Перейти до вмісту

Футбольне взуття

Повідомлень в темі: 6

#1 Офсайд

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 21.11.2017 – 21:24

• 1
Де можна купити якісне?

#2 маркуша

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 21.11.2017 – 22:12

Я рекомендую звернутися в інтернет-магазин "Goll" . Я тут купляв для себе футзальні копочки і вони мені дуже сподобалися. Вже пройшло більше року, а вони лише трохи стерлися. А граю я 2 рази на тиждень. Тому гадаю, що вони дуже якісні.
  • 0

#3 Zoreslava

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.02.2018 – 17:55

як по мені то аби не рвалось і не дуже дорого)
  • 0

#4 Yterob

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 15.03.2018 – 10:45

Zoreslava (21.02.2018 – 17:55) писав:

як по мені то аби не рвалось і не дуже дорого)

Якщо хоч трохи граєте, такий варіант не підходить. Якісне взуття дає набагато тонший контроль м'яча і можливість прискорення під час бігу. І це відчувається навіть на "дворовому" рівні.
  • 0

#5 Петрова

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 19.03.2018 – 02:33

Та усі так хочуть: щоб недорого, вічно та красиво. Але у багатьох випадках виходить, что це несумісні речі. Бренди стоять дорого, але якість буде гарна. Китай коштує в 2-3 рази дешевше, при цьому за строком таке взуття довго не живе. Хоча у мене син перейшов на фірму Joma, тут останній раз купував собі футзалки. Каже, дуже гарна якість, а цінник у декілька разів нищий за Адідас та Найк. Якщо не помиляюсь, Joma - це іспанський виробник, який зараз активно захоплюс наш ринок.
  • 0

#6 Vendi

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 04.04.2018 – 09:03

У меня муж часто через олх покупает бушные , так что бы побегать и убить. Но все равно у него есть парадно выходные бутсы, покупали вот на этом сайте https://бутсы.укр/catalog/futbolnye-butsy/ , цены у них приятные и быстрая доставка. По мимо обуви у них и аксессуары для футбола есть, видела у них и мячики и футзалки
  • 0

#7 Majstr

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.04.2018 – 10:19

Для того, щоб раз у місяць побігати в дворі за м'ячем не треба фірма. В кедах можна. Але якщо покрасуватися перед дівчатками... Ну, тут тільки дороге треба, вони нюхом чують підробку!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних