Перейти до вмісту

Галичина та Волинь. Чи є шанс не зкацапитись?


Повідомлень в темі: 15

#1 емігрував у кращий світ

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 157 повідомлень

Відправлено 18.05.2017 – 14:57

 • 7
Де-факто України не існує. Де-факто "українців" не існує.
Існує держава Рускій Мір (в УкрАінє) - по аналогії з Камсамольская Правда (в Украінє) чи територіальне тимчасове утворення Малороссіі та Західної України. "Українець" - штучне поняття, яке не стало реальністю.
16 травня 2017 року, стало зрозуміло, що населення, яке проживає на території України, аж ніяк не можна охарактеризувати чи дати ідентичність як "українці".
18 мільйонів жителів України зайшли в мережу Вконтактє, щоб винести дорогоцінні речі зі своєї рідної хати.
95% населення, найактивніше і наймолодше, а саме майбутнє цих територій, від 10 до 40-45 років в такий спосід позначили себе як "малороса" або навіть "руского". Їхній світ - це рускій мір вконтактє: рускі тексти, рускі картінкі, рускі пєсні, рускі пріколи, рускі відосікі і тд. Щоденне вживання цього продукту сформувало з них кацапів, байдуже, за зовнішніми ознаками вони відрізняються від москалів -носять вишиванки, знають гімн та мову - але в душі вони перповнені кацапізмом. Це не українці.
Української ідентичності немає, сформувати таку не було кому, або ж просто це не дали зробити.
Рускому міру Малоросії виявилось мало. Він взявся активно окацаплювати Галичину у 2014 році. Знищуючи молодих, активних галичан з галицькою ідентичністю в Донбасі, натомість переселюючи в Галичину 100% руским міром із того ж таки Донбасу. Заміщення населення малороських земель замість автохтонного на кацапське - цей фінт вже не раз успішно застосовувала Російська Імперія, і вона це робить знову, цього разу заселяючи кацапами західноукраїнські землі.
Чому лиш Галичина та Волинь? Бо Закарпаття, де-факто, вже втрачено. Де-юре, то буде оформлено в наступні 5-10-15 років, може скоріше. Те ж саме з Буковиною. У 2010 році, в темі про розпад України, я зазначав, що схід і південь де-факто не є Україною. Більшість учасників тої дискусії воліли натягнути рожеві окуляри, так само рожеві окуляри прагнуть натягти нині галичани. Я і не сподівався, що схід і південь (Донбас і Крим) оформлять сво. приналежність до руского міра так швидко - через 4 роки. 3 роки після війни показали, що насєлєніє не прагне ідентифікувати себе як "українців" і продовжує залишатись частиною російської імперії. В наступному пості про це буде більше.

#2 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7082 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.05.2017 – 17:38

Перегляд дописуSpitsbergen (18.05.2017 – 14:57) писав:

Рускому міру Малоросії виявилось мало. Він взявся активно окацаплювати Галичину у 2014 році.
у 1939 році почалося.
шанс не зкацапитися лише за умови ополячення яке почалося близько 700 років тому
зливайте воду
 • 0

#3 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2095 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 19.05.2017 – 08:46

У нас в місті, кажуть, наступного року дві школи - мою і 11-ту (остання - це вершки, иліта) переводять на українську мову. Отако.
Галичани окацаплюються найшвидше по Києвах, швидше за інших. Але Галичина і Волинь не окацапляться. Проблема в іншому - занадто відстала економіка і всі супутні діла - люди роз'їжжяються по заробтіках, нема ніякого прогресу зросту, крокодил не ловиться. кокос не росте. Це створює фактичне неіснування. Ані самим собі ані іншим ми нецікаві, ми не локомотив ми не модні ми не завалюєм інших нічим не вражаєм, нас наче й нема зовсім. да, і письменників наших ніхто нічим не нагороджує. нобелевими преміями. економічний ріст змінив би це. і нація б прокинулась, стала б самоповажніша і поважена іншими. а так, навіть найменш покоцана денаціоналізацією західна частина країни всеодно здепресована. читав ось недавно OLX оголошення, навіть чуваки з Калуша дають оголошення кацапською. ідіоти. ця забиченість через економічну деперсію. хай там як це звучить, але більшість любитиме свої "корені" і шось робитиме в сторону їхнього покращення якшо з ними шось не так (з ними шось не так), лише якшо репрезентант цієї ідентичности (держава) шось робитиме для тієї більшости в матеріальному плані.
 • 0

#4 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7082 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.05.2017 – 09:16

Перегляд допису_Ex (19.05.2017 – 08:46) писав:

У нас в місті, кажуть, наступного року дві школи - мою і 11-ту (остання - це вершки, иліта) переводять на українську мову. Отако.
а вчителів як переведуть на державну мову? так що ця зміна нічого більш як заголовок в новинах.
 • 0

#5 Тимофій

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 351 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2017 – 09:44

Перегляд допису_Ex (19.05.2017 – 08:46) писав:

Проблема в іншому - занадто відстала економіка і всі супутні діла - люди роз'їжжяються по заробтіках, нема ніякого прогресу зросту, крокодил не ловиться. кокос не росте.
В 1900-1930 економіка теж була "відстала", але були дух, звитяга, завзяття. Були ідеї, за якими йшли мільйони українців.
Сучасний матеріялістичний світ не пропонує ідей сучасній людині крім "набити шлунок", "накупити барахла". Ось і вся ідеологія бариг що місцевих, що заокеанських, що європейських.
Економічний ріст не замінить ідею, не дасть сенс і мету. Зростання економіки 2001-2008 не призвело до суттєвих змін суспільства.

Повідомлення відредагував Тимофій: 19.05.2017 – 09:46

 • 0

#6 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2095 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 19.05.2017 – 10:11

купка патріотів була. і зараз вона є. мова йшла за масовку. їй шоб любити батьківщину, треба матеріальний стимул. так би мовити.
 • 0

#7 Тимофій

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 351 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2017 – 14:53

Цитата

Замість «Духа Істини» і його волі - поставили волю необмежених людських інстинктів обездушеної людини. Руссо проголосив, що людина сама по собі добра, майже безгрішна, і аби її лиш не псули «обставини», «суспільство»... Коли ж вона зледачіє, то винна не вона, а середовище... Одним словом - людина за свої вчинки не відповідає. Може робити що і як хоче, не маючи жодної над собою дисципліни, не стримана ніякими правилами в своїх плотських інстинктах і забаганках. Бо дисципліна «тільки псує» свобідну людину... Так зване людське щастя стало для матеріяліста щастям фізичного добробуту, комфорту, насолоди й забави свого фізичного «я», її відповідальність перед законом Вищої Сили, - касувалася; а без цього гине дисципліна людини, гине лад в спільнотах людських, а самі люди обертаються в отару домашньої худоби, або в звірів. Для отари ж потрібний чабан з києм, а для звірів - рушниця вартового. Без одного чи другого наступає анархія, стан, до якого з блискавичною скорістю наближається наша теперішня цивілізація, а перед чим перестерігав Сковорода.

Сковорода учив, що помиляється матеріяліст, думаючи, що існує тільки видимий, сприйманий нашими фізичними змислами світ. Існує ще світ незримий і якраз в нім, в цім незримім світі криється сила, що рухає і кермує всім. Він пише: «Розкладай перед сліпим все що хочеш, кільки хочеш - все для нього пусте. Він може тілько помацати щось, а без дотику нічого не розуміє. Кілько разів чуємо ми про повітря? Скілько разів чуємо про воду і про дух? Чи не на повітря спираються птахи? Воно твердше від заліза. Одначе кожний скорше спостереже дерев’яний мур, а повітря уважає за порожнечу. Чому? А тому, що його не можна так легко сприйняти фізично, змислами. Мур скорше намацаєш. Скорше спостережеш різні барви, а повітря безбарвне. Одначе кріпше від каменя і заліза. А таке потрібне щоб дихнути, без нього не можна жити, як і всяке діло без думки й ідеї його, ніщо є.
І так ми слабшу річ беремо часто за більш дійсну. Чому? Тому, що не сприймаємо невидимого. За видимим - мур на вид грубший і густіше нашим очам бовваніє, а повітря більш для ока укрите, хоч і основне є, а здається ніби в нім зовсім нічого нема сили. Хоч воно жене кораблі, рухає морями, ламає дерева, крушить гори, всюду проникає...»


Назверх ці думки Сковороди про примат духа над матерією, невидимого над видимим, Бога - над плоттю, видаються абстрактними, засухими? Але ж бо з них випливає ціла страшно актуальна наука про суспільність, етика Сковороди, його жадання і дороговкази щодо тутешнього земного життя, - як одиниці, так і цілої національної спільноти. Так само, як з сухої науки Карла Маркса - вийшла ціла диявольська система комуністичного порядку життя, ціла система чітко практичних постулатів і канонів для одиниці, - для підсовєтського кріпака, і для підсовєтської «общественности», велетенського примусового совхоза...
Взагалі т.зв. практичним людям треба пам'ятати, що нема практики без емоцій, ідеології без теорії, ні чину без думки, ні акції без ідеології. Без «Капіталу» Маркса не можна собі уявити комунізму. Без Магометового «Корану» - не можна собі уявити воюючого ісляму. Без Руссо - не зрозуміємо французької революції, ні Наполеона. І без Євангелії - не повстало б християнство...
В кожній людині, пише Сковорода, є дві натури. - Божа і плотська. Коли людина вірить, що створено її по образу і подобію Божому, то вона прагне жити і поводитися по Божому. Коли ні - то є вона лише не надлюдина, а над малпою якимсь супер-ґорилем, без героїки, зобов'язань, без етики. - стає двоногою худобою. Тоді людина кориться (каже Сковорода) своїй «сліпій натурі» нерозуму, з її «прихотями» лже-еліти і «забаганками». Така людина віднімає силу і честь, буття і славу нематеріальному благому Духу, а замість того обожає мертві стихи, маску тлінь. До них приліпляється своїм серцем, своїми думками. А «злі думки с носіями зерна злих діл». Хто не живе по натурі, натхнутій Богом, той «вибирає собі вожатим скотську і сліпу натуру», той руйнує свій організм. «Суспільство, - пише Сковорода - це те саме, що машина. Зараз в ній повстане замішання, коли її частини відступлять від того, до чого вони своїм майстром-будівничим зроблені».
Це власне, є те замішання, яке ми обсервуємо в тім домі божевільних, що зветься цивілізованим світом. Те фатальне замішання - ДЕМОКРАТІЯ, яке Сковорода бачив вже 200 літ тому, - його початки.
Всю увагу своєї науки зосереджує Сковорода на тій еліті, якої, на думку Сковороди, головна мораль в тім, що держати суспільність - на її провідній верстві і високій якости. Серце і розум правителів повинні бути вільні від турбот про буденні справи, вільні від дрібних «печалей житейських». Сковорода пише: «Скажім є сином Страховим: «Чим може умудритися той, хто тримає рало? «Його думки і розмови про бики, про свиней, про корм для худоби... Правда, що суспільність без них не насилається, але не можуть вони бути у раді, яка всім лад тримає».
Але катастрофа наступає для суспільства, коли ті, що мають його, - думками і серцем приліпляються до своєї - «не Божої» - а «скотської натури», до «видимого і тлінного». прагнучи вислуговуватися чужим панам «за ласки многі і немногі» (Шевченків образ «дулі», чи хай «хоч пів-дулі»), вдаватися в «чужі правди» з корисливих міркувань, чи замість «вибраних», «ліпших» людей, - спиратися на «зграю льстивих фаворитів»; а людей «цнотливих» і «лучних» віддаляючи від суспільства у своїй «гонитьбі» за «ілюзорною фортуною» чи власною «славою», часом і за тою «поганою славою», про яку співається в стародавніх піснях:
«Ой пішла та слава, та погана слава, по світу ходити, людям лихо робити».
Ввесь цей «зміст сутьскости», який мотивами мудрості бринить в етиці Сковороди, так нагадує образ феноменів питомих часом і нашим, і таких актуальних... Нагадує людей і явища, які вкладаються у візію сучасної демократії, такої по духу далекої до традицій етики і навчань Сковороди, далекої до глибоко закорінених тих же традицій в нашій національній моралі, як моралі типово ідеалістичній.

Розпад суспільства наступає, коли на його чолі опиняється каста фарисеїв, обманців і лицемірів, людей, що женуть за особистим, за матеріальним; каста правителів безхарактерних, без чести, без совісти, без голосу Божого в своїм серці; людей, які гонять за видимим, заглушуючи в собі голос Невидимого. «Цілі республіки падали», каже Сковорода, через те, що правителі їх мали за ідола матерію.
Дороговказ Григорія Сковороди нашій сучасності
 • 0

#8 емігрував у кращий світ

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 157 повідомлень

Відправлено 20.05.2017 – 17:09

Я розумію, чому Польща розпрощалася з надією повернути собі всхудні терени.
Бо ЄС. Але своє вона візьме, а саме людський ресурс. Карти поляка і грандіозна еміграція молодих та активних на навчання і працю до Польщі є ознакою того, що Західну Україну Польща віддала кацапам. Крім того кацапи скуповують бізнес і житло в зах. Україні. Це тенденція, наслідки якої не за горами.
Отже. шансу нема. Думав заглубитися в тему, але не бачу потреби. Все вже зрозуміло, пункт при якому нема вороття пройдено. Здравствуй, кацапскій мір.
 • 0

#9 Fuckthat

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 169 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Afghanistan

Відправлено 08.07.2017 – 16:53

Якщо перейдуть на латинку та на мову білих людей - все ок. Якщо ж і надалі бавитимуться у кирилицю, релігії, націоналізм, молитимуться румунським вождям, та єврейським пацанчикам себто залишаться у руслі україно-російського невігластва, коріння якого сягає Києва та Москви - ото здійсниться заповітна мрія: українська/російська/татарська мова неважливо, чапати нарешті приєднають їх до свого світу. Адже поганий той кириличний носій, що не муслім. Тюрки мають сповідувати правдиву релігію.

Повідомлення відредагував Quicksilver: 08.07.2017 – 16:54

 • 0

#10 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2095 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 08.07.2017 – 20:20

tac, zviciaino, perekhïd na latincu zmïnití vse. Ja navïtí maju naicrascij jiji variant, osí sidiu zhaduju, taca pricolína ^^ I jac ja mïgh splutati spitza z shiferom?
 • 0

#11 scythian

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 13 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Токіо

Відправлено 25.07.2017 – 07:36

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (18.05.2017 – 14:57) писав:

У 2010 році, в темі про розпад України, я зазначав, що схід і південь де-факто не є Україною.
Що за відкритий сепаратизм на форумі?
 • 0

#12 Fuckthat

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 169 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Afghanistan

Відправлено 25.07.2017 – 09:42

Перегляд дописуscythian (25.07.2017 – 07:36) писав:

Що за відкритий сепаратизм на форумі?

Сепаратизм є вигадкою рабських держав. Не може існувати нічого святішого за право нації на відокремлення. То є закріплене в ООН. Держави-паразити на кшталт України та Росії усіляко гальмують процес розвалу цих двох недолугих створінь.
 • 0

#13 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7082 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.07.2017 – 11:29

Перегляд дописуQuicksilver (25.07.2017 – 09:42) писав:

Сепаратизм є вигадкою рабських держав. Не може існувати нічого святішого за право нації на відокремлення. То є закріплене в ООН. Держави-паразити на кшталт України та Росії усіляко гальмують процес розвалу цих двох недолугих створінь.
назви держави не паразити. цікаво дізнатись чи є такі.

а як щодо права на окупацію? а міграція по суті є та ж окупація, навіть якщо законно приїхав, купив нерухомість, став жити на новому місці - по суті то теж окупація.
 • 0

#14 Fuckthat

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 169 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Afghanistan

Відправлено 25.07.2017 – 15:42

і в Україні.
Засуджувати це - є маразм, окрім випадків, коли то рука Кремля, однак рука Кремля відтепер ввижається ледь не у власному мозку. Проте, варто пам'ятати, що ця рука наполовину пошита з київської руки: бо те ж саме православ'я, кирилиця, ненависть до білих людей та прав людини. ВАС об'єднує набагато більше.

По-друге, можна назвати сучасні держави не паразити. Країни Скандинавії. Там найвищі соцгарантії, вимоги до екології та прав людини, хороше економічне забезпечення. У минулому всі держави або прагнули до розширення або жили на невизначених кордонах та з невизначеним статусом. І всі паразитували на населенні, у Зах. та Пів. Європі то швидко закінчилося у порівнянні з півднем та сходом.

Міграція - то є природня окупація. Нікуди не втечеш, то є людський інстинкт. Головне, щоб у гідному суспільстві не існувало осіб, що воліють перетворити його на паразитарне. Вони є завше, авжеж, але втілити свої мрії не у змозі.

Шкода, такий довгий текст писав, форум глюканув. Хай адміни виправляють, чесно, [ex]а тут у мене є повноваження потерти матюки[/ex]. Висловлюючись вашою мовою. Це ж у вільному суспільстві цензура не існує.

Повідомлення відредагував Уповноважений: 25.07.2017 – 16:42

 • 1

#15 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7082 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.07.2017 – 16:46

Перегляд дописуQuicksilver (25.07.2017 – 15:42) писав:

По-друге, можна назвати сучасні держави не паразити. Країни Скандинавії. Там найвищі соцгарантії,
соціалізм то система для паразитів. так що не варіант

Перегляд дописуQuicksilver (25.07.2017 – 15:42) писав:

однак рука Кремля відтепер ввижається ледь не у власному мозку. Проте, варто пам'ятати, що ця рука наполовину пошита з київської руки
а як їй не ввижатися, якщо в час Порошенка саме Медведчук розбагатів так, що навіть Ахметову мало не здасться.

Перегляд дописуQuicksilver (25.07.2017 – 15:42) писав:

пошита з київської руки: бо те ж саме православ'я, кирилиця, ненависть до білих людей та прав людини. ВАС об'єднує набагато більше.
веди зразу до Єрусалиму
 • 1

#16 Fuckthat

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 169 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Afghanistan

Відправлено 26.07.2017 – 08:29

Взагалі-то я за всі роки жодного разу не матюкався на форумі. До цього моменту, бо бачу це вже норма тут з огляду на інших.
Цитувати не можу, браузер не дозволяє, тож просто пишу.

Якщо йдеться про соціалізм, у плані сидіти на соціалі (розумієш про що я?), то в принципі це погано, але з іншого боку, у суспільстві, де корупція мінімальна і праця вже сильно механізована цей соціал може бути додатковою виплатою до основної роботи. Наприклад, у Швейцарії планують щомісяця кожному платити 2,5 євро. Зрозуміло, що з такими виплатами можна розвивати свій внутрішній потенціал не турбуючись про те, де піти заробити. Себто спокійно навчатись. Знання це і є країна, чим освіченіше країна, тим більш відповідальні громадяни, отже й високий добробут.

Про Медведчука, це?))) http://uapress.info/...ews/print/13679 Навіть не сумніваюся, що він розбагатів. Із метою збагачення саме й влаштовують війни. Комбати ВСУ також жирують, на власні очі бачив, кожен як може заробляє. Я таке бачив, що писати тут не буду, а то людям прикриють способи заробітку.

Можна і до Єрусалиму. То у всьому винні жиди?:) Тема ж про незкацаплення. Я вважаю, що кацапізм походить з Києва - до Москви. Під кацапізмом я розумію кирилицю, православ'я, спосіб мислення і життя. Звідки воно до Києва потрапило є інше питання. Однак як могло не потрапити, коли сорі - кирилиця є тюркська писемність. Християнство то складніше. В основному тюркські народи є мусульмани, тут ,вочевидь, спрацювало правило: і рушниця на стіні раз за життя раптом стріляє". Спосіб мислення то корупція, заздрість до сусіда. Всі ці речі є погані.
Щоб зрозуміти наскільки є погані, пропоную порівняти на ґуґль мапах Вологду, де живе чудь - батьки естонців з якимось містом біля Талліна. Або порівняти Угорщину з Марій-Ел.
Ну шо, цивілізація є?)))
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних