Перейти до вмісту

Закордонні заробітки

Повідомлень в темі: 138

#21 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.06.2017 – 16:31

Перегляд дописуNema (07.06.2017 – 16:09) писав:

Тому що, напевне, як мені здається, ви теж ніде не буваєте і наша з вами інформація майже одинаково обмежена.)
Я вважаю, що їхати на заробітки варто хіба якщо треба "піднімати" дітей. Сама людина в принципі може обійтися малим. Але якщо є діти, то звісно треба багато грошей. І якщо не мож їх тут заробити, то треба їхати на заробітки.
Мені здається, ви не обтяжені дітьми)
  • 0

#22 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 07.06.2017 – 18:49

Перегляд дописуNema (06.06.2017 – 20:18) писав:

Тобто, ви не повертаєтеся в Україну, тільки на форум?
Звикли, подобається і вибрали іншу країну на постійне проживання?
Так, я вже давно громадянка іншої країни (якщо би можливо, хотіла б мати подвійне). В Україну приїжджаю в гості, лиш не часто, бо дуже далеко. За довгі роки звикла, багато подобається, дещо ні, але то таке... Взагалі - то тут, у моїй новій країні, я відчуваюсь вільніше.

Цитата

Я дуже домашня людина, не звикла довго перебувати далеко від дому, тому мене дещо лякає чужина.
Але з нинішніми умовами проживання тут на Україні втрачати мало є що.(
Як виглядає зі сторони, то нелінивій людині поїхати і влаштуватися десь там, щоб мити підлоги чи доглядати немічних (в нормальних умовах і з нормальним ставленням) перспективніше, ніж тут на Україні вступати в нерівну боротьбу за (хоч якесь) робоче місце.
Про ставлення, умови і зарплату на цьому "нашому" робочому місці я вже мовчу. :)
Чужина лякає, то правда. Думаю, треба підготуватись морально, типу: я їду, бо хочу мати краще життя, побачити світа, попробувати свої можливості. А тоді вже просто не звертати уваги на думку інших, чужих, яким ніякого діла нема. Поможе знання мови, хоч мінімальне, або англійської, яка зараз майже міжнародна. Також вміння спілкуватись з людьми - величезний плюс. Але найголовніше, мабуть, - прислухатись до свого внутрішнього голосу і якщо переважає пригодницький дух - то в парі з обережністю можна багато добитися :)
  • 1

#23 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 07.06.2017 – 21:19

Вечірня казочка по темі :)

• 0

#24 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 09:25

Перегляд дописуNema (07.06.2017 – 12:51) писав:

Будь-яка робота потрібна і заслуговують поваги працьовиті люди,
тільки не скрізь і не всіма це розуміється і цінується належним чином.(
А працьовиті роботи заслуговують повагу?) Як ви оцінюєте їхню працю? ;)
Хочете їхати на заробітки, щоб дурної напрацюватися, занедбати своє здоров'я лише з метою заробити гроші і повагу? У вас якась безвихідна ситуація? Не відчуваєте поваги від близьких? Не отримуєте заслужених оплесків за свої заслуги перед родіною на роботі? Чи просто в пошуках роботи?

Повідомлення відредагував серпинка: 08.06.2017 – 09:26

• 0

#25 Nacta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 10:27

Чула таке, що з Польшою буде домовленність, буде сайт, де можно знайти роботу, житло
Але ж там не такі виплати й великі
Треба спочатку відправлятись в подорож, все подивитись
Квиток на літак недорого, та страховка https://uniqa.ua/pri...ie-za-granitsu/ >Надійна!<

Повідомлення відредагував Nacta: 08.06.2017 – 10:30

• 0

#26 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 22:42

Перегляд дописусерпинка (07.06.2017 – 21:19) писав:

Вечірня казочка по темі :)
У тому мультику холосий бегемотик - це як Акваріуска, що любить подорожі, а недобрий вреднуля кіт - це як я))

Повідомлення відредагував серпинка: 08.06.2017 – 22:42

• 0

#27 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 09.06.2017 – 14:39

Перегляд дописусерпинка (07.06.2017 – 13:07) писав:

Вона ті туалети там так прикольно миє, фільм канєшно тупий із тупих, але прикольний)
Фільм називається "Піднесення Юпітер", якщо комусь цікаво. Може хтось бачив??
  • 0

#28 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 09.06.2017 – 20:14

Перегляд дописусерпинка (08.06.2017 – 22:42) писав:

У тому мультику холосий бегемотик - це як Акваріуска, що любить подорожі, а недобрий вреднуля кіт - це як я))
Ліпше пожєртувати, лиш би не хорувати, - як казав мій стрийко :) Хоч мультик я так і недодивилась, щось ввесь час затинало, то як там скінчилось, котик "навернувся"? А щодо подорожей - ОМҐ, то варта, навіть з власним кормом в торбині, і навіть, як тебе висадять у глубинці Європи з молоткастим-серпастим і треба вертатись додому на перекладних! Варта, малята ))
  • 0

#29 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 09.06.2017 – 21:36

Не романтична ви людина, серпинко))).
Від мене, ніби то, не було записів про пошук порятунку в закордонних заробітках від “біди чорної”. Думаю, що і більшість молодих заробітчан покидають Україну в пошуках чогось кращого, а не тікаючи від голоду (наша земля багата і родюча, прогодувати себе тут може кожен).
Ви правильно підмітили ))), я не обтяжена дітьми, як і постійною хорошою роботою за яку варто було б “триматися зубами”, а отже дома і на Україні мене мало що тримає. Рожеві ілюзії патріотизму і закоханості в “насиджене місце” вже якось розвіюються з віком. То чому б не спробувати реалізувати себе в якості заробітчанина.
Дивно, що на форумі мало людей з подібними мріями, бажаннями, роздумами.
Та і взагалі, як для всеукраїнського форуму, відвідувачів тут дійсно не багато, в теплих краях живуть, напевне :wink2: .

Перегляд дописуAquarius-ka (09.06.2017 – 20:14) писав:

Хоч мультик я так і недодивилась, щось ввесь час затинало, то як там скінчилось, котик "навернувся"?
котик потім ще і всю подорож до своїх заслуг і ініціативи приписав, не тільки "навернувся" )))

Перегляд дописуAquarius-ka (09.06.2017 – 20:14) писав:

А щодо подорожей - ОМҐ, то варта, навіть з власним кормом в торбині, і навіть, як тебе висадять у глубинці Європи з молоткастим-серпастим і треба вертатись додому на перекладних! Варта, малята ))
От і я вважаю, що варто... змінюватися, змінювати і прагнути до змін свого життя в кращу сторону. Подорожувати варто, шукати кращого варто і будь що буде.

Більше оптимізму, серпинка... на форумі багато пропозицій для перегляду гарних і прикольних фільмів
для чого вам ті туалети?))

Повідомлення відредагував Nema: 09.06.2017 – 21:40

• 0

#30 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 09.06.2017 – 22:35

А ви, бачу, дуже романтична особа.
Думаєте мити підлоги за кордоном і забуваєте, що прибирання не лише в цьому заключається. Якщо ви їдете за кордон прибирати, то будете мити й туалети. Чи ви вдома свій не миєте, а лише десь-колись підлогу протираєте?
  • 0

#31 Mirrra

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 10.06.2017 – 20:39

мрію поїхати ще з підліткового віку, а все якось не складається(
  • 0

#32 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 10:36

Перегляд дописуNema (09.06.2017 – 21:36) писав:

Я ж тобі писав, що це цвинтар, а не форум. Всі ті, що сюди заходять - є безнадійними лузерами. Включно зі мною.

Якщо хочеш десь їхати, то ось правильна послідовність дій:
створюєш фонд
їдеш у Саудівьку Аравію на пару днів
і вуаля!
так їздять на заробітки серйозні люди.
Хілларі Клінтон поїхала на заробітки у Сауд. Аравію. На другий день на рухунку її фонду було 10 мільйонів баксів. Лиш офіційно.
Іванка Трамп поїхала у Сауд. Аравію теж на заробітки. Саудити зобовязались перевести на рахунок її фонду 100 млн.
Ось як їдуть нормальні люди на заробітки!
  • 0

#33 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 21:49

Від мене, ніби то, не було записів про пошук порятунку в закордонних заробітках від “біди чорної”. Думаю, що і більшість молодих заробітчан покидають Україну в пошуках чогось кращого, а не тікаючи від голоду (наша земля багата і родюча, прогодувати себе тут може кожен).
Більшість заробітчан їде заробити на житло собі або дітям, або на навчання дітям.

Ви правильно підмітили ))), я не обтяжена дітьми, як і постійною хорошою роботою за яку варто було б “триматися зубами”, а отже дома і на Україні мене мало що тримає. Рожеві ілюзії патріотизму і закоханості в “насиджене місце” вже якось розвіюються з віком. То чому б не спробувати реалізувати себе в якості заробітчанина.
Це називається шукати на свою ж пригод. Дійсно, чому б і ні))

Та і взагалі, як для всеукраїнського форуму, відвідувачів тут дійсно не багато, в теплих краях живуть, напевне :wink2: .
Всі на заробітках, деякі на фронті, інші няньчать дітей, то лиш вам романтика в голові, що по форумах лазите)

Перегляд дописусерпинка (09.06.2017 – 14:39) писав:

Фільм називається "Піднесення Юпітер", якщо комусь цікаво. Може хтось бачив??
Неймлес Уан точно бачив, він просто скромно не признається.
  • 0

#34 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.06.2017 – 09:22

Більше оптимізму, серпинка... на форумі багато пропозицій для перегляду гарних і прикольних фільмів
для чого вам ті туалети?))
Відкрию вам секрет: тут на форумі, лишились одні агенти ФСБ. Одна спроба образити і ми вас знайдемо, волинянко.
)

Повідомлення відредагував серпинка: 12.06.2017 – 09:23

• 0

#35 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 12.06.2017 – 14:02

Перегляд дописусерпинка (09.06.2017 – 22:35) писав:

Якщо ви їдете за кордон прибирати, то будете мити й туалети. Чи ви вдома свій не миєте, а лише десь-колись підлогу протираєте?
Серпинка, ви знову відхиляєтеся від теми.) Тут я утримуватимуся надалі від коментування подібних реплік. Якщо хтось не знає, чи дуже цікавиться різними способами миття туалетів в домашніх і не тільки умовах), можете створити окрему тему. Там я, можливо, і поділюся досвідом і навиками прибирання власного дому в т. ч. і туалету.))

А я в підлітковому віці ще зовсім інакшими очима споглядала свою рідну Україну і не планувала нікуди їхати. Більше того, в середніх класах в школі мені пропонували путівку до Польщі в санаторій на канікулах, а я відмовилася (((, така була от домашня патріотка.

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (11.06.2017 – 10:36) писав:

Я ж тобі писав, що це цвинтар, а не форум. Всі ті, що сюди заходять - є безнадійними лузерами. Включно зі мною.
Дуже самокритично :rolleyes:
Чого ж ви (старожили форуму) допускаєте таке стрімке його занедбання? Послаблюйте цензуру, побільше демократії, поменше блокувань. Створюйте цікаві для дорослих серйозних людей дискусійні теми і люди повернуться сюди. В будь-якому куточку України є хороші і варті поваги українці, незалежно від того якою мовою вони розмовляють, якого віросповідання дотримуються чи як виглядають. Інтернет зараз доступніший чим 10 років тому, дивно що відвідини форуму знижуються.

Перегляд дописусерпинка (12.06.2017 – 09:22) писав:

Відкрию вам секрет: тут на форумі, лишились одні агенти ФСБ. Одна спроба образити і ми вас знайдемо, волинянко.
)
Не вмію я ображати людей ) і тим більше, не маю такого наміру.
Я відкрита людина, вказала ось так безпечно майже всю інформацію про себе, отже, знайти мене не складе труднощів. Заходьте в гості, Серпинка, потеревенимо ))

Перегляд дописусерпинка (11.06.2017 – 21:49) писав:

то лиш вам романтика в голові, що по форумах лазите)
тобто? Мені і тут не раді?
Виживуть зараз, ні за що...?

Намагаючись прокоментувати різні тут дописи, я от теж дещо відхилилася від теми і її першопочаткової суті ). Та і, як бачу, не дуже то вона (тема) цікава і популярна на даному форумі... тому - ДЯКУЮ всім за дописи і висловлювані думки! Надалі буду думати чи приймати рішення за межами форуму, всяку думку прийму до уваги.

Повідомлення відредагував Nema: 12.06.2017 – 14:02

• 0

#36 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.06.2017 – 21:33

Перегляд дописуNema (12.06.2017 – 14:02) писав:

Серпинка, ви знову відхиляєтеся від теми.) Тут я утримуватимуся надалі від коментування подібних реплік. Якщо хтось не знає, чи дуже цікавиться різними способами миття туалетів в домашніх і не тільки умовах), можете створити окрему тему. Там я, можливо, і поділюся досвідом і навиками прибирання власного дому в т. ч. і туалету.))
У вас якесь явне неприйняття туалетів. А шо в них такого? І це не є позатема. Ви самі почали. Ваші слова:

Перегляд дописуNema (06.06.2017 – 20:18) писав:

Як виглядає зі сторони, то нелінивій людині поїхати і влаштуватися десь там, щоб мити підлоги чи доглядати немічних (в нормальних умовах і з нормальним ставленням) перспективніше, ніж тут на Україні вступати в нерівну боротьбу за (хоч якесь) робоче місце.
Нема такої професії як мийник підлоги, є прибиральник, зокрема у обов'язки якого входить і миття туалету, де б він не працював. Хіба що... хіба що прибиральник території, там може бути без. А от у приміщеннях, в основному, є туалети і до них не наймають окремих працівників. Просто ви до кінця не розумієте суть роботи, що на вас чекає, якщо ви таки зберетесь поїхати заробляти прибиранням. До речі, доглядаючи за немічними, прийдеться мити їм дупу. Так, так. Але цікаво інше, яку ви перспективу угледіли в подібних професіях? Там нема підвищення. Корінне населення не зацікавлено просувати заробітчан по службі, вони зацікавлені, щоб було кому мити їхні туалети і мити, вибачте, дупи. Ви їх цікавите саме як хороший спеціаліст із тих справ, за які, звісно, вони готові добре заплатити, нагодувати, приютити. Так що подумайте добре, чи готові ви займатися саме тим, що написали.

Дуже самокритично :rolleyes:
Чого ж ви (старожили форуму) допускаєте таке стрімке його занедбання? Послаблюйте цензуру, побільше демократії, поменше блокувань. Створюйте цікаві для дорослих серйозних людей дискусійні теми і люди повернуться сюди. В будь-якому куточку України є хороші і варті поваги українці, незалежно від того якою мовою вони розмовляють, якого віросповідання дотримуються чи як виглядають. Інтернет зараз доступніший чим 10 років тому, дивно що відвідини форуму знижуються.
"Не вказуйте людям, що вони мають робити, бо вони вам покажуть куди йти" (с))) Чи як там Шівер писав?
Ви ж перша закликаєте мене не відхилятися від теми, а тут такі послаблення пропонуєте... якась не відповідність ;)
І чому ви не допускаєте думки, що комусь може подобатися цвинтар? Тут всякі люди є..

Не вмію я ображати людей ) і тим більше, не маю такого наміру.
Я відкрита людина, вказала ось так безпечно майже всю інформацію про себе, отже, знайти мене не складе труднощів. Заходьте в гості, Серпинка, потеревенимо ))
Зображення

:D

тобто? Мені і тут не раді?
Виживуть зараз, ні за що...?
Ви не пишіть, що вам вже десь були не раді, бо самі формуєте про себе нам певне уявлення)

Намагаючись прокоментувати різні тут дописи, я от теж дещо відхилилася від теми і її першопочаткової суті ). Та і, як бачу, не дуже то вона (тема) цікава і популярна на даному форумі... тому - ДЯКУЮ всім за дописи і висловлювані думки! Надалі буду думати чи приймати рішення за межами форуму, всяку думку прийму до уваги.
Цікава й популярна. Всі 10 (чи скільки тут нас є? По порядку рассчитайсь!) чоловік сидять з поп-корном і з нетерпінням чекають нових дописів))

Повідомлення відредагував серпинка: 12.06.2017 – 21:43

• 0

#37 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 13.06.2017 – 06:11

Перегляд дописусерпинка (12.06.2017 – 21:33) писав:

яку ви перспективу угледіли в подібних професіях?
під перспективою малося на увазі те, що приїхавши через 3-5 років додому, люди мають змогу купити окреме житло, забезпечити дітей (хтось майбутніх дітей :wink2: ), чи, при бажанні, зайнятися власною справою... хоча мало хто і хочуть повертатися, лишаються, як Акваріуска, в "кращому світі".
В нашій державі порядні люди виконують майже ТІ Ж САМІ РОБОТИ за їжу, одяг, комунальні послуги. Щоб мати змогу купити окреме житло дітям в нашій країні, треба недоїдати все життя, а не попрацювати 3 - 5 років. Про безробітних в нас в Україні я вже мовчу.

"Не вказуйте людям, що вони мають робити, бо вони вам покажуть куди йти" (с))) Чи як там Шівер писав?
Ой, як непривітно ви тут спілкуєтеся з новими учасниками -_- , аж тікати скоро захочеться.
Я ще нікому і нічого тут не вказувала, могла лише порадити, висловити свою думку, для того ж і існує форум???
А ви вже самі вирішуйте - прислухатися до думок оточуючих, які захотіли сюди завітати і приєднатися до Теревень, чи ні.

Ви не пишіть, що вам вже десь були не раді
Тут я пишу про тут, а не про десь ).

Цікава й популярна. Всі 10 (чи скільки тут нас є? По порядку рассчитайсь!) чоловік сидять з поп-корном і з нетерпінням чекають нових дописів))
Створюючи тему, цікаво було почитати дописи людей котрі пробували жити і працювати за межами України, їх враження, а таких тут дуже не багато ((, тому то і непопулярна, як я писала.
І чому то вони масово не заходять на всеукраїнський форум???

то ще щось тай понапишу, коли чекають ))

Повідомлення відредагував Nema: 13.06.2017 – 06:19

• 0

#38 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.06.2017 – 11:16

Колись випадково знайшов листи заробітчанки однієї, далекої родички. Яка в Італії чи Іспанії доглядала за якимись бабками, в листах скаржилась на свою долю, писала що відчуває себе якоюсь машиною для заробляння грошей, бо виконує важку і неприємну роботу, а також у всьому себе обмежує щоб більше грошей відкласти. Крім того терпить відверті знущання тих бабок.

Кожна людина має певний свій рівень, і вище голови не стрибне. Чомусь всі прихильники еміграції в якості аргументу наводять тезу про відсутність перспектив в Україні. Але це стосується хіба що тієї ж Міли Куніс, яка в США стала дорогою актрисою, а в Чернівцях була би хіба що дорогою шльондрою. Перспективи в чорноробочих такі ж я і в нас, може й гірші. Практично всі заробітчани їдуть заробляти гроші там, а тратити тут. Чи принаймні надсилати дружинам і дітям. Або купити житло по 400 доларів за квадрат, а не за 2000 як в Польщі.

Щодо мене, то я більш-менш непогано вмію робити 2 речі: вдавати із себе сисадміна, і робити євроремонт. І чомусь мені здається, що краще тут сидіти в офісі, ніж там крутити гіпсокартон. Принаймні за 5 років на житло назбирав, правда ремонт собі сам робив, тому власне й підняв собі навички.

І взагалі я вважаю, що людина не повинна працювати. Життя надто коротке, щоб витрачати його на якусь роботу. Людина має творити, філософствувати, пізнавати світ і себе. А замість неї хай працюють роботи.

Повідомлення відредагував Nameless One: 13.06.2017 – 11:13

• 1

#39 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень

Відправлено 13.06.2017 – 15:30

Перегляд дописуNameless One (13.06.2017 – 11:16) писав:

І взагалі я вважаю, що людина не повинна працювати. Життя надто коротке, щоб витрачати його на якусь роботу. Людина має творити, філософствувати, пізнавати світ і себе. А замість неї хай працюють роботи.
Золоті слова )), я теж так вважаю, тільки на практиці воно якось трішки не виходить так.

5 років тому я закінчила навчання і спробувала працевлаштуватися в себе біля дому, в різних сферах мала можливість себе випробувати за цей час.
І, знаєте, дуже швидко бажання працювати тут кудись зникло, НУ ЗОВСІМ не цікаво і не перспективно і більше не хочеться ))
Щоб мати можливість подорожувати, творити, філосовствувати, не працювати в майбутньому, ні від кого не залежати і з впевненістю кркувати в те майбутнє, треба бути забезпеченою людиною.
Погодьтеся, якщо вже виконувати нелегку, як і тут, роботу то хоча б за з/п від 1500$ ))
Ну і... пожити в іншій країні, всякого побачити, вивчити іншу мову за цей час, цікаво ж!!!
А, можливо, світогляд зміниться, чужа країна стане рідною і повертатися не захочеться.
Над тим куди б податися і чим займатися, я ще в роздумах.))
Точно тільки, що в тепліші краї, бо в Україні холодно.

Повідомлення відредагував Nema: 13.06.2017 – 15:58

• 0

#40 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 14.06.2017 – 23:21

Перегляд дописуNema (13.06.2017 – 06:11) писав:

під перспективою малося на увазі те, що приїхавши через 3-5 років додому, люди мають змогу купити окреме житло, забезпечити дітей (хтось майбутніх дітей :wink2: ), чи, при бажанні, зайнятися власною справою... хоча мало хто і хочуть повертатися, лишаються, як Акваріуска, в "кращому світі".
Добре там, де нас нема - це про вас приказка) Є й в тому "кращому" світі свої проблеми. Акваріуска вирішила свої одні пробели переїздом, там знайшла інші. Хоча здається ті сучасні проблеми може й не переважують тих, від яких тікала. Звичайно проблема з житлом є в Україні, і таких людей, що чесною працею заробили собі на житло, як Nameless One, небагато, але є, і це в основному на приватних підприємствах, що працюють на експорт за доляри/євро. А от державні підприємства, які першими слугують показником заможності держави, показують, що звичайний чесний держслужбовець, вчитель, лікар за зарплатню житло не купе, а лише зібравши "дань" з "клієнтів". Підвищення заробітку можна зробити узаконенням "дані". Платні школи, лікарні, платні державні послуги. Це відповідно створить попит на роботу державних професій, створить конкуренцію, поповнить ці структури кращими фахівцями. Відповідно державні працівники зможуть заплатити за навчання, житло для своїх дітей, не потрібно буде їхати їм на додаткові заробітки, приструнить підприємців, які платять своїм працівникам мінімум, бо держава за аналогічну роботу платить ще менше, нема смислу платити набагато більше за мінімалку.
Але знаючи механізм відкриття власної справи, можна її відкрити і тут, кредити ще ніхто не відмінив)) Можна напр. клінінгову компанію відкрити :wink2: для початку.

В нашій державі порядні люди виконують майже ТІ Ж САМІ РОБОТИ за їжу, одяг, комунальні послуги. Щоб мати змогу купити окреме житло дітям в нашій країні, треба недоїдати все життя, а не попрацювати 3 - 5 років. Про безробітних в нас в Україні я вже мовчу.
Звичайно, перехід від радянського лівого мислення (коли держава всім роздавала житло безкоштовно) до західного правого (на все ти маєш заробити своїм горбом/умом/тілом) нелегкий. Має змінитись зо пару поколінь. Люди привикли у нас працювати лише на їжу, одяг і компослуги. Хоча не всі звичайно. Але промивка мозгів комунізмом таки на багатьох подіяла, на більшість населення, як і задумувалось в принципі, а решту незгодних або винищили, або вони самі втекли.

Ой, як непривітно ви тут спілкуєтеся з новими учасниками -_- , аж тікати скоро захочеться.
Це не я, це Шівер, ностальгія за ним у мене))) Я просто сама привітність у порівнянні з ним)

Я ще нікому і нічого тут не вказувала, могла лише порадити, висловити свою думку, для того ж і існує форум???
А ви вже самі вирішуйте - прислухатися до думок оточуючих, які захотіли сюди завітати і приєднатися до Теревень, чи ні.
Ви пропонуєте послабити правила там, де їх порушення вже і так не карається. Тут спамлять, офтоплять, пишуть російською, не банять вже давно нікого, хіба хтось дуже прагне, можуть дати попередження на замовлення (як от мені колись)) чи забанять, коли людина всім своїм виглядом показує, що дуже хоче в баню)). З релігією тут люди чомусь справді не приживаються... Якщо ви дуже релігійна, то вам тут буде складно, навряд чи знайдете однодумців.

Тут я пишу про тут, а не про десь ).
Та ну, не лукавте) Ви писали, що вас поперли з місцевого форуму)

Створюючи тему, цікаво було почитати дописи людей котрі пробували жити і працювати за межами України, їх враження, а таких тут дуже не багато ((, тому то і непопулярна, як я писала.
Ну да, тут прямо сидять заробітчани і чекають на вашу тему, щоб дати вам цу) Прийдеться спілкуватись з тими, хто тут є) Чи я вам не подобаюсь? :brovy:
;)

І чому то вони масово не заходять на всеукраїнський форум???
А з чого ви взяли, що він всеукраїнський? Він український. І з українців вочевидь залишились лише ми) Включно з емігрантами)))

то ще щось тай понапишу, коли чекають ))
Ви емоційна людина, емоційні люди цікаві :)

Перегляд дописуNameless One (13.06.2017 – 11:16) писав:

Але ж, погодься, іноді праця таки потрібна людині, щоб не надто вдаватись у філософію, забагато філософії шкодить) Треба деколи й тупо унітаз помити і возрадуватись результату)))

Повідомлення відредагував серпинка: 14.06.2017 – 23:38

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних