Перейти до вмісту

Закордонні заробітки

Повідомлень в темі: 138

#41 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.06.2017 – 09:12

Перегляд дописусерпинка (14.06.2017 – 23:21) писав:

державні працівники зможуть заплатити за навчання, житло для своїх дітей, не потрібно буде їхати їм на додаткові заробітки, приструнить підприємців, які платять своїм працівникам мінімум, бо держава за аналогічну роботу платить ще менше, нема смислу платити набагато більше за мінімалку.
Але знаючи механізм відкриття власної справи, можна її відкрити і тут, кредити ще ніхто не відмінив)).
Ой, і коли ж це таке настане і чи побачить ці переміни моє покоління?
Коли не буде масового безробіття, українці не матимуть поділу на класи і не дуритимуть собі подібних для власного збагачення.
Коли мир і справедливість візьмуть верх...
ой, багато можна писати, та не думаю, що комусь цікаво читати :) .
З кредитами в наш сумнівний час, напевне, вже мало хто зв'язується і рекомендувати не буду))

Звичайно, перехід від радянського лівого мислення (коли держава всім роздавала житло безкоштовно) до західного правого (на все ти маєш заробити своїм горбом/умом/тілом) нелегкий.
Не всім і не завжди держава надавала житло безкоштовно. Для прикладу, щоб мати можливість мені зараз мати житло в передмісті, батьки моїх батьків все життя працювали в селі, щоб спільними зусиллями придбати це житло для моїх батьків за кілька років до мого народження. І то добре що встигли, бо в період мого народження, зароблені чесною і тяжкою працею всього життя гроші багатьох людей просто втратили ціну.(
Але комусь і справді видавалося житло безкоштовно.

Та ну, не лукавте) Ви писали, що вас поперли з місцевого форуму)
Не зараз і не в цій темі.)
А взагалі, я порядна людина, люблю правду писати... мені нема кого (чого) боятися чи соромитися, вказуючи свої сучасні і попередні координати.
Але, якщо, при моїй появі, на комусь "шапка горить" чи тіло плямами покривається, то це ж уже не моя вина. :wink2:

Прийдеться спілкуватись з тими, хто тут є) Чи я вам не подобаюсь? :brovy:
Та чому б і не поспілкуватися, завжди цікаво і з цікавими людьми
Вже тут на різні теми, я так бачу :)

Ви емоційна людина, емоційні люди цікаві :)
Не дуже то я емоційна в реальному житті, на жаль ((

Повідомлення відредагував Nema: 15.06.2017 – 09:24

• 0

#42 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1514 повідомлень

Відправлено 15.06.2017 – 21:43

Перегляд дописуNema (15.06.2017 – 09:12) писав:

Ой, і коли ж це таке настане і чи побачить ці переміни моє покоління?
Тобто, ви підтримуєте запропоновані реформи? Може мені в політику податись, електорат назбирується :D

Коли не буде масового безробіття, українці не матимуть поділу на класи і не дуритимуть собі подібних для власного збагачення.
У нас масове безробіття?? :shok: Ідіть в місцеві установи соцзахисту на роботу - там не вистачає працівників для розрахунку субсидій. На магазинах Watsons у нас скрізь оголошення про потребу у працівниках, відділення Укрпошти теж потребує працівників, в кінці кінців Нова пошта, магазини техніки, супермаркети та багато є. А якщо ви раптом вмієте вести бухоблік, то взагалі вас шукають, а не ви роботу)

Коли мир і справедливість візьмуть верх...
Ви ж самі готові продати справедливість за мир, пишучи, що згодні перейти на будь-яку мову спілкування, виїхати в будь-яку країну. Ви готові на мир, зраджуючи справедливість. Тому ніколи не буде і одного і іншого. Або одне, або інше. ;)

ой, багато можна писати, та не думаю, що комусь цікаво читати :) .
А ви пишете лише коли комусь цікаво?)

З кредитами в наш сумнівний час, напевне, вже мало хто зв'язується і рекомендувати не буду))
Що, з кредитами теж у вас не склалось, як з туалетами?))
Кредити не варто брати в іноземній валюті. А у гривнях можна брати. Одна моя колега мала кредити у 6-ьох! банках. Лишилось закрити їй вже лиш 2 кредити. І вона брала не на відкриття бізнесу, а на свій благоустрій + челюсть круту захотіла. Нічо, помало віддає, вже багато років правда. А якщо брати як інвестицію, тобто вкладення, які по ідеї мають окупитися, то взагалі круто. От депозити - це да, це опасно, з цим краще не зв'язуватись.

Не всім і не завжди держава надавала житло безкоштовно.
Державним працівникам всім, які потребували. Колгоспникам ні. Прибиральникам вуличним давали.

Для прикладу, щоб мати можливість мені зараз мати житло в передмісті, батьки моїх батьків все життя працювали в селі, щоб спільними зусиллями придбати це житло для моїх батьків за кілька років до мого народження. І то добре що встигли, бо в період мого народження, зароблені чесною і тяжкою працею всього життя гроші багатьох людей просто втратили ціну.(
Але комусь і справді видавалося житло безкоштовно.
Не безкоштовно, а за багаторічну сумлінну працю. Алкоголіків і проштравлених посували в кінець черги. На чергу ставили після кількох років прописки у гуртожитку. Тонкощів я не знаю. На заводах, фабриках давали житло, вчителям давали житло, навіть в селі. Привчили людей до халяви, а тепер власть помінялась, ідеї комунізму злились в унітаз. Сумно... Нє, не за комунізмом)

Не зараз і не в цій темі.)
А взагалі, я порядна людина, люблю правду писати... мені нема кого (чого) боятися чи соромитися, вказуючи свої сучасні і попередні координати.
Порядна, чесна, ...скромна головне)

Але, якщо, при моїй появі, на комусь "шапка горить" чи тіло плямами покривається, то це ж уже не моя вина. :wink2:
Це ви про кого, дозвольте поцікавитись?

Та чому б і не поспілкуватися, завжди цікаво і з цікавими людьми
А з цікавими роботами?) Мене тут один раз за робота прийняли, уявляєте?)

Вже тут на різні теми, я так бачу :)
Так, тут розгул бєспрєдєла)

Не дуже то я емоційна в реальному житті, на жаль ((
Ви про те, що ви матом не спілкуєтесь?) Ага, не дай бог таке :yes: :cry: :D

Повідомлення відредагував серпинка: 15.06.2017 – 21:50

• 0

#43 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.06.2017 – 23:22

Звичайно проблема з житлом є в Україні, і таких людей, що чесною працею заробили собі на житло, як Nameless One, небагато, але є, і це в основному на приватних підприємствах, що працюють на експорт за доляри/євро.
Це я просто неодружений і без дітей) Я працював адміном в мережі супермаркетів, потрохи відкладав гроші, адже я багато на себе не витрачаю. Ну і якось так глянув що моєї заначки практично вистачає на квартиру в новобудові. Тай таке.
Проте на ремонт уже не дуже вистачає, тому доводиться майже все своїми руками робити. Або руками родичів, хоча я їм не дуже довіряю. От зараз ламінат кладу, скоро буде "квітка".

Цитата

Але ж, погодься, іноді праця таки потрібна людині, щоб не надто вдаватись у філософію, забагато філософії шкодить) Треба деколи й тупо унітаз помити і возрадуватись результату)))
В людини є природна тяга до творіння і до нищення. Лібідо і мортідо, як їх ще називають. І в даному випадку миття унітазу та радість від результату це один зі способів задоволення бажання творити. Безумовно праця іноді потрібна. Поки вона цікава, приємна. Поки не перетворюється в рутину. А у неї будь-яка постійна робота перетворюється - чи це миття унітазу, чи рятування людських життів.

Але загалом я розумію. От робити в себе ремонт мені подобається. Хоча якби я таким заробляв на життя, то в мене були б інші відчуття. Людині скоріше потрібне хобі, а не праця.
Користуючись нагодою похвалюсь:
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував Nameless One: 15.06.2017 – 23:26

• 2

#44 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1747 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.06.2017 – 23:55

маладес! з такою цяцькою, скоро будуть і дружина і спиногризи діти. :)
  • 0

#45 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.06.2017 – 00:02

Перегляд допису_Ex (15.06.2017 – 23:55) писав:

маладес! з такою цяцькою, скоро будуть і дружина і спиногризи діти. :)
Боже збав)
  • 1

#46 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 16.06.2017 – 06:26

Перегляд дописусерпинка (15.06.2017 – 21:43) писав:

то лиш вам романтика в голові, що по форумах лазите)

Що, з кредитами теж у вас не склалось, як з туалетами?))

"Не вказуйте людям, що вони мають робити, бо вони вам покажуть куди йти" (
Що за дідовщина, серпинко?
Те, що ви тут старий, популярний і активний дописувач не дозволяє вам ображати новеньких і слабших!

Це не я, це Шівер, ностальгія за ним у мене)))
Ага, і я не я і хата не моя... - про вас.

Повідомлення відредагував Nema: 16.06.2017 – 06:50

• 0

#47 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 16.06.2017 – 15:49

Перегляд дописуNema (09.06.2017 – 21:36) писав:

Більше оптимізму, серпинка... на форумі багато пропозицій для перегляду гарних і прикольних фільмів
для чого вам ті туалети?))
Більше оптимізму, Nema,... на форумі є й інші користувачі, крім мене.

Перегляд дописуNameless One (15.06.2017 – 23:22) писав:

Це я просто неодружений і без дітей) Я працював адміном в мережі супермаркетів, потрохи відкладав гроші, адже я багато на себе не витрачаю. Ну і якось так глянув що моєї заначки практично вистачає на квартиру в новобудові. Тай таке.
Проте на ремонт уже не дуже вистачає, тому доводиться майже все своїми руками робити. Або руками родичів, хоча я їм не дуже довіряю. От зараз ламінат кладу, скоро буде "квітка".

В людини є природна тяга до творіння і до нищення. Лібідо і мортідо, як їх ще називають. І в даному випадку миття унітазу та радість від результату це один зі способів задоволення бажання творити. Безумовно праця іноді потрібна. Поки вона цікава, приємна. Поки не перетворюється в рутину. А у неї будь-яка постійна робота перетворюється - чи це миття унітазу, чи рятування людських життів.

Але загалом я розумію. От робити в себе ремонт мені подобається. Хоча якби я таким заробляв на життя, то в мене були б інші відчуття. Людині скоріше потрібне хобі, а не праця.
Користуючись нагодою похвалюсь:
Зображення
Зображення
Гарний ламінат, гарний вигляд з вікна, гарна стеля. Стелю теж сам робив?
Я теж похвалюсь дечим:
лице
https://ibb.co/nEbuL5
виворіт
https://ibb.co/h6jg05
Це поки рукав лише.
У мене теж такі думки, що коли вишиватиму на замовлення, то мабуть вишивка перетвориться на рутину. Поки залишаю як хоббі, а як буде нагальна потреба, то маю лише хіба оцей один талант)

Повідомлення відредагував серпинка: 16.06.2017 – 15:50

• 2

#48 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.06.2017 – 16:21

Перегляд дописусерпинка (16.06.2017 – 15:49) писав:

Гарний ламінат, гарний вигляд з вікна, гарна стеля. Стелю теж сам робив?
Я робив сам короб з гіпсокартону, там ще підсвітка. А по центру натяжня стеля, її майстри робили, звісно.
Взагалі це все не дуже складно, в інтернеті достатньо матеріалу на цю тему. Єдине що для справді професійного ремонту потрібен професійний інструмент.
Якщо для ламінату достатньо рулетки і електролобзика, то для плінтусів потрібна торцювальна пила, яка доволі недешева. Якщо ніде не позичу, то мабуть їх поставлять майстри.

Вишивка бомбезна. Видно руку майстра. Коли я свою сорочку вишивав на панамі, то на звороті в мене був повний жах)

Повідомлення відредагував Nameless One: 16.06.2017 – 16:22

• 2

#49 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 16.06.2017 – 16:56

Перегляд дописуNameless One (16.06.2017 – 16:21) писав:

Вишивка бомбезна. Видно руку майстра. Коли я свою сорочку вишивав на панамі, то на звороті в мене був повний жах)
Я вишиваю небагато. Але перші вишивки так само зі звороту не надто привабливі були. Теж на панамі лише вишивала. Оце попередня вишиванка червоно-чорна вже на домотканому полотні, а теперішня - на льоні. Але насправді то лиш назви одні, а так то звичайні бавовняні тканини, що лише змахують на льон та домоткане полотно. За майстра дякую)

Колір стін остаточний?)

Повідомлення відредагував серпинка: 16.06.2017 – 16:54

• 1

#50 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.06.2017 – 19:20

Перегляд дописусерпинка (16.06.2017 – 16:56) писав:

Колір стін остаточний?)
Часто чую таке запитання. Так, в мене будуть білі стіни. У мене має бути дизайн у класичному стилі. Там ще в планах молдинги та інша ліпнина, а також каріатиди і/або колони.
  • 0

#51 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 16.06.2017 – 20:00

Перегляд дописуNameless One (16.06.2017 – 19:20) писав:

Часто чую таке запитання. Так, в мене будуть білі стіни. У мене має бути дизайн у класичному стилі. Там ще в планах молдинги та інша ліпнина, а також каріатиди і/або колони.
Питання трохи незручне насправді) Кожен сам собі обирає колір на свій смак. У мене все жовто-помаранчеве, майже все, є лососевий колір, який мені не подобається, краще б був жовтий, може колись буде.
А отой прохід квадратний до вікна, дивлюсь на нього і думаю, що моя мама б точно на арку його переробила)) У неї 3 арки, скрізь, де можна було.

Ну,... ти крут, що тут ще скажеш) Я в архітектурі нуль без палички.
  • 0

#52 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 16.06.2017 – 21:26

Перегляд дописуNameless One (15.06.2017 – 23:22) писав:

Зображення
Зображення
Заїбісь!
Теперка гратимеш калушанок не в карпатах по палатках, а гонорово, на ламінаті!)

Але мені здається, душа в тебе не філософа. Філософ за натурою ніколи не перейматиметься такою х.єтою, як ремонти, і тим більше не прагнутиме оселитися у житлоблоці з купою інших людей. Якщо раптом доля його обдарує грошвою - ну бо спєцом справжній філософ ніколи не буде заробляти бабло, якщо до того нема нагальної потреби - то він купить собі будиночок з садком, в якому віддаватиметься роздумуванню, спогляданню та медитації ні про що.

Перегляд дописуNameless One (16.06.2017 – 00:02) писав:

Боже збав)
тойво...женись, поки не пізно. квартира вже є. а для баби то головне. звісно, ще бракує дачі, машини і прибуткової роботи ,щоб бути зразковим женіхом "всьо прі ньом", але...
після 35 реально не захочеш, ну і сили підуть на іссяканіє. хочеться спокою, а тут діти малі галасують-бігають, тігра львовна намікає про новий ремонт і крутішу тачку, про паріж в якому вона досі не була....
але думай сам. плюси у самотності теж є, і їх може й більше. але й більший шанс звар'ювати. короче, як не покрути - життя це хуйня бессмисленна.

Перегляд дописуNema (16.06.2017 – 06:26) писав:

Що за дідовщина, серпинко?
Те, що ви тут старий, популярний і активний дописувач не дозволяє вам ображати новеньких і слабших!
Та от далі не буде така активна - доведеться вчити молдаванську
http://vgolos.com.ua...hyn_269203.html
або їхати разом з тобою в ОАЕ на заробітки)

Повідомлення відредагував емігрував у кращий світ: 16.06.2017 – 21:35

• 0

#53 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.06.2017 – 23:29

Перегляд дописусерпинка (16.06.2017 – 20:00) писав:

Питання трохи незручне насправді) Кожен сам собі обирає колір на свій смак. У мене все жовто-помаранчеве, майже все, є лососевий колір, який мені не подобається, краще б був жовтий, може колись буде.
Стіни перефарбувати не проблема, це мабуть найпростіше)

Цитата

А отой прохід квадратний до вікна, дивлюсь на нього і думаю, що моя мама б точно на арку його переробила)) У неї 3 арки, скрізь, де можна було.
Там будуть дві каріатиди, скоріш за все. Арка у мене мабуть буде у проході з коридору в вітальню. Якраз думаю над її оздобленням.

Цитата

Заїбісь!
Теперка гратимеш калушанок не в карпатах по палатках, а гонорово, на ламінаті!)

Хто сказав, що квартира в Калуші? І хто сказав, що я нікого не грав там, коли ще ламінату не було?)

Між іншим... В гори ніхто не хоче? От зокрема наша нова учасниця. Nema, пішли в похід, поки ти ще не подалась на заробітки)

Повідомлення відредагував Nameless One: 16.06.2017 – 23:37

• 2

#54 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 17.06.2017 – 11:26

Перегляд дописуNameless One (16.06.2017 – 23:29) писав:

Хто сказав, що квартира в Калуші?
та ж не в києві!
шо калуш шо франківськ - один хєр

Цитата

І хто сказав, що я нікого не грав там, коли ще ламінату не було?)
я й кажу - тепер піздячитимеш гонорово
а не як якийсь дніщєброд на цементі зимному чи в палатці з мурашками і прочію живністю)

Цитата

між іншим... В гори ніхто не хоче? От зокрема наша нова учасниця. Nema, пішли в похід, поки ти ще не подалась на заробітки)
не ображай серпинку))
  • 0

#55 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.06.2017 – 18:46

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (17.06.2017 – 11:26) писав:

я й кажу - тепер піздячитимеш гонорово
а не як якийсь дніщєброд на цементі зимному чи в палатці з мурашками і прочію живністю)
Не місце красить людину, а людина - місце)
  • 1

#56 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 17.06.2017 – 19:22

Неймлесе - респект, золоті руки і голова! Я теж чого тільки не роблю в саду сама, але то інше, ніж якби постійно то саме і для когось. А так - цікаво і результат є, хоч буває під кінець дня руки відпадають ))
  • 2

#57 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 17.06.2017 – 20:41

Перегляд дописусерпинка (16.06.2017 – 15:49) писав:

Більше оптимізму, Nema,... на форумі є й інші користувачі, крім мене.
Звісно що є й інші, але ви найактивніший дописувач в моїй темі від початку і я не могла лишити поза увагою всі ваші дописи...
хоч вони бували і образливі і в більшості не стосувалися (стосуються) теми.

Та і всі і про все тут вже не по темі (

Перегляд дописуNameless One (16.06.2017 – 23:29) писав:

Між іншим... В гори ніхто не хоче? От зокрема наша нова учасниця. Nema, пішли в похід, поки ти ще не подалась на заробітки)
Дякую за запрошення). Гори - це ще 1 моя мрія, ніколи не була в горах.
Тільки, ніби то, там зараз зливи і затоплення.

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (17.06.2017 – 11:26) писав:

не ображай серпинку))
Чого це адресоване мені запрошення в гори має ображати серпинку???

Повідомлення відредагував Nema: 17.06.2017 – 20:50

• 0

#58 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 17.06.2017 – 21:48

Схоже, ви серйозно вирішили податись на заробітки.
  • 0

#59 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 17.06.2017 – 21:55

Перегляд дописуNema (17.06.2017 – 20:41) писав:

Чого це адресоване мені запрошення в гори має ображати серпинку???
Серпинка старша за тебе.
Неймлис спочатку мав би зустріти гарячий світанок в горах у палатці з серпинкою, а потім вже з тобою.
А більше дівок ту нема(

Перегляд дописуNema (17.06.2017 – 20:41) писав:

Тільки, ніби то, там зараз зливи і затоплення.
То ніц порівняно зі зливою кохання від Вітальки.
  • 0

#60 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 18:15

Перегляд дописусерпинка (17.06.2017 – 21:48) писав:

Схоже, ви серйозно вирішили податись на заробітки.

Думки кудись податись у мене появилися відносно недавно, в цьому році. Не довго думаючи виготовила собі недавно біометричний закордонний паспорт).
Зараз літечко і є себе чим зайняти тут і настрій гарний,
а прийде депресивна осінь-зима і такі бажання воспрянуть з новою силою ).
Інакше як не в якості заробітчанина теплі краї зимою мені не світять(.

Стосовно миру і справедливості, то це майже синоніми, в моєму розумінні, з патріотизмом чи нацизмом не перепутайте. Те, ящо я захочу змінити мову спілкування чи країну проживання на мир і справедливість в Україні ніяк не повпливає.

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (17.06.2017 – 21:55) писав:

А більше дівок ту нема(
І куди це всі подівалися?)

Повідомлення відредагував Nema: 18.06.2017 – 18:41

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних