Перейти до вмісту

Закордонні заробітки

Повідомлень в темі: 138

#61 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.06.2017 – 18:54

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (17.06.2017 – 11:26) писав:

не ображай серпинку))
От хто, хто, а Неймлес мене якраз ніколи не ображав) Взагалі не пригадую, щоб він когось ображав :angel:

Перегляд дописуNema (18.06.2017 – 18:15) писав:

Думки кудись податись у мене появилися відносно недавно, в цьому році. Не довго думаючи виготовила собі недавно біометричний закордонний паспорт).
Зараз літечко і є себе чим зайняти тут і настрій гарний,
а прийде депресивна осінь-зима і такі бажання воспрянуть з новою силою ).
Інакше як не в якості заробітчанина теплі краї зимою мені не світять(.
Взимку можна пити глінтвейн або гжанець і читати гарячих хлопців на Теревенях) Жартую, звісно.
Якщо клімат не підходить, то це дійсно привід задуматись кудись переїхати.

Стосовно миру і справедливості, то це майже синоніми, в моєму розумінні, з патріотизмом чи націзмом не перепутайте. Те, ящо я захочу змінити мову спілкування чи країну проживання на мир і справедливість в Україні ніяк не повпливає.
Ви в якійсь темі просто писали, що перейшли б на будь-яку мову лиш би війна закінчилась. Тому я це й тут пригадала, бо не пам'ятаю вже в якій темі. На мій скромний альтернативний)) погляд це означає просто здатися. Адже війна якраз і почалась із-за приводу спасіння русскаязичного насєлєнія. "Россия заканчивается там где заканчивается русский язык". Пам'ятаєте? Я розумію, що ваші пориви дуже благородні, але благородністю, порядністю і чесністю іноді користуються бандити, тому проявляти її треба дуже обачно, як на мене. Життя вчить...

І куди це всі подівалися?)
Я вже тут так звикла до чоловічої компанії (ну, Акваріуска зрідка пише), що у мене виробилась вже певна манера спілкування. Хоча дівчата тут були колись ого. Вже й забула, що тут можуть бути такі вразливі натури, як ви. Але хлопці тут може й теж ранімі, просто мужньо терплять і не признаються, що їх тут хтось ображає) Та й люблять вони бійки, чи, як каже Уповноважений, срачі, вибачте на слові.

Повідомлення відредагував серпинка: 18.06.2017 – 18:57

• 0

#62 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 19:45

Перегляд дописусерпинка (18.06.2017 – 18:54) писав:

Ви в якійсь темі просто писали, що перейшли б на будь-яку мову лиш би війна закінчилась.
Це було лиш напів-серйозне висказання), я спілкуюся тою мовою до якої звикла з дитинства,
переходячи на якусь іншу - жахливий акцент.)
А взагалі, теж там писала, я не расистка і не нацистка - спокійно відношуся до різних мов і людей.

Я розумію, що ваші пориви дуже благородні, але благородністю, порядністю і чесністю іноді користуються бандити, тому проявляти її треба дуже обачно, як на мене. Життя вчить...
Ага, стараюся))), не завжди виходить прояв тої обачності... інколи емоції беруть верх.

Я вже тут так звикла до чоловічої компанії (ну, Акваріуска зрідка пише), що у мене виробилась вже певна манера спілкування.
та ну), ще зовсім недавно я тут зустрічала привітну Татку і інших дівчат бачила по різних темах.

Повідомлення відредагував Nema: 18.06.2017 – 19:46

• 0

#63 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 21:01

Перегляд дописуNema (18.06.2017 – 19:45) писав:

Це було лиш напів-серйозне висказання), я спілкуюся тою мовою до якої звикла з дитинства,
переходячи на якусь іншу - жахливий акцент.)
А взагалі, теж там писала, я не расистка і не нацистка - спокійно відношуся до різних мов і людей.
От ви напівсерйозно до цього ставитеся, а Путін дуже серйозно і люди гинуть там на повному серйозі. Таке.

Ага, стараюся))), не завжди виходить прояв тої обачності... інколи емоції беруть верх.
Ага, я ж кажу, ви дуже емоційна, вас на заробітки не можна пускати)

та ну), ще зовсім недавно я тут зустрічала привітну Татку і інших дівчат бачила по різних темах.
Ви просто ржака) Інші дівчата - то тьоті-заробляльниці грошей, вони постять тут всякі ссилочки на магазини, є така професія, лиш назви її не знаю, коротше, є в мене знайома, яка таким "неподобством" колись займалася)
А Татка тут майже не пише)

Повідомлення відредагував серпинка: 18.06.2017 – 21:02

• 0

#64 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 21:46

Перегляд дописусерпинка (18.06.2017 – 21:01) писав:

От ви напівсерйозно до цього ставитеся, а Путін дуже серйозно і люди гинуть там на повному серйозі. Таке.
Я писала, про напівсерйозне висказання, а не про ставлення взагалі.
Звісно, що і люди гинуть і війна... тільки ж мова конкретних людей там ні до чого.
Там політика задіяна + історія + відмивання грошей, а мова - це тільки бла-бла-бла)) для вух "промивання".
І від того, що люди забалакають відразу українською ніц. не зміниться, на жаль.(((

Але, не хочу я спілкуватися на теми політичні.
Не дуже то я розуміюся в тому всьому...
Вважаю тільки, що не варто ненавидіти співгромадян тільки за те, що вони не вміють спілкуватися українською.
І російськомовні є підтримують Україну.

Мене тільки зараз цікавить... Ви, серпинка, перечитали і памятаєте майже всі мої дописи в різних темах ))
крім того, ви володієте різною інформацією про мене, яку я не вказувала ніде, типу

Перегляд дописусерпинка (18.06.2017 – 21:01) писав:

Мені здається, ви не обтяжені дітьми)
Може, ми землячки і знайомі в реальному житті?
Ви бува не з Ковеля? признаватися не хочете?
  • 0

#65 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 21:50

Та ні, Свєта, у мене просто пам'ять хороша) Чесно.
  • 0

#66 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 18.06.2017 – 21:52

- шо ти думаєш про пастаянства скорасті свєта?
- я не свєта.

серпинка, нашо ти тролиш нему, вона й так вже комплексує неабияк (я це відчуваю, навіть не будучи в ковелі). це єдина справжня людина яка тут останнім часом затрималась. не роби так. давай краще сюсі пусі з нею, як з акваріускою.

Повідомлення відредагував _Ex: 18.06.2017 – 21:54

• 1

#67 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 21:52

І інтуїція трохи.
  • 0

#68 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 22:07

Перегляд допису_Ex (18.06.2017 – 21:52) писав:

вона й так вже комплексує неабияк (я це відчуваю, навіть не будучи в ковелі).
на основі чого такі відчуття?)

Перегляд дописусерпинка (18.06.2017 – 21:50) писав:

Та ні, Свєта, у мене просто пам'ять хороша) Чесно.
Повірю, покищо.)

Повідомлення відредагував Nema: 18.06.2017 – 22:05

• 0

#69 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 18.06.2017 – 22:21

хто ж вам видасть секрети тих основ.
  • 0

#70 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 22:24

Перегляд допису_Ex (18.06.2017 – 22:21) писав:

хто ж вам видасть секрети тих основ.
неправда то.))
  • 0

#71 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 22:25

Перегляд дописуNema (18.06.2017 – 21:46) писав:

Я писала, про напівсерйозне висказання, а не про ставлення взагалі.
Звісно, що і люди гинуть і війна... тільки ж мова конкретних людей там ні до чого.
Там політика задіяна + історія + відмивання грошей, а мова - це тільки бла-бла-бла)) для вух "промивання".
І від того, що люди забалакають відразу українською ніц. не зміниться, на жаль.(((
Якщо мова - це лише бла-бла-бла, то чому російську так активно насаджували?

Перегляд дописуNema (18.06.2017 – 21:46) писав:

Але, не хочу я спілкуватися на теми політичні.
Думаєте, я хочу. Ви просто провокуєте) Я тут і половини своїх думок не пишу, які у мене виникли з багатьох затрагиваемих питань. Але ліпше вам не знати, бо ще дійсно втечете.
  • 0

#72 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 22:49

Перегляд дописусерпинка (18.06.2017 – 22:25) писав:

Якщо мова - це лише бла-бла-бла, то чому російську так активно насаджували?
Я не знаю чому,
складається врження, що для того і насаджували... щоб спровокувати тепер ненависть і мовні конфлікти в Україні і між українцями.
Я знаю сім'ї (зі Львова, Києва), в яких чоловік і дружина різними мовами розмовляють (українська-російська) і не мають на цьому підгрунті жодних конфліктів, ніхто нікого не намагається перевчити, всі розуміють один одного. Мій родич минулого року одружився з росіянкою, з півночі Росії до нас приїхала жити, розмовляє, як вміє - російською, чоловік - українською і теж чудово живуть.
Не буду я більше на мовно-політичні теми вести дискусії, бо ще заблокують. І нікого я не провокую.
Теми політики і релігії - це єдині 2 теми на які я уникаю спілкування і дискусій, бо ніколи нічим хорошим дискусії на подібні теми не закінчувалися.))

Повідомлення відредагував Nema: 18.06.2017 – 22:50

• 0

#73 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 15:16

Перегляд дописуNema (18.06.2017 – 22:49) писав:

Я не знаю чому,
складається врження, що для того і насаджували... щоб спровокувати тепер ненависть і мовні конфлікти в Україні і між українцями.
Та ні, щоб знищити українців у кінцевому результаті, або перетворити їх на другосортний народець, що прислуговуватиме величнішій нації.

Я знаю сім'ї (зі Львова, Києва), в яких чоловік і дружина різними мовами розмовляють (українська-російська) і не мають на цьому підгрунті жодних конфліктів, ніхто нікого не намагається перевчити, всі розуміють один одного. Мій родич минулого року одружився з росіянкою, з півночі Росії до нас приїхала жити, розмовляє, як вміє - російською, чоловік - українською і теж чудово живуть.
Йдеться про мову на міждержавному рівні, а не внутрішньосімейному.

Не буду я більше на мовно-політичні теми вести дискусії, бо ще заблокують. І нікого я не провокую.
Теми політики і релігії - це єдині 2 теми на які я уникаю спілкування і дискусій, бо ніколи нічим хорошим дискусії на подібні теми не закінчувалися.))
На роботі у колективі ці теми справді краще не піднімати, щоб не псувати колективну атмосферу. Була в нас одна бабенція..., любила дуже Януковича, аж піна з рота йшла, так його вихваляла колись. Тепер на пенсії вона. Цікаво, чи тепер так самом його любить. Але ж теми релігії і політики теж потребують обговорення. І в неті це робити легше, ніж напр. за святковим столом))
  • 1

#74 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6685 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.06.2017 – 15:35

Перегляд дописусерпинка (19.06.2017 – 15:16) писав:

Та ні, щоб знищити українців у кінцевому результаті, або перетворити їх на другосортний народець, що прислуговуватиме величнішій нації.
ми вже давно навіть не третій сорт, а брак.
стати другосортним народом - то величне досягнення, ми не зможемо.
  • 0

#75 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 16:06

Перегляд дописусерпинка (19.06.2017 – 15:16) писав:

Але ж теми релігії і політики теж потребують обговорення.
Не тут, не зараз, не в цій темі ))

Повідомлення відредагував Nema: 19.06.2017 – 16:07

• 0

#76 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 18:36

Перегляд дописуNema (19.06.2017 – 16:06) писав:

Не тут, не зараз, не в цій темі ))
Добре, ти можеш не приєднуватися) Але звучить обнадійливо)

Перегляд дописуУповноважений (19.06.2017 – 15:35) писав:

ми вже давно навіть не третій сорт, а брак.
стати другосортним народом - то величне досягнення, ми не зможемо.
Не хочемо, я б сказала.
  • 0

#77 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 18:48

Перегляд дописусерпинка (19.06.2017 – 18:36) писав:

можеш не приєднуватися)
не буду.
В цій темі я тільки про закордон)
  • 0

#78 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 20.06.2017 – 22:08

Цитата

Свєта
Сьвєта
Нема, ти Свєта?
є 2 жіночі імені, які я не сприймаю. свєта і таня. з підліткового віку.
таня. в школі було пару молодших тань - в 12 років вж стали шльондрами.
потім в армії здибав одну таню. мало того шо спіздила мою джінсову курточку, то ще й потім як виявилось хуєту якусь мала. як добре, що я її так не виграв. потім таня родичка. теж з малолєтсва прийнялась гуляти. ще живе таня по сусідству, але про ню ніц не знаю, життям тутешнього соціума не цікавлюсь.
сьвєта. сьвєти в мене попадались (ну не в мене, а знайомі) одні істерички. раз пробував пріударіть за однов, але як я вж сказав істеричка дай боже, ще й тупенька на додачу.
однокласниця була сьвєта - теж мені не сподобалась. ну і знов таки по сусідству є сьвєта. теж атас, ігнор обопільний.
був час, коли я від нєфік дєлать і чисто по любопитству, тусувався на сатй занйомств. так от, першим ділом я дивився на імена, а не на фотки. сьвєти і тані для мене не існували.
а взагалі, то окрема цікава тема, яке імя на сз баби обирають собі - я вже був настільки наловчився давати психопортрет по імені, шо піпєц. навіть не спілкуючись, глянувши на імя і краєм ока на фотку або й зовсім не дивлячись, знав що там за людина. перше враження було правельно, але одного разу я дав маху, себто зробив виняток із свого правила, і сказав собі - а вдруг....
я навіть не знаю, які мені імена подобаються... якісь всі нейтральні, до смаку не лягають, хоча років 15 мені вже похуй на них
  • 0

#79 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 20.06.2017 – 23:36

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (20.06.2017 – 22:08) писав:

я навіть не знаю, які мені імена подобаються... якісь всі нейтральні, до смаку не лягають, хоча років 15 мені вже похуй на них
Може чоловічі?
  • 0

#80 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 21.06.2017 – 05:11

Ет... ще про імена тут не спілкувалися -_- кому яке подобається.
Представлялася я в іншій темі - туди і з коментарями.
Головне, що мені подобаєтья моє ім'я і іншого я не хотіла б .

Повідомлення відредагував Nema: 21.06.2017 – 05:14

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних