Перейти до вмісту

Що подарувати жінці на 30 річчя?

гендерне алаверди

Повідомлень в темі: 65

#61 Motorochka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 08.08.2018 – 17:12

Сводите в ресторан
  • 0

#62 Svitlyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 09.08.2018 – 14:40

Залежить від жінки. Кому парубка 30-літнього, а кому - дитячого візка.
  • -1

#63 Oxilendol

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 10.08.2018 – 08:54

Перегляд дописуKarinuliska (04.08.2018 – 14:58) писав:

Ювелірні вироби то найкращий подарунок.
Ой не зажди, інколи жінки більше шаленіють за сумочками rozetka.com.ua/accessories/c1321132/filter/sort=novelty;52257=117387;52262=368512 більше аніж за прикрасами, там головне щоб на сумочці писало Шанель Або Дольче Гавана та інші відомі бренди
  • -2

#64 Марічка-моя

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Вороньків

Відправлено 13.08.2018 – 15:24

Перегляд дописуSvitlyk (09.08.2018 – 14:40) писав:

Залежить від жінки. Кому парубка 30-літнього, а кому - дитячого візка.

От, до речі, слушне зауваження))) Ви ж не написали, що за жінка, чим цікавиться, які інтереси. А то буде, як у нашій дівчачій компанії колись: вирішили привітати одну давню знайому, бачились років зо два до того. Оскільки знали ще зі студентських років, що вона - дівчина гаряча, то замовили столичного стриптизера. Думали, вони той гумор оцінить. Аж раптом дзвінок: "Дівчата, ви шо?! Кого ви мені привели? Тут дитина спить, я сиджу з молоковідсмоктувачем у хаті, а до дверей якийсь напівголий мужик рветься..." Як ми реготали - не передати... Виявилося, Ілонка за цей час встигла вийти щасливо заміж та народити донечку. А ми тут зі своїми стриптизерами влізли. Тепер перед тим, як когось вітати, завжди добре думаю.

А взагалі, найкраще привітання – це квіти. Зручно, просто, приємно. І не треба ламати собі голову, чи любить дама котів, чи не худне вона часом… Ось тут я зазвичай замовляю букети https://kvitna.ua/, бо вони дуже швидко роблять доставку. Одного разу я ледве не споганила весілля куми, бо забула замовити їй букет. Ну, так вийшло, дуже впарилась на роботі й забула. За півгодинки все було на місці. У мене навіть фото є, як букет виглядав.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  large_203-1.jpg   32.5К   0 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Марічка-моя: 13.08.2018 – 15:24

• 0

#65 Уляна111

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.08.2018 – 15:37

Сиджу в офісі і регочу, як ненормальна))) ну ви що, як можна таке публікувати у робочий час??? Як уявлю ту дівчину, з малям на руках, а тепед нею - голий хлопак... Вона з вами хоч розмовляє нині, не дуже образилась? А я-то, дурна, думала, що мій рудий ховрашок, підкладений коханому у робочий диломат - це страшна помилка... Дівчата й хлопці, пишіть ще, я хоч посміюся на роботі, а то тут нудно.
  • 0

#66 Rich

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 13.08.2018 – 16:03

Перегляд дописуМарічка-моя (13.08.2018 – 15:24) писав:

А взагалі, найкраще привітання – це квіти.
Моїй коханій дівчині дуже подобаются «гілкові троянди», особливо рожевого кольору - дуже ніжні. Останнього разу на ДР купував букет, десь на 1000 грн, вийшло досить об'эмно і гарно :)
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних