Перейти до вмісту

Знайти роботу Науковця в Україні?

Україна робота Фізик знайти

Повідомлень в темі: 491

#141 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 17.08.2018 – 23:46

"На одну верную догадку приходится бесчисленное количество ложных, в особенности у людей, желающих учить не учась." — із книги Олександр Соломонович Компанеэць (Компанієць)

Амінь! Цей клятий Компанієць таки щось таки трішки тямив!

Зображення

Елена Компанеец, Нина Гинзбург, Шура Компанеец, Валя Компанеец. Около 1935 года

Як же він угадав із цією фразою, боже... Тільки це навряд стосується тільки Фізики, скоріше уявлень людей про світ навколо. Як писав Мишкіс у своїх лекціях: "Качественные явления описываем количественно!", правда потрібно додати що нікому не потрібна ота "хмара нонсенсу", отой опис, тому люди її не бачать :), вони просто вибирають одну, єдину, лінійну, одновимірну, абсолютно вірну теорію, яка автоматично заповнює весь простір і навіть не сумніваючись при цьому у її вірності, чи замислюються над альтрернативами... Це із мого, суб'єктивного, життєвого досвіду.

П. С. Книга Компанійця по Квантах просто айс! Якби цука не... Не починалося кляте картопле-копання, Я б її вже давно дочитав! :angry:
  • 0

#142 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 19.08.2018 – 05:05

Ще одна безсонна ніч над книгами, точніше над підручником Ландсберґа, який до речі непогано виглядає на фоні набагато новіших, англомовних! Я просто інколи, читаю різні підручники для різноманітності, але зараз чомусь вподобав цей талмуд. Ніч у роздумах, якк знайти роботу Науковця в Україні, також. Але спершу потрібно змінити ідіотський режим активність-сон, це капець, намагався заснути але марно. В день норм почитати не втигаю, або сплю, або кляте господарство. А вночі якщо у 20-й, 22-й не заснеш то процентів 70% шо всюночна...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 19.08.2018 – 05:05

• 0

#143 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.08.2018 – 07:42

я звісно ж все це не читав.
то що там з роботою?
хто повинен бути роботодавцем для науковця?
Ти, Фростиш, просто зроби щось корисне, і продавай результати своєї роботи. Патенти там чи що.
Ну якщо хочеш то оформи "приватний підприємець"
  • 0

#144 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 19.08.2018 – 21:14

Перегляд дописуУповноважений (19.08.2018 – 07:42) писав:

я звісно ж все це не читав.
Емм... Ну добре мабуть :).

то що там з роботою?
У плані роботи за яку б мені платити — нуль, нічого. Село, господарство, читаю книги.

хто повинен бути роботодавцем для науковця?
Науково-дослідні Інститути, Універи, Підприємства, Дослідницькі Центри, тощо.

Ти, Фростиш, просто зроби щось корисне, і продавай результати своєї роботи. Патенти там чи що.
Це простіше напечатати це на форумі ніж вкоїти у матеріальному світі. Уявлення не маю що можна вигадати. Щось корисне...? Ох, Я колись будку собаці зремонтував, тепер там кури кладку зробили, собака спить в іншій :). Жарти-жартами, але суть зрозуміла.

Ну якщо хочеш то оформи "приватний підприємець"
От Ви написали що не читаєте, а ваш покірний слуга там у "психологічних проблемах" намагався описати свій тип мислення, так от переповім коротко, навіть на якомусь, богом забутому (ну мається на увазі, Я від хвилювання, не хотів образити ні "теревені" ні користувачів його) форумі, де "три каліки" (включно із фростішком) печатають, І ТО ваш покірний слуга умудрився пересваритися із майже всіма юзерами! Та знайти собі ще пару у "фанклуб" :wacko:. Тепер уявіть що буде якщо Я займуся якимось там бізнесом, при чому взагалі ніколи не займався ніяким підприємництвом. Та з мене селянин у СТО разів кращий ніж підприємець, хоча селянин із мене поганенький, все доісторичне, навіть стріхи діряві, а ваш покірний слуга ходить по хаті/двору туди-сюди, читає книги, грається у відеоігри (хоча на жаль, останнім часом не виходить), та марить про різні там, "високі матерії" :angel:.

Ну коротше мені важко уявити себе у ролі якогось бізнесмена. Але все одно, дякую на слові :P

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 19.08.2018 – 21:16

• 0

#145 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 19.08.2018 – 23:22

Увага спойлер! Розв'язок задачі чотирнадцять-один, Ландсберг підручник.

Зображення

Зображення

П. С. Потрібно вісімсот на шістсот, а то літери зливаються у гіф-форматі :wacko:
  • 0

#146 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 20.08.2018 – 08:05

Розв'язання для задачі п'ятнадцять-один, Ландсберг.

Зображення

Оскільки ця так-звана миттєва швидкість визначається як середня швидкість на проміжку шляху, настільки малому, або за час настільки короткий, що наші прилади не можуть відрізнити уже нерівномірний рух від рівномірного. Тоді ситуація спрощується і ми можемо уявити дуже багато пряпокутничків, як на малюнку до задачі чотирнадцять-один, і відповідно їхні площі, тобто шляхи. Очевидно що кордони нашого найбільшого прямокутничка, перпендикулярні осі часу наприклад (малюнок до попередньої задачі), і визначаютимуть границі отієї будь-якої ділянки шляху, очевидно що ця ділянка буде "більшою" за ділянки на яких визначена миттєва швидкість, оскільки ми тут ще можемо розрізнити нерівномірний рух ((движение) (будь-яка ділянка означає що ми можемо підібрати ту, яка нам потрібна).
Звичайно ж середня швидкість задана у задачі, на цій, будь-якій ділянці буде визначатися як частка від сума добутків середніх швидкостей (тобто миттєвих) на відповідні проміжки часу і відповідно суми цих проміжків.
Таким чином, знову сума площ прямокутників що менша за площу прямокутників у який вони вписані, ділиться на сторону паралельну осі часу, цього великого прямокутники, і ми знову не зможемо одержати результуючу частку як більшу, за найбільшу із сторін вписаних прямокутників.
Те що середня швидкість на цьому проміжку не менша за найменшу миттєву швидкість на цьому ж проміжку, виходить по аналогії.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 20.08.2018 – 08:06

• 0

#147 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 20.08.2018 – 11:52

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (19.08.2018 – 21:14) писав:

Це простіше напечатати це на форумі ніж вкоїти у матеріальному світі. Уявлення не маю що можна вигадати. Щось корисне... Ну коротше мені важко уявити себе у ролі якогось бізнесмена. Але все одно, дякую на слові
Ще не всі матеріали винайдені. Ще немає надпровідника при комфортній температурі. Ще немає такого пластику, якими би можна було замінити метал в кузовах автомобілів. Для хіміків роботи повно. Ще он акумулятори не ідеальні.

Хочеш щоб тобі науково-дослідні інститути платили? У мене є ідея провести експеримент, який би додав ще один дуже переконливий аргумент на користь існування этеру. Або не додав. Але Я тобі платити за це не буду :) Якщо розщедрюся на матеріали, то й сам проведу експеримент. А ти можеш перехопити ідею, швидше за мене провести експеримент і отримати Нобелівську премію :) Потім хоч трішки поділися за ідею.
  • 0

#148 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 20.08.2018 – 22:21

Перегляд дописуУповноважений (20.08.2018 – 11:52) писав:

Ще не всі матеріали винайдені. Ще немає надпровідника при комфортній температурі.  Ще немає такого пластику, якими би можна було замінити метал в кузовах автомобілів. Для хіміків роботи повно. Ще он акумулятори  не ідеальні.

Хочеш щоб тобі науково-дослідні інститути платили? У мене є ідея провести експеримент, який би додав ще один дуже переконливий аргумент на користь існування этеру. Або не додав.  Але Я тобі платити за це не буду :) Якщо розщедрюся на матеріали, то й сам проведу експеримент. А ти можеш перехопити ідею, швидше за мене провести експеримент і отримати Нобелівську премію :) Потім хоч трішки поділися за ідею.
Не всі матеріали винайдені, але над їх винайденням працюють цілі Інститути, і не тільки відкриті. Я не говорю (бо люди часто перекручують те що ваш покірний слуга пише...) що якщо їм, тим крутим Інститутам не пощастило, то обов'язково і не пощастить якомусь там аматорові чи аматорці, Я говорю що для того щоб пощастило, потрібна просто НЕЙМОВІРНА удача, ну крім крутого інтелекту та мішків знань за плечима із звичайно ж нелюдська наснага.

Боюсь із експериментами ща складніше ніж із теорією, розумієте у крутих Інститутів є багато людей, дуже розумних, є такі красиві, новітні будівлі, є навіть, вибачте, срані прискорювачі частинок

Зображення

і все таке. Тому повірте, якщо там десь є ефір, і цей етер можна якось "побачити" у людському світі на даному етапі розвитку цивілізації, боюсь весь той металобрухт у купі із яйцеголовими, навряд би то пропустив... Шанси цього є досить примарні.

Чорт, вибрав такий тупий шлях до роботи наковця — повторити/вивчити все майже із нуля, а тоді шукати роботу, НУ чому бачучи таку безглуздість, таку не виправданість даного підходу у моїх теперішніх реаліях (боюсь у майбутньому, ці реалії кращими не стануть :(), ваш покірний слуга ВСЕ ОДНО вибираю цей ідіотський, дурнуватий шлях, як і завше, це як комп'ютерна відео гра, постійно на максимально можливій складності, що абсолютно не виправдана, як і все життя...
Чорт, та краще Я б комп'ютерні ігри навчався робити, це також мистецтво свого роду, принаймні у мене було б мистецтво, замість цього займаюся цією безглуздою магією, у якій Я мало що смислю, яка не приносить нічорта крім недосипань...
Во істину цікава комбінація мого світогляду та життєвих обставин, який шанс що десь, серед міріад людей на п. Земля, є ще хтось такий чи така? :goodnight:

Поки ще не зовсім пізня ніч, буду далі читати магічні трактати по класичній та квантовій механіках, ой потрібно ще колись і клятий розділ у гримуарі для технікумів про криві другого порядку завершити, тільки задачки залишилися простенькі (правда багато цука...) на повторення. Ще раз копну себе за те, що в Універі прогулював Аналітичну Геометрію/Поверхні.
  • 0

#149 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 21.08.2018 – 09:35

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (20.08.2018 – 22:21) писав:

Тому повірте, якщо там десь є ефір, і цей етер можна якось "побачити" у людському світі на даному етапі розвитку цивілізації, боюсь весь той металобрухт у купі із яйцеголовими, навряд би то пропустив...
не повірю. тільки експеримент.
ти читав цю ідею експерименту? Я її тут писав на форумі.
  • 0

#150 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 22.08.2018 – 05:42

Перегляд дописуУповноважений (21.08.2018 – 09:35) писав:

не повірю. тільки експеримент.
ти читав цю ідею експерименту? Я її тут писав на форумі.
Ви розумієте що тут не у вірі сенс а у ймовірності та статистиці? Який експеримент? — Скиньте посилання.

Задачка двадцять два-два, із Лансберга.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

якщо вірно, цікавий такий, кінематичний підхід до спеціальної теорії відносності.

П. С. О, вісімсот на шішстсот норм пішло начебто, будемо на цей розмір переходити.
  • 0

#151 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 22.08.2018 – 09:43

Не в тему. Питання. Що корисного напрацював Стівен Гокінг?
  • 0

#152 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 22.08.2018 – 12:35

Перегляд дописуУповноважений (22.08.2018 – 09:43) писав:

Не в тему. Питання. Що корисного напрацював Стівен Гокінг?
Ну, як так подивитися, то Математики взагалі безтолкові, принаймні їх більшість :). Вивчають якісь абстрактні марення, які можливо ніколи не будуть застосовані на практиці. Містер Хокінг вивчав дуже далекі від нас об'єкти, по ідіотському названі "чорними дірами", паралельно із тим, він досліджував мікросвіт, штука у тому, що перевірити його абстрактні дослідження, і тим більше, якось їх використати для к о р и с т і, не так то просто. Ну як Ви використаєте той факт, що чорні діри випаровуються наприклад (якщо це вірно)? За таке Нобелівську премію не дають...
  • 0

#153 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 22.08.2018 – 14:09

Продовження задачі двадцять два-два,

Зображення

Зображення
  • 0

#154 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 22.08.2018 – 14:34

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.08.2018 – 12:35) писав:

Ну, як так подивитися, то Математики взагалі безтолкові, принаймні їх більшість :). Вивчають якісь абстрактні марення, які можливо ніколи не будуть застосовані на практиці. Містер Хокінг вивчав дуже далекі від нас об'єкти, по ідіотському названі "чорними дірами", паралельно із тим, він досліджував мікросвіт, штука у тому, що перевірити його абстрактні дослідження, і тим більше, якось їх використати для к о р и с т і, не так то просто. Ну як Ви використаєте той факт, що чорні діри випаровуються наприклад (якщо це вірно)? За таке Нобелівську премію не дають...
оце ж і я про те саме.
хто і за що йому платив?

може його робота - це щось типу художньої літератури? якщо людям подобається читати фантазії, чи дивитись відеоролики, які неможливо перевірити і застосувати - то це не повинно називатися наукою.
  • 0

#155 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 22.08.2018 – 21:00

Перегляд дописуУповноважений (22.08.2018 – 14:34) писав:

оце ж і я про те саме.
хто і за що йому платив?

може його робота - це щось типу художньої літератури? якщо людям подобається читати фантазії, чи дивитись відеоролики, які неможливо перевірити і застосувати - то це не повинно називатися наукою.
Тут ваше абсолютне не розуміння... Науковцям, особливо Теоретикам як раз за те і платять, за фантазії, за ніщо. Звичайно платять не всюди, в Афганістані не платять, у Пакистані не платять, в Еритреї не платять, в Сомалії не платять. Ну не платять, мається на увазі середньостатистично. У Штатах платять, в РФ платять, в КНР платять, в Британії платять, в Німеччині платять, ну і так далі... А тепер порівняйте держави першого та другого переліку за іншими факторами.
І пам'ятайте, як польоти на Місяць, як Атомні Реактори та як вся клята Квантова Фізика, на якій зараз навіть мій екран працює, і то була колись просто т е о р і я, фантазії купки яйцеголових.

Соціалісти, особливо їх націонал підвид, як-раз і не дуже витрачались на всілякі фантазії яйцеголових, бо це не практично і ті фантазії, чомусь постійно йшли в розріз із осяйними, споконвічними традиціям :). До слова їх колєги, комунарії, частенько просто фізично знищували Теоретиків, оскільки їхні мисля рідко вписувалась в строгий порядок вєщєй, та не рідко визнавалась імперською/буржуазною фантазією... Скільки тих Бронштейнів згнило у ГУЛАГах, поряд і Ландау всілякими, навряд хтось колись дізнається...
  • 0

#156 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 24.08.2018 – 05:31

Допоможіть будь-ласка із задачею по Фізиці, із книги Ландсберга, не можу зрозуміти звідки у проблемі номер двадцять два-п'ять взяти прискорення електровозу, а без нього якби і важкувати визначити момент, коли хлопчик та елетровоз порівняються знову :wacko. Дякую на перед.

Зображення

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.08.2018 – 21:00) писав:

І пам'ятайте, як польоти на Місяць, як Атомні Реактори та як вся клята Квантова Фізика, на якій зараз навіть мій екран працює, і то була колись просто т е о р і я, фантазії купки яйцеголових.
Більше того, навіть якщо Ви маєте темряву експерементальних даних, без теорії, яка це все узагальнить, фантазії які співпаде із реальністю, пояснюючи кожний окремий випадок, Ви не зможете створити нічого революційного. Це те саме, якби не було рівнянь Максвела, і елетроенергію видобували із допомогою скипідару та скла, іскри то йдуть, але ГЕС не побудуєш...
  • 0

#157 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 24.08.2018 – 09:47

Все, мну сам розібрався :), магія рулить! Розв'язання задачки двадцять два-п'ять:

Зображення

Зображення

Мізки звичайно у риб'яток що створювали посібник Ландсберга працювали ок, дійсно хороша задача, показує саму природу рівноприскореного руху!
  • 0

#158 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 24.08.2018 – 21:38

ти тут просто розв'язуєш задачі, які сам собі ставиш. для цього є тема "задачі з фізики". ти сам собі платиш за рішення цих задач?
тема про роботу для науковця. а науки бувають і гуманітарні. закинься наркотою, і задвинь щось по філософії, може хтось щось заплатить.
Хіба є така робота, щоб платили за рішення подібних задач? Міністерство освіти платить за перевірку і оцінювання рішень подібних задач, а не за розв'язок

Соціалісти, особливо їх націонал підвид, як-раз і не дуже витрачались на всілякі фантазії яйцеголових, бо це не практично і ті фантазії, чомусь постійно йшли в розріз із осяйними, споконвічними традиціям
на ананербе витрачались, хоча звідки мені знати

їх колєги, комунарії, частенько просто фізично знищували Теоретиків,
от якраз комуна тут зовсім ні до чого. Джордано Бруно спалили не за те, що Земля крутиться навколо Сонця. Коперника за це не палили.

Скільки тих Бронштейнів згнило у ГУЛАГах
еее... я не в курсі, це той шо Троцький?
  • 0

#159 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 25.08.2018 – 08:53

Перегляд дописуУповноважений (24.08.2018 – 21:38) писав:

ти тут просто розв'язуєш задачі, які сам собі ставиш. для цього є тема "задачі з фізики". ти сам собі платиш за рішення цих задач?
тема про роботу для науковця. а науки бувають і гуманітарні. закинься наркотою, і задвинь щось по філософії, може хтось щось заплатить.
Хіба є така робота, щоб платили за рішення подібних задач? Міністерство освіти платить за перевірку і оцінювання рішень подібних задач, а не за розв'язок
Я просто шукаю поради по знаходженню роботи науковця, вивчаю-повторюю за одно Фізику. Он містер Каламр порадив йти в аспірантуру, для цього потрібно багато знати. То чому б не записувати свій прогрес у відповідній темі? Все одно крім мене її майже ніхто не читає, тому яка різниця... Де Ви ще бачили, розв'язки задач із Ландсберга на Укр. мові? :D Ой... Досить, сарказм ща спою)
Якщо ж Ви хочете стаготекстом погратися — тоді Ви знайдете на цьому форумі (і на дуже багатьох інших), собі цікави співрозмовників, ваших однодумців. Але боюсь, спілкуючись із вашим покірним слугою, Ви нічого цього не зможете відшукати, лише не зрозумілі марення, якими Я буду відповідати на ваші пости.

Я не вживаю ніяких наркотиків, навіть пива чи цигарок, (ну крім відео-ігри, мальоване порно, тощо), але мені часто таке говорили на різних, російськомовних форумах, типу "ти что, абдолбаний". От уже й тут скотилося у наркотичну тему, ну, нічого не поробиш.

на ананербе витрачались, хоча звідки мені знати
Угу... І на Йохімів Старків із льодовими, нордичними Сонцями :D, вам боюсь буде важко зрозуміти нео-націоналістів, навіть якщо Ви один із них. — Сарказм, вибачте. :)

от якраз комуна тут зовсім ні до чого.  Джордано Бруно спалили не за те, що Земля крутиться навколо Сонця. Коперника за це не палили.
Ви хоч зрозуміли шо Ви написали? В РС була заборонена Матрична Квантова Механіка Гайзенберга, бо воно не корелювало із діалматом, була заборонена Генетика, і ще багато чого і кого (правда, отямилися...), в РС згноїли скільки Науковців (бо вони ж тоді ще були в основному буржуа-клас, типу інтелігенція), що вам і в кошмарних снах про сікретне керівництво вялікой Германії — аннаннербе, і не снилось :). Пардон, чорний гумор... І перестаньте порівнювати занюхані середні віки, ренесанси, із індустріальною епохою, якби не той масштаб, не те в голові у людей, не те населення, не та епоха, коротше, та й взагалі у даному плані просто немає ніяокго сенсу...

еее... я не в курсі, це той шо Троцький?
Які Троцькі на...? Матвей Петрович Бронштейн, 1906-го года рождения, радянський фізик-теоретик.

Зображення

Бронштейн перший зправа, далі Розенфельд, Бор, Ландау.
Розумієте, щоб вивчати системи, не обов'язково розуміти кожен їх елемент. Це як проводити тест, за запалювання сірників (боже, Я вже не знаю як це простіше пояснити...), от Матвей Петрович — це сірники із партії, які вибиралися рендомно, і доля його свідчить про долю мільйонів сірників, тобто подібних людей, розумних людей, геніальних людей в РС...
Те сам із Лізою Мейтнер у вялікій, непереможній Германії, яку будували нео-націоналістичні отци, для своїх діток та майбутнього, і яку потім лезбіянки із геями та чорними по ленд-лізу відбудовували тридцять років, бо РСик почав після 60-х люто нагризати у Європці, а могли і нах... зробити із якогось Берліна другу Хіросіму, та закинути ту помийну яму років на сто, не відходячи від каси. І в цьому урок. :african:
  • 0

#160 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 25.08.2018 – 12:08

Допоможіть будь-ласка із розумінням модельної аналогії, а саме

Зображення

чому на відповідному колі, нам не можна вмістити не ціле число хвиль, мені важко уявити як фаза це може заборонити. Дякую. Жаль немає користувача "kalamar", хоча цей користувач і так допоміг вашому покірному слузі. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних