Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 214

#181 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4689 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 11.09.2018 – 13:29

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (25.08.2018 – 08:53) писав:

Ви хоч зрозуміли шо Ви написали? В РС була заборонена Матрична Квантова Механіка Гайзенберга, бо воно не корелювало із діалматом, була заборонена Генетика, і ще багато чого і кого (правда, отямилися...), в РС згноїли скільки Науковців (бо вони ж тоді ще були в основному буржуа-клас, типу інтелігенція), що вам і в кошмарних снах про сікретне керівництво вялікой Германії — аннаннербе, і не снилось :). Пардон, чорний гумор... І перестаньте порівнювати занюхані середні віки, ренесанси, із індустріальною епохою, якби не той масштаб, не те в голові у людей, не те населення, не та епоха, коротше, та й взагалі у даному плані просто немає ніяокго сенсу...
Фростік. Ну яка неймовірна дурня.
Вам не здається, що ви впадаєте в когнітивний дисонанс. Яким чином по вашому в СССР при гоніннях на науку, уже в 30-х точні наукки були на європейському рівні ( вищі за американський), а після війни рівень був вищий за європейський.
Хто в біса забороняв в СССР квантову фізику, що ви глагалите. А та заборона кібернетики і генетики на досить короткі періоди часу роздута пропагандою до неймовірних масштабів. В нас хваляться, що першу ЕОМ в Європі зробили в Україні, це не зовсім правда, що то перша ЕОМ в Європі, але одна із перших. І, завважте, та страшна зоборона кібернетики не завадила.
Зрештою ви я бачу на Компанійця підсіли. Пам'ятайте, що він все ж учень Героя Соціалістичної Праці Л. Д. Ландау, :rolleyes: курс теорфізики якого в світі вважається еталонним. Ви Лауреата Сталінської Премії Ландсберга згадувати, візьміть його підручник з оптики, в нього є підручник з оптики водночас серйозний і доступно написаний. До речі, по чесному, крім сталінської премії, він за комбінаційне розсіяння мав би мати і нобелівську, поряд з Чандрасекара Раманом. Але, щодо повного курсу загальної фізики, на сьогодні в світі залишається гадаю найкращим курс иншого Лауреата Сталінської Премії, присудженої секретною постановою (за водневу бомбу), курс Сивухіна. :8:

Повідомлення відредагував kalamar: 11.09.2018 – 13:30

• 0

#182 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 11.09.2018 – 18:53

Перегляд дописуkalamar (11.09.2018 – 13:29) писав:

Фростік. Ну яка неймовірна дурня.
Вам не здається, що ви впадаєте в когнітивний дисонанс. Яким чином по вашому в СССР при гоніннях на науку, уже в 30-х точні наукки були на європейському рівні ( вищі за американський), а після війни рівень був вищий за європейський.
Хто в біса забороняв в СССР квантову фізику, що ви глагалите. А та заборона кібернетики і генетики на досить короткі періоди часу роздута пропагандою до неймовірних масштабів. В нас хваляться, що першу ЕОМ в Європі зробили в Україні, це не зовсім правда, що то перша ЕОМ в Європі, але одна із перших. І, завважте, та страшна зоборона кібернетики не завадила.
На вскидку що було заборонена із що багато кого відправили на курорти: Матричан Квантова Механіка Гайзенберга, Генетика. Це не тільки по Вікіпедії, ваш покірний слуга у роки навчання спілкувався із людьми, які тоді жили, виживали точніше... Також у мну вели лекції різні там, політекономісти із відповідною освітою, які раніше викладали той "діалмат" чи перевіряли тих хто викладали... Мені є що і з чим порівнювати, а не просто черпати все із макулатурки чи слухати байки тих, хто був на такій відстані від тієї системи, як до Києва рачки.
Чув різні історії, наприклад колись прийшов наказ, в один, не зовсім публічний дослідницький центр (взагалі, такий наказ був по Союзу походу, чи конкретно по УРСР), звільнити всіх хто має зв'язок до єврейської національності. Створювали такі накази, клоуни типу Логунова Анатолія Олексійовича (1926 — 2015) та подібних цьому містеру. Так от, прийшов такий наказ, а проблема була ще в тому, що квартири у відповідному, ну дуже відкритому поселенні давала держава, а кто не работает тот там и не живет... Але добре що деякі люди, вышестоящие, зрозуміли що даний нонсенс не надовго, тому наказали співробітникам нікуди не виїжджати особливо (та там особливо і не виїхати, ні в'їхати...), отак радянські, гачконосі Математики, Інженери, Фізики і перебивались хто де, всіма сім'ями, навіть розбили наметове містечко під стінами своїх квартир. Через три місяці, приблизно, прийшов наказ: "Возобновить со всеми, всех, что по приказу бла-бла-бла были бла-бла-бла..."; ото вам і систему, яку Ви, містере Каламар, ну, вам буде важко її зрозуміти, вам буде важко зрозуміти тих людей, бо Ви далекі від Радянського Союзу. Але це добре. Ведь возможно ваш покірний слуга сам нічого не розуміє, так фантазії на тему :)

Зрештою ви я бачу на Компанійця підсіли. Пам'ятайте, що він все ж учень Героя Соціалістичної Праці Л. Д. Ландау, :rolleyes: курс теорфізики якого в світі вважається еталонним. Ви Лауреата Сталінської Премії Ландсберга згадувати, візьміть його підручник з оптики, в нього є підручник з оптики водночас серйозний і доступно написаний. До речі, по чесному, крім сталінської премії, він за комбінаційне розсіяння мав би мати і нобелівську, поряд з Чандрасекара Раманом. Але, щодо повного курсу загальної фізики, на сьогодні в світі залишається гадаю найкращим курс иншого Лауреата Сталінської Премії, присудженої секретною постановою (за водневу бомбу), курс Сивухіна. :8:
Я знаю, Я знаю...

Зображення

Добре відомим фізикам, їх фоткають, витягують із концтаборів, а невідомі на те і невідомі та скільки їх було — невідомо.
Звідки Ви знаєте за що радянському фізику Сивухіну Дмитру Васильовичу присудили ту премійку, якщо це було секретно?
Ви уявляєте таблоїд того хто йому цю премію вручав/присуджував якби містер Сивухін відмовився б від неї...? Ну, це лице виглядало б краще ніж лице містера Сивухіна коли б йому та його сім'ї, потім вручили путівочки на різні курорти, не відходячи від каси... Ви знаєте що було в голові у містера Сивухіна, і як він взагалі ставився до Сталіна-Лєніна, тощо? Отож. Це вам не клоуни осяйно-первинні Старки...
Цікаво порівнювати кількість медальок в Компанійця та Логунова, наприклад :). Нічого не говорю, але згадайте Брєжнєва із його регаліями, відчуття таке, що більше ти клоун, то більше у тебе медалей було в РС.

В нас хваляться, що першу ЕОМ в Європі зробили в Україні, це не зовсім правда, що то перша ЕОМ в Європі, але одна із перших. І, завважте, та страшна зоборона кібернетики не завадила.
Містере Каламар, от чому вам дуже важко розуміти такі системи як Штати, Союз, КНР... Бачите не пишуть "зроблено в провінції Чьжянь-Чхжоу", пишуть "Мейд ін Чайна" маючи на уваз КНР... Не пишуть "Мейд ін Каліфорнія", "Мейд ін Аляска", пишуть "Мейд ін ЮЕСЕЙ". Це не просто так, вище написані слова, типу "КНР" це назви систем, не національностей, не територій, не мовних груп, нічого подібного, а саме систем.
Це ваш покірний слуга до того, що писати "ЕОМ мейд ін Юкрейн" не дуже точно, бо цей проект контролювався і займалися ним люди із різних частин РС, так само все від людей, до обладнання; якщо вже на те пішло, прізвища типу Рабіновіч, Абалишнікова дуже первинні в Українській культурі :). Ах, проїхали...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 11.09.2018 – 18:37

• 0

#183 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 20:36

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.09.2018 – 18:53) писав:

На вскидку що було заборонена із що багато кого відправили на курорти: Матричан Квантова Механіка Гайзенберга, Генетика. Це не тільки по Вікіпедії, ваш покірний слуга у роки навчання спілкувався із людьми, які тоді жили, виживали точніше... Також у мну вели лекції різні там, політекономісти із відповідною освітою, які раніше викладали той "діалмат" чи перевіряли тих хто викладали... Мені є що і з чим порівнювати, а не просто черпати все із макулатурки чи слухати байки тих, хто був на такій відстані від тієї системи, як до Києва рачки.
Кумедно, що про заборону квантоваї механіки вам вставили, а принципу Гюйгенса не пояснили. Там ви видно лекцій не гуляли, гуляли тільки лекції з фізики, але відвідували факультативи, які вели політекономісти. Саме Гайзенбергівське представлення заборонене було, Шредингерівське ні? А представленням взаємодії можна було користуватись? :wink2:
Герой Соціалістичної Праці, лауреат Ленінської Премії (і стілінської, і чотирьох орденів Леніна кавалер, і прочая..) Фок першу книжку по квантовій механіці в СССР видав в 1932 р.
Ну як людина з фізичною освітою може уявляти, що атомну і водневу бомбу, і першу в світі атомну електростанцію розробила країна, в якій була заборонена квантова механіка? :wink2:

P. S. Все ж, завважте, кривава гебня в СССР виявляється була неабияк освічена, якщо вона могла сказати в якому представленні записані оператори. :8: Мені чомусь здається, що ті ваші колишні перевиховані політруки не розрізнять.

Я знаю, Я знаю...

І скільки часу він пробув у "концтаборі"? Фок здається чотири дні. Чому згодом від регалій не відмовився?
Не читайте мемуарів. Мемуари це в основному розповіді людей про те, як вони горіли в танку. Регалії - це реальні матеріальні бонуси які в СССР мала людина.
Якби Ландау чи Фок досьогодні, дожили, ви би їм мабуть пенсію точно врізали, як кривавій гебні і комунякам. Оце були би репресії.

Чув різні історії, наприклад колись прийшов наказ, в один, не зовсім публічний дослідницький центр (взагалі, такий наказ був по Союзу походу, чи конкретно по УРСР), звільнити всіх хто має зв'язок до єврейської національності.
Ви поплутали системи, капіталістичну гітлерівську Німеччину і совок. Навіть за вуха важко притягнути антисемітизм радянській владі хоча б тому, що євреями була суттєва частина самої цієї влади, найближчі сподвижники Сталіна, як Каганович, і суттєва частина кривавої гебні. Як пережиток капіталізму побутовий антисемітизм в СССР був, бо був спадок від царської Росії. Але щоб повірини в гоніння на євреїв з боку радянської влади, треба мати вкрай прмиті мізки. Звичайно, якщо представники певних національних груп пропагували щось не туди, були гоніння, але це стосувалось всіх національностей.

Звідки Ви знаєте за що радянському фізику Сивухіну Дмитру Васильовичу присудили ту премійку, якщо це було секретно?
Тут.

Ви знаєте що було в голові у містера Сивухіна, і як він взагалі ставився до Сталіна-Лєніна, тощо? Отож. Це вам не клоуни осяйно-первинні Старки...
Це ви виявляється знаєте, що було у них в голові, не плутайте. Ви твердите що ззовні всі вони були добропорядними Героями Соціалістичної Праці, орденоносцями, сталінськими і ленінськими лавреатами, але в душі прагнули капіталізму і боролись проти системи. Ви тут душі читаєтея, не я, я факти даю.
Сивухін напр.

Цитата

Отец — крестьянин, был мобилизован в царскую армию в августе 1914 года и отправлен на фронт в качестве солдата, после Октябрьской революции — участвовал в гражданской войне в рядах Красной армии, где и умер в декабре 1919 года от тифа.
Ну от напр. навіть в критичному випадку. Візьмімо Двічі Героя Соціалістичної Праці і нобелівського лауреата 1964 року Прохорова.

Цитата

Родился в Атертоне (Австралия) в семье русского рабочего-революционера Михаила Ивановича Прохорова (1880—1942), бежавшего от преследований царского режима, и Марии Ивановны Михайловой (1887—1943). Русский[3][4]. В 1923 году семья вернулась на родину. В 1939 году он с отличием окончил физический факультет Ленинградского государственного университета и поступил в аспирантуру Физического института АН СССР. После начала Великой Отечественной войны ушёл на фронт, сражался в пехоте, в разведке, был награждён. Член ВЛКСМ с 1930 по 1944 год. В 1944 году после тяжёлого ранения был демобилизован и вернулся к научной работе.
Але ви все одно, знаєте краще, і розповідатимете мені що то тільки видимість, в душі він був затятим антирадянщиком. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 11.09.2018 – 19:47

• 0

#184 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 20:45

Перегляд дописуkalamar (11.09.2018 – 19:40) писав:

Кумедно, що про заборону квантоваї механіки вам вставили, а принципу Гюйгенса не пояснили.
Ха. Ха. Ха. Ну Ви ж допомогли мені знайти краще пояснення, за що вам ще раз дякую. Тут спрацювало, краще пізно ніж ніколи.

Там ви видно лекцій не гуляли, гуляли тільки лекції з фізики, але відвідували факультативи, які вели політекономісти.
Ну, фростік не дуже студент був хороший (стипендію то отримував, і не списував, але все одно), мну прогулював все, а те що не прогулював, на тому спав... Із політекономістом та риб'ятками із режимотделов як там вели також щось таке типу Валеології чи ДПЮ, не по Фізиці коротше, мну сварився сильно. На лекції політекономіста, до прикладу, не ходив взагалі, ми із ним сильно посварилися прямо посеред пари на рахунок голодомору (він походу був, якщо використовувати класифікацію який мну вигадав на сьомих сторінках цієї теми — рівень Б, категорія 1, або хотів таким показатися...), ну можна так сказати, мну тоді сильно емоційний був, в принципі, як і зараз.

Саме Гайзенбергівське представлення заборонене було, Шредингерівське ні? А представленням взаємодії можна було користуватись? :wink2:
Саме так. Не знаю які ідіоти таку заборону ввели, але була тільки на Гайзенбергівське. Відповідно, як легко здогадатися, де контроль був жорсткішим, там і заборона ця працювала краще...

Герой Соціалістичної Праці, лауреат Ленінської Премії (і стілінської, і чотирьох орденів Леніна кавалер, і прочая..) Фок першу книжку по квантовій механіці в СССР видав в 1932 р.
Якби Фок відмовився хоч від однієї премії, ми б ні про Фока не чули ніколи, ні про його книгу... Це птицям рівня "Сахаров" можна було шось там буровити, і то в які часи уже! А "Фокам" в 30-ті, ну... Ну не плутайте осяйних клоунів і Фізиків. Я не говорю що Фок не був пічалькою, просто потрібно варховувати деякі фактори.

Ну як людина з фізичною освітою може уявляти, що атомну і водневу бомбу, і першу в світі атомну електростанцію  розробила країна, в якій була заборонена квантова механіка? :wink2:
Не заморочуйтеся :), у вашого покірного слуги все то складно, то просто, як у тій пісні. І не факт що вірно.

P. S. Все ж, завважте, кривава гебня в СССР виявляється була неабияк освічена, якщо вона могла сказати в якому представленні записані оператори. :8: Мені чомусь здається, що ті ваші колишні перевиховані політруки не розрізнять.
:facepalm: Боюсь або Ви не розумієте про що Ви говорите, або Я. Ви розумієте слово "система"? Система — багато елементів. Думаєте в РС не знайшлося ніяких, скажімо так, відповідальних за дану сферу життя радянського народу, маю на увазі галузь Квантової Фізики? Пфф... Ви там Я не знаю, не по Донцових-Сціборських випадково вивчаєте історію? Вибачте.

І скільки часу він пробув у "концтаборі"? Фок здається чотири дні. Чому згодом від регалій не відмовився?
:facepalm: Видно недостатньо там пробув, раз ми знаємо про Фока, чи Ландау... Ви плутаєте рівні, як вам пояснити, Фок чи Ландау, чи Сахаров це у розумінні, як Ви пишите совка, не черговий сікретний вождь як вони називали: власовцев, биндеровцев, оуновцев, *вцев; на якого всім пофіг, сидітиме він/вона в концлагері, чи ні, від цього власовцев меньше не станет. Це видні науковці, люди в системі, можна сказати, "пропажа яких вилазить тричі боком", не тільки у плані що вони потрібні для атомних бомб, там наприклад, а й у плані що міжнародне наукове товариство, радянські науковці, люди які там, вышестоящие так сказати і не байдужі, починають "бити на сполох" — це не до добра, важко пояснити. Тому й говорю, ніхто не рахував нікому не відомих, розчавлених доль людей, яких ніхто не знав... Доля того самого Бронйштейна, це не просто конкрнетний випадок, це зріз всієї системи, у даному плані. Бронштейн просто видна людина була, тому ми про неї і дізналися.

Не читайте мемуарів. Мемуари це в основному розповіді людей про те, як вони горіли в танку. Регалії - це реальні матеріальні бонуси які в СССР мала людина.
Якби Ландау чи Фок досьогодні, дожили, ви би їм мабуть пенсію точно врізали, як кривавій гебні і комунякам. Оце були би репресії.
Та ото читаю одні вигадки, та ще й свої вигадки довигадую. Ландау і Фок досьогодні не дожили.
  • 0

#185 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 21:26

Перегляд дописуkalamar (11.09.2018 – 20:36) писав:

Ви поплутали системи, капіталістичну гітлерівську Німеччину і совок. Навіть за вуха важко притягнути антисемітизм радянській владі хоча б тому, що євреями була суттєва частина самої цієї влади, найближчі сподвижники Сталіна, як Каганович, і суттєва частина кривавої гебні. Як пережиток капіталізму побутовий антисемітизм в СССР був, бо був спадок від царської Росії. Але щоб повірини в гоніння на євреїв з боку радянської влади, треба мати вкрай прмиті мізки. Звичайно, якщо представники певних національних груп пропагували щось не туди, були гоніння, але це стосувалось всіх національностей.
Боюсь у нас дуже відмінні погляди містере Каламар, розумієте... Та не важливо який то наказ був, семітський, антисемітський, і хто там його створював, семіти, антисеміти, не важливо кого, "жидів", "москалів", "хохлів", "чорних", всім було нас рать! Був просто наказ, його виконали: "Есть приказ и нет вопросов. И не важно Север, или Юг..."; вам буде важко зрозуміти тих людей, не заморочуйтеся, Я сам нічого не розумію :)

Тут.

Це ви виявляється знаєте, що було у них в голові, не плутайте. Ви твердите що ззовні всі вони були добропорядними Героями Соціалістичної Праці, орденоносцями, сталінськими і ленінськими лавреатами, але в душі прагнули капіталізму і боролись проти системи. Ви тут душі читаєтея, не я, я факти даю.
Сивухін напр.
Пардон? Хто вам говорив що ті люди прагнули капіталізму. Просто різні люди, на однакові речі, дивляться по різному, роблять різний вибір. Ландау наприклад був комуністом, ярим, тоді трішки розчарувався в даному курсі, ну коли там слухи пішли і не тільки, про купи напівмертвих бідняків, тощо... Как легко видеть, Ландаун був Фізик, Теоретик, тобто людина мисляча, яка вміла сумніватися. Отже він зрозумів що щось не так, можна одні і ті ж цілі досягати різними методами, Ви ж самі малювали оті гумочки по яких вторинні-третинні-енні фронти ми розповсюджуємо по принципу Гюйгенса. А Ландаун був дещо різкою натурою, от він і виразив свое негодование у відповідних спосіб, а системка була гнила-гнилісінька, і давила-чавила-гноїла все і вся, через це Ландауна мало не розчавили, дивом врятувався. Після цього, звичайно, Ландаун більше так негодование не виражав та приймав всі премії які йому давали.

Ну от напр. навіть в критичному випадку. Візьмімо Двічі Героя Соціалістичної Праці і нобелівського лауреата 1964 року Прохорова.

Але ви все одно, знаєте краще, і розповідатимете мені що то тільки видимість, в душі він був затятим антирадянщиком. :wink2:
Ви не читали мою класифікацю на сьомій сторінці? Де Ви взяли якусь "антирадянщину", сам Сахаров, більш усього був душею і тілом за Радянський Союз та його народ, Ви просто не розумієте. Є однакові речі, які можна робити по різному, Прохоров вважав так, Сахаров інакше, Прохоров не зрозумів Сахарова, зате Сахаров зрозумів Прохорова. Сахаров писав про нагнітання гонки озброєнь не тому що ненавидів СРСР, а тому-що хотів врятувати СРСР та його народ. Сахаров прекрасно знав систему. Якби США, допустимо послабило гонку озброєнь, це б могло привести просто до катастрофи, і це хвилювало Сахарова... Прохоров був менш різноплановим та дальновидний, та більш звиклим до простого виконання наказів, більш побутовий (далася в знаки служба в армії...), тому Сахаров для нього — предатєль. І Сахаров добре про це знав, і знав ще краще на що він іде. Коротше Прохоров за моєю класифікацією: Б1. — Ну як варіант, але це може бути дурнею.
  • 0

#186 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 22:18

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.09.2018 – 21:26) писав:

Ви не читали мою класифікацю на сьомій сторінці? Де Ви взяли якусь "антирадянщину", сам Сахаров, більш усього був душею і тілом за Радянський Союз та його народ, Ви просто не розумієте. Є однакові речі, які можна робити по різному, Прохоров вважав так, Сахаров інакше, Прохоров не зрозумів Сахарова, зате Сахаров зрозумів Прохорова. Сахаров писав про нагнітання гонки озброєнь не тому що ненавидів СРСР, а тому-що хотів врятувати СРСР та його народ. Сахаров прекрасно знав систему. Якби США, допустимо послабило гонку озброєнь, це б могло привести просто до катастрофи, і це хвилювало Сахарова... Прохоров був менш різноплановим та дальновидний, та більш звиклим до простого виконання наказів, більш побутовий (далася в знаки служба в армії...), тому Сахаров для нього — предатєль. І Сахаров добре про це знав, і знав ще краще на що він іде. Коротше Прохоров за моєю класифікацією: Б1. — Ну як варіант, але це може бути дурнею.
Я вас взагалі не розумію. Не СРСР нагнітав гонку озброєнь, а США. Якби в СРСР ударними темпами тоді не зробили ядерну зброю, з Києвом могло бути те ж, що і з Кірошімою. Ви це розумієте? Ви розумієте, що в 45 не було сильної військової потреби застосовувати ядерну зброю проти Японії, була політична потреба, єсть пріказ боротись з тоталітарним режимом, і вперьод. Боротьба за демократію проти тоталітаризму цінніша, ніж місто. Колись дивився американський м’юзикл року 47, де вони з танцями весело співють як вони гарно вставили япошкам. СРСР внісши вирішальний внесок в другу світову, не мав адекватної відповіді США. І в 1949, коли в СРСР з’явилась бомба, всупереч вашим уявленням і вікіпелдіям СРСР не досягнув паритету сил. Згадайте війну. В СРСР не було стратегічної авіації, а США свою стратегічну авіацію розвивали з 30, а за роки війни американська стратегічна авіація пішла далеко вперед, бо вони саме нею в основному воювали бомблячи німецькі міста. Коли союз розвивав танки, артилерію під час війни, американці розвивали стратегічні бомбардувальники. І після війни абсолютно нереально було розробити повноцінний стратегічний бомбардувальник, бо США були попереду на кільканадцять років. А без засобу доставки бомбу знаєте куди можете встромити? Тому аж до перемоги СССР в гонці ракетних озброєнь, у випадку війни, США міг дуже сильно покусати СРСР, а в СРСР взагалі було мало шансів хоча б вкусити США. тому СРСР змушений був тримати танкові армади в Європі, щоб хоча б покусати американських союзників. Тільки після перемоги в ракетній гонці, яка увінчалась польотом Гагаріна був досягнутий паритет сил, і американці змінили памперси, бо Союз отримав можливість перетворити в порох західне узбережжя США.

Повідомлення відредагував kalamar: 11.09.2018 – 22:20

• 0

#187 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 22:51

Перегляд дописуkalamar (11.09.2018 – 22:18) писав:

Я вас взагалі не розумію. Не СРСР нагнітав гонку озброєнь, а США. Якби в СРСР ударними темпами тоді не зробили ядерну зброю, з Києвом могло бути те ж, що і з Кірошімою.
Якби Союз відчув слабкість Штатів, наївно на це надіючись, це могло б вплинути на рішення у відповідних ситуаціях, яких було до-фу-фушки... І з Києвом сталося б те, що Ви говорите. Сахаров, на мою думку, прекрасно знаючи системку, це "просік".

Ви це розумієте? Ви розумієте, що в 45 не було сильної військової потреби застосовувати ядерну зброю проти Японії, була політична потреба, єсть пріказ боротись з тоталітарним режимом, і вперьод.
Ага, закладаюсь, потреби для РС нищити народ рукотворним голодом взагалі не було... По друге, Ви слабко розумієте менталітет джапаносів. Вони далеко не були взірцем гуманності, розробляли хімічну, біологічну зброю, тестуючи її на тих же братніх кітайцо. Штати у ті часи були досить досить вразливі для подібного роду озброєнь. Я НЕ виправдовую той удар! Якби Я приймав рішення, Я б його не наніс, Я б не палив цілі міста. Єдине що могло б спонукати вашого покірного слугу до такого, це відповідні, перші кроки із боку джапаносів, наприкла застосування хімічної чи біологічної зброї.

Боротьба за демократію проти тоталітаризму цінніша, ніж місто. Колись дивився американський м’юзикл року 47, де вони з танцями весело співють як вони гарно вставили япошкам.
Люди просто живуть собі, мало що розуміючи, їм важко відчути те, із чим вони не стикалися. Їм важко побачити ситуацію у широкому ракурсі, так сказати. Тому не звертайте уваги на масову поп-культуру особливої. В тому ж КНР, і досі офіційно не визнали "культурної революції Мао", Союз і досі не визнав голодомору, ну і так далі... Відповідно на рівно поп-культури то сприймається як осяйні первинності. :(

СРСР внісши вирішальний внесок в другу світову, не мав адекватної відповіді США.
Не мало воно її тому, що згноїло тими репресіями війнами третину населення... Причому спершу інтелігенцію, хоча порядок не має значення.

І в 1949, коли в СРСР з’явилась бомба, всупереч вашим уявленням і вікіпелдіям СРСР не досягнув паритету сил.
Якщо бути занадто реалістом, то думаю воно ніколи того паритету не досягало, але досягло чогось близького.

Згадайте війну.
Не хочу згадувати ніякі, божевільні війни.

В СРСР не було стратегічної авіації, а США свою стратегічну авіацію розвивали з 30, а за роки війни американська стратегічна авіація пішла далеко вперед, бо вони саме нею в основному воювали бомблячи німецькі міста.
І не тільки авіацію стратегічну, а і людяність звичайно там розвивали, що далеко від реалій СРСР... На жаль.

Коли союз розвивав танки, артилерію під час війни, американці розвивали стратегічні бомбардувальники. І після війни абсолютно нереально було розробити повноцінний стратегічний бомбардувальник, бо США були попереду на кільканадцять років.
Нічого не змінилося... Сарказм.

А без засобу доставки бомбу знаєте куди можете встромити? Тому аж до перемоги СССР в гонці ракетних озброєнь, у випадку війни, США міг дуже сильно покусати СРСР, а в СРСР взагалі було мало шансів хоча б вкусити США. тому СРСР змушений був тримати танкові армади в Європі, щоб хоча б покусати американських союзників.
Не думайте що знаєте причину рішень які там приймались, ті хто їх приймав, і самі, часто-густо тих причин не розуміли. Не хочу використовувати цю приказку, але: "Умом Россию не понять...".

Тільки після перемоги в ракетній гонці, яка увінчалась польотом Гагаріна був досягнутий паритет сил, і американці змінили памперси, бо Союз отримав можливість перетворити в порох західне узбережжя США.
Перетворити в прохо Західне Узбережжя буде важко навіть матер-антиматер вибухівкою, що там говорити про термояд. Не плутайте звичайних американців і Дядю Сема :), так-само не плутайте якогось крикуна на політ-планьорці перед колхозом, та реальний стан речей у плані моделей повномасштабного конфлікту із використанням всих можливих і неможливих видів озброєнь.
  • 0

#188 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 22:58

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.09.2018 – 22:51) писав:

Перетворити в прохо Західне Узбережжя буде важко навіть матер-антиматер вибухівкою, що там говорити про термояд. Не плутайте звичайних американців і Дядю Сема :), так-само не плутайте якогось крикуна на політ-планьорці перед колхозом, та реальний стан речей у плані моделей повномасштабного конфлікту із використанням всих можливих і неможливих видів озброєнь.
З моявою балістичних ракет з багатьма боєголовками, цілком нормально захіжне узбережжя США могло перетворитись в порох. Навіть ракет для того багато не треба було.
  • 0

#189 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 23:02

У вашого покірного слуги вже очі болять... Сьогодні вдень задрімав, так мітір пасла гусей, а індиків загубила, ледве згайшли. Поїм коржика із яблуком, та буду кімарити...

Перегляд дописуkalamar (11.09.2018 – 22:58) писав:

З моявою балістичних ракет з багатьма боєголовками, цілком нормально захіжне узбережжя США могло перетворитись в порох. Навіть ракет для того багато не треба було.
Ні, радуіс нормального нищення це порядку кілометрів. А узбережжя — тисячі кілометрів, відповідно потрібні тисячі вибухів, але не хвилюйтеся, там усе враховували, з обох сторін.
  • 0

#190 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 23:26

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.09.2018 – 22:51) писав:

Люди просто живуть собі, мало що розуміючи, їм важко відчути те, із чим вони не стикалися. Їм важко побачити ситуацію у широкому ракурсі, так сказати. Тому не звертайте уваги на масову поп-культуру особливої. В тому ж КНР, і досі офіційно не визнали "культурної революції Мао", Союз і досі не визнав голодомору, ну і так далі... Відповідно на рівно поп-культури то сприймається як осяйні первинності. :(
США досі не вибачалось перед Японією.
В роки війни авіаційний терор не військових об’єктів, а саме населення німецьких міст був офіційною стратегією деяких британськиж генералів. Якби німці виграли, вони би тих генералів судили як військових злочинців.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.09.2018 – 23:02) писав:

Ні, радуіс нормального нищення це порядку кілометрів. А узбережжя — тисячі кілометрів, відповідно потрібні тисячі вибухів, але не хвилюйтеся, там усе враховували, з обох сторін.
Гадаєте скільки боєголовок може бути на балістичній ракеті?

Цитата

Ударом из 8—10 ракет 15А18М (в полной комплектации 80—100 боевых блоков мощностью 800 Кт каждый) обеспечивалось уничтожение 80 % промышленного потенциала США и большей части населения
Гадаєте скільки ракет було? В випадку третьої світоваї і США і СССР багатократно перетворювались на попіл.
Напр. після широкомасштабного роззброєння.

Цитата

На травень 2006 до складу ракетних військ стратегічного призначення РФ входить 74 шахтних пускових установки з МБР Р-36М УТТХ і Р-36М2, які оснащені 10 бойовими блоками кожна.

У вашого покірного слуги вже очі болять... Сьогодні вдень задрімав, так мітір пасла гусей, а індиків загубила, ледве згайшли. Поїм коржика із яблуком, та буду кімарити...

Аж оце був парітет сил.
Потрібні були не тільки ракети, а і союзник біля кордонів США, завдяки різниці в географічному положенні, США мало купу потенційних союзників біля кордону СРСР..
В результаті США почали гонку озброєнь, і на перші десятиліття цієї гонки реально їх територія була в безпеці (радянські стратегічні бомбардувальники, то тільки назва, вони збивались на підходах).
Досягнули США того, що в 62 році міняли памперси, що безперечно є перемогою саме радянської ядерно-ракетної програми.

Повідомлення відредагував kalamar: 11.09.2018 – 23:27

• 0

#191 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 00:04

Ок, знайшов.
Зображення

Як вважаєте, вистачило би?

Ось по США.
Зображення

До речі, гарно видно, хто насправді вів гонку озброєнь.
  • 0

#192 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 20:00

Перегляд дописуkalamar (11.09.2018 – 23:26) писав:

США досі не вибачалось перед Японією
Все складно, як Я і говорив, але Дядя Сем принаймні визнає та бере на себе відповідальність, дуже відмінно від КНР чи РС, які вдали що нічого не було, ніяких помилок які забрали десятки мільйонів доль...

В роки війни авіаційний терор не військових об’єктів, а саме населення німецьких міст був офіційною стратегією деяких британськиж генералів. Якби німці виграли, вони би тих генералів судили як військових злочинців.
*підкладає руку під голову, та саркастично посміхається* Дивлюся ваш покірний слуга на те що Ви пане Каламар накарякали, приблизно так, як королева ОКВБтПІ на того чувака, який назвав Сіра Бомбера Гаріса злочинцем...
Ви думаєте відповідні відомтсва не знали що коять клоуни в "таборах смерті", чи яку політику вони проводять? Нищити міста, ну хоча б тому бо там РС на п'яти наступав, якби не висадка в Нормандії то кордони Радянського Союзу були б від Владивостоку до Лор'єну... Це також причина, чому осяйну, первинну лавочку нео-націоналістів не прикрили ядерними грибочками, після яких би осяйня генетично-кодна нація дійсно б стала осяйною, в прямому сенсі цього слова і ніякі плани Маршала не потрібні! Оті "німці" ніколи б не виграли, навіть в ідеальних умовах їх система сиплеться сама, без допомоги; їх просто "взяли в разработку" дві наддержава, тільки по богам відомим причинам, та з допомогою нео-національних клоунів запалили пожежу війни. — Мораль сей басни такова: не пускайте нео-націонацістів та їх похідні до влади, або будуйте бомбосховища та готуйтеся клянчити "плани Маршалів"... — Чисто моя думка.

Гадаєте скільки боєголовок може бути на балістичній ракеті?
Гадаєте скільки ракет було? В випадку третьої світоваї і США і СССР багатократно перетворювались на попіл.
Напр. після широкомасштабного роззброєння.

Ударом из 8—10 ракет 15А18М (в полной комплектации 80—100 боевых блоков мощностью 800 Кт каждый) обеспечивалось уничтожение 80 % промышленного потенциала США и большей части населения

Аж оце був парітет сил.
Нонсенс. Ви сильно переоцінюєте ядерну зброю, щоб винищити більшу частину населення США, потрібно масований, превентивний, миттєвий удар що складається із тисяч балістичних ракет, термоядерних зарядів для створення цунамі-землетрусів, і ще дуже багато чого. Let's party! :D

Зображення

Вибачте, чорний гумор... Такої сили РС набув не відразу, навіть коли воно її набуло то Дядько Сем уже доволі серйозно обганяв по ракетним технологіям, але це не мало значення, так-як Mutual Assured Destruction уже працювало, тобто мається на увазі матюкалися по телефонах а не рубалися на смерть, бо знали що обидва трішки не у ваговій категорії простих смертних державок і будь-яка вечірка у цій категорії, якби сурйозна заявочка для обох...

Потрібні були не тільки ракети, а і союзник біля кордонів США, завдяки різниці в географічному положенні, США мало купу потенційних союзників біля кордону СРСР..
В результаті США почали гонку озброєнь, і на перші десятиліття цієї гонки реально їх територія була в безпеці (радянські стратегічні бомбардувальники, то тільки назва, вони збивались на підходах).
Досягнули США того, що в 62 році міняли памперси, що безперечно є перемогою саме радянської ядерно-ракетної програми.
Не думаю що під час "холодної війни", хтось може почуватися в безпеці, не плутайте те що говорять по новинах, та те, що по них ніколи не скажуть. Не було ніяких, безперечних перемог в РС, так, Союз скоріше чудом та завдяки неймовірній самовіддачі народу, зумів досягнути того, не досяжного для інших держав рівня, але до Дядька Сема у даному плані не вистачило. Але це не означає, як Я і говорив, що Штати не сприймали Союз серйозно, вони сприймали його дуже серйозно, хоча б тому, що це була ЄДИНА держава у цій категорії крім Дяді Сема.

Чому Штати не припинили гонку озброєнь? Ну на такі складні питання, відповіді буде знайти дуже важко, але результат тих всіх гонок наступний: Союз не зміг позбавитися від гнилі та посипався а Штати як були, так і є.

На травень 2006 до складу ракетних військ стратегічного призначення РФ входить 74 шахтних пускових установки з МБР Р-36М УТТХ і Р-36М2, які оснащені 10 бойовими блоками кожна.
:) *відригує* А хто те все рахував?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 12.09.2018 – 20:12

• 0

#193 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 15.09.2018 – 18:27

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.08.2018 – 02:40) писав:

Ще питання, чому отут, на сторінці вісімнадцять, написано "очевидно" для чисел що менше чи довірнюють нулю, мені особисто не очевидно :wacko:
У принципі там і так ясно що нуль менше двох ХД, ми ж упорядкували нашу множину раціональниз чисел. То ваш покірний слуга, шото тупашив, як завше... І в принципі будь-яке від'ємне число буде менше числа два додатнього, але от не факт що його квадрат буде таким-же. Коротше, клятий Фіїтенґольц! На ніч таку краще таку магію не читати :wacko:

П. С. Недосипання — зло, пошкоджує деякі когнітивні функції мозку :(.
Фіхтенгольц не порівнює квадрати від’ємних чисел з двійкою взагалі. :wink2: Просто по буквам, при потребі зі словником, читайте.

Повідомлення відредагував kalamar: 15.09.2018 – 18:29

• 0

#194 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 15.09.2018 – 19:41

Перегляд дописуkalamar (15.09.2018 – 18:27) писав:

Фіхтенгольц не порівнює квадрати від’ємних чисел з двійкою взагалі. :wink2: Просто по буквам, при потребі зі словником, читайте.
Тобто чи означає цей напис:

Зображення

що ми не порівнюємо квадрати від'ємних чисел та нуля із двійкою, а лише квадрати додатніх чисел? Якщо так, то мну починає вловлювати логіку. — Ви мну до речі дуже допомагаєте! Уже декілька разів зрушували навчання із тупика, ваш покірний слуга оце б і досі із принципом Гюйгенса кошмарився.

Я знову застряв, намагаюся зрозуміти як відноситься <em>геометричне середнє<em> чисел (тобто намагаюся уявити як те середня зв'язане із числами), та вигляд кривої потенційної енергії для сили що діє зворотньо до куба відстані від епіцентру. Тобто як у цього, Компанійця "ЧТО ТАКОЕ КВАНТОВАЯ МЕХАНИКА?",

Зображення

Тільки замість квадрату в знаменнику — куб відстані. Тобто інтуїтивно зрозуміло що при кубі ми множемо три числа, одна вважаючи силу однаковою на проміжку радіус плюс дельта-радіус, ми повинні щось врахувати двічі, або радіус, або дельта-радіус, але там у мну щось не виходить, як висплюся — запощу розрахунки. Взагалі, поки-що, фізичний смисл геометричного середнього, дещо туманний для мну :wacko:
  • 0

#195 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 15.09.2018 – 20:00

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (15.09.2018 – 19:41) писав:

Зображення

що ми не порівнюємо квадрати від'ємних чисел та нуля із двійкою, а лише квадрати додатніх чисел?
Там же прямо так і написано. Додатні квадрати яких менші двох, нуль, і від’ємні.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (15.09.2018 – 19:41) писав:

Я знову застряв, намагаюся зрозуміти як відноситься <em>геометричне середнє<em> чисел (тобто намагаюся уявити як те середня зв'язане із числами),
Якщо pq=a^2, то а називають середнім геометричним p,q. А там, користуйтесь матаном, Компанієць пригрозився без матану отримати, але просто переповідає ідеї, як в матані то виводиться, а оскільки він в два речення намагається то зробити, в нього не зрозуміло подучається.
  • 0

#196 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 16.09.2018 – 01:51

Перегляд дописуkalamar (15.09.2018 – 20:00) писав:

Там же прямо так і написано. Додатні квадрати яких менші двох, нуль, і від’ємні.
Все моє кляте, не звичне, сприйняття реальності, інколи важко розуміти інших людей. Постійно літаю в хмарах, важко концентрувати увагу. :wacko:

Перегляд дописуkalamar (15.09.2018 – 20:00) писав:

Якщо pq=a^2, то а називають середнім геометричним p,q. А там, користуйтесь матаном, Компанієць пригрозився без матану отримати, але просто переповідає ідеї, як в матані то виводиться, а оскільки він в два речення намагається то зробити, в нього не зрозуміло подучається.
Компнанієць прекрасно знав Математичний Аналіз, із часів коли містер Компанієць здавав відповідні екзамени вельмишановному пану Ландау, мало що в матані змінилось. Ідеї там не просто переповідаються із Матану, там використовуються більш наглядні приклади, Матан, попри свою красоту і все таке, часто густо сильно заплутує клубок математичних викладок навіть у випадку Класичної Механіка, У якому просто губиться фізичний зміст, та втрачається сприйняття фізичної моделі яка використовується. Щоб цього уникнути, потрібно по мірі можливостей проводити паралелі на більш спрощену Математику не гублячи при цьому красоти і все таке. Точніше, у даному випадку Диференційне та Інтегральне Числення, але книгу свою він написав думаю не тому, цікаво що у Компанійця в голові було... Хоча...

Отже потрібно розібратися із фізичними моделями арифметичного та геометричного середнього, цікаво, чому використали саме геометричне...

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
  • 0

#197 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 16.09.2018 – 11:37

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.09.2018 – 01:51) писав:

Компнанієць прекрасно знав Математичний Аналіз, із часів коли містер Компанієць здавав відповідні екзамени вельмишановному пану Ландау, мало що в матані змінилось. Ідеї там не просто переповідаються із Матану, там використовуються більш наглядні приклади, Матан, попри свою красоту і все таке, часто густо сильно заплутує клубок математичних викладок навіть у випадку Класичної Механіка, У якому просто губиться фізичний зміст, та втрачається сприйняття фізичної моделі яка використовується.
Беріть Ланга матан.
Те, що ви пишете, взагалі доволі абсурдно. Бо матан виріс на геометричних і фізичних ідеях. Ще Архімед деякі методи використовував, до появи власне матану, було відкрито цілий ряд результатів в Європі, і, до речі, в Індії.
Матан, власне, це загальний метод розв’язку певного типу задач. До матану такі задачі теж розв’язували, але треба було мати голову як в Архімеда, Ферма, чи Мадгави. Матан же навчає стандартним методам розв’язку, які можна виконувати, як алгоритм.
Компанієць там просто намагається показати, як отримати формулу, для похідної 1/r, і робить він то так, як в матані то робиться. Тому говорити, що там розкривається якийсь фізичний зміст, якого людина, яка матану не знає, не бачить, смішно.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (20.08.2018 – 08:05) писав:

Розв'язання для задачі п'ятнадцять-один, Ландсберг.

Зображення

Оскільки ця так-звана миттєва швидкість визначається як середня швидкість на проміжку шляху, настільки малому, або за час настільки короткий, що наші прилади не можуть відрізнити уже нерівномірний рух від рівномірного.
Я, до речі, так і не зрозумів, чи змогли ви цю задачу розв’язати. :wink2:
Давайте таку задачу.
Покажіть, що принаймні в якийсь один момент часу середня швидкість рівна миттєвій. Це цікавіша задача.

На рівномірний рух. Класична задача.
Два потяги їдуть назустріч один одному зі швидкістю 30, початкова відстань між потягами 60. Ворона літає зі швидкістю 60 від одного потяга до иншого (спочатку від першого потяга летить до другого, долетівши, повертає, і знову летить до першого...)
Яку відстань пролетить ворона.

Просто на переміщення і вектори.
Джон Сільвер закопав скарб на острові. На острові п’ять різних дерев дерев в точках (30,-20), (60,80), (-10,-10), (40,-30), (-70,60). (Дуб, сосна, верба, граб, липа)
У вас інструкції по пошуку скарбу. "Йти від дерева до иншого дерева половину відстані, потім до иншого третину, потім до иншого четвертину, потім до останняго п’ятину, копати." Де скарб.

Повідомлення відредагував kalamar: 16.09.2018 – 11:59

• 0

#198 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 16.09.2018 – 12:13

Перегляд дописуkalamar (16.09.2018 – 11:37) писав:

Беріть Ланга матан.
Те, що ви пишете, взагалі доволі абсурдно. Бо матан виріс на геометричних і фізичних ідеях. Ще Архімед деякі методи використовував, до появи власне матану, було відкрито цілий ряд результатів в Європі, і, до речі, в Індії.
Матан, власне, це загальний метод розв’язку певного типу задач. До матану такі задачі теж розв’язували, але треба було мати голову як в Архімеда, Ферма, чи Мадгави. Матан же навчає стандартним методам розв’язку, які можна виконувати, як алгоритм.
Компанієць там просто намагається показати, як отримати формулу, для похідної 1/r, і робить він то так, як в матані то робиться. Тому говорити, що там розкривається якийсь фізичний зміст, якого людина, яка матану не знає, не бачить, смішно.

Я, до речі, так і не зрозумів, чи змогли ви цю задачу розв’язати. :wink2:
Давайте таку задачу.
Покажіть, що принаймні в якийсь один момент часу середня швидкість рівна миттєвій. Це цікавіша задача.
Якби мну не був зара такий сонний, Я б написав. А так коротко: беру Ланга, не встигаю, за все хапаюсь. Ні-ні-ні, дійсно, є речі які допустимо без безкінечно малих не розв'язуються, але само концепція Матану у Фізиці використовується із обережністю. Потрібно постійно мати на увазі, що ті ж безкінечно малі, у фізичних моделях якби і не зовсім безкінечно малі, а просто на межі чутливості приладів. Числення інколи використовує проміжні викладки, які гублять фізичний зміст. Та і не тільки, тому ідея Компанійця по своїй суті є геніальна.
Дуже добре що Матан навчає алгоритмові, але як показала історія Науки, Фізики конкретно, інколи доводиться виходити за межі уставлених алгоритмів. Зараз по такому методу навчаються — тобто по спрощеним аналогіям, звичайно ж і вивчаючи Матан. Викладачі у мене в Універі, коли навчався, часто використовували аналогії, ну в Компанійця крутіші. Тут потрібен гнучкий баланс між якісним розумінням моделі та Математикою.

Ні, не розв'язав, то тільки початок, там потрібно для поля сили обернених кубів, а не квадратів, квадрати то гравітація і електростат а куби — відцентрова. У мене там до речі куски параболи де повинні бути куски гіперболи, думав про одне — малював інше, але яка різниця, розібрався із геометричним змістом середнього геометричного двох чисел, тепер трьох, а далі н-чисел буде, там типу н-вимірний об'єм, чи якось так... Мене цікавить чому саме геометричне середнє, а не арифметична використовуємо, але це мабуть уже питання до Матану, згадуються із першого курсу суми Дарбу, теорема Коші для середніх, бієкції і всіляке таке...

Миттєва швидкість це є середня на достатньо малому проміжку шляху/часу, відповідно, думаю ми можемо вибрати такий проміжок траєкторії, де середня рівна миттєвій. Ну або, рівномірний, прямолінійний рух, там середня швидкість на всьому шляху дорівнює миттєвій, миттєва однакова на всьому шляху і дорівнює просто швидкості.

А, Ви про ту задачу — із швидкістю? Там геометрична задача на середнє арифметична, бо середня швидкість визначається як шлях на час, за який цей шлях пройдений, а шлях можна виразатия як суму шляхів, а сума шляхів — це сума площ прямокутників, якщо вибрати їх достатньо малими, будуть для миттєві швидкості. А оскільки середнє знайдеться якщо ми поділимо нашу сумарну полщу прямокутників на їх кількість, тобто у нашому випадку на кількість проміжків часу, тобто на сумарний час, ми легко бачимо із самого змісту середнього арифметичного (перекладання кубиків, постом вище), що замінивши купу прямокутників одним, його висота (швидкість) буде більша найменшої і менша найбільшої.

Ой, піду Я спати, недосип — зло, за задачі дякую — розв'яжу якщо вийде, коли прокинуся.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 16.09.2018 – 12:02

• 0

#199 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 16.09.2018 – 12:14

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.09.2018 – 12:12) писав:

Мене цікавить чому саме геометричне середнє, а не арифметична використовуємо,
Щоб отримати правильни, віндомий з матану, результат. :wink2:
Не бийтесь головою об стінку.
  • 0

#200 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 16.09.2018 – 14:31

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.09.2018 – 01:51) писав:

Зображення

Вас цікавить як то на картинці? Дивіться 1/x^=1/x*1/x, відповідно розглядаємо два квадрати, середнє геометричне то прямокутник.
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних