Перейти до вмісту

Легітимізація бєспрєдєлу системи. Про заборону вк.

Повідомлень в темі: 94

#61 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1278 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.06.2017 – 11:30

kalamar (06.06.2017 – 18:36) писав:

Я ніц в бухгальтерії не тямлю, але

А шкода.

серпинка (07.06.2017 – 08:57) писав:

Організуйтесь з _Ех і напишіть прогу для бухгалтерів))
За одно бухгалтерію освоїте :wink2:

Повідомлення відредагував серпинка: 07.06.2017 – 11:31

• 0

#62 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 07.06.2017 – 13:35

серпинка (07.06.2017 – 08:57) писав:

Організуйтесь з _Ех і напишіть прогу для бухгалтерів))
Еху кажіть, я до програмування стосунку не маю.
Програми для числового комп'ютерного моделювання то вельми специфічне програмування, яке й програмуванням назвати важко.
Але, святе місце пустим не буває, і якщо хтось під шумок розчищає для себе місе від 1с, значить він має що продати на заміну.
  • 0

#63 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1278 повідомлень

Відправлено 07.06.2017 – 13:57

kalamar (07.06.2017 – 13:35) писав:

Але, святе місце пустим не буває, і якщо хтось під шумок розчищає для себе місе від 1с, значить він має що продати на заміну.
Вже є щось
https://buhgalter.co...innovatsiynoyi/
Але ще не готове, як я розумію
http://www.fit.com.u...aign=fit-budget
Зверніть увагу на фото-заставку, навіть кружка з логотипом вже є, отже давно готувалась прога.
Жаль, _Ех мабуть не встигне скласти конкуренцію)

Повідомлення відредагував серпинка: 07.06.2017 – 13:58

• 0

#64 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1623 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 07.06.2017 – 14:35

"buhgalter" :facepalm: от шо за люди, їм наче як пороблено - там де h їх чорти дьоргають ліпити g і навпаки.

я колись хотів написати бухгалтерську програму. потім швидко потух. :D це складно.)))

Цитата

Жаль, _Ех мабуть не встигне скласти конкуренцію)
от ви з мене глузуєте. а я пишу UEFI + OS, на mips! хай і хоббіїстські, всеодно, людей з такими збоченими інтересами в світі на пальцях можна порахувати.)))

А от я не проти, якшо наші програмізди перехоплять собі цей ринок. Навіть за допомогою державних посмикувань.) Всеодно кацапську шпигунську фігню треба було заборонити. А наші хай чухаються.

серпиня, а ти я так розумію, бухгалтер? :)
  • 0

#65 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1278 повідомлень

Відправлено 07.06.2017 – 16:26

_Ex (07.06.2017 – 14:35) писав:

А от я не проти, якшо наші програмізди перехоплять собі цей ринок. Навіть за допомогою державних посмикувань.) Всеодно кацапську шпигунську фігню треба було заборонити. А наші хай чухаються.
Тут ваші погляди з каламарем сходяться, як я розумію :D

серпиня, а ти я так розумію, бухгалтер? :)
З мене такий самий бухгалтер, як з каламаря програміст)
  • 0

#66 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1278 повідомлень

Відправлено 07.06.2017 – 21:44

"buhgalter" :facepalm: от шо за люди, їм наче як пороблено - там де h їх чорти дьоргають ліпити g і навпаки.
_Ех, а чому ти вибрав такий нік і що він таке означає?)

я колись хотів написати бухгалтерську програму. потім швидко потух. :D це складно.)))
Та ну, треба просто нормального бухгалтера, щоб завдання толкове поставив. І в тебе є шанс, бо отой фіт-бюджет годиться для бюджетної бухгалтерії, а 1С для підприємства ще нічим не замінили і видно й не збираються.
З нашим постійно змінним законодавством це дійсно складно. Мабуть простіше підігнати закони під норми ЄС і використовувати їхнє ПЗ. Цікаво на чому вони там працюють і що у них стоїть віндовс/лінукс? До речі, 1С на Лінуксі можна ставити?

Повідомлення відредагував серпинка: 07.06.2017 – 21:33

• 0

#67 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1623 повідомлень

Відправлено 07.06.2017 – 23:36

серпинка (07.06.2017 – 21:44) писав:

_Ех, а чому ти вибрав такий нік і що він таке означає?)
Хе. Мене тоді так часто банили, шо я вже й не знав, шо за нік вибрати. Вийшло багатофункціонально.) Багато чого означав одразу.) Для декого навіть вельми особисте, я так зрозумів.)))
Назараз, головна версія, але вона тобі не видасться цікавою, це нікнейм Виконавчої підсистеми NT, Windows тобто - Executive. Скорочено Ex. Такий собі бос в системі.) Але форум не дає робити нік з двох літер, тож довелося додати андерскоре.
Ще, багато покращених розширених віндових функцій мають цей суфікс, - CreateFileEx тощо.
а ще це просто крутий префікс - excellent, exclusive, extraordinary. :lol:
а ще секс.)))
а ще "ех", кирилично - ех. ех - зітхання, або ех! бодряще шось.)
нічого до пуття не означає вопшім.)

Цитата

Та ну, треба просто нормального бухгалтера, щоб завдання толкове поставив. І в тебе є шанс, бо отой фіт-бюджет годиться для бюджетної бухгалтерії, а 1С для підприємства ще нічим не замінили і видно й не збираються.
Нормальний бухгалтер є, це я просто не потягну осилити бухоблік і складність інтерфейсу тієї програми.) Це треба сісярпників. Вони наваяють. Це мав би бути справді складний програмний комплекс. ФірмА ціла потрібна шоб таке нопейсати.

Цитата

З нашим постійно змінним законодавством це дійсно складно. Мабуть простіше підігнати закони під норми ЄС і використовувати їхнє ПЗ. Цікаво на чому вони там працюють і що у них стоїть віндовс/лінукс? До речі, 1С на Лінуксі можна ставити?
Все у них там стоїть.) Каламар зараз прийде і розкаже, шо в них стоїть тільки лінукс, і "далі з цим тільки покращуватиметься". :D Я чесно не знаю, шо в Европі використовують для цього. SAP може. :lol:

Повідомлення відредагував _Ex: 07.06.2017 – 23:37

• 1

#68 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6471 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.06.2017 – 08:30

а отой набридло рекламований freeU - безпечний?
  • 0

#69 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 12:59

_Ex (07.06.2017 – 23:36) писав:

Все у них там стоїть.) Каламар зараз прийде і розкаже, шо в них стоїть тільки лінукс, і "далі з цим тільки покращуватиметься". :D Я чесно не знаю, шо в Европі використовують для цього. SAP може. :lol:
Це якби не спецслужби. Так що не катить завваження.

серпинка (07.06.2017 – 21:44) писав:

З нашим постійно змінним законодавством це дійсно складно. Мабуть простіше підігнати закони під норми ЄС і використовувати їхнє ПЗ.
Наскільки я розумію в тому то і справа, що такі програми пишуть спеціалізовано під конкретне законодавство. Тобто, євр. ПЗ все одно потрібно буде глибоко пристосовувати. То може є сенс писати своє з нуля. ПЗ 1с пристосоване до наших умов нашими ж програмерами. Тому то ПЗ якби не зовсм російське. Але не переживайте, святе місце не буде пустим. ПЗ платне, знайдуться бажаючі заробляти, якщо 1с справді поженуть.

Повідомлення відредагував kalamar: 08.06.2017 – 12:59

• 0

#70 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 16:04

Власне, там взагалі нема g. Є х і г., Buch Halter, той хто тримає книжку, що якби натякає, що справжнім бухгальтерам, ніякі програми не потрібні.

Все у них там стоїть.) Каламар зараз прийде і розкаже, шо в них стоїть тільки лінукс,

Цитата

Медленно, в течение последующих 5 лет, Microsoft будет форсированно патчить Windows 10, чтобы сделать Steam существенно хуже и сломать его работу. Они никогда не сломают его полностью, но сделают настолько забагованным, что уставшие от этого люди увидят в Windows Store идеальную альтернативу. Именно так они поступили со своими бывшими конкурентами в других областях
:help:
І це навіть не спецслужби.
І оскільки йдеться про величезні бабки, я не думаю, що в Тіма Суїні просто параноя.
  • 0

#71 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1623 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 16:46

kalamar (08.06.2017 – 16:04) писав:

Власне, там взагалі нема g. Є х і г., Buch Halter, той хто тримає книжку, що якби натякає, що справжнім бухгальтерам, ніякі програми не потрібні.
я казав про g в транслітерації тієї програми, подивіться їхній урл. саме buchhalter замість buhgalter, як вони написали, я й казав.

"книга" - це не лише те, про шо ви подумали, як і не лише сувій пергаменту, книги вже давжно зайняли своє поважне місце в компутерах.) поняття еволюціонує, каламаре, еволюція, вона ж існує!)

Цитата

:help:
І це навіть не спецслужби.
І оскільки йдеться про величезні бабки, я не думаю, що в Тіма Суїні просто параноя.
це не параноя, це скиглення. bitching. новбаді керз.

Повідомлення відредагував _Ex: 08.06.2017 – 16:48

• 0

#72 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 17:10

_Ex (08.06.2017 – 16:46) писав:

"книга" - це не лише те, про шо ви подумали, як і не лише сувій пергаменту, книги вже давжно зайняли своє поважне місце в компутерах.)
Неповажне місце. Бо або книжка зверстана як для друку в pdf, або скан з паперової в djvu, або в коппютерних недоформатах.

це не параноя, це скиглення. bitching. новбаді керз.
Це тверезий розрахунок.
Я згоден з вами, років 12 тому мікрософт таке зміг би прокрутити, але тепер не ті часи, мікрософт не монополіст і не зможе заганяти в лок-іни, як колись. Власне провалюється все, за шо вони беруться в останні 5 років. Провалиться і це.
Це просто ілюстація того, що якщо ви комусь продаєте закритий софт, в того хтось, завжди є підстави вас підозрювати, як би ви не клялись, що ви хароший. :wink2: І ця проблема закритого ПЗ вельми серйозна.

Повідомлення відредагував kalamar: 08.06.2017 – 17:17

• 0

#73 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1278 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 22:40

Хе. Мене тоді так часто банили, шо я вже й не знав, шо за нік вибрати. Вийшло багатофункціонально.) Багато чого означав одразу.) Для декого навіть вельми особисте, я так зрозумів.)))
Назараз, головна версія, але вона тобі не видасться цікавою, це нікнейм Виконавчої підсистеми NT, Windows тобто - Executive. Скорочено Ex. Такий собі бос в системі.) Але форум не дає робити нік з двох літер, тож довелося додати андерскоре.
Ще, багато покращених розширених віндових функцій мають цей суфікс, - CreateFileEx тощо.
а ще це просто крутий префікс - excellent, exclusive, extraordinary. :lol:
а ще секс.)))
а ще "ех", кирилично - ех. ех - зітхання, або ех! бодряще шось.)
нічого до пуття не означає вопшім.)
Ще executive.
А з ех.ua нічого спільного?
До речі, чому ex.ua назвали? :)

Нормальний бухгалтер є, це я просто не потягну осилити бухоблік і складність інтерфейсу тієї програми.) Це треба сісярпників. Вони наваяють. Це мав би бути справді складний програмний комплекс. ФірмА ціла потрібна шоб таке нопейсати.
Там багато блоків є. В принципі, в Екселі багато хто веде облік. Він мабуть найуніверсальніший і найлегший, не потребує особливих знань, програмування. Хоча можна й там якісь макроси понавидумовувати, форми поробити.

kalamar (08.06.2017 – 16:04) писав:

Ага, лише ручка, папір і рахівниця. Майже як камінь/ножиці/папір))

Повідомлення відредагував серпинка: 08.06.2017 – 22:57

• 1

#74 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 23:44

серпинка (08.06.2017 – 22:40) писав:

Ага, лише ручка, папір і рахівниця. Майже як камінь/ножиці/папір))
Так то ж справжні бухгальтери, не quiche-eater'и.
Блін "нема нічого жалюгіднішого за людину, яка пояснює свій жарт". :wacko:

Справжні програмісти, до речі, теж не пишуть бухгальтерських програм, вони program right down to the bare metal. Applications programs are for dullards who can't do systems programming.

Повідомлення відредагував kalamar: 08.06.2017 – 23:46

• 1

#75 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1278 повідомлень

Відправлено 09.06.2017 – 14:24

kalamar (08.06.2017 – 23:44) писав:

Так то ж справжні бухгальтери, не quiche-eater'и.
Блін "нема нічого жалюгіднішого за людину, яка пояснює свій жарт". :wacko:
Марк Твен неправий, іноді це навіть дуже мило виглядає :angel:

kalamar (08.06.2017 – 23:44) писав:

Справжні програмісти, до речі, теж не пишуть бухгальтерських програм, вони program right down to the bare metal. Applications programs are for dullards who can't do systems programming.
Це мабуть як _Ех, бос системи)

"книга" - це не лише те, про шо ви подумали, як і не лише сувій пергаменту, книги вже давжно зайняли своє поважне місце в компутерах.) поняття еволюціонує, каламаре, еволюція, вона ж існує!)
Наприклад є книга в Екселі) Воно так і називається книга Excel. _Ех -> Excel :cool2:

Повідомлення відредагував серпинка: 09.06.2017 – 14:32

• 1

#76 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1278 повідомлень

Відправлено 09.06.2017 – 20:20

kalamar (04.06.2017 – 23:47) писав:

Це суть сказаного вами без димової завіси евфемізмів.

Тобто, ви вирішили, що якась вища сила призначила вас рятівником психіки ваших співвітчизників.
Якщо ви поцікавитесь якими словами пояснюють потребу цензури в Кореї, Китаї, ісламських країнах, то слова будуть подібні. Захист співвітчизників від буржуазної розтлінності, насильства, аморальності західного суспільства... варіації будуть тільки в формулюваннях.

В СРСР сказали би.
"Защитить молодежь от тлетворного влияния запада" <_<
Згадала до слова про те, що недавно багато шуму було через "Синій кит".
Так от, у школах вчителі проводили розмови з дітьми. Ніхто не забороняє цікавитись, що це за фігня така (якщо не сказати гірше). Діти повинні вміти себе захищати від подібного.

Повідомлення відредагував серпинка: 09.06.2017 – 20:35

• 0

#77 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1278 повідомлень

Відправлено 10.06.2017 – 16:10

серпинка (08.06.2017 – 22:40) писав:

Ще executive.
Я напевно маю внести ясність)
_Ех,ти мабуть вже зрозумів, що я пропустила найважливіше у твоєму повідомленні)) Просто я пізно побачила, виправити не встигла. Ото не треба було писати слова "не видасться цікавою", я й не вникла. Але ще може винен трохи Уповноважений, коли писав про те, що людина плутає факти з вигадками, я видно піддалась навіюванню. Коротше, не виноватая я)

Повідомлення відредагував серпинка: 10.06.2017 – 16:15

• 0

#78 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1623 повідомлень

Відправлено 10.06.2017 – 16:25

не парся, головна частина там була "бос в системі", і ти її одразу побачила. :D
  • 0

#79 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1623 повідомлень

Відправлено 10.06.2017 – 22:46

ось щойно побачив в інтєрнєтє, каламаре, це лише мені так здається. чи він і справді схожий на нього? :D
Зображення
  • 0

#80 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 14.06.2017 – 12:43

_Ex (10.06.2017 – 22:46) писав:

ось щойно побачив в інтєрнєтє, каламаре, це лише мені так здається. чи він і справді схожий на нього? :D
Зображення
На кого? На Столмана? Мало схожий.
Зображення

_Ex (05.06.2017 – 20:35) писав:

* - a як ще інакше назвати використання тексту для купи протоколів. програми увесь час розгрібають вал рядків, спілкуючись одне з одним, тоді як могли б це робити в 10 разів швидше за допомогою бінарних протоколів. HTTP, FTP, MIME. SMTP і купа інших, особливо з верхніх рівнів TCP/IP стеку. таке могли вигадати лише уніксоїди. >_>

в такій атмосфері якість не народжується.
Ех, це нерозуміння вами деяких базових речей про світ, це навіть не програмування.
Розуміння якості вами і корпорацією кардинально різне. Для корпорації якісний софт це софт який дозволяє заробити найбільше грошей, все. Роздрукуйте собі, і причепіть над монітором, щоб вивчити. Тільки в тому випадку, коли є конкуренція, розуміння поняття якості корпорацією може бути близьким до вашого, така природа капіталізму Ех, це економіка, нічого особистого.
Якщо ви про протоколи говорите, то закритий протокол скайпу приклад.
Корпорації вигідно зробити свій закритий недокументований протокол стандартом де факто, бо ви не зможете написати свого клієнта під той протокол, і не зможете конкурувати з клієнтом корпорації. А це більше грошей для корпорації. Далі контролюючи ПЗ яке працює з закритим протоколом, корпорація контролюватиме трафік і ви муситимете використовувати сервера корпорації централізовано. Це ще більше грошей для рорпорації. При витісненні з ринку всіх конкурентів можна буде піднімати ціни за послуги. Ще більше грошей. Так що вчіться писати якісний корпоративний софт. :wink2: Єдиним критерієм оцінки якості якого є кількість бабок, які він приносить.
Ми би взагалі не мали інтернету в такій формі, як тепер, якби то робила велика корпорація. Як за доступністю, так і за поширеністю. Напр. корпорації було би вигідно тримати ціни за інтернет тим самим стримуючи його поширення.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.06.2017 – 12:47

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 6

0 користувачів, 6 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua