Перейти до вмісту

Як називається сучасний економічний устрій?

Повідомлень в темі: 549

#161 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2100 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.03.2018 – 17:04

Перегляд дописусерпинка (23.03.2018 – 14:48) писав:

По темі треба оцінки роздати. Кінець чверті, канікули з понеділка)
_Ех - прогульщик))
Мене взагалі вигнати з ганьбою треба з цієї теми. Бо нема для мене нічого незрозумілішого і незбагненнішого, ніж оця економічно-фінансово-правова фігня. Я навіть прокручував зараз угору, шоб назву теми подивитися - не можу запам'ятати тих словосполучень :D

А от каламару я справді дивуюсь - наші фізики найпоєздатіші в світі. Звідки він може бути таким обізнаним з тонкощами с/г Великої Британії, ЕС та й України, не можу здогадатися. Справжній єрундит, еврибаді. :D
  • 0

#162 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4728 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.03.2018 – 17:23

Перегляд дописусерпинка (23.03.2018 – 16:47) писав:

З 1 січня мали перестати брати молоко у населення. Відклали це до 1 липня.
Тому бізнесу сусідки скоро зможете допомоти лише ви. Збільшіть закупки і їй не доведеться думати куди збувати товар, врятуйте молоко, поки його остаточно не попсували все геть чисто. :D
Пишуть, що мільярд виділили в цьому році на підтримку фермерів у нас.
Я взагалі не знаю, чи вона хоч щось продає на завод, так що не переживайте за неї, у неї товар користується попитом. А щодо того в вашого липня, не кажіть гоп, продовжать далі. Не побудували євроферм за 25 років, не побудують їх до першого липня. (Навіть з необмеженими ресурсами це неможливо, поголів’я корів треба нарощувати, знаєте, корова це не така штука, яку можна так взяти, і спустити з конвеєра).
Міль’ярд гривень це жалюгідні копійки. В США на 2000 рік йшло 60 мільярдів доларів, зараз значно більше. США тільки на підгодовування фермерів тратитить більше, ніж об’єм всього експорту (всіх товарів) України. Кредитів теж уже під зав’язку Украхна набралась. США може жити в борг, але у України то не пройде.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.03.2018 – 17:24

• 0

#163 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7096 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.03.2018 – 21:38

Перегляд дописуkalamar (23.03.2018 – 17:23) писав:

Кредитів теж уже під зав’язку Украхна набралась. США може жити в борг, але у України то не пройде.
інших варіантів зараз не існує. зараз всі живуть в борг. то така наша система про яку я питаю назву.
на ютубі бачив. щось типу в японії борг 300% ВВП , а у якогось Занзібару маленький борг в кілька відстодків ВВП.
можна було б судити про рівень матеріального забезпечення життя, але маю бажання запитати про рівень самогубств :)
  • 0

#164 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4728 повідомлень

Відправлено 24.03.2018 – 01:24

Перегляд дописусерпинка (23.03.2018 – 12:11) писав:

На всьому заробляють. Як осінь приходить, то підприємливі люди ходять горіхи трясуть по місту. Літом чорниці, ожину в лісах збирають, навесні квіточки.
Можна звичайно просто все вирощувати самому і ні від кого не залежати, але це так тяжко. Мої родичі загинались від роботи. Простіше все-таки займатися чимось одним, малиною наприклад, а решту все купувати. А не як у нас, вирощуюють все, мають і корову, і курей, і свиней, і качок, і гусей, а в результаті вкладають грошей у те все більше, ніж потім мають продуктів. Дешевше купити все готове, ніж тратити своє здоров'я і вкладати гроші. Оце неефективно.
Ми тут про ефективність систем говоримо. Не про те, чим вам займатися. Якщо люди те все для себе вирощують в невеликих кількостях, то значить вони просто хочуть нормальних продуктів, і готові на себе погорбатитись. Не порівнюйте домашні яйця, курку, полуницю, огірки, помідори, яблука... з тим, що ви купите в магазині. То небо і земля. В магазині нема якісних продуктів. Навіть в Європі чи Гамерицы ви не купите таку полуницю, яку зможете самі виростити, якшо готові горбатитись (там магазинна полуниця смакує як пластик :rolleyes: ).

Перегляд дописуУповноважений (23.03.2018 – 21:38) писав:

інших варіантів зараз не існує. зараз всі живуть в борг. то така наша система про яку я питаю назву.
на ютубі бачив. щось типу в японії борг 300% ВВП , а у якогось Занзібару маленький борг в кілька відстодків ВВП.
можна було б судити про рівень матеріального забезпечення життя, але маю бажання запитати про рівень самогубств :)
Занзібару просто ніхто не наважується позичити. :wink2:
Оскільки Трамп почав торгову війну з Китаєм, Китай до відповіді готується. Трамп звинуватив Китай в демпінгу, в свою чергу Китай теж звинуватив в демпігну США. (в даному випадку соя.) І як не крути Китай правий, американські субсидії фермерів справді можна класифікувати як демпінг. :)

Цитата

This week, the Chinese state-run tabloid Global Times said in an editorial that U.S. government subsidies have given American soybean farmers an unfair advantage in China and that strong restrictive measures will be needed to prevent further "dumping" of U.S. soybeans in the Chinese market.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.03.2018 – 01:25

• 0

#165 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1770 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.03.2018 – 17:33

Перегляд дописуkalamar (23.03.2018 – 14:51) писав:

А криза перевиробнийтва не від покупців, а від того, що ринок кепський регулювач. Лбдина бачить, що сусід заробив мільйон на малині, бо в малини висока ціна, і собі хоче, сподівається теж заробити. І таких багато. В результаті всі беруться за вирощування малини. Малини стає багато (але напр. того ж молока менше, бо на малину переходять). А коли пропозиції малини стає багато спрацюовує отой закон попиту-пропозиції, і ціна на малину швидко падає. А коли падає ціна не тільки мільйон не получається а навпаки, не вдається навіть компенсувати витрати на вирощування, в результаті половина виробників просто банкрутує.
Ми вже з вами це обговорювали. Ви знаєте мою позицію. Я вважаю, що ціни формує не ринок, а продавець. Скільки б не було малини на ринку, продавець може і не знижувати на неї ціну, він знизить її тоді, коли хоче обскакати іншого продавця. Але зазвичай продавці домовляються між собою, співпрацюють, діє мовчазний закон змови продавців, коли усі продають за однією ціною. Адже усі селяни здають молоко за однаковою ціною, незалежно від жирності молока і від корму, який дають корові. Так само на м'ясо однакові ціни на базарі здебільшого. Тобто закон попиту-пропозиції реально не працює. Працюють домовленості.

Перегляд дописуkalamar (24.03.2018 – 01:24) писав:

Ми тут про ефективність систем говоримо. Не про те, чим вам займатися. Якщо люди те все для себе вирощують в невеликих кількостях, то значить вони просто хочуть нормальних продуктів, і готові на себе погорбатитись. Не порівнюйте домашні яйця, курку, полуницю, огірки, помідори, яблука... з тим, що ви купите в магазині. То небо і земля. В магазині нема якісних продуктів. Навіть в Європі чи Гамерицы ви не купите таку полуницю, яку зможете самі виростити, якшо готові горбатитись (там магазинна полуниця смакує як пластик :rolleyes: ).
Люди вирощують для себе, бо це дань традиціям така у нас. Страшно людям надіятися на когось іншого, крім себе. Хоча у місті виходу іншого нема, як надіятися на те, що продукти з магазину вас не отруять.
А про пластмасовий смак краще не нагадуйте)) Я 2 тижні як після грипу, а мені досі все пластмасове на смак, цього року якийсь грип такий дивний, у людей смак зникає.
Крім того, не все смачне якісне і не все якісне смачна. Смак взагалі річ індивідуальна. Для когось і гречка смачна, а хтось від котлет смажених носа відвертає.

Повідомлення відредагував серпинка: 24.03.2018 – 17:50

• 0

#166 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1770 повідомлень

Відправлено 24.03.2018 – 18:20

Щодо ефективності, то ефект від молочної ферми, наприклад, буде через 5 років мінімум. Щоб створити ферму за євростандартами, треба 1,5 млн. грн.
http://agravery.com/...v-15-mln-griven
Аж тоді потроху буде окуповуватись. Це як індивідуальне опалення, зробити дуже дорого, а окупається через пару років.

Я взагалі не знаю, чи вона хоч щось продає на завод, так що не переживайте за неї, у неї товар користується попитом. А щодо того в вашого липня, не кажіть гоп, продовжать далі. Не побудували євроферм за 25 років, не побудують їх до першого липня. (Навіть з необмеженими ресурсами це неможливо, поголів’я корів треба нарощувати, знаєте, корова це не така штука, яку можна так взяти, і спустити з конвеєра).
Можна взяти і імпортувати))

https://www.kmu.gov....rogatoyi-hudobi
Скоро корови-австріячки у нас з'являться. Конкуренція буде вашим сусідським коровам.
  • 0

#167 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1770 повідомлень

Відправлено 24.03.2018 – 21:14

Міль’ярд гривень це жалюгідні копійки. В США на 2000 рік йшло 60 мільярдів доларів, зараз значно більше. США тільки на підгодовування фермерів тратитить більше, ніж об’єм всього експорту (всіх товарів) України. Кредитів теж уже під зав’язку Украхна набралась. США може жити в борг, але у України то не пройде.
Всьо пропало, шеф, всьо пропало))
Ви якось так песимістично все оцінюєте для України.
Порівняти кількість населення США і наше, то зрозуміло, що у них більше витрат. І у них покупці капризніші. Хоча, бачу, у нас теж тепер вибагливі покупці. Пастеризоване молоко хавати не хочуть, кефір не люблять. Навіть пастеризоване молоко кефірними грибками не хочуть, щоб їм квасили. Парне їм подавай, щоб самим кисле молоко робити. Я, взагалі, ряжанку наприклад, люблю.

Перегляд дописусерпинка (24.03.2018 – 17:33) писав:

А про пластмасовий смак краще не нагадуйте)) Я 2 тижні як після грипу, а мені досі все пластмасове на смак, цього року якийсь грип такий дивний, у людей смак зникає.
Хоча ні, пишуть, що то не смак, а нюх насправді порушений. Тому пластмасовий смак магазинних овочів та фруктів теж може бути через відсутність у них запаху, а вітамінів може там і не менше, ніж у домашніх.

Перегляд допису_Ex (23.03.2018 – 17:04) писав:

Мене взагалі вигнати з ганьбою треба з цієї теми. Бо нема для мене нічого незрозумілішого і незбагненнішого, ніж оця економічно-фінансово-правова фігня. Я навіть прокручував зараз угору, шоб назву теми подивитися - не можу запам'ятати тих словосполучень :D

А от каламару я справді дивуюсь - наші фізики найпоєздатіші в світі. Звідки він може бути таким обізнаним з тонкощами с/г Великої Британії, ЕС та й України, не можу здогадатися. Справжній єрундит, еврибаді. :D
Так, він орієнтується в усьому, його орієнтація заслуговує на повагу)

Повідомлення відредагував серпинка: 24.03.2018 – 20:48

• 0

#168 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7096 повідомлень

Відправлено 25.03.2018 – 08:45

от я раніше виступав проти соціалізму, і т.д. а от тепер трішки передумав.
он в школі й так діти вчаться "на ізнос" форсовано, і які то стреси тяжкі, як згадаю ото в ВУЗ вступать, конкурс 16 бюджетних місць, весь на нервах, так і здохнуть скоріше.
Коли ще й в роботі так, що вільний ринок праці, конкурс на робоче місце, працюй максимум за мінімум зарплати, здохни не доживши до пенсії.
Ні, такий вільний ринок мені не подобається. Треба регулювати. Ефективність праці не саме головне, треба щоб люди були щасливі.
  • 0

#169 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4728 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 00:41

Ми вже з вами це обговорювали. Ви знаєте мою позицію. Я вважаю, що ціни формує не ринок, а продавець. Скільки б не було малини на ринку, продавець може і не знижувати на неї ціну, він знизить її тоді, коли хоче обскакати іншого продавця. Але зазвичай продавці домовляються між собою, співпрацюють, діє мовчазний закон змови продавців, коли усі продають за однією ціною. Адже усі селяни здають молоко за однаковою ціною, незалежно від жирності молока і від корму, який дають корові. Так само на м'ясо однакові ціни на базарі здебільшого. Тобто закон попиту-пропозиції реально не працює. Працюють домовленості.
Ну хибна ваша думка. Як бугалтер, мали би розуміти економіку хоча б на рівні середньої школи. Мабуть ви уже за капіталізму освіту отримували. :8: Та навіть без освіти, якби ви принаймні не жіночою логікою користувались, і могли думати, з того, що тут написано зрозуміли би що фігня ваша думка.

юди вирощують для себе, бо це дань традиціям така у нас.
Люди вирощують для себе щоб мати їстівні продукти. Коли ви вдома яблуню маєте, багато яблук виходить червивих. Ви коли небуть бачили в магазинному яблуці черв’ячка? Навіть черв’ячок не хоче його їсти. Не задумувались, чому? Технолгії?

Перегляд дописуУповноважений (25.03.2018 – 08:45) писав:

от я раніше виступав проти соціалізму, і т.д. а от тепер трішки передумав.
он в школі й так діти вчаться "на ізнос" форсовано, і які то стреси тяжкі, як згадаю ото в ВУЗ вступать, конкурс 16 бюджетних місць, весь на нервах, так і здохнуть скоріше.
Та ну, за соціалізму в школі до дітей вимоги були значно вищі, ніж тепер. Напр. суч. підручник з геометрії.
Складається враження, що зараз коли пишуть шкільні підручники, копіюють знамениту серію Complete Idiot's Guides
Тепер студенти на технічних спеціальностях часто не можуть додавати прості дроби. За совка студент технар, який не вміє дробів складати, то був би анекдот. Тепер то норма. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 26.03.2018 – 00:51

• 0

#170 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4728 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 01:25

Перегляд дописусерпинка (24.03.2018 – 18:20) писав:

Щодо ефективності, то ефект від молочної ферми, наприклад, буде через 5 років мінімум. Щоб створити ферму за євростандартами, треба 1,5 млн. грн.
http://agravery.com/...v-15-mln-griven
Аж тоді потроху буде окуповуватись. Це як індивідуальне опалення, зробити дуже дорого, а окупається через пару років.
Наскільки потроху, якщо ферма 1.5 лімонів? Який чистий прибуток ви сподіваєтесь мати, коли здаєте молоко по закупівельним цінам?

Можна взяти і імпортувати))
За які гроші ви збираєтесь імпортувати хоча б з 5 мільйонів корів?

https://www.kmu.gov....rogatoyi-hudobi
Скоро корови-австріячки у нас з'являться. Конкуренція буде вашим сусідським коровам.
Якісь особливо яровизовані? :)
Ви зрозумійте, я п’ю кисляк з молока сусідки, але я не вживав би молока з отої вашої ойроферми сирим. Це дуже просто, для показухи, коли сертифікат треба, там ойро буде. А загалом - бізнес.
Елементарно. Сусідка миє ємність в яку молоко зливає, а от чи то на вашій ойрофермі робитимуть, залежатиме від капіталістичної свідомості. :wink2:
Ну от побудуйте ойроферму, тоді гопайте.
Сусідку вибити з бізнесу можна тільки силовими методами. Якщо який небуть монополіст захоче зрубати бабла на молоці, він підкупить депутатів, і приймуть закон, як в США, який заборонятиме їй продавати молоко будь-кому. Той монополіст і візьме бабло, яке на підтримку виділили, не сімейні ферми. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 26.03.2018 – 01:37

• 0

#171 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4728 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 02:37

Перегляд дописусерпинка (24.03.2018 – 21:14) писав:

Порівняти кількість населення США і наше, то зрозуміло, що у них більше витрат. І у них покупці капризніші. Хоча, бачу, у нас теж тепер вибагливі покупці. Пастеризоване молоко хавати не хочуть, кефір не люблять. Навіть пастеризоване молоко кефірними грибками не хочуть, щоб їм квасили. Парне їм подавай, щоб самим кисле молоко робити. Я, взагалі, ряжанку наприклад, люблю.
Я то якраз порівнював, і тому дав значно менщу суму потрібну для України, від тої, що друкується :) в США. Ви порівнювали, перед тим як зробити те завваження?
Дивіться, тут вам розкладено те, що я вам пояснював.

Цитата

Головною причиною скорочення поголів’я свиней була складна ситуація на ринку. Рівень прибутковості вирощування цих тварин у минулому році став найнижчим за останні 5 років. Тобто зростання собівартості за рахунок подорожчання кормів не можна було компенсувати підняттям цін на м’ясо, оскільки купівельна спроможність населення не зростала в такій же мірі і люди просто відмовлялися купувати дорожчу свинину. Протягом року продавці декілька разів намагалися підвищувати ціни в традиційні періоди пожвавлення попиту, але щоразу змушені були повертатися до попередніх цін. В той же час, корми, які, через попит з боку експортерів, були прив’язані до долара, дорожчали. При чому дорожчали вони навіть у доларовому еквіваленті через загальну ситуацію на світовому ринку зерна і олійних шротів. Як наслідок, утримування свиней стало непосильним тягарем для найменш ефективних виробників і вони змушені були виходити з бізнесу.
Тільки тут сухо. Я ж вам те розповів як в підручнику для ідіотів.
Капіталізм легко викликає дефіцит піску в сахарі (он САЛО Україна тепер ІМПОРТУЄ :8: ).
Там те, що я вам писав, що то в СССР можна було рішенням партії взятися за створення аерокосмічної промисловості. При ринку, ні. Розвиток виробництва стримує бідність населення, а населення бідне, бо виробництво не розвинуте. Замкнене коло. Також я вам писав, що Україна експортує фуражне зерно (ліс, металобрухт), але фермери, які тваринництвом займаються, мають дефіцит кормів (деревообробники - дефіцит деревини. Металурги - дефіцит металобрухту). Бо вони не можуть конкурувати із закордонними покупцями сировини. При совку така ситуація була би абсурдною. При капіталізмі - ні. Бо то не Україна експортує зерно, а приватний власник, зернотрейдер, який дбає не про розвиток тваринництва, а про власну кишеню. (Адама Сміта начитався :wink2: ) Він, як будь який нормальний капіталіст, продає корма тому, кому йому вигідно продати з перспективи власної кишені, а не з перспективи розвитеу ойроферм. Сам він тваринництвом не хоче займатись, бо в зернотрейдерстві :) оборот капіталу значно швидший.

Повідомлення відредагував kalamar: 26.03.2018 – 02:39

• 0

#172 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4728 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 04:36

Та не оцінюю я песимістично. Навпаки, я оптимістично тут заявив, що ми уже давно побудували капіталізм. Вже можна розслабитись
Ще раз, тут мова про системи. Не тільки ви, а навіть наші найзатятіші ліберали залишаються комуняками. Вони говорять про "світле майбутнє". Світле комуністичне майбутнє суто комуністичне поняття, капіталізм не займається будівництвом світлого майбутнього. Капіталізм це капіталізм. Це система в якій є багаті і бвдні, і ми то давно маємо. Чого ще треба? Абсурдно сподіватись на капіталізм як в Німеччині, а не як в Зімбабве.
Зрештою, Сталін в 1931 році назвав відставання СССР від провідних кап. країн в 50-100 років. І відставання в 50 років було ше в капіталістичної царської Росії. До розпаду СССР гадаю суттєво скоротив відставання, але після розпаду все знову розвалилось, тому ми знову вийшли на ті 50 років, і нема жодних причин, чому б тепер то відставання мало зменшуватись.
Просто більшість, і ви в тому числі, настільки просякнуті комуністичним духом, що вірите, що оскільки не получилось побудувати світлого комуністичного майбутнього, то ми тепер будуємо капіталістичне. Це смішно. Я вживав тут з іронією жартома "світле капіталістичне майбутнє", але ви, але не тільки ви, а більшість, навіть не помічаєте жарту.

Хоча ні, пишуть, що то не смак, а нюх насправді порушений. Тому пластмасовий смак магазинних овочів та фруктів теж може бути через відсутність у них запаху, а вітамінів може там і не менше, ніж у домашніх.
Не читайте реклами. Коли ви для себе овочі вирощуєте, ви будете дуже обережні з хімією, коли на продаж, ви прагнутимете зібрати максимальний урожай, щоб заробити якнайбільше грошей. От і вся таємниця.

Повідомлення відредагував kalamar: 26.03.2018 – 04:37

• 0

#173 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7096 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 07:23

Перегляд дописуkalamar (26.03.2018 – 00:41) писав:

Та ну, за соціалізму в школі до дітей вимоги були значно вищі, ніж тепер.
І вкотре категорично сперечаюсь що "тоді" був соціалізм. Ну не було тоді всих цих подачок і перерозподілу! зараз більше соціалізму ніж тоді.

Повідомлення відредагував Уповноважений: 26.03.2018 – 07:28

• 0

#174 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1770 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 09:29

Ну хибна ваша думка. Як бугалтер, мали би розуміти економіку хоча б на рівні середньої школи. Мабуть ви уже за капіталізму освіту отримували. :8: Та навіть без освіти, якби ви принаймні не жіночою логікою користувались, і могли думати, з того, що тут написано зрозуміли би що фігня ваша думка.

Люди вирощують для себе щоб мати їстівні продукти. Коли ви вдома яблуню маєте, багато яблук виходить червивих. Ви коли небуть бачили в магазинному яблуці черв’ячка? Навіть черв’ячок не хоче його їсти. Не задумувались, чому? Технолгії?

Та ну, за соціалізму в школі до дітей вимоги були значно вищі, ніж тепер. Напр. суч. підручник з геометрії.
Складається враження, що зараз коли пишуть шкільні підручники, копіюють знамениту серію Complete Idiot's Guides
Тепер студенти на технічних спеціальностях часто не можуть додавати прості дроби. За совка студент технар, який не вміє дробів складати, то був би анекдот. Тепер то норма. :wink2:

Я вже змучилась з вами сперечатись, треба срочно якогось фізика сюди заблукавшого, чи історика, чи Манфреда :D , щоб з вами посперечався, а я б почитала, позловтішалася з жертви.
Ну та й що, що дроби забули. Я он теж забула, а цього року, коли в школах був карантин, пройшла дома піврпограми для 6 класу, бо самостійно надавали робити дома уроків, самостійно теми нові проходити. Ото наново практично вивчила, як додавати, віднімати, множити, ділити дроби, позичати одиницю в цілої частини чи виділяти цілу частину, адже спільний знаменник - це найпростіше в дробах, а ньюансів там огого яких треба знати, щоб приклади розв'язувати з підручника. І в математиці головне не пам'ятати шкільну програму, а вміти розібратися. Я наново вивчила математику для 6 класу, не згадувала, а наново розібралась, нічого в цьому смішного чи позорного нема. Це я вам як математик кажу. Хоча я математик-невдаха, бо мені просто пощастило здобути хоч якусь вищу освіту, я не прагнула сильно на матфак, так получилось. Але на роботі заставили ще економічну освіту здобути. Послухала бабів і пішла на облік і аудит, блін. Треба було на фінанси йти. Чому я така дурна і їх послухала? Я фінансист, який щоправда співпрацює з бухгалтерами, але я не бухгалтер, не називайте мене так.
А економісти - то якраз і є математики-невдахи, які придумують економічні закони, що в житті насправді не працюють. А з якого дива? Так само, як юристи - це невдахи-історики, які вигадують закони, які насправді теж не працюють. Чомусь всі вирішили, що закони обов'язково мають виконуватись, як фізичні. Але в економіці, як і в юриспруденції присутній людський непередбачуваний фактор, який не дозволяє системі працювати бездоганно. У фізиці людський фактор теж можна простежити: людина теж порушує фізичні закони, коли, наприклад, падаючи з дерева хапається за гілку, тримається, висить собі і не опиняється на землі.
Тому закон попиту і пропозиції діє лише на ринку досконалої конкуренції, наприклад, на ринку того ж зерна. Але я дуже сумніваюся, що у нас ціни на зерно встановлюються на біржах. У нас нема ринку досконалої конкуренції. Доведіть, що є?

Яблука оприскують, я бачила, знаю, і тому там нема хробаків. Але яблука від того смак не втрачають. Смак втрачають помідори, огірки, полуниця, оскільки ці продукти люблять тепло, від низьких температур запахи зникають, від високих - посилюються, а нема запаху - нема і смаку, я після грипу, я знаю :) . Тому такі продукти треба купувати влітку, коли вони вистояні на сонці, а не з теплиць. Яблука в теплицях ніби не вирощують, тому смак магазинних і домашніх яблук мало чим відрізняється, все залежить від сорту. А помідори навіть домашні в теплицях не мають смаку.

Повідомлення відредагував серпинка: 26.03.2018 – 09:52

• 0

#175 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1770 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 13:24

Ось на підтвердження моїх слів перша-ліпша стаття про яблучка.

Перегляд дописуkalamar (26.03.2018 – 04:36) писав:

Та не оцінюю я песимістично. Навпаки, я оптимістично тут заявив, що ми уже давно побудували капіталізм. Вже можна розслабитись
Ще раз, тут мова про системи. Не тільки ви, а навіть наші найзатятіші ліберали залишаються комуняками. Вони говорять про "світле майбутнє". Світле комуністичне майбутнє суто комуністичне поняття, капіталізм не займається будівництвом світлого майбутнього. Капіталізм це капіталізм. Це система в якій є багаті і бвдні, і ми то давно маємо. Чого ще треба? Абсурдно сподіватись на капіталізм як в Німеччині, а не як в Зімбабве.
Зрештою, Сталін в 1931 році назвав відставання СССР від провідних кап. країн в 50-100 років. І відставання в 50 років було ше в капіталістичної царської Росії. До розпаду СССР гадаю суттєво скоротив відставання, але після розпаду все знову розвалилось, тому ми знову вийшли на ті 50 років, і нема жодних причин, чому б тепер то відставання мало зменшуватись.
Просто більшість, і ви в тому числі, настільки просякнуті комуністичним духом, що вірите, що оскільки не получилось побудувати світлого комуністичного майбутнього, то ми тепер будуємо капіталістичне. Це смішно. Я вживав тут з іронією жартома "світле капіталістичне майбутнє", але ви, але не тільки ви, а більшість, навіть не помічаєте жарту.
Комунізм - це утопія. Капіталізм - антиутопія, всього лише протиставлення комунізму. Якщо комунізму реально не існує, то і капіталізму теж. А ваш песимізм я таки не розумію. Зараз же вінницькі при владі, якщо всі вінницькі такі самі надійні люди як ваша сусідка :D , то нема чого переживати, всьо іде пучком. Чернівецькі (Яценюк), донецькі (Янукович), сумські (Ющенко), дніпропетровські чи-то дніпровські (Тимошенко) і прочі не змогли дати раду, але тепер настала черга вінницьких :gryzin: Чого ви так скептично настроєні? Не довіряєте своїм? :brovy:

У наших червивих яблуках набагато більше хімікатів, бо коли черв'як дирку там прорубує, то туди хімікати потрапляють теж (бо наші люди теж обприскують яблука іноді, толку лише з того нема). Якщо яблуко ціле, неушкоджене, то хімія в середину не потрапляє. Такі яблука просто треба добре помити перед вживанням, хоча їх і так миють ще й парафіном зверху обробляють. Ніякої шкоди такі яблука не несуть. Чому в Гамериці люди доживають до 90-100 років, а у нас це вкрай рідкісне явище, не задумувались чому? Мабуть яблука там трохи таки кращі, ніж у нас, і отрути менше.

Повідомлення відредагував серпинка: 26.03.2018 – 13:25

• 0

#176 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1770 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 15:11

Перегляд дописуkalamar (26.03.2018 – 01:25) писав:

Наскільки потроху, якщо ферма 1.5 лімонів? Який чистий прибуток ви сподіваєтесь мати, коли здаєте молоко по закупівельним цінам?
То не я писала, то якийсь вчений.
А от люди пишуть.

За які гроші ви збираєтесь імпортувати хоча б з 5 мільйонів корів?
А ви думаєте, що на мільйон корів треба аж так багато грошей?
От вам звіт КНУ за 2017 рік. Четверта сторінка - витрати 1,5 млрд.грн. проїли за рік. І це лише одна установа. А таких установ у нас багацько. Так що пару мільярдів виділити нема проблем, тим більше, що галузь дає прибуток, не те, що унівеситет. :)

Якісь особливо яровизовані? :)
Ви зрозумійте, я п’ю кисляк з молока сусідки, але я не вживав би молока з отої вашої ойроферми сирим. Це дуже просто, для показухи, коли сертифікат треба, там ойро буде. А загалом - бізнес.
Елементарно. Сусідка миє ємність в яку молоко зливає, а от чи то на вашій ойрофермі робитимуть, залежатиме від капіталістичної свідомості. :wink2:
Ну от побудуйте ойроферму, тоді гопайте.
Сусідку вибити з бізнесу можна тільки силовими методами. Якщо який небуть монополіст захоче зрубати бабла на молоці, він підкупить депутатів, і приймуть закон, як в США, який заборонятиме їй продавати молоко будь-кому. Той монополіст і візьме бабло, яке на підтримку виділили, не сімейні ферми. :wink2:
Вчора на каналі Україна показували як наші журналісти прийшли в Польщі на м'ясний (чи як його, дивилась неуважно) завод і там всі етапи виробництва як на долоні, нічого не скриєш. Все чисто, бруду ніде нема. Та що розказувати, то дивитись треба.
  • 0

#177 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7096 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 15:16

Перегляд дописусерпинка (26.03.2018 – 13:24) писав:

Комунізм - це утопія.
та ні. комунізм існує в добровільних комунах. просто те що збудували в СРСР - не комунізм і не соціалізм.
  • 0

#178 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4728 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 17:21

Перегляд дописусерпинка (26.03.2018 – 15:11) писав:

От вам звіт КНУ за 2017 рік. Четверта сторінка - витрати 1,5 млрд.грн. проїли за рік. І це лише одна установа. А таких установ у нас багацько. Так що пару мільярдів виділити нема проблем, тим більше, що галузь дає прибуток, не те, що унівеситет. :)
Принаймні в університеті рахувати колись учили. Давайте рахувати. 5 мільйонів корів. Ціна доброї корови 20 000. Множимо, виходить 100 мільярдів. грв. На всю освіту в Україні (школи, університети, ПТУ, технікуми..) витрачається 215 мільярдів грв. Тобто ми можемо закупити корів ліквідувавши не тільки КДУ, а взагалі всю освіту.
В принципі, я за. Ви свідчення того, що освіта тепер у нас не дає освіти.

Вчора на каналі Україна показували як наші журналісти прийшли в Польщі на м'ясний (чи як його, дивилась неуважно) завод і там всі етапи виробництва як на долоні, нічого не скриєш. Все чисто, бруду ніде нема. Та що розказувати, то дивитись треба.
Невже ви магазинне м'ясо купуєте? :wink2: Спробуйте базарне, зрозумієте різницю.
Ще в першій половині 2000-х ваша улюблена Польща закидала наш ринок третьосортними продуктами, не пам'ятаєте? Принаймні цей демпінг виготовлених для нас з відходів польських продуктів зуміли подолати.

Повідомлення відредагував kalamar: 26.03.2018 – 17:28

• 0

#179 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4728 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 17:53

Рахуємо далі. Корова, це просто корова. ЇЇ треба десь тримати. Хай ойроферма на 30 корів за півтора. На ойроферми треба ще 250 мільярдів. Далі, коровам потрібні бики, як вони бігати почнуть :wink2: (самі прахуйте). Корів треба годувати, щоб вони давали молоко і не здохли з голоду. За коровами треба доглядати і доїти (тут саме собою рішення, ліквідувати бухгалтерський облік, який не прибутковий, і перевести всіх бухгалтерш в доярки-ударниці капіталістияної праці без зарплати, давати по три літра молока на день). Коровам потрібні ветеринари (ооппс. ветеринарів система освіти готує, а її ми вже того, ліквідували), коровам потрібні ліки.

Повідомлення відредагував kalamar: 26.03.2018 – 17:56

• 1

#180 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4728 повідомлень

Відправлено 26.03.2018 – 18:26

У наших червивих яблуках набагато більше хімікатів, бо коли черв'як дирку там прорубує, то туди хімікати потрапляють теж (бо наші люди теж обприскують яблука іноді, толку лише з того нема). Якщо яблуко ціле, неушкоджене, то хімія в середину не потрапляє. Такі яблука просто треба добре помити перед вживанням, хоча їх і так миють ще й парафіном зверху обробляють. Ніякої шкоди такі яблука не несуть. Чому в Гамериці люди доживають до 90-100 років, а у нас це вкрай рідкісне явище, не задумувались чому? Мабуть яблука там трохи таки кращі, ніж у нас, і отрути менше.
Магазинні яблука не іноді бризкають, на них постійно лиють. :wink2: Я навіть знайомий з людиною, яка бризкає, і навіть цілком по колгоспному трохи краде те, чим бризкає. Ще раз, не читайте реклами. Оббризкують з літака.

Якщо яблуко ціле, неушкоджене, то хімія в середину не потрапляє.
Ага, хімія в країні де університети збитаються ліквідувати, вона така, в середину неушкодженого яблука не потрапляє. :8:

Черв'яки в доиашніх яблуках з'являються в основному тоді, коли їх збирати треба. В цей час домашніх яблунь не бризкають.

Повідомлення відредагував kalamar: 26.03.2018 – 18:35

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних