Перейти до вмісту

Як називається сучасний економічний устрій?

Повідомлень в темі: 549

#441 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5035 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 06.06.2018 – 23:08

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (06.06.2018 – 19:01) писав:

2) У світі ядерних наддержав, які можуть винищити більше 80% населення планети Земля за декілька місяців, у світі нано-технологій, хімічної та біологічної зброї, не думаю що хороша ідея йти отим "циклами" які змоделювали Ви, з усією повагою. Маю на увазі: розквіт демократія —> насичення —> стагнація —> загнивання капітало-ліберасто-демократів —> дядя адольф —> вибачте, обгидження —> знову демократія зароджується :yablondinko:. У глобалізовааному, взаємопов’язаному світі, де на жаль, панує люте протиборство наддержав, це м’яко кажучи дорога в нікуди...
Та не я, це капіталізм, він так працює. Ви пізнувато підключились, я вище читав серпині лекцію. Кризи неминучі при капіталізмі бо іновації прямо спричиняють кризи. Це ще у Маркса було.

Щоб ви розуміли. Зараз 3 відсотки населення землі володіє 70 відсотками багатства, а 8.6 відсотків населення - 85 відсотками. Я серпині пояснював як то працює, не хочу повторюватись. До останньої фінансової кризи розрив був меншим.

Не вірю, що цей примус вразить того розмороженого з 70-х. Реальний прогрес в науці за 50 років мізерний.
Візьміть фізику. Той розморожений за своє життя пережив появу квантової механіки, статистичної фізики, теорії відносності, рентгеноструктурного аналізу, атомної та ядерної фізики, квантової електродинаміки, квантової теорії поля, синергетики і теорії динамічних систем, появу електронних ламп, транзисторів, мікросхем, лазерів, атомних і водневих бомб, і реакторів...
Переживо появу спочатку поршневої, потім реактивної авіації. Появу спочатку радіо, потім телебачення. Спочатку конвеєризацію, потім автоматизацію виробництва. Появу синтетичних матеріалів і сільськогосподарської хімії....
Справді розповідатимете йому про іновації?
І, звичайно, підвищення рівня життя, від потогінної системи форда і сталінської індустріалізації, до практично сучасного в 70-ті.

Штучний Інтелект — то взагалі. Більше того, у світі зменшився час від моменту створення інновації до моменту впровадження її в життя, у порівнянні із минулим. Як говорив здається Ахієзер: "Щоб залишатися на місці у сучасній Науці, потрібно бігти зі всіх сил".
Бла-блп-бла.

Повідомлення відредагував kalamar: 06.06.2018 – 23:15

• 0

#442 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 07.06.2018 – 06:04

Перегляд дописусерпинка (06.06.2018 – 21:07) писав:

(Я теж сьогодні сонна.) А от пан kalamar стверджує, що у нас капіталізм. Якщо об'єднати ваші тези, то вийде, що в СРСР теж був капіталізм. Каламар про це непрямо теж писав. Але ж при капіталізмі має бути ринок досконалої конкуренції! В СРСР не було конкуренції, а зараз невідомо чи вона є, бо ціни непрозорро встановлюються.

В РС було те, що було ефективно (точніше те, що вважалося ефективним на "верхах", але на превеликий жаль, їхні моделі ефективності, особливо на початку, були божевільними мареннями шизофреніків, це у кращому випадку...). Неможливо, апріорі неможливо побудувати "чистий капіталізм", чи то "чистий соціалізм", у модерновоому, динамічному світі це є дві утопії (на жаль "рульові" РС, були майстрами по створенню утопій...). Можна довго і безтолково розводити теоретичні бла-бла-бла, у даному, конкретному випадку, але на практиці в РС завше був присутній капіталізм, у тій, чи іншій мірі. Особливо це виразилося на західних його теренах та у плані тіньового сектору Економіки, у міжнародних, економічних зв’язках РС. РС використовував "капіталістичні прийоми" економічної, холодної війни, що також диктувало і внутрішню економіку на загальнодержавному рівні, тобто "капіталізм" диктував "соціалізм"... Але РС так і не виліз із багна експортера сировини, занадто сильний був маразм... Люди при владі, яких представляв Горбач, під кінець спробували зробити із РС, як там сказано "нормальну державу", провести купу реформ, політичних, економічних, соціальних, військових, але було занадто пізно, гнилий наскрізь механізм системи, тиск Дядьки Сема, та інші фактори, і вуаля, величезна наддержава посипалася як картковий будинок...

У дядьки сема також ніколи не було "чистого капіталізму" у державному масштабі, тому-що при здоровому глузді (якого у тамтешніх рульових, було набагато більше ніж у їхніх радянських колег), такі важливі речі як Економіка наддержави, ніхто не пустить на самотьок. Є механізми регулювання капіталістичної економіки, ну не знаю, "фіскальні/монетарні", чи як там їх, наприклад різні федеральні бюро та відділи що займаються антимонопольною діяльністю та моніторять стан ринку, є різна державна політика у тій, чи іншій економічній сфері, яка "м’яко" коригує відповідну сферу у потрібне русло, ну і в такому дусі. Але всі ці штуки коять тільки на глобальному, макроекономічному рівні, звичайно ж, все це ДУЖЕ ефективно. Та що там говорити, коротше, Економіка Дяді Сема, це одна із найвпливовіших штук за всю історію людства тчк.

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 07.06.2018 – 06:07

• 0

#443 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 07.06.2018 – 07:20

Перегляд дописуkalamar (06.06.2018 – 23:08) писав:

Та не я, це капіталізм, він так працює. Ви пізнувато підключились, я вище читав серпині лекцію. Кризи неминучі при капіталізмі бо іновації прямо спричиняють кризи. Це ще у Маркса було.
Це Ви, точніше ваша модель, яка повинна у вашому розумінні зобразити дійсність, у найдостовірнішій із можливих формі, тобто в такій, у яку б повірили Ви. Як ця модель корелює із реальністю, це вже інше питання, але скажу від себе, якщо пояснювати все капіталами-шмопіталами то там буде такий зв’язок із дійсністю як у мультиків Дійснея із худобо-бійнями. Живий приклад ІР, де складна комбінація популярних течій та рухів сьогодення в Європі, економічних проблем, проблеми із мігрантами, проблеми із релігіями, проблеми із терактами, більш-усього вплив виходу ОКВБтПІ із ЄС, вплив подій в Королівстві Іспанії (Каталонія-рефендум), особливості демократичної системи, та інших, розтриклятих факторів які мені зараз на думку не спадають, привели давно пройдену і відкинуту дурню до влади...

Як на мене бородатий пив забагато шнапсу, який всмоктувався в його бороду, по цій причині він завше ходив угашений, але були рідкісні моменти протверезіння, коли в нього проскакувала нормальна мисля... ой Я не можу :ggggg:

Зображення

Щоб ви розуміли. Зараз 3 відсотки населення землі володіє 70 відсотками багатства, а 8.6 відсотків населення - 85 відсотками. Я серпині пояснював як то працює, не хочу повторюватись. До останньої фінансової кризи розрив був меншим.
Це не має ніякого значення доки у тієї решти є мінімальні блага, типу соц. забезпечення, вода, їжа, свобода, штабільність, простір для самореалізації, тощо. Але коли одні ходять за пару км щоб приготувати супчик на брудній воді, а інші будують іподроми по 2 млрд, починаються проблеми... Але така ситуація лише в проблемних регіонах, у багатих, розвинених держав із цим все ОК.

Не вірю, що цей примус вразить того розмороженого з 70-х. Реальний прогрес в науці за 50 років мізерний.
Візьміть фізику. Той розморожений за своє життя пережив появу квантової механіки, статистичної фізики, теорії відносності, рентгеноструктурного аналізу, атомної та ядерної фізики, квантової електродинаміки, квантової теорії поля, синергетики і теорії динамічних систем, появу електронних ламп, транзисторів, мікросхем, лазерів, атомних і водневих бомб, і реакторів...
Переживо появу спочатку поршневої, потім реактивної авіації. Появу спочатку радіо, потім телебачення. Спочатку конвеєризацію, потім автоматизацію виробництва. Появу синтетичних матеріалів і сільськогосподарської хімії....
Справді розповідатимете йому про іновації?
І, звичайно, підвищення рівня життя, від потогінної системи форда і сталінської індустріалізації, до практично сучасного в 70-ті.

Бла-блп-бла.
Ви повірите коли побачити полосатий прапор на Марсі. Ви переобчисли загальні терміни, які стали базою для інновацій, що реально вплинули і впливають на життя середньостатистичних людей, але це стосується в основному розвиненої частини світу. На приклад відкриття дядьком Альбертом Теорії Відносності (до слова не тільки він там доклав руку, пан Пуанкаре та інші також), абсолютно ніяк не вплинуло на більшість населення планети, тільки на купку маргіналів які намагалися то зрозуміти :D, почало даватися це взнаки ЧЕРЕЗ БАГАТО років. Така сама історія із Загальною Теорією Відносності, навігаційні супутники типу GPS-системи, стали використовуватися широким загалом порівняно нещодавно, ходять тепер усі, черкають органами по GPS-навігаторах, і в ус не дують... Зараз виходить скільки досліджень, робіт, артиклів, що за ними просто нереально встежити звичайній людині, і хто знає, можливо вже зараз десь вийшло щось, що приведе людей до революції типу як атомна енергетика. Ви просто плутаєте середньостатистичну людину, у сучасному, динамічному світі та середньостатистичного маргінала-задрота якому на дискотеку не сходити, зате порахувати черговий інтеграл :D. До прикладу, не так давно набули популярності так звані пристрої віртуальної реальності

Зображення

Саму концепцію якої, вигадали дуже давно

Зображення

The Sensorama was released in the 1950s.

Штука в тому, що 90% населення помийних ям третього світу, уявлення не мають, що то за віртуальна реальність, і продовжують довбатися в грязюці, займаючись агрікультурою як і їх предки зо 20-ть тисяч років тому назад (як і ваш, покірний слуга, до слова кажучи, хоча Я живу не у помийній ямі третього світу, просто лінива скотина ^_^...)

Зображення

Всі помийні ями третього світу — є осколки Холодної Війни. Люди звідтіль емігрують в Європку, через багато причин (зокрема політичні), тамтешнє керівництво не може ефективно організувати процес освоєння цих людей, від цього виникають проблеми як соціальні так і економічні, це все підігрівають ВІЛЬНА ПРЕСА, СВОБОДА СЛОВА, роздуваючи та розносячи проблеми до рівня Всесвіту, це все активізує клоунів, які гуртують людей на ненависті до чогось, не такого як вони. А хто найкраще вміє ненавидіти? — Молодь і діти, відповідь моя. І це стає відразу зрозуміло, коли читаєш оту страшну книжечку "Фактбук" про Італійську Республіку, ТЕРОРИСТИЧНІ АКТИ — які дуже широко висвітлюють у ЗМІ, підливають масла у вогонь, і ще багато важливих факторів.

А Ви все це відкинули до бісової матерії, і почали гнути лінію у своїй моделі: капітал — буржуазія — борьба — люмпмени — нацики! І надієтесь що ваша модель прекрасно відіб’є дійсність. З якого копита, питаю Я? О_о
Не говорю що ваша модель повністю невірна, там є багато чого вірного, на мою думку, але погляд там використовується дуже однобокий, і звичайно він має вузьку межу де його можна успішно використовувати.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 07.06.2018 – 07:35

• 0

#444 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 07.06.2018 – 16:56

Перегляд дописуkalamar (16.05.2018 – 17:00) писав:

В союзі формально влада була в Рад, фактично в політбюро. Ради просто ширма, видимість народовладдя. В розвинених країнахд такою формалбною ширмою є демократія і ілюзія того, що ви обираєте владу, на практиці ви обираєте між різними капіталістами, чи їх ставлениками.
Ви знає, є такий мультик, називається "Єванґеліон", випущений, як і все хороше :) у 90х роках минулого століття, точніше в 1995-му. На жаль у цьому мультику, крім про-Японсько пропаганди ще є і педофілія, та всіляка гниль психологічного маніпулювання, але попри те мультик хороший. — Чим він хороший? Запитаєте Ви. І до чого тут взагалі якась мальована дурня? Зараз спробую пояснити мою мислю: у цьому мультику є Токіо-3, місто, велике місто, багато дуже людей, у кожного свої мрії, свої сподівання, свої надії на майбутнє. У місті встановлена демократична система, вибори, кандидати, свобода слова, свобода преси, толерантність, ну в такому дусі... Але, поряд із цим існують дві організації, NERVE та SEELE, які мають, скажімо так, розширені повноваження і не є публічними та не доступними широкому загалу. Чому цих організацій дві, а не одна, — хороше питання, але відповіді на нього Я не знаю.
Більшу частину часу, організації тратять на захист Токіо-3, а точніше на боротьбу із так-званими янголами, і в них це непогано виходить, підтвердження цьому — існування самого міста; робота у них не ахті.

Зображення

Знаєте як у друній частині фільму матриця, старий чувак сказав щось типу: "Я не знаю як ви робити ці штуки, так само я не знаю як працюють ці машини, але я знаю що це важливо і вірю у вас".

Зображення

Невже для життя мільярдів людей, які мають, мають свободу, мають шанс у житті, мають мир, мають якусь стабільність, неважливо хто ти там, звідки ти, який у тебе колір шкіри, чорний, білий, сіро-буро-малиновий, у більшості "нормальних" місць планети Земля, ти будеш захищений і рівний, ну в деяких випадках з натяжкою, але все одно... У порівнянні із божевіллям минулого, де люди по всьому світі убивались через якесь божевілля, через богів, через намальовані каракулі, через різні мови, боже через що тільки не убивались. Те що людство не скотилося у безодню, це не може бути тільки удача. Невже це все для вас нічого не означає?

Взагалі мені дуже приємно поспілкуватися із кимось, що має хоч якусь здатність сумніватися, так далі. Ви маєте стосунок до Науки, до Фізики точніше, наскільки Я пам’ятаю. Як бачите, моя риторика сильно змінилась за цей тривалий термін, що Я не відвідував даний форум: емоційні, феєричні, запальні промови, свого роду крик душі, змінилися на більш системно викладені тези, де Я принаймні намагаюся, виходячи із власного інтелекту та знань, створити хоча б подібність вірної моделі тих, чи інших речей. В цьому є і заслуга конкретно цього форуму та наприклад вас :).
Я не пам’ятаю у вас марксистської риторики тоді, але остан6нім часом спілкуюся через Глобальну Мережу тільки із нео-націоналістами, яких дуже багато зараз всюди, із криміналом, та тому подібним. Спілкування із людиною що розуміється на іншого типу віруваннях, трішки урізноманітнює те, що уже порядком мені набридло. До слова, серед вищезгаданих течій рідко виловиш якогось Фізика Теоретика, чи Фізика, в основному "технарі", "програмери" і "гуманітарії", їх навчили коїти "а + б = c", чи відрізняти кирилицю від латиниці, але на превеликий жаль, не навчили сумніватися та сприймати інформацію критично. — Чисто моя думка.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 07.06.2018 – 16:58

• 0

#445 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7281 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.06.2018 – 18:14

Перегляд дописуkalamar (06.06.2018 – 21:51) писав:

Серйозно? Тоді поясніть мені напр. на кий біс в СССР було покілька конструкторських б’юро, які робили літаки чи танки, тоді коли після держ. прийому тільки одна розробка на конвеєр пускалась?
та де ж одна... три основних танки, два основних винищувачі... а як копнути то й ще багато знайдеться

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (07.06.2018 – 07:20) писав:

Штука в тому, що 90% населення помийних ям третього світу, уявлення не мають, що то за віртуальна реальність, і продовжують довбатися в грязюці,
Уявлення не мають про контрацепцію, і продовжують плодити дітей, яких не можуть прокормити.
І я від них недалеко втік :) В двох випадках з трьох контрацепція не спрацювала.
  • 0

#446 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 07.06.2018 – 19:27

Це Ви, точніше ваша модель, яка повинна у вашому розумінні зобразити дійсність, у найдостовірнішій із можливих формі, тобто в такій, у яку б повірили Ви. Як ця модель корелює із реальністю, це вже інше питання, але скажу від себе
Вона прекрасно з дійсністю корелює, одна з найкращих кореляцій велика депресія.
Ось це фантазії.

Цитата

Живий приклад ІР, де складна комбінація популярних течій та рухів сьогодення в Європі, економічних проблем, проблеми із мігрантами, проблеми із релігіями, проблеми із терактами, більш-усього вплив виходу ОКВБтПІ із ЄС, вплив подій в Королівстві Іспанії (Каталонія-рефендум), особливості демократичної системи, та інших, розтриклятих факторів які мені зараз на думку не спадають, привели давно пройдену і відкинуту дурню до влади...
Не буває так. Це вкрай наївно.
Ніколи би задоволені Італійці не проголосували за п’ять зірок. Самк тому, що вони не задоволенні падінням рівня життя і притоком емігрантів, вони так голосують

Зараз виходить скільки досліджень, робіт, артиклів, що за ними просто нереально встежити звичайній людині, і хто знає, можливо вже зараз десь вийшло щось, що приведе людей до революції типу як атомна енергетика.
Кількість зростає, якість стрімко падає. Реальних зрушень нема вже з 40 років.
Почитайте роботи класичні і сучасні, і тоді пишіть.

Ви просто плутаєте середньостатистичну людину, у сучасному, динамічному світі та середньостатистичного маргінала-задрота якому на дискотеку не сходити, зате порахувати черговий інтеграл :D. До прикладу, не так давно набули популярності так звані пристрої віртуальної реальності
Так звані пристрої віртуальної реальності уже досить давно мусоляться. Ідею здається ще Лем запропонував. Власне, все просто розвиток напівпровідникової елкетроніки 70-х, винайдення в 40-60 комп’тера (базова архітектура комп’ютерів не змінилась), мов високого рівня (fortran), об’єктно-орієнтованого програмування (simula), функціонального програмування (lisp). Розморожений з вас сміятиметься, і скаже, що творчо, криативно, люди тепер імпотенти. -_-
  • 0

#447 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 07.06.2018 – 20:59

Ви повірите коли побачити полосатий прапор на Марсі. Ви переобчисли загальні терміни, які стали базою для інновацій, що реально вплинули і впливають на життя середньостатистичних людей, але це стосується в основному розвиненої частини світу. На приклад відкриття дядьком Альбертом Теорії Відносності (до слова не тільки він там доклав руку, пан Пуанкаре та інші також), абсолютно ніяк не вплинуло на більшість населення планети, тільки на купку маргіналів які намагалися то зрозуміти :D, почало даватися це взнаки ЧЕРЕЗ БАГАТО років. Така сама історія із Загальною Теорією Відносності, навігаційні супутники типу GPS-системи, стали використовуватися широким загалом порівняно нещодавно, ходять тепер усі, черкають органами по GPS-навігаторах, і в ус не дують...
Тільки не переконуйте мене, що без теорії відносності ну ніяк би GPS не вдалося зробити, ви недооцінюєте суто інженерного підходу. Теорія відносності там десь як E=mc2 до атомної бомби, непотрібна реально. Так що загальній теорії, якщо вона пшиком не виявиться, ще чекати і чекати на застосування в агропромі.
А полосатого прапору на марсі хочте чекайте. Але сумніваюсь, що та ідея буде до смаку американським платникам податків. Холодної війни вже нема, і уряд, який вирішить викидати їх гроші на Марс вони швидко на три чотири літери пошлють. Їм он треба дефіцит в торгівлі з Китаєм (третій світ) в 400 мільярдів ліквідовувати, і з боргом в 21 трильйон боротись, а не на марс летіти.
Як це з перспективи розмороженого.
Супутник 1 - 57 (СССР) 58 (США), Білка Хем 60 61, Гагарін Шепард 61, троє людей одночасно 64, Леонов в відкритому космосі 65, Місяць 69, перший дистанційно керований апарат на місяці луноход 70.
2011 - отанній політ Дискавері. :wacko: Після лишились союзи і китайці (американські платники податків сказали - нєєт :8: )

Перегляд дописуУповноважений (07.06.2018 – 18:14) писав:

та де ж одна... три основних танки, два основних винищувачі... а як копнути то й ще багато знайдеться
Танк, винищувач дуже розтяжеі поняття. Словом винищувач ти можеш назвати перехоплювач, фронтовий винищувач, багатофункціональний... СССР звичайно не розкидався серійним виробництвом різних моделей з тотожним призначенням, але розробляли часто різні КБ, і треба розробці було виграти у конкурента.

Це не має ніякого значення доки у тієї решти є мінімальні блага, типу соц. забезпечення, вода, їжа, свобода, штабільність, простір для самореалізації, тощо. Але коли одні ходять за пару км щоб приготувати супчик на брудній воді, а інші будують іподроми по 2 млрд, починаються проблеми... Але така ситуація лише в проблемних регіонах, у багатих, розвинених держав із цим все ОК.
В яких конкретно ОК?
Але, не вивчили ви лекції, а там була думка, що нерівність гальмує економічне зростання. Нерівність знижує внутрішню купівельну спроможність ринку. Я на сирі серпині пояснював. Скажімо ми з жопи не можемо вийти, але нерівність у нас зросла дуже сильно. А напр. поляки і чехи трохи з жопи вийшли, а нерівність там значно менша. Тобто є кореляція більша нерівність - більша жопа. І легко зрозуміти з суто економічних міркувань чому є така кореляція. Також є кореляція зростання нерівності - криза.
Через нерівність і відсутність внутрішнього ринку у нас майже все виробництво орієнтоване на експорт (бананова економіка), в совку виробництво (не при сталінській індустріалізації) було орієнтоване передусім на в внутрішній ринок (розвинена економіка).

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (07.06.2018 – 06:04) писав:

У дядьки сема також ніколи не було "чистого капіталізму" у державному масштабі, тому-що при здоровому глузді (якого у тамтешніх рульових, було набагато більше ніж у їхніх радянських колег), такі важливі речі як Економіка наддержави, ніхто не пустить на самотьок. Є механізми регулювання капіталістичної економіки, ну не знаю, "фіскальні/монетарні", чи як там їх, наприклад різні федеральні бюро та відділи що займаються антимонопольною діяльністю та моніторять стан ринку, є різна державна політика у тій, чи іншій економічній сфері, яка "м’яко" коригує відповідну сферу у потрібне русло, ну і в такому дусі. Але всі ці штуки коять тільки на глобальному, макроекономічному рівні, звичайно ж, все це ДУЖЕ ефективно. Та що там говорити, коротше, Економіка Дяді Сема, це одна із найвпливовіших штук за всю історію людства тчк.
Свята простота. А ви думаєте хто там держава, народ? Який обирає між партією місцевих нафтогазоенергобудівельномагнатів, і партією магнатів транснаціональних. :wink2:
Подивіться на кабінет Трампа. Порахуйте там топ менеджерів, акул волл стріту і простих мільярдерів.

Повідомлення відредагував kalamar: 07.06.2018 – 20:41

• 0

#448 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 07.06.2018 – 22:25

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (07.06.2018 – 06:04) писав:

Зображення
О, архітектура молодості сучасних американських прабабусь. 1930 рік.
Зображення

1933 рік. З самого бидлінга вид.
Зображення
  • 0

#449 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 07.06.2018 – 22:38

Перегляд дописуУповноважений (07.06.2018 – 18:14) писав:

Уявлення не мають про контрацепцію, і продовжують плодити дітей, яких не можуть прокормити.
І я від них недалеко втік :) В двох випадках з трьох контрацепція не спрацювала.
Ну Ви щось як напишете, кумедно :).

У бідних, аграрних державах діти у сім’ї це ще робочі руки ноги та товар, який можна продати, особливо поширена работоргівля у регіонах де поширених Іслам, торгують в основному дітьми жіночої статі.

Перегляд дописуkalamar (07.06.2018 – 19:27) писав:

Вона прекрасно з дійсністю корелює, одна з найкращих кореляцій велика депресія.
Ах-ха, Ви ще поясніть цим бум нео-націоналістів в Європці на початку 20-го століття :), а ще краще поясніть цим бум нео-націоналізму у Римських Імперіях, Середньовічній Європці.

Як може добре корелювати "одновимірна" модель із, підкреслюю сучасним, багатовимірним, динамічним людським суспільством? Це просто смішно. Цю модель доцільно розглядати лише як економічну площину, у багатовимірній моделі.

Ось це фантазії.Не буває так. Це вкрай наївно.
Ніколи би задоволені Італійці не проголосували за п’ять зірок. Самк тому, що вони не задоволенні падінням рівня життя і притоком емігрантів, вони так голосують
Це лише один вимір. Ви просто не уявляєте що таке оця нео-націоналістична субкультура є насправді. Тут працює правило, краще один раз побачити ніж сто разів почути, тобто експерементальний, емпіричний підхід буде набагато менш часо і енергозатратним ніж теоретичні вишукування. Причини популярності клоунів в ІР:

1) Економічні — Ви їх прекрасно знаєте, бо таке враження що Ви пішла на другу вищу із Економіки, та читали всілякі опуси в крутих, забугірних виданнях.

2) Передісторія — а отут Ви абсолютно нічого не сказали і не показали у своїй моделі, по причині не розуміння того, що люди які були піддані Муссоліням всліяким нікуди НЕ поділися, вони зосталися і виховали таке саме покоління як вони самі... Бум таких рухів, назрівав давно, і це прекрасно розуміє не тільки ваш покірний слуга...

3) Культурні — Пропаганда: запитайте будь-якого т. з. праворадикальчика, які фільми він/вона дивиться, у відповідь Ви почуєте блокбастери про середньовіччя, про війни ельфі-орків, і тому подібне. Так само відео-ігри, так само ВСЕ де є насильство і в такому дусі. Мас-Медіа — як Ви мабуть здогадалися у нео-націоналістів купа Інтернет майданчиків, у тому числі в т. з. діп-дот вебі, вільна преса цьому сприяє. Конспірологія — 99% праворадікальчиків беззастережно вірять у "жидомасонів", у все те що написано Стеганографією і вони можуть його розшифрувати, ну і далі по списку... Історія — як Ви мабуть здивуєтеся, переважна більшість "праворадікальної еліти" є гуманітарі-історики, які нон-стоп віщають про традиційні первні, у випадку Італії, про велич, Рим та Дуче... Коротше зараз "тренд" місива і брутальності, на нього ведуться люди, які не бачили навіть як забивають худобу, це в основному населення багатих держав типу ІР. Теракти, які висвітлювались в новинах, сильно змінили настрої населення, радикалізували його — це мало дуже серйозні наслідки.

4) Філософські — тут на мою думку вгадав Еріх Фромм, люди не можуть терпіти невизначеності, Демократія для виглядає сумбуром, вони не розуміють цієї системи, як не розумію Невизначеності Гайзенберга чи Теорії Відносності. Оті клоуни як-раз і грають на людських інстинктах.

Ще багатенько факторів, мені ліньки писати, суть в тому, що мислиннєво Ви допустимо видаляєте фактор номер 1, це не припинить дію інших факторів, а тому не прибере із Італії відповідний контингент і лише відтягне їхній прихід до влади. Тут потрібен комплексний підхід, чого ваша модель НЕ може дати.
Рекомендую вам відвідати нео-націоналістичні форуми, та подивитися на милсі їхні та уявити "зріз" контингенту який там "зависає", це дасть певне уявлення про самі ці рухи.

Кількість зростає, якість стрімко падає. Реальних зрушень нема вже з 40 років.
Почитайте роботи класичні і сучасні, і тоді пишіть.

Так звані пристрої віртуальної реальності уже досить давно мусоляться. Ідею здається ще Лем запропонував. Власне, все просто розвиток напівпровідникової елкетроніки 70-х, винайдення в 40-60 комп’тера (базова архітектура комп’ютерів не змінилась), мов високого рівня (fortran), об’єктно-орієнтованого програмування (simula), функціонального програмування (lisp). Розморожений з вас сміятиметься, і скаже, що творчо, криативно, люди тепер імпотенти. -_-
Так пане kalamar базова механіка, яка використовується для обчислення орбіт Шатлів, не змінилась із доби пізнього Ренесансу :). І думаю не в нашій компетентності судити про середньостатистичну якість такої величезної кількості робіт, по причині тісної взаємопов’язаності наукових сфер та незнання того, яка саме робота спричинить чергову, радикальну зміну в житті середньостатистичної людини. Інновація починає впливати на життя, середньостатистичної людини, тільки тоді коли вона впроваджується у це життя. Ви знову починаєте перерахувати теоретичні, вищі матерії, які є цікаві тільки Фізикам Теоретикам, наприклад. Процент Фізиків Теоретиків, від загального проценту населення, ну як вам сказати, ну не великий :). Нагадаю вам що винайдення тієї ж Теорії Відносності, докорінно змінило життя людей тільки через більше ніж півстоліття, і то в багатих країнах, які могли собі дозволити Атомні Електростанції. І то щоб створити Атомну Електростанцію, було потрібно БАГАТО інновацій, довгий ланцюг, як виразилися б Ви. Зараз час впровадження інновацій, сильно скоротився, але все одно, от як Ви наприклад можете використати М-Теорію? Створили багато того, що було тільки в науковій фантастиці — Європейський Центр Ядерних Досліджень, Нанотехнології. Будують Термоядерні реактори, Ви можете уявити, які перспективи дасть опанування цієї технології, наприклад у плані видобутку антиречовини. Основна кількість інновацій, як раз іде у більш практичних та приземлених галузях, як Медицина наприклад, основна кількість артиклів як-раз у медичній сфері, які реально впливають на життя людей. Штучний Інтелект, комп’ютерна техніка, взагалі мовчу, згадати лишень Квантові Комп’ютери. Та навіть людський геном потихеньку, помаленьку розшифровують, а це також дає м’яко кажучи поле для експериментів...

Зображення

Якщо взяти конкретний період із 1970-х і по цей день, то реально інфраструктура, культура, індустрії, та просто життя середньостатистичної людини змінилося докорінно, звичайно у багатих державах, у бідних майже нічого не змінилось — те саме пекельне болото.

Зображення
Зображення

Який сенс приводити теоретичні вищі матерії та їхній прогрес, якщо у даному плані вони абсолютно ніяк не впливають на суспільство? Як наприклад впливає відкриття М-Теорії на електорат в ІР? Ні, ну воно якось впливає, так-як моє волосся на орбіту Місяця... А взагалі, науково-технологічний прогрес цікава штука, Я б хотів би більше побачити від вас статистичних даних, особливо у плані "креативності", а не просто ваших особистих вражень, раз ми вже пішли по цій темі.

Перегляд дописуkalamar (07.06.2018 – 22:25) писав:

О, архітектура молодості сучасних американських прабабусь. 1930 рік.
Пане kalamar, так зараз і звичайно колесо використовується, із такою само "архітектурою", як тисячі років тому назад коли його вигадали, тільки от "начиння" представляє собою мало не космічні технології... Ви уявляєте наскільки змінилась свідомість середньостатистичної людини із 70х, у порівняння із теперішньою? Ви уявляєте наскільки змінився навколишній світ для людей? Сама Глобальна Мережа чого коштує... Тепер воно по справжньому глобальні і безмежне.
  • 0

#450 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 07.06.2018 – 22:48

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (07.06.2018 – 22:38) писав:

Якщо взяти конкретний період із 1970-х і по цей день, то реально інфраструктура, культура, індустрії, та просто життя середньостатистичної людини змінилося докорінно, звичайно у багатих державах, у бідних майже нічого не змінилось — те саме пекельне болото.
Ні, це не правда. Рівень життя в розвинених країнах майже не змінився. Інфраструктура теж. Культура впала. З’явився отуплюючий інтернет, та й усього.
В деяких инших країнах справді зміни відбулись.
Зображення
  • 0

#451 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 00:04

Перегляд дописуkalamar (07.06.2018 – 20:59) писав:

Тільки не переконуйте мене, що без теорії відносності ну ніяк би GPS не вдалося зробити, ви недооцінюєте суто інженерного підходу.
Боюсь у цьому випадку ніяк, і не тільки GPS. А взагалі не знаю.

Теорія відносності там десь як E=mc2 до атомної бомби, непотрібна реально.
Але вона потрібна щоб вигадати ту бомбу. Без цього базового принципу важко зрозуміти можливості використання різних феноменів, у тому числі і радіоактивного розпаду. Ну розпад, і що? Але хтось же взяв, порахував, і побачив що там достобіса Енергії виділяється.

Так що загальній теорії, якщо вона пшиком не виявиться, ще чекати і чекати на застосування в агропромі.
Так а як по вашому міжпланетні станції працюють біля масивних тіл? А якщо сигнал проходить біля Сонця, наприклад? Там же поправки повинні бути, інакше агропром урожаю не збере.

А полосатого прапору на марсі хочте чекайте.
Чекаю

Але сумніваюсь, що та ідея буде до смаку американським платникам податків.
Не сумніваюсь, Дядько Сем дає повну та прозору звітність своєму населенню, на що воно тратить ресурси...

Холодної війни вже нема
Вибачте, Я передивився фільмів та переслухався музики про Холодну Війну, тому постійно забуваю що її немає. Жертва попси :)

і уряд, який вирішить викидати їх гроші на Марс вони швидко на три чотири літери пошлють. Їм он треба дефіцит в торгівлі з Китаєм (третій світ) в 400 мільярдів ліквідовувати, і з боргом в 21 трильйон боротись, а не на марс летіти.
Не сумніваюсь, ніхто не буде викидати гроші на якісь Марси, у них дефіцит, класова боротьба та капітал :). Думаю братнім китайцям потрібно ще довгенько за Дядьком Семом гнатися, щоб хоч на рівень вийти. Думаю Дядя Сем заборгував самому собі, а сам із собою, воно якось та домовиться)

Як це з перспективи розмороженого.
Супутник 1 - 57 (СССР) 58 (США), Білка Хем 60 61, Гагарін Шепард 61, троє людей одночасно 64, Леонов в відкритому космосі 65, Місяць 69, перший дистанційно керований апарат на місяці луноход 70.
2011 - отанній політ Дискавері. :wacko: Після лишились союзи і китайці (американські платники податків сказали - нєєт :8: )
Ось так

Зображення

2017 Space Launch Statistics

Ось якісь публічні начерки у плані бюджету — What is Mars One’s mission budget?
Думаю наддержава, на те і наддержава, щоб реалізовувати глобальні проекти, типу освоєння ближнього космосу...

В яких конкретно ОК?
Приблизно більше пів сотні, найкращі десь такі: The 19 countries with the highest standard of life

Але, не вивчили ви лекції, а там була думка, що нерівність гальмує економічне зростання. Нерівність знижує внутрішню купівельну спроможність ринку. Я на сирі серпині пояснював. Скажімо ми з жопи не можемо вийти, але нерівність у нас зросла дуже сильно. А напр. поляки і чехи трохи з жопи вийшли, а нерівність там значно менша. Тобто є кореляція більша нерівність - більша жопа. І легко зрозуміти з суто економічних міркувань чому є така кореляція. Також є кореляція зростання нерівності - криза.
Через нерівність і відсутність внутрішнього ринку у нас майже все виробництво орієнтоване на експорт (бананова економіка), в совку виробництво (не при сталінській індустріалізації) було орієнтоване передусім на в внутрішній ринок (розвинена економіка).
Мені здається, Ви занадто захоплюєтеся молокопродуктами) Економічне зростання залежить від багатьох факторів, зокрема передісторії і геополітичного положення. Нерівність не становить великої проблеми для реалізації потенціалів населення, якщо основна його маса забезпечена всіма потрібними благами, та свободами, навпаки, вона може підживити різні рухи та ентузіазм людей. Цього не спостерігається і не буде спостерігатися у більшості пострадянських республік, причини зазначені вище. — Чисто моя думка.

Свята простота.
Саме так, складні речі часто спрощую, прості часто ускладнюю.

А ви думаєте хто там держава, народ? Який обирає між партією місцевих нафтогазоенергобудівельномагнатів, і партією магнатів транснаціональних. :wink2:
Подивіться на кабінет Трампа. Порахуйте там топ менеджерів, акул волл стріту і простих мільярдерів.
Мені не є цікавий, цей руденький представник наддержави, його "кабінет", представники цього представника мені також не цікаві. Мене більше цікавлять конкретні рішення та кроки що Дядько Сем робить, бо ці рішення та кроки впливають на людство загалом (тобто і на вашого, покірного слугу також! :shocked:), така вже доля богів мислити і діяти глобально. І Дядько Сем про це прекрасно знає та передбачає цей вплив, це може лише наддержава, тільки у наддержав є такі аналітичні можливості та доступ до достовірної інформації й статистики. — Чисто моя думка.

Перегляд дописуkalamar (07.06.2018 – 22:48) писав:

Ні, це не правда. Рівень життя в розвинених країнах майже не змінився. Інфраструктура теж. Культура впала. З’явився отуплюючий інтернет, та й усього.
В деяких инших країнах справді зміни відбулись.
Там просто контраст із шизофренізмом минулого, в КНР наприклад :). Тому і видається так круто. Ну як жеж Ви забули за мобільні телефони, і ще за багато чого, ну хоча б за це: The Top 50 Inventions of the Past 50 Years, Популярмеханікс — до слова, дурний сайт, у мене не вантажиться нормально, все зависає.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 07.06.2018 – 23:47

• 0

#452 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 00:18

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (07.06.2018 – 23:43) писав:

Боюсь у цьому випадку ніяк, і не тільки GPS. А взагалі не знаю.
Але вона потрібна щоб вигадати ту бомбу. Без цього базового принципу важко зрозуміти можливості використання різних феноменів, у тому числі і радіоактивного розпаду. Ну розпад, і що? Але хтось же взяв, порахував, і побачив що там достобіса Енергії виділяється.
Вся проблема в тому, щоб підправити хід точного годинника. Невже інженери би з підгонкою не справились? Я взагалі не впевнений, що там реально використовують формули теорії відносності, замість звичнішої інженерам підгонки.
Ну при спостережені розпаду енергію експериментально міряли, правда ж. Видно було що можна зробити бомбу. Мало того, що цю формулу до Айнштайна пропонували багато разів, що на неї і експериметатори наштовхувались, Айнштайн її ще й отримати не зміг, і йому приписують чужий вивід, це ще й найбільш переоцінена формула фізики. :8: До речі, дефект мас Ланжевен ввів, який формулу ту теж незалежно від Альберта отримав в 1906 році.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (07.06.2018 – 23:43) писав:

Не сумніваюсь, ніхто не буде викидати гроші на якісь Марси, у них дефіцит, класова боротьба та капітал :). Думаю братнім китайцям потрібно ще довгенько за Дядьком Семом гнатися, щоб хоч на рівень вийти.
Мені здається, Ви занадто захоплюєтеся молокопродуктами) Економічне зростання залежить від багатьох факторів, зокрема передісторії і геополітичного положення. Нерівність не становить великої проблеми для реалізації потенціалів населення, якщо основна його маса забезпечена всіма потрібними благами, та свободами, навпаки, вона може підживити різні рухи та ентузіазм людей.
Розкажіть то Італійцям.

Цитата

The number of people living in poverty in Italy climbed to its highest level for more than a decade in 2016 despite a modest economic recovery, data showed on Thursday, in a report that could hurt the ruling Democratic Party (PD).
Those living in “absolute poverty” rose to 4.74 million last year, or 7.9 percent of the population, up from 7.6 percent in 2015 and the highest since current records began in 2005, national statistics bureau ISTAT reported.
У вас ірраціональна віра в розвинені країни і низькопоклонство перед заходом. :8: Але вже є наочний приклад, що багата розвинена країна може змінити статус і перейти в країни що розвиваються на протязі кількох років, Греція.

Повідомлення відредагував kalamar: 08.06.2018 – 00:23

• 0

#453 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 00:50

Тобто 18 мільйонів, кожен четвертий може опинитись з 2 баксами на день.
Зображення
  • 0

#454 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 02:23

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (08.06.2018 – 00:04) писав:

Там просто контраст із шизофренізмом минулого, в КНР наприклад :).
Тому і видається так круто.
Який в біса просто контраст з яким минулим? Зараз Китай по ВВП розрахованому по паритету купівельної спроможності найбільша економіка в світі. Тільки по номінальному ВВП США попереду (за рахунок простої переоцінки долара). Китай зараз будує флот в перспективі вдвічі більший за американський і модернізує армію. Китайська комуністична партія прийняла нові п’ятирічні плани :8: як шовковий по перетворенню ряду євразійських країн в сателіти китайської економіка, так і made in china
Зрештою, Китай Німеччині подарував статую Маркса.
Думаєте чому Трамп так комизиця, Китай ясно дав зрозуміти шо в найближчих п’ятирічках він забере в США роль світоіого лідера.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (08.06.2018 – 00:04) писав:

Ну як жеж Ви забули за мобільні телефони, і ще за багато чого, ну хоча б за це: The Top 50 Inventions of the Past 50 Years, Популярмеханікс — до слова, дурний сайт, у мене не вантажиться нормально, все зависає.
Мобільні телефони навряд чи іновація, і навряд чи така вже велика. Не більша, а мабуть менша, за радіо, мабуть рівна телебаченню, авіаційному транспорту, супутниковому зв’язку, і явно менша за телефонізацію.
Зараз ви можете марнувати свій час нескінченно розмовляючи по телефону, років 20 вам треба було пройти для цього метрів 100 до найближчої телефонної будки.
Те, що зараз нема необхідності пройти ті сто метрів, гадаєте, такий великий стрибок вперед?
Совкова будка, пам’ятаєте.
Зображення

1970.
Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 08.06.2018 – 02:51

• 0

#455 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 10:03

Перегляд дописуkalamar (08.06.2018 – 00:18) писав:

Вся проблема в тому, щоб підправити хід точного годинника. Невже інженери би з підгонкою не справились? Я взагалі не впевнений, що там реально використовують формули теорії відносності, замість звичнішої інженерам підгонки.
Ну при спостережені розпаду енергію експериментально міряли, правда ж. Видно було що можна зробити бомбу. Мало того, що цю формулу до Айнштайна пропонували багато разів, що на неї і експериметатори наштовхувались, Айнштайн її ще й отримати не зміг, і йому приписують чужий вивід, це ще й найбільш переоцінена формула фізики. :8: До речі, дефект мас Ланжевен ввів, який формулу ту теж незалежно від Альберта отримав в 1906 році.
Там зв’язана система із більше двадцятки супутників, які по ідеї комунікують із землею та між собою, і ще із чорті чим. Боюсь без теоретично розрахованих поправок, справа нікуди не піди, так-як воно там мабуть динамічно змінюється, хоча хто знає. Але із міжпланетними станціями, все ще складніше. І чим Ланжевен пояснював "дефект мас"? Сам винахідник ланцюгової реакція, Лео Сілард, знав Лахматого, і більш усього прекрасно знав його роботи.

Зображення

У принципі, в Атомній Бомбі мало Релятивізму (чисто в розрахунках), принаймні Я так завше вважав (можливо не вірно тому що сам нічого не рахував). Але сама суть виходить із отієї формулки зв’язку Маси та Енергії яку прекрасно знали Фізики що створювали цю грізну зброю. До слова, думаю більшість із них були пацифістами, але прекрасно розуміли божевілля клоунів в нац. германії, тому і різко змінили свою думку у потрібний момент... Але це вже моя, суб’єктивна думка. Взагалі, тоді Наука, тим більше у цій царині, це було не так як зараз, маю на увазі, розбиралося у тому не так багато людей, вони у більшості знали і один-одного, і роботи один-одного.

Розкажіть то Італійцям.
Вони то не зрозуміють, у своїй більшості, мені здається нерозуміння того що Я тут пишу макаронниками, це одна із причин чому вони голосують за клоунів. :) Але у вас, судячи із ваших постів, на відміну від більшості макаронників, ким би Ви не були, і в яку б Ви ідеологію не вірили, є аналітичне мислення Науковця, не знаю по яких причинах Ви його отримали і де, але тут ні дати, ні взяти як говорять.

Зображення

Is Europe lurching to the far right? (2016) BBC

Як бачите, перераховані країни із отих 19-ти, із найкращим рівнем життя, які Я приводив вище. Причини по яких ІР перша йокнулась, дійсно в основному економічні, але першопричини, передумови, динаміка цих рух лежить далеко за плоскою, марксистською моделлю, яка є безтолкова по факту, для загальних передбачень у сучасному, динамічному світі. Першопричини популярності клоунів, Я вже наводив.

У вас ірраціональна віра в розвинені країни і низькопоклонство перед заходом. :8: Але вже є наочний приклад, що багата розвинена країна може змінити статус і перейти в країни що розвиваються на протязі кількох років, Греція.
Озирніться навкруги пане kalamar, все що Ви бачите так чи інакше має стосунок до Заходу, Дяді Сема конкретно, чи на худий кінець — до Радянського Союзу :). Починаючи від бетону і до квантових технологій у ваших пристроях комунікації. Це просто статистика ефективності, ні більше, ні менше. Ірраціональні числа до речі, із успіхом використовуються в дуже навіть раціональних дисциплінах)

Перегляд дописуkalamar (08.06.2018 – 02:23) писав:

Який в біса просто контраст з яким минулим? Зараз Китай по ВВП розрахованому по паритету купівельної спроможності найбільша економіка в світі. Тільки по номінальному ВВП США попереду (за рахунок простої переоцінки долара). Китай зараз будує флот в перспективі вдвічі більший за американський і модернізує армію. Китайська комуністична партія прийняла нові п’ятирічні плани :8: як шовковий по перетворенню ряду євразійських країн в сателіти китайської економіка, так і made in china
Зрештою, Китай Німеччині подарував статую Маркса.
Думаєте чому Трамп так комизиця, Китай ясно дав зрозуміти шо в найближчих п’ятирічках він забере в США роль світоіого лідера.
Звичайно ні. Братнім кітайцо ще потрібно гнатися у деяких сферах навіть за РФ (раніше Союзу), не те що за Дядьком Семом. У КНР дуже багато проблем, як то низькі потенціали населення, економічні проблеми, бідність, назріваючи політична криза (проблеми із Ґонконгом це тільки одне із проявів), проблеми і глобальними програмами (Я тут наводив статистику публічних пуків, металобрухту на орбіту, так в КНР їх найменше а фейлів найбільше...), екологія, корупція, тощо, все це точить Систему КНР; воно набагато менш стабільне ніж Штати. Позиції КНР на геополіт-арені бажають мати кращого) Єдиний їхній успіх це в Африці, і то... Правда вони вбухують туди нормально ресурсів, ресурсів у широкому сенсі цього слова, не в марксистському, пане kalamar) Взагалі, 90% успіху КНР по причині що знайшлося багато Денів-Сяопінів, в один прекрасний момент, які трішки відкинули геніаяльні соц.-марксистські моделі, та почали будувати загниваючи капітало-демократичну Систему ^_^ Союз так цього зробити і не встиг(...
Обережно ставтеся до статистики що дає якесь Ксіньхуа, бо буде як із космічною станцією КНР. Офіційно все гаразд, все гаразд, все гаразд — але раптом гепсь! І вогняна куля) Такого роду маразм на всіх рівнях, це стандарт практичної аплікації моделей марсксизму, як показала історія)

Перегляд дописуkalamar (08.06.2018 – 02:23) писав:

Мобільні телефони навряд чи іновація, і навряд чи така вже велика. Не більша, а мабуть менша, за радіо, мабуть рівна телебаченню, авіаційному транспорту, супутниковому зв’язку, і явно менша за телефонізацію.
Зараз ви можете марнувати свій час нескінченно розмовляючи по телефону, років 20 вам треба було пройти для цього метрів 100 до найближчої телефонної будки.
Те, що зараз нема необхідності пройти ті сто метрів, гадаєте, такий великий стрибок вперед?
Совкова будка, пам’ятаєте.
Сто метрів маленька відстань для людини, але величезний стрибок вперед для людства. Є багато речей, які по факту зробили революцію, змінили мислення, життя, побут середньостатистичної людина докорінно. Одна із таких речей — мобільні телефони, після їх впровадження і без того глобалізований світ, став ще глобалізованішим), динамічнішим, більш персоніфікованим, та взагалі. Уявіть собі складну, грандіозну, квантову систему, а тоді щось, що пожвавлює процес, змушує реагувати її елементи різкіше, коротше змінює динаміку реакції на різні збурення та подразнення, оце приблизно буде вплив мобільних телефонів на людство.

П. С. Пане kalamar, у мене вже очі червоні і щемлять, Я їх "посадив" нормально за цей місяць, дякуючи також і вам) А Ви взагалі, о пів-на четвертої ранку повідомлення накарякали... Не висипання — зло, мозок туманиться, по собі знаю.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 08.06.2018 – 10:08

• 0

#456 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 14:45

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (08.06.2018 – 10:03) писав:

І чим Ланжевен пояснював "дефект мас"?
E=mc2, я ж написав, в 1913, але зіслатися він міг просто на себе, бо він теж незалежно написав ту формулу в 1906р. Ядерна бомба була важка праця (руками :) ), там та формула тільки заднім числом потрібна, для краси.

Вони то не зрозуміють, у своїй більшості, мені здається нерозуміння того що Я тут пишу макаронниками, це одна із причин чому вони голосують за клоунів. :)
Вони голосують, щоб прибрати инших клоунів, які вже десять років годують їх лапшою на вуха, це ж так просто.
Якщо в країні рівень життя падає уже 10 років, на яке голосування ви сподіваєтесь?
За крайніх правих голосують, бо стандартні ліві виявились лівими на словах, а на ділі проводили ліберальну політику.

Як бачите, перераховані країни із отих 19-ти, із найкращим рівнем життя, які Я приводив вище.
Важливіша не абсолютна, а відносна бідність. Відносна бідність там теж зростає.
Поняття високого рівня життя для вас і для німця різне. Те, що вам здається нормальним, німець вважатиме бідністю, і голосуватиме, як бідний, проти клоунів при владі.

Озирніться навкруги пане kalamar, все що Ви бачите так чи інакше має стосунок до Заходу, Дяді Сема конкретно,
О, Америка батьківщина слонів.
Далеко не все має стосунок до заходу, починаючи від фарфорового посуду, і закінчуючи позиційною двійковою системою числення в компютерах і походженням алгоритмів.

Звичайно ні. Братнім кітайцо ще потрібно гнатися у деяких сферах навіть за РФ (раніше Союзу), не те що за Дядьком Семом. У КНР дуже багато проблем, як то низькі потенціали населення, економічні проблеми, бідність, назріваючи політична криза (проблеми із Ґонконгом це тільки одне із проявів), проблеми і глобальними програмами (Я тут наводив статистику публічних пуків, металобрухту на орбіту, так в КНР їх найменше а фейлів найбільше...), екологія, корупція, тощо, все це точить Систему КНР; воно набагато менш стабільне ніж Штати.
Не смішіть.
Освоєння космосу не критерій, бо Китаю доганяти доводиться. В США пуків менше, бо вони запускати перестали.
По ряду напрямків в технологіях Китай вже далеко попереду США, і в Китаї далі йде розвиток, а в США стагнація.

Сто метрів маленька відстань для людини, але величезний стрибок вперед для людства.
Ні, не фантазуйте. Це просто сто метрів до телефонної будки. Всі компоненти мобільного зязку були в 70, тому навіть іновацією то проблемно вважати.
Я не стверджую, що взагалі не зявляється нічого нового, я кажу що золотий вік, епоха Sturm und Drang технологічного розвитку почалась на початку минулого століття, і закінчилась десь в 70-х. Більшість того, що ви асоціюєте з сучасністю, тоді зявилось. Напр. залізничеий транспорт ще раніше зявився і розвинувся, а автомобільний знову ж тоді, з відповідною інфраструктурою автобанів, гайвеїв.. механізацією сільського господарства.
Електроніка за той період кардинально змінювала свою базу (лампи, напівпровідники). Електрифікація, лампочка Ілліча памятаєте, електричний громадський транспорт, електрифікація в промисловості, а пізніше автоматизація.
А тепер, гаразд, інтернет і мобільний звязок, все. Як залізниці і фабрики в 19 ст.
Життя людини яка народилась десь в 1900 році в технологічному плані змінювалось неймовірно швидко, при народженні навіть електрики не було.
Тоді коли ви ввесь час мобіли і інтернет згадуєте, йому справді навіть виділити важко, бо в його час розвивалось пару десятків співставних іновацій.

Повідомлення відредагував kalamar: 08.06.2018 – 14:46

• 0

#457 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 16:26

Озирніться навкруги пане kalamar, все що Ви бачите так чи інакше має стосунок до Заходу, Дяді Сема конкретно
Давайте. Атомна бімба - Німеччина, реактивна авіація і ракети - Німеччина, сучасна бронетехніка - Пантера, Німеччина (до Адольфа, а не до Сема йдіть)., піцца - Італія, Радіо - частково Індія :wink2: ... Конвеєрне виробництва Форд перевинайшов, насправді галери в Венеції виготовляли конвеєрним способом. Ближче до сучасності, чули про таку країну, як Японія? Про японську електроніку, про японський контроль якості на виробництві, який американці частково перейняли з Японії. А Японія аж ніяк не країна заходу.
Sony, Epson, Canon, HP, fujitsu, fujifilm...

1936 рік.
Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 08.06.2018 – 16:48

• 0

#458 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 18:48

Перегляд дописуkalamar (08.06.2018 – 14:45) писав:

E=mc2, я ж написав, в 1913, але зіслатися він міг просто на себе, бо він теж незалежно написав ту формулу в 1906р. Ядерна бомба була важка праця (руками :) ), там та формула тільки заднім числом потрібна, для краси.
Не уявляю як можна було уявити оту амтомну бомбу без формули зв’язку Маси та Енергії. Потрібно буде почитати літературку по цьому.

Вони голосують, щоб прибрати инших клоунів, які вже десять років годують їх лапшою на вуха, це ж так просто.
Якщо в країні рівень життя падає уже 10 років, на яке голосування ви сподіваєтесь?
За крайніх правих голосують, бо стандартні ліві виявились лівими на словах, а на ділі проводили ліберальну політику.
Забудьте, то все загниваюча демократія, грошові мішки, 1% багатих керує всім і вішає лапшу а ліві боряться проти такої несправедливості, у демократії немає майбутнього :). До речі тут ліві та праві дуже схожі, вони ненавидять загниваючу демократію ^_^

Примітно що Ви записали у причини, такого провалу лівих ліберастизм, тобто Ви уже моделюєте електорат не просто як банківські карточки із циферками на рахунку, а як щось що також має тягу до "сильної руки" та визначеності, лінійності як би сказав якийсь науковець.

Важливіша не абсолютна, а відносна бідність. Відносна бідність там теж зростає.
Аха-ха-ха. А більш нічого не важливо? :)

Поняття високого рівня життя для вас і для німця різне. Те, що вам здається нормальним, німець вважатиме бідністю, і голосуватиме, як бідний, проти клоунів при владі.
100% вірно, буду надалі уявляти німців як набір цихверок, різного значення, якщо різниця між тими купами цихверок зростає, вони починають голосувати проти "клоунів". І нащо Я мізки забиваю, якоюсь там динамікою, субкультурами, передісторією. Мабуть тому що не люблю займатися арифметичними операціями із купою циферок :)
А яка різниця у циферках повинна бути щоб ліві прийшли до влади, маю на увазі чому це такі класні моделісти електорату як марксисти у повній ж... зараз в Європі, у Східній Європі та на Балканах? хД

О, Америка батьківщина слонів.
Далеко не все має стосунок до заходу, починаючи від фарфорового посуду, і закінчуючи позиційною двійковою системою числення в компютерах і походженням алгоритмів.
Я лише підкреслив важливість наддержав, їхньої економіки, культури, індустрії, тощо.

Не смішіть.
Освоєння космосу не критерій, бо Китаю доганяти доводиться. В США пуків менше, бо вони запускати перестали.
По ряду напрямків в технологіях Китай вже далеко попереду США, і в Китаї далі йде розвиток, а в США стагнація.
А чому йому доганяти приходиться? Звичайно ж не критерій. ^_^ І то Я помилився у слові, вибачаюсь. І де ж менше пане kalamar, у 2017 було як у РФ та КНР разом взятих)

Ні, не фантазуйте. Це просто сто метрів до телефонної будки. Всі компоненти мобільного зязку були в 70, тому навіть іновацією то проблемно вважати.
Я не стверджую, що взагалі не зявляється нічого нового, я кажу що золотий вік, епоха Sturm und Drang технологічного розвитку почалась на початку минулого століття, і закінчилась десь в 70-х. Більшість того, що ви асоціюєте з сучасністю, тоді зявилось. Напр. залізничеий транспорт ще раніше зявився і розвинувся, а автомобільний знову ж тоді, з відповідною інфраструктурою автобанів, гайвеїв.. механізацією сільського господарства.
Ой, Я такий фантазер, вибачаюсь. Угу, он лазери коли винайшли, а вони через багато років зробили відео-ігри доступними) Мені цікаво у якому світі жив Маркс, що він уявляв собі та чому створим такі опуси, через які люди дивляться на сучасний світ як через призми. лівих іДо речі тут у у правих, все абсолютно однаково, вони беруть призми сторічної давнини і дивляться через них на навколишній світ... Дуже ефективно і вірно, історія тому підтвердження)

Електроніка за той період кардинально змінювала свою базу (лампи, напівпровідники). Електрифікація, лампочка Ілліча памятаєте, електричний громадський транспорт, електрифікація в промисловості, а пізніше автоматизація.
А тепер, гаразд, інтернет і мобільний звязок, все. Як залізниці і фабрики в 19 ст.
Ага, все те саме, навіть давно пройдені і відкинуті еволюцією рухи та течії повертаються...

Життя людини яка народилась десь в 1900 році в технологічному плані змінювалось неймовірно швидко, при народженні навіть електрики не було.
Ага, бідний Маркс, черкав свої манускрипти при свічках, а в нас тепер кляті, капіталістичні гаджети) При моєму народженні мобільних не було, смартфонів не було, шоломів ВР не було, місії на Марс не було, буму нео-націоналістичних рухів в Європі не було, навіть рідкокристалічних моніторів не було в продажу, не так широко використовувалась Стеганографія, теракту 11 вересня 2001 року не було, і ще багато чого...

Тоді коли ви ввесь час мобіли і інтернет згадуєте, йому справді навіть виділити важко, бо в його час розвивалось пару десятків співставних іновацій.
Я виділяю ті публічні штуки, які змінили людство, його форму та зміст, назавжди. Як Рок’н’Ролл) Доречі купа класних Аніме вийшло як-раз у 90х, а фільми прикольні виходили і раніше

Зображення

Піду мабуть щось таке подивлюся :8:, (фільм називається Помилкобезпечно 1964 рік)

Перегляд дописуkalamar (08.06.2018 – 16:26) писав:

Давайте. Атомна бімба - Німеччина, реактивна авіація і ракети - Німеччина, сучасна бронетехніка - Пантера, Німеччина (до Адольфа, а не до Сема йдіть)., піцца - Італія, Радіо - частково Індія :wink2: ... Конвеєрне виробництва Форд перевинайшов, насправді галери в Венеції виготовляли конвеєрним способом. Ближче до сучасності, чули про таку країну, як Японія?...
Ага чув, думав шо то називається сфера впливу :D Але це немає значення у даному контексті.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 08.06.2018 – 18:56

• 0

#459 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 20:10

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (08.06.2018 – 18:48) писав:

Не уявляю як можна було уявити оту амтомну бомбу без формули зв’язку Маси та Енергії. Потрібно буде почитати літературку по цьому.
1898 рік. П’єр і Склодовська К’юрі.
Якщо при розпаді урану, радіація, так справді важко зробити висновок про велику енергію? З К’юрі і почалась атомна енергетика, не з E=mc2.

Я виділяю ті публічні штуки, які змінили людство, його форму та зміст, назавжди. Як Рок’н’Ролл) Доречі купа класних Аніме вийшло як-раз у 90х, а фільми прикольні виходили і раніше
Рок’н Ролл не змінив людства, навіть заходу не змінив. Класні фільми на наших теренах, це радянська класика (Шурік, Рука, Штирлиць, 12 стільців... ). Коли зараз їх дивитись, вони просто мішають з лайном практично все, створене Голівудом, по якості. Сучасні їм голівудські фільми наївні до дикого примітиву, а далі в них постмодерністський плагіат. Японське аніме до дупи все.
Щодо Кіно, то розморожений пережив спочатку німе кіно, потім звук, і потім кольорове.

Ага, бідний Маркс, черкав свої манускрипти при свічках, а в нас тепер кляті, капіталістичні гаджети) При моєму народженні мобільних не було, смартфонів не було
Але звичайні телефони були.

шоломів ВР не було
Їх і зараз нема в Лемовому сенсі, адже нема ніякої віртуальної реальності, то просто маркетингова назва для звичайних 3D ігор, просто 3D ігри банально звучить, а віртуальна реальність круто, елочка скаже хо-хо. 3D кіно було задовго до мого народження. Щодо 3D ігор, то вони мусоляться уже півтора десятиліття і формально є, просто особливої популярності так і не набули.

місії на Марс не було
І зараз нема, є той примус, не більше. Але місія на місяць була, а зараз нема. :8:

навіть рідкокристалічних моніторів не було в продажу, не так широко використовувалась
Не будемо ж ми ставити рідкокристалічні монітори на одну шальку терезів з автомобілізацією, радіо, кіно, джазом, чи електрифікацією?
До речі, CRT монітори кращу картинку дають, вони краще, природніше передають колір.

Повідомлення відредагував kalamar: 08.06.2018 – 19:54

• 0

#460 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 08.06.2018 – 20:43

Про шоломи і ігри, ви повинні розуміти, що ігри специфічна штука, і їх неможливо, як моду, оцінювати в поняттях прогресу. Напр. сучасні ірги з погляду старшого покоління цілковите невилазне Г. На кікстартері фактично аферисти зараз збирають непогані гроші обіцяючи римейки старої ігрової класики. (дурна ідея)
Зараз напр. зник практично жанр стратегій.
Але давайте з погляду розмороженого, ви дивились старі фільми, там астронавти просто розмовляють з бортовим комп’ютером. Ви мабуть не знаєте, але ще задовго навіть до графічного інтерфейсу був жанр interactive fiction. Назва компанії infocom вам нічого не говорить? Свого часу в цьому жанрі ігри були революційні, в гравця була ілюзія власне діалогу з комп’ютером, в текстових квестах комп’юте сяк так розумів англійську. (Звичайно комп’ютер за суттю звичайна рахівниця і вся справа була у якісному парсері). Але, власне жанр інтерактивних текстових квестів і досі існує, не комерційний, бо сучасній Еллочці то не цікаво, але ігри в цьому жанрі роблять досі. Але прогрес, в порівнянні з інфокомівськими, практично нуль. Так що розморожений буде вкрай розчарований тим, як ви спілкуєтесь з комп’ютером, адже він щось на кшталт стар треку уявляв. :) Ну нема баяна. Переливання з пустого в порожнє.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних