Перейти до вмісту

Каркасні будинки

Повідомлень в темі: 26

#21 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2254 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.09.2017 – 09:59

Цитата

Дійсно є така схема і так роблять. Однак для мене є загадкою куди цегла випускає вологу - у пінопласт та штукатурку? Значить, за перепаду температур там утворюється точка роси.
З нормальним утеплювачем точка роси має бути в утеплювачі. Саме тому утеплюють зовні. Зсередини утеплюють лише в дуже виключних випадках, коли не можна змінювати фасад, приміром в історичних будівлях.

Цитата

Ну, мінус 15 то звичайний, очікуваний мороз, суттєвим би я його не назвав.
Все-рівно холодно. І так, в мене під Карпатами висока вологість, тому морози відчуваються.

Цитата

Знаю, що вікна створюють мостики холоду. Щодо решти - гадки не маю. Проте, стосовно піноблоків - у нас в них дуже холодно. Руйнуються дуже сильно від вологи. Максимум що з них будують - гаражі.
Є от така таблиця. Трохи умовна, правда.
Зображення

Цитата

Влітку за кондиціонер платити?
В мене сонячна сторона, і влітку всередині прогрівається до +30 через мої велетенські вікна. Ходжу голим по хаті, мені подобається.

Повідомлення відредагував Nameless One: 19.09.2017 – 10:00

• 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.09.2017 – 15:48

Перегляд дописуQuicksilver (19.09.2017 – 08:43) писав:

Влітку за кондиціонер платити?
в кого є чим, той платить.
  • 0

#23 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2254 повідомлень

Відправлено 19.09.2017 – 20:27

Перегляд дописуУповноважений (19.09.2017 – 15:48) писав:

В мене нема кондиціонера, тому пофіг) Я люблю коли тепло. Термоізоляція квартири мене не влаштовує, зокрема через вікна. Я не хочу витрачати тисячі гривень щороку на опалення.
Плюс сам котел і система влетіли в копієчку. Коли будуватиму будинок, то взагалі газ не підключатиму. Зроблю з хати термос, і вкладусь лише в електричну теплу підлогу та проточні водонагрівачі.

Повідомлення відредагував Nameless One: 19.09.2017 – 20:29

• 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.09.2017 – 21:03

Перегляд дописуNameless One (19.09.2017 – 20:27) писав:

В мене нема кондиціонера, тому пофіг) Я люблю коли тепло. Термоізоляція квартири мене не влаштовує, зокрема через вікна. Я не хочу витрачати тисячі гривень щороку на опалення.
Плюс сам котел і система влетіли в копієчку. Коли будуватиму будинок, то взагалі газ не підключатиму. Зроблю з хати термос, і вкладусь лише в електричну теплу підлогу та проточні водонагрівачі.
електрику відключать, лиш тільки яка дрібничка трапиться, а також по графіку чи й просто так.
ми ж робимо все можливе, аби постачання газу не припинялось. Ось на днях станція була зупинена і без тиску, і ми поспішали і встигли зробити всі заплановані ремонтидоки тиск на місто не понизився до критичного рівня. кінцевий споживач нічого не помітив.
  • 0

#25 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2254 повідомлень

Відправлено 19.09.2017 – 21:12

Перегляд дописуУповноважений (19.09.2017 – 21:03) писав:

електрику відключать, лиш тільки яка дрібничка трапиться, а також по графіку чи й просто так.
ми ж робимо все можливе, аби постачання газу не припинялось. Ось на днях станція була зупинена і без тиску, і ми поспішали і встигли зробити всі заплановані ремонтидоки тиск на місто не понизився до критичного рівня. кінцевий споживач нічого не помітив.
В квартирі я забув коли востаннє відключали електрику. Газ відключали лише раз, коли лічильники ставили, іто я з оголошення про то дізнався, навіть не помітив. Тому я такі речі взагалі до уваги не беру.

І без електрики котел газовий працювати не буде, тому яка різниця?)

Повідомлення відредагував Nameless One: 20.09.2017 – 16:33

• 0

#26 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень
  • Місто:Grand Sweden

Відправлено 04.10.2017 – 07:54

Цитата

З нормальним утеплювачем точка роси має бути в утеплювачі. Саме тому утеплюють зовні. Зсередини утеплюють лише в дуже виключних випадках, коли не можна змінювати фасад, приміром в історичних будівлях.

Зрозуміло. Я подивився відео, так, весела робота.

Цитата

Все-рівно холодно. І так, в мене під Карпатами висока вологість, тому морози відчуваються.

І все одно цегла? Ну мабуть тому що влітку спека страшна і зима маленька, у грудні ще снігу нема, а ще у березні снігу нема? У серпні трава зранку не біла від морозу? А вдень у серпні плюс 25:) От такий перепад.

Цитата

Є от така таблиця. Трохи умовна, правда.

Дуже навіть.

Існує різна цегла, наприклад ззовні все одно буде клінкерна цегла, всередині піноблок, але якої щільності, d400? Іще є пресова цегла з залишків, її в таблиці нема. Дуже різна цегла буває. Деревина - сміх та й годі. Модрина, взагалі не така тепла як смерека або сосна чи порівняти з ними березу. Ну так, деревину все одно тре' утеплювати, хоч брус, хоч каркас. Інші дані не гуглив, не за ноутом. Спробую пізніше.

Цитата

В мене сонячна сторона, і влітку всередині прогрівається до +30 через мої велетенські вікна. Ходжу голим по хаті, мені подобається.

Голим по хаті, то звісно добре. Однак, плюс 30... у мене починається запоморочення. Пам'ятаю, встаєш з ліжка і перед очима все крутиться. Ну в нас такого не буває. Бачив в Україні: плюс 12, а люди у пуховиках і шапках. Ніби радіти треба, осінь, виходити на вулицю, а вони вдома сидять, гріються навколо радіаторів. В мене такі страшні нацистські думки щодо них прокидаються, писати таке не буду. Провокують мене(

Перегляд дописуУповноважений (19.09.2017 – 15:48) писав:

Здоров'ям.
  • 0

#27 Nacta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 10.10.2017 – 13:34

Коли будинок збудований надійно, то в ньому влітку та й взимку комфорно
Не потрібні кондиціонери, вітерець заносисить свіже повітря в квартирку, наповнене бузком, троядами...
Дім та все, що в НІМ, може якщо господар забажає, захистить Уніка, в її Унікальних пропозиціях продумані всі тонкощі
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних