Перейти до вмісту

Як називається сучасний економічний устрій?

Повідомлень в темі: 549

#241 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4858 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 10.04.2018 – 19:18

Перегляд дописусерпинка (10.04.2018 – 11:04) писав:

Вам треба підручник штудіювати. Про операційну, інвестиційну та фінансову діяльність, про звітність, звіт про рух грошових коштів (де розписується по кожній діяльності що відбулось окремо і виводиться залишок коштів на кінець звітного періоду),
Звичайнісінька бухгальтерія. Власник, фінансист, наймає бухгальтера, який йому рахує всі ті кредети з дебетами і кладе на стіл фінансовий звіт роботи установи. І вже на основі цього звіту власник, не бухгальтер, приймає рішення куди йому інвестувати (рухати гроші), куди не інвестувати, що продати, а що купити. Ви, щоб фінансистом бути, а не бухгальтером, повинні мати можливість самі приймати рішення, а не бути рахувальною дошкою. А для того вам треба самій стати власником грошей, які ви "рухаєте грошовими потоками", а не просто рахувати потоки, напрямок руху яких визначив власник. :wink2:

Перегляд дописусерпинка (10.04.2018 – 11:04) писав:

про гроші і їх функції, про функцію грошей - міру вартості. Щоб не писати тут таких дурниць як от що фінансова діяльність це підвид інвестиційної, чи що гроші не виконують функцію міри, чи що Сорос заробив на фінансових операціях. Сорос заробив для компанії, в якій він працював, а не для себе особисто ті мільйони, а компанія вже напевно йому якісь премії видавала. Вні не може перечисляти собі на рахунок кошти, які надійшли на рахунки організації, просто так.
Аргументи по суті давайте. Я пояснив, чому гроші нікудишня міра. По суті заперечуйте, а не відсилайте мене до речей, які ви зазубрили з підручника, причому ви просто зубрили, не намагаючись розібратись, а автор просто переписував з иншого підручника. :wink2: Військові роботочасти незрівнянно краща міра вартості, ніж макулатура емітована центробанками. Хоча та міра теж має свої проблеми, але не такі, як гривня, яка ударними темпами дешевшає.
Сорос і премії за добру роботу. :wink2:

financier - a person who has control of a large amount of money and can give or lend it to people or organizations

Якщо ви під це визначення попадаєте, то ви фінансист, якщо ні, то ви звичайний бухгальтер, чи хай який небуть фінансовий директор, тобто той самий бухгальтер, тільки по гламурному.

Англійська вікіпедія не має окремої статті про фінансистів, і просто переводить на статтю про інвесторів, бо фінансист то просто підвид інвестора.

Цитата

A financier (/fɪnənˈsɪər/; French: [finɑ̃ˈsje]) is a person whose primary occupation is either facilitating or directly providing investments to up-and-coming or established companies and businesses, typically involving large sums of money and usually involving private equity and venture capital, mergers and acquisitions, leveraged buyouts, corporate finance, investment banking, or large-scale asset management. A financier makes money through this process when his or her investment is paid back with interest,[5] from part of the company's equity awarded to them as specified by the business deal, or a financier can generate income through commission, performance, and management fees. A financier can also promote the success of a financed business by allowing the business to take advantage of the financier's reputation.

Financier is a term used to describe someone who handles money. Certain financier avenues require degrees and licenses including venture capitalists, hedge fund managers, trust fund managers, accountants, stockbrokers, financial advisors, or even public treasurers.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.04.2018 – 19:31

• 0

#242 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1834 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.04.2018 – 21:30

Я так розумію тему з молоком ми закрили. Нема в нас проблем з ним. Тему про те, що нема у нас капіталізму - теж.
Інвестори. Гм. Це вже жесть. Про що-що, про інвесторів аж залишилось. Ну що вам сказати. Я нє волшебнік, я только учусь. Про інвесторів я мало що знаю. Але наші інвестори і американські - це різні інвестори. Бо у них там зовсім інша економічна система, ніж у нас, інші умови існування підприємств, фондів. Наші фінансисти і їхні - це теж різне. В основному, справді, у нас фінансисти-бухгалтери, які навіть не знають, що вони ще й фінансисти, і яким мають доплачувати за те, що вони працюють за двох, а то й за трьох людей, за завгоспа, наприклад, або кадровика. Керівник без бухгалтера рішення не здатен прийняти. Тому керівник і бухгалтер лише вкупі дають фінансиста. Керівник організовує роботу, складає структуру, наймає штат, роздає повноваження, скликає наради, виступи, зустрічі, він не має коли займатись фінансовими питаннями, а часто він і не розуміється в них, хіба-що сам був колись бухгалтером, як Ющенко.

Перегляд дописуkalamar (10.04.2018 – 19:18) писав:

Аргументи по суті давайте. Я пояснив, чому гроші нікудишня міра. По суті заперечуйте, а не відсилайте мене до речей, які ви зазубрили з підручника, причому ви просто зубрили, не намагаючись розібратись, а автор просто переписував з иншого підручника.
Зубриловка тут не поможе. Такі речі відчувати треба. Як людина відчуває відстань, час, швидкість, масу, так і вартість. Хоча є люди, у яких ці відчуття порушені і їх можна надути. Та просто і не можливо орієнтуватися у всіх цінах. Але буває так, що людина знає, що ціна брехлива, але дає себе обдурити завдяки якимось психологічним маніпуляціям.

Англійська вікіпедія не має окремої статті про фінансистів, і просто переводить на статтю про інвесторів, бо фінансист то просто підвид інвестора.
Інвестор - це взагалі не професія. А фінансист - професія. Інвестором може бути будь-хто. А на фінансита треба йти вчитися. Принаймні у нас.

financier - a person who has control of a large amount of money and can give or lend it to people or organizations

Якщо ви під це визначення попадаєте, то ви фінансист, якщо ні, то ви звичайний бухгальтер, чи хай який небуть фінансовий директор, тобто той самий бухгальтер, тільки по гламурному.
Ага і інвестор ще впридачу. <_<
У нас є спеціальності у вузах "Фінанси та кредит", "Облік та аудит", "Менеджмент" і т.д. От ті, що вчаться на менеджменті, вони інвестиціями якраз займаються. У вас там в КНУ є навіть окрема кафедра Кафедра менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності. Підіть зробіть там розгон, як це фінанси там окремо зовсім у них, не порядок. :gryzin:

Повідомлення відредагував серпинка: 10.04.2018 – 21:33

• 0

#243 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4858 повідомлень

Відправлено 10.04.2018 – 22:39

Перегляд дописусерпинка (10.04.2018 – 21:30) писав:

Я так розумію тему з молоком ми закрили. Нема в нас проблем з ним.
На що відповідати, на черговий ваш брєд.
На оце? :rolleyes:

Цитата

Якщо вже так заглиблюватися в демографію, то давайте згадаємо, що в УРСР проживала маса росіян, євреїв і інших. У моїх батьків на роботі половина людей не були українцями. Тому ми годували інших не лише на їхній території, а (переважно) якраз на своїй. Чомусь ніхто з росіян не хотів виїжджати з того ж таки крайнього заходу.
До речі, перепис в СРСР був всесоюзний, тобто там враховані всі українці, що проживали й у інших республіках. Але чи багато ви знаєте росіян, що тримали в УРСР корову? І чи тримали корови українці за межами УРСР? Хто кого де годував? Цю статистику вже неможливо знайти. Тобто статистика, як не крути, таки брехлива наука, все не враховує.
Ну як, як цей бредовий потік свідомості стосується виробництва і розподілу молока.
Чи оце?

Цитата

Легкодоступні продукти - це не зло. Надто дешеві - зло.
Тоді, як тут я вже давав оцінки з яких легко видно, що хліб зараз не дорожчий, ніж в СССР. Просто середні зарплати значно менші.
Пачка сірників 1 коп. Не знаю скільки тепер, 50 мабуть.
Проїзд 5 коп. Проїзд 6 грв.
Хліб 16 коп. Хліб 12 грв (тільки вони для економії масу зменшили, тепер там не кілограм)
Молоко 28 коп. Молоко 20 грв.
Тобто однин карбованець в районі 70-90 грв, тому ви маєте, що і тепер хліб в районі 15-25 копійок, просто середня пенсія в районі радянської мінімалки 35 р. а середня зарплата в районі радянської пенсії.
Ціна на хліб у нас не стала такою, як у США, вона в тому самому районі відносно инших товарів, що і в союзі. Згадайте про ті палиці, і палицю, яка сильно видовжилась. Гроші є нікудишньою мірою вартості, і впали в сотню разів, а хліб відносно инших товарів і тепер дешевий. Цукор і горілка з картини вибиваються, горілка в союзі була дорога, зараз надзвичайно дешева.
Тому я дозволю собі вашу фінансовість поправити. Високі зарплати це зло, бо вони роблять продукти дешевими. :wink2:

Молоко? http://agronews.ua/node/89791
Аналітик, кумедний, мабуть з вами вчився. :wink2:

У нас є спеціальності у вузах "Фінанси та кредит", "Облік та аудит", "Менеджмент" і т.д. От ті, що вчаться на менеджменті, вони інвестиціями якраз займаються. У вас там в КНУ є навіть окрема кафедра Кафедра менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності. Підіть зробіть там розгон, як це фінанси там окремо зовсім у них, не порядок. :gryzin:
Я вам не про то як вас вчили при нашому капіталізмі, і які спеціальності понавигадували. Звичайно, зараз вузи намагаються привабити студентів, бо якшо недобір, на наступний рік місця скорочують, тому беруть всіх, хто документи подав, і можна не вчитись, не виженуть. Це не совок, де треба було конкурс виграти на іспитах. Тому, щоб привабити студента, з рекламною метою мабуть і ввели замість банального бухгальтера, спеціальність фінансист, яка романтичніше звучить.
Я вам просто розповів, що під фінансистом в світі розуміють, і шо то англійською означає. Фінансист це людина, яка розпоряджається великими сумами грошей і їх інвестує. Щоб фінансистом бути ви маєте розпоряджатися грошми, а не грошові потоки рахувати. В більшості випадків розпоряджатися це бути власником, але можливі і инші варіанти (инші люди вам довірили свої гроші, чи напр. публічні гроші, а ви мер, депутат, голова сільради...). Суть в тому, що ви повинні мати можливість приймати рішенння, куди гроші підуть, куди інвестувати.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.04.2018 – 22:21

• 0

#244 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4858 повідомлень

Відправлено 11.04.2018 – 00:04

Інвестор - це взагалі не професія. А фінансист - професія. Інвестором може бути будь-хто. А на фінансита треба йти вчитися. Принаймні у нас.
Ви і Драйзера не читали виходить. Почитайте, про "професію" фінансиста.

А взагалі, якщо хочете, професія, власте фінансист і інвестор то то саме.

Цитата

The profession of a financier is concerned all about the making investments and these investments typically involve large sums of money. There are different categories of money investments and likewise there are different categories of the financiers making investments.

Просто фінансист має иноді дещо негативний спекулятивний відтінок, оскільки слово більше стосується специфічного ряду інвестицій. :wink2:
Просто в капіталістичному світі чисті спекуляції теж інвестиціями вважаються. Он вони навіть в біткоїн інвестують.
До речі, ось список ваших колєг, вивчайте.

Вивчайте різницю по вебстеру.
investor - a person who puts money into something in order to make a profit or get an advantage

Певна субтильна різниця в значеннях є, але по суті то майже синоніми.

Інвестор звичайно більше цікавиться конкретикою, в шо він інвестує, він може інвестувати в якісь реальні активи на підприємстві. Фінансист же може працювати чисто спекулятивно, купити дешевше, і продати те саме дорожче. Просто керуючись досвідом, шостим чуттям, інсайдерською інформацією, знайомствами з президентами, вміло підкинути в потрібний момент рекламу чи антирекламу, і як результат передбачити куди піде ціна.

Повідомлення відредагував kalamar: 11.04.2018 – 00:25

• 0

#245 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2133 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 11.04.2018 – 00:07

коли ви вже поженитеся? :lol:
  • 0

#246 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4858 повідомлень

Відправлено 11.04.2018 – 00:42

Без інвестицій не буває управління фінансами. Але навіть для того щоб видатками і прибутками управляти, ви маєте розпоряджатись грошима. Напр. щоб зменшити видатки ви можете зменшити зарплати, звільнити працівників... не просто рахувати. Просто рахуючи фінанси ви ними не управляєте. :itshe: Управління фінансами неможливе без прийняття рішень і прийняття відповідальності за неправильні рішення. Це ризикована робота. Йолоп той підприємець який дозволив керувати своїми фінансами людині, в якої в дипломі написано "фінансист", :wink2: і яка не несе відповідальності за наламані дрова. Тому не знаю, може вам все ж дозволяють тільки рахувати фінанси і склатати звіти, як звичайному бухгальтеру. -_-
  • 0

#247 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1834 повідомлень

Відправлено 11.04.2018 – 19:39

Перегляд допису_Ex (11.04.2018 – 00:07) писав:

коли ви вже поженитеся? :lol:
Для женячки треба "любофь до гроба". А тут "я тебе кохаю, як цибулю після чаю"))

Повідомлення відредагував серпинка: 11.04.2018 – 19:40

• 0

#248 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2133 повідомлень

Відправлено 11.04.2018 – 20:01

Любоф буває різна. Не здавайся, ти можеш. :lol:
  • 0

#249 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1834 повідомлень

Відправлено 12.04.2018 – 06:36

Перегляд допису_Ex (11.04.2018 – 20:01) писав:

Любоф буває різна. Не здавайся, ти можеш. :lol:
Так, різна, наприклад, у Каламаря може бути інша орієнтація. Може тобі спробувати щастя? _Ех, давай. )) Досить вже киснути над фотками Гаврили, коли навколо стільки різного цікавого незвіданого))

Повідомлення відредагував серпинка: 12.04.2018 – 06:40

• 0

#250 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2133 повідомлень

Відправлено 12.04.2018 – 14:30

Перегляд дописусерпинка (12.04.2018 – 06:36) писав:

Так, різна, наприклад, у Каламаря може бути інша орієнтація. Може тобі спробувати щастя? _Ех, давай. )) Досить вже киснути над фотками Гаврили, коли навколо стільки різного цікавого незвіданого))
Він не гей, і я не гей, нічого не получиться. Тож, не переводь стрілки, прям засаромилася. :lol: Зрештою, це ж не я тут економічний секс влаштував. :D

Повідомлення відредагував _Ex: 12.04.2018 – 14:31

• 0

#251 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1834 повідомлень

Відправлено 12.04.2018 – 18:13

Перегляд допису_Ex (12.04.2018 – 14:30) писав:

Він не гей, і я не гей, нічого не получиться.
Звідки ти знаєш? Іноді люди самі собі не можуть в цьому зізнатися. В американських фільмах показують як через роки подружнього життя люди визнають себе геями. Та й за Каламаря не розписуйся, будь готовим до сурпризів))

Тож, не переводь стрілки, прям засаромилася. :lol:
А чого мені соромитися? Я чую такі натяки ледь не щодня.

Зрештою, це ж не я тут економічний секс влаштував. :D
Це все затіяв Уповноважений. Його треба за це покарати і заставити відшкодувати мені моральні збитки))

Повідомлення відредагував серпинка: 12.04.2018 – 18:15

• 0

#252 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4858 повідомлень

Відправлено 12.04.2018 – 18:38

Перегляд дописусерпинка (12.04.2018 – 18:13) писав:

Звідки ти знаєш? Іноді люди самі собі не можуть в цьому зізнатися. В американських фільмах показують як через роки подружнього життя люди визнають себе геями. Та й за Каламаря не розписуйся, будь готовим до сурпризів))
Подивіться на той список фінансистів. Багато там жінок. Отож. Виходить що жінка в фінансах як морська свинка, ні до свиней, ні до моря. :wacko:
Але звичайно жінка завжди знає, шо вона права.

Цитата

Але на роботі заставили ще економічну освіту здобути. Послухала бабів і пішла на облік і аудит, блін. Треба було на фінанси йти. Чому я така дурна і їх послухала? Я фінансист, який щоправда співпрацює з бухгалтерами, але я не бухгалтер, не називайте мене так.
Ну як, як після такого вас можна було не тролити? Коли не зважаючи на ВАК, реально слово фінансист має досить конкретне значення, і стосується дуже грошовитих дядьків.
Ладно, ви модний тепер (з міркуваня економії) бухгальтер-фінансист, два в одному.
P.S. До речі, при совку випускники звичайного спеціаліста отримували. А тепер магістра. Вслухайтесь тільки в слово, магістр, аж страшно стає. :wacko:

Повідомлення відредагував kalamar: 12.04.2018 – 18:57

• 0

#253 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7175 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.04.2018 – 19:00

Це все затіяв Уповноважений. Його треба за це покарати і заставити відшкодувати мені моральні збитки))
я це все вже навіть не читаю. багатолітер
  • 0

#254 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2133 повідомлень

Відправлено 12.04.2018 – 20:02

Та ладно. Існує ж купа тестів - пройшов/не пройшов. :D Науковий підхід, і не треба ніяких "років подружнього життя". Ось з класики:
Зображення

Зображення

Або ось, з термоядерного, ахтунг NSFW:
Прихований текст

Цитата

А чого мені соромитися? Я чую такі натяки ледь не щодня.
Щодня одружують/залицяються? :brovy: Ну значить, як там кажуть угорі - "у мене для тебе гарні новини". :D

Цитата

Його неможна. бо це було б двічі. :lol:

Повідомлення відредагував _Ex: 12.04.2018 – 20:15

• 0

#255 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1834 повідомлень

Відправлено 12.04.2018 – 20:51

Перегляд дописуkalamar (12.04.2018 – 18:38) писав:

Подивіться на той список фінансистів. Багато там жінок. Отож. Виходить що жінка в фінансах як морська свинка, ні до свиней, ні до моря. :wacko:
Але звичайно жінка завжди знає, шо вона права.

Ну як, як після такого вас можна було не тролити? Коли не зважаючи на ВАК, реально слово фінансист має досить конкретне значення, і стосується дуже грошовитих дядьків.
Ладно, ви модний тепер (з міркуваня економії) бухгальтер-фінансист, два в одному.
P.S. До речі, при совку випускники звичайного спеціаліста отримували. А тепер магістра. Вслухайтесь тільки в слово, магістр, аж страшно стає. :wacko:
Та не оправдовуйтесь ви так. Я не маю до ваших міркувань чи до вас жодних претензій.

Повідомлення відредагував серпинка: 12.04.2018 – 20:51

• 0

#256 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7175 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.04.2018 – 18:55

про майнінг криптовалют.
щойно вичитав на баші, цитувати не буду - перефразую.
якщо майніг - це робота, то мастурбація - це теж робота, за це треба платити! як монетизувати мастурбацію?
  • 0

#257 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4858 повідомлень

Відправлено 18.04.2018 – 15:59

Перегляд дописусерпинка (12.04.2018 – 20:51) писав:

Та не оправдовуйтесь ви так. Я не маю до ваших міркувань чи до вас жодних претензій.
Я теж не виправдовуюся, я просто пояснив. :wink2:
  • 0

#258 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4858 повідомлень

Відправлено 18.04.2018 – 16:58

Перегляд дописусерпинка (12.04.2018 – 20:51) писав:

О.К. На найнижчій ланці (ше навіть не фінансист, а так) фінансист має складати фінансові моделі інвестиційних проектів і презентувати їх керівництву чи нічого не підозрюючим клієнтам. Exel i Power Point вам в поміч, але мені дивно, бо і без Адама Сміта, не обійтись, а ви його закону не визнаєте. :wink2: Тому для мене загадка рід вашої діяльності, як ви можете оцінювати фінансові моделі, якщо не визнаєте економічних законів? На основі чого? На основі жіночої інтуїції?

Повідомлення відредагував kalamar: 18.04.2018 – 16:59

• 0

#259 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4858 повідомлень

Відправлено 18.04.2018 – 18:00

Я так розумію тему з молоком ми закрили. Нема в нас проблем з ним. Тему про те, що нема у нас капіталізму - теж.
Інвестори. Гм. Це вже жесть. Про що-що, про інвесторів аж залишилось. Ну що вам сказати. Я нє волшебнік, я только учусь. Про інвесторів я мало що знаю. Але наші інвестори і американські - це різні інвестори. Бо у них там зовсім інша економічна система, ніж у нас, інші умови існування підприємств, фондів. Наші фінансисти і їхні - це теж різне. В основному, справді, у нас фінансисти-бухгалтери, які навіть не знають, що вони ще й фінансисти, і яким мають доплачувати за те, що вони працюють за двох, а то й за трьох людей, за завгоспа, наприклад, або кадровика.
Так корови там теж не такі, як у нас. Там є м'ясні корови і молочні. Причому нашим молочним до їхніх по надоях дуже і дуже далеко. (корови там наколоті, не нормальні) :wink2:
Зображення
І просто закупка їхніх корів не допоможе, на надої клімат і оточення впливає. :8: Вони тримають коло 10 мільйона молочних і 30 мільйонів мясних корів (які мало молока дають). А в нас на одну їхню треба тримати 2.5 наші корови невизначеної орієнтації.

Повідомлення відредагував kalamar: 18.04.2018 – 18:01

• 0

#260 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2133 повідомлень

Відправлено 18.04.2018 – 19:55

Ось вам тематична усмішка, а то серпиня аж зникла. прям аж нивдобно.
Зображення
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних