Перейти до вмісту

Як називається сучасний економічний устрій?

Повідомлень в темі: 549

#541 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2147 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.06.2018 – 01:39

О, фошизмніпрайдьотом завоняло. фростиш, от скажи, значить в "європці" зараз фошизм піднімається, да? а шо в рашці? як гадаєш?
  • 0

#542 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 15.06.2018 – 01:45

фростыш_дурак(забанений) (14.06.2018 – 23:53) писав:

Альберт навіть намагався то вивести через Закони Збереження (Симетрію),
Він в 1905 році знав теорему Нетер?
  • 0

#543 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2147 повідомлень

Відправлено 15.06.2018 – 01:51

каламаре, ви ж напевно читали книжку А. Пайса за Ейнштейна? Там написано, шо він всьо вивів і всьо чотко.))) Я б хотів порозказувати, але давно давно її читав. Така червона. Мені подобалося її читати. коли божеволів від бажання вивчити фізику. а потім мені купили компутер в подарунок.)))
  • 0

#544 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 15.06.2018 – 12:24

фростыш_дурак(забанений) (14.06.2018 – 23:53) писав:

А Я згоден. Принаймні поки-що. Макаронник то так, Я не знаю як йому то у голову прийшло, але судячи із його цитат, він вгадав Фізику на сто років наперед! Жаль жив у маразматичні часи, трішко...
Ну власне, не на сто, а на три роки. І я би не дивувався. Ідея узагальнити формулу E=mc2 з випромінювання на масу, і
підкріпити то етером зовсім не екстраординарна для того часу. До речі, через рік, в 1904 Hasenöhrl
розглянув електромагнітне випромінювання в порожнині, і довів, що з нагріванням тіло стає масивнішим.

Цитата

Since the heat content of every body partly consists of radiating heat, the things that we have demonstrated at a cavity, are true mutatis mutandis for every body whose temperature is different from 0° A.. In particular, every body must have an apparent mass determined by the inner radiation, and which is therefore above all dependent on the temperature.
Те, що при радіоактивному розпаді сумарно величезна енергія виділяється тоді уже знали. Макаронник звязав відому формулу для випромінення і експериментальний факт енергії, при радіоактивному розпаді, і підкріпив то певною моделлю етеру.

Тому щоб в цих джунглях, стоптаних слонами, претендувати на відкриття E=mc2, цю формулу треба було саме довести в загальному випадку (або мати гарних нащадків піарщиків :wink2: )
До речі. Від учасника манхетенського проекту.

Цитата

Somehow the popular notion took hold long ago that Einstein's theory of relativity, in particular his famous equation E = mc2, plays some essential role in the theory of fission. Albert Einstein had a part in alerting the United States government to the possibility of building an atomic bomb, but his theory of relativity is not required in discussing fission. The theory of fission is what physicists call a non-relativistic theory, meaning that relativistic effects are too small to affect the dynamics of the fission process significantly.
Robert Serber

• 0

#545 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 15.06.2018 – 15:05

kalamar (15.06.2018 – 01:22) писав:

На рівні інтуїції макаронник першим, і навіть більше, ніж Альберт. Чим зв’язок мозочка з космосом макаронника гірший за Альбертів. Питання, хто формулу вивів. Вивів Планк.

А Ейнштейну навіщо вона була потрібна?
Щодо Пуанкаре, неправда, він вивів ту залежність в 1900 році.  В статті 1906 року у нього просто значно загальніший підхід. Він там будує базис загальної теорії. Власне, включимо Фейнмана.

Це набагато більше, ніж та формула. Та формула елементарний наслідок із загальної теорії.
Я напр. не можу зрозуміти, чи Альберт в 1905 взагалі розумів, що таке інваріант і знав СТВ. :wink2:
А вивів ту формулу явно Планк, і саме Планк зрозумів її значимість, бо він її пов’язав із внутрішньою енергією, дефектом масс. Так що, по чесному, слід її називати формулою Планка 2. :8:
Ні, принаймні судячи із того що пишуть люди, потрібно розбиратися.

Там дуже багато імен, не тільки містера Планка, можна приплести до цієї залежності: Олівер Хевісайд (Oliver Heaviside), Вільґельм Вейн (Wilhelm Wien), Макс Абрагам (Max Abraham), Джон Генрі Пойнтінґ (John Henry Poynting), Анрі Поійнкаре (Henri Poincaré) — наскільки Я зрозумів із статті, він уявив ЕМ-поле як рідину та ввів його масу от оту саму із це-квадратом, але поле це скоріше, ну це коротше не, ну не знаю, не цеглина там. Потрібно читати його роботу, так нічого не ясно (хоча не факт що стане ясніше коли Я її прочитаю :shock:). Фріц *не вимовиш* (Fritz Hasenöhrl), судячи із статті, то як-раз це стало причиною, чому Макс Планк віднайшов оту фундаментальну штуку у випромінюванні абсолютно чорного тіла, тобто тепло має масу! Божевілля еге?

Сам Альберт, судячи із усього) просто поставив людей перед фактом, що така залежність існує, і воно існує для всього відомого, для полів, для цеглини, для Всесвіту, та іншої агрономії. Але, судячи по деяким роботам, він того так і не зміг довести) Ну нічого, головне мисля йшла у вірному напрямку :)Was Einstein the First to Invent... SciAm 2015, How 2 Pro-Nazi Nobelists Attacked Einstein’s "Jewish Science" [Excerpt]

_Ex (15.06.2018 – 01:39) писав:

О, фошизмніпрайдьотом завоняло. фростиш, от скажи, значить в "європці" зараз фошизм піднімається, да? а шо в рашці? як гадаєш?
То дуже чорний гумор був, прямо як сажа, не зважайте, Я ж написав, казочки, Я люблю казочки типу таких розповідати:

1) Уже давно наслідки йдуть, а не просто піднімається. Я називаю ці течії: нео-націоналізм, там особливого сенсу немає розбирати на фашизми-нацизми, тощо. Воно все однакове із локальними поправками. Маю на увазі, має більшість спільного, ні відмінного.

2) "Рашка" не виключення, тільки їм пофіг, там буде потрібно — красну-ленінську звєзду будуть цілувати, буде потрібно — пчелобитні будуть бити в храмах, буде потрібно — зігуватимуть, аж суглоби вивертатися буде, так-далі, його не реально потопити цими казками. Ви за "рашку" не хвилюйтеся, Ви за нашу, Рідну Неньку хвилюйтеся, та за її громадян, отут уже починаються критичні перетворення, на жаль...

3) Питання лише в тому: "як і хто буде використовувати дану ситуації", у тій же Європі. Оце дуже складне питання, за яким стоїть доля мільйонів людей.

І взагалі, спілкування зі мною, буде чим далі, тим дужче, виводити вас, талановитого комп’ютерника, із світлих, осяйних та доконаних, прямих доріг і зелених полів закінченої ідеології, до темної безодні мороку, незрозумілості, невизначеності та складнощів вибору, в якій наприклад живе один селянин-аутсайдер. Шо в цьому хорошого? — Німа нічорта :(

kalamar (15.06.2018 – 01:45) писав:

Він в 1905 році знав теорему Нетер?
Він то відчував :8:, просто не зміг виразити словами)

kalamar (15.06.2018 – 12:24) писав:

Ну власне, не на сто, а на три роки. І я би не дивувався. Ідея узагальнити формулу E=mc2 з випромінювання на масу, і
підкріпити то етером зовсім не екстраординарна для того часу. До речі, через рік, в 1904 Hasenöhrl
розглянув електромагнітне випромінювання в порожнині, і довів, що з нагріванням тіло стає масивнішим.

Те, що при радіоактивному розпаді сумарно величезна енергія виділяється тоді уже знали. Макаронник звязав відому формулу для випромінення і  експериментальний факт енергії, при радіоактивному розпаді, і підкріпив то певною моделлю етеру.

Тому щоб в цих джунглях, стоптаних слонами, претендувати на відкриття E=mc2, цю формулу треба було саме довести в загальному випадку (або мати гарних нащадків піарщиків :wink2: )
До речі. Від учасника манхетенського проекту.
Ну, випромінювання, то ж не цегла, і тепло то ж не цегла. В Айнштайна здається на все і вся було, просто ж там невеличкі проріхи із доведенням це на математичному а не єврестичному рівні. Сам ідея була концептуальна, Закон Збереження приводять до такої залежності із це-квадратом. Ну, її втілення у статтю, це трішки окрема тема.

Ця залежність зіграла роль у розчепленні, і Я не маю сумнівів, нею користувалися й під час створення А-бомби, потрібно пошукати статті. Ну як Ви думає, якщо там різниця мас буде порядку сотих-десятих процента, їм же потрібно рахувати які там елементи будуть утворюватися у процесі, це ж не так все просто, там потрібн контролювати процент домішок, нові елементи можуть поглинати нейтрони, відповідно йде зміна самої критичної маси. Числа Фермі чи щось таке було (ймовірності захоплення), здається використовують цю залежність у якомусь вигляді, точно не пам’ятаю, дуже давно чув, потрібно все згадувати/вивчати.
  • 0

#546 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2147 повідомлень

Відправлено 15.06.2018 – 15:41

про рашку. я якби мені дали тиснути "ту саму кнопку", вже налаштовану на стерилізацію дейтеридом літію-6 того дрімучого мороку, тиснув би її поки б вона не зламалася. ось як я за неї переживаю.

в рашці завжди існувала ідеологія, яку можна описати як ідеологія "обраности/спеціальної місії", і як наслідок - вседозволености. так, це завжди була дешева копія на шось вже вигадане. і виконання таке ж. шо не завадило цій карциномі людства знищити більше мільйонів, ніж ваш улюблений Алоїзович. одержимість величчю, дикунська жорстокість і фанатизм і відчуття меншовартости/неповносправности - завжди. сама рашка як держава - це продукт цієї кривавої пляски. вона має бути знищена. вона небезпека. а ви так швидко "спригнули". шо значить "не переживайте"? ви ж не любите фошизм? ви пацифіст? невже не помітили шо та сама рашка прям зараз убиває ваших співгромадян? не помітили? тупих німецьких неонаці помітили а цього не помітили? тисячі біосміття накачані ненавистю до України з рашки їдуть сюди, "ваєвать за вілікую русь протів фошизма". ви блять цього не знаєте досі??!!111 це реальне життя. зараз. гинуть солдати. гинуть мирні. Пару тижнів назад читав (попри повне уникання) в сусідньому місті, в селі недалеко від лінії розмежування, загинула дівчинка. А ось вчора побачив фото хлопця воротаря клубу Авангард, Степана Чубенка якого кацапи розстріляли в окопі, в потилицю, за українськість.
Дивіться, ось дивіться, пацифістичний ви наш борцун з націоналізмом:
Зображення

Коли я чую про "небезпечні течії в Неньці", я бачу з одног боку, тих хлопців, ідеологічно підкованих і не дуже які сидять по окопах, з Азову і не з Азову, які ось своїм життям ризикують заради того, шоб десь там у вас не було чути бабахів, як чути в мене, і шоб більше не пиронули ножем Патріота ростовські нарики на мітингу за Собоність Україні в Донецьку і шоб більше не розстріляли отакого 16 річного хлопця за "націоналізм"... А з іншого я бачу, всяких уродів типу медведчука і наволочі навколо них які поширюють тут оцю кацапську отруту в неокріплі голови цих і справді не дуже розумних обивателів. фашизм... хуїзм!

А от ви, пане, взагаі унікум, наче й мозок не підєднано до Соловйова, навпаки типу як інтеллектуал, читає книжки і все таке, а прокачані такою ?уєтою, шо гидко просто! чим ви думаєте? Негайно вийміть вату з голови, це небезпечно.

Так шо НЄ, пане, ані в Неньці, ані в європці, нема навіть натяку на якісь небезпечні ідеології. та купка вузьколобих імбецилів які тащаться від наці антуража, і ненавидять арабів і прочих небілих - це така небезпека для людства, як теревені - найвідвідуваніший сайт в світі. мене просто смішить наскільки людей справді можна зазомбувати, шо вони навіть маючи мислення, всеодно поводяться як ... ну нерозумно. які нацисти? подивіться навколо. подивіться де ллється кров і через шо, подивіться хто її проливає. хвате вже їсти цей смердючий кацапський агітпроп про "фашизм". кацапи - це найфашситськіші фашисти в усьому світі.

Ізраїль, кацапи - це й є нацисти зараз. араби релігійні фанатики, теж небезпека. а тупі євро імбецили нє.

І так, для пригнічених іншими народами народів, націоналізм - це рятівна ідеологія. Це просто ідеологія виживання цього народу і боротьби за це. Щойно все ок, можна гратися в демократію і пацифізм, не забуваючи тримати брязкальця провсяк випадок.
Якби в нас обирали націоналістів - Чорновола, Яроша там не знаю, зараз уже все так зіпсовано, я тепер впевнений лише в Чорноволі, в його чесності, але його вбили, давно; якби в нас їх обрали ще тоді, 90-х, ми були б не оцим шо є зараз, а чимсь близьким до Прибалтики. І продовжували б розвиватися. А так - масовка продовжує обирати комсомольців міліардерів, які продовжують вдавати "розбудову" країни, насправді руйнуючи її розкраданням. От такий тут "фашизм". Найстрашніша наша небезпека - це тупість обивателів.

Це так тупо, так тупо "бачити" якісь загрози цієї нерелевантної херні. Я просто роззлючений. Це тупіше, ніж бачити в геях, "загрозу моралі". Ви живете не в Німеччині 20-30-х років, роздупліться нарешті. Годі бути корисним дурником для кукловодів.
  • 0

#547 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 15.06.2018 – 17:31

фростыш_дурак(забанений) (15.06.2018 – 15:05) писав:

Ну, випромінювання, то ж не цегла, і тепло то ж не цегла. В Айнштайна здається на все і вся було, просто ж там невеличкі проріхи із доведенням це на математичному а не єврестичному рівні. Сам ідея була концептуальна, Закон Збереження приводять до такої залежності із це-квадратом. Ну, її втілення у статтю, це трішки окрема тема.
Не проріхи, а хибний вивід.
Фейнман має на увазі симетрію самих рівнянь. Ейнштейн СТВ будував на основі мисленних експериментів, Пуанкаре, спочатку теж балувався мисленними експериментами, але в кінці на основі теорії груп, тобто саме симетрії.
Стосовно СТВ, то створювалась вона все ж в тривалий період, і в 1905 році Ейнштейн застрибнув на сходинку потяга який вже йшов, і, що дивовижно, зі своєю статтею, в якій нема жодного посилання, йому це вдалось. І це при тому, що нема жодної оригінальної ідеї Ейнштейна по СТВ, всі прозріння, які йому приписують, хтось висловив до нього. Альберт це міф, міфологічна постать, як Геракл чи Ахілес, насправді не було такого дядька. :wink2:
Тому, нема на то ради, різні фошисти знущатимуться і далі.

Повідомлення відредагував kalamar: 15.06.2018 – 17:57

• 0

#548 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.06.2018 – 18:13

у фростіка якісь глюки з браузером і заблокований розділ наука чи що? бо в нас така цікава економіка тут

про економіку політику і нашу сучасність
майдан був проти
проти беззаконня і свавілля силовиків. проти коррупції і розкрадання.
антимайдан був проти. проти майдану. антимайдан і теперішні ЛДНР.
проти на проти, мінус на мінус.
ЛДНР за беззаконня і свавілля силовиків, за коррупцію і розкрадання.
вони досягли свого результату, вони здобули те за що боролися.
ура товариші, це перемога!

тож як називається такий економічний устрій як в ЛДНР?
  • 0

#549 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1891 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.06.2018 – 21:34

Фростиш, (майже як фошист звучить)) дозволь поцікавитись задля спортивного інтересу, не зовсім скромним і не зовсім зрозумілим для тебе питанням: а у тебе ім'я на букву "в" починається?

Повідомлення відредагував серпинка: 15.06.2018 – 21:34

• 0

#550 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 15.06.2018 – 22:05

[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']
про рашку. я якби мені дали тиснути "ту саму кнопку", вже налаштовану на стерилізацію дейтеридом літію-6 того дрімучого мороку, тиснув би її поки б вона не зламалася. ось як я за неї переживаю.[/quote]
Ви б не натисли тієї кнопки, бо ніхто б її ні вам, ні комусь із схожими поглядами, ніколи б, при здоровому розумі та пам’яті не дав би. Навіть якщо об’єднати всіх нео-націоналістів п. Земля, вони не зможуть створити "ядерного паритету", навіть наблизитися до нього. Я мав на увазі, що фокусуєтесь на "рашці", яка є абсолютно далекою по купі параметрів від Неньки, та починаєте порівнювати вплив течій і рухів на рашку та Неньку, ставлячи між ними знак рівності — безглуздо.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']в рашці завжди існувала ідеологія, яку можна описати як ідеологія "обраности/спеціальної  місії", і як наслідок - вседозволености. так, це завжди була дешева копія на шось вже вигадане. і виконання таке ж. шо не завадило цій карциномі людства знищити більше мільйонів, ніж ваш улюблений Алоїзович. одержимість величчю, дикунська жорстокість і фанатизм і відчуття меншовартости/неповносправности - завжди. сама рашка як держава - це продукт цієї кривавої пляски.[/quote]
Рашка перестала існувати десь на початку 20-х років, минулого століття. Те що Ви бачите на мейнстрімі пропаганди, не означає що "рульові" керуються тим самим. Ви катастрофічно недооцінюєте аналітичні можливості подібних утворень у сучасному, динамічному світі, те що Ви споглядаєте одного клоуна-вождя, "собірателя земель", це не означає що там всі такі безмізкі. Я не вигороджую рашку, мені лише дико із ваших, штампових, примітивних уявлень, які передерті із столітніх опусів осяйних, геніальних-геніїв, більш усього. І які мають такий самий зв’язок до сучасної реальності, як моє волосся до орбіти Місяця.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']вона має бути знищена.[/quote]
Ви хочете вбити двісті мільйонів людей в ядерній, хай і з натяжкою, наддержаві? Ви в цьому впевнені?
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']вона небезпека. а ви так швидко "спригнули". шо значить "не переживайте"? ви ж не любите фошизм? ви пацифіст?[/quote]
Та зараз складний період, шизоїди у руля. Але є інші сили, які здатні запобігти катастрофі, вони довели своє ефективність не раз. Штати, КНР. ОКВБтПІ на худий кінець. Саме так, Я пацифіст. Мав на увазі, що безтолку фокусуватися на проблемах рашки, Ви їй абсолютно ніого не зробити, ні Ви, ні мільйон таких як Ви. Це Система. Краще фокусуватися на вирішенні проблем України, їх там до чірта і трішки, і набагато серйозніших ніж у "рашки".
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']невже не помітили шо та сама рашка прям зараз убиває ваших співгромадян? не помітили? тупих німецьких неонаці помітили а цього не помітили?[/quote]
Уявіть собі помітив. Навіть сам приймав участь у всіляких протестах, та попхався "самоволкою" на Схід колись, — фігова ідея була, як і кожного є друзі що вже давно на два метра нижче. :(. Але розповсюдження нео-націоналістичних ідеологій це НЕ вихід, навіть якщо таке написано в осяйних опусах, це лише обхідний шлях до безодні.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']тисячі біосміття накачані ненавистю до України з рашки їдуть сюди, "ваєвать за вілікую русь протів фошизма". ви блять цього не знаєте досі??!!111 це реальне життя. зараз. гинуть солдати. гинуть мирні. Пару тижнів назад читав (попри повне уникання) в сусідньому місті, в селі недалеко від лінії розмежування, загинула дівчинка. А ось вчора побачив фото хлопця воротаря клубу Авангард, Степана Чубенка якого кацапи розстріляли в окопі, в потилицю, за українськість.[/quote]
Від розповсюдження нео-націоналізму на теренах України, їх менше гинути не стане, повірте, по різним причинам. Сама ця ідеологія, може бути дуже легко використана (і не раз була) для розв’язання військового конфлікту, набагато масштабнішого ніж той що на Сході України, і набагато кривавішого... Той контингент що прямує в Україну воювати, як-раз, часто густо таким і обдовбаний. Знову ж таки, не плутайте пропаганду і, скажімо так, основний курс.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']Дивіться, ось дивіться, пацифістичний ви наш борцун з націоналізмом:[/quote]
На мене в дитинстві схожий. Я не те щоб "борцун" із націоналізмом, просто є певні межі, певні грані, коли їх почати переходити, в кінці-кінців тільки катастрофа. Доведено історією не раз, і не два. Свого роду "насичення ймовірності" шо настане пипець.[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']Коли я чую про "небезпечні течії в Неньці", я бачу з одног боку, тих хлопців, ідеологічно підкованих і не дуже які сидять по окопах, з Азову і не з Азову, які ось своїм життям ризикують заради того, шоб десь там у вас не було чути бабахів, як чути в мене, і шоб більше не пиронули ножем Патріота ростовські нарики на мітингу за Собоність Україні в Донецьку і шоб більше не розстріляли отакого 16 річного хлопця за "націоналізм"... А з іншого я бачу, всяких уродів типу медведчука і наволочі навколо них які поширюють тут оцю кацапську отруту в неокріплі голови цих і справді не дуже розумних обивателів. фашизм... хуїзм![/quote]
Пане _Іекс, Я не поет, Я лише аналізую ситуацію, динаміку, на основі моїх знань, та доступних мені даних, намагаючись зробити прогноз із найбільшою, на мою думку, ймовірністю. Тому те що Я бачу, відрізняється від того що бачите Ви. Якщо про поетизм, то державу, її громадян, можна захищати із різним в голові і по різному, але в кінці-кінців буде важлива тільки ефективність (на жаль, хоча Я не люблю такого роду аналізи, і мені інколи начхати на ефективність, якщо це суперечить моїм принципам) — Я вам говорю, якщо захищати Україну, поширюючи оту ідеологію, то ефективність у кінці-кінців буде від’ємна, тобто захист по факту буде нищенням. Такий мій, поетичний прогноз.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']А от ви, пане, взагаі унікум,[/quote]
Я такий.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']наче й мозок не підєднано до Соловйова, навпаки типу як інтеллектуал,[/quote]
Тупий як колода, недоучка, без роботи селянин, без дівчини, тому маю час для всіляких філософій ^_^/.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']читає книжки і все таке,[/quote]
Мну читає, так-так, книжки ^_^.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']а прокачані такою ?уєтою, шо гидко просто! чим ви думаєте? Негайно вийміть вату з голови, це небезпечно.[/quote]
Жах, Я сам в шоці...
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']Так шо НЄ, пане, ані в Неньці, ані в європці, нема навіть натяку на якісь небезпечні ідеології.[/quote]
Ідеології самі по собі не є небезпечними, це просто казочки для дорослих. Небезпечними є рішення, які приймають люди, які піддалися впливу цих ідеологій.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']та купка вузьколобих імбецилів які тащаться від наці антуража, і ненавидять арабів і прочих небілих - це така небезпека для людства,[/quote]
Ви не зрозуміли, ці "вузьколобі" і не є небезпечні для людства, є небезпечні ті, що уміють передбачати розвиток подій, зокрема поширення "вузьколобих" течій на ідеологій. :(
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']як теревені - найвідвідуваніший сайт в світі. мене просто смішить наскільки людей справді можна зазомбувати, шо вони навіть маючи мислення, всеодно поводяться як ... ну нерозумно. які нацисти? подивіться навколо. подивіться де ллється кров і через шо, подивіться хто її проливає. хвате вже їсти цей смердючий кацапський агітпроп про "фашизм". кацапи - це найфашситськіші фашисти в усьому світі.
[/quote]
Ви уявляєте скільки пролилося крові із допомогою тих ідеологій, вплив яких, на перший погляд здавався безобразним? Якщо Ви бачите лише даний, конкретний конфлікт на Сході, це не означає що це єдиний конфлікт, де використовувалися, використовуються чи будуть, дані субкультури та течії. Жорстокість всюди однакова, не зважаючи на її причини.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']Ізраїль, кацапи - це й є нацисти зараз. араби релігійні фанатики, теж небезпека. а тупі євро імбецили нє.[/quote]
Вашому вмінню аналізувати геополітичну ситуацію на п. Земля, глобальні загрози із їх кореневими причинами та передумовами, можна тільки позаздрити.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']І так, для пригнічених іншими народами народів, націоналізм - це рятівна ідеологія. Це просто ідеологія виживання цього народу і боротьби за це. Щойно все ок, можна гратися в демократію і пацифізм, не забуваючи тримати брязкальця провсяк випадок.[/quote]
Як поетично. На жаль не все так просто. Є певні межі, при переході яких, починається ланцюговий процес змін у суспільстві, не зважаючи на причини та передумови, кінець багатьох таких ланцюжків, не є дуже хороший.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']Якби в нас обирали націоналістів - Чорновола, Яроша там не знаю, зараз уже все так зіпсовано, я тепер впевнений лише в Чорноволі, в його чесності, але його вбили, давно; якби в нас їх обрали ще тоді, 90-х, ми були б не оцим шо є зараз, а чимсь близьким до Прибалтики. І продовжували б розвиватися. А так - масовка продовжує обирати комсомольців міліардерів, які продовжують вдавати "розбудову" країни, насправді руйнуючи її розкраданням. От такий тут "фашизм". Найстрашніша наша небезпека - це тупість обивателів.[/quote]
Час покаже.
[quote name='_Ex' timestamp='1529070119' post='883175']Це так тупо, так тупо "бачити" якісь загрози цієї нерелевантної херні. Я просто роззлючений. Це тупіше, ніж бачити в геях, "загрозу моралі". Ви живете не в Німеччині 20-30-х років, роздупліться нарешті. Годі бути корисним дурником для кукловодів.[/quote]
На рахунок дурника, це точно, а от на рахунок корисності, то навряд. Я ж вам говорив, нащо починати дискусію із вашим покірним слугою, це лише буде задовбувати ваші нерви. І Ви навряд отримаєте прості та зрозумілі відповіді від мене. Із приводу загрози відповідних ідеологій: якби Я був злим, не пацифістом, та був на місці тих, хто керує тими, кого Ви так ненавидите, Я б поставив саме на ці ідеології, течії, та субкультури побудовані на оних, ось чому Я вважаю це серйозною загрозою для майбутнього людей на цій землі. — Але знову ж таки, нащо вам оці мої брєдні, в них нічого хорошого немає :(

[quote name='kalamar' timestamp='1529076668' post='883176']
Не проріхи, а хибний вивід.
Фейнман має на увазі симетрію самих рівнянь. Ейнштейн СТВ будував на основі мисленних експериментів, Пуанкаре, спочатку теж балувався мисленними експериментами, але в кінці на основі теорії груп, тобто саме симетрії.
Стосовно СТВ, то створювалась вона все ж в тривалий період, і в 1905 році Ейнштейн застрибнув на сходинку потяга який вже йшов, і, що дивовижно, зі своєю статтею, в якій нема жодного посилання, йому це вдалось. І це при тому, що нема жодної оригінальної ідеї Ейнштейна по СТВ, всі прозріння, які йому приписують, хтось висловив до нього. Альберт це міф, міфологічна постать, як Геракл чи Ахілес, насправді не було такого дядька. :wink2:
Тому, нема на то ради, різні фошисти знущатимуться і далі.
[/quote]
Просто зараз не встигаю. Ледве, хоч якось встиг розібратися із Мейтнер, де моя інтуїція знову вгадала, про важливість Мейтнер і отієї формули у відкритті "розчеплення", а Ви тут за Альберта. А в мене бур’ян лісом стоїть, вікна не фарбовані гниють, ворота стоять іржаві, у мене немає ні копійки своїх грошей, купа хронічних болячок, ще в кляту Поліцію потрібно, і взагалі. Ні чорта Альберт не міф, він ту теорії більше семи років кумекав, доки не докумекав, Пуанкаре того не зміг, хоча був відомим науковцем, його роботи не викликали такий фурор. Схоже на все. Тоді "ефір" превалював не зважаючи на всіх Майкельсонів-Морлі. А Ви взагалі, дали посилання на книгу, обдовбану якимось божевільним, стеготкстовим маразмом відповідної, конспірологічної напрямленості :S Потрібно читати роботи і дослідження тих робіт. Потрібно знайти подібність педантичного манускрипту Райм про Мейтнер, тільки про Айнштайн та Пуанкаре.

[quote name='Уповноважений' timestamp='1529079193' post='883177']
у фростіка якісь глюки з браузером і заблокований розділ наука чи що? бо в нас така цікава економіка  тут
Наукові теорії, що тут згадувалися, вплинули на Економіку так, як і не снилось всьому, що згадували тут Ви :8:[/quote]

[quote name='серпинка' timestamp='1529091252' post='883190']
Фростиш, (майже як фошист звучить)) дозволь поцікавитись задля спортивного інтересу, не зовсім скромним і не зовсім зрозумілим для тебе питанням: а у тебе ім'я на букву "в" починається?
[/quote]
Мене звати Ярик.

Чорт, схожу форум не витримує більше сорока цитат :( Після того як додав черговий пост, заглючив.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних