Перейти до вмісту

Етер. Середовище електромагнітних коливань

ефір чорна матерія

Повідомлень в темі: 24

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6608 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.10.2017 – 21:23

що ти мене таке банальне питаєш як на шкільному екзамені, глянь у довідник і побачиш
  • 0

#22 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 624 повідомлень

Відправлено 21.10.2017 – 18:15

:facepalm: ... каламар, все ж таки розумніший за тебе бо мовчав як риба про "частоту фотона" ... ))
на відміну від типового неука котрий далі свого носа не бачить ... )
  • 0

#23 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1715 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 21.10.2017 – 22:18

Вітольде, хочеться переглянути матчасть твоєї теорії. Під "матчастю" я звичайно розумію математичний формалізм твоєї теорії, чи як там кажуть. Є такий? Якісь основоположні рівняння. І їхнє виведення. Це зовсім не "взяття на понт" - я генуїнелі зацікавлений чи твоя теорія справді розробляється "як у людей", чи це просто, принаймні покишо, - просто сміливі еротичні фантазії? Якшо є формули, не соромся, викладай. Я наприклад точно не критикуватиму - ібо я "не знав та ще й забув" на полях Вищої Математики.
Віня наприклад вміє переконувати себе, шо він має якісь нові революційні теорії, але окрім цього нічого не вміє. Виявляється він навіть арифметики не вміє. Того від нього не варто чекати формул. А тут же на теревенях навіть TeX прикручений! Колись був точно. Ану зараз перевірю:

:)
Вивалюйте формули, теоретики. :D

Повідомлення відредагував _Ex: 21.10.2017 – 22:19

• 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.10.2017 – 09:54

Перегляд допису_Ex (21.10.2017 – 22:18) писав:

Вітольде, хочеться переглянути матчасть твоєї теорії. Під "матчастю" я звичайно розумію математичний формалізм твоєї теорії, чи як там кажуть. Є такий? Якісь основоположні рівняння. І їхнє виведення. Це зовсім не "взяття на понт" - я генуїнелі зацікавлений чи твоя теорія справді розробляється "як у людей", чи це просто, принаймні покишо, - просто сміливі еротичні фантазії? Якшо є формули, не соромся, викладай. Я наприклад точно не критикуватиму - ібо я "не знав та ще й забув" на полях Вищої Математики. Віня наприклад вміє переконувати себе, шо він має якісь нові революційні теорії, але окрім цього нічого не вміє. Виявляється він навіть арифметики не вміє. Того від нього не варто чекати формул. А тут же на теревенях навіть TeX прикручений! Колись був точно. Ану зараз перевірю: :) Вивалюйте формули, теоретики. :D
аби була математика, то була б теорія. А так то це не теорія. Це таки фантазії але еротичного в них я не бачу. А математика нам потрібна, якісь формули щоб поєднати тиск етеру динамічний і статичний, масу і розміри молекул, а саме головне - час.
  • 0

#25 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 624 повідомлень

Відправлено 22.10.2017 – 19:14

Перегляд допису_Ex (21.10.2017 – 22:18) писав:

Того від нього не варто чекати формул.
Це твоя суб'єктивна думка, а які вони в тебе бувають "самопальні" ми вже бачили ... )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних