←  Авто/Мото

Теревені

»

Акумулятор

 світлина Cawka 03.08.2017

Як правильно підібрати новий акумулятор бо мій навіть року не прослужив(
Відповісти

 світлина Kafetka 31.08.2017

Оце ви і даєте,хто ж купує не знаючи всіх характеристик і нюансів своєї техніки?
Перед тим як замовляти в наступний раз рекомендую це http://220volt.com.ua/news/useful/ почитати,там досить детально описано про акумулятори і як правильно з ними поводитись і вибирати
Відповісти

 світлина Cawka 04.09.2017

Ну все ж дещо знаю,просто раніше такий самий набагато довше прослужив!
А за корисну інформацію дякую !
Відповісти

 світлина Juar 27.09.2017

Купляй в оф. магазинах
Відповісти

 світлина Hachik 06.10.2017

Тут не всегда даже официальные магазины помогут. Тут все дело в определенных партиях товара. Бывает так, что отзывы на аккумулятор хорошие, а его покупаешь и он никакой, полгода всего работает. Покупаешь другой точно такой же и несколько лет забываешь об этой проблеме. Мне повезло. Я покупал себе тут комплект резины и в подарок получил аккумулятор, который служит мне вот уже 4 года, хотя бренд абсолютно неизвестен.
Відповісти

 світлина Маскот 15.12.2017

сейчас куча магазинов с ними
Відповісти

 світлина Busay 29.12.2017

на зиму зняв акумілятор.
Відповісти

 світлина Waxesir 24.01.2018

Для телефона чи для авто?
Відповісти

 світлина Eylokatho 22.02.2018

Перегляд дописуCawka (03.08.2017 – 11:58) писав:

Як правильно підібрати новий акумулятор бо мій навіть року не прослужив(
Для чего?
Відповісти

 світлина Leri 17.03.2018

Перегляд дописуCawka (03.08.2017 – 11:58) писав:

Як правильно підібрати новий акумулятор бо мій навіть року не прослужив(
Купляти не підробку
Відповісти

 світлина Frosea 11.04.2018

А що це за акумулятор, що і року не прослужив?:wacko: Він що, зовсім не заряджує, чи як? Слава богу, у мене все гаразд, у нас машина вже дряхленька, тому акумулятор здох, як і належало:wink2: Купували з чоловіком на https://zapchasti.ria.com/ Брали новенький, бо саме акумулятор бу не дуже хотілося купувати. Працює, як належить, дуже гарний взяли. Подивіться, там великий вибір)

Відповісти

 світлина Samael 13.04.2018

Да бывает такое, что покупаешь вроде и новый, а рухлядь. Запчасти - это такой же бизнес, как и все остальные, и обманов хватает, к сожалению, и подделок. Поэтому лучше покупать что-то дорогое или необходимое со знающим человеком. Особенно девчонкам тяжело, если рядом помощника нету :rolleyes: А сайт это годный, несколько раз тоже покупал там, и свой аккумулятор в том числе. Прошлой осенью еще резину зимнюю там брал. Люблю его за огромный выбор)
Відповісти

 світлина hitrec322 26.04.2018

ось типу гляньте, http://motor4x4.com....uljatory-optima, але вони дорогі, я собі ставив на джип, бо старий остогид вже, стільки проблем було, що просто пішов і купив новий
Відповісти

 світлина Frosea 14.06.2018

Так, вибір тут величезний) До речі по шинам зараз акцій багато бачила тут https://zapchasti.ri...tyre-wheel/tyre. На нашу то поки не треба, в своїх добігає, а ось покупку нової машини ми плануємо. А вже на неї і будемо все купувати :blush: Ще вчора сусід приходив, чула, що чоловік з ним про цей сайт розмовляли, що на автобуси теж шини по акції, а сусід якраз на рейсовому працює. Тільки не розумію, вони що зі своєї кишені ремонтують транспорт? :unsure:
Відповісти

 світлина Samael 14.06.2018

Согласен, если собираетесь брать новое авто, зачем вкладываться в старое пока. Ну только по необходимости, а так лишнего покупать - не вариант. А по сайту, кстати, я акции не видел, надо будет посмотреть. В принципе, мне резину пока не надо, я поэтому и не просматривал этот раздел, а куму надо сказать, он хотел зимнюю купить, пусть смотрит)
Відповісти

 світлина Янатка 04.07.2018

Перегляд дописуKafetka (31.08.2017 – 11:18) писав:

Оце ви і даєте,хто ж купує не знаючи всіх характеристик і нюансів своєї техніки?
Я, например))) Вот я вообще ничего не соображаю в запчастях, постоянно надо кого-то просить помочь. ну а в сервисах раньше тоже, что предлагали. на то головой и кивала. Думаю, что обманывали неоднократно, но что делать, если не разбираюсь) Вот на Запчасти Риа недавно пообщалась по поводу аккумулятора с продавцом, вообще понравилось очень. он мне прямо ликбез провел, люблю, когда человек в теме, а не просто хочет впарить лишь бы продать и заработать. Такие люди становятся моими постоянными продавцами, я по такому критерию и отбираю) Сайт классный!
Відповісти

 світлина Frosea 09.07.2018

А мені знаєте, прямо на сайті допомогли розібратися з цими акумуляторами, дуже багато розповідала людина, що там і до чого) По обраним оголошенням по черзі дзвонила та запитувала. Порадувало, що не спромогалися сплавити, а розповідали і консультували, дуже доступно навіть для мене :blush: Так що я вже з новим акумулятором, і тепер хоч трошки розбираюсь :8:
Відповісти

 світлина Jabalan 21.07.2018

Треба з собою тестер носити з шунтом 0.5Ом (400Вт) - коротимо і дивимося наскільки просідає напруга.
Як мінімум явний брак відсіємо.
Відповісти