Перейти до вмісту

Гра престолів / Game of Thrones

Повідомлень в темі: 70

#41 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1344 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.09.2017 – 08:53

Перегляд дописуNameless One (01.09.2017 – 00:31) писав:

Або Місандея. Або Варіс. Одне з двох.
Місандея? Зрадивши королеву, вона б зрадила бездоганних, у вірності яких немає сумнівів. Вона б пішла на таке після всього, що їй зробив Хробак??)) Мені найменше б хотілось у це вірити, але все-таки це можливо. Це класика жанру. Зрадником є часто найближча особа, у вірності якої ніхто не сумнівається. Якщо це так, то їй грозить страта(
  • 0

#42 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 01.09.2017 – 13:04

Припускаю, в наступному сезоні багато хто мимоволі перейде на бік зла, обернувшись на білих блукачів.
  • 0

#43 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 01.09.2017 – 13:14

майґад, я боюсь навіть читати ваші тутешні дописи. ця фігня зохавала вам моск. :lol:
  • 0

#44 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 02.09.2017 – 09:29

Ми тут, можна сказати, інтелектуальним сексом займаємось, а ти прийшов як той Медвед) Мені Медвед на Мєдвєдєв смарт справляє))

Перегляд допису_Ex (01.09.2017 – 13:14) писав:

майґад, я боюсь навіть читати ваші тутешні дописи. ця фігня зохавала вам моск. :lol:
Але ж читав?
Я вже мовчу про те, що і хто захавало твій моск) Ти заздриш нам, бо у твоїй темі ніхто по темі нічого не може написати.
  • 0

#45 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.09.2017 – 15:43

ти хочеш сказати, шо у вас секс, а в мене напівсекс так би мовити? це жорстоко. :D

Цитата

Але ж читав?
рядочок, поки не злякався. :lol:
  • 0

#46 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 02.09.2017 – 16:46

Перегляд допису_Ex (02.09.2017 – 15:43) писав:

ти хочеш сказати, шо у вас секс, а в мене напівсекс так би мовити? це жорстоко. :D
У нас трошки груповуха, а у тебе в твоїй темі мастурбація. В принципі, і то секс, і то ;) :P
  • 0

#47 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 02.09.2017 – 22:03

Перегляд допису_Ex (02.09.2017 – 15:43) писав:

рядочок, поки не злякався. :lol:
Ти дивився цей серіал?
Я колись подивилась перших 5 хвилин і теж злякалась, але таки додивилась ту серію, а тепер вже й цілих 7 сезонів) Тому не виправдовуйся, давай дочитуй)))

До речі, почала дивитись спочатку.

Повідомлення відредагував серпинка: 02.09.2017 – 22:04

• 0

#48 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 07.09.2017 – 08:26

Перегляд дописуNameless One (30.08.2017 – 16:34) писав:

Серсея поводиться скоріше рефлекторно. Усунення піщаних змійок і Оленни це скоріше заслуга стратегії Джейме і Еурона, ніж хитрий план Серсеї. А те що вона хоче кинути через хрін Дені, і почекати поки вона і мертв'яки переб'ють одне одного - для всіх очевидна дурість, а не хитра інтрига.
А чому ти вважаєш, що це дурість?
Серсея очевидно сподівається, що Дейнеріс програє Королю ночі, вона ж помітила, що щось не так, якщо Дені (маючи перевагу над військом Серсеї) прийшла просити допомогу та ще й без одного дракона, значить все погано для Дені, вона так думає. Тому допомагати перемагати їй білих блукачів не буде. А нащо? Серсея ж ще не знає, що ті вже мають дракона, який може перелетіти воду і перетворити її на зомбі.

Повідомлення відредагував серпинка: 07.09.2017 – 08:27

• 0

#49 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 07.09.2017 – 09:13

Перегляд дописусерпинка (07.09.2017 – 08:26) писав:

А чому ти вважаєш, що це дурість?
Серсея очевидно сподівається, що Дейнеріс програє Королю ночі, вона ж помітила, що щось не так, якщо Дені (маючи перевагу над військом Серсеї) прийшла просити допомогу та ще й без одного дракона, значить все погано для Дені, вона так думає. Тому допомагати перемагати їй білих блукачів не буде. А нащо? Серсея ж ще не знає, що ті вже мають дракона, який може перелетіти воду і перетворити її на зомбі.
Ну їй же чітко пояснили, якщо Дені програє, то по Серсею прийде і Король ночі, і вся армія Дені у вигляді зомбі, плюс зазомбоване населення Півночі.
До речі, читав спойлери першої серії 8-го сезону. Еурон теж не інтелектуал, планує прибрати Серсею.
  • 0

#50 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 07.09.2017 – 09:33

Перегляд дописуNameless One (07.09.2017 – 09:13) писав:

Ну їй же чітко пояснили, якщо Дені програє, то по Серсею прийде і Король ночі, і вся армія Дені у вигляді зомбі, плюс зазомбоване населення Півночі.
Їй це пояснили після того, як вона прийняла рішення)) Вона до цього не додумалась.
Та дійсно. Зомбаки плавати не вміють. Чого їй переживати? Хай собі забирають Північ. Нащо вона їй?

Перегляд дописуNameless One (07.09.2017 – 09:13) писав:

До речі, читав спойлери першої серії 8-го сезону. Еурон теж не інтелектуал, планує прибрати Серсею.
:D
  • 0

#51 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 07.09.2017 – 09:41

Перегляд дописусерпинка (07.09.2017 – 09:33) писав:

Їй це пояснили після того, як вона прийняла рішення)) Вона до цього не додумалась.
Та дійсно. Зомбаки плавати не вміють. Чого їй переживати? Хай собі забирають Північ. Нащо вона їй?
Північ не відділена морем від Півдня. Звісно там є стратегічне місце - Перешийок і Рів Кейлін. Але там скоріше болота, а не вода, зомбаки пройдуть, тим більш взимку все замерзне.
Тому нежить забере як мінімум Вестерос, і Серсея практично одразу має обирати - чи їй бомжувати на Ессосі, чи жити з Еуроном на сраних островах біля зомбі-континенту.
  • 0

#52 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 07.09.2017 – 10:06

Я аж тепер глянула карту. Не знала, що там моря нема. Але чого ж вони (Дені, Джон, Тиріон) тепер попливли на кораблях? Куди вони пливуть? Вони ж на кораблі сексом займалися, нє?

Повідомлення відредагував серпинка: 07.09.2017 – 10:07

• 0

#53 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 07.09.2017 – 10:17

Перегляд дописусерпинка (07.09.2017 – 10:06) писав:

Я аж тепер глянула карту. Не знала, що там моря нема. Але чого ж вони (Дені, Джон, Тиріон) тепер попливли на кораблях? Куди вони пливуть? Вони ж на кораблі сексом займалися, нє?
Так швидше ніж пішки йти. Вони пливуть вздовж континенту з Драконового Каменю до Білої Гавані. А звідти вже кілька метрів до Вінтерфелу.

До речі Драконовий Камінь, де зараз сидить Дені, зовсім поруч з Королівською Гаванню, де сидить Серсея. Вони цілий сезон фактично були сусідками.

Повідомлення відредагував Nameless One: 07.09.2017 – 10:28

• 0

#54 Yanase

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 07.09.2017 – 13:17

Серіал не поганий, але нічого нового.
  • 0

#55 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 07.09.2017 – 13:37

Перегляд дописуYanase (07.09.2017 – 13:17) писав:

Серіал не поганий, але нічого нового.
Ці спамери вкрай обнагліли.
  • 0

#56 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 11.09.2017 – 09:14

Перегляд дописуNameless One (07.09.2017 – 13:37) писав:

Ці спамери вкрай обнагліли.
І не кажи.
Подивилась 1 сезон. Цікаво, особливо коли вже багато чого знаєш.
От що я думаю. Нед Старк міг зупинити війну. Коли король Роберт помер і Нед взнав, що діти короля не діти короля, а королеви з братом, то він міг розкрити таємницю Джона Сноу і зробити свого небожа королем і на тому б кіно закінчилось. Але так би не було кіна. Він цього не зробив, залишився вірний обіцянці сестрі. І вирішив підтримати "законного" Станіса на трон. Але ж Станіс такий самий "законний", як і Джофрі. Міг і Джофрі поклонитися, різниці особливої нема. Хіба що Станіс йому нічого ще не зробив поганого, на відміну від Ланістерів, які ледь не вбили сина, заставили вбити вовчицю і вбили руку короля (чоловіка сестри дружини). Ох і накрутив Мартін.

Повідомлення відредагував серпинка: 11.09.2017 – 09:15

• 0

#57 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 11.09.2017 – 20:06

Перегляд дописусерпинка (11.09.2017 – 09:14) писав:

І не кажи.
Подивилась 1 сезон. Цікаво, особливо коли вже багато чого знаєш.
От що я думаю. Нед Старк міг зупинити війну. Коли король Роберт помер і Нед взнав, що діти короля не діти короля, а королеви з братом, то він міг розкрити таємницю Джона Сноу і зробити свого небожа королем і на тому б кіно закінчилось. Але так би не було кіна. Він цього не зробив, залишився вірний обіцянці сестрі. І вирішив підтримати "законного" Станіса на трон. Але ж Станіс такий самий "законний", як і Джофрі. Міг і Джофрі поклонитися, різниці особливої нема. Хіба що Станіс йому нічого ще не зробив поганого, на відміну від Ланістерів, які ледь не вбили сина, заставили вбити вовчицю і вбили руку короля (чоловіка сестри дружини). Ох і накрутив Мартін.
Джона Аррена - прпереднього десницю, хіба не вбив Мізинець у змові з Лізою Аррен? Його ж саме за це стратила Санса. Саме вбивство Аррена і почало війну П'яти Королів.
Джон Сноу не законний спадкоємець трону, а претендент. Таргаріенів скинули з престолу, королем став Роберт, а його нащадками були або його законні діти, або молодший брат. Бастарди теж просто претенденти. Якби Нед Старк проголосив Джона Сноу спадкоємцем то:
- йому би ніхто не повірив
- його би ніхто не підтримав, особливо Північ, яка не любила Таргаріенів
- Сноу вже ніби на Стіні

Мартін закрутив все логічно. Недові треба було просто не бути собою - чесним, прямолінійним,а мутити інтриги, шукати союзників. Але він просто був зовсім недалекоглядним.

Повідомлення відредагував Nameless One: 11.09.2017 – 20:09

• 1

#58 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 12.09.2017 – 10:54

Перегляд дописуNameless One (11.09.2017 – 20:06) писав:

Джона Аррена - прпереднього десницю, хіба не вбив Мізинець у змові з Лізою Аррен? Його ж саме за це стратила Санса.
Чесно? Мізинець вбив?? Я якось випустила це з уваги... Стільки імен. Тобто сестра Кейтлін вбила свого чоловіка, змовившись з Мізинцем? От халепа.
Взагалі Мізинець в 1-му сезоні вже себе показав не вартим довіри, зрадив Еддарда по-хижому. Потім Варіс натякнув Мізинцю, що той бачить себе на троні. Тобто Мізинець служив лише собі, лише себе хотів на трон, наскільки я зрозуміла. І не важливо з якою дружиною (Ліза, Кейтлін, Санса), усіх намагався охмурити.

Перегляд дописуNameless One (11.09.2017 – 20:06) писав:

Саме вбивство Аррена і почало війну П'яти Королів.
Еддард Старк розвідав, що Аррен взнав, що діти короля не діти короля, і він подумав, що саме тому Аррена вбили. А вбити могли лише Ланістери, які може використали для цього Бейліша. То війну почали Ланістери чи Мізинець сам натворив?

Повідомлення відредагував серпинка: 12.09.2017 – 10:51

• 0

#59 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 12.09.2017 – 18:08

Перегляд дописусерпинка (12.09.2017 – 10:54) писав:

Чесно? Мізинець вбив?? Я якось випустила це з уваги... Стільки імен. Тобто сестра Кейтлін вбила свого чоловіка, змовившись з Мізинцем? От халепа.
Взагалі Мізинець в 1-му сезоні вже себе показав не вартим довіри, зрадив Еддарда по-хижому. Потім Варіс натякнув Мізинцю, що той бачить себе на троні. Тобто Мізинець служив лише собі, лише себе хотів на трон, наскільки я зрозуміла. І не важливо з якою дружиною (Ліза, Кейтлін, Санса), усіх намагався охмурити.

Еддард Старк розвідав, що Аррен взнав, що діти короля не діти короля, і він подумав, що саме тому Аррена вбили. А вбити могли лише Ланістери, які може використали для цього Бейліша. То війну почали Ланістери чи Мізинець сам натворив?
Це все майстер інтриги - Мізинець. Він же і Джофрі вбив. Взагалі якось скучно його в 7-му сезоні злили. Він же найхитріший ітриган з усіх.
  • 0

#60 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 13.09.2017 – 09:40

Перегляд дописуNameless One (12.09.2017 – 18:08) писав:

Це все майстер інтриги - Мізинець. Він же і Джофрі вбив.
Я думала, Оленна вбила? Нічого не розумію вже в цьому фільмі. То треба сісти і зараз все подивитися, а не через роки. Але надто багато серій, на цілу мильну оперу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua