Перейти до вмісту

Енергозбереження

енергозбереження комунальні

Повідомлень в темі: 25

#21 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1892 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.10.2018 – 10:59

У мене сьогодні потік бойлер... Містика якась) Я як відчувала, хоча я вже давно відчувала, що йому ось-ось гаплик. Тягнув електрики багато. Тепер треба думати, який новий купувати, щоб менше споживання електроенергії було. Проточні водонагрівачі, почитала, лише в новобудовах ставлять, де проводки сучасні. А до проводки 20-тирічної давності вони мабуть не підійдуть.

Повідомлення відредагував серпинка: 22.10.2018 – 11:00

• 0

#22 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1140 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дике поле

Відправлено 22.10.2018 – 12:10

Як правило в бойлерах виходить з ладу ТЕН, тоді його можна замінити, посадивши на т.зв. "холодну сварку". У Вас він реально вже стоїть та байда, а ремонтується зараз геть усе ).
  • 0

#23 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2293 повідомлень

Відправлено 22.10.2018 – 15:54

Перегляд дописусерпинка (22.10.2018 – 10:59) писав:

У мене сьогодні потік бойлер... Містика якась) Я як відчувала, хоча я вже давно відчувала, що йому ось-ось гаплик. Тягнув електрики багато. Тепер треба думати, який новий купувати, щоб менше споживання електроенергії було. Проточні водонагрівачі, почитала, лише в новобудовах ставлять, де проводки сучасні. А до проводки 20-тирічної давності вони мабуть не підійдуть.
Ну ти головне подивись який у тебе автомат на вході стоїть. Якщо на 40А, то впринципі можна, але від щитка варто окремий кабель кинути. Хоча раз вже стоїть бойлер, і місце під нього є, то певне не варто морочити яйця. Ремонтувати 13-річний бойлер я не бачу змісту ніякого. Краще взяти новий, з хорошою теплоізоляцією.
Проте не думаю, що тепловтрати у твоєму бойлері були аж такі великі. Бойлер тягне багато електрики не через те, що він старий, а через те, що працює перший закон термодинаміки)
  • 0

#24 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1892 повідомлень

Відправлено 22.10.2018 – 21:41

Перегляд дописуNameless One (22.10.2018 – 15:54) писав:

Ну ти головне подивись який у тебе автомат на вході стоїть. Якщо на 40А, то впринципі можна, але від щитка варто окремий кабель кинути. Хоча раз вже стоїть бойлер, і місце під нього є, то певне не варто морочити яйця. Ремонтувати 13-річний бойлер я не бачу змісту ніякого. Краще взяти новий, з хорошою теплоізоляцією.
Проте не думаю, що тепловтрати у твоєму бойлері були аж такі великі. Бойлер тягне багато електрики не через те, що він старий, а через те, що працює перший закон термодинаміки)
Кабель окремий є. Ампер не знаю скільки, треба подивитись. Але на тому кабелі багато чого вже є: бойлер, пральна машинка, холодильник, електрична духовка, рушникосушарка (але вона мало тягне), варочна поверхня газова (теж мало, лише для запалювання), ще підсвітка на меблях кухонних була, тобто є, але я нею не користуюсь.
Кажуть нові моделі більш енергозберігаючі.
Чи варто брати з сухим теном? Він вдвічі дорожчий. Кажуть, що нема змісту переплачувати, однаково служать. Старий бойлер був з мокрим і довго прослужив.
Якби не батьки, я б здохла біля того бойлера)) Не знала б що з ним робити, коли він потік. А так, вже лежить від'єднаний.

Повідомлення відредагував серпинка: 22.10.2018 – 21:42

• 0

#25 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2293 повідомлень

Відправлено 22.10.2018 – 22:56

Перегляд дописусерпинка (22.10.2018 – 21:41) писав:

Кабель окремий є. Ампер не знаю скільки, треба подивитись. Але на тому кабелі багато чого вже є: бойлер, пральна машинка, холодильник, електрична духовка, рушникосушарка (але вона мало тягне), варочна поверхня газова (теж мало, лише для запалювання), ще підсвітка на меблях кухонних була, тобто є, але я нею не користуюсь.

По правилах на одну лише електродуховку йде окрема лінія січенням 4мм2 мідного проводу.

Цитата

Кажуть нові моделі більш енергозберігаючі.
Чи варто брати з сухим теном? Він вдвічі дорожчий. Кажуть, що нема змісту переплачувати, однаково служать. Старий бойлер був з мокрим і довго прослужив.
Якби не батьки, я б здохла біля того бойлера)) Не знала б що з ним робити, коли він потік. А так, вже лежить від'єднаний.
Та там різниця в якусь тисячу гривень, купи собі нормальний бойлер.
  • 0

#26 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1892 повідомлень

Відправлено 26.10.2018 – 14:11

Перегляд дописуNameless One (22.10.2018 – 22:56) писав:

Та там різниця в якусь тисячу гривень, купи собі нормальний бойлер.
Послухала, позичила гроші і купила нормальний) З сухим ТЕНом. За 4800 грн. Треба ж було так довго тримати гроші на всякий отакий випадок, а потім в останній момент обміняти усі на валюту. Не буду ж валюту міняти назад, довелось зичити.

Повідомлення відредагував серпинка: 26.10.2018 – 14:13

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних