Перейти до вмісту

Гра престолів / Game of Thrones

Повідомлень в темі: 70

#21 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1344 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.08.2017 – 14:09

Перегляд дописуNameless One (30.08.2017 – 13:44) писав:

18+
Прихований текст

Ну і як тобі найочікуваніша сцена цього сезону? Виправдала сподівання? Можна було й довшу зробити, Сірого хробака з Місандеєю довше показували) Здається

Чогось мені здається, що вони ще пошкодують, що стратили Мізинця. Суд і справедливість... навряд чи перетинаються. Так само Семових батька з братом Тиріон вважав несправедливим страчувати. Подивимось через півтора року, як доживем)

Повідомлення відредагував серпинка: 30.08.2017 – 14:12

• 0

#22 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.08.2017 – 14:40

Цитата

Ну і як тобі найочікуваніша сцена цього сезону? Виправдала сподівання? Можна було й довшу зробити, Сірого хробака з Місандеєю довше показували) Здається
Вона якась штучна.
Любовна лінія Джона з рудою варваркою довго і цікаво розкручувалась, а розв'язка була досить оригінальною. В цьому ж випадку Сноу просто зайшов у кімнату і виграв свою королеву. Романтика померла.

Мізинця злили теж якось штучно. З нього робили майстра інтриги, а врешті його провели як малого, звісно з допомогою надприродних чітерських сил Брана.
Взагалі в цьому сезоні злили всіх майстрів інтриги - Тіріона, Варіса, Оленну. Сподіваюсь в наступному сезоні вони ще себе проявлять, хоч там вже буде не до інтриг.

Загалом же цей сезон можна охарактеризувати повним провалом стратегічного планування Дені та її прихвостнів, що вилилось у втрату союзників, дракона, стіни.

Повідомлення відредагував Nameless One: 30.08.2017 – 14:46

• 1

#23 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 14:49

Перегляд дописуNameless One (30.08.2017 – 14:40) писав:

Вона якась штучна.
Любовна лінія Джона з рудою варваркою довго і цікаво розкручувалась, а розв'язка була досить оригінальною. В цьому ж випадку Сноу просто зайшов у кімнату і виграв свою королеву. Романтика померла.
Він прийшов з благородною метою: зробити їй спадкоємця, з цією ж думкою мабуть і грав.
Вона втратила дракона, він їй подарує спадкоємця. Чим не романтичний жест? Хоча політика це все мабуть, за якою все ж приховані почуття.

Повідомлення відредагував серпинка: 30.08.2017 – 14:51

• 0

#24 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 14:59

Як то кажуть - що може бути краще за вагітну від інцесту королеву? Дві вагітні від інцесту королеви.
  • 1

#25 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 15:07

Е, е, е. Вони ж не знають, що вони родичі, цим і відрізняються від наглих Серсеї з Джейме. Тим більше, у їх роду ніби це норма, мати спадкоємців лише зі свого роду.
  • 0

#26 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 15:56

Перегляд дописусерпинка (30.08.2017 – 15:07) писав:

Е, е, е. Вони ж не знають, що вони родичі, цим і відрізняються від наглих Серсеї з Джейме. Тим більше, у їх роду ніби це норма, мати спадкоємців лише зі свого роду.
Ну так. Тим більш це здійснюється пророцтво про Азор-Ахая. Обіцяний принц має встромити "меча" в свою кохану)

До речі недавно читав про випадок, коли розлучені в дитинстві двійнята виховувались в різних сім'ях, потім випадково зустрілись, познайомились через однакові смаки та характер, і врешті одружились. А згодом аналіз ДНК показав що вони рідні брат і сестра.
  • 0

#27 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 16:21

Мізинця злили теж якось штучно. З нього робили майстра інтриги, а врешті його провели як малого, звісно з допомогою надприродних чітерських сил Брана.
Бран багато знає, але не все розуміє, думаю, йому ще відкриється щось про Мізинця. Хоча, може мені просто шкода того паскудника-зрадника. Ти книги не читав?

Взагалі в цьому сезоні злили всіх майстрів інтриги - Тіріона, Варіса, Оленну. Сподіваюсь в наступному сезоні вони ще себе проявлять, хоч там вже буде не до інтриг.
Ну чому ж всіх, залишилась Королева інтриг Серсея) Вона вже встигла посваритись з Джейме, зачіпивши залишки його честі, коли натякнула, що одружиться з Грейджоєм.
Прихований текст

Загалом же цей сезон можна охарактеризувати повним провалом стратегічного планування Дені та її прихвостнів, що вилилось у втрату союзників, дракона, стіни.
Дені - ім`я офіцера в "Гордості і упередженні")) Не звучить якось поки для мене.
  • 0

#28 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 16:34

Цитата

Бран багато знає, але не все розуміє, думаю, йому ще відкриється щось про Мізинця. Хоча, може мені просто шкода того паскудника-зрадника. Ти книги не читав?

Не читав. Боюсь мені вже буде не цікаво, якщо я знаю сюжет.

Цитата

Ну чому ж всіх, залишилась Королева інтриг Серсея) Вона вже встигла посваритись з Джейме, зачіпивши залишки його честі, коли натякнула, що одружиться з Грейджоєм.
Серсея поводиться скоріше рефлекторно. Усунення піщаних змійок і Оленни це скоріше заслуга стратегії Джейме і Еурона, ніж хитрий план Серсеї. А те що вона хоче кинути через хрін Дені, і почекати поки вона і мертв'яки переб'ють одне одного - для всіх очевидна дурість, а не хитра інтрига.
  • 0

#29 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 16:44

Перегляд дописуNameless One (30.08.2017 – 16:34) писав:

Серсея поводиться скоріше рефлекторно. Усунення піщаних змійок і Оленни це скоріше заслуга стратегії Джейме і Еурона, ніж хитрий план Серсеї. А те що вона хоче кинути через хрін Дені, і почекати поки вона і мертв'яки переб'ють одне одного - для всіх очевидна дурість, а не хитра інтрига.
Та будь-яка інтрига - це дурість. Сноу єдиний мабуть це розуміє. Ніхто його не підтримав у тому, що він зізнався, хто його королева у тих перемовинах. Хоча де-факто чи то де-юре він же так і не схилився?

Повідомлення відредагував серпинка: 30.08.2017 – 16:46

• 0

#30 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 22:14

Перегляд дописусерпинка (30.08.2017 – 16:44) писав:

Та будь-яка інтрига - це дурість. Сноу єдиний мабуть це розуміє. Ніхто його не підтримав у тому, що він зізнався, хто його королева у тих перемовинах. Хоча де-факто чи то де-юре він же так і не схилився?
Є думка, що стратегічні промахи Дені, а також погані поради Тіріона це є цілком продуманим хитрим планом самого Тіріона, який таким чином намагається усунути від Дені будь-яких інших впливових людей, щоб самому повністю на неї впливати, а потім стати її спадкоємцем.
Дуже мутна історія з тим як Тіріот домовився з Серсеєю. Він же не такий дурний щоб їй вірити. І всю розмову глядачам не показали. Чую в останньому сезоні буде ще багато сюрпризів. А може і очвеидних речей:
Прихований текст

Повідомлення відредагував Nameless One: 30.08.2017 – 22:49

• 0

#31 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 22:59

Перегляд дописуNameless One (30.08.2017 – 22:14) писав:

Є думка, що стратегічні промахи Дені, а також погані поради Тіріона це є цілком продуманим хитрим планом самого Тіріона, який таким чином намагається усунути від Дені будь-яких інших впливових людей, щоб самому повністю на неї впливати, а потім стати її спадкоємцем.
Дуже мутна історія з тим як Тіріот домовився з Серсеєю. Він же не такий дурний щоб їй вірити. І всю розмову глядачам не показали. Чую в останньому сезоні буде ще багато сюрпризів.
Не думаю, що у нього був такий план (прямо як у містера Фікса. бачив старенький мультсеріал "80 днів навколо світу"?). Він гуляка, йому все було по барабану, крім випивки і сексу. Навіть зараз він згадав про кращі борделі у місті, ніж на півночі). А політикою він зацікавився після того, як доля його поганяла і він зустрів Дейнеріс, і він повірив, що з нею можна покласти край безладу і насиллю, якого й сам немало зазнав. Йому не все подобається, що Дейнеріс робить, він запив, коли вона спалила Семових родаків.
Також він зрозумів, що сім'я для Серсеї важлива і що вона його не вбила, бо сприймає як члена сім'ї, інтереси якої готова захищати за будь-яку ціну. Але її цінності не збігаються з Тіріоновими. Бо для нього не важливо, з якої сім'ї король, а важливо, щоб король був для всіх хороший, як і для Варіса в принципі. Серсея вважає, що Ланістери Пуп землі і мають всім заправляти. Дейнеріс вважає себе єдиною законною спадкоємицею трону. Але ніхто з них не знає про існування ще одного спадкоємця. Думаю, наступний сезон буде про те, як зробити, щоб усі герої повірили, що Сноу син отих, як їх там)) Як Бран це зможе довести??
А де ти читаєш про наступний сезон?

До речі, помітила, що Пітер Дінклейдж перший в титрах. Він як ніби головний герой)
  • 0

#32 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 23:01

Та в інтернеті повно всіляких фанатських теорій і здогадок.
А Тіріон свого часу побував при владі в ролі десниці, а потім майстра над монетою. І в баті свого дуже вперто випрошував собі замок, як єдиний спадкоємець, бо Серсея - баба, а Джейме не має права на успадкування. Себе він вважає теж хорошим правителем)

Цитата

Думаю, наступний сезон буде про те, як зробити, щоб усі герої повірили, що Сноу син отих, як їх там)) Як Бран це зможе довести??
В них там будуть важливіші заняття за це. Бран із Семом розкажуть Сноу, він повірить, але скаже що вже присягнув Дені, і взагалі йому трон не треба, йому би війну виграти. Потім він героїчно загине, і всьо. Принаймні мені це видається логічним, хоча хто зна що там Мартін придумає.

Повідомлення відредагував Nameless One: 30.08.2017 – 23:05

• 0

#33 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 30.08.2017 – 23:30

Перегляд дописуNameless One (30.08.2017 – 23:01) писав:

В них там будуть важливіші заняття за це. Бран із Семом розкажуть Сноу, він повірить, але скаже що вже присягнув Дені, і взагалі йому трон не треба, йому би війну виграти. Потім він героїчно загине, і всьо. Принаймні мені це видається логічним, хоча хто зна що там Мартін придумає.
Барак Обама вже не має тієї влади, щоб знов просити залишити Сноу в живих) Тому, може таке бути, що він нарешті загине. Він вже пару раз ніяк не загине) Але тепер він виконав свою місію - дитина. Яка ніби має перемогти зло, як Месія, як Ісус. Тому Сноу вже може і вмирати. Але ж дитина буде бастардом?? Як вона успадкує трон? Через те, що інших дітей не буде ні в кого із зазіхальників на трон?
Тіріон міг і обскакати Сноу і закохати у себе Народжену Бурею (хоча й не уявляю такого), мати спадкоємців і по всьому. Серсея, не маючи дітей, може й погодилась би на те, що Ланістер спадкоємець. Отакий його план я ще припускаю. Але Тіріон навіть не брався охмурювати Дені. Хоча зараз здається вже жалкує.
Тепер думаю, що діалог Серсеї і Тіріона, який приховали, міг бути про те, що Тіріон надавив на материнські почуття Серсеї (він же вумний) і цим якось скористався, щоб домовитися з нею. Він же знає, що Дені не може мати дітей? А тому й спадкоємців. І єдина дитина, яка б претендувала на трон, - Серсеїна.

Повідомлення відредагував серпинка: 30.08.2017 – 23:42

• 0

#34 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 468 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 31.08.2017 – 01:46

Перегляд дописусерпинка (30.08.2017 – 11:19) писав:

За кого? За Теона чи Яру?
за Теона

Перегляд дописуNameless One (30.08.2017 – 09:38) писав:

Тепер чекай ще півтора роки. Наступний сезон наче має вийти в грудні 2018-го.
Та я в курсі
  • 0

#35 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 31.08.2017 – 18:31

Мене от бентежить чому ніхто не звертає увагу на таку деталь, як театральна вистава Еурона про те, що він бере кораблі і звалює. Це ж було наперед заплановано Серсеєю і Еуроном, ще до того як їй показали зомбака.
Отже про зомбі-апокаліпсис вони цілком в курсі, вся та презентація, яка коштувала Дені цілого дракона, зовсім не була для Серсеї та Еурона сюрпризом. В когось розвідка працює відмінно. Цим же можна пояснити всі стратегічні провали Дені.
  • 0

#36 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 31.08.2017 – 21:51

Перегляд дописуNameless One (31.08.2017 – 18:31) писав:

Мене от бентежить чому ніхто не звертає увагу на таку деталь, як театральна вистава Еурона про те, що він бере кораблі і звалює. Це ж було наперед заплановано Серсеєю і Еуроном, ще до того як їй показали зомбака.
Отже про зомбі-апокаліпсис вони цілком в курсі, вся та презентація, яка коштувала Дені цілого дракона, зовсім не була для Серсеї та Еурона сюрпризом. В когось розвідка працює відмінно. Цим же можна пояснити всі стратегічні провали Дені.
Може Мізинець попередив? Може він наглядав за Сансою за Серсеїним наказом? Не зрозуміло, кому він служив і чим керувався у своїх діях.
Або ще, як варіант, Серсея змовилась з білими блукачами) Завалила стіну, знищить Нічну варту і завоює Північ, а потім сама перетвориться на зомбі і буде правити вічно...
  • 0

#37 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 31.08.2017 – 22:04

Цитата

Може Мізинець попередив? Може він наглядав за Сансою за Серсеїним наказом? Не зрозуміло, кому він служив і чим керувався у своїх діях.
Або Варіс. Дуже вже він мутний.
  • 0

#38 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 31.08.2017 – 22:15

Перегляд дописуNameless One (31.08.2017 – 22:04) писав:

Або Варіс. Дуже вже він мутний.
Може й Варіс. Ото Тиріон буде в шоці) Тоді Мізинець може прислуговував Джейме?

Повідомлення відредагував серпинка: 31.08.2017 – 22:16

• 0

#39 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 31.08.2017 – 22:54

Точно Варіс зливав все Серсеї. Тому й бездоганні тоді прокололись. А Мізинець точно від Джейме, бо хотів позбутись Ар'ї, яка Серсею грозилась вбити. А також за допомогою Мізинця оберігав Сансу через Кейтлін, щось там в першому сезоні, пригадую, було між ними, якісь розмови, і через Джофрі може.
Ну все, ми все розгадати, залишилось дочекатися виходу нового сезону)

Повідомлення відредагував серпинка: 31.08.2017 – 22:58

• 0

#40 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 01.09.2017 – 00:31

Або Місандея. Або Варіс. Одне з двох.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2