Перейти до вмісту

- - - - -

Raise Data Recovery UA - програма для відновлення даних


В темі одне повідомлення

#1 SysDevLabs

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 1 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 05.10.2017 – 15:51

 • 1
Хочемо розказати вам про українську безкоштовну утиліту для відновлення даних Raise Data Recovery UA. Утиліта повністю ліцензована, не має жодних обмежень на розміри чи типи файлів для відновлення і не містить жодної реклами, здатна відновити втрачені файли незалежно від їхнього формату з жорстких дисків, карт пам'яті, флешок, фото- та відео- камер, планшетів, ноутбуків, комп'ютерів, пристроїв NAS й інших пристроїв, які під'єднуються до ПК і розпізнаються ним.

Програма працює на операційній системі Windows (XP Service Pack 3, Windows XP, Vista, 7, 8, Windows 8.1, Windows 10), однак відновлює файли, створені й в файлових системах інших операційних систем (Linux й macOS). Повний список підтримуваних файлових систем включає FAT/FAT32, ExFAT, NTFS, HFS+, ExFAT, UFS, Ext2, to Ext4, ReiserFS, XFS, JFS і нещодавно випущену файлову систему від компанії Apple - APFS.

Інтерфейс не потребує жодних спеціальних вмінь та навичок й досвіду в сфері відновлення даних, і підійде будь-кому, хто вперше стикнувся з проблемою втрати даних. Raise Data Recovery UA працює в режимі читання, який не передбачає писання на пристрій і гарантує безпеку файлів користувача.

Програму можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту ПЗ й з сайту розробника - української компанії СисДев Лабораторіз.

Охоче відповімо на ваші питання і будемо раді, якщо наша програма стане вам в нагоді!

Прикріплені файли

 • Прикріплений файл  raisdr.png   264.48К   0 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував SysDevLabs: 05.10.2017 – 15:51


#2 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2153 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 05.10.2017 – 16:23

Kewl. Я колись з псіху форматнув SD картку в телефоні, а потім пожалкував. Лежить в столі, чекає саме на шось подібне. Є надія, шо система насправді не ERASE-ила дані на картці, а просто шось там почіркала в ФС, і оскільки я майже одразу після форматування її витягнув, є надія, шо фотачки можна відновити. Через незнання все були страхи - а раптом після вставляння картки в хост, ОС надумає "довидаляти" те, шо ніби як відкладене на потім. Того я її ніколи нікуди не вставляв потім. Я і зараз невпевнений, шо чогось подібного не відбудеться, хоча й розумію тепер, шо навряд. Просто оскільки я сам тепер працюю з SD-картками на ентузіастському рівні, маю проєкт з написання фірмварі під кілька армівьских/міпсівських одноплатних компутерів, я чекаю на "віднови сам" варіант. Коли моя фірмваря нарешті буде готова до цього, я принаймні скопіюю увесь її 2 ГБ-ний вміст, зроблю образ картки, і вже його згодовуватиму всяким розумним утилітам з відновлення. Як ваша. Заодно добрий I/O тест для фірмварі, адже треба як мінімум вміти читати з SD і писати в eMMC або NAND, залежно від плати. Для плат з 512 МБ - 2 ГБ пам'яти і 4-8 ГБ сховищем копіювання 2 ГБ у фірмварі - це неабияке завдання. Ну не важке насправді, але все ж. Наприклад зараз нема ані переривань ані віртуальної пам'яти. ну це я вже заїхав. Молодці СисДев Лабораторіз! "СисДев Лабораторіз" - це Лабораторії з цицькастими Дівками? :lol:

Повідомлення відредагував _Ex: 05.10.2017 – 16:25

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних