←  Фільми та телебачення

Теревені

»

Гра престолів / Game of Thrones

світлина Nameless One 13.09.2017

Перегляд дописусерпинка (13.09.2017 – 09:40) писав:

Я думала, Оленна вбила? Нічого не розумію вже в цьому фільмі. То треба сісти і зараз все подивитися, а не через роки. Але надто багато серій, на цілу мильну оперу.
Він у змові з Оленною.
Відповісти

світлина серпинка 13.09.2017

Перегляд дописуNameless One (13.09.2017 – 10:35) писав:

Він у змові з Оленною.
Визнаю, я дивилась серіал дуже неуважно. Може це через те, що від багатьох сцен мене верне і я під враженням не помічаю інших подій. Не розумію, нащо я взагалі його дивлюсь.
Відповісти

світлина Уповноважений 13.09.2017

скільки балакають про цей серіал, що змусили мене качати. качаю, потім подивлюсь
Відповісти

світлина Nameless One 13.09.2017

Перегляд дописуУповноважений (13.09.2017 – 18:50) писав:

скільки балакають про цей серіал, що змусили мене качати. качаю, потім подивлюсь
Починаючи з другого сезону там хороший переклад від uateam, але в першому сезоні є лише дубляж від ТЕТ, він трохи не айс.
Відповісти

світлина серпинка 14.09.2017

Перегляд дописуNameless One (13.09.2017 – 19:11) писав:

Починаючи з другого сезону там хороший переклад від uateam, але в першому сезоні є лише дубляж від ТЕТ, він трохи не айс.
Ти теж почав дивитися спочатку?)
Я вже зрозуміла нащо Мізинець борделі утримував і також із септами співпрацював. Так він мав доступ до всіх чоловіків і жінок, майже до всіх, бо до безпісюнного Варіса не дістався так і, хоча хотів, випитував про його слабкості.
Відповісти

світлина Nameless One 14.09.2017

Перегляд дописусерпинка (14.09.2017 – 08:09) писав:

Ти теж почав дивитися спочатку?)
Я вже зрозуміла нащо Мізинець борделі утримував і також із септами співпрацював. Так він мав доступ до всіх чоловіків і жінок, майже до всіх, бо до безпісюнного Варіса не дістався так і, хоча хотів, випитував про його слабкості.
Одна подруга має до мене на днях зайти, дивитись "Гру престолів". Чи то "дивитись "Гру престолів". То я теж накачав трохи.
Відповісти

світлина Fuckthat 14.09.2017

Перегляд дописуУповноважений (13.09.2017 – 18:50) писав:

Це майже порнтюб.
Відповісти

світлина Уповноважений 15.09.2017

нема коли дивитись і немає місця на диску щоб качати
Відповісти

світлина Nameless One 16.09.2017

Перегляд дописуУповноважений (15.09.2017 – 18:18) писав:

нема коли дивитись і немає місця на диску щоб качати
https://filmix.me/se...tolov-2016.html
Відповісти

світлина серпинка 16.09.2017

Я вже починаю думати, що таки карлик злив Дені. І домовився із Серсеєю, щоб та не допомагала Дені. Але він це зробив, щоб сестра себе погубила і щоб вберегти брата, а не з метою нашкодити Дені.
Повідомлення відредагував серпинка: 16.09.2017 – 22:14
Відповісти

світлина Elismana 20.09.2017

Скiльки галасу наробив..
Відповісти

світлина RoseTex 05.10.2017

Напевно найкращий серіал з того що я бачив
Відповісти

світлина Уповноважений 19.10.2017

почав дивитись. цікавий, чіпляє зараза.
нас (глядачів) відразу поставили в позицію за Старків проти Ланістерів... а могло бути і навпаки, показали би нам кіно так, щоб ми були за Ланістерів проти Старків. Ланістери впевнено йдуть до влади, і виглядають достойними трону, не те що алкаш король і вискочка Старк.
Відповісти

світлина Nameless One 19.10.2017

Перегляд дописуУповноважений (19.10.2017 – 21:48) писав:

почав дивитись. цікавий, чіпляє зараза.
нас (глядачів) відразу поставили в позицію за Старків проти Ланістерів... а могло бути і навпаки, показали би нам кіно так, щоб ми були за Ланістерів проти Старків. Ланістери впевнено йдуть до влади, і виглядають достойними трону, не те що алкаш король і вискочка Старк.
Це ти мабуть ще не дійшов до моменту царювання Джофрі)
Відповісти

світлина Уповноважений 20.10.2017

я ж кажу що почав. якби в них були вибори, то всі б проголосували за Ланістерів
Відповісти

світлина Уповноважений 22.10.2017

Що далі в ліс то менше цицьок і більше пустих балачок. Стало схеже на величне столітття а потім взагалі на якийсь клон.
Відповісти

світлина серпинка 22.10.2017

Перегляд дописуNameless One (14.09.2017 – 10:23) писав:

Одна подруга має до мене на днях зайти, дивитись "Гру престолів". Чи то "дивитись "Гру престолів". То я теж накачав трохи.
Додивилась до моменту, коли хвойди з Подрика гроші не взяли. Якщо до тебе дівчата самі приходять "дивитись "Гру престолів", то тепер я розумію, чим ти на Подрика схожий)
Відповісти

світлина Уповноважений 25.10.2017

Битви епічні, кровіща зачотна, дракони продумані.
але під кінець воно геть санта барбара, тягнули час. Особливо як вонючка з джоном сноу балакав. Тільки перший сезон зачепив, потім все частіше вмикав прискорення.
Відповісти

світлина Уповноважений 25.10.2017

зомбі-апокаліпсис це так банально по американськи, зовсім не цього очікуєш від фентезі
Відповісти

світлина Oontontono 02.04.2018

Щось давно нычого не чути, коли наступний сезон?
Відповісти