Перейти до вмісту

Як називається сучасний економічний устрій?

Повідомлень в темі: 549

#101 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7006 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.03.2018 – 12:22

Перегляд дописусерпинка (05.03.2018 – 21:45) писав:

Гройсман напевно читає Теревені, бо він сьогодні відповів, що в Україні нема перехідного періоду, але, але він і не сказав, що у нас побудована ринкова економіка (яка в принципі лише у ваших мізках існує, це утопія)) Візьмемо ринок праці. У нас все танцює від мінімальної з/п, яку затверджують щорічно законом про держбюджет. За ринкової економіки мали б попит і пропозиція встановити ціну за вашу працю, але ж ні, держава за всіх все придумала, вона вам і оклад встановила. І від цього підприємці танцюють, встановлюючи найманцям зарплати. Тому у нас, якщо вже таки Гройсман правий (а він трохи більше за вас, фізиків, розбирається в економіці) і перехідний період вже нарешті в Україні завершився, - змішана економічна система, як у всіх розвинених країнах.
не втомлююсь повторювати, що встановлюють не мінімальну зарплату а мінімальний податок. а зарплату потім різними схемами відкочують назад
  • 0

#102 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1769 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.03.2018 – 16:19

Перегляд дописуkalamar (06.03.2018 – 01:20) писав:

Навіщо корову тримати. Купуєте молоко в селі, у мене ж написано. :8:
Молоко від корови в селі - це не той екстраґатунок, який ви вище постили і про який мені закидали, що у мене на заході його нема (я вже мовчу про те, що ваша Батьківщина туди теж входить, теж захід, хоч не такий аж дикий західний).
Екстраґатунок - це не те молоко, яке ви п'єте, не відходячи від корови, це:

Цитата

Це не космічні корови, просто здорові. Тварини, яким миють вим’я, доять вакуумним способом та швидко охолоджують. Це не питання жирності чи білка. Перш за все ‒ правильні технології. Якщо доїти руками в відро, то ви ніколи не отримаєте нічого іншого, як молоко другого ґатунку», ‒ підсумував Михайло Соколов.
...
Звідки береться молоко другого ґатунку? Це молоко від населення. Але його доля в офіційній переробці також скорочується. Якщо подивитися на загальний вал, то населення лідирує. Але якщо дивитися на те, що приходиться на переробку і не споживається в самому господарстві, то там доля зростає», ‒ пояснив Соколов.
А ще вим'я йодом змащувати треба.
Якщо ваша сусідка йодом не мастить корові дійки і безконтактно не доїть, то кажіть їй, що то другий сорт)

Я тим не займаюсь, але люди займаються, вийде справжній сир, не Звенигора.
Зате зараз вистачає продуктів. 1990 році в УРСР виробляли 24508 тис. тон молока, в 2016 - 10390. В 1990 одна людина споживала 373 кг на рік, в тепер десь 130. Чому тоді просто не сказати, що в СССР не вистачало продуктів, бо багато їли, а тепер навчились їсти менше. :wink2:
Ну що ж ви таке рахуєте. Населення тоді було на 10 мільйонів більше за статистичними даними. А якщо врахувати скільки нелегально емігрувало, але все ще зареєстровано в Україні, як проживаюче, то ще можна відняти мільйончиків 10. Тобто з 52 лишилось 32 млн. Тому аж ніяк не вийде та статистика. А ще врахуйте, що багато дітей молоко не вживають тепер. У мого племінника (другого) неперосимість молочних продуктів і таких дітей багато, більше, ніж колись. Колись всіх заставляти їсти манну кашу. А тепер демократія, діти мають вибір))

Отже встановили, в СССР був дефіцит продуктів, бо радянські люди багато їли. (в магазинах тоді справді бували полиці пусті, просто все вже було в холодильниках).
Не може зараз в Україні бути якісного молока і молокопродуктів, бо купівельна спроможність населення мала, от коли ми доженемо СССР, і середня зарплата буде 800 доларів, тоді може щось з’явиться. Не рентабельне зараз тваринництво. Ринок. Попит - пропозиція. Пропозицію обмежує собівартість (при ціні в 170 на м’ясо не може лікарська коштувати менше 210-240), а по такій ціні товар готовий купувати тільки невеликий відсоток населення. В СССР ціна була доступна для всіх, тепер тільки для людей із "нетрудовими доходами" (радянська термінологія, напр. спекуляція в СССР вважалась нетрудовим доходом).
Колись, щоб тримати ферму, треба було купу доярок, інших робітників і зарплату їм платити, а тепер на 28 корів три оператори. Індустріалізація)) Тому ті космічні ціни, що ви пропонуєте, хіба на мясо корів з Альпів.
  • 1

#103 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 06.03.2018 – 16:49

Перегляд дописусерпинка (06.03.2018 – 16:19) писав:

Молоко від корови в селі - це не той екстраґатунок, який ви вище постили і про який мені закидали, що у мене на заході його нема (я вже мовчу про те, що ваша Батьківщина туди теж входить, теж захід, хоч не такий аж дикий західний).
Екстраґатунок - це не те молоко, яке ви п'єте, не відходячи від корови, це:
Ви звідки знаєте де конкретно мій фатерлянд? В мене теж говорять голія, горати, гоїрки. Так що я там не так вжй далеко. :wink2:
Щодо молока, то я в курсі. Я тільки кисле молоку можу пити, я сирого взагалі люблю. Не кефір, саме кисле. З того екстра кисле не вийде так що мене особисто воно взагалі не цікавить. Більше того, корова в різні періоди дає молоко різної якості, і якість звичайно залежить від корови.
  • 0

#104 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень

Відправлено 06.03.2018 – 17:52

Перегляд дописуВід 06.03.2018 – 16:19

А ще вим'я йодом змащувати треба.
Якщо ваша сусідка йодом не мастить корові дійки і безконтактно не доїть, то кажіть їй, що то другий сорт)
В неї машинне доїння. Вона розбирається в доїнні корів.

Ну що ж ви таке рахуєте. Населення тоді було на 10 мільйонів більше за статистичними даними. А якщо врахувати скільки нелегально емігрувало, але все ще зареєстровано в Україні, як проживаюче, то ще можна відняти мільйончиків 10. Тобто з 52 лишилось 32 млн. Тому аж ніяк не вийде та статистика.
Я там нічого взагалі не рахував. Просто дав кількість виробленого тоді і зараз. І окрему статистику по споживанню. Молоко чи молокопродукти можуть імпортуватись, експортуватись, але статистика по споживанню, це статистика по споживанню. На час розвалу СССР в Україні чомусь одна споживала втричі більше молока, ніж тепер. (і це при повальному дефіциті тоді продуктів харчування, і забитих магазинах тепер). Ось напр. табл 3. Будемо на инші продукти дивитись?

Колись, щоб тримати ферму, треба було купу доярок, інших робітників і зарплату їм платити, а тепер на 28 корів три оператори. Індустріалізація)) Тому ті космічні ціни, що ви пропонуєте, хіба на мясо корів з Альпів.
Чому ж яловичина таки коштує 150-180 грв? Чому ви все ще не механізували і не знизили ціну до 32? Я не з корів рахував, а просто з того, що при ціні на м'ясо в 150, варена ковбаса буде більше як 210, якщо вона із м'яса, а не із глутамату.
В союзі машинне доїння використовувалось ще з 30-х. Не на всіх фермах, але то навіть тоді не було новою технологією.

А так, то ви праві, шо загального розвитку за 25 років ми не враховуємо. Адже на час розвалу союзу ще навіть в британії були робітники, а джинси, які купувались у фарцовщика були американські, а не китайські.

Виходить, що навіть новіші технології не допомагають догнати рівень УРСР. В СССР пропаганда порівнювала все з 13м роком, того на стільки більше, того на стільки.. Це смішно було, бо всі розуміли, що технології помінялись і порівняння неадекватне. Сучасна ж пропаганда, якій треба показати, наскільки СССР був недорозвинений, навіть цього позбавлена, бо куди не плюнь, УРСР виявляється далеко попереду.

А ще врахуйте, що багато дітей молоко не вживають тепер. У мого племінника (другого) неперосимість молочних продуктів і таких дітей багато, більше, ніж колись. Колись всіх заставляти їсти манну кашу. А тепер демократія, діти мають вибір))
Не давали мабуть, годували всякою фігнею, тому і не переварюють лактозу, як китайці. Я не думаю, що то говорить за здоров'я сучасних дітей.

Повідомлення відредагував kalamar: 06.03.2018 – 18:03

• 0

#105 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень

Відправлено 06.03.2018 – 21:06

Перегляд дописусерпинка (06.03.2018 – 16:19) писав:

Колись всіх заставляти їсти манну кашу. А тепер демократія, діти мають вибір))
:)
Не плутайте із сучасними жалюгідними хімічними підробками. В совку лимонади то були справді лимонади. Тепер тільки кокаколу можна пити з легких напоїв.
Прихований текст

Перегляд дописусерпинка (05.03.2018 – 23:35) писав:

Збитковість умовна не тому, що ціни не ринкові, а тому, що фінансувались колгоспи з державних коштів (з податків і зборів), а не зі своїх зароблених. Всі неприбуткові організації по суті збиткові, у них витрати ніколи не перевищують доходи, навпаки ще й заборгованість завжди є. Вони "проїдають" все, що платить їм держава, а їхні доходи цілком і повністю ідуть в бюджет.
Гройсиан хоче збільшувати поголів’я худоби чомусь радянськими методами, через дотації капіталістів, а не через невидиму руку ринку. :wink2:
Поясніть, чого?

Повідомлення відредагував kalamar: 06.03.2018 – 21:07

• 0

#106 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1769 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 12:00

Перегляд дописуkalamar (02.03.2018 – 11:53) писав:

Зараз є долар, євро, йена, юань. Який сенс? Спочаку гривню переводити в біткоїн, а на иншому кінці біткоїн переводити в евро. Безглуздя, навіщо все так ускладнювати, хіба не простіше одразу гривню перевести у євро?
А міжнаціональна валюта для міжнародних розрахунків була ще з часів Месопотамії і давнього Єгипту. Це золото. Тобто сучасний світ геть недавно відмовився від валюти для міжнародних розрахунків і золото з цією метою майже не використовує. Ви хочете повернутись в минуле?

Перегляд дописуkalamar (06.03.2018 – 11:59) писав:

...
При капіталізмі в цю картину стручається власник. Власник вибиває чи то дотації від держави, чи то якісь податкові пільги, користуючись корупцією в парламенті, аргументуючи це тим, що продукція його соціально важлива. Але власника цікавить особистий прибуток, і в такому випадку справді капіталіст просто наживається за рахунок держави.
Дивіться, Каламар, якщо ви кажете, що золото (чи інша наднацвалюта) не потрібна, що простіше одразу обмінювати одну нацвалюту на іншу, то аналогічно і власник-капіталісти в державі не потрібні, адже нащо давати капіталісту дотації, краще одержавити підприємство і давати дотації напряму і податки з нього не брати, по прибутки так само напряму ідуть до держави.
Ви пропонуєте ніби простіший варіант щодо обміну валют, але чи ефективніший він?
  • 0

#107 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 12:42

Перегляд дописусерпинка (07.03.2018 – 12:00) писав:

Дивіться, Каламар, якщо ви кажете, що золото (чи інша наднацвалюта) не потрібна, що простіше одразу обмінювати одну нацвалюту на іншу, то аналогічно і власник-капіталісти в державі не потрібні, адже нащо давати капіталісту дотації, краще одержавити підприємство і давати дотації напряму і податки з нього не брати, по прибутки так само напряму ідуть до держави.
Ви пропонуєте ніби простіший варіант щодо обміну валют, але чи ефективніший він?
Капіталістам не дають дотацій, там має працювати невидима рука ринку, яка в даному випадку веде в жопу. Дотації капіталістам це завжди корупція. Одна справа, це коли держава давала в борг колгоспам напр. техніку, а через деякий час борги списувались, инша справа то дотації приватного виробника, який використовує найману раб. силу. Навіть в иншого капіталіста може виникнути питання, чому дали йому, а не мені, я теж хочу заробити грошенят на яхту.
Колгоспи не були державними, були державні радгоспи, і "приватні" колгоспи, але власність була колективна. Колгосп не був аналог державного підприємства. Тобто звичайно голова колгоспу міг бути рівніший за инших, і вкрасти мав більше можливостей, але не на яхту, і саме вкрасти (тобто привласнення вимагало порушення законів), колгосп формально не був його власністю, він був власністю всіх колгоспників (не держави).

Якщо з колгоспами брати ціни тогочасні. То напр. в їдальні моєї сільської школи тариф був 3 р. на місяць, тобто за 3 рубля учень протягом місяця обідав в шкільній їдальні (перше, друге, компот) по закінченні уроків. Але тут мабуть колгосп втручався, він просто забезпечував їдальню м’ясом (сільська свиноферма) і продуктами (картопля, капуста..). З р. з учня на місяць мабуть йшли кухарці на зарплату, я не знаю.
Тому, чесно кажучи, коли тепер згадують жахливі радянські черги за продуктами харчування :cry:, смішно. В пізньому СССР ніхто не голодував, харчувались краще ніж тепер, бо тепер магазини забиті муляжами ковбас і шипучих напоїв. :8:
  • 0

#108 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1769 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 12:56

Перегляд дописуkalamar (06.03.2018 – 16:49) писав:

Ви звідки знаєте де конкретно мій фатерлянд?
Гройсман ваш земляк, тут і до Шерлока ходити не треба. ;)

Перегляд дописуkalamar (06.03.2018 – 16:49) писав:

В мене теж говорять голія, горати, гоїрки. Так що я там не так вжй далеко. :wink2:
Щодо молока, то я в курсі. Я тільки кисле молоку можу пити, я сирого взагалі люблю. Не кефір, саме кисле. З того екстра кисле не вийде так що мене особисто воно взагалі не цікавить. Більше того, корова в різні періоди дає молоко різної якості, і якість звичайно залежить від корови.
Екстра не скисне, бо там мало бактерій, треба докуповувати до нього бактерії. Я таким не займаюсь, але люди таке роблять, розводять бактерії в банці, а потім додають їх до молока, щоб скисало, у мене однокурсниці колись таким займались, носили одна одній бактерії))) Мініферми з розведення бактерій дома мали))
  • 0

#109 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 13:29

Перегляд дописусерпинка (07.03.2018 – 12:56) писав:

Екстра не скисне, бо там мало бактерій, треба докуповувати до нього бактерії. Я таким не займаюсь, але люди таке роблять, розводять бактерії в банці, а потім додають їх до молока, щоб скисало, у мене однокурсниці колись таким займались, носили одна одній бактерії))) Мініферми з розведення бактерій дома мали))
Я не знаю, що таке екстра. Молоко яке дала корова скисне за добу, і після того як зберете сметану, залишиться кисле молоко. Воно ставиться в холодильник, охолоджується, збовтується, і п’ється (подавати охолодженим). Магазинне молоко теж скисне, але кисле молоко, яке смачне, яке можна пити з нього не вийде (вийде щось схоже на кефір, але не кефір. Кефір і кисляк різні речі.), і сметани не буде. (це в кращиму випадку, коли в магазині таки молоко продавалось). В гіршому, може бути як в тому відео, коли молоко було сфальсифіковане.
  • 0

#110 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7006 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 13:40

так то ж очевидно, що магазинне молоко - пастеризоване.
Про що наша тема? про пастеризацію молока?
  • 0

#111 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 16:43

Перегляд дописуУповноважений (07.03.2018 – 13:40) писав:

Пастеризоване або стерилізоване, і уже мабуть сепароване, і до того ж, в нього ще можливо консерванти добавлені (хоча то заборонено). В закритому пакеті в принципі магазинне молоко може довго стояти (тільки на смак, лайно), але якщо воно в відкритому пакеті не скисає...

Натуральні продукти звичайно дуже швидко псуються. Збите вершкове масло за добу псується, магазинне стоїть пів місяця без холодильника. :wink2: Сосиски тепер теж практично не псуються (чому там псуватись?). Адже чому зараз неможливий лимонад "Буратино"? Те, що тепер виробник буде використовувати замінники цукру, ароматизатори замість фруктового сиропу, щоб зробити його дешевшим, це зрозуміло. Але якщо він таки вирішить зробити лимонад по павилам, він змушений буде використати концерванти. Бо термін зберігання в кілька діб ні його, ні дистриб’ютора, не влаштовує.
Логістика в торгівлі тоді і тепер суттєво різна була. Пиво теж було непастеризоване, його свіжим намагались купити. Питали, чи свіже пиво. І ковбаса, її свіжу завозили і розбирали.
  • 0

#112 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7006 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 18:04

колись небо було синіше, трава зеленіша, а морква - фіолетовіша.
не треба старечо кректати про те, що сучасні продукти погані, бо так само можна розказати що картопля кукурудза і томат - то піндоська диверсія, і нас отруює, не треба того їсти :)

ми те що ми їмо.
їжа змінює людей, і люди змінюються. і це не погано. люди пристосовуються до нових умов, нових продуктів - хто пристосувався найкраще - той виживе.
  • 1

#113 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 19:05

Перегляд дописуВід 07.03.2018 – 18:04

колись небо було синіше, трава зеленіша, а морква - фіолетовіша. не треба старечо кректати про те, що сучасні продукти погані, бо так само можна розказати що картопля кукурудза і томат - то піндоська диверсія, і нас отруює, не треба того їсти ми те що ми їмо.їжа змінює людей, і люди змінюються. і це не погано. люди пристосовуються до нових умов, нових продуктів - хто пристосувався найкраще - той виживе.
Я не те кажу, я кажу що економічний устрій поганий. Про устрій тема, не про продукти, продукти то приклад. Просто, як у Орвела, в людей є певні стереотипи вбиті в мозок пропагандою.
Стереотип.
При капіталізмі висока якість товарів, бо там різні виробники конкурують, працюють закони ринку, і ті, хто неякісно працює, просто не витримують конкуренції. Діє ота невидима рука ринку, яка  бажання капіталіста гребти все до себе спрямовує на благо суспільства.
При соціалізмі низька якість товарів, бо виробник не зацікавлений. Бо працює природа людини, тільки бажання гребти під себе стимулює людину, бо людина за природою  егоїст, який дбає тільки про себе, і тому комунізм неможливий.

Я згоден із другим твердженням, я не згоден з першим.

Реальність.Тепер продукти харчування (і безліч инших товарів) значно гірші, ніж тоді. Бо виявляється бажання капіталіста гребти під себе не переходить магічно в благо для суспільства. Міркування, що конкуренція робить товари якіснішими спримітивізоване настільки, що цілком хибне. Щоб нагребти під себе якнайбільше капіталіст має багато способів, здешевлення товару, рекламу, вмілий маркетинг, гарна упаковка, ліквідація і виведення з гри конкурентів, використання корумпованості уряду, оніоманію населення,.. і якість там стоїть тільки на якомусь десятому місці.

І стереотип прогресу.
Уявлення що СССР на час розвалу була дуже відстала країна, а ми тепер, за 25 років побудови світлого капіталістичного майбутнього хоч його ще і не побудували, не догнали Німеччину чи США, але точно далеко попереду совка.

Реальність. СССР таки відставав від США чи Західної Німеччини, але принаймні був з ними в одній лізі. Ми тепер навіть не в тій лізі. В університеті програмувати ми вчились ще на радянських ЕОМ, і навіть на радянських ПК.
https://en.wikipedia...Poisk_(computer)

Повідомлення відредагував kalamar: 07.03.2018 – 19:13

• 0

#114 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7006 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 19:30

Перегляд дописуkalamar (07.03.2018 – 19:05) писав:

При капіталізмі висока якість товарів, бо там різні виробники конкурують, працюють закони ринку, і ті, хто неякісно працює, просто не витримують конкуренції.
так було тоді, коли ще не торгували іменами. дворянство, майже феодалізм - коли ще була честь, гонор.
а тепер гонор повністю витіснений хуцпою, та щей значення слова гонор зіпсоване.
  • 0

#115 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4648 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 20:27

Перегляд дописуУповноважений (07.03.2018 – 19:30) писав:

так було тоді, коли ще не торгували іменами. дворянство, майже феодалізм - коли ще була честь, гонор.
а тепер гонор повністю витіснений хуцпою, та щей значення слова гонор зіпсоване.
Шляхта, родова знать були землевласниками, вони ніколи не були буржуями, burgeis, міщанами. Вони не мають ніякого стосунку до буржуазії. Вони не займались торгівлею, то низько вважалось. Буржуазія з простих, вона ніколи не була голубокрова, звичайні смерди, які розбагатіли. Джентельмен ще навіть в 19 столітті мусив жити із спадку чи помістя, якщо він починав займатись бізнесом, ньзькою справою, він втрачав повагу до себе, як до джентельмена. Тобто завжи торгувала всім буржуазія, вона була простого походження, і потребувала не більше гонору, ніж ремісники чи міщани.
  • 0

#116 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7006 повідомлень

Відправлено 07.03.2018 – 22:14

Перегляд дописуkalamar (07.03.2018 – 20:27) писав:

Шляхта, родова знать були землевласниками, вони ніколи не були буржуями, burgeis, міщанами. Вони не мають ніякого стосунку до буржуазії. Вони не займались торгівлею, то низько вважалось. Буржуазія з простих, вона ніколи не була голубокрова, звичайні смерди, які розбагатіли. Джентельмен ще навіть в 19 столітті мусив жити із спадку чи помістя, якщо він починав займатись бізнесом, ньзькою справою, він втрачав повагу до себе, як до джентельмена. Тобто завжи торгувала всім буржуазія, вона була простого походження, і потребувала не більше гонору, ніж ремісники чи міщани.
я маю на увазі такі імена як наприклад Форд. Я кажу про капіталістів-виробників. Та й далеко в минуле ходити не треба, ось хоч би бренд Нокіа.
На сьогодні гонор лишився хіба що в Японії, ім'я Тойота ще не спаплюжене.
  • 0

#117 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1769 повідомлень

Відправлено 08.03.2018 – 23:07

Перегляд дописусерпинка (07.03.2018 – 12:56) писав:

Поправочка, не бактерії, а грибки, кефірні грибки, отака гидота:
Зображення
Вживу воно гидкіше виглядає, я бачила, але краще не бачити як той кефір виготовляється, що у молоці живе якась істота і щось там квасить, як після того пити? Гидота. Краще піти в магазин і купити в гарній упаковці.
У нас люди купують молоко, привезене з сіл, в бочці, кладуть на кисле, сметану не збирають, розколочують і так п'ють, чи блінчики смажать з того.

Перегляд дописуkalamar (06.03.2018 – 17:52) писав:

Я там нічого взагалі не рахував. Просто дав кількість виробленого тоді і зараз. І окрему статистику по споживанню. Молоко чи молокопродукти можуть імпортуватись, експортуватись, але статистика по споживанню, це статистика по споживанню. На час розвалу СССР в Україні чомусь одна споживала втричі більше молока, ніж тепер. (і це при повальному дефіциті тоді продуктів харчування, і забитих магазинах тепер).
Як ви можете рахувати статистику споживання, коли у нас процвітає стихійна торгівля? Ви думаєте, що статисти врахували скільки молока куплено на дорозі?

Прихований текст

Перегляд дописуkalamar (07.03.2018 – 13:29) писав:

Я не знаю, що таке екстра. Молоко яке дала корова скисне за добу, і після того як зберете сметану, залишиться кисле молоко. Воно ставиться в холодильник, охолоджується, збовтується, і п’ється (подавати охолодженим). Магазинне молоко теж скисне, але кисле молоко, яке смачне, яке можна пити з нього не вийде (вийде щось схоже на кефір, але не кефір. Кефір і кисляк різні речі.), і сметани не буде. (це в кращиму випадку, коли в магазині таки молоко продавалось). В гіршому, може бути як в тому відео, коли молоко було сфальсифіковане.
Як це не знаєте, що таке екстра, самі мені карту постили, де у нас екстра виготовляють. <_< Екстра, це коли молоко добре загріли і тут же охолодили, повбивавши всяку заразу, в тому числі й хорошу заразу, від якої молоко скисає. І щоб кефір з такого молока отримати, треба в нього додати закваску, незнаючі люди всяку фігню постять, лише лякають, що з молоком лажа, воно не кисне, гвалт. Ну брехня ж.
Але є напевно й порушення технологій, додавання всякої фігні у молоко, замість того, щоб забирати з нього фігню, таке молоко звичайно треба виливати в унітаз.

Перегляд дописуУповноважений (07.03.2018 – 13:40) писав:

Про пофігізм українців щодо того, який у них в країні економічний устрій. Нам аби молоко корови давали. Хоча мені так шкода в дитинстві було корів, коли мене на ферму привели на екскурсію, так би мовити)) А ще більше шкода телят, у яких відбирали їхнє чесно заслужене молоко, а підсовували розведене, каву якусь пити давали. Свободу коровам!)))

Перегляд дописуkalamar (07.03.2018 – 19:05) писав:

Реальність.Тепер продукти харчування (і безліч инших товарів) значно гірші, ніж тоді. Бо виявляється бажання капіталіста гребти під себе не переходить магічно в благо для суспільства. Міркування, що конкуренція робить товари якіснішими спримітивізоване настільки, що цілком хибне. Щоб нагребти під себе якнайбільше капіталіст має багато способів, здешевлення товару, рекламу, вмілий маркетинг, гарна упаковка, ліквідація і виведення з гри конкурентів, використання корумпованості уряду, оніоманію населення,.. і якість там стоїть тільки на якомусь десятому місці.
За якістю мають слідкувати споживачі, а найперше оті джентельмени, які бізнесом не займаються, вони мають іти працювати білими комірцями на державу, яка мала б встановити правила виготовлення, продажу. Тому провідні країни перейшли на змішану економіку:

Цитата

Термін описує сучасну економіку багатьох розвинутих демократичних країн, адже нині немає «чистої» ринкової економіки: більша частина господарства знаходиться у приватних руках. Проте важливі її сфери: залізниця, паливно-енергетичний комплекс, освіта, охорона природи, соціальний захист — належать державі та уряд впливає на економічні та соціальніпроцеси. При цьому піклування деяких держав про розвиток соціальної сфери настільки сильне, що їхню економіку називають соціально-ринковою.
https://uk.wikipedia...ішана_економіка

Повідомлення відредагував серпинка: 08.03.2018 – 22:54

• 0

#118 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7006 повідомлень

Відправлено 09.03.2018 – 10:41

Перегляд дописусерпинка (08.03.2018 – 23:07) писав:

оті джентельмени, які бізнесом не займаються, вони мають іти працювати білими комірцями на державу, яка мала б встановити правила виготовлення, продажу. Тому провідні країни перейшли на змішану економіку:
знов на державу. знов совок. і що з вами робити, люди, щоб ви перестали прагнути рабства, господаря собі?
  • 0

#119 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1769 повідомлень

Відправлено 10.03.2018 – 00:28

Перегляд дописуУповноважений (09.03.2018 – 10:41) писав:

знов на державу. знов совок. і що з вами робити, люди, щоб ви перестали прагнути рабства, господаря собі?
Та я нікого ні в чому не переконую, просто обмінюємося інформацією.
Мова про те, в якій системі ми зараз живемо. Ну от я й розповідаю, що по ідеї мало б бути отак от. Але реальність, звісно, дещо інша. До влади приходять люди з бізнесу, буржуї)) Ленін заповідав, що робочий клас має всім заправляти, доярки, комбайнери і т. п. Але взагалі-то кожен має займатися своєю справою. Буржуї торгувати, доярки доїти. А владними справами, принаймні книжка конституція пише, мають займатися державні службовці і посадові особи, які не мають більше ніякої роботи (крім наукової і викладацької).
Ти хочеш жити безсистемно?))
  • 0

#120 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7006 повідомлень

Відправлено 10.03.2018 – 09:28

Перегляд дописусерпинка (10.03.2018 – 00:28) писав:

Ти хочеш жити безсистемно?))
я хочу жити без тотального контролю наді мною.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних