Перейти до вмісту

Створення власної країни

Повідомлень в темі: 50

#21 Shybaygolova

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.09.2017 – 18:13

1. Давайте Ви не будете розписуватися за Топікстартера - це не етично, хіба він Вас сам уповноважив.
Держави і тисячу років тому і десять тисяч років тому і сьогодні засновуються за єдиними правилами.

2. "як правило в націй не питали, коли держави створювали"
Це Ваша точка зору, Ви маєте на неї право - але я її цілковито не поділяю, вже пояснив чому на прикладах Голландців і Англійців.

• 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6530 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.09.2017 – 19:54

Перегляд дописуQuicksilver (09.09.2017 – 19:10) писав:

Можна почати з купівлі землі та її приватизації.

Перегляд дописуShybaygolova (12.09.2017 – 18:13) писав:

1. Давайте Ви не будете розписуватися за Топікстартера - це не етично, хіба він Вас сам уповноважив.
Держави і тисячу років тому і десять тисяч років тому і сьогодні засновуються за єдиними правилами.
Топікстартер розглядає можливість почати з купівлі землі.
Ви пропонуєте почати з армії і загарбання землі. Варіант діяти чесно вас не влаштовує.
Ви агресор і злодій. Ось така елементарна логіка.

Перегляд дописуТоторо (10.09.2017 – 20:59) писав:

Знаєте, є зараз у світі дуже мальовнича країна, і проблеми з територією у неї з'явились у тому числі і через відсутність повноцінно-працюючої і забезпеченої армії. І поки що проблеми не на всій її території, а на окремих частинах, великою мірою через те, що є люди які розуміють, що коли посилено оборону не тримати там, то рано чи пізно доведеться її тримати тут.
проблеми і з територією і з армією в цієї країни через те, що свого часу окупантів не повиганяли, а дали їм громадянство і всі права, право голосу на виборах зокрема. а так як окупанти залишилися в своїх правах окупантів у цій країні, то і армія і спецслужби виконували би інтереси окупантів. Ми бачили як міліція і СБУ діяли проти країни, і на наше щастя, не було армії, яка би діяла проти країни, армію створили потім, і це дуже добре.
  • 0

#23 Shybaygolova

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 12.09.2017 – 20:15

Я пропоную почати із армії - і оборони тої чи іншої нації, яка її потребує.
Такі є завжди. І сьогодні за незалежність змагаються не лише Українці.

А те, що Армія у Вас асоціюється виключно із загарбанням і злодійством - то це лише Ваш світогляд, який не буду коментувати.

щиро Ваш
колись чесний чоловік, а тепер агресор і злодій )

Знаєте, є зараз у світі дуже мальовнича країна, і проблеми з територією у неї з'явились у тому числі і через відсутність повноцінно-працюючої і забезпеченої армії. І поки що проблеми не на всій її території, а на окремих частинах, великою мірою через те, що є люди які розуміють, що коли посилено оборону не тримати там, то рано чи пізно доведеться її тримати тут.

Дякую, пане Тоторо.
Втім проблеми в усієї цієї мальовничої_країни, просто по телевізору про це не кажуть.
Проблеми саме через відсутність любові один до одного та жертовності заради цієї любові.

Держава починається саме із згоди воїнів жертвувати заради неї життям.
Ось це - мій власний досвід.

Повідомлення відредагував Shybaygolova: 12.09.2017 – 20:01

• 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 12.09.2017 – 21:00

Перегляд дописуShybaygolova (12.09.2017 – 20:15) писав:

Я пропоную почати із армії - і оборони тої чи іншої нації, яка її потребує.
Такі є завжди. І сьогодні за незалежність змагаються не лише Українці.

А те, що Армія у Вас асоціюється виключно із загарбанням і злодійством - то це лише Ваш світогляд, який не буду коментувати.

щиро Ваш
колись чесний чоловік, а тепер агресор і злодій )
я то жартую, тролю, не такий мій світогляд, що лише злодійство.
Армія - то служба, що як і інші державні служби, виконує для громадян послуги. І то вже економічна частина, за який кошт які послуги ця служба здатна виконати.

От наш пан Quicksilver купив собі 50 гектарів і оголосив суверенітет. Заявив, що не потребує державних послуг і не буде платити податки.
В нього ще немає громадян, і навіть родини, він сам один. То що йому робити? платити гроші найманцям, щоб набрати армію? А хіба платити податки йому не дешевше би вийшло? Отож треба набрати армію, здатну захистити його 50 гектарів. А якщо на його жалюгідний клаптик земельки претендуватиме агресор з армією в три мільйони солдат? Йому треба найняти три з половиною мільйони солдат? Та вони навіть не помістяться на цьому клаптику землі.
Ось Ватикан. 44 гектари. 800 населення. армія - найманці чужинці, 110 осіб. ця армія здатна захистити країну від агресора?
  • 0

#25 Тоторо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 12.09.2017 – 22:48

Пане Шибайголово, та погоджуюсь взагалі, може хіба не чітко пишу, так, маю з цим складність))
  • 0

#26 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 13.09.2017 – 19:03

Знаєте, є зараз у світі дуже мальовнича країна, і проблеми з територією у неї з'явились у тому числі і через відсутність повноцінно-працюючої і забезпеченої армії.
знову використаю цю цитату.
"от якби у нас була забезпечена армія, то й територіальних проблем би не було"
от якби в нас була забезпечена поліція, то й проблем зі злочинністю би не було... зачекайте , але ж у нас ментів дофіга, і забезпечення більше ніж в армії!
  • 0

#27 Тоторо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 13.09.2017 – 19:55

Перегляд дописуУповноважений (13.09.2017 – 19:03) писав:

знову використаю цю цитату.
"от якби у нас була забезпечена армія, то й територіальних проблем би не було"
от якби в нас була забезпечена поліція, то й проблем зі злочинністю би не було... зачекайте , але ж у нас ментів дофіга, і забезпечення більше ніж в армії!
А Ви той ще троль, я не вірю що Ви так поводитесь у реальному житті) Але в дорослому віці це зовсім не цікаво, особливо наживо)
  • 0

#28 Shybaygolova

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 10:56

Перегляд дописуТоторо (12.09.2017 – 22:48) писав:

Пане Шибайголово, та погоджуюсь взагалі, може хіба не чітко пишу, так, маю з цим складність))

Українці - добрий народ, нам давно пора створити Державу.
Тобто з великої літери.

Назагал я думав спровокувати дискусію на тему - що таке Держава і як саме її треба творити. )
Актуальна ж тема - ми живемо в недодержаві, страждаємо морально, фізично і навіть гинемо - саме через те, що Держави в нас немає.

Але не склалося. Шкода.
  • 0

#29 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Grand Sweden

Відправлено 14.09.2017 – 12:58

Цитата

Перші очільники держав - це племенні вожді.

Племенні вожді - то є племенні вожді, до держав не мають жодного стосунку, бо плем'я не має ознак держави.

Цитата

І так - для зовнішніх іноплемінників їх можна вважати терористами.

Таких понять, як тероризм, тоді не було. То сучасне поняття, доволі маніпулятивне. Натомість боротьба за свою землю є нормальна річ.

Цитата

Це вічна суперечка про Бандеру і Пілсудського скажімо - однакові історичні персонажі, одна ідеологія буржуазного націоналізму, одна методологія терору - але при цьому яке різне їх сприйняття у Поляків і Українців.

Бандера був румун. Пілсудський був поляк. Бандеру підтримували крихти, Пілсудського - достобіса. Ось і все.

Цитата

Починати з армії - це історична практика державотворення.
Зараз почніть з армії і можете легко створити державу.
Вас же цікавить чиста інтелектуальна спекуляція - будувати державу всерйоз Ви зовсім не збираєтесь.
Скинуть бомбу і все. Починати треба з економіки: запрошення олігархів та бізнесменів. Ніхто не стане бомбити важливу країну. Купу бомжів з автоматами рознесуть і навіть ніхто про таке не згадає.

Я справді збираюся будувати державу, однак до України це не має жодного стосунку. Так краще?

Цитата

В нас в Україні в цьому плані проблема - наш політичний клас мислить і діє аналогічно, із відповідними результатами.

Ваш політичний клас діє та мислить так само як ваш народ: де б щось стибзити та когось надибати. У вас так було завше. Політика тут ні до чого. Анархія спосіб життя, ненависть до впорядкування.

Цитата

Щодо Англії і Голландії - то їх привів пан Уповноважений як приклад ідеальної держави у вакуумі.
З свого боку лише показав реальний метод, яким Англійці і Голландці створили свої держави.
Цей метод - ефективне протистояння зовнішнім ворогам за допомогою армії.
Це єдиний метод державотворення, якому нас навчає історія.

Все решта - абстрактна інтелектуальна спекуляція, яка немає жодного зв'язку із реальністю, - а тому не варта обговорення.

Пару слів - то не реальний метод, а думка. Метод є собою детальний бізнес-план. Англія та Нідерланди усвідомили свої помилки, розвиваються у такт поряд з іншими білими націями. Хочете рівняти з Україною, от вам Болгарія, Туреччина, Казахстан, Туркменістан, Казахстан - єдиний історичний простір. Різниця невелика, окрім Туреччини, бо там більше "білої" крові.

Цитата

Щоб створити Державу у Вас духу немає.
А це цікава тема, між іншим.
Українцям давно пора створити Державу.

Я не ви, а ви не я.

Основою державотворення у вашій країні може стати іслам. Україна випадково прийняла православ'я, як і Болгарія. Не найкраща релігія у південній країні. Вам потрібен суворий імам, що скоротить бажання чоловіків патякати язиком наче жінки.
  • 0

#30 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 17:05

Перегляд дописуShybaygolova (14.09.2017 – 10:56) писав:

Назагал я думав спровокувати дискусію на тему - що таке Держава і як саме її треба творити. )
Актуальна ж тема - ми живемо в недодержаві, страждаємо морально, фізично і навіть гинемо - саме через те, що Держави в нас немає.

Але не склалося. Шкода.
чому ж не склалося, ось дискусія. По вашому як саме творити державу - спершу армію.
По моєму як творити державу - спершу дипломатія, економіка, і якщо вже буде на що утримувати і забезпечувати армію - то треба й армію.
Зараз в суперечках дурні часто кажуть "якщо ти такий патріот, то чому не в АТО?"
Вам має бути видно краще від інших - позаганяти чим побільше народу в окопи, але не дати їм їсти-пити, та ще й заборонити стріляти - дурніше не вигадаєш.
Армія сьогодні - це перш за все забезпечення, постачання. Сучасна армія не може бути на "підніжному кормі", тобто що вкрали тому й раді.
І спочатку треба організувати забезпечення а потім армію.
Якщо ви забезпечення робите частиною армії, то ви робите Північну Корею. Якщо ви економіку робите заради утримування армії, ви робите совок, або примітивну компютерну стратегічну гру. Не економіка повинна бути заради армії, а армія заради економіки. Армія лиш одна з державних служб, і її основна функція сьогодні - це навіть не захист від зовнішнього ворога. Основна функція сучасної армії - соціальна - це зайнятість осіб, які потенційно здатні на насильство. Бо є люди, які психологічно схильні чинити злочини, і їх треба організувати, дати їм дисципліну, і зайняти їх корисною справою, а не злочинами.
Отож спершу дипломатія, потім економіка, потім державні служби, серед яких армія - в хвості, серед останніх.
Пан Топікстартер купив 50 гектарів, оголосив суверенітет, і пішов по світу домовлятися. щоб його суверенітет усі визнали. Створив економічну систему, податкову систему, і запросив інвесторів працювати на його території. А вже потім державні служби створює, поліція, суд, медицина...
  • 0

#31 Shybaygolova

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 18:20

Вас вчити пане Уповноважений - тільки псувати.
Живіть собі як знаєте. Час нас розсудить.
Час найкращий суддя людської глупоти.

Перегляд дописуQuicksilver (14.09.2017 – 12:58) писав:

Племенні вожді - то є племенні вожді, до держав не мають жодного стосунку, бо плем'я не має ознак держави.

Таких понять, як тероризм, тоді не було. То сучасне поняття, доволі маніпулятивне. Натомість боротьба за свою землю є нормальна річ.

Бандера був румун. Пілсудський був поляк. Бандеру підтримували крихти, Пілсудського - достобіса. Ось і все.

Скинуть бомбу і все. Починати треба з економіки: запрошення олігархів та бізнесменів. Ніхто не стане бомбити важливу країну. Купу бомжів з автоматами рознесуть і навіть ніхто про таке не згадає.

Я справді збираюся будувати державу, однак до України це не має жодного стосунку. Так краще?

Ваш політичний клас діє та мислить так само як ваш народ: де б щось стибзити та когось надибати. У вас так було завше. Політика тут ні до чого. Анархія спосіб життя, ненависть до впорядкування.

Пару слів - то не реальний метод, а думка. Метод є собою детальний бізнес-план. Англія та Нідерланди усвідомили свої помилки, розвиваються у такт поряд з іншими білими націями. Хочете рівняти з Україною, от вам Болгарія, Туреччина, Казахстан, Туркменістан, Казахстан - єдиний історичний простір. Різниця невелика, окрім Туреччини, бо там більше "білої" крові.

Я не ви, а ви не я.

Основою державотворення у вашій країні може стати іслам. Україна випадково прийняла православ'я, як і Болгарія. Не найкраща релігія у південній країні. Вам потрібен суворий імам, що скоротить бажання чоловіків патякати язиком наче жінки.

Занадто багато тез.

Коротко відповім на все.

1. Герой однієї нації - завжди убивця і терорист для іншої.
Доказ - не буває у двох націй одного національного героя.
Степан Бандера - Українець, Греко-Католик, син Андрія Бандери, капелана ЗУНР.

2. "Скинуть бомбу і все".

Нічого не все. Ми виходили весною 2014 у бій - і знали, що ми приречені у випадку повномасштабної війни.
Це не привід здаватися.
Християни не здаються перед злом. Ніколи.

Те що Ви боїтеся смерті - це Ваші особисті проблеми.
Відкрию таємницю - ми всі колись помремо.
Тільки одні помруть стоячи, зі зброєю в руках - а інші на колінах із паяльником в сраці.

Свідчу Вам, що Ви помиляєтеся.
Не варто уявляти, фантазувати, медитувати як саме ми помремо.
Якщо помремо - то один раз, двічі не помирати. Але ризикуючи життям можемо виграти свободу і кращу долю для свого народу.

А як не ризикуємо - так проживемо трохи довше, завойовники люблять, коли перед ними стають на колінах, люблять володіти рабами - для того завойовницькі війни і розпочинають.

Але хто Вам сказав, що померти рабом - то легше?
Я особисто знаю, що виробляють москалі на підвалах - там люди помирають лютою, жахаючою і довгою смертю.
От прямо зараз, коли я пишу ці рядки.
Вам просто цього не показують по телевізору.

Тому Ви дуже помиляєтеся.

3.1. "Ваш політичний клас діє та мислить так само як ваш народ: де б щось стибзити та когось надибати."
3.2. "У вас так було завше. Політика тут ні до чого. Анархія спосіб життя, ненависть до впорядкування."

3.1. Так - це мій політичний клас і це мій народ. Ніде правди діти.

А ще мій народ організував два майдани, а після нападу Росії виставив 80 тисяч добровольців весною 2014.
Ще мій народ через волонтерів зібрав десятки мільйонів доларів на Армію і ми вижили на фронті завдяки масовому волонтерському руху.
Я особисто воював разом із Українцями, із Чоловіками, із Воїнами - які підривалися гранатами, щоб не здатися в полон ворогу.
Ми - добровольці, ми люто билися і не здавалися в полон.

Україна почалася як Держава - коли мій друг підірвав себе гранатами в оточенні москалів весною 2014.

Так це моя Нація, це моя Держава - і я воюю за неї в моїй Армії.

3.2. А ось це - чисто демонічний погляд на Україну і Українців - гріхи бачу, чеснот - не бачу.
Те, що у Вас немає особисто ніяких чеснот і тому Ви не здатні бачити їх у інших людей - це лише говорить про Вас.
І тільки.

4. Основа Державності - спільні метафізичні цінності, тобто одна релігія.
Всі Держави сучасності, з великої літери - це Держави Християн, створені учнями Ісуса Христа.
Як і мої предки на протязі останньої тисячі років і я теж служу Ісусу Христу.

А Ви як знаєте - у нас свобода совісті. І безсовісності відповідно теж.

Повідомлення відредагував Shybaygolova: 14.09.2017 – 18:26

• 0

#32 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 19:27

Уявімо, що пан Шибайголова отримав обіцяні два гектари, оголосив суверенітет, і відразу ж найняв армію. скільки чоловік? вони збудували казарму потім церкву. що далі?

тема то про створення власної країни.
  • 0

#33 Shybaygolova

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 19:34

Краще уявіть, що татарин Квіксілвер за гроші турків і арабів будує в Криму ісламський халіфат, а таких як Уповноважений змушує платити джизью - податок на життя.
  • 0

#34 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 20:22

Герой однієї нації - завжди убивця і терорист для іншої.
Доказ - не буває у двох націй одного національного героя.

Багато хто в Україні обожнює Леніна та Сталіна.

Бандера - румунське прізвище. Його ім'я після народження: Штефан. Так його звав і батько. ЗУНР - бананова республіка, штибу ДНР.

Греко-католик, тобто уніят. Унію створили ляхи аби підкорити українців. Хороший герой, носій іноземної релігії, прямо супер-зразок.

Нічого не все. Ми виходили весною 2014 у бій - і знали, що ми приречені у випадку повномасштабної війни.
Це не привід здаватися.

Збиралися воювати з власною поліцією? Чи з Путіним? Який розмаже по стінці бутербродом.

Християни не здаються перед злом. Ніколи.

Іще як здаються. Он європейські християнки підкорюються мусульманським членам.

Те що срете просто собі у штани - то є ваші особисті проблеми, так краще звучить? Наперед не раджу нічого про мене не вигадувати, інакше думатиму, що ви є олігофреном. Про вас особисто я ніц не казав, тримайте при собі свої припущення.

Відкрию таємницю - ми всі колись помремо.
Тільки одні помруть стоячи, зі зброєю в руках - а інші на колінах із паяльником в сраці.

У перших паяльник у мозку.

Але ризикуючи життям можемо виграти свободу і кращу долю для свого народу.

Це називається рулетка. В народа має бути прагнення до свободи. В Україні прагнення до анархії, то є 2 протилежні речі.

А як не ризикуємо - так проживемо трохи довше, завойовники люблять, коли перед ними стають на колінах, люблять володіти рабами - для того завойовницькі війни і розпочинають.

Починають та закінчують заради бабла.

Я особисто знаю, що виробляють москалі на підвалах - там люди помирають лютою, жахаючою і довгою смертю.

Готовий у це повірити, як і про те, що те саме роблять українці, ой вибачте, як не толерантно, мав на увазі хохли. Так мабуть краще звучить.

Особливо враховуючи нестачу бабла та загальну агресію за бажання усіх найокувати, може хохли краще таку роботу роблять?

Вибачте, я ваші кириличні теліки не дивлюся, якість трохи нижча за дно.

А ще мій народ організував два майдани

Цей же народ вступав до ЛНР-ДНР.

а після нападу Росії виставив 80 тисяч добровольців весною 2014

Ще б пак, бажання займатись контрабандою ніколи не вщухало.

Ще мій народ через волонтерів зібрав десятки мільйонів доларів на Армію і ми вижили на фронті завдяки масовому волонтерському руху.

На радість мільярдерам політикам. Лох не вимре, лох не мамонт, лох платить завжди!

Я особисто воював разом із Українцями, із Чоловіками, із Воїнами - які підривалися гранатами, щоб не здатися в полон ворогу

Мабуть, багато хто з них підривав себе заздалегідь - російською мовою мінував, а потім підривав і так до повного суржику.

Щось таке з агітки.

Україна почалася як Держава - коли мій друг підірвав себе гранатами в оточенні москалів весною 2014.

А може коли ваш друг вперше попісяв? Тут вже нема що сказати, чесно.

Так це моя Нація, це моя Держава - і я воюю за неї в моїй Армії.

Особиста армія - круто.
А ось це - чисто демонічний погляд на Україну і Українців - гріхи бачу, чеснот - не бачу.
Те, що у Вас немає особисто ніяких чеснот і тому Ви не здатні бачити їх у інших людей - це лише говорить про Вас.
І тільки.

Ну чого ж, хороша корупція, думка про себе "више криши", кавуни ростуть, всяке таке південне також росте, список доповнюється.

Ну хвала Аллаху, християнин буде бачити в мені чесноти, звісно ні. Люблю спати, їсти корисну їжу, тискати дівок, не ходжу до церкви.

Основа Державності - спільні метафізичні цінності, тобто одна релігія.

Ви щось таке мелете, казна звідки.

Метафі́зика (грец. Τά μετά τά φυσικά — «те, що понад фізикою», лат. metaphysica) — галузь філософії, розглядає буття як буття, досліджує граничні й надчуттєві принципи, причини та засади буття[1].
Термін «метафізика» походить від сполучення грецьких μετά (metá) (по, понад, поза) і φυσικά (фізика). Тобто метафізика — це те, що йде перед фізики. Таку назву (у першому столітті до н.е.) дав Андронік з острова Родос, учень Арістотеля його працям, що не потрапили до твору «Фізика».
Термін метафізика часто використовується у філософії, однак, різні філософи вкладають у нього різне значення, розширюючи або звужуючи область його застосування. При різному трактуванні терміну змінюється ставлення до нього. Тому значення терміну дуже сильно залежить від контексту: Інфа з Вікі.

Всі Держави сучасності, з великої літери - це Держави Християн, створені учнями Ісуса Христа.

Кожна держава пишеться з великої літери. За даними 2011 року у світі проживає 2,1 мрд християн.

Естонія, Фінляндія, Інкеріма, Мерьямаа, Швеція, Данія, Фінляндія, Норвегія та багато інших держав були створені не християнами.

Держави тюрків: Україна, Казахстан, Туркменістан, Туреччина, Узбекистан та інші сповідують мусульманство, окрім України чомусь.

Не знаю жодної держави, що створена учнями Христа, тим паче сучасних.

Як і мої предки на протязі останньої тисячі років і я теж служу Ісусу Христу.

Як ви досі не змерзли на протязі? Якщо ж мається на увазі - протягом, то очевидний релігійний фанатизм.

Особисте служіння - то вже серйозно, щось на кшталт особистого опалення. Хтось щось про рабство казав, проїхали.

А Ви як знаєте - у нас свобода совісті. І безсовісності відповідно теж.

Це стосується лише здорових на глузд.
  • 0

#35 Shybaygolova

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 20:24

Ти ба як бомбануло )
Отже я правий.

Обтікай, нікчема.
  • 0

#36 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 20:29

Цитата

тема то про створення власної країни.

Дійсно, тему засрали.

Цитата

Пан Топікстартер купив 50 гектарів, оголосив суверенітет, і пішов по світу домовлятися. щоб його суверенітет усі визнали. Створив економічну систему, податкову систему, і запросив інвесторів працювати на його території. А вже потім державні служби створює, поліція, суд, медицина...

Час поміж оголошенням суверенітету та його визнанням (щонайменше 2 країни). Має бути мінімальний. Одразу після цього набуває чинності закони та конституція. Тимчасові положення про набір громадян та інвестування. Поліція, затим трохи армії. І згодом вибори.

Перегляд дописуShybaygolova (14.09.2017 – 20:24) писав:

Ти ба як бомбануло )
Отже я правий.

Обтікай, нікчема.

Так, ви є завше правий.

Вітольде, дай йому подарунок:)
  • 0

#37 Shybaygolova

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 20:37

Україна прихистила тебе, татарське лайно - і ось як платиш нам за гостинність?
Тобі варто було б сказати мені це в обличчя, потолоч. )

Нічого - Той, кого ти називаєш Аллах - Він дійсно існує.
Тобі ще доведеться заплатити за твій висер, мерзенна свиня.

Перегляд дописуQuicksilver (14.09.2017 – 20:22) писав:

Бандера - румунське прізвище. Його ім'я після народження: Штефан. Так його звав і батько. ЗУНР - бананова республіка, штибу ДНР.

Греко-католик, тобто уніят. Унію створили ляхи аби підкорити українців. Хороший герой, носій іноземної релігії, прямо супер-зразок.

Це не привід здаватися.

Збиралися воювати з власною поліцією? Чи з Путіним? Який розмаже по стінці бутербродом.

Те що срете просто собі у штани - то є ваші особисті проблеми, так краще звучить? Наперед не раджу нічого про мене не вигадувати, інакше думатиму, що ви є олігофреном. Про вас особисто я ніц не казав, тримайте при собі свої припущення.

Готовий у це повірити, як і про те, що те саме роблять українці, ой вибачте, як не толерантно, мав на увазі хохли. Так мабуть краще звучить.

Особливо враховуючи нестачу бабла та загальну агресію за бажання усіх найокувати, може хохли краще таку роботу роблять?

Вибачте, я ваші кириличні теліки не дивлюся, якість трохи нижча за дно.

А ще мій народ організував два майдани

Цей же народ вступав до ЛНР-ДНР.

а після нападу Росії виставив 80 тисяч добровольців весною 2014

Ще б пак, бажання займатись контрабандою ніколи не вщухало.

На радість мільярдерам політикам. Лох не вимре, лох не мамонт, лох платить завжди!

Я особисто воював разом із Українцями, із Чоловіками, із Воїнами - які підривалися гранатами, щоб не здатися в полон ворогу

Мабуть, багато хто з них підривав себе заздалегідь - російською мовою мінував, а потім підривав і так до повного суржику.

Щось таке з агітки.

А може коли ваш друг вперше попісяв? Тут вже нема що сказати, чесно.
Ви щось таке мелете, казна звідки.

Повідомлення відредагував Shybaygolova: 14.09.2017 – 20:38

• 0

#38 Shybaygolova

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 21:52

Квіксілвер - куди ж ти подівся, наволоч?
А якже "дискусія" про хохлів, які самі себе катують на підвалах в днр-лнр?
Або про добровольців, які займаються контрабандою?
Про волонтерів - лохів?
Чи про те, що Українці - це Турки?

Ти звідки виродок?

Зараз я думаю, що ти агент ФСБ, смердючий москаль, паскудний пожиратель гнилих блинів із брудної лопати.
Татари не паляться так тупо як ти, гнилі блини пошкодили твій мозок, мразота.

Порушення правил 3.1. Писати дописи, що містять образи інших осіб, а також публічне вороже з'ясовування відносин (флейм).

Повідомлення відредагував Уповноважений: 15.09.2017 – 06:44

• 0

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 15.09.2017 – 06:55

Перегляд дописуShybaygolova (14.09.2017 – 19:34) писав:

Краще уявіть, що татарин Квіксілвер за гроші турків і арабів будує в Криму ісламський халіфат, а таких як Уповноважений змушує платити джизью - податок на життя.
він трохи жидок а не татарин

Перегляд дописуShybaygolova (14.09.2017 – 20:37) писав:

Україна прихистила тебе, татарське лайно - і ось як платиш нам за гостинність?
він не в Україні, він кочує, кочова жидівська кров бурлить. І державу власну прагне створити теж через то, бо все ж таки не циган :)

Він проявив зневагу до вашої віри, але покарання за це є в РФ, ні в Україні ні на цьому форумі за це покарання немає. А за ваш флейм покарання передбачене.

Перегляд дописуShybaygolova (14.09.2017 – 20:37) писав:

Нічого - Той, кого ти називаєш Аллах - Він дійсно існує.
А це той самий що Господь Бог наш безіменний, чи хтось інший? Але це інша тема розмови, відповідно в іншому розділі. А щоб перевести цю розмову в інший розділ запитаю ще - а 72 гурії теж існують?

Перегляд дописуShybaygolova (14.09.2017 – 21:52) писав:

Зараз я думаю, що ти агент ФСБ, смердючий москаль, паскудний пожиратель гнилих блинів із брудної лопати.
всі тут думали що він агент ФСБ, поки за ним самим не прийшли. вони таких дурних не в агенти беруть, а в свої "гостьові кімнати" :)
  • 0

#40 Тоторо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 15.09.2017 – 09:00

Воу-воу-воу! Оце так накипіло. Найперше, зважаючи як була створена ця тема, вона очевидно мала перерости у срач, тому нікому не слід ображатись один на одного.
Друге, автор відверто зневажає захисників нашої країни, країну загалом, а згодом переходить на особистості, але це значить нічого, а як в йього сторону йде відповідь - то це вже вибачте порушення прав форуму.
А знаєте, так виглядає, наче Квіксільвер з замісінького заходу, можливо з Івано-Франкіська, Ріного, чи Львову, бо звідти не чекаєш такої викревленої реальності в голові людини, але ж вона може бути, іноді людей життя нічому не вчить, мало аналізують, або роблять в корені хибні висновки. Якісь дитячі травми, якась безпідставно завищена самооцінка переплетена з комплексами і вуаля - можна зневажати весь світ, а головне людей яких ти не знаєш, вигадувати історії яких немає і тішитись який ти молодець.
Чуєте, Шибайголово, не бийте його дуже, взагалі ігноруйте, він не заслуговує уваги після всього що написав, хоч так ревно вимагає тої уваги.

Насправді в цій країні стільки прекрасних людей і добрі зміни очевидно є.
Чому прямо всім-всім не видно що країна рухається в правильному напрямку - бо великі проблеми не вирішуються магічним швидким чином, їх розбивають на безліч дрібних кейсів і вони вирішуються маленький кейс, за маленьким кейсом. А проблем багато, це вимагає завзяття і хмару часу, та результати будуть, та навіть вже є. Щось тут пишуть про людей які б тільки думають де вкрасти і нічого не роблять, хз в моєму колі спілкування таких немає, а коло достатньо широке.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua