Перейти до вмісту

Етер. Середовище електромагнітних коливань

ефір чорна матерія

Повідомлень в темі: 24

#1 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6608 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.07.2017 – 18:35

• 24
давно треба було цю тему відкрити. та я все соромився.
зараз починаю. саме передивляюся серіал відеофільмів на ютубі. Звісно ж москальською без альтернатив.
З ось цього починається:

Кажуть, етер неможливо виявити. Мене дивує таке твердження, бо етер неможливо НЕ помітити! Етер проявляє себе у всьому, все навколо є доказом етеру, і ігнорувати це треба дуже старанно брехати і не червоніти

в третій серії на десятій хвилині показано, що в більярді як тільки розбити стартову позицію куль, то сума векторів їх прудкостей рівна нулю. Віня, подивись обов'язково!

#2 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 08.07.2017 – 22:51

ця тема буде моїм, нікому не цікавим блогом :)
Але почну з питання - яка об'ємна фігура є оптимальною для заповнення простору? по прикладу шестикутника на площині?
як називається така фігура, щоб насип з таких фігур не залишав простору між ними, щоб грані фігур доторкалися при будь якій орієнтації фігури?

1) Велике закриття :) Я закриваю корпускулярно-хвильовий дуалізм, і відкриваю корпускулярно-польовий дуалізм. Хоча в принципі і дуалізму тут ніякого немає.
корпускула і поле - це єдине ціле. Якщо сказати, що корпускула має розміри - значить треба сказати, що в неї є поверхня. Якщо є поверхня - значить це межа середовищ, внутрішнього і зовнішнього, і взагалі до поверхні багато вимог, які не актуальні в мікросвіті. Отож частинка не має поверхні і немає розміру. А значить частинка по суті є поле. А якщо частинка є поле, то воно безмежне, але можна умовно встановити межу цього поля там, де воно рівносильне полю іншої частинки. І якщо в тримірному просторі всюди навколо є частинки-поля, то межі частинок повинні утворювати фігуру, яка в тримірному просторі така ж оптимальна, як шестигранник в двомірному просторі. От тільки я не знаю як називається така фігура, і чи вона взагалі можлива.

то є вимога, щоб всі точки такої уявної межі були на однаковій відстані від центрів своїх корпускул. Але це при рівності енергій цих корпускул, в реальності ж абсолютної рівності між ними бути не може, в якоїсь корпускули більше енергії і її відстань від центра до межі буде більшою. тобто фігури ці матимуть несиметричну, дещо неправильну форму. ну і нехай.

ОЙ!!! Така фігура - банальний куб!!! А я заморочився :)

ОЙ!!! Така фігура - банальний куб!!! А я заморочився :)
  • 0

#3 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 09.07.2017 – 10:19

але потрібна більш оптимальна фігура, в якої відстані між центром і всіма точками поверхні була би мінімальна. при максимальному заповнені простору. ну це щоб уявити як частинки між собою торкаються.
етер у вакуумі ну дуже щільний, і етерони не можуть рухатися вільно. вони затиснуті з усіх боків сусідами. але мають різну енергію, а значить різну відстань від центру до точки рівнозначності сили з енергією іншої частинки. Через таку різницю і утворюється гравітаційна кривизна простору. Ось так я пояснюю викривлення простору. гравітація наслідок кривизни простору, чи причина? Це так само як з електромагнітною хвилею - що є причиною а що наслідком - електричне чи магнітне поле?
Так і з гравітацією і кривизною простору - воно разом і ні те ні інше не є ні причиною ні наслідком іншому.

Повідомлення відредагував Уповноважений: 09.07.2017 – 10:20

• 0

#4 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень
  • Місто:Grand Sweden

Відправлено 09.07.2017 – 18:30

Ефір, етер хгозна.
  • 0

#5 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 09.07.2017 – 18:51

Речовина не може рухатися швидше світла. А от простір - о, простір! Простір - це наше велике ніх*я, який порожній, але може рухатися швидше світла, а ще ця ніх*я може гнутися. Але етеру в ньому немає, та ви шо.... От тільки цікаво, а в якій системі відліку простір рухається швидше ніж швидкість світла? У нас такі системи відліку заборонені. Але галактики віддаляються одна від одної швидше ніж світло. може їх якась чорна енергія розштовхує, але тільки не етер, немає ніяких свідотств існування етеру!

А якби етер був, і був він страшно стиснутий, і вибухнув, то тоді етер би розширювався з прискоренням, але прискорення крайніх етеронів поступово б знижувалося, тобто третя похідна швидкості - менше нуля. І якби швидкість світла була характеристикою середовища, і максимум для речовини утвореної цим середовищем, то не було би обмеження швидкості для самого середовища. і тоді норм, що всесвіт розширюється швидше ніж світло. Чи все ж таки не швидше?
Якщо вже тиск етеру розштовхує галактики в різні боки, і між ними етер є щільніший, то і швидкість світла в ньому більша.
Отож ця гіпотеза етеру виключає можливість руху галактик швидше світла, і наявність горизонту спостережень. електромагнітна хвиля з однієї галактики таки повинна наздогнати іншу галактику, як би вони не віддалялись.
  • 0

#6 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 08:50

Свіжа ідея в гіпотезу етеру!
електричний заряд - це півчастинки, півполя!
от частинки ніби як діляться на менші частинки. А електричний заряд це результат поділу частинки не на окремі частинки а на півчастинки.
електричне поле не буває самостійним! Поле негативного заряду завжди звязане з полем позитивного заряду, такі поля не розділяються на окремі. І дві півчастинки своїм електричним полем зв'язуються в одну частинку, на якій би відстані вони не були!
  • 0

#7 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 09:45

В принципі цій гіпотезі до теорії не вистачає лиш однієї формули. Закон залежності маси частинки від її потенціальної енергії частинки. Бо потенціальна енергія частинки це той базис, який уже ні через що відоме нам не виразити, тут треба копати ще глибше. А покищо це базис.
  • 0

#8 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 13:30

Отож потенціальна енергія частинки . А може не потенціальна, може якимось іншим словом обізвати. Може обізвати словом ефірна енергія.
ефірнаенергія фотона, ефірна енергія протона, інших частинок. Саму назву частинке ефірон чи етерон можна забути і користуватися вже давно всім відомою назвою фотон.
E=mc『2 то є вираз, що базується на кінетичній енергії фотона, і відсутності потенціальної енергії. Тож це мабуть єдиний закон, який заперечується цією гіпотезою. З цього закону слідує, що маса фотона залежить від його частоти. А значить маса фотона також залежить від ефекта Доплера, тобто від системи відліку. Я не знаю як перевірити і довести чи й справді це так, чи маса фотона саме така і чи залежить вона від ефекта Доплера
  • 0

#9 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 14:03

Про одиниці вимірювання. В системі СІ одиниці вимірювання які пов'язані з Землею. Метр, секунда, грам -базою ціх одиниць є людський побут.
для опису етеру взагалі не підходять одиниці, що базуються на речовині. Але інших нам ніде взяти.
але що може нам слугувати кращим еталоном у квантових вимірюваннях?
наприклад у атома водню при переході електрона з другого рівня на перший -довжина хвилі 122 нанометра. Може бути еталоном довжини. еталон маси -маса фотона на цій довжині. Еталон часу - хай буде час, за який електромагнітна хвиля пройде цю відстань 122 нм. Ось так атом водню може бути еталоном одиниць вимірювання
  • 0

#10 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 13.10.2017 – 22:14

закину відео з ютуба. експеремент.

• 0

#11 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4149 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 14.10.2017 – 16:47

Перегляд дописуУповноважений (09.07.2017 – 10:19) писав:

але потрібна більш оптимальна фігура, в якої відстані між центром і всіма точками поверхні була би мінімальна. при максимальному заповнені простору. ну це щоб уявити як частинки між собою торкаються.
http://mathworld.wol...Polyhedron.html
  • 0

#12 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4149 повідомлень

Відправлено 15.10.2017 – 11:20

Перегляд дописуУповноважений (12.07.2017 – 14:03) писав:

еталон маси -маса фотона на цій довжині.
А не замахаєшся масу фотона міряти?
Особисто я би на твому місті, перед тим, як означувати масу через масу фотона в твоїй теорії етеру хоча би визначився, що таке в твому етері фотон. :unsure: Визначся, звідки ти починаєш. Визначся з законами фізики, які у тебе працюють. Напр. якщо етер, це щось пружне, то чи класичною механікою чи квантовою коливання описуватимеш, чи якоюсь своєю.

Повідомлення відредагував kalamar: 15.10.2017 – 11:25

• 0

#13 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 624 повідомлень

Відправлено 20.10.2017 – 16:10

Перегляд дописуУповноважений (08.07.2017 – 22:51) писав:

Отож частинка не має поверхні і немає розміру.
А значить - не існує ... )

А значить частинка по суті є поле.
А морква по суті є трапеція ... ))

... поле, то воно безмежне,
що таке "поле" ?

Перегляд дописуУповноважений (12.07.2017 – 13:30) писав:

... маса фотона залежить від його частоти.
) Що таке "частота фотона" ..? )) може ти відкриєш цю ортодоксальну таємницю, бо каламар так і не зміг ... ))
  • 0

#14 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 20.10.2017 – 16:18

Перегляд дописуVinja (20.10.2017 – 16:10) писав:

) Що таке "частота фотона" ..? )) може ти відкриєш цю ортодоксальну таємницю, бо каламар так і не зміг ... ))
скільки разів за одиницю часу спін фотона знову отримує ту ж саму орієнтацію в просторі.

Перегляд дописуkalamar (15.10.2017 – 11:20) писав:

А не замахаєшся масу фотона міряти?
Особисто я би на твому місті, перед тим, як означувати масу через масу фотона в твоїй теорії етеру хоча би визначився, що таке в твому етері фотон. :unsure: Визначся, звідки ти починаєш. Визначся з законами фізики, які у тебе працюють. Напр. якщо етер, це щось пружне, то чи класичною механікою чи квантовою коливання описуватимеш, чи якоюсь своєю.
а може E=mc2 то неправда, і звідси взагалі не можна масу дістати... а може взагалі Земля плоска а за стіною антарктиди дивні чудовиська живуть :)
а поки що визначився що це якоюсь своєю, на яку в мене розуму немає :)
  • 0

#15 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 624 повідомлень

Відправлено 20.10.2017 – 16:20

Перегляд дописуУповноважений (09.07.2017 – 10:19) писав:

Через таку різницю і утворюється гравітаційна кривизна простору. Ось так я пояснюю викривлення простору.
А може немає ніякого, прости-господи, викривлення простору ...
І ти просто пережовуєш те, що "недожував" Алік* .. )))

*енштейн

Перегляд дописуУповноважений (20.10.2017 – 16:18) писав:

скільки разів за одиницю часу спін фотона знову отримує ту ж саму орієнтацію в просторі.
Що таке "спін фотона" .. ?? Яким приладом фіксують його орієнтацію в просторі ?

Повідомлення відредагував Vinja: 20.10.2017 – 16:22

• 0

#16 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4149 повідомлень

Відправлено 20.10.2017 – 16:37

Перегляд дописуУповноважений (20.10.2017 – 16:18) писав:

а може E=mc2 то неправда, і звідси взагалі не можна масу дістати...
У фотона маса нуль.
Та формула придатна для маси спокою, яка є інваріантом, а фотон не буває в спокої. А так звана релятивістська маса просто непотрібне ускладнення термінології, просто переназивання енергії.
Та формула не така вже й крута, користуйся

Повідомлення відредагував kalamar: 20.10.2017 – 16:42

• 0

#17 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 20.10.2017 – 16:38

Перегляд дописуVinja (20.10.2017 – 16:20) писав:

Що таке "спін фотона" .. ?? Яким приладом фіксують його орієнтацію в просторі ?
не можна дізнатися орієнтацію спіна, не змінивши її. але змінити її просто. постійним магнітом.
  • 0

#18 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 624 повідомлень

Відправлено 20.10.2017 – 18:53

)) Що таке "спін фотона" ... ?? Ти вродиш чи ні ...)
  • 0

#19 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6608 повідомлень

Відправлено 20.10.2017 – 19:33

Перегляд дописуVinja (20.10.2017 – 18:53) писав:

)) Що таке "спін фотона" ... ?? Ти вродиш чи ні ...)
я ж неук, ти вчений
https://uk.wikipedia...%BF%D1%96%D0%BD
https://uk.wikipedia...%82%D0%BE%D0%BD
  • 0

#20 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 624 повідомлень

Відправлено 20.10.2017 – 21:00

Перегляд дописуУповноважений (20.10.2017 – 19:33) писав:

я ж неук, ти вчений
)) Ага ... То яка "частота фотона" червоного світла ? ... ))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних