Перейти до вмісту

Пошук фільмів

Повідомлень в темі: 299

#221 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.11.2009 – 22:11

Перегляд дописуКава з козявками... (6.11.2009 21:16) писав:

десь тут _http://www.kinokadr.ru/allfilms/year/2009/
Виявилося, то "Володар бурь" 2008 року, ги.
  • 0

#222 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.11.2009 – 16:41

Народ потрібна допомога)
ось в чому проблема я шукаю один фільм-казку але назви не знаю. Давно дивилась. Назва шось накштал Залізна людина чи що. Я розкажу суть фільму

було дві дочки старша і молодша. а мама їхня була чи то чарівниця чи що. а їхня магія полягала в тому що якшо вони тримаються за руки то ніщо їх не зачіпить...і От ці дві дівчинки пішли в ліс гуляти і натрапили на печеру.Зайшли туди, а там була відьма якась. і вони взялись за рук и щоб вона їх не чіпала а вона почала їх там спокушати і вкінці злякала молотшу дочку і та втікла. І вселилась та відьма в старшу.
ну і події розвиваються так що молотша шукає старшу і маючи при цьому друзів. і серед друзів був залізна людина чи що, тіпа коп...ось так...поможіть найти цей фільм. буду дуже вдячна)
  • 0

#223 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 12.11.2009 – 18:31

а я задався метою знайти цикл К-9 з білуші...... і фігня аднака вийшла йопт))) може хто викладе d UA-IX з власної фільмотеки плз - буду дуже вдячний....
  • 0

#224 weber

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 18:53

bendera.UA , з трекерами як? На гуртомі є усі частини українською посилання На oday бачив теж правда російською.

Повідомлення відредагував weber: 12.11.2009 – 18:55

• 0

#225 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 12.11.2009 – 19:13

загалом з торентами я якось традиційно не дружу............ але фсе одно дякую.
  • 0

#226 weber

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 19:32

bendera.UA, якщо не горить я думаю міг завантажити (сідерів там небагато завантаження повільне) і викласти десь на обмінник.
  • 0

#227 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 14:00

мені сьогодні згадався японський мультфільм, котрий я бачила у часи ранньої йуності.
згадати назву не можу, от в чому проблема.
гг, постараюся приблизно описати.
коротше, було там таке: дівчинка поїхала з батьками до якогось лісу, чи хз до чого, потім перейшла через тонель і опинилася у потойбічному світі, начебто. там були привиди і все таке. а ще там було гарно.
тра-та-та, не згадаю, що там було далі.
памятаю, як вона влаштувалася працювати до господині чи то бані, чи то якогось готелю. то була жінка у синій сукні, велика й широка, волосся - сиве, ніс - дуже довгий. ще вона була начебто чаклунка, чи що. вміла перетворюватися на ворону.
у цієї жінки була дитина, громадних розмірів. величезних.
дівчинка, головна героїня мультику, мала набирати воду у ванни, в яких потім купалися клієнти. то була настоянка з різних трав. був епізод, коли до них прийшла підозріло схожа на гівно істота. то був дух річок, чи що. просто сильно забруднений. і та дівчинка мала набрати багацько води у ванну. коли та істота помилася, то вона лишила після себе багацько золота. така фігня.
а ще там був дракон. хлопець-дракон. його там ранили, чи що. він хотів врятувати ту дівчинку, повернути її у її світ.
загалом, я мало що з того мультика памятаю. та він був цікавий.
хто знає, що це за мультфільм?
і, якщо хтось знає, де його можна скачати, свистіть.
  • 0

#228 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 22.11.2009 – 14:29

Перегляд дописуWTF? (22.11.2009 14:00) писав:

мені сьогодні згадався японський мультфільм, котрий я бачила у часи ранньої йуності.
коротше, було там таке: дівчинка поїхала з батьками до якогось лісу, чи хз до чого, потім перейшла через тонель і опинилася у потойбічному світі, начебто. там були привиди і все таке. а ще там було гарно.
памятаю, як вона влаштувалася працювати до господині чи то бані, чи то якогось готелю. то була жінка у синій сукні, велика й широка, волосся - сиве, ніс - дуже довгий. ще вона була начебто чаклунка, чи що. вміла перетворюватися на ворону.
дівчинка, головна героїня мультику, мала набирати воду у ванни, в яких потім купалися клієнти. то була настоянка з різних трав. був епізод, коли до них прийшла підозріло схожа на гівно істота. то був дух річок, чи що. просто сильно забруднений. і та дівчинка мала набрати багацько води у ванну. коли та істота помилася, то вона лишила після себе багацько золота. така фігня.
а ще там був дракон. хлопець-дракон. його там ранили, чи що. він хотів врятувати ту дівчинку, повернути її у її світ.
Віднесені привидами.
  • 0

#229 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 14:34

так, саме він.
дякую дуже.
шукатиму, качатиму, дивитимусь.

Повідомлення відредагував WTF?: 22.11.2009 – 14:35

• 0

#230 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 14:42

Перегляд дописуWTF? (22.11.2009 14:00) писав:

"Унесёные призраками"
p.s. Назви українською не знаю.
p.p.s. Спізнився...
  • 0

#231 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 07.12.2009 – 10:33

муторний мульт. Страшнуватий. Але подивитись можна
  • 0

#232 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 20:16

Ніхто не вкурсі уривки якого фільму були пристуні в кліпі Epica - Feint?

• 0

#233 So_Ofo4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 21.02.2010 – 12:00

допоможіть знайти серіал "друзі"-2, 3, 8, 9, 10 сезони..хоча б один) треба з перекладом) звісно, торрент і бажано без реєстрації..)
  • 0

#234 weber

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 21.02.2010 – 13:25

З українським перекладом, є майже на кожному великому трекері, правда з реєстрацією.
  • 0

#235 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 21.02.2010 – 13:30

Перегляд дописуSo_Ofo4ka (21.02.2010 13:00) писав:

допоможіть знайти серіал "друзі"-2, 3, 8, 9, 10 сезони..хоча б один) треба з перекладом) звісно, торрент і бажано без реєстрації..)

http://www.ex.ua/view/48855
  • 0

#236 So_Ofo4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 21.02.2010 – 16:04

Перегляд дописуСаляма (21.02.2010 12:30) писав:

дякую))
  • 0

#237 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 21:36

є тут знавці кіно?

останні дні я мучуся. не можу згадати фільм, який дивилася в дитинстві. Хто зна, може ви зможете пригадати назву.

Фільм, швидше за все, ще радянського періоду. Не пригадую, якою мовою: українською чи російською. Стрічка дитяча, ссеред героїв є мавки і всякі там лісові духи. І серед них затесалася дівчинка звичайна (а може їх пару було). Найважливіше, по чому в дитинстві ми вирізняли цей фільм від інших, коли в кінці фільма дівчинка йшла по полю, то все розвітало за її крокам. То, типу, кульмінація. а потім, якщо не помиляюся усі ті мавки на тому полі танцювали і співали

хто бачив цей фільм?
  • 0

#238 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 14:09

я памятаю коли був малим по 1+1 здається крутили три фільми, де якийсь вчений (?) перетворювався на щось типу Халка (Оо). його було складно випилити але здається в останній частині таки випилили, викинувши його з літака.
чи щось таке. ніхто не знає що це за фільми були?
  • 0

#239 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.06.2010 – 19:21

Перегляд дописуTeo (13.06.2010 15:09) писав:

я памятаю коли був малим по 1+1 здається крутили три фільми, де якийсь вчений (?) перетворювався на щось типу Халка (Оо). його було складно випилити але здається в останній частині таки випилили, викинувши його з літака.
чи щось таке. ніхто не знає що це за фільми були?

фантомас, гг
  • 0

#240 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.08.2010 – 22:26

Пам"ятаю колись дивилась фільм, там ще були хлопчик і дівчинка і хлопчик вмер від того що його покусали бджоли..не підкажете що то за фільм?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних