять нові числа) - і нарешті, можна довести що потужність множини перерізів раціональних чисел більша, за потужність множини раціональних чисел, тобто, що потужність множини перерізів континуум.
Далі можна довести, що означення дійсних чисел через перерізи еквівалентно існуванню верхньої грані обмеженої множини чисел, чи означенню через десяткові дроби, чи означенню дійсних чисел через фундаментальні послідовності.
Ну добре, за Континуум, раціональних то може Я і загнув, не розуміюсь на Теорії Множин, мені інтуїтивно здалося :unsure:. Але ота числова пряма, лежить в основі більше-менше, а отже і рахування на ній. Немає сенсу говорити що число більше чогось там, якщо ми не можемо уявити числову пряму, та положення чогось там і нашого числа на ній. Будемо читати далі книгу для технікумів, Зєльдовича і Фіхтенґольца :), у мене є ще така, також читаю трішко, може кому згодиться —

Зображення

Перегляд дописуkalamar (22.06.2018 – 11:56) писав:

Ви не намалюєте переріз Дедекінда, навіть не пробуйте. Ви розумієте, що серед раціональних чисел виду x<2 нема найбільшого елемента (бо два в цю множину не входить)?
А серед чисел x<= 2 є, число 2.
То була схематична абстракція перерізів Дедекінда, і не погана до речі :otruta:.

Перегляд дописуkalamar (22.06.2018 – 11:56) писав:

Будь яке раціональне число або більше за pi, або менше, тобто належить або одному, або другому класу перерізу. Але розгляньте множину раціональних чисел менших за пі, спробуйте знайти в ній найбільше раціональне число. Такого нема. Ця множина раціональних чисел обмежена зверху будь-яким раціональним більшим за пі, але найбільшого елемента не має.
Будь-яким, раціональним числом меншим за Піфагорове, але найбільшого у ній немає, чи множину мали на увазі два перерізи, "верхній" і "нижній", а обмежена зверху, малось на увазі верхній?
Отут у мене стався ще один заминка. Фіхтенґольц зробив фінт, він перевів властивості раціональних чисел на ірраціональні, ДО ТОГО як зробив переріз. Тобто Ви навили прекрасну аналогії із числом два та Піфагоровим. Спочатку визначивши переріз для числа два, а тоді говорячи: У нас є перерізи раціональних чисел, нехай ВСЯ сукупність і правила цих перерізів (множина) є числами ДІЙСНИМИ. Геніально у принципі! Мені подобається. Цей Дедекінд, таки непогано розумівся на всіляких штучка-дрючках і з множинами та числам, саме так :respekt:. Але за замовчуванням, припускається що операція більше-менше, визначена на всю множину перерізів, тобто на наше Ріал нумберс. Але думаю це передбачення вірно зроблено, ну принаймні логічно.

П. С. Ще раз дякую, що допомогли це хоч якось уявити.
  • 0

#25 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4618 повідомлень

Відправлено 23.06.2018 – 01:08

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.06.2018 – 21:38) писав:

Але за замовчуванням, припускається що операція більше-менше, визначена на всю множину перерізів, тобто на наше Ріал нумберс. Але думаю це передбачення вірно зроблено, ну принаймні логічно.
Своя рука владика. Ми асоціюємо переріз з дійсним числом і ми ж покладаємо що воно більше всіх чисел класу А, і менше - А'. Там не передбачення, а означення.
По Фіхтенгольцу вчилось вже кілька поколінь, не думайте, що вам так просто вдасця там помилки знайти. Якщо вам здається, що там помилка, це тому що ви в щось не в’їжджаєте.
По викладу то дуже добрий підручник, по тому, як добре по ньому вчитись - середній. Тобто він кращий звичайно, ніж абсолютна більшість сучасних. Але, людина яка самостійно по ньому вчиться, за лісом може не побачити дров. Справа в тому, що строге доведення багатьох результатів аналізу, буває далеким від того, як ці результати були в першу чергу отримані і від інтуїтивних образів, які за ними стоять. Спочатку інтуїтивно відкривають результати, і заднім числом придумують їх доведення. Скачайте кілька книжок Сержа Ланга, по них краще вчитись.
  • 0

#26 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1047 повідомлень

Відправлено 23.06.2018 – 04:22

Перегляд дописуkalamar (23.06.2018 – 01:08) писав:

Своя рука владика.
І що це означає? Це типу своя рука володарка, чи своя рука Владика? Володарка мабуть.

Ми асоціюємо переріз з дійсним числом і ми ж покладаємо що воно більше всіх чисел класу А, і менше - А'. Там не передбачення, а означення.
Це ще більше підтверджує мою здогадку. Ми відкрили щось, позначили це щось, як корінь із два, далі ми за замовчування припустили, що це щось, має такі самісінькі властивості як і в раціональних числах: комутативність, адитивність, трансляційність, більше-менше (числова пряма), тощо. Отут і полягає "фінт".

По Фіхтенгольцу вчилось вже кілька поколінь, не думайте, що вам так просто вдасця там помилки знайти. Якщо вам здається, що там помилка, це тому що ви в щось не в’їжджаєте.
Ну, у мене так часто бувало, що спочатку думав що то помилка, а тоді виявлялося що дійсно помилка, тільки в мене :D. Але з іншої сторони, це допомогло мені зрозуміти, з вашою допомогою, хоч на якомусь рівні, ті перерізи. Повірте, сам, ваш покірний слуга, кумекав би то тиждень, а може і два... Таке вже не раз бувало, оце "зависання" люто гальмує моє навчання, і часто приводить до того, що Я його закидаю. Оскільки перерізи, то було дуже базове пойняття, то тепер буду завше мати в уяві ці штуки про розгляді інших питань, таким чином дуже здорово вийшло!

По викладу то дуже добрий підручник, по тому, як добре по ньому вчитись - середній. Тобто він кращий звичайно, ніж абсолютна більшість сучасних. Але, людина яка самостійно по ньому вчиться, за лісом може не побачити дров. Справа в тому, що строге доведення багатьох результатів аналізу, буває далеким від того, як ці результати були в першу чергу отримані і від інтуїтивних образів, які за ними стоять. Спочатку інтуїтивно відкривають результати, і заднім числом придумують їх доведення.
Занотував! Інтуїтивно, це мені підходить, у мене все життя — інтуїтивно хД. Чорний гумор... :(

Скачайте кілька книжок Сержа Ланга, по них краще вчитись.
У мене вони є, майже всі думаю. На вмістилищі даних, під ідіотською назвою КОЛХОЗ, і розміром десь ~ 100 Gb, із яких половина Фізика/Математика, але їх там як шукати, то краще заново завантажити. Все одно Я не можу по одному підручнику навчатися, так-що Ланг буде обов’язково.
  • 0

#27 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4618 повідомлень

Відправлено 23.06.2018 – 11:18

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (23.06.2018 – 04:22) писав:

Це ще більше підтверджує мою здогадку. Ми відкрили щось, позначили це щось, як корінь із два, далі ми за замовчування припустили, що це щось, має такі самісінькі властивості як і в раціональних числах: комутативність, адитивність, трансляційність, більше-менше (числова пряма), тощо. Отут і полягає "фінт".
Не припустили, а поклали, і не відкрили, а сконструювали. У нас є рац. числа. Ми з рац чисел сконструювали перерізи. І ми ж самі ввели на множині перерізів відношення порядку, яке захотіли. Америку можна відкрити і можна припустити, що там слони водяться. Будинок будується, не відкривається.
  • 0

#28 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1047 повідомлень

Відправлено 24.06.2018 – 03:43

Перегляд дописуkalamar (23.06.2018 – 11:18) писав:

Не припустили, а поклали, і не відкрили, а сконструювали. У нас є рац. числа. Ми з рац чисел сконструювали перерізи. І ми ж самі ввели на множині перерізів відношення порядку, яке захотіли. Америку можна відкрити і можна припустити, що там слони водяться. Будинок будується, не відкривається.
Будинок має фундамент, із бетону нехай, та цегляну надбудову із цегли, у вигляді стін. І те, і те, прискіпливо побудовано. Але. Зробивши фундамент, ми припустили що штука яка тримає цеглу у вищезгаданій надбудові, має такі властивості як і наш, звичний фундамент. Давайте продовжимо цю аналогії, звернувшись до підручника Фіхтенґольца, том адин.

Зображення

Таакс, а тепер подивимось на те шість

Зображення

Ну написано, що особисто Я не зрозумів ні чірта, лупаючи своїми очима. Тому потрібно розібратися хоч трішки (клятий Фіхтенґольц!)

Зображення

I Аксіома Архімеда для континууму, тобто для того, де можна намалювати відрізок, хоча б. На нашому перерізі не вийде таке зробити. Але грець із ним.

II Давайте поглянемо верхню рівність, у ній прихована еквівалентність наступного

Зображення

Чому? Ми ж начебто ніяких, дійсних чисел ще не ввели? — Тому що інакше, немає сенсу говорити за той самий квадратичний показник. Навіть припустивши, що там немає нічого (кордонного числа у нашому перерізі), пустота, ми все одно вважаємо цю пустоту як таку, що підкоряється нашим правилам, тому-ж більше-менше від чогось, у даному випадку від нашої не пустоти, зв’язку між квадратом числа та квадратним коренем. Без цього "фінта", втрачається взаємозв’язок між перерізами та ірраціональними числами і не можемо сказати що нехай ота невизначеність у нашому перерізі, буде числом ірраціональним, як зроблено це у Фіхтенґольца. Суть вище написано, можна виразити в тому, що ми вигадали правила, створили світ, а тоді дедукцією, слідуючи цим правилам, віднайшли в нашому, строгому та визначеному світі, дійсні числа, не навпаки.

О, Я починаю розбиратися у Математиці :cool1:
  • 0

#29 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1047 повідомлень

Відправлено 24.06.2018 – 07:19

Не підкинете плз, місця де можна завантажити манускрипти Сержа Ланґа? На КОЛХОЗІ копав, тільки якесь божевілля за його авторством, типу Ріманова Алгебра. До речі у мені після ваших порад, непогано почала йти Математика, звичайно мало що запам’ятовую, в одне око влітає, з іншого вуха вилітає, але все одно...
  • 0

#30 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1047 повідомлень

Відправлено 03.07.2018 – 18:37

Де Ви поділи вельмишановного Каламара?
  • 0

#31 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1724 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.07.2018 – 23:52

Він нас покинув :goodnight: (чорний-пречорний гумор).

Фрост, а чому обов'язково науковцем? Ти точно потягнеш? Може мрії відкласти в бік і спуститися на грішну землю? Якщо крім фізики тебе нічого не цікавить, але науковцем не вдається стати, то може ти можеш виховати майбутніх науковців? Наприклад, пішовши вчителем фізики.
Був тут один "любимий" всіма користувач (хоча _Ех і справді його, здається любив і любить, _Ех сентиментальний)), який теж не мав роботи, але мав захоплення читати зарубіжну літературу. От теж міг би піти на вчителя, зарубіжки, але в нього освіти немає вдповідної, біда. А в тебе є. Ви педагогіку вчили?
  • 0

#32 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1047 повідомлень

Відправлено 20.07.2018 – 07:22

Перегляд дописусерпинка (19.07.2018 – 23:52) писав:

Він нас покинув :goodnight:  (чорний-пречорний гумор).
Цей користувач поїхав на море?

Фрост, а чому обов'язково науковцем? Ти точно потягнеш?
Не знаю, нічого іншого у голову не приходить, і професія можна сказати шляхетна. На рахунок потягнеш — процентів вісімдесят що ні.

Може мрії відкласти в бік і спуститися на грішну землю?
Тільки падати вмію, а тоді знову якось, само-собою опиняюся у хмара і навіть вище...

Якщо крім фізики тебе нічого не цікавить, але науковцем не вдається стати, то може ти можеш виховати майбутніх науковців? Наприклад, пішовши вчителем фізики.
Робота із дітьми то не моє, часто пропонували — не захотів. Я із дорослими, в основному, не можу спільну мову знайти, а із малечею то взагалі пипець...

Був тут один "любимий" всіма користувач (хоча _Ех і справді його, здається любив і любить, _Ех сентиментальний)), який теж не мав роботи, але мав захоплення читати зарубіжну літературу. От теж міг би піти на вчителя, зарубіжки, але в нього освіти немає вдповідної, біда. А в тебе є. Ви педагогіку вчили?
Були додаткові курси педагогіки, платні, ваш покірний слуга, уже й не пам'ятаю причини, не пішов. Здається мені тоді чи грошей не вистало, чи щось із кимось посварився (як завше), чи не захотів. А, згадав, перший курс, був типу відпочинок на дачі із викладачем який тими педагогікакми завідував на нашому потоці, молодий викладач був. І ми там трішки посварилися, він мені щось там сказав, бо ваш покірний слуга щось там кинув не туди (здається Я кидав шкірки від апельсину за якісь багаті забори, там дорогі машини стояли, заможні дуже люди жили), Я йому щось там відповів, він мене штовхнув у потилицю, ну і ваш покірний слуга його там штовхнув трішки... :( Мені взагалі не подобався його погляд світ, точніше те, що він нам цей погляд м'яко нав'язував як єдино вірний.
Але не пішов Я на педагогіку не тому, а через те що не захотів. Педагогіка то не моє, ваш покірний слуга може жити на межі бідності, абсолютно без грошей, тільки б не робити роботу від якої мене нудить :).
  • 0

#33 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1724 повідомлень

Відправлено 20.07.2018 – 23:12

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (20.07.2018 – 07:22) писав:

Цей користувач поїхав на море?
Дідько його знає. Хоч би не вмер. :D

Не знаю, нічого іншого у голову не приходить, і професія можна сказати шляхетна. На рахунок потягнеш — процентів вісімдесят що ні.
Шляхетні професії для шляхтичів)

Тільки падати вмію, а тоді знову якось, само-собою опиняюся у хмара і навіть вище...
Мріяти не шкідливо. Шкідливо - не мріяти. Я теж час від часу мрію про іншу роботу, але не можу придумати про яку. :D

Робота із дітьми то не моє, часто пропонували — не захотів. Я із дорослими, в основному, не можу спільну мову знайти, а із малечею то взагалі пипець...
Ну, фізика ніби з класу сьомого починається. То вже підлітки. В сьомому класі дівчата взагалі дуже навіть дорослі, принаймні я після сьомого більше не виросла. :D В школі звісно тяжко працювати, але це зараз чи не єдина робота на селі. Професія до того ж може не така шляхетна, але інтелігентна. Якщо не лякають плани уроків, перевірка зошитів, то можеш іти. На дітей можна забити. Якщо тобі справді цікава фізика, то і дітям буде цікаво з тобою. Але якщо диплом не підходить для вчителювання і там не записано викладач фізики, то звичайно ти в прольоті.

Були додаткові курси педагогіки, платні, ваш покірний слуга, уже й не пам'ятаю причини, не пішов. Здається мені тоді чи грошей не вистало, чи щось із кимось посварився (як завше), чи не захотів. А, згадав, перший курс, був типу відпочинок на дачі із викладачем який тими педагогікакми завідував на нашому потоці, молодий викладач був. І ми там трішки посварилися, він мені щось там сказав, бо ваш покірний слуга щось там кинув не туди (здається Я кидав шкірки від апельсину за якісь багаті забори, там дорогі машини стояли, заможні дуже люди жили), Я йому щось там відповів, він мене штовхнув у потилицю, ну і ваш покірний слуга його там штовхнув трішки... :( Мені взагалі не подобався його погляд світ, точніше те, що він нам цей погляд м'яко нав'язував як єдино вірний.
Але не пішов Я на педагогіку не тому, а через те що не захотів. Педагогіка то не моє, ваш покірний слуга може жити на межі бідності, абсолютно без грошей, тільки б не робити роботу від якої мене нудить :).
Призвичаїтись можна до любої роботи, головне, щоб колектив більш-менш був.

Повідомлення відредагував серпинка: 20.07.2018 – 23:13

• 0

#34 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1047 повідомлень

Відправлено 21.07.2018 – 09:59

Перегляд дописусерпинка (20.07.2018 – 23:12) писав:

Дідько його знає. Хоч би не вмер. :D
Абсолютно не смішно. Хто б не був за цим акаунтом, він уміє, як Я це називаю — сумніватися, або принаймні намагався показати це у своїх постах. Із таким вмінням, підказує моя інтуїція, жити буває ой як не просто у сучасному світі людей...

Шляхетні професії для шляхтичів
Не зовсім те слово, але ваш покірний слуга кращого не знайшов в Українській мові, щоб виразити мої почуття до даної професії. Noble, honor — якось так.

Мріяти не шкідливо. Шкідливо - не мріяти. Я теж час від часу мрію про іншу роботу, але не можу придумати про яку. :D
Мрійники не зовсім пристосовані до "мирського" життя, ваш покірний слуга тому приклад. Дивні у вас мрії: Ви мрієте про щось не визначене, про якусь невідому професію, чи уявляєте себе на різних професіях але не можете вибрати? Чи якийсь інший, ваш варіант?

Ну, фізика ніби з класу сьомого починається. То вже підлітки. В сьомому класі дівчата взагалі дуже навіть дорослі, принаймні я після сьомого більше не виросла. :D
У якому сенсі "дорослі"? І в якому сенсі Ви такі ж якими були у сьомому класі? І людина-людині різниця. Ваш покірний слуга, наприклад, м'яко кажучи, не є зрозок комунікабельності та активного соціального життя, ні в першому класі, ні зараз, із дівчатами то взагалі... Але до чого тут це все!? :wacko:

В школі звісно тяжко працювати, але це зараз чи не єдина робота на селі. Професія до того ж може не така шляхетна, але інтелігентна. Якщо не лякають плани уроків, перевірка зошитів, то можеш іти. На дітей можна забити. Якщо тобі справді цікава фізика, то і дітям буде цікаво з тобою. Але якщо диплом не підходить для вчителювання і там не записано викладач фізики, то звичайно ти в прольоті.
Та той поїзд давно вже поїхав, там нових вчителів понабирали. Я не уявляю себе вчителем, бо звик говорити що думаю раніше ніж подумаю що потрібно говорити... Ваш покірний слуга ніколи, ні на кого не працював і не отримував за це заробітну плату (і це в свої ~тридцять), жив і живе відлюдником на краї села, ніде не гуляє, майже ні з ким не спілкується в живу (рідко буває занесе мене доля-вибір кудись, в їдучий вихор подій, але то буває дуже рідко, на щастя), і таку людину відразу поставити навчати дітей? *фейспалм* Що Я їх навчу, думати та "сумніватися" в усьому, робити важкий вибір та брати відповідальність? Пфф... Краще не сумніватися, бачити все визначеним і простим, уставленим та не заморочуватися над складними відповідями, не брати відповідальність, не пропускати через себе чиїсь чужі страждання, тощо, так легше жити...

Ні, Я ж говорив, щоб у моєму дипломі було написано хоч щось зв'язане із педагогікою, потрібно було проходити додаткові курси, а так, нічого такого немає. Можна звичайно, повторити/вивчити те що не знав, далі піти у педагогічний Універ якийсь, та пройти курси педагога. Коротше, у будь-якому випадку потрібно самонавчатися, а на це підуть роки, а соц. забезпечення мені необхідно уже зараз і не менше ніж тій Лізі Мейтнер (видатному Фізику, якого позбавили пенсій там і тому подібного). Я от наприклад, не так давно закінчив бігуче повторення кривих другого порядку, але чомусь, замість того щоб закрипіти це все задачами, відкинув навчання тижня на три (які були як у тумані, із недосипанням, тощо). Дуже повільно все йде якось, із таким скрипом. :( Тепер мабуть доведеться швиденько повторити лінії, тоді криві другого порядку, а тоді все задачами, простими, на одну-дві дії, просто щоб запам'ятати.

Призвичаїтись можна до любої роботи, головне, щоб колектив більш-менш був.
Не знаю, не пробував. Повірю вам на слово. Взагалі, жив би ваш покірний слуга в Союзі, його б давно поставили на облік за туніядство, хоча думаю, закопали б набагато раніше до того, по вище згаданим причинам. — Чорний гумор, пардон.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 21.07.2018 – 10:11

• 0

#35 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1724 повідомлень

Відправлено 21.07.2018 – 21:54

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (21.07.2018 – 09:59) писав:

Абсолютно не смішно. Хто б не був за цим акаунтом, він уміє, як Я це називаю — сумніватися, або принаймні намагався показати це у своїх постах. Із таким вмінням, підказує моя інтуїція, жити буває ой як не просто у сучасному світі людей...
Так, якщо він вмер, то це зовсім не смішно))
Він вміє сумніватися у словах інших людей, але не своїх) У своїх переконаннях він якраз дуже впевнений. Так, сумніватися щодо чужих точок зору це "велике" досягнення і "тяжкий" тягар. А спробувати погодитися з людиною, щодо слів якої маєш сумніви, слабо? Оце справді тяжо, визнати іншу точку зору, навіть не неправильну, а просто іншу.

Не зовсім те слово, але ваш покірний слуга кращого не знайшов в Українській мові, щоб виразити мої почуття до даної професії. Noble, honor — якось так.
Благородна? І чим благородна професія науковця?
Почуття до професії... Пфф. Робота - це марудна річ. Результати роботи можуть тішити, але сумніваюсь, що люди люблять працювати. Людина дуже лінива скотина, вона не любить працювати. Але жити ж якось треба? Доводиться терпіти багато чого. Але є люди, які краще будуть "терпіти" сором від того, що живуть на чиїйсь шиї, ніж терпіти працювати. Над кожним паном є більший пан і кожен слуга має нижчого служку. В мирському житті це так, але іноді нерівності вирівнюються і стають непомітними, або люди просто до них звикають. А як інакше?

Мрійники не зовсім пристосовані до "мирського" життя, ваш покірний слуга тому приклад. Дивні у вас мрії: Ви мрієте про щось не визначене, про якусь невідому професію, чи уявляєте себе на різних професіях але не можете вибрати? Чи якийсь інший, ваш варіант?
Робота просто дістає іноді, от і мрію про іншу. Це напевно так само, коли жінка дістає чоловіка, він теж починає мріяти про іншу)) Так зрозуміліше?

У якому сенсі "дорослі"? І в якому сенсі Ви такі ж якими були у сьомому класі? І людина-людині різниця. Ваш покірний слуга, наприклад, м'яко кажучи, не є зрозок комунікабельності та активного соціального життя, ні в першому класі, ні зараз, із дівчатами то взагалі... Але до чого тут це все!? :wacko:
В професії вчителя комунікабельність не головне і навіть не потрібне. Головне вміти читати монологи. У тебе це досить добре виходить))

Та той поїзд давно вже поїхав, там нових вчителів понабирали. Я не уявляю себе вчителем, бо звик говорити що думаю раніше ніж подумаю що потрібно говорити... Ваш покірний слуга ніколи, ні на кого не працював і не отримував за це заробітну плату (і це в свої ~тридцять), жив і живе відлюдником на краї села, ніде не гуляє, майже ні з ким не спілкується в живу (рідко буває занесе мене доля-вибір кудись, в їдучий вихор подій, але то буває дуже рідко, на щастя), і таку людину відразу поставити навчати дітей? *фейспалм* Що Я їх навчу, думати та "сумніватися" в усьому, робити важкий вибір та брати відповідальність? Пфф... Краще не сумніватися, бачити все визначеним і простим, уставленим та не заморочуватися над складними відповідями, не брати відповідальність, не пропускати через себе чиїсь чужі страждання, тощо, так легше жити...
Ну значить малинним бізнесом треба зайнятись, він нині популярний, кажуть.

Ні, Я ж говорив, щоб у моєму дипломі було написано хоч щось зв'язане із педагогікою, потрібно було проходити додаткові курси, а так, нічого такого немає. Можна звичайно, повторити/вивчити те що не знав, далі піти у педагогічний Універ якийсь, та пройти курси педагога. Коротше, у будь-якому випадку потрібно самонавчатися, а на це підуть роки, а соц. забезпечення мені необхідно уже зараз і не менше ніж тій Лізі Мейтнер (видатному Фізику, якого позбавили пенсій там і тому подібного). Я от наприклад, не так давно закінчив бігуче повторення кривих другого порядку, але чомусь, замість того щоб закрипіти це все задачами, відкинув навчання тижня на три (які були як у тумані, із недосипанням, тощо). Дуже повільно все йде якось, із таким скрипом. :( Тепер мабуть доведеться швиденько повторити лінії, тоді криві другого порядку, а тоді все задачами, простими, на одну-дві дії, просто щоб запам'ятати.

Не знаю, не пробував. Повірю вам на слово. Взагалі, жив би ваш покірний слуга в Союзі, його б давно поставили на облік за туніядство, хоча думаю, закопали б набагато раніше до того, по вище згаданим причинам. — Чорний гумор, пардон.
Я взагалі-то, хоч і прослухала курс з педагогіки (безкоштовний), але вчителем теж навідріз відмовилась іти працювати. Проте переживала сильно на 5-му курсі, що не знаю, на яку роботу йти. Але в місті, то не в селі, без роботи з голоду здохнеш. Мусиш щось знайти. Просиш допомоги у інших, щоб знайшли. Лишився б ти у місті, то де б небудь зачепився, а в селі з освітою нема куди себе подіти. Хіба плюнути на свій диплом і зайнятись чимось кардинально іншим, куди є можливість піти.

Повідомлення відредагував серпинка: 21.07.2018 – 21:57

• 0

#36 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1959 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 21.07.2018 – 22:16

екск'юз мі, хто це такий? шпіц чи шо? про кого ти коротше, я заінтригований. і я не сентиментальний.
  • 0

#37 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1047 повідомлень

Відправлено вчора – 08:21

Перегляд дописусерпинка (21.07.2018 – 21:54) писав:

Так, якщо він вмер, то це зовсім не смішно))
Він вміє сумніватися у словах інших людей, але не своїх) У своїх переконаннях він якраз дуже впевнений. Так, сумніватися щодо чужих точок зору це "велике" досягнення і "тяжкий" тягар. А спробувати погодитися з людиною, щодо слів якої маєш сумніви, слабо? Оце справді тяжо, визнати іншу точку зору, навіть не неправильну, а просто іншу.
Боюсь вельмишановна серпинка, не все так просто. Розумієте, оця штука яку ваш покірний слуга називає сумніви, свого роду здатність провести аналіз, подивитися на ситуацію під різними кутами, тощо... Це і дар, і прокляття водночас. Це не працює в одну сторону, якщо людина починає сумніватися, як Ви виразилися у словах інших людей, та сприймати світ як Науковець, це майже неминуче приводить її до сумнівів у своїх власних словах, виборі, вчинках. Але різні люди, реагують на це по різному, хтось божеволіє, хтось убиває у собі цю здатність сумніватися, тощо. Люди із таким типом свідомості схильні критикувати інші точки зору, світогляди інших людей, відчайдушно намагаючись тим самим довести вірність якихось своїх тверджень, або просто "намацати" хоч якийсь "твердий ґрунт", якщо опонент цієї людини не в змозі представити пояснення яке б витримало критичний погляд, то це викликає ще більш різку критику. У той же час, якщо приведені докази витримують оцю критичну перевірку, це може викликати перегляд поглядів для самої людини що мислить отими "сумнівами", рано чи пізно. По цій причині "крутих аналітиків" буде дуже мало у відповідних релігіях та ідеологіях, бо сама структура мислення, структура свідомості таких людей не зовсім корелює із згаданим вище. Це все із мого власного, суб'єктивного досвіду.

Благородна? І чим благородна професія науковця?
Тим що твоя робота менше зв'язана із Системою, ніж більшість професій, а отже із божевіллям та гнилятинням. Як і хто використовуватиме результати твоєї роботи, це вже питання іншого плану. Хоча звичайно це вузько-планова умовність, але все ж таки. Проїхали, то все мої марення...

Почуття до професії... Пфф. Робота - це марудна річ.
Ну, вельмишановна серпинка, як сказати, люди різні і роботи різні. Різні люди, знаходять різне, у відповідно різних роботах :).

Результати роботи можуть тішити, але сумніваюсь, що люди люблять працювати. Людина дуже лінива скотина, вона не любить працювати.
Сама робота може бути результатом, який тішить. Так трапляється у Науковій сфері і не тільки. Екстраполяція вашого шаблону опису людей, на площину всього людства, виглядає просто смішно, нагадує якусь чергову, безглузду, науково-популярну книжечку по нейрології, типу "жінки-кішки", "чоловіки-коти", а все інше то продукти та культурні надбудова, "Боже-боже-боже", як говорив Ґвіздо.

Але жити ж якось треба? Доводиться терпіти багато чого. Але є люди, які краще будуть "терпіти" сором від того, що живуть на чиїйсь шиї, ніж терпіти працювати. Над кожним паном є більший пан і кожен слуга має нижчого служку. В мирському житті це так, але іноді нерівності вирівнюються і стають непомітними, або люди просто до них звикають. А як інакше?
У нас виникає проблема, міс Серпинка, ми як-раз з'їжджаємо у "мирську" площину, для якої ваш покірний слуга не пристосований зовсім. Але Я все таки спробую щось відповісти.

Але жити ж якось треба? — Якось. Якось це дуже широке та відносне поняття. На щастя Україна не всіма богами проклятий Афганістан наприклад, тому тут оце "якось" має під собою доволі широкий спектр можливостей, принаймні в більшості випадків.
Доводиться терпіти багато чого — "Доводиться" тісно пов'язано із попереднім "якось". Ці дві штуки можна скомбінувати у "доводиться якось", або у "якось доводиться". Я б дуже хотів тут процитувати одного мульт-персонажа (Мюгена), але не буду, так як сам маю таку чесноту як терпіння, на превеликий жаль, ця чеснота має одну катастрофічну хибу, інколи, по незрозумілим мені причинам воно відмикається, наприклад коли страждають звичайні люди, тим більше невинні. Такі відімкнення даної функції приводять до, м'яко кажучи несприятливих наслідків для вашого покірного слуги, це одна із причин, чому Я живу подалі від людей і рідко куди вибираюся :).
Сором — Це є дуже відносне поняття, міс Серпинка. Для когось звична річ обманювати людей, маніпулювати ними, використовувати їх (всьо по Дарвіну), для мене особисто, це сором, так примітивно мислити. Ну і в такому дусі.
Нерівності вирівнюються, як і рівності перестають бути такими (не знаю в Українській слова підхожого).
А як інакше? — Ви не можете уявити просту альтернативу до чогось там? Пфф... Не смішіть, це самообман, або ж Ви самі обмежуєте своє мислення. Альтернативи можна уявити майже до будь-чого, питання у тому чи можна, і чи потрібно втілити їх у життя, але це вже питання із іншого виміру.

Робота просто дістає іноді, от і мрію про іншу. Це напевно так само, коли жінка дістає чоловіка, він теж починає мріяти про іншу)) Так зрозуміліше?
Ні. Приблизно уявляю як це коли дістає робота (у мого знайомого від його роботи "дах їхав"...), особисто Я б не зміг працювати так, хіба-що під тортурами. Не знаю як-це коли жінка дістає чоловіка, не мав ніяких, таких стосунків із дівчатами. По цій темі є прекрасний епізод, прекрасного телесеріалу "Сутінкова Зона", називається: "Прекрасне місце щоб відвідати", пардон за тавтологію :). А, ще одне, вибачте, міс Серпинка, але якщо Ви знову про конспірології, то Я впевнений на цьому форумі знайдуться користувачі із якими, Я не сумніваюсь, Ви зможете попрактикуватися у спілкування по даному плані, і ще раз перепрошую, просто ваш покірний слуга, очевидно не належить до цих користувачів.

В професії вчителя комунікабельність не головне і навіть не потрібне. Головне вміти читати монологи. У тебе це досить добре виходить))
Дякую за комплімент, Я думаю. :) Ну, на рахунок комунікабельності — то тут ваш покірний слуга посперечався б, Ви мабуть не в селі навчалися. Ну от в Універі, на лекції Математичного Аналізу, одного разу, один студент (поганий студент), слухаючи монолог викладача, на всю аудиторію заявив: "Отец! Давай кончай!", викладач був у ступорі секунд двадцять... То наприклад у роки мого навчання в Школі, у викладачів летіло все, скручені папірці — це таке, безневинне. Там були і мокрі, брудні ганчірки, і пусті, поліетиленові пляшки (інколи не пусті...). Ваш покірний слуга намагався захищати вчителів, але без особливого успіху.
Це Я до того, що вчителі із авторитетом та комунікабельністю, страждали не так.

Ну значить малинним бізнесом треба зайнятись, він нині популярний, кажуть.
У мене малини у принципі є трішки, але не настільки щоб її продавати. І чим цей малий бізнес, пов'язаний із Наукою? :/ Та і який із мене бізнесмен, Я он разок із копами зв'язався, по дрібниці (перший раз так довелося із ними щось вирішувати), так там такі нерви були і прямі погрози розправою, розгорівся скандал, декілька людей потім перевилися на інші посади (ну мабуть не через мене, але просто факт), пипець коротше такий розгорівся... І це була просто дрібниця якась! Я не розумію людей, ось і все. А в бізнесі потрібно уміти домовлятися із людьми, на жаль, це не є чеснота вашого покірного слуги :(.

Я взагалі-то, хоч і прослухала курс з педагогіки (безкоштовний), але вчителем теж навідріз відмовилась іти працювати. Проте переживала сильно на 5-му курсі, що не знаю, на яку роботу йти. Але в місті, то не в селі, без роботи з голоду здохнеш. Мусиш щось знайти. Просиш допомоги у інших, щоб знайшли. Лишився б ти у місті, то де б небудь зачепився, а в селі з освітою нема куди себе подіти. Хіба плюнути на свій диплом і зайнятись чимось кардинально іншим, куди є можливість піти.
Так, от в таких мирських от питання, мені потрібна допомога порадою, ручаюсь не тільки мені, але все одно.

Зайнятися чимось кардинально іншим? — Це буде витягувати час, хоча Я і так свій час витрачаю на пусті марення, але все одно.

Електроніка/програмування? — Зараз багато хто цим займається, можливо це дозволить перебувати у селі, допомагати своїм предкам (вони уже старі, без допомоги господарство не потягнуть ніяк). Але хотілося б максимально бути наближеним до Фізики. Тобто, Нано-технології, Електроніка, Квантові Комп'ютери, щось таке. Але на таке потрібно довго самонавчатися, роки. Паралельно можна підчитувати щось за теми які також цікавлять, як от Квантова Гравітація (у принципі, ці речі у деяких планах пов'язані).

Навчатися відразу на "статтю"? — Проблема у тому, що це не приноситиме доходу, і не факт що принеси, а мені дохід потрібен уже зараз, бо ваш покірний слуга трішки не захищений соціально (ну це м'яко кажучи...).
Коротше, якби там не було, потрібно вивчати/повторювати якийсь базис.
  • 0

#38 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1724 повідомлень

Відправлено вчора – 11:06

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.07.2018 – 08:21) писав:

Боюсь вельмишановна серпинка, не все так просто. Розумієте, оця штука яку ваш покірний слуга називає сумніви, свого роду здатність провести аналіз, подивитися на ситуацію під різними кутами, тощо... Це і дар, і прокляття водночас. Це не працює в одну сторону, якщо людина починає сумніватися, як Ви виразилися у словах інших людей, та сприймати світ як Науковець, це майже неминуче приводить її до сумнівів у своїх власних словах, виборі, вчинках. Але різні люди, реагують на це по різному, хтось божеволіє, хтось убиває у собі цю здатність сумніватися, тощо. Люди із таким типом свідомості схильні критикувати інші точки зору, світогляди інших людей, відчайдушно намагаючись тим самим довести вірність якихось своїх тверджень, або просто "намацати" хоч якийсь "твердий ґрунт", якщо опонент цієї людини не в змозі представити пояснення яке б витримало критичний погляд, то це викликає ще більш різку критику. У той же час, якщо приведені докази витримують оцю критичну перевірку, це може викликати перегляд поглядів для самої людини що мислить отими "сумнівами", рано чи пізно. По цій причині "крутих аналітиків" буде дуже мало у відповідних релігіях та ідеологіях, бо сама структура мислення, структура свідомості таких людей не зовсім корелює із згаданим вище. Це все із мого власного, суб'єктивного досвіду.

Тим що твоя робота менше зв'язана із Системою, ніж більшість професій, а отже із божевіллям та гнилятинням. Як і хто використовуватиме результати твоєї роботи, це вже питання іншого плану. Хоча звичайно це вузько-планова умовність, але все ж таки. Проїхали, то все мої марення...

Ну, вельмишановна серпинка, як сказати, люди різні і роботи різні. Різні люди, знаходять різне, у відповідно різних роботах :).

Сама робота може бути результатом, який тішить. Так трапляється у Науковій сфері і не тільки. Екстраполяція вашого шаблону опису людей, на площину всього людства, виглядає просто смішно, нагадує якусь чергову, безглузду, науково-популярну книжечку по нейрології, типу "жінки-кішки", "чоловіки-коти", а все інше то продукти та культурні надбудова, "Боже-боже-боже", як говорив Ґвіздо.

У нас виникає проблема, міс Серпинка, ми як-раз з'їжджаємо у "мирську" площину, для якої ваш покірний слуга не пристосований зовсім. Але Я все таки спробую щось відповісти.

Але жити ж якось треба? — Якось. Якось це дуже широке та відносне поняття. На щастя Україна не всіма богами проклятий Афганістан наприклад, тому тут оце "якось" має під собою доволі широкий спектр можливостей, принаймні в більшості випадків.
Доводиться терпіти багато чого — "Доводиться" тісно пов'язано із попереднім "якось". Ці дві штуки можна скомбінувати у "доводиться якось", або у "якось доводиться". Я б дуже хотів тут процитувати одного мульт-персонажа (Мюгена), але не буду, так як сам маю таку чесноту як терпіння, на превеликий жаль, ця чеснота має одну катастрофічну хибу, інколи, по незрозумілим мені причинам воно відмикається, наприклад коли страждають звичайні люди, тим більше невинні. Такі відімкнення даної функції приводять до, м'яко кажучи несприятливих наслідків для вашого покірного слуги, це одна із причин, чому Я живу подалі від людей і рідко куди вибираюся :).
Сором — Це є дуже відносне поняття, міс Серпинка. Для когось звична річ обманювати людей, маніпулювати ними, використовувати їх (всьо по Дарвіну), для мене особисто, це сором, так примітивно мислити. Ну і в такому дусі.
Нерівності вирівнюються, як і рівності перестають бути такими (не знаю в Українській слова підхожого).
А як інакше? — Ви не можете уявити просту альтернативу до чогось там? Пфф... Не смішіть, це самообман, або ж Ви самі обмежуєте своє мислення. Альтернативи можна уявити майже до будь-чого, питання у тому чи можна, і чи потрібно втілити їх у життя, але це вже питання із іншого виміру.

Ні. Приблизно уявляю як це коли дістає робота (у мого знайомого від його роботи "дах їхав"...), особисто Я б не зміг працювати так, хіба-що під тортурами. Не знаю як-це коли жінка дістає чоловіка, не мав ніяких, таких стосунків із дівчатами. По цій темі є прекрасний епізод, прекрасного телесеріалу "Сутінкова Зона", називається: "Прекрасне місце щоб відвідати", пардон за тавтологію :). А, ще одне, вибачте, міс Серпинка, але якщо Ви знову про конспірології, то Я впевнений на цьому форумі знайдуться користувачі із якими, Я не сумніваюсь, Ви зможете попрактикуватися у спілкування по даному плані, і ще раз перепрошую, просто ваш покірний слуга, очевидно не належить до цих користувачів.

Дякую за комплімент, Я думаю. :) Ну, на рахунок комунікабельності — то тут ваш покірний слуга посперечався б, Ви мабуть не в селі навчалися. Ну от в Універі, на лекції Математичного Аналізу, одного разу, один студент (поганий студент), слухаючи монолог викладача, на всю аудиторію заявив: "Отец! Давай кончай!", викладач був у ступорі секунд двадцять... То наприклад у роки мого навчання в Школі, у викладачів летіло все, скручені папірці — це таке, безневинне. Там були і мокрі, брудні ганчірки, і пусті, поліетиленові пляшки (інколи не пусті...). Ваш покірний слуга намагався захищати вчителів, але без особливого успіху.
Це Я до того, що вчителі із авторитетом та комунікабельністю, страждали не так.

У мене малини у принципі є трішки, але не настільки щоб її продавати. І чим цей малий бізнес, пов'язаний із Наукою? :/ Та і який із мене бізнесмен, Я он разок із копами зв'язався, по дрібниці (перший раз так довелося із ними щось вирішувати), так там такі нерви були і прямі погрози розправою, розгорівся скандал, декілька людей потім перевилися на інші посади (ну мабуть не через мене, але просто факт), пипець коротше такий розгорівся... І це була просто дрібниця якась! Я не розумію людей, ось і все. А в бізнесі потрібно уміти домовлятися із людьми, на жаль, це не є чеснота вашого покірного слуги :(.

Так, от в таких мирських от питання, мені потрібна допомога порадою, ручаюсь не тільки мені, але все одно.

Зайнятися чимось кардинально іншим? — Це буде витягувати час, хоча Я і так свій час витрачаю на пусті марення, але все одно.

Електроніка/програмування? — Зараз багато хто цим займається, можливо це дозволить перебувати у селі, допомагати своїм предкам (вони уже старі, без допомоги господарство не потягнуть ніяк). Але хотілося б максимально бути наближеним до Фізики. Тобто, Нано-технології, Електроніка, Квантові Комп'ютери, щось таке. Але на таке потрібно довго самонавчатися, роки. Паралельно можна підчитувати щось за теми які також цікавлять, як от Квантова Гравітація (у принципі, ці речі у деяких планах пов'язані).

Навчатися відразу на "статтю"? — Проблема у тому, що це не приноситиме доходу, і не факт що принеси, а мені дохід потрібен уже зараз, бо ваш покірний слуга трішки не захищений соціально (ну це м'яко кажучи...).
Коротше, якби там не було, потрібно вивчати/повторювати якийсь базис.
О покірний мій слуго)
Сьогодні науковці в Системі як ніколи раніше. Вони повністю з нею пов'язані, держава фінансує науку, держава робить в неї замовлення. Інша справа, що в нашій державі зараз на державному рівні тепер мало хто потрібен. В бюджеті дірка, їй потрібні ті, хто роблять гроші.
  • 0

#39 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1047 повідомлень

Відправлено вчора – 11:38

Перегляд дописусерпинка (22.07.2018 – 11:06) писав:

О покірний мій слуго)
Це просто вислів такий, не сприймайте особисто. Я його вживаю щоб не "я-кати" постійно, до того-ж ваш покірний слуга пише займенники "я", "ви", "ти", із великої літери, як в Англійській мові, ще із дитинства. Тупа звичка, знаю, на додачу тепер коли вся ця генітальна (на щастя і не тільки) стеганографія всюди, люди плутають таку манеру із стеготекстом, починають "стеганити" в мою сторону, чекаючи на відповідь, не дочекавшись — ображаються. :(

Коли Я навчався в Універі, у викладачів це взагалі викликало подив, бо писав Я лекції на Українській, незважаючи на те, що читали їх на Російській, до того ж займенники із великою :). Правда мої малюнки, та помітки на полях викликали у них набагто більший подив... :(

Перегляд дописусерпинка (22.07.2018 – 11:06) писав:

Сьогодні науковці в Системі як ніколи раніше. Вони повністю з нею пов'язані, держава фінансує науку, держава робить в неї замовлення. Інша справа, що в нашій державі зараз на державному рівні тепер мало хто потрібен. В бюджеті дірка, їй потрібні ті, хто роблять гроші.
Та ваш покірний слуга мав на увазі не ту систему, а систему загалом, ну добре, грець із ним. От про науковців завше ходить плітка що вони якісь відчужені від суспільства, "не от мира сего", ну от "не от мира сего", це як-раз подобається мені :).
  • 0

#40 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1724 повідомлень

Відправлено вчора – 12:00

Перегляд допису_Ex (21.07.2018 – 22:16) писав:

екск'юз мі, хто це такий? шпіц чи шо? про кого ти коротше, я заінтригований. і я не сентиментальний.
Саме так. Сентиментальний, ще й який.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.07.2018 – 11:38) писав:

Це просто вислів такий, не сприймайте особисто. Я його вживаю щоб не "я-кати" постійно, до того-ж ваш покірний слуга пише займенники "я", "ви", "ти", із великої літери, як в Англійській мові, ще із дитинства. Тупа звичка, знаю, на додачу тепер коли вся ця генітальна (на щастя і не тільки) стеганографія всюди, люди плутають таку манеру із стеготекстом, починають "стеганити" в мою сторону, чекаючи на відповідь, не дочекавшись — ображаються. :(
Якби мій покірний слуга вживав просто "я", то це б не кидалося у вічі. Натомість "Я" і "ваш покіірний слуга" дуже навіть подразливо діють на нашу сучасну україську психіку. Ми не пишемо "я" з великої, одразу виникає асоціація з англ. "I", і "ваш покірнй слуга" асоціюється з російським "ваш покорный слуга". Хоча, це чудово, що мій покірний слуга володіє російською та англійською.

Коли Я навчався в Універі, у викладачів це взагалі викликало подив, бо писав Я лекції на Українській, незважаючи на те, що читали їх на Російській, до того ж займенники із великою :). Правда мої малюнки, та помітки на полях викликали у них набагто більший подив... :(
Ну, хочеться якось виділитись, це без сумніву, щоб не зливатись із сірою масою. Але злитись із масою теж задача нелегка.

Та ваш покірний слуга мав на увазі не ту систему, а систему загалом, ну добре, грець із ним. От про науковців завше ходить плітка що вони якісь відчужені від суспільства, "не от мира сего", ну от "не от мира сего", це як-раз подобається мені :).
Вони просто зверхні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних