Перейти до вмісту

Зібратися в сценарний відділ, творчий колектив для комедійного проекту

В цій темі немає відповідей

#1 Джордж

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 31.03.2018 – 06:39

• 0
Добрий день всім. Я хотів поцікавитись, чи не могли б ми, молодь, зібратися разом в "Пузатій хаті" на Хрещатику і почати обговорювати потік гумористичних ідей: "А давайте те то, давай-но те то зробимо" - для україномовного гумористичного проекту на фоні міста Києва? Реально, задовбало, що всі відео скрізь російськомовні. Давайте зробимо хоч якісь банальні скетчі, наімпровізуємо ролі, але виведемо це в тренд в "Ютюбі", аж до транслювання на телеканалах? Тільки не кажіть, що це не на часі, і так в Києві нема міської україномовної культури на відео ніде, окрім нас ніякі російськомовні продюсери і режисери цього не зроблять. За орієнтири взяти фільми Get Smart (Шпигунські пристрасті) 1965 року, Monthy Python and the Holy Grail і оцю несамовито смішну сцену з "Postal" https://www.youtube....?v=ZMqNbgZnNLo. Як орієнтир не за тематикою цих фільмів, а за те, як круто вони оформлюють жарти (хороший жарт лунає приблизно один раз на кожні 30-40 секунд). Прохання, якщо в цій темі буде відповідь, маякніть хтось мені на пошту sevchyk@gmail.com, я просто тут раз в рік сиджу. Дякую.

Повідомлення відредагував Джордж: 31.03.2018 – 06:41

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних